HappyMod › Games › Simulation › Days After: Zombie Survival Mod
Days After: Zombie Survival Mod

Days After: Zombie Survival şık APK 11.4.1 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][God Mode][Free Craft]

Güncelleme açık: 2024-06-20

Days After: Zombie Survival şık değiştirilmiş bir versiyonudur Days After: Zombie Survival tarafından geliştirildi Alternativa Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Menu, Free craft/God mode/Max Durability... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Days After: Zombie Survival 11.4.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDays After: Zombie Survival şık APK 11.4.1 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][God Mode][Free Craft]
versiyon11.4.1
Güncelleme açık2024-06-20
Boyut387.43 MB
Mod BilgisiMenu, Free craft/God mode/Max Durability
geliştiriciAlternativa Games
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininDays After: Zombie Survival
Orijinal apk'yı indirinDays After: Zombie Survival (387.43 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Days After: Zombie Survival şık APK
Tanki Online şık APK
Bağlantılar İndir:

Days After: Zombie Survival şık APK 11.4.1 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][God Mode][Free Craft]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (387.43 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Days After: Zombie Survival şık APK 11.4.1 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][God Mode][Free Craft]

Menu, Free craft/God mode/Max Durability

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yeni bir versiyonda yeni bir atılım.

Oyunun en son sürümünde yeni bir etkinlik görünmek üzere. Bu olay genellikle farklı tatillerde gerçekleşir; Farklı yıllardaki olayların parodileri ile gerçek dünyada deneyimleyebilirsiniz. Oyunu ilk kez oynadığınızda, bu oyunun kahramanını beğenmek daha kolaydır. Deneyimli oyuncular için daha zorlu oyunlar erişilebilir. Ayrıca, oyunun sesi oyun boyunca birçok yere dahil edildi. Bu, yenilikçi bir tasarım sayesinde müziğin daha büyük bir takdirini sağlar.

# Diğer düşmanlarla yüzleşmek için korkutucu zombilerle kendinizi güçlendirin.

Bu dünyaya giren oyuncular, tek rakibi olan kıyamet sonrası zombilerle yüzleşecekler. Bu çorak dünyaya girerken zor zorluklarla karşılaşmaları gerekecek. Zombilerin hayatta kalabilmek için kan ve beyinlere ihtiyacı vardır. Çaresizce insanların şansını arzu ediyorlar, bu da kıskandıkları birkaç şeyden biri.

# Eşsiz bir kahraman koleksiyonuna sahip olarak, bir cesaret paragonu olabilir.

Oyuncular resmen savaşa katılmadan önce en sevdikleri kahramanlardan birini seçebilirler. Keşif için farklı tonlara sahip kahramanlardan oluşan bir koleksiyon, keşif için köşesinde bekliyor. Mükemmelleştirildikten sonra, diğerlerinden farklı olarak benzersiz bir savaşa hazırlanın. İnsanlığın hayatta kalması için eleştirel bir görev omuzlarınıza dayanır. Sonuç olarak, hatalardan kaçının, çünkü kusurlu projeler felaket etkilere yol açabilir.

# Silah toplayın ve askeri üsler yaratın.

Bir gün sonra, oyuncular kendi silahlarını ve askeri üslerini yaratabilirler. Bunlar temelden profesyonel modellerden yapılabilir. Bazıları ahşap yol kenarındaki risklerden bile yapılabilir. Bu nedenle, hem hücum hem de savunma için askeri üslerden yararlanmak kişinin hayatta kalma şansını önemli ölçüde artırır. Hayatın diğer her yönünü feda etmek anlamına gelse bile, sonuna kadar savaşmayı asla bırakmayın.

# Yaban hayatını içeren olaylar halkı riske attı.

Son derece sert hava koşulları ve tehlikeli hayvanlar, sakinler için hayatı zorlaştırır. En tehlikeli yaratık zombidir, ancak diğer vahşi hayvanlar da insanları avlar. İnsanlar ayrıca insan etini mükemmel ve hazır bir beslenme kaynağı olarak görüyorlar. Başlangıçta insanlar hayduttu. Ölmek istemiyorsanız, hem çevrenizin hem de diğer insanların bilincinde olmanız gerekir. Bunun nedeni, zombi kıyametinin paradigmayı değiştirmesidir.

# Aşk zor zorlukları aşar.

Ek görevinden sonraki günler, bunun üstesinden gelmek için cesaretinizi ve şefkatinizi kullanmanızı gerektirir. Sevginiz, ölümden sadece birkaç dakika uzaklıkta olduğu için The Walking Dead ve Outlaws'tan korunmaya ihtiyaç duyuyor. Hayatını sonsuza dek kaybetmeden önce şimdi hareket etmelisin. Günlük görevler size daha büyük görevlerle birlikte benzersiz ganimet ve XP verir. Hayatta kalma oyunundan sonraki günler diğer oyunlar kadar kolay olmayacak. Zor koşullarla mücadele etmek, birçok cevaplanmamış soru içeren açlık ve viral enfeksiyonları içerir. Çeşitli zombi güçlü yönlerinden ve ihtiyaçlarından gelen sürekli zorluklar ve saldırılar titremenize neden olur. Ancak, sadece aşk sizi ileri itebilir ve ayağınızı geri kazanmanıza yardımcı olabilir. İnsanlığın çöküşünden sonra, zombiler ve kayıp ruhlarla dolu kıyamet sonrası bir dünyaya yolculuk. Katılımcılar, insan etini ve beynini isteyen kurtlar gibi zombilere ve diğer yaratıklara karşı karşı karşıya. Geçmişte, hırsızlarınız sizden yararlanmak için özel bir hile kullandı. Düşmanlardan askeri üsler ve silahlar oluşturun veya toplayın. Oyuncular sevdiklerine olan bağlılıkları sayesinde tüm tehlikeleri fethedebilirler. İstedikleri güvenli cennete ulaşabilirler.

# Nesir damarında günler hakkında bilgi verin.

Zombi ve canavarları güçle dolu bir dünyada fethedebilir misiniz?

# Grafik ve sese ek olarak, oyunlar ilerleme ve oyun açısından gelişmeye devam ediyor.

Oyun sonraki günler aşağıdaki satırla başlar: Bundan sonra hayatınız hayatta kalır. Güçlü ve inatçı bir kişiliğe sahip bir erkek veya kadın karakter arasında seçim yapabilirsiniz. Görevler oyunu oynarken ekranın ortasında görüntülenir. Performans yüzdesi ve HP sütunu tabakanın sol tarafında bulunur. Silahlar ve minimap gibi diğer önemli bilgiler sağ tarafta görünür. Oyunun başında, bir ev oluşturabilmeniz için mümkün olduğunca çok malzeme toplamanız gerekir. Bu tehlikeli dünyadaki tek barınak, çok fazla çaba ile inşa etmeniz gereken evinizdir. İlerlemek için el şeklindeki bir düğme seçerek her zaman hareket halinde olmalısınız. Bir projeye odaklandığında, çok temkinli olun çünkü zombiler istediği zaman saldırabilir. İlk seviyenin bir ev inşa etme hedefini tamamlamak için ahşap ve çekiç gibi kaynakları toplamalısınız. Ayrıca bir ateş oluşturmak ve yakmak ve bazı deri çantalar toplamak için uygun bir yer bulmalısınız. Bunların hepsi sadece bir gün içinde gerçekleştirilir. Programa bu şekilde bakarken, önümüzdeki işin büyüklüğünü anlıyor musunuz? Seviyeleri adlandırmak için yaratıcılar, 1. Gün: New Day New House; 2. Gün: Büyük Dünya'da Küçük Adam; ve Seviye 3: İşyerinde arkadaşlar. Yeni gıda malzemeleri almazsanız, mevcut rasyonlarınız gün sonuna kadar sürecektir. Bina sırasında ormanda mantar toplarken, ev inşaatınız için yiyecek ve malzeme sağlamanız gerekir. Bu nedenle, avcılık ve tarım becerilerinizi artırmanız gerekir. Geliştirilecek daha fazla kaynak ararken, potansiyel tehditlerin sayısı artar. Tehditten sonraki günler sadece artan sayıda zombi değil, aynı zamanda dolaşan orman kabilesi ve yırtıcı vahşi köpekler. Ve üçü de aynı anda göründüğünde, koordineli hız ve silahlı ellerle, hayatta kalma şansınız kasvetli olacak. Oyunda, kullanılabilecek öğeler yeşil olarak daire içine alınmıştır, bu nedenle tanımlama kolaydır.

# Days After: Zombie Survival şık APK 11.4.1 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][God Mode][Free Craft] Özellik:

Days After — a survival shooter where the majority of humanity has been wiped out by a zombie invasion. Those who survived, have escaped civilization and taken refuge in the wilderness.

Survive in harsh conditions and collect resources to craft equipment and tools. Construct weapons and build your base. Fight off wild animals and zombies. You'll never have a moment of peace. If you want to live, you will need to carve your way to salvation.

Pick up survivor diaries, explore dozens of diverse locations in an abandoned, plagued world.

The trip will be challenging. In this survival simulator, you will have to deal with hunger, thirst, unforgiving conditions and a mysterious virus.

Tackle quests, raids and bandit outposts to uncover the story of the infection that led to the apocalypse.

The closer you get to civilization's ruins, the more zombies will attack you. Missions will become harder, but the rewards will be bigger. You'll find rare resources, powerful weapons and most importantly, more information about this world.

Fight through hordes of zombies and live to tell the tale in this epic survival game.

Yeni bir versiyonda yeni bir atılım.
Diğer düşmanlarla yüzleşmek için korkutucu zombilerle kendinizi güçlendirin.
Eşsiz bir kahraman koleksiyonuna sahip olarak, bir cesaret paragonu olabilir.
Silah toplayın ve askeri üsler yaratın.
Yaban hayatını içeren olaylar halkı riske attı.
Aşk zor zorlukları aşar.
Nesir damarında günler hakkında bilgi verin.
Grafik ve sese ek olarak, oyunlar ilerleme ve oyun açısından gelişmeye devam ediyor.

# Days After: Zombie Survival Brief Introduction

Days After: Zombilerin Hayatta Kalma oyununa hoş geldiniz! Bu olağanüstü zombi kıyametinde hayatta kalmanız gerekiyor. Virüs yayıldı ve dünya artık zombi istilası altında. Size düşen ise hayatta kalmak, haydutları savuşturmak ve zombi ordularına karşı savaşmak. Zorluklarla dolu bir dünyada, kaynakları toplayarak, silahlarınızı güçlendirerek, takım arkadaşları edinerek ve müttefikler bulup bir araya gelerek hayatta kalmanız gerekiyor. Bu heyecan dolu zombi dünyasında bilinçli seçimler yapmalı, stratejik kararlar almalı ve dayanıklılığınızı sınayan zorlu görevlerle yüzleşmelisiniz. İyi şanslar ve bu korkunç dünyada hayatta kalmayı başaracağınıza inanıyoruz! Hazır mısınız? Zombi kıyametinin hüküm sürdüğü gizem dolu dünyada macera başlıyor!

# Nasıl indirilir ve kurulur Days After: Zombie Survival şık APK 11.4.1 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][God Mode][Free Craft]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Days After: Zombie Survival modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Days After: Zombie Survival mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Days After: Zombie Survival indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Days After: Zombie Survival arayın.

# Tam Özellikler Days After: Zombie Survival şık APK 11.4.1 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][God Mode][Free Craft]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Days After: Zombie Survival şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Days After: Zombie Survival şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 34

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (34)

 • U

  @Anonim   2024-06-20 14:03:12

  Kimden:US   cihaz:RMX3151   OS:android 13
  5 star
 • B

  @Anonim   2024-06-19 23:04:30

  Kimden:BR   cihaz:SM-M225FV   OS:android 13
  Quando o jogo entra em manutenção dar pra continuar jogando ?
 • F

  @Anonim   2024-06-19 13:37:55

  Kimden:FR   cihaz:SM-A546B   OS:android 14
  ne marche pas
 • F

  @Anonim   2024-06-19 02:08:41

  Kimden:FR   cihaz:2109119DG   OS:android 14
  very cool
 • I

  @Anonim   2024-06-18 07:19:36

  Kimden:ID   cihaz:TECNO BF7   OS:android 12
  sometimes this app to 'Force Close'
 • G

  @Anonim   2024-06-17 22:31:17

  Kimden:GB   cihaz:SM-F946B   OS:android 14
  does not load
 • G

  @Anonim   2024-06-17 11:11:08

  Kimden:GB   cihaz:RMX3710   OS:android 14
  it is working ?
 • U

  @Anonim   2024-06-17 09:18:58

  Kimden:US   cihaz:LM-T600   OS:android 9
  some work some dont cant do free purchase like it says
 • U

  @Anonim   2024-06-14 01:08:41

  Kimden:US   cihaz:RNE-L21   OS:android 8.0.0
  لا عشان
 • I

  @Anonim   2024-06-13 22:53:00

  Kimden:ID   cihaz:2201116SG   OS:android 13
  many bug, and sometimes lost connection, but i didnt lost signal at my phone, thanks
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Days After: Zombie Survival şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Days After: Zombie Survival

 • A

  @Anonim   2023-03-06 16:12:39

  Kimden:AU   cihaz:samsung SM-S908E   OS:android 13
  would it be possible for free shopping mod please ? :)
 • G

  @Anonim   2023-02-11 16:14:36

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2012K11AG   OS:android 12
  Free craft & Magic Split, Unlimited durability & energy. Thank you.
 • U

  @Anonim   2022-11-11 11:48:22

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A135M   OS:android 12
  actualisenlo por favor compras gratis y libre craft por favor
 • D

  @Anonim   2022-09-03 05:46:50

  Kimden:DE   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  Look, change the word (God Mode) because it is not suitable for games...... Thank you
 • U

  @Anonim   2022-07-11 16:06:34

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2010J19CG   OS:android 11
  I request to make a mod that all blueprint is unlocked by your lvl unlimited durability to all weapon and equipment and unlimited split
 • F

  @Anonim   2022-07-04 02:13:57

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-A217F   OS:android 11
  please add: unlimited coins with unlimited item and immortal with all maps unlock
 • E

  @Anonim   2022-06-08 04:05:06

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A205F   OS:android 11
  porfa necesito free craft y si puede ser dinero ilimitado
 • P

  @Anonim   2022-05-28 15:42:51

  Kimden:PT   cihaz:samsung SM-A226B   OS:android 11
  Dont work because need update :( or need need version because ask to update
 • S

  @Anonim   2022-05-28 02:02:30

  Kimden:SA   cihaz:HUAWEI LIO-L29   OS:android 10
  when I torn a game always requested update first??!!! Please fix it
 • B

  @Anonim   2022-05-27 04:47:16

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J600GT   OS:android 10
  Pro Favor traz um apk com dinheiro infinito e a única coisa que coisa que eu jo pidi
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Days After: Zombie Survival şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (90) Sürümler of Days After: Zombie Survival şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme