HappyMod › Games › Simulation › Days After: Survival games Mod
Days After: Survival games Mod

Days After: Survival games şık APK 10.3.0

Güncelleme açık: 2023-05-25

Days After: Survival games şık değiştirilmiş bir versiyonudur Days After: Survival games tarafından geliştirildi Alternativa Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Days After (MOD, Ölümsüzlük/Maksimum Dayanıkl�... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Days After: Survival games 10.3.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDays After: Survival games şık APK 10.3.0
versiyon10.3.0
Güncelleme açık2023-05-25
Boyut142.04 MB
Mod BilgisiDownload Days After (MOD, Ölümsüzlük/Maksimum Dayanıklılık) 10.3.0
geliştiriciAlternativa Games
KategoriSimulation
Google Play'den edininDays After: Survival games
Orijinal apk'yı indirinDays After: Survival games (177.45 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Days After: Survival games şık APK
Bağlantılar İndir:

Days After: Survival games şık APK 10.3.0

Hızlı indirme (177.45 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (177.45 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Days After: Survival games şık APK 10.3.0

Özellik V1 Özellik:
Menü

Özellik V2 Özellik:
Mod, ölümsüzlük/maksimum dayanıklılık
günler sonra indir (mod, ölümsüzlük/maksimum dayanıklılık) 10.3.0 ve nihai hayatta kalma oyununu deneyimleyin. zombilere, mutantlara ve diğer hayatta kalanlara karşı hayatta kal. Kendinizi koruyun.

Özellik V3 Özellik:
Tanrı modu

Özellik V4 Özellik:
aptal düşmanlar
serbest zanaat
hızlı seyahat

Özellik V5 Özellik:
MOD, Ölümsüzlük/Maksimum Dayanıklılık

Özellik V6 Özellik:
Mod Menüsü

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yeni bir versiyonda yeni bir atılım.

Oyunun en son sürümünde yeni bir etkinlik görünmek üzere. Bu olay genellikle farklı tatillerde gerçekleşir; Farklı yıllardaki olayların parodileri ile gerçek dünyada deneyimleyebilirsiniz. Oyunu ilk kez oynadığınızda, bu oyunun kahramanını beğenmek daha kolaydır. Deneyimli oyuncular için daha zorlu oyunlar erişilebilir. Ayrıca, oyunun sesi oyun boyunca birçok yere dahil edildi. Bu, yenilikçi bir tasarım sayesinde müziğin daha büyük bir takdirini sağlar.

# Diğer düşmanlarla yüzleşmek için korkutucu zombilerle kendinizi güçlendirin.

Bu dünyaya giren oyuncular, tek rakibi olan kıyamet sonrası zombilerle yüzleşecekler. Bu çorak dünyaya girerken zor zorluklarla karşılaşmaları gerekecek. Zombilerin hayatta kalabilmek için kan ve beyinlere ihtiyacı vardır. Çaresizce insanların şansını arzu ediyorlar, bu da kıskandıkları birkaç şeyden biri.

# Eşsiz bir kahraman koleksiyonuna sahip olarak, bir cesaret paragonu olabilir.

Oyuncular resmen savaşa katılmadan önce en sevdikleri kahramanlardan birini seçebilirler. Keşif için farklı tonlara sahip kahramanlardan oluşan bir koleksiyon, keşif için köşesinde bekliyor. Mükemmelleştirildikten sonra, diğerlerinden farklı olarak benzersiz bir savaşa hazırlanın. İnsanlığın hayatta kalması için eleştirel bir görev omuzlarınıza dayanır. Sonuç olarak, hatalardan kaçının, çünkü kusurlu projeler felaket etkilere yol açabilir.

# Silah toplayın ve askeri üsler yaratın.

Bir gün sonra, oyuncular kendi silahlarını ve askeri üslerini yaratabilirler. Bunlar temelden profesyonel modellerden yapılabilir. Bazıları ahşap yol kenarındaki risklerden bile yapılabilir. Bu nedenle, hem hücum hem de savunma için askeri üslerden yararlanmak kişinin hayatta kalma şansını önemli ölçüde artırır. Hayatın diğer her yönünü feda etmek anlamına gelse bile, sonuna kadar savaşmayı asla bırakmayın.

# Yaban hayatını içeren olaylar halkı riske attı.

Son derece sert hava koşulları ve tehlikeli hayvanlar, sakinler için hayatı zorlaştırır. En tehlikeli yaratık zombidir, ancak diğer vahşi hayvanlar da insanları avlar. İnsanlar ayrıca insan etini mükemmel ve hazır bir beslenme kaynağı olarak görüyorlar. Başlangıçta insanlar hayduttu. Ölmek istemiyorsanız, hem çevrenizin hem de diğer insanların bilincinde olmanız gerekir. Bunun nedeni, zombi kıyametinin paradigmayı değiştirmesidir.

# Aşk zor zorlukları aşar.

Ek görevinden sonraki günler, bunun üstesinden gelmek için cesaretinizi ve şefkatinizi kullanmanızı gerektirir. Sevginiz, ölümden sadece birkaç dakika uzaklıkta olduğu için The Walking Dead ve Outlaws'tan korunmaya ihtiyaç duyuyor. Hayatını sonsuza dek kaybetmeden önce şimdi hareket etmelisin. Günlük görevler size daha büyük görevlerle birlikte benzersiz ganimet ve XP verir. Hayatta kalma oyunundan sonraki günler diğer oyunlar kadar kolay olmayacak. Zor koşullarla mücadele etmek, birçok cevaplanmamış soru içeren açlık ve viral enfeksiyonları içerir. Çeşitli zombi güçlü yönlerinden ve ihtiyaçlarından gelen sürekli zorluklar ve saldırılar titremenize neden olur. Ancak, sadece aşk sizi ileri itebilir ve ayağınızı geri kazanmanıza yardımcı olabilir. İnsanlığın çöküşünden sonra, zombiler ve kayıp ruhlarla dolu kıyamet sonrası bir dünyaya yolculuk. Katılımcılar, insan etini ve beynini isteyen kurtlar gibi zombilere ve diğer yaratıklara karşı karşı karşıya. Geçmişte, hırsızlarınız sizden yararlanmak için özel bir hile kullandı. Düşmanlardan askeri üsler ve silahlar oluşturun veya toplayın. Oyuncular sevdiklerine olan bağlılıkları sayesinde tüm tehlikeleri fethedebilirler. İstedikleri güvenli cennete ulaşabilirler.

# Nesir damarında günler hakkında bilgi verin.

Zombi ve canavarları güçle dolu bir dünyada fethedebilir misiniz?

# Grafik ve sese ek olarak, oyunlar ilerleme ve oyun açısından gelişmeye devam ediyor.

Oyun sonraki günler aşağıdaki satırla başlar: Bundan sonra hayatınız hayatta kalır. Güçlü ve inatçı bir kişiliğe sahip bir erkek veya kadın karakter arasında seçim yapabilirsiniz. Görevler oyunu oynarken ekranın ortasında görüntülenir. Performans yüzdesi ve HP sütunu tabakanın sol tarafında bulunur. Silahlar ve minimap gibi diğer önemli bilgiler sağ tarafta görünür. Oyunun başında, bir ev oluşturabilmeniz için mümkün olduğunca çok malzeme toplamanız gerekir. Bu tehlikeli dünyadaki tek barınak, çok fazla çaba ile inşa etmeniz gereken evinizdir. İlerlemek için el şeklindeki bir düğme seçerek her zaman hareket halinde olmalısınız. Bir projeye odaklandığında, çok temkinli olun çünkü zombiler istediği zaman saldırabilir. İlk seviyenin bir ev inşa etme hedefini tamamlamak için ahşap ve çekiç gibi kaynakları toplamalısınız. Ayrıca bir ateş oluşturmak ve yakmak ve bazı deri çantalar toplamak için uygun bir yer bulmalısınız. Bunların hepsi sadece bir gün içinde gerçekleştirilir. Programa bu şekilde bakarken, önümüzdeki işin büyüklüğünü anlıyor musunuz? Seviyeleri adlandırmak için yaratıcılar, 1. Gün: New Day New House; 2. Gün: Büyük Dünya'da Küçük Adam; ve Seviye 3: İşyerinde arkadaşlar. Yeni gıda malzemeleri almazsanız, mevcut rasyonlarınız gün sonuna kadar sürecektir. Bina sırasında ormanda mantar toplarken, ev inşaatınız için yiyecek ve malzeme sağlamanız gerekir. Bu nedenle, avcılık ve tarım becerilerinizi artırmanız gerekir. Geliştirilecek daha fazla kaynak ararken, potansiyel tehditlerin sayısı artar. Tehditten sonraki günler sadece artan sayıda zombi değil, aynı zamanda dolaşan orman kabilesi ve yırtıcı vahşi köpekler. Ve üçü de aynı anda göründüğünde, koordineli hız ve silahlı ellerle, hayatta kalma şansınız kasvetli olacak. Oyunda, kullanılabilecek öğeler yeşil olarak daire içine alınmıştır, bu nedenle tanımlama kolaydır.

# Days After: Survival games şık APK 10.3.0 Özellik:

Days After – insanlığın çoğunluğunun bir zombi istilası tarafından yok edildiği bir hayatta kalma nişancı oyunu. Hayatta kalanlar, uygarlıktan kaçıp vahşi doğaya sığındılar. Zorlu koşullarda hayatta kalın ve ekipman ve aletler yapmak için kaynak toplayın. Silahları inşa et ve üssünü inşa et. Vahşi hayvanlar ve zombilerle savaşın. Asla bir an bile huzur bulamayacaksın. Yaşamak istiyorsan, kurtuluşa giden yolu oyman gerekecek. Hayatta kalanların günlüklerini alın, terk edilmiş, vebalı bir dünyada düzinelerce farklı yeri keşfedin. Yolculuk zorlu olacak. Bu hayatta kalma simülatöründe açlık, susuzluk, acımasız koşullar ve gizemli bir virüsle uğraşmanız gerekecek. Kıyamete yol açan enfeksiyonun hikayesini ortaya çıkarmak için görevler, baskınlar ve haydut karakolları ile mücadele edin. Medeniyetin harabelerine ne kadar yaklaşırsanız, daha fazla zombi sana saldıracak. Görevler zorlaşacak, ancak ödüller daha büyük olacak. Nadir kaynaklar, güçlü silahlar ve en önemlisi bu dünya hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız. Bu destansı hayatta kalma oyununda zombi ordularıyla savaşın ve hikayeyi anlatmak için yaşayın.

Yeni bir versiyonda yeni bir atılım.
Diğer düşmanlarla yüzleşmek için korkutucu zombilerle kendinizi güçlendirin.
Eşsiz bir kahraman koleksiyonuna sahip olarak, bir cesaret paragonu olabilir.
Silah toplayın ve askeri üsler yaratın.
Yaban hayatını içeren olaylar halkı riske attı.
Aşk zor zorlukları aşar.
Nesir damarında günler hakkında bilgi verin.
Grafik ve sese ek olarak, oyunlar ilerleme ve oyun açısından gelişmeye devam ediyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Days After: Survival games şık APK 10.3.0 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Days After: Survival games modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Days After: Survival games mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Days After: Survival games indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Days After: Survival games arayın.

# Tam Özellikler Days After: Survival games şık APK 10.3.0

// İndirme Bilgileri //

Boyut142MB
versiyon10.3.0
Sürüm Kodu92753
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET BILLING AD_ID WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
Bir uygulamanın
sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alın.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yereltembel ülke
ülkeRU
şehirtembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Days After: Survival games şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Days After: Survival games şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 47

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (47)

 • G

  @Anonim   2023-05-31 12:57:21

  Kimden:GB   cihaz:Redmi Note 9S   OS:android 12
  always stuck. bored games
 • U

  @Anonim   2023-05-29 21:19:02

  Kimden:US   cihaz:KFTRWI   OS:android 9
  Function will be limited because it was not trust source plis disable it
 • G

  @Anonim   2023-05-26 20:01:28

  Kimden:GB   cihaz:ASUS_X00TD   OS:android 9
  every time there is an update, I have to lose the previous data because I have to reinstall. If not reinstalling the game doesn't work, disappointing..
 • B

  @Anonim   2023-05-02 06:19:54

  Kimden:BR   cihaz:SM-A715F   OS:android 13
  não funciona nenhum.mod
 • F

  @Anonim   2023-04-26 20:55:13

  Kimden:FR   cihaz:RMX3491   OS:android 12
  no it's notre working
 • U

  @Anonim   2023-04-15 22:24:30

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6812B   OS:android 11
  the immortality works unlimited durability of items no free craft and fast travel though
 • U

  @Anonim   2023-04-13 17:58:37

  Kimden:US   cihaz:RMX2030   OS:android 10
  Not Working in realme 5i
 • U

  @Anonim   2023-04-12 12:21:28

  Kimden:US   cihaz:SM-N986U   OS:android 13
  menu is in chinese. no see-able use.
 • B

  @Anonim   2023-04-07 13:49:50

  Kimden:BR   cihaz:2107113SG   OS:android 12
  o menu do mod não aparece, tenho que fazer alguma coisa para aparecer?
 • I

  @Anonim   2023-04-01 00:58:30

  Kimden:ID   cihaz:CPH1853   OS:android 8.1.0
  mod palsu tidak dapat craf
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Days After: Survival games şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Days After: Survival games

 • A

  @Anonim   2023-03-06 16:12:39

  Kimden:AU   cihaz:samsung SM-S908E   OS:android 13
  would it be possible for free shopping mod please ? :)
 • G

  @Anonim   2023-02-11 16:14:36

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2012K11AG   OS:android 12
  Free craft & Magic Split, Unlimited durability & energy. Thank you.
 • U

  @Anonim   2022-11-11 11:48:22

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A135M   OS:android 12
  actualisenlo por favor compras gratis y libre craft por favor
 • D

  @Anonim   2022-09-03 05:46:50

  Kimden:DE   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  Look, change the word (God Mode) because it is not suitable for games...... Thank you
 • U

  @Anonim   2022-07-11 16:06:34

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2010J19CG   OS:android 11
  I request to make a mod that all blueprint is unlocked by your lvl unlimited durability to all weapon and equipment and unlimited split
 • F

  @Anonim   2022-07-04 02:13:57

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-A217F   OS:android 11
  please add: unlimited coins with unlimited item and immortal with all maps unlock
 • E

  @Anonim   2022-06-08 04:05:06

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A205F   OS:android 11
  porfa necesito free craft y si puede ser dinero ilimitado
 • P

  @Anonim   2022-05-28 15:42:51

  Kimden:PT   cihaz:samsung SM-A226B   OS:android 11
  Dont work because need update :( or need need version because ask to update
 • S

  @Anonim   2022-05-28 02:02:30

  Kimden:SA   cihaz:HUAWEI LIO-L29   OS:android 10
  when I torn a game always requested update first??!!! Please fix it
 • B

  @Anonim   2022-05-27 04:47:16

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J600GT   OS:android 10
  Pro Favor traz um apk com dinheiro infinito e a única coisa que coisa que eu jo pidi
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Days After: Survival games şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (74) Sürümler of Days After: Survival games şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Days After: Survival games şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme