HappyMod / Simulation / Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık
Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod Apk 3.94.0 [Sınırsız para]

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod Apk 3.94.0 [Sınırsız para]

2022-07-21

149.95 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
3.94.0
Boyut
149.95 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-07-21
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız paralar

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod Video


Editör İncelemesi

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod Apk 3.94.0 [Sınırsız para]
Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod Apk 3.94.0 [Sınırsız para]
Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod Apk 3.94.0 [Sınırsız para]

Idle Miner Tycoon Mod is a simulation game that everything can be free to buy. In this mod, you need to cost coins to make the miners work. You can upgrade the miner for free. You can upgrade the skills for free. In a word, in the mod game, coins and cash is useless. Enjoy the game!!!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod Detayları

Madenlerimin derinliklerine yolculuğum.

Rölanti madenci kralı olarak bir madenci olarak çalışırken, oyuncu yok edilmesi gereken bir kapı ile karşılaşır. Bu gerçekleştiğinde, madenin içinde altın ve gümüş mücevherleri keşfederler. Sonuç olarak, oyuncu madencinin tahkimatlarına katılır ve kaynakları keşfetmeye ve toplamaya başlar. Bunu yapmak, zaman içinde önemli para kazanmalarını sağlar. Bu oyun oyuncular için boş oyun sunuyor; Bu nedenle, giriş veya kontrol gerekmez ve oyunun anlaşılması zor değildir. Madene ek olarak, oyunun bölgesi de bir asansör bölümü içerir. Bu, kullanıcıların kaynaklarını taşıyabilecekleri daha düşük bir alana yol açar. Bundan sonra, kullanıcıyı uygun konumuna yönlendiren bir işçi görünür. Bunun nedeni, son hedefin genellikle başlangıç ​​noktasından farklı bir yer olmasıdır. Sürecin sonunda, nakliye işlemi sırasında gösterilen parayı alacaksınız.

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod

İşlemi bitirmek için doğru olsun.

Oyuna ilk başladığınızda, her üç bölgenin çalışanını da izlemekle görevli olursunuz. Her çalışanı periyodik olarak kontrol etmeniz ve ayrıca bir sevkiyatı bitirdikten sonra aynı görevleri yerine getirmeniz gerekir. Çalışanları doğru bir şekilde izlemek için her görevi kendiniz gerçekleştirmeniz gerekir; İşi yapacak başka kimse yok. Yöneticileri işe alırken, otomatik çalışanlarınızın yanında bir siluet göreceksiniz. Silhouette tıklamak işe alım yöneticilerinin maliyetini ortaya çıkaracaktır. İnsanlar etkilerini görüntülerken her yöneticinin etkileyici yeteneklerini görebilirler. Bir kişi oyunu oynamasa bile, yöneticinin para kazanma efektleri devam edecektir. İnsanlar da bu süreç boyunca önemli miktarda para alacaklar.

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod

Personel seviyeleriniz arttığında daha derin katların kilidini açın.

Bir yükseltme sistemi boş Miner Tycoon'da mevcuttur. Oyuncu, çalışanın istatistiklerini tıklayarak, oyuncu çalışanın bilgilerinin bir tablosunu görüntüleyebilir. Ayrıca, bir yükseltme öğesini tıklamak, çalışanın istatistiklerini artıracaktır. Yükseltme düğmesini aşırı doldurmayı önlemek için bir düğmeyi tıklamadan önce duraklatarak birden fazla çalışanı bir kerede yükseltmek mümkündür. Bir yöneticinin becerilerini birleştirmek, artan üretkenlik sağlayan yeni alanların kilidini açar. Bu, belirli bir seviyeye ulaştığınızda ortaya çıkar. Bir çiftçi, gerektiğinde bir madencilik yöneticisinin uzmanlığını almayı seçebilir. Uzmanlık alanlarındaki farklılıkları, yetiştirilen mahsuller üzerinde büyük bir etki yaratır ve onları hasat etmek için gereken süredir. Çiftçiler gerektiğinde yöneticinin becerilerini kullanarak üretkenliği artırabilir ve daha kısa sürede daha fazla ürün üretebilir. Madencilik katmanının kilidini açmak, belirli bir miktar para harcamanızı gerektirir. Çalışan sayısı arttığında ve daha derin katmanlarda çalıştığında hangi finansal kazancı alacağınızı hayal edin.

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod

Temel özellikler şunları içerir: —Gerer pil ömrü ve daha yüksek çözünürlüklü ekran - çok çeşitli cihazlarla veri depolama ve senkronizasyon için aker bulut hizmeti

Kârlı bir altın madeni çalıştırırken bir tıkırtı simülatörü gerekli değildir. Bu kralı oyununda endüstri rütbenizi artırmak otomatik sistemlerle kolaydır. Boşta para ve altın işin çalışmasını sağlamak için iş dışında kazanılabilir. Zengin olmanın sırlarını öğrenmek için bu eğitim oyununu çevrimdışı oynayın. Öğrenme sürecini kesintiye uğratacak hiçbir reklam yoktur. Madenci simülatör musluğundan madencilerinize ilham vermek için bir amir kullanın. Çevrimdışı bir boş iş imparatorluğu oluşturarak sonsuz tıklatma kahramanlarından ve tıkırtı para kazanma simülasyonlarından kaçının. Milyarder olarak 20 altın madenini yükseltin ve yönetin. Boş bir kahraman olun ve daha da zengin olmak için madeninizi yönetin. Bu boş kralı oyunu, kömür, para ve yeşim dahil 15 emtia sahiptir. Bu maden simülatörünü oynayarak nakit, altın ve kömür kazanabilirsiniz. Bu tipik bir AD olmayan tıkırtı oyunu değil. Bu oyunu tek oyunculu bir çevrimdışı macera olarak oynayarak birçok zenginlik kazanın. Bu mobil oyunda altın ve madeni paralar için mayın; Madeninizde yükseltmeler satın alın.

Idle Miner Tycoon, bu geliştiricinin en yeni oyunu.

Dünyanın en büyük şirketinin başkanı olmakla birlikte gelen güç, hayalimin sallanamadığım bir parçası. Sayısız para o güzel hayalindeki her şeyi değiştirir! Aniden uyanıyorum ve hayatım da umduğum gibi kalıyor. Boşluk Game Miner Tycoon'u oynamak, okula gitme ve her gün çalışma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Yetenek yoluyla harika bir yönetici olun.

Idle Miner Tycoon, tembel madencileri yönetmek için bir oyundur. Aslında doğru olan komik bir öncül. Oyunda, bir madencilik şirketinin başkanı veya bir şirketin yöneticisi olabilirsiniz. Ancak, aynı oyun da bir simülasyondur; Sadece oyun geliştiricisi, terfi etmek yerine bir çalışan olabilirsiniz. Oyunun başında, sizin için çalışan sadece birkaç madenciniz var. Şirketinizin tesisleri minimaldir; Nakitiniz henüz mevcut değil. Ayrıca, henüz çok az malzeme mevcuttur. Bazı değerli taşlar keşfettikten sonra sıkı çalışmanız gerekir. Onları sattıktan sonra biraz para kazanabilir ve işinizi genişletmeye başlayabilirsiniz. Bir oyunun kaynakları, kömür, altın, yakut, aytaşı, ametist, kristal ve yeşim gibi seçeneklerle 15'e kadar olabilir. Bunlar çok değerlidir ve mümkün olduğunca sık çıkarılmalıdır. Bu kaynakların bazılarının gelmesi kolay değildir; Madencilik sırasında bulursanız şanslı olmak en iyisidir. Bunları onlarsız arkadaşlardan almak bir başarı hissidir.

Büyütülmüş bir imparatorluk yoluyla daha fazla iş elde etmek mümkündür.

Makineler daha verimlidir, daha az insan gerektirir ve insanlardan daha güvenlidir. Otomasyonu bu şekilde kullanmak, insanların erişemediği yeraltı madenlerine erişebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, yeni çalışanlar ve hatta bir süpervizör işe alabilirsiniz. Bu, işçilerin daha çok çalışmasına ve daha fazlasını başarmasına yardımcı olacaktır. Maaş ödemek için yeterli para bütçelemelisiniz; Aksi takdirde, çalışanlarınız ayrılmayı seçebilir. Bu nedenle, yüksek kaliteli personele yatırım yapmanız gerekir. Kazandığınız paranın elinizin altında kalması gerekmez; Kendinizi rahat hissediyorsanız yatırım yapın. Bir itibar oluşturmak zaman aldığından, paranız bütçeyi geçmeye başlarsa daha fazla yatırım yapın.

Benzer Uygulamalar Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Apps

Fluffy Fairy Games

Fluffy Fairy Games birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Fluffy Fairy Games : Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod APK, Idle Factory Tycoon: Business! Mod APK,

Hakkında SSS Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık

Bu mu Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 150MB
versiyon 3.94.0
versiyon Code 61901
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu
izin ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE' maxSdkVersion='28 RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartılmasından korumasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistemin önyüklenmesinden sonra yayınlanan aksiyon_boot_completed'i almasına izin verir.

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.6

dışında 54 oy

5  star

33

4  star

1

3  star

1

2  star

1

1  star

18

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 259 mods of Idle Miner Tycoon: Gold & Cash

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website