HappyMod › Games › Role_playing › Dynamons World Mod
Dynamons World Mod

Dynamons World şık APK 1.8.59 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-09-23

Dynamons World şık değiştirilmiş bir versiyonudur Dynamons World tarafından geliştirildi Kizi Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Dynamons World (MOD, Sınırsız Para) 1.8.59... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Dynamons World 1.8.58 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDynamons World şık APK 1.8.59 [Sınırsız para]
versiyon1.8.59
Güncelleme açık2023-09-23
Boyut52.9 MB
Mod BilgisiDownload Dynamons World (MOD, Sınırsız Para) 1.8.59
geliştiriciKizi Games
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriRole_playing
Google Play'den edininDynamons World
Orijinal apk'yı indirinDynamons World (54.99 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Dynamons World şık APK
Dynamons 2 şık APK
Bob The Robber 4 şık APK
Bob The Robber 5: Temple Adventure şık APK
Dynamons şık APK
Bob The Robber 3 şık APK
StrikeForce Kitty şık APK
AniMonsters şık APK
Powerbots by Kizi şık APK
Bağlantılar İndir:

Dynamons World şık APK 1.8.59 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (54.99 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (54.99 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Dynamons World şık APK 1.8.59 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
MOD, Sınırsız Para

Özellik V2 Özellik:
MOD, Sınırsız Para
Dynamons World, kurgusal yaratıkların dünyasına hayat veren heyecan verici bir oyundur.
Bu MOD sürümüyle oyuncular sınırsız paraya erişme fırsatı yakalayarak oyun deneyimlerini daha da geliştirir.
br/>Oyun, benzersiz yetenek ve becerilere sahip olan, Dinamonlar adı verilen güçlü yaratıkları yakalamanıza ve eğitmenize olanak tanır.
Çevrimiçi çok oyunculu modda diğer oyunculara karşı savaşın veya büyüleyici hikaye modunda destansı bir maceraya atılın.
MOD sürümü sınırsız para sunarak Dynamon'larınızın seviyesini hızlı bir şekilde yükseltmenize ve özel öğelerin kilidini açmanıza olanak tanır.
Öyleyse daha fazla beklemeyin ve unutulmaz bir oyun deneyimi için Dynamons World MOD'u indirin.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Dynamons World şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Yeni dünya gelişimi ve yepyeni bir dünyanın yaratılmasıyla genişleme bu benzetmeden geliyor.

Dinamonlar World of Dynamons World'de yeni yaratıklar ortaya çıkıyor. Oyuncuların kaynakları keşfetmeleri ve toplamaları için daha geniş bir habitat sunarlar. Dinamon World'ün eklenmesi, macera sırasında toplanması için daha fazla yetenek ve kaynak sağlar. Ayrıca, oyuncular Dynamons World'e dönerken daha çeşitli kaynak ve öğeleri keşfedebilirler.

# Rastgele savaşlar çeşitli faaliyetlere katılımı teşvik eder.

Oyuncular dünyayı gezebilir ve birçok savaşa katılabilirler. Ek maliyetler arasında aktif katılım veya yeni dinamonların satın alınması yer alır. Ek oyun özellikleri arasında diğer kaptanlarla gerçek zamanlı rekabetçi savaşlar; Ayrıca belirli haritalarda özel düşmanlara karşı yarışabilirler. Oyuncuların yaşadığı savaş türlerine bağlı olarak, oyunları tamamen çeşitli olacaktır.

# Sezgisel sezgileri olan yeni bir gen dönüş tabanlı strateji sistemi.

Dynamons World'ün savaş sistemi öncekilerinden tamamen farklıdır. Rastgele bir savaş sistemi yerine, birçok değişikliğe sahip sıraya dayalı bir sistemdir. Sisteme daha da ek olarak, oyuncunun ana savaş birimleri tarafından kullanılabilecek araçların ve özel öğelerin dahil edilmesidir. Bazı önemli anlar, oyuncuların kadrolarının yeteneklerini kullanmasını ve en etkili ve güçlü stratejileri yaratmasını gerektirir.

# Bu paragon ile koleksiyonunuzdaki en çok sevilen daimonları evrim ve yakalayın.

Dinamonlar gelişmek için belirli seviyeler gerektirir. Bir kez geliştikten sonra, görünüşleri değişir ve yeni yetenekler veya beceriler kilidi açılır. Oyuncular ayrıca saldırılarına belirli unsurlar ekleyerek güçlerini artırabilirler. Bu unsurlar, her saldırının verdiği hasarı artıracak ve hatta savaşta kullanılabilecek yeni yetenekler verecektir.

# Gerçek zamanlı PVP savaşlarının yoğunlukta artmasına izin verin.

Dinamonlar Dünya Savaş Sistemi orijinalinden çok fazla değişmiyor. Bununla birlikte, gerçek zamanlı savaşlar sırasında eşyaları veya stratejileri kullanmak, oyuncuların rakiplerini yenmesine ve ödül kazanmalarına olanak tanır. PVP savaşları, oyun içi dükkanda temel ekipmana dönüştürülebilecek birçok kaynak sağlar. Ve Dynamons World ile ilgili en iyi şey, bu savaşların eklenmesinin onu gerçekten etkileyici bir oyun haline getirmesidir.

# Büyük Turnuvaya katılın.

Görevler, oyunun gerçekleştiği her büyük konumda büyük bir şehir çapında sistemin bir parçasıdır. Bu görevlerde, oyuncuların ana savaş gruplarıyla birlikte çalışmak için katılabilecekleri turnuvalar bulunur. Bu turnuvalardaki iyi performanslar oyunculara birçok değerli ödülle ödüllendirebilir; Karmaşık doğaları sayesinde bunlara ulaşmak kolaydır. Bu görevleri tamamlamak, birçok ödülünden dolayı bu zor olsa da, kişinin liderlik tablolarındaki konumunu da sıralar. Yeni oyun olanakları, şiddetli savaşlarla veya geniş Dinamonlar dünyasında bir arkadaşıyla seyahat ederek kilidi açılıyor. Bu dünya önceklerine benzer, birçok ek aktivite ve unsur eklenir. Çeşitli habitatlar ve canavarlarla dolu yeni bir dünya ile, yepyeni dünyada bolca olasılıkları keşfetmek. Dinamonlardan öğeleri ve becerileri birleştirmek, sıraya dayalı savaşı hayata geçirir. Oyuncuların görev dürtülerini tatmin etmek için dinamonlar toplanır ve geliştirilir. Ayrıca, her sistem seviye, kapsam ve ödül bakımından değişir. Dinamon sistemleri derinlemesine evrim sistemi ile sonsuz potansiyeller sunar. Genleri birleştirmek yeni anormallikler yaratır. Oyunda efsanevi dinamonları içeren önemli büyüklükteki dünya çapında birkaç turnuva var.

# Dinamonlar dünyası nedir?

Hiç kimse Pokémon'un bir ev ismi olduğunu inkar edemez. Birisi franchise'ı duymadığını iddia etse bile yalan söylüyor. Bu franchise şimdi pratik olarak ana akım. Popülerliği nedeniyle bu anime'nin birçok farklı versiyonu dünya çapında yaratıldı. Bu anime'den hoşlanıyorsanız, bu oyunu oynamayı seveceksiniz! RPG Game Dynamons World tarafından 5 milyondan fazla Google Play Store indirme elde edildi. Bu oyun, hayranlarının sevdiği Pokémon RPG'lerinin tüm özelliklerini sunuyor. Farklı hayvanlara dinamon denir; Her birinin benzersiz özellikleri ve yetenekleri vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok görev, hikaye ve destansı dövüşle, bu oyunun içerik sıkıntısı yok. Yaratıklarınızla nasıl yakalanacağınız, antrenman yapacağınız ve savaşacağınızla ilgili ayrıntılar için aşağıya bakın. Reklamcılık

# Dinamonlar dünya oyununun çeşitli yönleri.

Dynamons World'de dinamonlarınızı kullanarak diğer rakipleri yakalayabilir, eğitebilir ve savaşabilirsiniz. Oyunun da birçok ek özelliği var. Bunlar aşağıda listelenmiştir. Pokemon serisi dünya çapında en başarılı olanlardan biri olmaya devam ediyor. Bu nedenle, birçok oyun geliştiricisi, oyunlarını yeni oyunlara dahil ederek sevdikleri bir şeyi geri getirmenin yollarını arar. Dynamons Hayvan Serisini kullanarak Pokémon'a benzer şekilde diğer insanlarla savaşabilirsiniz. Her iki oyun da tamamen farklı olmalarına rağmen dinamon adı verilen hayvanları içerir. Bu oyunda birçok harika özellik var! Dinamonlarınızın özelliklerini ve becerilerini anlamalısınız. Bu oyunda, dünya çapında rastgele oyuncuları birbirine karşı savaşan çevrimiçi bir savaş arenasında dinamonlarınızla antrenman yapabilir ve savaşabilirsiniz. Ayrıca, dünyanın her yerinden arkadaş ve oyunculara karşı savaşarak herkese ne kadar iyi olduğunuzu gösterebilirsiniz. Diğer oyuncuları yenerek skor tablosu pozisyonunuzu artırırsınız. Bu size belirli bir aşama ve aksi takdirde kazanmak zor olan ödüller elde etme şansı verir. Reklam Bu yerde birçok benzersiz dinamon bulunur. Bazıları gerçek dünya hayvanlarına benzerken, diğerleri bu yere özgüdür. Bu yaratığın birçok türünü bu yerde bulabilirsiniz. Her dinamon, diğer yaratıkları yenmelerine yardımcı olan belirli becerilere ve güçlü yönlere sahiptir. Düşmanlarınızı ezmek için bundan yararlanın! Bu bölümde büyük haritalarda gizlenmiş nadir dinamikler bulmak mümkündür. Ayrıca, burada birçok beceri kartı bulunabilir. Bunları düşmanlara karşı etkili bir şekilde kullanmak için ustalaşmanız gerekir.

# Dynamons World şık APK 1.8.59 [Sınırsız para] Özellik:Root Needed?: No

License Needed?: No

Mod info:
 • unlimited gold
 • unlimited shards
 • free to buy items
 • free shopping

 • Install Steps:
  1) Download APK files on happymod.com.
  2.) Install and Enjoy.  Dinamolar Dünyası

  Yeni dünya gelişimi ve yepyeni bir dünyanın yaratılmasıyla genişleme bu benzetmeden geliyor.
  Rastgele savaşlar çeşitli faaliyetlere katılımı teşvik eder.
  Sezgisel sezgileri olan yeni bir gen dönüş tabanlı strateji sistemi.
  Bu paragon ile koleksiyonunuzdaki en çok sevilen daimonları evrim ve yakalayın.
  Gerçek zamanlı PVP savaşlarının yoğunlukta artmasına izin verin.
  Büyük Turnuvaya katılın.
  Dinamonlar dünyası nedir?
  Dinamonlar dünya oyununun çeşitli yönleri.

  # Nasıl indirilir ve kurulur Dynamons World şık APK 1.8.59 [Sınırsız para]?

  // Seçenek A //

  HappyMod.com'dan Dynamons World modunu indirmek için.
  "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
  1. Dynamons World mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
  2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
  3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
  4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

  // Seçenek B //

  HappyMod APP'den Dynamons World indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
  1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
  2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
  3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
  4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
  5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
  6. HappyMod Uygulamasında Dynamons World arayın.

  # Tam Özellikler Dynamons World şık APK 1.8.59 [Sınırsız para]

  // İndirme Bilgileri //

  Boyut52.9MB
  versiyon1.8.59
  Sürüm Kodu10859
  Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

  Daha...[+]

  // İşletim Sistemleri //

  izinINTERNET BILLING WAKE_LOCK RECEIVE ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID POST_NOTIFICATIONS BIND_APPHUB_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS READ FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
  İzin Metni DİĞER:
  DİĞER:
  Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
  İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
  Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
  Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
  Min Sdk24
  Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
  Hedef SDK33
  Hedef SDK Txt33
  Çok pencereNo
  Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
  işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
  Açık Gl Int0
  Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
  yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

  // Kullanıcı Özellikleri //

  Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
  Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
  Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

  Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

  .#:

  // imza //

  MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
  imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
  1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
  GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
  Seri numarası83b12c6eac0de641

  // Geliştirici //

  GeliştiriciA1
  OUA1
  organizasyonA1
  yerelTembel ülke
  ülkeRU
  şehirTembel ülke

  # Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Dynamons World şık APK

  Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

  • Kullanıcı Yorumları
  • Kullanıcı istekleri

  Şunun için inceleme yazın Dynamons World şık APK

  Oy verin:

  Ortalama puan dışında 38

  Bir inceleme gönderin

  Kullanıcı Yorumları (38)

  • T

   @Anonim   2023-09-23 15:56:54

   Kimden:TR   cihaz:SM-A207F   OS:android 11
   oyun açılmıyor Game is not opening
  • G

   @Anonim   2023-09-22 19:17:54

   Kimden:GB   cihaz:SM-E225F   OS:android 12
   hxkhsjdbdjbdkfjfjfjfihdjrh
  • G

   @Anonim   2023-09-22 16:25:57

   Kimden:GB   cihaz:SM-M115F   OS:android 12
   99999999999999999999999999coin
  • G

   @Anonim   2023-09-22 11:52:52

   Kimden:GB   cihaz:SM-G615F   OS:android 8.1.0
   very good working but you need catch the dynamos
  • G

   @Anonim   2023-09-22 02:08:32

   Kimden:GB   cihaz:V2102   OS:android 11
   best game ever v
  • A

   @Anonim   2023-09-19 01:15:31

   Kimden:AE   cihaz:SM-A515F   OS:android 13
   يجب ان تحلو مشكله الحزمه الغير الصالحه
  • I

   @Anonim   2023-09-18 16:40:14

   Kimden:IN   cihaz:SM-M135FU   OS:android 13
   yes it works good.
  • U

   @Anonim   2023-09-18 08:14:26

   Kimden:US   cihaz:moto g(8) power   OS:android 11
  • B

   @Anonim   2023-09-11 07:35:18

   Kimden:BR   cihaz:2212ARNC4L   OS:android 13
   hffjdfgsgdgsggfgfdfddhgrggfftttttttrryyyyyooo34567891011212121346dcvxhdhgbnxvxdfgdggfsghfjhrfgffxfhg
  • E

   @Anonim   2023-09-07 22:53:01

   Kimden:ES   cihaz:LOGIC X50   OS:android 10
   es bueno me a encantado
  • Daha...[+]

  En son sürümünü isteyin Dynamons World şık

  Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
  Bir istek gönderin

  Şununla ilgili son istekler Dynamons World

  • G

   @Anonim   2023-03-22 13:37:11

   Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
   @@@@@@@@@@@@@@#@@@@@@@@@@@@@#@#@#@@@#@#@£@##_#__##((-((((&&-(£64-£+£-#-#&£#&£#66&_@218
  • U

   @Anonim   2023-03-19 15:38:54

   Kimden:US   cihaz:Micromax IN_2b   OS:android 11
   please reveal dynamons 4 haked version . with unlimited coins and unlimited gems .
  • G

   @Anonim   2023-03-14 21:11:38

   Kimden:GB   cihaz:Xiaomi 211033MI   OS:android 10
   Add Dynamons World 1.7.57 version as soon as posible plz
  • G

   @Anonim   2023-03-10 19:47:23

   Kimden:GB   cihaz:HUAWEI BKK-AL00   OS:android 8.1.0
   one hit kill/all dynamons unlocked/unlimited money
  • U

   @Anonim   2023-03-08 22:38:59

   Kimden:US   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
   unlimited coins unlimited dimonds unlimited power
  • U

   @Anonim   2023-03-07 13:55:11

   Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
   l want to some
  • I

   @Anonim   2023-03-07 13:15:49

   Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi 5   OS:android 8.1.0
   I need a mod of (unlocking legendary dynamons and coins and shards
  • M

   @Anonim   2023-03-07 03:25:47

   Kimden:MA   cihaz:samsung SM-J415F   OS:android 9
   please ilimited coins and gems and discratche and all dynamon please version 1.7.47
  • U

   @Anonim   2023-03-06 19:00:01

   Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1814   OS:android 8.1.0
   plese give me unlimited coins and unlimited diamods discatehs
  • G

   @Anonim   2023-03-06 13:53:17

   Kimden:GB   cihaz:samsung SM-J600G   OS:android 10
   dynamons world 1.7.51 please please please please please please please
  • Daha...[+]

  Logo

  HappyMod

  En iyi mod indirici
  %100 çalışan modlar için.

  Dynamons World şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

  Diğer Sürümler

  Bulundu (168) Sürümler of Dynamons World şık

  İlgili Modlar

  İndiren kişiler Dynamons World şık ayrıca beğen...

  %100 çalışan modlar + süper hızlı indirme