HappyMod › Games › Arcade › Heroes Inc! Mod
Heroes Inc! Mod

Heroes Inc! şık APK 2.1.0 [Sınırsız para][Mod Menu]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-01-16

Heroes Inc! şık değiştirilmiş bir versiyonudur Heroes Inc! tarafından geliştirildi Blue Flamingo Studios. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: [ Oyuncu Menüsü ] Sınırsız Para Birimi... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Heroes Inc! 2.1.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHeroes Inc! şık APK 2.1.0 [Sınırsız para][Mod Menu]
versiyon2.1.0
Güncelleme açık2024-01-16
Boyut94.43 MB
Mod Bilgisi[ Oyuncu Menüsü ] Sınırsız Para Birimi
geliştiriciBlue Flamingo Studios
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininHeroes Inc!
Orijinal apk'yı indirinHeroes Inc! (119.42 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Heroes Inc! şık APK
Bağlantılar İndir:

Heroes Inc! şık APK 2.1.0 [Sınırsız para][Mod Menu]

Hızlı indirme (119.42 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (119.42 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Heroes Inc! şık APK 2.1.0 [Sınırsız para][Mod Menu]

Özellik V1 Özellik:
[ Oyuncu Menüsü ]
Sınırsız Para Birimi

Özellik V2 Özellik:
1. Sınırsız Para Birimi para birimi yeterlidir (varsayılan)
Oyun ilk çalıştırıldığında, kayan pencerelerin kayan pencerelerinin açılması gerekecektir. Lütfen oyunu listede bulun, açmayı seçin ve ardından oyunu açın.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Heyecan verici ödüller görevleri tamamlamaktan edinilebilir.

AdventureQuest adlı bir oyunda, dev robotlara karşı savaşıyorsunuz ve kazanmak için engellerin üstesinden gelirsiniz. Gelecekteki savaşlara hazırlanmak için araçlar, karakterinizi geliştirmek için kaynaklar ve artan zorluklar da dahil olmak üzere her seviyeyi geçerek ödüller kazanabilirsiniz. Her seviye zorluğu artırır ve yeni zorluklar getirir - bu nedenle oyuna atlarken hazırlıklı olmak önemlidir. Bu oyun, robotun üstesinden gelerek gergin anlar sağlar ve önündeki zor seviyeleri. Fethetmekten hoşlananlar bu oyunu sevecekler.

# Renkli Battlgroundspace, savaşın tüm boyutlarını kapsar.

Eski oyun ve renk şemaları ile oyunlarla savaşmaktan bıktıysanız, Heroes Inc sizin için oyundur. Bu 2D dövüş oyunu, oyunculara yeni deneyimler ve iyi eğlence sunar. Oyuncular, üstesinden gelmeleri gereken engellerle ve karşılaşmaları gereken aşamalarla karşılaşırlar. Ayrıca kahramanları ödüllerle donatabilir ve düşmanlarla savaşmak için oyunun renkli savaş ortamını kullanabilirler. Bu oyunu şimdi indirin ve oynayın!

# Oyuncuların gerçek zamanlı savaşa girmesini sağlayan bir video oyunu.

Bu oyun her yaşa hitap eden benzersiz bir oyun kullanıyor. Şiddetli unsurları olmayan nazik grafiklere odaklanır, bu da çocuklar için mükemmel bir seçimdir. Oyun amacı, kısa, hızlı tempolu savaşlar alarak ekipman kaynaklarını ve zamanını korumanıza yardımcı olmaktır. Oyuncular, düşmanlarla kendi başlarına savaşarak ve özel beceriler kullanarak kahraman olabilirler. Oyun basit, alışması kolay ve oynamak için eğlenceli. Savaş unsurları çok gerçekçi ve tüm savaş deneyimini sürdürüyor.

# Kendi kahramanınızı yaratmak için unsurları birleştirin.

Oyunda birçok farklı malzeme toplamanız gerekecek. Bu malzemeleri savaşırken veya oyuncudan ödül alarak toplayabilirsiniz. Malzemeler, özelliklerinize uygun kahramanlar oluşturmak için farklı şekillerde birleştirilebilir. Kahramanınızın eşsiz görünümü ve yetenekleri, yaratılışlarına yol açan sürecin bir parçasıdır. Farklı kahramanlar beklenmedik kombinasyonlarda farklı malzemeler gerektirir. Bu, her oynadığınızda yenilenen rastgele malzemelerle artan seviyelerde seviyeye yol açar.

# Üstün nitelikler ve kusurlar her bireyi ayırt eder.

Farklı karakterlerin farklı becerileri vardır. Oyun, kullanıcıları dünyayı yok etmeye hazırlanan bir robot ordusunu yenmek için bu becerileri kullanmaya zorlar. Bu becerilerin bazıları bir oyuncunun kişiliğini yansıtır ve karakter seçimini önemli hale getirir. Bir oyuna ek unsurlar eklemek, daha ilginç hale getirmeye ve sıkıcı olmasını engellemesine yardımcı olur. Robotlar kahraman olmaya yaklaştıkça, dünyayı kurtarmak artık ulaşılabilir bir hedef.

# Uçuş yapın ve malzeme toplayın.

Oyunun malzeme koleksiyonu tamircisi oyuncunun yeteneklerine dayanır. Malzemeler parayla satın alınamaz; Bunun yerine, her beceri bunları alma olasılığını artırır. Bu, beceri geliştirme için eşit bir oyun alanı yaratır. Yeni materyaller öğrenildiğinde yeni karakterler ve beceriler eklenir. Malzemeler de oyun boyunca ilerledikçe daha unutulmaz hale geliyor. Kaynak toplamak için malzeme toplamalısınız. Bunlar arasında oyunda ulaşılacak hedefler ve silah, kahramanlar ve beceriler toplamak için ek araçlar yer alıyor. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok malzeme toplamaya çalışın. Ayrıca her seviyede patron ve kötü niyetli robot düşmanlarıyla karşılaşıyorsunuz. Bu düşmanları gerekli herhangi bir şekilde indirmeniz gerekir. Kontrolleri ve kullanıcı arayüzünü ustaca manevra yapmak, savaşı kolay ve sezgisel hale getirir.

# Çalışmanın temel özellikleri şunları içerir: sayfa sayısı: 6; Bölüm sayısı: 2; Orijinal sürümünden bu yana işe eklendi: Yok.

3D'deki duyarlı grafikleri sayesinde herhangi bir Android cihazında çalışabilen hafif bir başlık. Oyun, alışması kolay basit savaşlara sahiptir; Ayrıca uzun süre oynamak eğlencelidir. Bu oyun, çocukların oynaması için güvenli olan her yaş için tanıdık bir oyun sağlar. Özellikle şiddetli oyunlardan uzak durması gereken çocuklar için iyidir. Oyun deneyimini optimize etmek için arayüz ve yan ayarların özelleştirilmesi, uygulamayı kontrol etmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, uygulama daha kolay kontrol için iki ana anahtar içerir. Oyunun depolama alanı hızla artmıyor. Çok fazla güncelleme gerekmez, bu nedenle insanların mevcut depolama durumları hakkında endişelenmelerine gerek yoktur.

# Dünyayı kurtarmak için, hatmi kafalı kahraman çağrılmalıdır.

Bu hikaye başlangıçta türev ve klişe görünür. Ancak ilk görüntü kahramanca veya göz alıcı görünmeyerek sizi şaşırtıyor. Oyunun yaratıcısı, başlık kahramanını silah ve zırhla donanmış cesur, güçlü ve kahramanca bir figür olarak görmez. Bunun yerine, kahramanı boş, bencil ve korkak olarak görüyor.

# Bu açılış çok etkili ama kahraman çok hayal kırıklığına uğradı.

Gücü veya yeteneği olmayan bir kahraman hiç kahraman değildir. Kim olurlarsa olsunlar ya da nasıl göründükleri önemli değil, cesur bir kahraman her zaman zafer kazanır. Kahramanlar Inc! Seçtiğim kahraman, hafif bir alçakgönüllülük duygusuna sahip renkli bir bebek gibi görünüyor. Bakış bana bir hatmi hatırlattı. Kahramanların renkli görünümünü çok eğlenceli buluyorum. Ancak, sahip oldukları yetenekler bunu telafi etmek için yeterli değildir. Başlangıçta, görünüşlerine tepkim oyunu oynamama neden oldu.

# Oyun her yaşla kolayca anlaşılır.

Kahramanlar Inc oynarken!, Oyunun halka açık konsollardan ilham aldığını anlamanız gerekir. Bu yüzden oyun minimum kuralları takip eder, düşük çözünürlüklü grafikler kullanır ve çok fazla işlevselliğe sahip değildir. Kuşkusuz, heybetli bir yapıyı kaldırabilen bir süper kahramansınız. Ancak, hala sadece bir hatmi. Batman veya Süpermen'in estetik cazibesinden yoksundur; Ama yine de herhangi bir düşmanla yüzleşebilirsiniz. Kontrollerle ilgili olarak, sola ve sağa hareket etmek için ekranın kenarlarına basın. Güçlerinizle savaşmak için Saldırı düğmesine dokunun. Bu konuda çok karmaşık bir şey yok, değil mi? Bir şey olmadan önce, evren başlangıçta sınırsızdı. Zaman ilerledikçe, alanın sınırları kapanmaya başladı. Oyun, kahramanınızı seçebilirsiniz. Aslında, hepsinin benzer görünümü var, sadece farklı renkler ve silahlarla.

# Heroes Inc! şık APK 2.1.0 [Sınırsız para][Mod Menu] Özellik:Heroes Inc! is a superman-themed action breakthrough game. Players play the role of a superhuman laboratory with high-tech capabilities in the game, giving ordinary people two or more powerful superpowers to help them break through various levels. Various super powers can also be collected in the level to provide players with more super power combinations. In the game, players need to destroy all enemies, and every time they destroy an enemy or destroy a box, they can get monetary rewards. Players can use money to buy items, but many players don't have enough money. Now download Heroes Inc! Mod, players can get rewards without ads.

Graphic Compared with the innovative gameplay, the game's screen is simpler, and the characters in the game are completely in the form of stickman.

Gameplay The gameplay is divided into two parts. The biggest highlight is the super power combination before entering the level. Any two super powers in the game can be combined into powerful super powers.

Highlights The biggest feature of this game is that players can combine various superpowers to get a different game experience. At the same time, the levels in the game can also collect a variety of coveted new superpowers.

Shortcomings Too many ads on this game

Difficulty The game is easy to startMaceranızı karıştırın ve eşleştirin! Güçlü malzemeler bulun ve sıradan insanları olağanüstü kahramanlara dönüştürün, ardından yeni bulduğunuz yeteneklerinizi Kahraman Laboratuvarı'nda test edin!

Heyecan verici ödüller görevleri tamamlamaktan edinilebilir.
Renkli Battlgroundspace, savaşın tüm boyutlarını kapsar.
Oyuncuların gerçek zamanlı savaşa girmesini sağlayan bir video oyunu.
Kendi kahramanınızı yaratmak için unsurları birleştirin.
Üstün nitelikler ve kusurlar her bireyi ayırt eder.
Uçuş yapın ve malzeme toplayın.
Çalışmanın temel özellikleri şunları içerir: sayfa sayısı: 6; Bölüm sayısı: 2; Orijinal sürümünden bu yana işe eklendi: Yok.
Dünyayı kurtarmak için, hatmi kafalı kahraman çağrılmalıdır.
Bu açılış çok etkili ama kahraman çok hayal kırıklığına uğradı.
Oyun her yaşla kolayca anlaşılır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Heroes Inc! şık APK 2.1.0 [Sınırsız para][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Heroes Inc! modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Heroes Inc! mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Heroes Inc! indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Heroes Inc! arayın.

# Tam Özellikler Heroes Inc! şık APK 2.1.0 [Sınırsız para][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut94.4MB
versiyon2.1.0
Sürüm Kodu143
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE VIBRATE POST_NOTIFICATIONS INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BILLING VIBRATE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
ağlarla ilgili bilgilere erişim sağlar.;Titreşime erişime izin verir.;Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.;Titreşime erişime izin verir.;İzin verir:

işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'ı kullanma.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Heroes Inc! şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Heroes Inc! şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 49

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (49)

 • U

  @Anonim   2024-04-16 22:24:34

  Kimden:US   cihaz:iPlay_20   OS:android 10
  i don't no
 • U

  @Anonim   2024-03-24 02:01:35

  Kimden:US   cihaz:V2310   OS:android 13
  It's good
 • U

  @Anonim   2024-03-12 09:34:03

  Kimden:US   cihaz:TECNO KE5   OS:android 10
  ez hack
 • N

  @Anonim   2024-03-09 22:28:08

  Kimden:NI   cihaz:SM-A037M   OS:android 13
  es orribke
 • U

  @Anonim   2024-02-28 23:17:49

  Kimden:US   cihaz:Infinix X688B   OS:android 11
  Cool
 • B

  @Anonim   2024-02-28 10:26:54

  Kimden:BR   cihaz:SM-M135M   OS:android 13
  :D:o
 • U

  @Anonim   2024-02-24 20:55:03

  Kimden:US   cihaz:moto g(50) 5G   OS:android 12
  bien gracias
 • I

  @Anonim   2024-02-24 11:12:24

  Kimden:IN   cihaz:Redmi 8   OS:android 9
  1235
 • G

  @Anonim   2024-02-23 20:49:08

  Kimden:GB   cihaz:JKM-LX2   OS:android 8.1.0
  Best
 • U

  @Anonim   2024-02-10 18:13:39

  Kimden:US   cihaz:V2203   OS:android 12
  VENDEL
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Heroes Inc! şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Heroes Inc!

 • G

  @Anonim   2022-03-16 20:05:00

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH2185   OS:android 10
  plssssssss llllllllllllplllllllssssssssssssssssssssssss
 • Z

  @Anonim   2022-03-05 23:47:02

  Kimden:ZA   cihaz:samsung SM-T285   OS:android 5.1.1
  add dragons like ender,fire,ice and elementals dragons
 • E

  @Anonim   2022-02-05 10:37:11

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2113   OS:android 11
  syetustusitdtudtidtidtdgidgix dhdgjfufusutdutdtidyidistuddiydyodyyogdfygoydgodghfyouyffyfyoftidtudtusti
 • C

  @Anonim   2022-01-03 07:57:55

  Kimden:CA   cihaz:samsung SM-A217M   OS:android 11
  teheuehdudueueueyeyeyyeyryeueuruejdkdmdkdkdkdkkdkdkdkdkdjdjdjdjdjdhdjdjjddjjdjdjdjdjdjdjdjdjdjdjjdjddjdjdjdjdjdjdjdjdjdj
 • I

  @Anonim   2021-12-16 16:55:25

  Kimden:ID   cihaz:realme RMX3063   OS:android 10
  mendapatkan banyak koin emas
 • U

  @Anonim   2021-12-05 22:57:18

  Kimden:US   cihaz:Realme RMX1941   OS:android 9
  unlimited money unlock all hero plz I just need this
 • R

  @Anonim   2021-11-20 11:18:29

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI HRY-LX1   OS:android 10
  28738383733727372726272672637373922883828282937338292927373829273738282739293773827273838392727373
 • E

  @Anonim   2021-11-08 23:23:55

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2127   OS:android 10
  ااوتعاعاغلاعععاعتخخحنةعختللعصفابؤنليفنبمابهفيفهبهفيفه
 • B

  @Anonim   2021-10-18 09:36:26

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J610G   OS:android 10
  dinheiro infinito ter mais velosidade e forsa sem videos
 • U

  @Anonim   2021-09-17 23:31:06

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1933   OS:android 11
  Hsjdhdjjxjxnxkxnxjxmx bsjdjxjxnxnmxmxmxmmx udjjdjdkcmdmd f f c c cccmcmxjxjxjxkx kxkdkdkkxjxkmxm hshdjjzjxnxmx.cm
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Heroes Inc! şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (23) Sürümler of Heroes Inc! şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme