HappyMod / Racing / Earn to Die 2 şık
Earn to Die 2 Mod Apk 1.4.39 [Ücretsiz satın alma]

Earn to Die 2 Mod Apk 1.4.39 [Ücretsiz satın alma]

2022-03-05

74.98 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
1.4.39
Boyut
74.98 MB
şık Özellikler
Free purchase
Güncellendi
2022-03-05
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Change in the game to buy all items price is 0! 

[Tips] This game requires Google three-piece set, and the mobile phone does not exist.

Earn to Die 2 Mod Video


Editör İncelemesi

Earn to Die 2 Mod Apk 1.4.39 [Ücretsiz satın alma]
Earn to Die 2 Mod Apk 1.4.39 [Ücretsiz satın alma]
Earn to Die 2 Mod Apk 1.4.39 [Ücretsiz satın alma]

Earn to Die 2 Mod is an racing android games with free to upgrade your cars . In this mod, you can free to upgrade your cars when you get new one. With this mod, you can really enjoy the game with a lot of fun.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Earn to Die 2 Mod Detayları

Korkunç zombilerden kaçmak için bir yol gezmek.

Kazanmak 2'de zombi kıyameti dünyayı hızla istikrarsızlaştırır. Sonuç olarak, hayatta kalan insanlar bir grup olarak kaçmaya ve yeniden bir araya gelmeye çalışırlar. İletişim cihazı açıkken, kahramanı Exodus askeri üssünden bir mesaj alır. Uçakları onları yutan kaostan kaçmak için kullanmayı amaçladıklarını açıkladılar. Belirlenmiş bir sığınak yerine son bir uçuş şu anda devam etmektedir. Bu uçuş, hayatta kalanların mevcut konumdan güvenli bir şekilde kaçmaları için gereklidir. Ana karakterin, görünen zombi dalgalarından geçme umuduyla keşfettiği bir arabayı kontrol etmenin bir yolunu bulması gerekiyor. Bununla birlikte, konumunun işaretli pozisyondan uzakta olması nedeniyle, arabayı dışarıdan yardım almadan kullanmanın etkili bir yolunu buldu.

Earn to Die 2 Mod

İlerlemek için zombilerle dolu alanlardan geçin.

Kazanın Die 2'nin oyununun kontrol noktaları arasında hareket etmesi etrafında döner. Oyuncular, zombilerle onları şarj ederek her yerde hızlandırmalıdır. Bundan sonra, sürüş sırasında ağır kalacak şekilde ağırlıklarını ve dengesini değiştirmelidirler. Ayrıca desteklemeyi kullanmalı ve araçlarını 2D perspektifle kontrol etmelidirler. Tüm bunlar, her geçen saniyede hız göstergesinin üstesinden gelmelerini sağlar. Bu oyun birçok zorlukla dolu zorluklarla doludur. Bunlar benzin ve bitmeyen zombi varlığı içerir. Saf sayıları nedeniyle her zaman zombilere karşı dikkatli olmalısınız. Ayrıca, arabanızdaki gaz kıtlığı ile sürekli mücadele edeceksiniz. Otomobilin destekini ve gaz sayaçlarını da görebilirsiniz. Gaz ölçer bittiğinde, arabanız da durur. Gaz ölçer bittiğinde kontrol noktasına ulaşmadıysanız, seviyeyi tekrar başlatmanız gerekir.

Earn to Die 2 Mod

Kontrol noktalarının yakınında uzun yolculuk, seyahat edilen önemli zaman ve mesafe gerektirir.

Keare to Die 2 bir ilerleme haritası içerir. İşaretlerini takip ederek ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Bir kontrol noktası işaretleyicisine ulaştığınızda, önceki konumdan başlamanız gerekmez. Her aşamayı tamamlarken, gelecekteki aşamalarda kullanmak için yeni bir aracın kilidini açacaksınız. Oyundaki arabalar sadece bir kategoride gelmez. Büyük kamyonlar ve arabalar gibi birçok farklı şekilde gelirler. Aslında, eski modeller değiştirildikçe yeni araçlar görünecektir. Eski arabaları yükseltmek ve değiştirmek onlara daha korkutucu bir görünüm verebilir. Aracı yükseltirken, aracın performansını ve dayanıklılığını geliştirmeye öncelik verin. Farklı parçaları aynı anda yükselterek, araç her iki alanda da iyileşecektir. Oyundaki son uçuş, oraya ulaşma yolculuğu nedeniyle insanlar üzerinde etkili bir izlenim bırakıyor. Oyuncular, kıyametten kaçmadan önce son uçağa ulaşmak için savaşırken zombileştirilmiş kitlelerle yüzleşecekler. İlerleme çubuğunu ilerletmek için ekranda görünen bir zombi dalgasını geçmeniz gerekir. Belirlenen mesafenizin sonu, size basitleştirilmiş tasarımlara sahip otomobil verir. Sürekli katılımla, bu modeller zamanla iyileşir. Oyuncular genellikle ilerlemelerini etkileyen dış faktörler nedeniyle belirli oyun ekranı faktörlerini yükseltmeyi düşünürler. Ek parçalar eklemek otomobilin görünümüne katkıda bulunacak ve performansı artıracaktır. Bu, oyuncunun normalden daha ileri gitmesine izin verecektir.

Earn to Die 2 Mod

Zombileri öldürmek için herhangi bir aracı kullanın.

Bu oyun, Hill Climb Racing gibi Hill Climb Racing oyunlarıyla aynı oyuna sahip. Şampiyonayı kazanmak için rakiplerinizi yenmek için dışarı çıkmayacaksınız - tek hedefiniz yolculuğa hayatta kalmaktır. Doğu'ya ulaşmak için, tehlikeli durumlardan kurtulmak tek hedeftir. Oyunun yayıncısı, hikaye modu 2 adlı hikaye modundaki yükseltme sayesinde ikinci bölümün orijinal hikaye modundan beş kat daha uzun olduğunu belirtti. Die 2'nin en büyük sevinci, oyuncunun hedeflerine yolculuk yaşadığı zamandır. Oyun, oyuncunun ilerlemesini engellemek için sayısız engel, tehlike, delik ve zombi içeriyor. Ancak bu engellerle bile, bu faktörlerden biri veya daha fazlası kaçınılmaz olarak kişinin ölümüne neden olacaktır. Bu oyunu oynayarak iki gün geçirdiğimde, öldüğüm nedenin yakıtımın bittiği için olduğunu fark ettim. Zombiler veya diğer yaratıklar yüzünden değil - arabalarım düşmanlarım.

Yakıt bitmeyin!

Başlangıç ​​noktanız olarak düşük maliyetli, eski bir araba alıyorsunuz. Sınırlı yakıt malzemeleriniz olduğundan, bir segmenti ekranın sağ tarafına taşıyabilirsiniz. Kazanmak 2'de yeni kilometre taşları kazanarak daha da seyahat edersiniz. Ok, ivme ve fren gibi anahtarlara basarak aracın hareketini kontrol edersiniz. Bu anahtarları kullanmak, engellerle çarpışmadan veya zombi koşucularını yoldan ortadan kaldırmadan dengeli bir aracı aşamalarda yönlendirmenize yardımcı olur. Belirli bir mesafe kat ettikten, belirli sayıda zombi öldürdükten ve etkileyici atlamalar yaptıktan sonra para kazanırsınız. Bu parayla, karakterinize yeni silahlar veya yükseltmeler satın alabilirsiniz. Sonuç olarak, görevinizde mümkün olduğunca seyahat etmeniz gerekir. Araba bakımı, daha fazla seyahat etmek için ek yakıt ve yeni lastikler gerektirir. Yakıtın bitmesi ölüme neden olur.

Oyunda ilerlerken yeni araçların kilidini açın.

Kazan to Die 2 10 farklı araç seçeneği içerir. Bunlar arasında kamyonlar, arabalar, itfaiye araçları ve bir dondurma kamyonu bulunmaktadır. Oyunun birden fazla yükseltme yolu var ve her biriyle yeni araçların kilidini açıyor. Ayrıca, oyuncular güçlü silahlar kullanabilir ve yüksek yoğunluklu bir zombi parçalama yolculuğuna katılabilirler.

Grafikler

Geliştirilmiş grafikler ve görüntüler sayesinde Garse to Die 2 devam filmi selefinden çok daha iyi görünüyor. Her şey daha ayrıntılı, daha gerçekçi görüntüler. Otomobilin neden olduğu yıkım bana bir coşku duygusu verdi. Gözlerimi sahnenin etrafında hareket ettirmek bundan daha fazla yıkım ortaya koyuyor.

Bir sebepten dolayı 2 mod apk'i ölmek için kazanın.

Kazanmak 2'deki her oyuncu arabalarını yükseltmek istiyor.

Benzer Uygulamalar Earn to Die 2 Apps

Earn to Die 2 şık App is Racing OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Earn to Die 2 Mod App: Zombie Squad Mod APK, Earn to Die Lite Mod APK, Zombie Offroad Safari Mod APK, Blocky Roads Mod APK, Zombie Road Trip Mod APK, Drive Ahead! - Fun Car Battles Mod APK, Crash of Cars Mod APK, Hot Wheels: Race Off Mod APK, Traffic Racer Mod APK, Hill Climb Racing Mod APK, Earn to Die Mod APK, Mad Truck Challenge 4x4 Racing Mod APK, Hill Climb Racing 2 Mod APK, 100 DAYS - Zombie Survival Mod APK, Dead Venture: Zombie Survival Mod APK, Experiment Z - Zombie Mod APK, Drag Racing Mod APK, Beach Buggy Racing Mod APK, MOTO LOKO HD Mod APK, Exion Hill Racing Mod APK, Zombie Craft Survival Mod APK, Racing Fever Mod APK, Extreme Car Driving Simulator Mod APK, Bike Race:Motorcycle Games Mod APK, Asphalt Nitro Mod APK, Zombie Catchers : Hunt & sell Mod APK, Angry Gran Run - Running Game Mod APK, Cube Z (Pixel Zombies) Mod APK, Turbo Driving Racing 3D Mod APK, Monster Car Hill Racer 2 Mod APK, Cars: Lightning League Mod APK, Racing Online:Car Driving Game Mod APK, Asphalt 8 - Car Racing Game Mod APK, Stupid Zombies 2 Mod APK, Mountain Climb 4x4 : Car Drive Mod APK, Traffic Tour Car Racer game Mod APK, Top Speed: Drag & Fast Racing Mod APK, City Racing 3D Mod APK, Demolition Derby: Crash Racing Mod APK, Extreme Car Stunt Master 3D Mod APK, Zombie Road Racing Mod APK, Stupid Zombies 3 Mod APK, Shadow Fight 2 Mod APK, Hills of Steel Mod APK, Train Racing Games 3D 2 Player Mod APK, WithstandZ - Zombie Survival! Mod APK, Fast Racing 3D Mod APK, Zombie Gunship: Apocalypse Survival Shooting Game Mod APK, Crazy Car Racing : Racing Game Mod APK, Beach Buggy Blitz Mod APK,

Not Doppler

Not Doppler birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Not Doppler : Crash of Cars Mod APK, Earn to Die Lite Mod APK, Earn to Die Mod APK,

Hakkında SSS Earn to Die 2 şık

Bu mu Earn to Die 2 Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Earn to Die 2 Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Earn to Die 2 şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Earn to Die 2 Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 75MB
versiyon 1.4.39
versiyon Code 1004039
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE BILLING INTERNET ACCESS_WIFI_STATE AD_ID WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni STORAGE:
Allows an application to write to external storage.
Allows an application to read from external storage.
OTHER:
Allows applications to access information about networks.
Allows applications to open network sockets.
Allows applications to access information about Wi-Fi networks.
Allows using PowerManager WakeLocks to keep processor from sleeping or screen from dimming.
Allows an application to receive the ACTION_BOOT_COMPLETED that is broadcast after the system finishes booting.

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler small, normal, large, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi hardware features:
The app uses 802.11 networking (Wi-Fi) features on the device.
Uses implied Özellikler other.#The app requires the device to use the portrait or landscape orientation. If your app supports both orientations, then you don't need to declare either feature.#The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.#The app uses 802.11 networking (Wi-Fi) features on the device.#:

imza

579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imza A7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
Sha256 AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
Geçerli Fri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası 2a9d19b2

geliştirici

Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

2.9

dışında 92 oy

5  star

29

4  star

9

3  star

10

2  star

11

1  star

33

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 26 mods of Earn to Die 2

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website