HappyMod › Games › Role Playing › Guardian Tales Mod
Guardian Tales Mod

Guardian Tales şık APK 3.02.0

Güncelleme açık: 2024-07-10

Guardian Tales şık değiştirilmiş bir versiyonudur Guardian Tales tarafından geliştirildi Kakao Games Corp. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun hızlandırma aracı eklendi, kaldırıldı pop-up rekl... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Guardian Tales 3.02.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıGuardian Tales şık APK 3.02.0
versiyon3.02.0
Güncelleme açık2024-07-10
Boyut215.79 MB
Mod BilgisiOyun hızlandırma aracı eklendi, kaldırıldı pop-up reklamlar.
geliştiriciKakao Games Corp
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriRole Playing
Google Play'den edininGuardian Tales
Orijinal apk'yı indirinGuardian Tales (215.79 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Guardian Tales şık APK
Eversoul şık APK
World Flipper şık APK
놀러와 마이홈 : 너와나의이야기 şık APK
창세기전 şık APK
Kitten Pop : cat fish puzzle şık APK
ROM: Remember Of Majesty şık APK
아이러브니키 - 옷입히기 게임 şık APK
프렌즈마블 şık APK
奧丁 : 神叛 şık APK
로드오브다이스 şık APK
Swing Fighter şık APK
Friends Mart Rush şık APK
Bağlantılar İndir:

Guardian Tales şık APK 3.02.0

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (215.79 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Guardian Tales şık APK 3.02.0

Oyun hızlandırma aracı eklendi, kaldırıldı pop-up reklamlar.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Hayatı keşfetmek zor.

Guardian Masallarında birkaç hikaye etkinliği ortaya çıkıyor. Yeni bir sakini olarak, oyuncular onları yeni ortama yavaş yavaş rahatlatmak için daha kolay bulmacalar bulurlar. Bununla birlikte, daha zor bulmacalar, alemde yaşamaya uyum sağlarken onlara meydan okuyor. Yoğun ormanlarda, yolunuzu engelleyen dev kayalarla karşılaşıyorsunuz. Gizli bir pasajla keşfedilen bu yolculuk gizli bir hazineye yol açar. Kendi şartlarınızda kullanmak için bombalar ve dinamit paketleyeceksiniz. Ormandaki yolculuğunuzda güçlü bir kılıç veya kın size eşlik eder. Bu, karşılaştığınız büyük gruplarda sıklıkla meydana gelen yaratıkları kolayca göndermenizi sağlar. Önümüzdeki doğru yol, sarma koridorlarında gezinirken dikkatli bir şekilde değerlendirilmeyi gerektirir. Zindana ulaştığınızda, savaş genellikle birçok bükülme ve dönüşle ortaya çıkar. Beklenmedik çatışmalar nedeniyle kabul etmeniz zor olacaktır. Bununla birlikte, canavarların sahip olduğu bodrumlu evler büyük engeller sunacaktır. Patronla savaşmanız gerektiğinde yerlerin barış ve sessizliği isyan sesleriyle değiştirilecek.

# Silah ve kahraman koleksiyonu toplayın.

Guardian Tales'in hayatı, silah desteği ile aşılması gereken çok fazla tehlike sunuyor. Bir yönden ya da başka bir yönden, hayatın her yönü size işkence etmekle tehdit eder. Oyun, oyuncuların gezileri için seçim yapmaktan hoşlandığı 100'den fazla farklı öğeden oluşan geniş bir koleksiyon sunuyor. Oyuncular bu koleksiyonu bir miktar için satın alabilirler. Her yeni sürüm güncellemesine ek seçenekler eklenir - sistemin geziler için en sevdiği seçim. Doğal kaynaklardan çekilen güçleri olan düzinelerce kahramana erişiminiz olacak. Bu karakterler, herhangi bir canavar mücadelesinin başa çıkmasını sağlar. Solo ile yüzleşmek başarı için zor oldu; Bunun yerine, diğer kahramanlarla bir araya gelmek kritik oldu. Sürpriz bir saldırı yapmak için en güçlü üç kahramanın gücünü kullanın. Kazanırsanız, ödül parasının bir kısmını alacaksınız. Ancak, kaybeden takım hala ödeme alacak.

# Bir stratejiye ve bir arkadaşa ihtiyacım var.

Eşsiz savaş stratejileri oluşturmak, Guardian Masallarında bir canavarın inine girerken oyuncuların daha uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olur. Her kişi birçok taktik geliştirebilir ve uygulayabilir. Oyuncu olan birkaç uyumlu arkadaş bulmak, başarılı bir topluluk yaratmada çok yararlıdır. Arkadaşlarla birlikte savaşma ve gizemli toprakları keşfetme fırsatı son derece değerlidir.

# temel bir güce karşı mücadeleyle yüzleşir.

Guardian Tales, keşif, hayatta kalma ve her üçü de mücadele hakkında bir oyundur. Yolculuk uzun süredir devam ediyor ve bundan hoşlanan oyuncular savaşmak ve keşfetmekten zevk alma eğilimindedir. Oyun sırasında ortaya çıkan devasa şeytanlar nedeniyle, oyuncu engellerle dolu bir yolda ilerlerken tünel ve mağaralarda gezinmelidir. Bu tüneller ve mağaralar, daha önce kimsenin bulamadığı büyük miktarda hazineye yol açar. Tehlikeli bir dünyada yaşamak heyecan verici bir fırsattır; Ancak bu, dikkatli planlama, yardım ve stratejik düşünme gerektirir. Sadece olasılıkları hayal edin ve inisiyatif al - zafer ulaşılabilir!

# Bu ürünün temel özelliklerinden bazıları:

Dünya dışı güçler tarafından tahrip edilen araziyi arayın ve yerlerin arkasındaki hikayeleri keşfedin. Patronları çevreleyen gizemi en ikna edici hikayeyle çözün. Kahramanlar doğanın gücü sayesinde durmadan savaşırlar. Takım arkadaşlarıyla eşleşmelerine veya ilerlemelerine ve kazanmalarına izin veren özel araçlara erişebilirler. Yüzlerce ekipman ve büyük bir silah koleksiyonu ile oyuncular her ürünü gelecek maçlar için satın alabilir ve kullanabilir. Oyuncular şeytanları uyandırdığında, zindan onlarla savaşlarının gerçekleştiği yer olacak. Atanan görevleri bitirin ve kazanan için ödül kazanın. Skorbordda inanılmaz başarılar kazanabilir ve en iyi yeteneğe sahip bir kahraman olabilirsiniz. Şiddetli rakiplere karşı oynayarak kalabalık bir toplulukta takım kurmak için harika bir arkadaş arayın.

# Bu ilham kaynağıyla Guardian Masalları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Taze Chibi grafikleri ve mücadele macerası olan zorlu bulmacalarla bir oyun.

# Arka fon

Guardian Masallarında, Kanterbury'nin kaotik dünyası oyuncu karakterinin gözleriyle araştırılır. Bu dünyada ülkede yaşayan isyancılar, işgalciler ve oyuncuların askerleri arasında çok fazla savaş var. Bu kaotik dünyaya gerek duyuyorsunuz çünkü efsanevi bir misyonla doğdunuz: adaleti korumak ve dünyanın bir zamanlar yasa dışı dengesini restore etmek.

# Eğlenceli bir arsa ile bulmaca odaklı bir dövüş oyunu.

Guardian masallarını oynayarak sürekli meşgul olacaksınız. Kanterbury'deki sorunu ve kaosu yavaş yavaş bağlamak ve anlamak için bulmaca parçaları olarak hareket eden bir dizi görev birbiri ardına gelir. Guardian Tales, geleneksel savaş sahnelerinin yanı sıra bulmacalar ve diğer ilginç senaryolara sahiptir. Her savaşın ölçeği değişir, ancak savaşırken her zaman esneklik ve zeka kullanmanız gerekir. Ayrıca, oyunun hikayeyi parçalayan birçok farklı görevi var. Guardian Tales 50'den fazla renkli Chibi karakterine sahiptir; Hepsi benzersizdir ve çok çeşitli eğlenceli bir oyun sergiler. Oyunun bağlamı tamamen orijinaldir ve dövüş veya istila etrafında toplanan diğer oyunlardan farklıdır. Oyunun modern ses ve aydınlatma efektleri oyuncular için yeni ve hoş bir deneyim yaratıyor. Mevcut savaş halen devam ederken, oyunun benzersiz tarzından ve zekgisinden yararlanan yeni bir bulmaca seti geliyor. Bulmacalar oyunculara aptalca ama yararlı ekstra zorluklar veriyor. Bu, oyuncuların oyunun savaş ve planından rahatlamasına ve bunun yerine engellerin üstesinden gelmeye ve yeni yollar keşfetmeye odaklanmalarını sağlar. Gizli bir yol bulmak veya ağır nesneleri yerinden çıkarmak da uygulanabilir seçeneklerdir. Yaklaşan bir küresel kriz karşısında, Puzzle Bobble, sakinlerinin renk paleti veya kişiliğine çok az önem veriyor. Hızlı bir şekilde, oyuncular bulaşıcı bir eğlence duygusu ile büyük dövüşe dönebilirler. Zindanları keşfetme ve savaşma da çok ilginç.

# Guardian Tales şık APK 3.02.0 Özellik:

★ ÖZELLİKLER ★❤ MACERA RPG Yolculuğunuz boyunca kendinize meydan okuyun ve haylaz bulmacalarla zekanızı sınayın. Hiçbir taşı çevrilmemiş bırakmayın! Gizli yol ve hazine her yerde saklanıyor olabilir. Hepsini ortaya çıkarabilir misiniz? ❤ PATRON SAVAŞLARI Retro oyunlarda boss savaşlarının hissini özlüyor musunuz? Gardiyanların kombo becerilerini parmaklarınızla kontrol edin ve kullanın. Dövüşü bitirmek için gizli bir numara bulun! Bazı patronları yenmek oldukça zor olabilir. ❤ TAKIMINIZI OLUŞTURUN 40'tan fazla benzersiz pikselli karakter yolculuğunuza katılmayı bekliyor. Toplanacak 800'den fazla ekipman parçası. Muhafızın yalnızca bir kılıç ve kalkan tutacağını unutun. ❤ YÜZEN ADADA BİR MOLA VERİN Koruyucularınızın uzun bir yolculuktan sonra dinlenmeleri için cennet gibi bir yeri özelleştirin ve dekore edin. Koruyucularınızdan ödüller toplayın, bu onlardan bir teşekkür hediyesidir ! ► KLASİKLERİN elli PARODİSİ Bir paskalya yumurtası avcısı mısınız? Keşfedebileceğiniz klasik hikayenin elli parodisi var. ❤ ÇOK DAHA FAZLA EĞLENCE!!• Lonca: Tek başına gitmek tehlikelidir. Haydi birleşelim ve arkadaşlarla savaşalım! • PVP: Becerilerinizi gösterin ve gerçek zamanlı olarak diğer gardiyanlara karşı gücünüzü kanıtlayın. • Özel Zindanlar: Çeşitli zindan türleri! Her türlü mücadeleyle mücadele ederek ilerleyin. Cep telefonunuz aracılığıyla tonlarca eğlenceli içerik ve etkinlik sunulacak. 'Guardian Tales' maceranıza bugün başlayın! ★ Resmi Topluluk ★https://www.facebook.com/GuardianTalesAsia -- -------------------------------------■ Minimum Özellikler ■ - Samsung Galaxy S6 veya üzeri - Android 4.3 veya üzeri- CPU: 2,0GHz üzeri - Ram: 2GB- Bellek: 3GB--------------------------------- -----

Hayatı keşfetmek zor.
Silah ve kahraman koleksiyonu toplayın.
Bir stratejiye ve bir arkadaşa ihtiyacım var.
temel bir güce karşı mücadeleyle yüzleşir.
Bu ürünün temel özelliklerinden bazıları:
Bu ilham kaynağıyla Guardian Masalları hakkında daha fazla bilgi edinin.
Arka fon
Eğlenceli bir arsa ile bulmaca odaklı bir dövüş oyunu.

# Nasıl indirilir ve kurulur Guardian Tales şık APK 3.02.0 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Guardian Tales modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Guardian Tales mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Guardian Tales indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Guardian Tales arayın.

# Tam Özellikler Guardian Tales şık APK 3.02.0

// İndirme Bilgileri //

Boyut215.8MB
versiyon3.02.0
Sürüm Kodu303
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET READ_PHONE_STATE BLUETOOTH_CONNECT RECEIVE AD_ID WAKE_LOCK VIBRATE INSTALL_SHORTCUT ACCESS_NETWORK_STATE POST_NOTIFICATIONS ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE CHECK_LICENSE USE_CREDENTIALS QUERY_ALL_PACKAGES REQUEST_INSTALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
Uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir
.;Uygulamanın paket yükleme isteğinde bulunmasına izin verir.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Guardian Tales şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Guardian Tales şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 46

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (46)

 • I

  @Anonim   2024-07-14 17:06:26

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X6815B   OS:android 12
  not work fc
 • M

  @Anonim   2024-07-04 20:07:28

  Kimden:MY   cihaz:V2143   OS:android 13
  if I could put it lower, I would. The app instantly closes within launching
 • V

  @Anonim   2024-07-03 18:55:57

  Kimden:VN   cihaz:SM-A107F   OS:android 11
  rất hay
 • U

  @Anonim   2024-06-29 20:17:31

  Kimden:US   cihaz:ONEPLUS A5000   OS:android 7.1.1
  It didn't work
 • B

  @Anonim   2024-06-28 09:28:05

  Kimden:BR   cihaz:SM-J610G   OS:android 8.1.0
  muito bom e muito pik4
 • T

  @Anonim   2024-06-21 23:37:08

  Kimden:TR   cihaz:TECNO KI7   OS:android 13
  good
 • C

  @Anonim   2024-06-21 11:48:21

  Kimden:CL   cihaz:RBN-NX3   OS:android 12
  needs update
 • P

  @Anonim   2024-06-19 10:16:38

  Kimden:PE   cihaz:RKY-LX3   OS:android 12
  Le tenía fe pero estaba desactualizado
 • U

  @Anonim   2024-06-17 11:46:34

  Kimden:US   cihaz:MI 9   OS:android 10
  no habre
 • U

  @Anonim   2024-06-05 05:55:35

  Kimden:US   cihaz:M2007J20CG   OS:android 12
  **** mod
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Guardian Tales şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Guardian Tales

 • U

  @Anonim   2023-03-22 03:00:47

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi 21061119AG   OS:android 11
  please update to latest version. thanks! V.2.70.1
 • E

  @Anonim   2023-02-27 06:47:02

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 12
  please I need a mod of unlimited gems if you did I would appreciate it a lot
 • D

  @Anonim   2023-02-17 01:15:59

  Kimden:DE   cihaz:OPPO CPH2195   OS:android 13
  pls do a working mod with unlimmited money and everything Else
 • U

  @Anonim   2023-02-03 14:26:38

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Y2   OS:android 8.1.0
  free purchase unlimited currency ppppppplge hurry upload this game
 • G

  @Anonim   2023-01-31 17:28:53

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2101K6G   OS:android 12
  Can we please have an update for this mod? thank you.
 • K

  @Anonim   2023-01-29 13:06:04

  Kimden:KR   cihaz:samsung SM-A325N   OS:android 11
  please remake mod. it is not working.. i'm so sad TT. please make it for we
 • I

  @Anonim   2022-12-29 17:26:32

  Kimden:IT   cihaz:OPPO CPH2069   OS:android 11
  plsssss i want ittt Dio boia Dio cane Dio bastardo
 • G

  @Anonim   2022-11-08 12:30:04

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi 2201116SG   OS:android 11
  request this game mod please
 • U

  @Anonim   2022-10-29 03:03:25

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  Plzz made a mod that unlimited gems and unlimited money
 • C

  @Anonim   2022-10-24 06:14:32

  Kimden:CZ   cihaz:motorola moto g(8)   OS:android 11
  chtělo by to mód s nekonečnýma diamantama a energie
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Guardian Tales şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (23) Sürümler of Guardian Tales şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Guardian Tales şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme