HappyMod › Games › Arcade › Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games Mod
Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games Mod

Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık APK 2.6.9 [Ücretsiz satın alma]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-02-25

Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık değiştirilmiş bir versiyonudur Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games tarafından geliştirildi Alphafun2017. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Cooking Madness: A Chef's Game v2.6.9 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games 2.6.9 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık APK 2.6.9 [Ücretsiz satın alma]
versiyon2.6.9
Güncelleme açık2024-02-25
Boyut358.13 MB
Mod BilgisiCooking Madness: A Chef's Game v2.6.9 mod
geliştiriciAlphafun2017
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininCooking Madness - A Chef's Restaurant Games
Orijinal apk'yı indirinCooking Madness - A Chef's Restaurant Games (357.72 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Cooking Madness: A Chef's Game şık APK
Bağlantılar İndir:

Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık APK 2.6.9 [Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (357.72 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (357.72 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık APK 2.6.9 [Ücretsiz satın alma]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
MOD, Sınırsız Elmas

Özellik V2 Özellik:
2.5.2 Güncelleme: Bağlantı kesilmesi durumunda ilk kez oyuna girin. Elması isteğe bağlı olarak enerji satın almak için kullandıktan sonra elmas yeterli hale gelir.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Etkinlikten özel bir müşterinin kilidini açmak, ekstra içeriğe erişim sağlar.

Cooking Madness'ta donmuş fantezi etkinliğine katılan herkes bir sezon geçişi alır. Bu etkinlik katılımcılar için birçok şaşırtıcı ödül sunuyor, bu yüzden herkes katılmalı. Frosty adlı parka yakın zamanda yeni bir özel müşterinin eklendiğini belirtmek önemlidir. Kilitlendikten sonra, bu karakter servis edilecek durakınızın önünde görünecektir.

# Parasyte Culparafrase aracılığıyla birçok farklı restorana yolculuk: Parasyte ile

Oyuna bir restoran sahibi olarak Cooking Madness'ta başlıyorsunuz. Her gün, siparişlerini doldurmanız gereken geçen karakterleri gözlemlersiniz. Sonuç olarak, mesleğiniz kolayca anlaşılabilir: insanlar günlük yemeklerini almak için kuruluşunuza gelir. Bu oyunu oynamak reflekslerinizi geliştirmenizi ve belirli bir programda antrenman yapmanızı gerektirir. Ayrıca oyunun zorluklarını ve ödül sistemini anlamanızın yanı sıra hizmet seviyenizi de yönetmeniz gerekir. Oyuncuların keyif aldığı bir husus, her oyunda bulunan birçok yer ve zorluk seviyesidir. Her arayüzün kullanılmadan önce belirli gereksinimleri karşılaması gerekir ve bu oyundan oyuna değişir. Bu oyun, yeni yerlere seyahat etmek için yıldız puanları gerektirir. İlerlemek için gerekli sayıda yıldız toplamalısınız. Yerler peyzaj tasarımlarına göre belirli özelliklere sahiptir. Yeni bir yere seyahat etmek, önceki konumun yiyeceklerini kaldırmaz; Yeni yiyecekler yapmak için yeni bir deneyim ekliyor.

# Yemek pişirme hızlı düşünme, kontrollü reaksiyonlar ve bol miktarda uygulama gerektirir.

Pişirme çılgınlığı sırasında, oyunda düzgün bir şekilde işlem yapmak için oyunun kurallarını anlamanız gerekir. Oyunda uzman olduğunuzda bu doğru değildir; Çılgınlığı pişirmeden önce oyunun mekaniğini incelemeniz gerekir. Bu meydan okumayı gerçekleştirirken, misafirleriniz için birçok farklı yiyecek ve içecek hazırlamanız ve madeni para kazanmak için benzersiz tarif kombinasyonları gerçekleştirmelisiniz. Her yemeğin veya içeceğin, pişirirken dikkate alınması gereken kendine özgü özellikleri vardır. Bu oyunda, tamamlanmış bir tabak servis edilene kadar ne kadar zaman kaldığını gösteren yeşil bir metre bulunur. Bu süre geçtiğinde, kırmızı sayaç yemeğin ne zaman yok edildiğini gösterir. Bir tabak yok edilirse, servis edilmeyecektir; Bunun yerine, yeni bir yemeğin hazırlanması gerekiyor. İçecekler veya diğer hazırlanmış yiyecekler için durum böyle değil. Ayrıca, bu oyun oyunun ilk aşamalarında kaç yemek hazırlanabileceğini sınırlar. İnsanlar bu oyunda daha iyi hale geldikçe, artan karmaşıklık yemeklerinin nasıl tabakalarını anlamaları gerekir. Oyunun başında, oyuncular temel malzemelere sahip hızlı yemekler görürler. Doğru yemekler ve içecekler hazırlamak için, her karmaşıklık seviyesini oluşturan farklı bileşenleri anlamanız gerekir. Bunun nedeni, daha karmaşık seviyeler söz konusu olduğunda birçok alt bileşen olmasıdır.

# Ekstra para kazanarak daha fazla para ve daha iyi pişirme aletleri alın.

Her pişirme çılgınlığı seviyesinde, karşılanması gereken belirli hedefler vardır. Bu hedefler, altın madeni paralarla misafirlere hizmet etmekten her konuğu tatmin eden yemekler hazırlamaya kadar uzanabilir. Her seviye, servis edilen yemekler için de değişen değerlere sahiptir. Konuklar için çok uzun süre beklemek, yaptığınız miktarı azaltır. Yeni konuklara hizmet etmek zorunda kalmak, memnuniyetinizi ve genel gelirinizi hızla artırır. Bunun nedeni, bazı konukların kapıdan gelen başka konukları görmediklerinde üzülecek ve ayrılacaklarıdır. Doğal olarak, sadece sınırlı sayıda pişirme aleti ve plakası kabul etmek bir yükseltme gerektirir. Sürecin her aşamasında porsiyon başına daha yüksek fiyatlar, daha düşük hazırlık süresi ve daha fazla miktar gibi yeni özellikler görülüyor. Yeni konumlar sıfırdan tam bir yükseltme gerektirir. Bu nedenle, her yerde yeni başlangıçlar ortaya çıkıyor.

# Size ilham vermek için bir çeşit mutfak takıntısı bulun.

Birçok kişi, kariyerleri için ilham almak için popüler gerçeklik TV dizisi şefini izliyor. Profesyonel bir şef olarak başarılı olmak zor. Profesyonel şefler, eldeki belirli görevleri nasıl ele aldıklarının farkında ve verimli olmalıdır. Ayrıca, mesleklerinde daha yüksek saflar boyunca ilerlemeleri gerekir. Dünyaca ünlü bir şef olmak kolay değil; Bunun yerine, çok zaman, çaba ve şans gerektirir. Bunun nedeni, yemek pişirme çılgınlığı size dünyanın dört bir yanındaki kalite ve lüks restoranlarda yerler verecektir.

# Temel pişirme yetenekleri arasında bu yetenekleri tanıma yeteneği bulunmaktadır.

Bir şef olarak, dünyanın dört bir yanından tüm farklı yemek türlerini nasıl hazırlayacağınızı öğrenmeniz gerekecek. Ayrıca, her yemek için gereken tüm temel araçlara ve malzemelere hakim olmanız gerekir. Bundan sonra, kendi benzersiz tariflerinizi oluşturmak için bilgi ve becerilerinizi kullanabilirsiniz. Çok meşgul olmadan önce, mutfağınızın cihazlarının her bir aletini, kullanım yöntemlerini ve hatta fırfırlarını tanımalısınız. Bu, muhteşem yemekler yaratmanıza ve mutfağınızda en iyi şef olmanıza yardımcı olacaktır. Yeni mutfak aletleri piyasaya sürüldüğünde, bunları kullanmak zor olmayacak.

# Etkili zaman yönetimi başarının anahtarıdır.

Restoranınızın şefi ve ana operatörü olarak hizmet veriyorsunuz. Restoranın amacı, gecikmeden yüksek kaliteli, zamanında yiyecek sağlamaktır. Sabırsız müşterilerle uğraşırken, sipariş ettiklerini sunduğunuzdan emin olun. İyi yapmak size olumlu bonus puan ve misafirlerden nakit verir. Nakit, yeni mutfak aletleri ve malzemeleri satın almak, yeni malzemeler satın almak, ek personel istihdam etmek ve restoranı onarmak için kullanılabilir. Daha fazla puan kazandıktan sonra, şehir genelinde birinci sınıf restoranlarla zincir restoranlar inşa etme yeteneğinin kilidini açabilirsiniz.

# Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık APK 2.6.9 [Ücretsiz satın alma] Özellik:Introduction:

Cooking Madness - A Chef's Game Mod is an exciting cooking game that allows players to embark on a culinary adventure. With the added benefit of unlimited money in this modded version, players can fully immerse themselves in the world of cooking without any restraints. This in-depth review will explore the various aspects of the game, including gameplay, graphics, sound, and overall enjoyment.

Gameplay:

The gameplay in Cooking Madness is addictive and fast-paced. As a chef, players are tasked with preparing and serving a wide variety of dishes to hungry customers in different settings such as restaurants, food trucks, and even bakeries. The modded version's unlimited money feature allows players to unlock and upgrade various items, ingredients, and kitchen appliances effortlessly. This adds a new level of excitement to the game, as it eliminates the need to grind for resources. However, some players may argue that the unlimited money takes away the challenge of managing resources effectively, resulting in a slightly less strategic experience.

Graphics:

The game's graphics are visually appealing, with vibrant colors and detailed food items. Each dish appears appetizing and realistic, making players feel like professional chefs. The backgrounds and settings are well-designed, providing a visually immersive experience. Despite the mod, the graphics remain the same as the original version of the game, enhancing the overall quality of the gameplay.

Sound:

Cooking Madness features a delightful soundtrack that adds to the gaming experience. The sound effects are well-tailored, creating a realistic kitchen atmosphere. The sizzling sounds of meat on the grill and the chopping of vegetables further enhance the immersive feeling of cooking. The mod does not affect the sound quality, ensuring players can enjoy the game with the same audio experience as the original version.

Overall Enjoyment:

Cooking Madness - A Chef's Game Mod with unlimited money offers an enjoyable gaming experience. The fast-paced gameplay, visually appealing graphics, and immersive sound design make it an excellent choice for cooking enthusiasts. The convenience of having unlimited money through the mod might not appeal to everyone, as it diminishes the challenge of managing resources. However, this feature also allows players to explore the game more freely, experiment with different recipes, and enjoy the overall experience without any constraints.

Conclusion:

Cooking Madness - A Chef's Game Mod with unlimited money offers an exciting and immersive cooking experience. The addictive gameplay, visually appealing graphics, and well-designed sound effects contribute to an enjoyable gaming experience. While the unlimited money feature may remove some of the challenges, it also allows players to freely explore and experiment without restrictions. Whether players choose to play the original version or the modded version, Cooking Madness is a game that cooking enthusiasts should definitely consider trying.Cooking Madness'ta dünyanın her yerinden lezzetli yemekler HAZIRLAYIN, PİŞİRİN ve SERVİS EDİN! Her zaman olmak istediğin usta şef ol! Bu yıl size en iyi dijital yemek pişirme deneyimini getirecek olan bu son derece ücretsiz, bağımlılık yaratan zaman yönetimi oyunu! Cooking Madness'ta bir MAD CHEF gibi yemek pişirin! Muhteşem restoranlarda yemek pişirme oyunlarına ve aç müşterilere lezzetli yemekler sunmaya doyamıyor musunuz? O zaman bu sizin için yemek pişirme oyunu! Yolculuğunuz boyunca keşfedeceğiniz birçok muhteşem restoranı yönetin. Restoranları yeniden faaliyete geçirin ve giderek daha fazla müşteri çekin. Yemek Çılgınlığı başlasın! Yemek pişirme tekniklerinizi ve yönetim becerilerinizi uygulayın. Gözünüzü süreden ayırmadan olabildiğince hızlı dokunun. Yemek yapmak hiç bu kadar eğlenceli ve heyecanlı olmamıştı! Daha iyi bir oyun deneyimi için yemek pişirme becerilerinizi geliştirmek ve tabakları ve mutfak eşyalarını geliştirmek için mümkün olan tüm mutfak aletlerini deneyin! Yemek pişirme oyununuzda biraz heyecan mı seviyorsunuz? Yoğun saatlere ayak uydurun, zaman yönetimi konusunda daha iyi olun. Bu yemek pişirme oyunu, size o özel deneyimi yaşatmak için her seviyede ayarlanmış zorlu görevlerle sonsuz eğlence seviyeleri sunuyor. Şef şapkanızı alın ve yemek pişirmeye başlayın! Bu oyunu daha eğlenceli neler getiriyor? - Cook & Travel birçok farklı yeni restoran keşfedin - Yemek pişirme becerilerinizi sergilerken Kombinasyonlar Alın ve Büyük İpuçları Kazanın - Yeterli sayıda anahtar kartı toplayarak Yeni Restoranların kilidini açın - Ünlü Çılgın Şef olmak için Mutfağınızı yükseltin ve Seviye Atlayın! - Birçok restorana dokunun eğlenceli seviyeler - Daha fazla kazanmak için özel görevleri ve başarıları tamamlayın - Ve gelecek birçok güncellemeyi takip edin! Şef Şapkasını başınıza takın ve yemek yapmaya başlayın! Bugün indirin ve Yemek Çılgınlığına katılın!

Etkinlikten özel bir müşterinin kilidini açmak, ekstra içeriğe erişim sağlar.
Parasyte Culparafrase aracılığıyla birçok farklı restorana yolculuk: Parasyte ile
Yemek pişirme hızlı düşünme, kontrollü reaksiyonlar ve bol miktarda uygulama gerektirir.
Ekstra para kazanarak daha fazla para ve daha iyi pişirme aletleri alın.
Akademik eşanlamlılar eşanlamlılar eşanlamlılarını kullanarak delilik pişirme hakkında daha fazla bilgi edinin.
Size ilham vermek için bir çeşit mutfak takıntısı bulun.
Temel pişirme yetenekleri arasında bu yetenekleri tanıma yeteneği bulunmaktadır.
Etkili zaman yönetimi başarının anahtarıdır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık APK 2.6.9 [Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Cooking Madness: A Chef's Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Cooking Madness: A Chef's Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Cooking Madness: A Chef's Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Cooking Madness: A Chef's Game arayın.

# Tam Özellikler Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık APK 2.6.9 [Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut358.1MB
versiyon2.6.9
Sürüm Kodu172
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_WIFI_STATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE AD_ID POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE BIND_APPHUB_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS FOREGROUND_SERVICE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını engellemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
karartma.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • F

  @Anonim   2024-02-26 18:44:50

  Kimden:FR   cihaz:M2101K6G   OS:android 13
  Fake !!!!!!
 • I

  @Anonim   2024-02-26 18:05:01

  Kimden:IN   cihaz:M2101K7AI   OS:android 12
  does not work
 • P

  @Anonim   2024-02-26 13:00:06

  Kimden:PK   cihaz:V2310   OS:android 13
  hack is not available
 • U

  @Anonim   2024-02-26 10:23:29

  Kimden:US   cihaz:CPH2269   OS:android 11
  amazing
 • B

  @Anonim   2024-02-26 01:54:22

  Kimden:BR   cihaz:SM-A032M   OS:android 13
  bom demais
 • F

  @Anonim   2024-02-25 22:50:17

  Kimden:FR   cihaz:FIG-LX1   OS:android 9
  Super
 • E

  @Anonim   2024-02-25 21:23:17

  Kimden:EG   cihaz:CPH2307   OS:android 13
  جديد جدا
 • M

  @Anonim   2024-02-25 18:52:00

  Kimden:MM   cihaz:YAL-L21   OS:android 10
  lie. there's no unlimited money
 • G

  @Anonim   2024-02-25 15:19:18

  Kimden:GB   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  not working
 • G

  @Anonim   2024-02-25 15:05:02

  Kimden:GB   cihaz:SM-T220   OS:android 13
  hhhhh
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games

 • B

  @Anonim   2023-03-27 07:10:12

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi 2201117TG   OS:android 12
  Atualizem pôr favor
 • G

  @Anonim   2023-03-21 14:43:26

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G955F   OS:android 9
  I would like every currency in this game to be infinite and have at least a 60 percent chance of working please.I know its a lot but please try to do it thank you.
 • P

  @Anonim   2023-03-04 14:57:53

  Kimden:PH   cihaz:HUAWEI JKM-LX2   OS:android 9
  Unli money and gems Unlimited money and gems Unlimited money and gems
 • I

  @Anonim   2023-02-21 19:02:21

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1901   OS:android 8.1.0
  saya mau banyak diamond sama uang banyak silahkan masukan banyak banyak 10000000000
 • B

  @Anonim   2023-02-03 22:44:56

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e(7) power   OS:android 10
  linda neh gente
 • I

  @Anonim   2023-02-01 09:48:38

  Kimden:ID   cihaz:vivo vivo 1716   OS:android 8.1.0
  saya ingin unlimited money dan diamond,tolonggggg
 • P

  @Anonim   2022-12-10 11:42:09

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 11
  wiwkkwkeoekwjwjejrnnrnrjrjjrjrjtjehhehehvhv gi8cgug ug ivgibhduhnudbjdj dj djbdhbejbehbwjnnhwnwhbwhbwuw.
 • I

  @Anonim   2022-12-06 00:02:30

  Kimden:IT   cihaz:OPPO CPH2135   OS:android 12
  please do a mod with Unlimited Money ..................................
 • G

  @Anonim   2022-12-03 12:07:44

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi Redmi Note 4   OS:android 7.0
  unlimited diamond or coins
 • G

  @Anonim   2022-11-16 01:22:41

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M325F   OS:android 12
  please upload more mods like unlimited money and diamond and coins
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (51) Sürümler of Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme