HappyMod › Games › Arcade › Crowd Evolution! Mod
Crowd Evolution! Mod

Crowd Evolution! şık APK 67.1.0 [Mod Menu]

Güncelleme açık: 2024-06-17

Crowd Evolution! şık değiştirilmiş bir versiyonudur Crowd Evolution! tarafından geliştirildi Longhorngames. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: [ Player Menu ] Every Item Unlockable In Shop... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Crowd Evolution! 67.1.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCrowd Evolution! şık APK 67.1.0 [Mod Menu]
versiyon67.1.0
Güncelleme açık2024-06-17
Boyut171.07 MB
Mod Bilgisi[ Player Menu ] Every Item Unlockable In Shop
geliştiriciLonghorngames
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininCrowd Evolution!
Orijinal apk'yı indirinCrowd Evolution! (171.07 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Crowd Evolution! şık APK
Bağlantılar İndir:

Crowd Evolution! şık APK 67.1.0 [Mod Menu]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (171.07 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Crowd Evolution! şık APK 67.1.0 [Mod Menu]

[ Player Menu ] 
Every Item Unlockable In Shop

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Evolve kelimesini ve Run kelimesini içeren kalabalık evrim apk'i indirin.

Telefonunuzda istediğiniz zaman tonlarca ücretsiz mobil oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bu oyunlar, mevcut oldukları gibi istediğiniz zaman oynamanıza izin verir. Bu günlerde seçim yapabileceğiniz birçok oyun var; her biri farklı bir tür, format ve amaca sahip. Bu oyunların bazıları ödeme gerektirirken, diğerleri olmaz; Bunlardan biri kalabalık evrimi. RPG formatında yarışmanıza ve zorlu rakiplere karşı savaşmak için kalabalığınızı büyütmenizi sağlar. Longhorngames'in oyunu size birçok oyun seçeneği sunar. Her seviyede ilerledikçe, zorlu engeller sunan birden fazla düşmanla karşılaşmalısınız. Amacınız, engelleri ilginç bir şekilde aşarak kitlenizin boyutunu artırmaktır. Bu seviyeyi geçmek için, yolunuzdaki engellerden kaçınarak ordunuzun ilerlemesini engellememelisiniz. Ayrıca seviyeyi temizlemek için düşmanları da yenmelisiniz. Bunun gibi epik hikayelerle oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız, oynamaktan çekinmeyin. Bundan sonra, işgücünden gelire ve hatta yıla neredeyse her şeyi yükseltebilirsiniz!

# Sizi desteklemek için büyük kitleleri alın.

Şu anda oynanacak çok sayıda oyun var. Bazıları yarış, dövüş, spor veya RPG oyunları. Diğerleri oyunlar veya arcade yarış oyunları gibi daha zorlu bir şekilde eğlenceli olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla seçenek var. İnsanlar yarış bileşenleri ile fazla çaba veya rekabetçi arcade oyunları gerektirmeyen birçok oyun oynayabilirler. Kalabalık Evolusion'da, oyuncular yerinde engeller nedeniyle birden fazla zorluk seviyesinde yarışabilirler. Farklı deneyimler veya kalabalığınızı birden fazla seviyede büyütmenize ve büyütmenize olanak tanıyan eğlenceli bir oyun olan Darkside oynayabilirsiniz. Burada kalabalığınızı büyütmek için ihtiyacınız olduğu için size meydan okuyan birkaç seviye var. Reklam rastgele yerler sizi düşmanlarla savaşa sokar. Doğru engel yığınlarından geçtikten sonra, kalabalığınıza daha fazla insan eklersiniz. Şu anda bu oyunu oynayarak yaşadığınız yıllarınızı, gelirinizi ve insan gücünü artırabilirsiniz. Ayrıca, oynamaya devam ederek deneyiminizi de yükseltebilirsiniz.

# Kalabalık evriminden önemli noktalar aşağıda yer alıyor.

Eşsiz engel yarış oyunları oynamak sevdiğiniz bir şey mi? Kalabalık evrimini deneyin ve yeni bir deneyim yaşayın. Bugün arasından seçim yapabileceğiniz birçok eğlenceli oyun var. Bu oyunların çoğu, bunların üstesinden gelmenize zorlanan benzersiz engeller sağlar. Eğlenmek istediğinizde oynamak için şu anda bu oyunlardan birini seçebilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz zaman oynayabileceğiniz birçok harika mobil oyun var. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok engel yarış oyunu var. Bu kategorideki en popüler oyunlardan bazıları kalabalık evrimidir. Oyunun adı, oyuncuların kalabalıklarını büyütebileceğini ve geliştirebileceğini gösteriyor. Ordunuzu artırmak için birçok görevi yerine getirmelisiniz. Bunlar arasında sayısız zorluk seviyesinde sayısız düşmanı yenmektir. Daha zor düşmanlarla ek silahlarla savaşmak için takipçilerinizi geliştirmeniz gerekecek. Bu oyun oynayabileceğiniz birden fazla zorluk seviyesine sahiptir. Zorlu rakipleri yenmek ve zorlu engellerle ordu büyüklüğünüzü artırmak istiyorsanız bu en iyi oyundur. Orada en iyi seçimlerden biri! Reklam Oyun kalabalık evriminde seçim yapabileceğiniz birçok seviye var. Oyuncuları birden fazla parça ve konumu keşfetmekle görevlendiren bir aksiyon oyunudur. Her seviyede farklı rakipler ortaya çıkar; Oyuncular oyun boyunca ilerledikçe zorluk artar. Bir sonraki seviyeye ulaşmak için engellerinizi aşmalısınız. Kitlenizi büyütmek her zaman hedefinizdir, ancak kolay olmayacaktır. Üstesinden gelmek için hızlı ve akıllı olmanız gereken birçok zorluk var. Kalabalık evriminin birçok yönünü sürekli olarak yükseltebilirsiniz. Bu, gelir, insan gücü ve genel yıl uzunluğunun iyileştirilmesini içerir. Bunu yaparak, oyunda daha fazla seviyeyi tamamlayabilirsiniz. Birçok oyun içi seviyeler, oyuncuların onlardan hızlı bir şekilde ilerlemesine izin verir. Bunu yapmak, ninjalar, okçular, mızrakçılar ve daha fazlası gibi ek birimlere erişim sağlar. Ayrıca, oyuncular performansı artıran oyun içi yükseltmeleri kullanabilirler. Bu, oyuncuların oyunu daha derinlemesine keşfetmelerine izin verir. Bu oyunun standart kontrolleri var ancak 3D grafikleri hoş. Düşmanlarla savaşmanın ve engellerden kaçınmanın yanı sıra çok fazla eylem gerektirmez. İstediğiniz zaman bu oyunu oynamak bir cinch! İster okulda, ister parkta olun, hatta sadece mola verin, bu oyunu özgürce oynayabilirsiniz.

# Kalabalık evrimini indirin! Mod ve sürekli gelişmek için çalıştırın.

Evrim bulmak, düşmanlarla savaşmak için zaman içinde seyahat gerektirir. Bunu yapmak, daha yüksek bir sosyal duruşun yanı sıra düşmanları yenme yeteneğine de sahiptir. Stratejik olarak yerleştirilmiş kapılardan türlerinizi geliştirmek önerilir. Hangi tarafta akıllıca olmak istediğinizi seçin - bir düzey daha ilerleme veya daha fazla insan istihdam edin. Alternatif olarak, portallar daha yüksek bir seviyeye dönüşerek bir avantaj veya dezavantaj oluşturmak için kullanılabilir. Seviye kaldığınız sürece, bir sonraki konuma geçtiğinizde daha fazla ödül alma şansını artırabilirsiniz. Bunun nedeni, kalmanın seviyenin ödül kazanma şansınızı artırmasıdır.

# Diğer türlerden daha üstün bir işaret bırakan evrim.

Oyunun başlangıcında gelişmek için birçok medeniyet mevcuttur. Bunlar arasında ölümden korkmayan profesyonel dart kullanıcıları ve Roma askerleri içerir. Diğer seçenekler arasında rakipleri ninja yetenekleriyle korkutan savaşçılar veya tüm muhalefeti ezmeye hazır savaşçılar yer alıyor. Daha yüksek yaşam formları, sakinlerinin kararları sayesinde yaygın olanlara dayanır. Daha yüksek yaşam formlarındaki insanlar diğerlerinden daha fazla güce ve etkiye sahiptir. Birliklerinizi en büyük fobileriyle yüzleşmenin endişelenmeleri gereken tek şey olduğuna ikna edin. Sonra, bu korku kafa kafaya yüzleşin.

# Büyük düşmanlar yaşam zorluklarından daha büyük olur.

Yolunuzu engelleyen çok sayıda düşmanla mücadele etmelisiniz. Bir sonraki eşiği geçmemizi engellemelidirler. Taktik acumen ve onları yenmek için büyük bir çevre yararlanacaksınız. Zindanda daha yüksek ilerledikçe, daha güçlü rakiplerle karşılaşıyorsunuz. Bunlar devasa savaşçılar veya kana susamış devleri içerir. Gerekli güce ve sayılara sahipseniz, hiçbir şey ilerlemenizi engelleyemez. Geçişi daha kolay hale getirmenin yanı sıra, manevraları kolaylaştırmak için onları da yok edebilirsiniz. Bunu yaparken güvenlik önlemlerine dikkat edin. Sonunda ayakta durur. Seni istediği zaman yok edebilir.

# Crowd Evolution! şık APK 67.1.0 [Mod Menu] Özellik:

In Crowd Evolution, you can grow and evolve your crowd and beat the enemies!

Evolve kelimesini ve Run kelimesini içeren kalabalık evrim apk'i indirin.
Sizi desteklemek için büyük kitleleri alın.
Kalabalık evriminden önemli noktalar aşağıda yer alıyor.
Kalabalık evrimini indirin! Mod ve sürekli gelişmek için çalıştırın.
Diğer türlerden daha üstün bir işaret bırakan evrim.
Büyük düşmanlar yaşam zorluklarından daha büyük olur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Crowd Evolution! şık APK 67.1.0 [Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Crowd Evolution! modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Crowd Evolution! mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Crowd Evolution! indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Crowd Evolution! arayın.

# Tam Özellikler Crowd Evolution! şık APK 67.1.0 [Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Crowd Evolution! şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Crowd Evolution! şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 42

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (42)

 • G

  @Anonim   2024-06-19 00:00:00

  Kimden:GB   cihaz:22101320G   OS:android 13
  mod not working
 • U

  @Anonim   2024-06-07 23:53:23

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus 5G (2022)   OS:android 12
  piece of **** keeps stopping or kicking out
 • L

  @Anonim   2024-06-04 19:25:49

  Kimden:LT   cihaz:SM-A515F   OS:android 13
  Is cool game
 • U

  @Anonim   2024-05-08 11:26:42

  Kimden:US   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  Es el juego normal no tiene nada
 • B

  @Anonim   2024-04-01 03:08:19

  Kimden:BR   cihaz:SM-A035M   OS:android 13
  Fake mod
 • P

  @Anonim   2024-03-29 08:45:54

  Kimden:PH   cihaz:CLT-L29   OS:android 10
  Gagi
 • U

  @Anonim   2024-02-16 12:35:46

  Kimden:US   cihaz:TECNO CK8n   OS:android 13
  it ****s not working
 • U

  @Anonim   2024-02-15 03:03:46

  Kimden:US   cihaz:23021RAAEG   OS:android 14
  useless no money and have ads
 • I

  @Anonim   2024-01-26 16:40:50

  Kimden:IN   cihaz:CPH2381   OS:android 14
  nooo
 • I

  @Anonim   2024-01-20 11:07:47

  Kimden:ID   cihaz:2201116TG   OS:android 13
  not works
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Crowd Evolution! şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Crowd Evolution!

 • U

  @Anonim   2023-01-09 09:13:35

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N975U   OS:android 12
  unlimited coins would be awesome if someone knew how to make that happen
 • G

  @Anonim   2022-11-12 08:34:06

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A226B   OS:android 12
  repeat the same to the moon on the same day as the mixtures of oil and water First we're off the road for a couple week and but First to the and to the airport
 • U

  @Anonim   2022-11-10 23:28:10

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9S   OS:android 12
  without watching ads gives rewards. (50-4000 characters)
 • R

  @Anonim   2022-09-18 03:34:19

  Kimden:RO   cihaz:samsung SM-A536B   OS:android 12
  xjxhxkakakskdjxhxxhjxjxkxzjsjzbxbxizzihhhbhhhhhhbbbbbbbhjsisjxndncjjxxjdhdhdhdudhdhddhdbbdjxjxhxhxhxhxnxjjxjjxjxjxxhxhdbdbdndndjxicj
 • U

  @Anonim   2022-06-09 04:44:31

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M1908C3JGG   OS:android 11
  ya no se para wjjwjwjsjdjsjsjjsjsjdyyfyxhdhevshhsjsjjdjdjf
 • T

  @Anonim   2022-05-23 02:27:19

  Kimden:TR   cihaz:General Mobile G301   OS:android 11
  i want infinite money and no ads thanks if you do my dream mod..................
 • U

  @Anonim   2022-05-22 00:16:25

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G975U   OS:android 12
  swhydehdu3iedni3ns3ndnwjd ei ekdmkdmoemdidmirmdind3ndinurnidinifnednifn4ubrfbu4fn
 • P

  @Anonim   2022-05-16 02:14:31

  Kimden:PH   cihaz:HUAWEI PPA-LX2   OS:android 10
  Hi ****o hi I am the president is a good time and I have been in contact and pick it babe gets the you tube video call muns and pick it babe gets ko
 • E

  @Anonim   2022-05-08 05:29:12

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5   OS:android 9
  Crowd Evolution!hdhdheehhdhdhxsiiendhxiwuiqjsijsjznznznxncncbbdiwi
 • U

  @Anonim   2022-05-07 03:46:27

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A325M   OS:android 11
  quiero un hack de monedas ínfimas porfa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Crowd Evolution! şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (101) Sürümler of Crowd Evolution! şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Crowd Evolution! şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme