HappyMod › Games › Casual › Horse Riding Tales - Wild Pony Mod
Horse Riding Tales - Wild Pony Mod

Horse Riding Tales - Wild Pony şık APK 1161

Güncelleme açık: 2023-03-19

Horse Riding Tales - Wild Pony şık değiştirilmiş bir versiyonudur Horse Riding Tales - Wild Pony tarafından geliştirildi Foxie Ventures. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Horse Riding Tales - Wild Pony Mod APK 1161... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Horse Riding Tales - Wild Pony 1164 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHorse Riding Tales - Wild Pony şık APK 1161
versiyon1161
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut59 MB
Mod BilgisiHorse Riding Tales - Wild Pony Mod APK 1161
geliştiriciFoxie Ventures
KategoriCasual
Google Play'den edininHorse Riding Tales - Wild Pony
Orijinal apk'yı indirinHorse Riding Tales - Wild Pony (93.25 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Dino Tamers - Jurassic MMO şık APK
Wolf Tales - Wild Animal Sim şık APK
Wolf: The Evolution Online RPG şık APK
Horse Riding Tales - Wild Pony şık APK
Fish Abyss - Build an Aquarium şık APK
Star Equestrian - Horse Ranch şık APK
Bağlantılar İndir:

Horse Riding Tales - Wild Pony şık APK 1161

Hızlı indirme (93.25 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (93.25 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Horse Riding Tales - Wild Pony şık APK 1161

Horse Riding Tales - Wild Pony Mod APK 1161

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Meadowcroft'a hoş geldiniz.

Otlaklara yayılan meraların ortasında yer alan asırlık bir at binicilik topluluğu. Sakin, uzak ve rustik. Dünyadaki hiçbir yer küçük Prens'in Edenine benzemez. Sevimli, büyük ve küçük yaratıklarla çevrili, pastoral ve huzurlu bir yerdir. Bir at bekçisi olan Layla, at çiftliği olarak başlayan kırsal bir kasabada yaşıyor. Her zaman atları besledikleri biliniyorlardı ve Layla'nın kendisi aralarında. Ancak, bu at kızı asla bir ata binmedi; Yakında, bu değişiyor.

# Buradan yoğun bir rekabette arkadaşlarınıza katılın!

Bir at binicilik simülatörü kullanarak Dünya'daki farklı yerlere taşınması tartışmasız en büyük lise anılarından biridir. Bu oyunda, siz ve arkadaşlarınız dünyayı görmek için birlikte seyahat edebilirsiniz. Çok oyunculu at yarışı oyun modunu oynarken, çiftliğinizde tam hızda yarışabilirsiniz.

# Sonsuz özelleştirilebilir İngilizce ve batı kıyafetleri - bir terzi sayesinde.

Siz ve atınız Meadowcroft şovu atlama yarışmaları sırasında harika görünmek istiyorsunuz. Kazanan kişiliğinizi tamamlamak için mümkün olan en şık Batı kıyafetini seçin. Atınız için maskeler, kasklar ve jodhpurs gibi birkaç aksesuarla yüzlerce farklı kıyafet oluşturabilirsiniz. Ek aksesuarlar arasında eyer pedleri ve bacak sargıları bulunur.

# Muhteşem bir gösteri için güzel atları evcilleştirin.

Mare'nizi sürmek için aygır, boya atları, appaloosa, dapple gri veya mustang gibi at ırklarına evcilleştirmeli ve bakmalıdır. Düzenli etkileşim yoluyla vahşi atlarla bağlanarak, bu at ırklarına nasıl bakılacağı konusunda mistik bir fikir kazanacaksınız. Sonra, yolculuğunuz sonuna yaklaştığında, bindiğiniz Mustang'lara bakımınız da olacak. Pegasus ve tek boynuzlu at atlarının efsanesi bulutların üzerinde serbestçe çalışıyor. Fantezi gökyüzü binicilerinin bilmecesini çözmek, bu efsanevi atlar hakkındaki gerçeği keşfetmenize yardımcı olacaktır.

# Show Jumping & Dressage Academy'ye kaydolun.

Meadowcroft Binicilik Akademisi, sayısız öğrencinin çayırlarından geçmesine ev sahipliği yapan bir kurumdur. Birçok öğrenci kapılarından geçtiği için adı binicilik mükemmelliği ile eş anlamlıdır. Öğrencilerinizle etkinliklerde yarışarak gökyüzü binicilerinin gizemini araştırabilirsiniz.

# Köpekler ve kediler edin.

Kurt yavrularından ve tilki yavrularından büyülü kaplanlara kadar en çekici vahşi yaratıkları alarak çeşitli hayvan arkadaşlarını koleksiyonunuza getirin. Teşekkür etmek için sevecen evcil hayvanlarınızı diğer cowgirls ile paylaşın. Çiftlik hedefleri üzerinde çalışırken, at yarışı görevlerinizi tamamlarken bu hayvanlar yanınızda olabilir.

# Katılmak için bir kulüp bulun.

Dünyanın dört bir yanından toplanan materyalleri kullanarak atınız için zarif Batı Binicilik Hızlantıları yaratın. Haftalık zorluklarda inanılmaz ödüller kazanmak için en yakın arkadaşlarınızı ve diğer kulüplerle kafa kafaya rekabeti toplayın. Yeni yapılmış malzemelerinizle diğer kulüp üyeleri için bir gösteri yapın ve bir şampiyon gibi uzaklaşın! Gerçekten etkileyici bir at şovu oluşturmak için topladığınız arkadaşlarınız ve malzemelerinizle dünyayı keşfedin.

# Atınıza iyi bak.

Atların mutlu kalması için malzemelere ihtiyacı vardır. At nalı ve saman yapmak gibi at bakımı görevleri konusunda deneyim veren görevleri tamamlayarak ödül kazanabilirsiniz. Rekabetçi binicilik yarışmalarında memnun, sağlıklı bir tavır mükemmel olan atlar. Neredeyse her binicilik ödülünü kazanmak, mutlu ve sağlıklı bir at üzerinde çalışarak mümkündür. Oyun öncelikle bir simülatör olsa da, mobil binicilik oyunlarının paradigmasını da değiştiriyor. Foxie Ventures, bu yeni dönemi açık kollarla binicilik masallarında ağırlıyor. Efsanevi tek boynuzlu at ve Pegasus atları ve Shetland midilli gibi daha fazla içerik eserlerde. Oyuncular ayrıca daha sert üreme görevlerine başlayacaklar. Bunu ücretsiz olarak indirerek şimdi yolculuğunuza başlayın! Dahil olan her şey orijinalde. ———

# Horse Riding Tales - Wild Pony şık APK 1161 Özellik:

HAYALLERİNİZİN ÇOK OYUNCULU BİNME OYUNU. Alçak seviyede istikrarlı bir elden süper yıldız terbiyesine giden yolculuğunuza başlayın! Karakterinizi özelleştirebileceğiniz, güzel atları evcilleştirebileceğiniz, onları ahırınıza getirebileceğiniz ve zorlu engel atlama şampiyonaları için eğitebileceğiniz, atları seven çevrimiçi dünyamıza katılın. Uykulu. Kırsal. pastoral. Büyük ve küçük hayvanlarla dolu. Huzur ve sükunet cenneti. Temelleri üzerine inşa edildiği kadar eski olan, at tutkusu olan bir kasaba. Layla'nın evi, alçakgönüllü el. Etrafı her gün atlarla çevrili olmasına rağmen henüz ata binmemiş bir kız ama her şey değişmek üzere! çiftliğinizin eteklerinde ve muhteşem 3D'de ötesinde! SONSUZ ÖZELLEŞTİRME Meadowcroft Engel Atlama Yarışmalarında zafer için yarışırken atınız ve kendiniz için harika bir görünüm yaratın. Sizin için miğferler ve jodhpur'lardan atınız için eyerler, bacak sargıları ve maskelerden oluşturabileceğiniz binlerce görünüm var. GÜZEL ATLARI EHLİCELEŞTİRİN Mustang, Dapple Grey ve Appaloosa gibi vahşi atlarla evcilleştirirken ve ilgilenirken büyülü bir bağ kurun onlar için, görevinize çıkarken bineceğiniz aygırı hazırlıyor. ÇÖZÜLECEK BİR GİZEM Efsanevi fantezi gökyüzü binicilerinin gizemini ortaya çıkarın - bir zamanlar bulutların üzerindeki cennette özgürce dolaşan mistik Pegasus ve Tekboynuzlu Atlar. & DRESSAGE ACADEMY Sayısız binlerce binicinin kapılarından ve otlaklarından geçtiği prestijli Meadowcroft binicilik akademisine katılmaya davet edilebilirsiniz. Gökyüzü binicilerinin gizemini ortaya çıkarırken binicilik yarışmalarında diğer öğrencilere karşı yarışın. EL EŞYALARIAtınız için eyer, dizgin, battaniye ve daha fazlası gibi güzel aksesuarlar yaratmak için kaynakları araştırın ve dünyayı keşfedin! ATINIZA BAKIN El işi yaparak at bakımı görevlerini tamamlayın atınızın moralini yüksek tutması için saman, nal ve diğer eşyalar. Hayvanınız ne kadar mutlu olursa, binicilik yarışmalarında o kadar iyi zıplar. Bir simülatörden daha fazlası olan bu oyun, mobil binicilik oyunlarını yeni bir seviyeye taşıyor! Foxie Ventures, Horse Riding Tales ailesine hoş geldiniz demek istiyor! Bir Shetland midillisinden daha fazla fantezi pegasus ve tek boynuzlu atlara ve zorlu üreme görevlerine kadar pek çok yeni içerik ekleyeceğiz. İnteraktif maceranıza başlayın ve bugün ücretsiz indirin! Horse Riding Tales'i oynamak tamamen ücretsizdir ancak bazı isteğe bağlı oyun içi öğeler için ödeme yapılması gerekebilir. Şartlar ve Koşullar: www.foxieventures.com/termsGizlilik Politikası: www.foxieventures.com/horseridingtales/privacyBizi sosyal medyada takip edin:Web sitesi: www. foxiegventures.com/ Instagram: www.instagram.com/foxieventuresFacebook: www.facebook.com/FoxieVenturesTwitter: www.twitter.com/ FoxieVenturesYouTube: www.youtube.com/ FoxieVentures

Meadowcroft'a hoş geldiniz.
Buradan yoğun bir rekabette arkadaşlarınıza katılın!
Sonsuz özelleştirilebilir İngilizce ve batı kıyafetleri - bir terzi sayesinde.
Muhteşem bir gösteri için güzel atları evcilleştirin.
Show Jumping & Dressage Academy'ye kaydolun.
Köpekler ve kediler edin.
Katılmak için bir kulüp bulun.
Atınıza iyi bak.

# Nasıl indirilir ve kurulur Horse Riding Tales - Wild Pony şık APK 1161 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Horse Riding Tales - Wild Pony modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Horse Riding Tales - Wild Pony mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Horse Riding Tales - Wild Pony indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Horse Riding Tales - Wild Pony arayın.

# Tam Özellikler Horse Riding Tales - Wild Pony şık APK 1161

// İndirme Bilgileri //

Boyut59MB
versiyon1161
Sürüm Kodu1161
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS AD_ID WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE BILLING CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Kullanmaya izin verir
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5A4EAA29BDAAEBBEDCAF6779DB73CBB6D
imza7A9593B96CD162526F2FC7489FB4C6547B187AEF
33F40B9F975D14666F5DCF42F859891558285BB013C64D015265FC731EA86639
GeçerliThu Oct 04 07:53:19 CEST 2018 until: Fri Sep 21 07:53:19 CEST 2068
Seri numarası64fcc5a0

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Horse Riding Tales - Wild Pony şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Horse Riding Tales - Wild Pony şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • C

  @Anonim   2023-03-28 13:10:15

  Kimden:CZ   cihaz:RMX3201   OS:android 11
  Jestli si chcete stáhnout hru kterou když otevřete tak se nic nestane tak tahle hra je pro vás nejlepší variantou.
 • B

  @Anonim   2023-03-26 05:57:33

  Kimden:BR   cihaz:SM-T510   OS:android 11
  muito bommmmm, adorei
 • C

  @Anonim   2023-03-24 20:29:12

  Kimden:CZ   cihaz:22031116BG   OS:android 11
  its fake! i got banned
 • B

  @Anonim   2023-03-24 09:08:24

  Kimden:BR   cihaz:SM-G570M   OS:android 8.0.0
  nao install e uma bosta hshsnsbshaajsbsj
 • T

  @Anonim   2023-03-24 01:39:43

  Kimden:TR   cihaz:CPH2095   OS:android 12
  çok kötü girilmiyor . :( ((((((((
 • U

  @Anonim   2023-03-18 00:15:44

  Kimden:US   cihaz:ASUS_I001DE   OS:android 10
  this mod works but can you add inf gems ??
 • P

  @Anonim   2023-03-15 06:01:40

  Kimden:PL   cihaz:SM-A336B   OS:android 13
  i got the vip but i dont have vip bonus so this mod is ****
 • U

  @Anonim   2023-03-14 04:24:51

  Kimden:US   cihaz:SM-P580   OS:android 8.1.0
  I really like this mod. it actually works very well. I recommend it 100%. it gives you level 7 VIP and level 30 for your stable! you should definitely download this game!
 • G

  @Anonim   2023-03-11 17:06:28

  Kimden:GB   cihaz:SM-A226B   OS:android 13
  yup its working for me
 • G

  @Anonim   2023-03-11 17:04:07

  Kimden:GB   cihaz:SM-A226B   OS:android 13
  omg it works i am so happy i am even mt vip rank is level 7 max
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Horse Riding Tales - Wild Pony şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Horse Riding Tales - Wild Pony

 • E

  @Anonim   2023-02-11 14:36:20

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  We want a game that is available to everyone and we want it too All the gems are open and all of them are hacked and the horses are open and the gold and coins are infinite
 • U

  @Anonim   2023-01-16 09:13:24

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T500   OS:android 11
  7 vip rank,ulimited money and gems, free purchase ulimited black pearls
 • S

  @Anonim   2022-10-30 02:50:38

  Kimden:SE   cihaz:HUAWEI DRA-LX9   OS:android 10
  Please let there be a VIP mod and free/unlimited gold, apples, gems, orbs, etc.
 • P

  @Anonim   2022-08-26 06:33:02

  Kimden:PL   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9 Pro   OS:android 10
  please make a mod with unban some people really need it
 • P

  @Anonim   2022-08-22 15:02:38

  Kimden:PL   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 10
  mega mod nieograniczone diamenty pieniądze jabłka i czarne perły v. 931
 • P

  @Anonim   2022-08-04 03:16:53

  Kimden:PL   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 10
  błagam o mod taki co nie dostanie się bana z nieograniczonymi pieniędzmi i gems
 • P

  @Anonim   2022-07-05 23:55:05

  Kimden:PL   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 11
  Plis zróbcie aktualizację Horse Riding Tales bo ja bym chciała zagrać ale nie mogę bo jest jakieś że coś ja zhackowałam czy coś w tym stylu. Plis zróbcie aktualizację
 • B

  @Anonim   2022-06-29 07:31:04

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(20)   OS:android 11
  por causa desse mods o jogo baniu minha conta e eu não posso mais entrar com ou sem mods eu tô com muita raiva desse mod não recomendo pra ninguém!!!!!!!!!!!
 • G

  @Anonim   2022-06-28 01:59:43

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH2145   OS:android 12
  please make an updated mod for unlimited gems
 • A

  @Anonim   2022-06-13 21:21:00

  Kimden:AR   cihaz:motorola moto e(7) plus   OS:android 10
  I would like a new mod of this game because the current one doesn't work, That's why I am requesting a new more playable mod, Because thanks to the current mod many people haven't been able to play it anymore, Thank you.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Horse Riding Tales - Wild Pony şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (8) Sürümler of Horse Riding Tales - Wild Pony şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme