HappyMod › Games › Strategy › Hero Royale: PvP Tower Defense Mod
Hero Royale: PvP Tower Defense Mod

Hero Royale: PvP Tower Defense şık APK 2.4.3 [Ücretsiz satın alma][High Damage]

Güncelleme açık: 2023-09-20

Hero Royale: PvP Tower Defense şık değiştirilmiş bir versiyonudur Hero Royale: PvP Tower Defense tarafından geliştirildi Type Ten Studios. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Hero Royale: PvP Tower Defense v2.4.3 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Hero Royale: PvP Tower Defense 2.4.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHero Royale: PvP Tower Defense şık APK 2.4.3 [Ücretsiz satın alma][High Damage]
versiyon2.4.3
Güncelleme açık2023-09-20
Boyut142.98 MB
Mod BilgisiHero Royale: PvP Tower Defense v2.4.3 mod
geliştiriciType Ten Studios
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininHero Royale: PvP Tower Defense
Orijinal apk'yı indirinHero Royale: PvP Tower Defense (55M)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Hero Royale: PvP Tower Defense şık APK
Bağlantılar İndir:

Hero Royale: PvP Tower Defense şık APK 2.4.3 [Ücretsiz satın alma][High Damage]

Hızlı indirme (55M)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (55M)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Hero Royale: PvP Tower Defense şık APK 2.4.3 [Ücretsiz satın alma][High Damage]

Özellik V1 Özellik:
Hasarı Artırın
Hero Royale: PVP Tower Savunma, Tower Savunma ve Oyuncu ve Oyuncu ile Oyuncu Savaşı unsurlarını bir araya getiren canlandırıcı bir oyundur. 3, oyuncular artık düşmanlarına verdikleri zararı artırabilecekleri için bir tedavi içindedir. /> Artan hasar yetenekleri ile oyuncular, liderlik tablosunun tepesine yükselen zorlu seviyeleri güvenle strateji oluşturabilir ve üstesinden alabilir. rekabete hükmetin.

Özellik V2 Özellik:
Hasarı arttırmak

Özellik V3 Özellik:
Mod Menüsü

Özellik V4 Özellik:
Ücretsiz Reklam Ödülü
1. Her zaman Crit Hasar Crit
Oyunun ilk kez çalıştığı, yüzen pencerelerin yüzen pencerelerini açmak gerekecektir. Lütfen listede oyunu bulun, açmayı seçin ve sonra oyunu açın
Oyuna giremiyorsanız, lütfen oyun hızlandırıcısını veya bilimsel internet aracını (Micro -fart) kullanın

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Kaleyi tehdit eden tehlikeli canavarları ortadan kaldırın.

Hero Royale'de oyuncular, her dalgayı yenerek kaleyi işgal eden canavarlardan savunmalıdır. Yeni kahramanları çağırmak için kullanılabilecek enerji kazanmak için canavarları yok edin. Oyun, oyuncuların karakterlerinin yardımıyla tamamlamaları gereken etkileyici kule savunma seviyelerine sahiptir. Kahraman satın alırken, satın alma kahramanları etiketli bir düğme göreceksiniz. Şansınıza bağlı olarak, bu kahramanlar farklı katmanlarda görünebilir. Daha yüksek katmanlar daha güçlü kahramanlara sahiptir; Düğmenin üzerine gelerek kaç yuva kaldığını görebilirsiniz. Bir sonraki dalganın ortaya çıkması için hazırlanacak pozisyonlarını değiştirebilirsiniz. Ve bazen, daha güçlü düşmanlar oyun sırasında oyuncular için komplikasyonlar yaratacaktır.

# Yeni yükseltmeler yoluyla kahramanların gücünü artırın.

Hem kart hem de dişli yükseltmeleri Hero Royale'de mevcuttur. Oyuncular enerjilerini bu yükseltmeleri gerçekleştirmek için kullanmalıdır; Her birinin belirli bir zaman gereksinimi vardır. Ayrıca, komuta ettikleri ekibin kalitesini artırmak için oyuncuların yükseltebileceği iki kart katmanı da vardır. Düzenlemek için oyuncuların belirli miktarda kahramanı çağrılmalıdır; İki özdeş kahraman daha yüksek katmanlı bir kahramanda birleştirilebilir. Yeni kahramanlar çağrılmalı ve oyuncunun sahip olduğu diğer mevcut kahramanlarla birleşmelidir. Oyuncular kadrolarına odaklanmalı ve özel ve zorlu seviyelerde ilerlemelerini takip etmelidir. Her seviye, oyuncuların son kurtulanı bulmak için başka biriyle oynamasını gerektirir. Canavarlar devam eden savaşlardan sürekli bir dikkat dağıtıcıdır. Kale, kahramanların görülebileceği bir çerçeve ile korunur. Bu, canavarların oyuncuyu yenmek için hedeflerine yaklaşmasını engeller. Oyuncular, stratejik olarak bir çizgiye yerleştirmek için değişen katmanlara sahip kahramanları seçerler. Bundan sonra, güçlerini düşman dalgalarını yok etmek için kullanabilirler. Bu oyunun, oyunun kahramanlarından herhangi birini çağırmak veya istatistiklerini artırmak için enerjiye ihtiyacı var. Yeni kahramanlar, önceden var olan iki kahramanın özelliklerini birleştirerek çağrılabilir. Bu birleştirme süreci aynı zamanda benzerlikleri paylaşan yeni kahramanlar yaratma fırsatıdır. Oyuncular, kalelerini saldırganlardan savunmaya çalıştıklarında PVP aşamalarına girerler. Ayakta duran son kişi sahneyi kazanır.

# Hero Royale: PVP Tower Savunma Modu için indirme ile bir kral tarzında bir savunma oluşturun.

Krallığınızı istilacılardan korumak için sınırlı kaynaklarınızı kullanmanız gerekir. Birimlerinizi seçin ve oyuna başlamadan önce satranç tahtası karelerine yerleştirin. Sürekli yoldan geçen akış ölümcül bir yükle sona erer. Düşmanın ateş gücü saldırıya dayanabilirse, kale kapısına ulaşmadan onları ortadan kaldırın. Düşman güçlerinin kalenin taşınmaz kapısına yaklaşmasına izin vermeyin. Yenilen düşmanları bitirmek size diğer birimleri güçlendirmek için kullanılabilecek ödüller verir. Bu, sizi zaman geçtikçe giderek zorlaşan yaklaşan savaşlara hazırlamaya yardımcı olur.

# Ordular gibi savaştaki birimler birbirleriyle savaşırlar.

Savaş birimlerinizi ana karakterleri ve destek karakterlerini içeren bir satırda düzenlersiniz. Destek karakterleri daha sonra dizilişte görünür; Onları ilerleyen düşmanlarla karşı karşıya kalıyorlar. Çok sayıda sahip olarak ek bonuslara erişebilirsiniz. Bunu yapmak, verilen hasarınızı daha da artıran destek birimlerini çağırmanıza olanak tanır. Bir savaş sırasında departmanları birbirleriyle değiştirerek değiştirebilirsiniz. Sağlam bir sonuç oluşturmak için her iki tarafın benzersiz saldırı yöntemlerini kullanın. Bu aynı zamanda büyük düşman alanlarının size bir kerede saldırmasını önler.

# İşbirliği yapmak

Kooperatif modunda, siz ve arkadaşlarınız birlikte çalışarak daha güçlü bir ekip oluşturuyorsunuz. Ardından, her zamankinden daha fazla terörle istilalara karşı savaşmak için birlikte işbirliği yapın. Birlikte çalışmak, artan güç ve koruma sayesinde başarılı savaşlar için büyük ödüller sunar. Bu destek, yalnız mücadele etmeden zafere ulaşmanızı sağlar. Birbirinizden öğrenerek güçlü bir güç yaratırsınız. Arkadaşlarla kooperatif oynamak, solo oynamaktan çok daha keyifli. Yakında topluluğunuza yeni arkadaşlar ekleyin.

# Kartların özelliklerini geliştirin.

Her gün, savaşçı kartı gücünüz, bunları kullanarak kazanılan bonuslar aracılığıyla yükseltilebilir. Kartınızın seviyesi ne kadar yüksek olursa, yükseltme için o kadar çok malzeme gerekir. Ek veriler aracılığıyla, hedeflerinizde çok daha fazlasını elde edersiniz. Kahraman Royale: PVP Tower Savunma Oyunu'ndaki bu birimlerle bir sonraki kahramanca görevinizi sonuçlandırın. ———

# Hero Royale: PvP Tower Defense şık APK 2.4.3 [Ücretsiz satın alma][High Damage] Özellik:

Bu Hero Royale! Gerçek zamanlı, hızlı tempolu oyuncuya karşı oyuncu savaşlarının tadını çıkarın. Rakiplere karşı zafer kazanmak için güçlü kahramanlardan ve özel yeteneklerden oluşan nihai desteyi oluşturun. Daha güçlü olmak ve sıralamalarda yükselmek için kartların kilidini açın ve seviyelerini yükseltin. Destansı patronlarla savaşın ve krallığınızı yaklaşan canavarlardan koruyun.

Kaleyi tehdit eden tehlikeli canavarları ortadan kaldırın.
Yeni yükseltmeler yoluyla kahramanların gücünü artırın.
Hero Royale: PVP Tower Savunma Modu için indirme ile bir kral tarzında bir savunma oluşturun.
Ordular gibi savaştaki birimler birbirleriyle savaşırlar.
İşbirliği yapmak
Kartların özelliklerini geliştirin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Hero Royale: PvP Tower Defense şık APK 2.4.3 [Ücretsiz satın alma][High Damage]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Hero Royale: PvP Tower Defense modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Hero Royale: PvP Tower Defense mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Hero Royale: PvP Tower Defense indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Hero Royale: PvP Tower Defense arayın.

# Tam Özellikler Hero Royale: PvP Tower Defense şık APK 2.4.3 [Ücretsiz satın alma][High Damage]

// İndirme Bilgileri //

Boyut143MB
versiyon2.4.3
Sürüm Kodu94
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID RECEIVE_BOOT_COMPLETED WAKE_LOCK RECEIVE BILLING FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE C2D_MESSAGE POST_NOTIFICATIONS VIBRATE READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Kullanılmasına izin verir
PowerManager WakeLocks, işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önler.;Titreşime erişim sağlar.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın, sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Hero Royale: PvP Tower Defense şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Hero Royale: PvP Tower Defense şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 38

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (38)

 • B

  @Anonim   2022-11-23 12:21:56

  Kimden:BR   cihaz:HIT P10a   OS:android 11
  energia é o que não aumentar nada só reduzir as manas, faz um de gema limitada ou mana,
 • R

  @Anonim   2022-08-05 20:45:46

  Kimden:RU   cihaz:Redmi K20 Pro   OS:android 11
  все охуенно работает, правда мод работает нормально только в обычном режиме,в ПВП он говорит что вы спалились))
 • U

  @Anonim   2022-07-17 20:07:31

  Kimden:US   cihaz:SM-A015M   OS:android 10
 • T

  @Anonim   2022-05-14 15:52:02

  Kimden:TR   cihaz:SM-A520F   OS:android 6.0.1
  the game is very nice but need more hacks
 • I

  @Anonim   2022-05-11 00:45:45

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3MI   OS:android 10
  not working u mg mod maker
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Hero Royale: PvP Tower Defense şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Hero Royale: PvP Tower Defense

 • U

  @Anonim   2022-06-22 15:03:49

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1801   OS:android 7.1.1
  unlimited gems ang coins pls para po maganda ang paglalaro
 • P

  @Anonim   2022-03-17 23:28:01

  Kimden:PL   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  .................... .................... ....................
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Hero Royale: PvP Tower Defense şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (11) Sürümler of Hero Royale: PvP Tower Defense şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Hero Royale: PvP Tower Defense şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme