HappyMod › Games › Casual › Family Island — Çiftlik oyunu Mod
Family Island — Çiftlik oyunu Mod

Family Island — Çiftlik oyunu şık APK 2024154.0.50676 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-07-10

Family Island — Çiftlik oyunu şık değiştirilmiş bir versiyonudur Family Island — Çiftlik oyunu tarafından geliştirildi Melsoft Games Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sınırsız enerji, yakut... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Family Island — Çiftlik oyunu 2024154.0.50676 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFamily Island — Çiftlik oyunu şık APK 2024154.0.50676 [Sınırsız para]
versiyon2024154.0.50676
Güncelleme açık2024-07-10
Boyut61.66 MB
Mod BilgisiSınırsız enerji, yakut
geliştiriciMelsoft Games Ltd
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininFamily Island — Çiftlik oyunu
Orijinal apk'yı indirinFamily Island — Çiftlik oyunu (61.66 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Family Island™ — Farming game şık APK
Bağlantılar İndir:

Family Island — Çiftlik oyunu şık APK 2024154.0.50676 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (61.66 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Family Island — Çiftlik oyunu şık APK 2024154.0.50676 [Sınırsız para]

Sınırsız enerji, yakut

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Keşifle yeni topraklar bulun.

Dünyayı keşfetmek ve yeni topraklar keşfetmek istiyorsanız, modern zamanlarda yeni teknolojik gelişmeler keşfetmek en iyi seçeneğinizdir. Onlar olmadan hayatın nasıl olacağını düşünün, çünkü dünyada pek bir şey yok. Yeni toprakları keşfetmek yerine, insanlar muhtemelen daha büyük evlerde yaşamak veya daha büyük şehirler inşa etmek için yeni ülkelere seyahat edeceklerdi. Daha özgür bir yaşam isteyen biri olarak, insanlar özgürce çiftçilik yapabilir, mahsul hasat edebilir, evler inşa edebilir ve yeni bölgeleri fethedebilir. Birlikte çalışarak güçlü bir kabile oluşturabilirsiniz. Bu topraklarda harika şeyler bekliyor; Başkalarıyla oyun oynayabilen adada kahramanlar dahil. Mevcut birçok rol maceracı bir şef, çalışkan çiftçi veya yetenekli esnafı içerir.

# Beklentileri aşmak, olağanüstü bir deneyim yaşamanın tek yoludur.

Yeni bölgeleri birlikte keşfetmenin yanı sıra, Family Island - Farm Game Adventure bulmacalar ve birkaç zorluk sunuyor. Oyunun yeni topraklarında ilerlemek için hileleri çözmek, gizemli nesneleri bulmalı ve diğer görevleri fethetmelisiniz. Bu fantastik oyun, sağladığı benzersiz özelliklerle daha keyifli. Küçük kabileler oluşturmak da önemlidir. Örneğin, oyundaki diğer karakterlerle ticaret yapmak için farklı ürünler oluşturmak için tarımınızı genişletmek. Herkesin keyif alması için lezzetli yemekler yaparak mutfak becerilerinizi gösterebilirsiniz. Ayrıca, bu kabilinizin gelişimine katkıda bulunur. Oyuna bir yemek pişirme yönü eklemek, birçok sadık aşçıyı oynamaya yönlendirir. Şef süperstarı olmak için mutfak tekniklerinde uzmanlık kazanın.

# Etkileyici ayrıntılı grafikleri nedeniyle olmazsa olmaz bir oyun.

Family Island ™ Farm Game Adventure, muhteşem görseller ve sevimli grafikler sunmaktadır. Yabani keçiler, dinozorlar ve hamsterlar gibi oyun, oyuncuların keyif alabileceği estetik açıdan hoş unsurlara sahiptir. Bu oyun oynarken oyunculara gülümsemeler getirecek. Family Island ™ - Çiftlik, yeni topraklar keşfetmenizi ve gelişen bir çiftlik kabilesi yaratmanızı sağlayan heyecan verici ve cazip bir oyundur. Oyun ayrıca karada diğer ailelerle bağ kurma şansı sunuyor. İnsanlar zor soruların ve zorlukların üstesinden gelerek oyundan en fazla keyif alacaklar. Bu deneyimi sıkıcı olmaktan uzaklaştırır; Uzun, stresli bir günün ardından rüzgarın mükemmel bir yoludur. Arkadaşlarınızla oynamak için bu oyunu indirin, hatta uzun, yorucu günlerden sonra rahatlayın.

# ÖZELLİKLERİ

Sualtı şehrinizi geliştirirken yeni toprakları, sırları ve adaları keşfedin. Bir çiftlik yaratın! Ada malzemelerini diğer karakterlerin sizinle ticaret yapabileceği unutulmaz yemeklere dahil edin. Ticaret için harika ürünler oluşturarak topluluğunuza bir makyaj yapın. Elinde karanfillerle köyünüzün olağandışı manzarasını araştırın. Island kirpi, yaban domuzu ve daha da olası bir yaratıkla karşılaşacaksınız - bir dinozor!

# Family Island aslen yaratıcısının ailesine ait bir adaydı.

Google Play şu anda Family Island'ı bir milyondan fazla kurulum olarak listelemektedir. Birçok kullanıcı oyunun grafiklerinin ne kadar güzel olduğu ve oyunun ne kadar rahatlatıcı olduğu hakkında yorum yapar. Oyunu oynadıktan sonra, ilginç bir hikaye ile Bruce ve Eva'nın ailesini öğreneceksiniz. Ayrıca, bunun gibi diğer oyunların genellikle fark edilebilir bir planı olmayan sıkıcı bir anlatı vardır. Maceraları, kaydedilmiş tarihi önleyen muhteşem bir ıssız adada gerçekleşir. İlişkilerinin ve hikayelerinin doğası bugünün dünyasına oldukça benzer.

# Çiftlikten komik etkinlikler sergileyen kartlarla komik bir çiftlik oyunu oynanıyor.

İnsanlar teknolojiye çok bağımlı olduklarında etraflarındaki insanları gözden kaçırırlar. İnsanlar her zaman telefonlarına dikkat ederler ve hayatlarındaki insanları unuturlar. Elektronik veya teknolojisi olmayan ıssız bir adada yaşadığınızı hayal edin. Hiçbir telefon, internet veya wifi. Bruce, Eva ve çocukları, volkanik bir patlama onları hareket etmeye zorladıktan sonra aynı bozulmamış adada sona erdi. Family Island'da yeni bir hayata başlarken, Bruce ailesinin evlerini yeniden inşa etmesine ve aile adasını canlandırmasına yardımcı olmalısınız. Ayrıca müreffeh bir kasaba geliştirmeli ve Bruces ailesi için yeni bağlantılar yaratmalısınız.

# Adanızı daha büyük bir boyuta genişletin.

Diğer hayatta kalma oyunlarının aksine, Family Island, oyuncuların dinozorlar veya zombilerle savaşmasını gerektirmez. Bunun yerine, anakara ile herhangi bir dış yardım veya iletişime ihtiyaç duymayan basit bir ada planına sahiptir. Oyun bunun yerine çiftçilik ve ilkel kültüre odaklanıyor. Ahşap ve taş gibi kaynakları toplayarak başlayın. Bu malzemeleri bazı evler oluşturmak için kullanabilirsiniz. Oradan, adanızı etrafında birçok kabileyi çeken hareketli bir şehre dönüştürebilirsiniz. Tek işiniz avlamak, yiyecek dikmek ve halkınıza geri getirecek şeyler aramaktır. Önce öğreticiyi Bruce ve Eva'nın yardımıyla tamamlamalısınız. Ardından toprağın yetiştirilmesi, çalıların çıkarılması ve ormanın iyileştirilmesinde bazı ağaçların kırılması. Buna ek olarak, depolar veya yangın sobaları gibi depolama tesisleri oluşturabilirsiniz. Modern binalar, yükseltmek için ahşap, taş ve demir gibi kaynakları gerektirir. Bu kaynaklar daha fazla ve daha iyi modern yükseltmeler üretmek için kullanılır. Para, yeni kaynakların kilidini açan kaynak satarak kazanılabilir.

# Yemek pişirme süresi!

Yiyecekler ıssız bir adada yaşarken hemen bir endişe kaynağıdır. Bruce'un ailesinin birçok çocuğu var; Öncelik, onları beslemek için olmalıdır. Ayrıca, hasattan yiyecek sağlamak için mahsuller yetiştirilebilir. Adada birçok meyve ve sebze bitkisi yetiştirilebilir. Eva ateşe dokunarak birkaç yemek pişirebilir. Yiyecekleri seçmek için ateşe dokunuyor. Gerekli malzemeler olmadan, hiçbir tabak yapılamaz. Restoranda eski tarzda bir ortamda servis edilen modern yemekler bulunmaktadır. Bu kombinasyon dinleyicileri dengede hissettirir.

# Yeni arazi eklemek, sisi parçalayan artan görünürlüğe yol açar.

Adanızdaki ağaçları ve çalıları ve adanızdaki diğer engel kurslarını sökerek, bitki örtüsünü sökerek adanın yasak bölgelerini keşfedebilirsiniz. Bu sadece kara kütlinizi arttırmakla kalmayacak, aynı zamanda Bruce Family destanı hakkında yeni bir fikir verecek. Ve bir bölgeyi temizledikten sonra, adanın o bölgesini tam olarak keşfederken aile hakkında yeni hikayeler ortaya çıkarabilirsiniz.

# Ve on.nd

Sizi rahatlatmak için bir oyun arıyorsanız, Family Island mükemmel bir seçimdir. Oyunun grafikleri ilk oynadığınızda sizi etkileyebilir.

# Family Island — Çiftlik oyunu şık APK 2024154.0.50676 [Sınırsız para] Özellik:

Issız adada modern teknoloji olmasaydı hayatınız nasıl olurdu? Bu heyecan verici çevrimdışı macera oyununda modern Taş Devri ailesiyle ilkel dünyanın sadeliğine dalın. Uzak bir adada mahsur kalan dört kişilik bir aile (Bruce, Eva ve çocukları) sıfırdan yeni bir aile evi kurmak ve aile hayatındaki çeşitli durumları mizahla atlatmak için rehberliğinize ve yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Önceki şehirleri volkanik bir olay tarafından yok edildikten sonra patlama, bu ailenin gelişen bir kasaba kurmasına yardımcı olurken, bir yandan da kayıp aileleri ve sevdikleri kabileyle yeniden bağlantı kurmanın bir yolunu arıyorlar. Bu çiftlik oyununda, günümüz teknolojisi olmadan onların dünyası eski ve yabancı görünebilir, ancak günlük aile yaşamları ve ilişkileri günümüz dünyasında oldukça bağdaştırılabilir. Family Island, beklenmedik gelişmeler ve büyüleyici maceralarla dolu bir çiftlik oyunudur! ÖZELLİKLER: ★ Keyfini çıkarın Taş Devri dönemine macera! Yaratıcı olun ve harika eski teknolojileri kullanarak çiftçiliğe başlayın ★ Bu çiftlik oyununda içinizdeki kaşifi serbest bırakabilir ve yeni adalara doğru heyecan verici bir maceraya atılabilirsiniz ★ Issız adada kendi aile çiftliğinizi kurun! Diğer karakterlerle ticaret yapmak için ekinler yetiştirin ve faydalı ürünler üretin★ Güzel dekorasyonlarla çiftliğinizi özelleştirin★ Bu ada oyununda aileyi daha iyi tanıyın ve heyecan verici görevler ve hayat hikayeleri boyunca onlara rehberlik edin____________Gelecek güncellemelerden haberdar olmak için sosyal kanallarımıza abone olun :Facebookhttps://www.facebook.com/familyislandclub/

Keşifle yeni topraklar bulun.
Beklentileri aşmak, olağanüstü bir deneyim yaşamanın tek yoludur.
Etkileyici ayrıntılı grafikleri nedeniyle olmazsa olmaz bir oyun.
ÖZELLİKLERİ
Family Island aslen yaratıcısının ailesine ait bir adaydı.
Çiftlikten komik etkinlikler sergileyen kartlarla komik bir çiftlik oyunu oynanıyor.
Adanızı daha büyük bir boyuta genişletin.
Yemek pişirme süresi!
Yeni arazi eklemek, sisi parçalayan artan görünürlüğe yol açar.
Ve on.nd

# Nasıl indirilir ve kurulur Family Island — Çiftlik oyunu şık APK 2024154.0.50676 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Family Island™ — Farming game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Family Island™ — Farming game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Family Island™ — Farming game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Family Island™ — Farming game arayın.

# Tam Özellikler Family Island — Çiftlik oyunu şık APK 2024154.0.50676 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut61.7MB
versiyon2024154.0.50676
Sürüm Kodu50676
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET BILLING ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE AD_ID WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_PHONE_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK VIBRATE POST_NOTIFICATIONS CHECK_LICENSE FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS RECEIVE C2D_MESSAGE PROVIDER_INSERT_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE GET_COMMON_DATA DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.

titreşim.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, Mobil İletişim için Küresel Sistem (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E7E5C74CA7DD78C996AB90B8FCA4D461
imza44B7D51881B4CC49C25F09329E73AA05FAD1A506
069EE1902D10F3AF4AB9DAF073BC51F41ABEE59235D99DEB3C9048A16B405C00
GeçerliWed Jul 10 13:30:37 CEST 2019 until: Sat Jul 10 13:30:37 CEST 2049
Seri numarası13b439c49fac08ccc13c58c6f6f2083eb29094b8

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonGoogle Inc.
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Family Island — Çiftlik oyunu şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Family Island — Çiftlik oyunu şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • B

  @Anonim   2024-07-15 13:42:34

  Kimden:BR   cihaz:SM-A032M   OS:android 13
  bonn
 • R

  @Anonim   2024-07-15 05:12:54

  Kimden:RU   cihaz:SM-S928B   OS:android 14
  jffu
 • G

  @Anonim   2024-07-15 01:24:51

  Kimden:GB   cihaz:DN2101   OS:android 13
  fake no free rubby no free energy
 • U

  @Anonim   2024-07-13 07:27:15

  Kimden:US   cihaz:ONEPLUS A3010   OS:android 7.1.1
  Did not get the unlimited rubies and energy
 • T

  @Anonim   2024-07-13 05:26:12

  Kimden:TR   cihaz:TECNO CK7n   OS:android 14
  nokdjkr
 • I

  @Anonim   2024-07-12 21:50:23

  Kimden:ID   cihaz:MI PAD 4 PLUS   OS:android 8.1.0
  bohong, energy dan Rubi normal. lahan permainan jg beda dr biasa, lahan ini sulit mendapat batu ke depannya, tugas pada festival2 musim jg barang2 TDK terhubung dg gudang utama. JD bbrp bahan sulit didapatkan
 • M

  @Anonim   2024-07-12 15:41:07

  Kimden:MY   cihaz:CRT-NX1   OS:android 13
  not working
 • U

  @Anonim   2024-07-12 06:57:52

  Kimden:US   cihaz:2207117BPG   OS:android 13
  no sirve
 • U

  @Anonim   2024-07-12 03:31:37

  Kimden:US   cihaz:vivo 1904   OS:android 11
  This just shattered my dream ?
 • U

  @Anonim   2024-07-12 02:00:28

  Kimden:US   cihaz:CPH1853   OS:android 8.1.0
  nice. it's not working fuvk
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Family Island — Çiftlik oyunu şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Family Island — Çiftlik oyunu

 • M

  @Anonim   2023-03-27 04:20:32

  Kimden:MX   cihaz:motorola moto g71 5G   OS:android 12
  por favor ya se actualizo de nuevo , podría sacar la nueva versión y como guardo mi progreso, gracias
 • U

  @Anonim   2023-03-14 19:53:48

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A505G   OS:android 11
  buenas, la verdad no estaría entendiendo que tiene de diferencia este mod con el original que te da de bueno?
 • B

  @Anonim   2023-02-26 22:51:17

  Kimden:BY   cihaz:HUAWEI JNY-LX1   OS:android 10
  Хотите много энергии и рубинов? Взлом игры: t.me/family_island_game_bot
 • I

  @Anonim   2023-02-24 13:01:43

  Kimden:ID   cihaz:vivo V2043   OS:android 11
  apa itu aplikasi 5 play? kenapa tidak bisa di modifikasi? tetap game asli tidak bisa beli diamond dan energi
 • U

  @Anonim   2023-02-24 05:03:29

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A336M   OS:android 13
  Quiero que hayan gemas infinitas
 • I

  @Anonim   2023-02-03 04:17:07

  Kimden:IT   cihaz:HUAWEI SNE-LX1   OS:android 10
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
 • U

  @Anonim   2023-01-28 10:07:53

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G965F   OS:android 10
  please update to a new version.. i can't play this game because need to update.. thank you very much
 • I

  @Anonim   2023-01-28 07:49:36

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9 Pro   OS:android 11
  please update....................................................
 • R

  @Anonim   2023-01-28 01:13:10

  Kimden:RO   cihaz:samsung SM-A105FN   OS:android 10
  Infinite gems! Please, from the bottom of my heart...
 • B

  @Anonim   2023-01-27 07:56:27

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 12
  por favor, atualiza o jogo.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Family Island — Çiftlik oyunu şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (199) Sürümler of Family Island — Çiftlik oyunu şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme