HappyMod › Games › Arcade › Crowd Evolution! Mod
Crowd Evolution! Mod

Crowd Evolution! şık APK 32.0.0 [Mod Menu]

Güncelleme açık: 2023-06-08

Crowd Evolution! şık değiştirilmiş bir versiyonudur Crowd Evolution! tarafından geliştirildi Longhorngames. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Crowd Evolution! Mod APK 32.0.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Crowd Evolution! 32.0.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCrowd Evolution! şık APK 32.0.0 [Mod Menu]
versiyon32.0.0
Güncelleme açık2023-06-08
Boyut166 MB
Mod BilgisiCrowd Evolution! Mod APK 32.0.0
geliştiriciLonghorngames
KategoriArcade
Google Play'den edininCrowd Evolution!
Orijinal apk'yı indirinCrowd Evolution! (167.48 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Crowd Evolution! şık APK
Bağlantılar İndir:

Crowd Evolution! şık APK 32.0.0 [Mod Menu]

Hızlı indirme (167.48 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (167.48 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Crowd Evolution! şık APK 32.0.0 [Mod Menu]

Crowd Evolution! Mod APK 32.0.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Evolve kelimesini ve Run kelimesini içeren kalabalık evrim apk'i indirin.

Telefonunuzda istediğiniz zaman tonlarca ücretsiz mobil oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bu oyunlar, mevcut oldukları gibi istediğiniz zaman oynamanıza izin verir. Bu günlerde seçim yapabileceğiniz birçok oyun var; her biri farklı bir tür, format ve amaca sahip. Bu oyunların bazıları ödeme gerektirirken, diğerleri olmaz; Bunlardan biri kalabalık evrimi. RPG formatında yarışmanıza ve zorlu rakiplere karşı savaşmak için kalabalığınızı büyütmenizi sağlar. Longhorngames'in oyunu size birçok oyun seçeneği sunar. Her seviyede ilerledikçe, zorlu engeller sunan birden fazla düşmanla karşılaşmalısınız. Amacınız, engelleri ilginç bir şekilde aşarak kitlenizin boyutunu artırmaktır. Bu seviyeyi geçmek için, yolunuzdaki engellerden kaçınarak ordunuzun ilerlemesini engellememelisiniz. Ayrıca seviyeyi temizlemek için düşmanları da yenmelisiniz. Bunun gibi epik hikayelerle oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız, oynamaktan çekinmeyin. Bundan sonra, işgücünden gelire ve hatta yıla neredeyse her şeyi yükseltebilirsiniz!

# Sizi desteklemek için büyük kitleleri alın.

Şu anda oynanacak çok sayıda oyun var. Bazıları yarış, dövüş, spor veya RPG oyunları. Diğerleri oyunlar veya arcade yarış oyunları gibi daha zorlu bir şekilde eğlenceli olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla seçenek var. İnsanlar yarış bileşenleri ile fazla çaba veya rekabetçi arcade oyunları gerektirmeyen birçok oyun oynayabilirler. Kalabalık Evolusion'da, oyuncular yerinde engeller nedeniyle birden fazla zorluk seviyesinde yarışabilirler. Farklı deneyimler veya kalabalığınızı birden fazla seviyede büyütmenize ve büyütmenize olanak tanıyan eğlenceli bir oyun olan Darkside oynayabilirsiniz. Burada kalabalığınızı büyütmek için ihtiyacınız olduğu için size meydan okuyan birkaç seviye var. Reklam rastgele yerler sizi düşmanlarla savaşa sokar. Doğru engel yığınlarından geçtikten sonra, kalabalığınıza daha fazla insan eklersiniz. Şu anda bu oyunu oynayarak yaşadığınız yıllarınızı, gelirinizi ve insan gücünü artırabilirsiniz. Ayrıca, oynamaya devam ederek deneyiminizi de yükseltebilirsiniz.

# Kalabalık evriminden önemli noktalar aşağıda yer alıyor.

Eşsiz engel yarış oyunları oynamak sevdiğiniz bir şey mi? Kalabalık evrimini deneyin ve yeni bir deneyim yaşayın. Bugün arasından seçim yapabileceğiniz birçok eğlenceli oyun var. Bu oyunların çoğu, bunların üstesinden gelmenize zorlanan benzersiz engeller sağlar. Eğlenmek istediğinizde oynamak için şu anda bu oyunlardan birini seçebilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz zaman oynayabileceğiniz birçok harika mobil oyun var. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok engel yarış oyunu var. Bu kategorideki en popüler oyunlardan bazıları kalabalık evrimidir. Oyunun adı, oyuncuların kalabalıklarını büyütebileceğini ve geliştirebileceğini gösteriyor. Ordunuzu artırmak için birçok görevi yerine getirmelisiniz. Bunlar arasında sayısız zorluk seviyesinde sayısız düşmanı yenmektir. Daha zor düşmanlarla ek silahlarla savaşmak için takipçilerinizi geliştirmeniz gerekecek. Bu oyun oynayabileceğiniz birden fazla zorluk seviyesine sahiptir. Zorlu rakipleri yenmek ve zorlu engellerle ordu büyüklüğünüzü artırmak istiyorsanız bu en iyi oyundur. Orada en iyi seçimlerden biri! Reklam Oyun kalabalık evriminde seçim yapabileceğiniz birçok seviye var. Oyuncuları birden fazla parça ve konumu keşfetmekle görevlendiren bir aksiyon oyunudur. Her seviyede farklı rakipler ortaya çıkar; Oyuncular oyun boyunca ilerledikçe zorluk artar. Bir sonraki seviyeye ulaşmak için engellerinizi aşmalısınız. Kitlenizi büyütmek her zaman hedefinizdir, ancak kolay olmayacaktır. Üstesinden gelmek için hızlı ve akıllı olmanız gereken birçok zorluk var. Kalabalık evriminin birçok yönünü sürekli olarak yükseltebilirsiniz. Bu, gelir, insan gücü ve genel yıl uzunluğunun iyileştirilmesini içerir. Bunu yaparak, oyunda daha fazla seviyeyi tamamlayabilirsiniz. Birçok oyun içi seviyeler, oyuncuların onlardan hızlı bir şekilde ilerlemesine izin verir. Bunu yapmak, ninjalar, okçular, mızrakçılar ve daha fazlası gibi ek birimlere erişim sağlar. Ayrıca, oyuncular performansı artıran oyun içi yükseltmeleri kullanabilirler. Bu, oyuncuların oyunu daha derinlemesine keşfetmelerine izin verir. Bu oyunun standart kontrolleri var ancak 3D grafikleri hoş. Düşmanlarla savaşmanın ve engellerden kaçınmanın yanı sıra çok fazla eylem gerektirmez. İstediğiniz zaman bu oyunu oynamak bir cinch! İster okulda, ister parkta olun, hatta sadece mola verin, bu oyunu özgürce oynayabilirsiniz.

# Kalabalık evrimini indirin! Mod ve sürekli gelişmek için çalıştırın.

Evrim bulmak, düşmanlarla savaşmak için zaman içinde seyahat gerektirir. Bunu yapmak, daha yüksek bir sosyal duruşun yanı sıra düşmanları yenme yeteneğine de sahiptir. Stratejik olarak yerleştirilmiş kapılardan türlerinizi geliştirmek önerilir. Hangi tarafta akıllıca olmak istediğinizi seçin - bir düzey daha ilerleme veya daha fazla insan istihdam edin. Alternatif olarak, portallar daha yüksek bir seviyeye dönüşerek bir avantaj veya dezavantaj oluşturmak için kullanılabilir. Seviye kaldığınız sürece, bir sonraki konuma geçtiğinizde daha fazla ödül alma şansını artırabilirsiniz. Bunun nedeni, kalmanın seviyenin ödül kazanma şansınızı artırmasıdır.

# Diğer türlerden daha üstün bir işaret bırakan evrim.

Oyunun başlangıcında gelişmek için birçok medeniyet mevcuttur. Bunlar arasında ölümden korkmayan profesyonel dart kullanıcıları ve Roma askerleri içerir. Diğer seçenekler arasında rakipleri ninja yetenekleriyle korkutan savaşçılar veya tüm muhalefeti ezmeye hazır savaşçılar yer alıyor. Daha yüksek yaşam formları, sakinlerinin kararları sayesinde yaygın olanlara dayanır. Daha yüksek yaşam formlarındaki insanlar diğerlerinden daha fazla güce ve etkiye sahiptir. Birliklerinizi en büyük fobileriyle yüzleşmenin endişelenmeleri gereken tek şey olduğuna ikna edin. Sonra, bu korku kafa kafaya yüzleşin.

# Büyük düşmanlar yaşam zorluklarından daha büyük olur.

Yolunuzu engelleyen çok sayıda düşmanla mücadele etmelisiniz. Bir sonraki eşiği geçmemizi engellemelidirler. Taktik acumen ve onları yenmek için büyük bir çevre yararlanacaksınız. Zindanda daha yüksek ilerledikçe, daha güçlü rakiplerle karşılaşıyorsunuz. Bunlar devasa savaşçılar veya kana susamış devleri içerir. Gerekli güce ve sayılara sahipseniz, hiçbir şey ilerlemenizi engelleyemez. Geçişi daha kolay hale getirmenin yanı sıra, manevraları kolaylaştırmak için onları da yok edebilirsiniz. Bunu yaparken güvenlik önlemlerine dikkat edin. Sonunda ayakta durur. Seni istediği zaman yok edebilir.

# Crowd Evolution! şık APK 32.0.0 [Mod Menu] Özellik:

Crowd Evolution'da kitlenizi büyütebilir, geliştirebilir ve düşmanları yenebilirsiniz!

Evolve kelimesini ve Run kelimesini içeren kalabalık evrim apk'i indirin.
Sizi desteklemek için büyük kitleleri alın.
Kalabalık evriminden önemli noktalar aşağıda yer alıyor.
Kalabalık evrimini indirin! Mod ve sürekli gelişmek için çalıştırın.
Diğer türlerden daha üstün bir işaret bırakan evrim.
Büyük düşmanlar yaşam zorluklarından daha büyük olur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Crowd Evolution! şık APK 32.0.0 [Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Crowd Evolution! modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Crowd Evolution! mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Crowd Evolution! indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Crowd Evolution! arayın.

# Tam Özellikler Crowd Evolution! şık APK 32.0.0 [Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut166MB
versiyon32.0.0
Sürüm Kodu336
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID C2D_MESSAGE RECEIVE WAKE_LOCK READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE FOREGROUND_SERVICE BILLING SYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir
.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Bir uygulamanın, gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir:

diğer tüm uygulamaların üstünde.;Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.;Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Crowd Evolution! şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Crowd Evolution! şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • R

  @Anonim   2023-06-09 00:39:27

  Kimden:RU   cihaz:SM-A042F   OS:android 13
  Working but got some issues
 • P

  @Anonim   2023-06-03 06:22:07

  Kimden:PL   cihaz:VOG-L29   OS:android 10
  Cdt s murmyezv stje6k
 • G

  @Anonim   2023-05-30 07:09:19

  Kimden:GB   cihaz:MAR-LX2   OS:android 10
  TS A SCAM IT DOESNT WORK GFSJDHFJJDFITBFJFFURHVTJ THNXFKRSUPPORT D UHHHHSKFBSJDHHFHBD
 • E

  @Anonim   2023-05-24 21:26:14

  Kimden:ES   cihaz:2109119DG   OS:android 13
  No funciona es una mierda
 • U

  @Anonim   2023-05-23 15:37:16

  Kimden:US   cihaz:SM-A325F   OS:android 13
  مش شغل.
 • U

  @Anonim   2023-05-22 13:05:00

  Kimden:US   cihaz:SM-A326U   OS:android 13
  "every item buyable in shop." .lies .every item is locked behind a ad. and the game itself is laggy as hell. not like the unmodded . this is a bad mod sadly
 • C

  @Anonim   2023-05-14 08:37:33

  Kimden:CA   cihaz:SM-G991W   OS:android 13
  doesn't work, even things you watch ads for won't unlock
 • C

  @Anonim   2023-05-14 08:20:07

  Kimden:CA   cihaz:SM-G991W   OS:android 13
  didn't seem modded at all to me :/
 • T

  @Anonim   2023-05-08 12:33:39

  Kimden:TR   cihaz:PHB110   OS:android 12
  Çalışmıyor herhangi bir işlevi yok ayrıca virüs gibi
 • U

  @Anonim   2023-04-27 20:04:22

  Kimden:US   cihaz:21061110AG   OS:android 12
  I guess it is because it is an old update, but still.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Crowd Evolution! şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Crowd Evolution!

 • U

  @Anonim   2023-01-09 09:13:35

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N975U   OS:android 12
  unlimited coins would be awesome if someone knew how to make that happen
 • G

  @Anonim   2022-11-12 08:34:06

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A226B   OS:android 12
  repeat the same to the moon on the same day as the mixtures of oil and water First we're off the road for a couple week and but First to the and to the airport
 • U

  @Anonim   2022-11-10 23:28:10

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9S   OS:android 12
  without watching ads gives rewards. (50-4000 characters)
 • R

  @Anonim   2022-09-18 03:34:19

  Kimden:RO   cihaz:samsung SM-A536B   OS:android 12
  xjxhxkakakskdjxhxxhjxjxkxzjsjzbxbxizzihhhbhhhhhhbbbbbbbhjsisjxndncjjxxjdhdhdhdudhdhddhdbbdjxjxhxhxhxhxnxjjxjjxjxjxxhxhdbdbdndndjxicj
 • U

  @Anonim   2022-06-09 04:44:31

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M1908C3JGG   OS:android 11
  ya no se para wjjwjwjsjdjsjsjjsjsjdyyfyxhdhevshhsjsjjdjdjf
 • T

  @Anonim   2022-05-23 02:27:19

  Kimden:TR   cihaz:General Mobile G301   OS:android 11
  i want infinite money and no ads thanks if you do my dream mod..................
 • U

  @Anonim   2022-05-22 00:16:25

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G975U   OS:android 12
  swhydehdu3iedni3ns3ndnwjd ei ekdmkdmoemdidmirmdind3ndinurnidinifnednifn4ubrfbu4fn
 • P

  @Anonim   2022-05-16 02:14:31

  Kimden:PH   cihaz:HUAWEI PPA-LX2   OS:android 10
  Hi ****o hi I am the president is a good time and I have been in contact and pick it babe gets the you tube video call muns and pick it babe gets ko
 • E

  @Anonim   2022-05-08 05:29:12

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5   OS:android 9
  Crowd Evolution!hdhdheehhdhdhxsiiendhxiwuiqjsijsjznznznxncncbbdiwi
 • U

  @Anonim   2022-05-07 03:46:27

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A325M   OS:android 11
  quiero un hack de monedas ínfimas porfa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Crowd Evolution! şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (47) Sürümler of Crowd Evolution! şık

 • Crowd Evolution! Mod Apk 32.0.0 [Mod Menu]

  Crowd Evolution! Mod Apk 32.0.0 [Mod Menu]

  [Oyuncu Menüsü]
  Mağazada Kilitlenebilir Her Öğe
 • Crowd Evolution! Mod Apk 31.0.1 [Mod Menu]

  Crowd Evolution! Mod Apk 31.0.1 [Mod Menu]

  [ Oyuncu Menüsü ]
  Dükkanda Açılabilen Her Öğe
 • Crowd Evolution! Mod Apk 31.0.0 [Mod Menu]

  Crowd Evolution! Mod Apk 31.0.0 [Mod Menu]

  [Oyuncu Menüsü]
  Mağazada Kilitlenebilir Her Öğe
 • Crowd Evolution! Mod Apk 30.0.1 [Kilitli][Ücretsiz satın alma]

  Crowd Evolution! Mod Apk 30.0.1 [Kilitli][Ücretsiz satın alma]

  Tüm öğelerin kilidini açtı
  Kalabalık Evrimi! oyuncuların kendi kalabalıklarını oluşturmasına ve yönetmesine izin veren popüler bir mobil oyundur.
  Kilidi açılmış ürünler yeni ortamlar, farklı kalabalık türleri ve benzersiz karakterler içerir. 1, kalabalığın evrimini almanın harika bir yoludur! Bir sonraki seviyeye kadar beceriler ve oyunun keyfini en üst düzeye çıkarın.
 • Crowd Evolution! Mod Apk 29.0.2 [Mod Menu]

  [Oyuncu Menüsü]
  Mağazada Kilitlenebilir Her Öğe
 • Crowd Evolution! Mod Apk 29.0.0 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

  Tüm Öğelerin Kilidi Açıldı
  Kalabalık Evrimi! Mod APK 29.0.0, oyuncuların kendi benzersiz kalabalıklarını tasarlamalarına ve geliştirmelerine olanak tanıyan bir oyundur.
  Bu popüler oyunun en son sürümü, tüm öğelerin kilidini açma yeteneği de dahil olmak üzere bir dizi heyecan verici özellikle birlikte gelir.
  Bu, oyuncuların kendi kitlelerini oluşturmak için mevcut tüm farklı araçlara, karakterlere ve nesnelere erişebilecekleri anlamına gelir.
  Bu modifiye edilmiş sürümle oyuncular, hayal güçlerini ve becerikliliklerini en iyi şekilde tasarlamak için kullanarak yaratıcılıklarını bir sonraki seviyeye taşıyabilirler. ilginç ve çeşitli kalabalıklar.
  Sınırsız olasılıklar sunan eğlenceli ve sürükleyici bir oyun arıyorsanız, Crowd Evolution! Mod APK kesinlikle kontrol edilmeye değer.
 • Crowd Evolution! Mod Apk 28.0.1 [Ücretsiz satın alma][Kilitli]

  Tüm Öğelerin Kilidi Açıldı
  Crowd Evolution! Mod APK sürüm 28.0.1, oyundaki tüm öğelerin kilidini açarak oyuncuların seviyelerde kolayca ilerlemesine olanak tanıyan bir Android uygulamasıdır.
  Oyun, belirli bir hedefe ulaşmak için bir insan kalabalığını kontrol etmeye dayalıdır ve kilidi açılmış öğeler sayesinde oyuncular, benzersiz yeteneklere sahip çok çeşitli karakterler yaratabilir.
  Bu modifiye edilmiş sürüm aynı zamanda ücretsiz olarak çeşitli uygulama içi satın almalar sunarak bütçesi kısıtlı olanlar için ideal bir seçimdir.
  Oyuncular tüm öğelerin kilidini açarken ve oyunda daha hızlı ustalaştıkça yeni bir heyecan düzeyi yaşayabilirler.
  Sonuç olarak, Crowd Evolution! Mod APK sürümü 28.0.1, oyunculara ek avantajlarla gelişmiş bir deneyim yaşamaları için mükemmel bir fırsat sunar.
  Seviyelerde kolaylıkla ilerlemekten hoşlanan her hevesli oyuncu için olmazsa olmazdır.
 • Crowd Evolution! Mod Apk 28.0.0 [Mod Menu]

  [Oyuncu Menüsü]
  Mağazada Kilitlenebilir Her Öğe
 • Crowd Evolution! Mod Apk 27.0.1 [Kilitli][Tam][Sonsuz][Ücretsiz satın alma]

  Tüm Öğelerin Kilidi Açıldı
  Crowd Evolution, oyuncuların kendi kitlelerini oluşturup yönetmelerine olanak tanıyan heyecan verici bir oyundur.
  Oyun, karakterleri için farklı kıyafetlerden yeni yeteneklere kadar oyuncuların kilidini açabilecekleri çok çeşitli özelliklere sahiptir. ve zorluklar.
  Crowd Evolution Mod APK 27.0.1 ile oyundaki tüm öğelerin kilidi açılır ve oyuncuların oyunun tüm potansiyelini deneyimlemelerine olanak tanır.
  Mod ayrıca tüm kısıtlamaları kaldırır, yani oyuncular oyunun tüm özelliklerini sınırsızca keşfedin.
  Bağımlılık yaratan oynanışı, çarpıcı grafikleri ve sonsuz olasılıklarıyla Crowd Evolution, tüm mobil oyuncular için mutlaka denenmesi gereken bir oyun.
 • Crowd Evolution! Mod Apk 26.0.2 [Mod Menu]

  [Oyuncu Menüsü]
  Mağazada Kilitlenebilir Her Öğe
 • Crowd Evolution! Mod Apk 26.0.1 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

  Tüm öğelerin kilidini açmış
  Kalabalık Evolution, dünya çapında milyonlarca insan tarafından oynanan popüler bir oyundur. BR/> Bu yeni güncelleme ile oyuncular artık herhangi bir kısıtlama veya sınırlama olmadan oyunun tadını çıkarabilirler.
  Kalabalık Evrimi, oyuncuların renkli ve canlı bir kalabalık yaratmasını gerektiren bir oyundur. Ve kalabalığını gelişmek için karakterler.
  Yeni kilidi açılmış versiyonla, oyuncular oyun boyunca daha hızlı ilerlemelerine yardımcı olacak tüm öğelere erişecekler. Oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımak için, mod APK 26.0.1 sürümünü şimdi indirin.
  Bu güncelleme ile sınırsız eğlenceye sahip olabilir ve şimdiye kadar görülen en canlı kalabalığı yaratabilirsiniz.
 • Crowd Evolution! Mod Apk 26.0.0 [Mod Menu]

  [ Oyuncu Menüsü ]
  Dükkanda Kilidi Açılabilen Her Öğe
 • Crowd Evolution! Mod Apk 25.0.1 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

  Tüm Öğelerin Kilidi Açıldı
  Crowd Evolution! Mod APK 25.0.1, uygulamanın tüm öğelerin kilidini açmanıza olanak tanıyan, oyun deneyiminizi çok daha heyecanlı ve keyifli hale getiren yeni ve geliştirilmiş sürümüdür.
  Bu son sürümle, oyunun en iyi özelliklerinin tümüne erişebilirsiniz. Daha önce mevcut olmayan yeni öğeler ve oyun modları da dahil olmak üzere oyun.
  Bu mod APK'nın kurulumu kolaydır ve ister deneyimli bir oyuncu olun ister yeni başlayan biri olun, indirme işlemi basit ve basittir.
  Eğer Crowd Evolution! hayranıysanız, tüm öğelerin kilidi açıkken sınırsız eğlence ve eğlence sunan bu mod APK, sahip olunması gereken bir moddur.
 • Crowd Evolution! Mod Apk 25.0.0 [Kilitli][Ücretsiz satın alma]

  Tüm öğelerin kilidini açtı
  Kalabalık Evrimi! Mod APK 25.0.0, oyun dünyasını fırtına ile alan popüler mobil oyunun en son sürümüdür. > Bu yeni sürüm, onu daha da bağımlılık yapan ve zorlayıcı hale getiren çeşitli geliştirmeler ve gelişmiş özelliklere sahiptir. kalabalığı büyütmek ve nihai seviyeye ulaşmak için.
 • Crowd Evolution! Mod Apk 24.0.0 [Mod Menu]

  [ Oyuncu Menüsü ]
  Dükkanda Kilidi Açılabilen Her Öğe
 • Crowd Evolution! Mod Apk 23.0.0 [Mod Menu]

  [Oyuncu Menüsü]
  Mağazada açılabilir her öğe
 • Crowd Evolution! Mod Apk 22.1.1 [Mod Menu]

  [Oyuncu Menüsü]
  Mağazada açılabilir her öğe
 • Crowd Evolution! Mod Apk 21.1.1 [Mod Menu]

  [Oyuncu Menüsü]
  Mağazada açılabilir her öğe
 • Crowd Evolution! Mod Apk 21.0.1 [Mod Menu]

  [ Oyuncu Menüsü ]
  Dükkanda Kilidi Açılabilen Her Öğe
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Crowd Evolution! şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme