HappyMod › Games › Casual › Lily Diary : Dress Up Game Mod
Lily Diary : Dress Up Game Mod

Lily Diary : Dress Up Game şık APK 1.7.4 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Güncelleme açık: 2024-06-11

Lily Diary : Dress Up Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Lily Diary : Dress Up Game tarafından geliştirildi Seyeonsoft. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Ücretli öğelerin koşulsuz satın alınması... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Lily Diary : Dress Up Game 1.7.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıLily Diary : Dress Up Game şık APK 1.7.4 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]
versiyon1.7.4
Güncelleme açık2024-06-11
Boyut115.61 MB
Mod BilgisiÜcretli öğelerin koşulsuz satın alınması
geliştiriciSeyeonsoft
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininLily Diary : Dress Up Game
Orijinal apk'yı indirinLily Diary : Dress Up Game (115.61 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Lily Diary : Dress Up Game şık APK
Lily Story : Dress Up Game şık APK
Pastel Friends : Dress Up Game şık APK
Pastel Girl : Dress Up Game şık APK
Muscle Princess şık APK
Lily Style : Dress Up Game şık APK
NEO Bookmark Pro şık APK
Muscle Princess2 şık APK
Bağlantılar İndir:

Lily Diary : Dress Up Game şık APK 1.7.4 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (115.61 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Lily Diary : Dress Up Game şık APK 1.7.4 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Özellik V1 Özellik:
Ücretsiz dahili satın alma

Özellik V2 Özellik:
Ücretli öğelerin koşulsuz satın alınması

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Kişiliğinizi her açık alanda sergileyin.

Karakterler oluştururken, oyuncular benzersiz görünümlerin arkasında etkileyici hikayeler hayal edebilirler. Lily Diary, kullanıcılara pantolon, üstler ve takım elbise dahil çok çeşitli giyim seçenekleri sunar. Sitemizde şık ve rahat giyilmesi daha rahat seçenekler sunmaktadır. Kişisel bir stil sunarken hem giyim stillerini hem de saç rengini birleştirmek zorunludur. Ayrıca, etkileyici ayakkabılar kişinin görünümünü geliştirir.

# Köpekler ve kediler etkileyici büyük evcil hayvanlara sahiptir.

Duvar kağıdınıza hayvan derileri eklemek, geleneksel duvar kağıdından daha ruhlu ve unutulmaz bir estetik oluşturur. Sistemde sevimli kediler, köpekler ve renkli şekil ve lineart ile oyuncak ayılar bulunur. Uygulandığında, bu duvar kağıdı stili onu gören herkes için karşı konulmaz hale gelir. Karakterin arka planında değişiklik yapmak, dama tahtaları, şeritler ve yatay şeritler gibi çeşitli dokularla ek görsel ilgi de ekler.

# Muhasebe eksik değildir.

Lily Diary'nin sürekli değişen sürprizleri oyuncuları ayak parmaklarında tutar. Özel aksesuarlarla çerçeveye ekstra kişilik ekleyin. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı küpe ve şapka stili vardır. Ayrıca, mağazada yün şapkalar ve elmas, gümüş ve altın küpeler bulunmaktadır. Ayrıca, lüks tasarımlarla kol bantları taşırlar.

# Bir kurşun telefona sahiptir.

Ses kabarcığı özelliğini kullanırken, Lily Diary'nin duvar kağıdı hikayenizi doğrudan anlatacaktır. Düşüncelerinizi en iyi ifade etmek için yazı tipi stilini, boyutunu ve rengi değiştirebilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza uygun duvar kağıtlarına metin çerçeveleri ekleyebilirsiniz.

# Farklı duvar kağıtlarını tek bir karışıma karıştırın.

Lily Diary, bir akıllı dergi uygulaması olarak özelliklerini sürekli olarak günceller ve geliştirir. Bu, katmanları yansıtma ve bırakma, sürükleme ve bırakma yeteneği, duvar kağıdı birleştirme işlevi, birden fazla duvar kağıdı kesme seçenekleri ve daha fazlasını içerir. Yeni oluşturulan duvar kağıdı, Facebook veya Instagram gibi sosyal medya web sitelerinde kişisel bir dergi sayfasının arka planı olarak ayarlanabilir. Bu, sonuçta ortaya çıkan sanat eserine hayran kalabilmeleri için arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmayı kolaylaştırır. Milyonlarca oyuncu, zorlayıcı çekiciliği nedeniyle bu popüler video oyununda hayatlarını bitirmeyi seçiyor. Bu etkinliğe katılarak, çizgi film karakterleri olarak giyinme yeteneğinizi gösterebilirsiniz. Duvar kağıdınızı istediğiniz herhangi bir yerde ayarlayabilirsiniz, ne kadar yer aldığı konusunda hiçbir sınır olmadan. Aylık güncellemeler, özelleştirme için yüzlerce kıyafet, aksesuar ve evcil hayvan ekler. Kendi oyun karakterinizin görünümünü oluşturabilirsiniz.

# Lily günlüğünde, görüntünüzü başka bir şeye dönüştürün.

Dışarıda, kostüm giymekten ve bir şeyler yaratmaktan hoşlananlar tarafından zevk alması gereken birçok oyun var. Popüler yeni oyunlar Battle Royale, dövüş ve simülasyon oyunlarıdır - ancak kontrol etmeniz için hala çok daha eğlenceli seçenekler var. Lily Diary benzersiz bir oyundur, çünkü bugün bir Avarage kahramanı oluşturmanıza izin verir. Moda nişinde popüler bir oyun; İnsanlar eğlenceli bir tür olarak hoşlanırlar. Oyun size çok çeşitli kişisel özelliklerden seçim yaparak olağanüstü avatarlar yaratma fırsatı sunuyor. Bunlar arasında göz ve kaş şekilleri, ten renkleri, saç stilleri, gömlekler, pantolon, etek, blazer ve ayakkabılar bulunur. Ayrıca, oyunun sağladığı çok sayıda diğer vücut parçası arasından seçim yapabilirsiniz. Reklam Uygulamanın özelleştirme bölümünde, çok çeşitli cinsiyet, ten rengi ve aksesuar seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Şapkalardan güneş gözlüklerine ve kolyelere küpelere kadar, istediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz. Şu anda, bir düzineden fazla kıyafet mevcuttur. Ek kaynak olmasa bile, sitenin özel özellikleri sayesinde bugün hikayeler anlatabilirsiniz. Buna ek olarak, web sitesi kullanmak için uygun arka planlar ve konuşma kabarcıkları sağlar.

# Lily Günlüğü uygulaması aşağıdakileri içerir:

Lily Diary, harika eğlence sağlayan birçok şaşırtıcı oyundan biridir. Avatarlar oluşturabilir ve şimdi onlarla eğlenebilirsiniz. Avatarları özelleştirebileceğiniz ve katılımcı olabileceğiniz birçok oyun var. İnsanlar video oyunu pazarında serbestçe mevcut olan giydirme oyunları oynayabilir. Moda türünde bugün zevk almak için seçebileceğiniz birçok oyun var. Bunlardan biri, oynarken kalbinizin içeriğine özelleştirebileceğiniz Lily Diary'dir. Ve oynayabileceğiniz diğer harika oyunları unutmayın! Özel bir avatar oluşturun ve bugün vücut türlerini değiştirin. Farklı saç renkleri, yüzler, kıyafetler ve aksesuarlar arasından seçim yapabilirsiniz. Erkek veya dişi avatarlar yapın ve ten rengini özelleştirin. Bu eğlenme ve yaratıcı olma şansınız! Yaklaşan güncelleme ile karakterlerinizin gardıroplarına daha fazla aksesuar ekleyebilirsiniz. Ek diyaloglardan ve arka planlardan yardım alarak karakterlerinizin oynadığı benzersiz hikayeler bile oluşturabilirsiniz. Reklam bugün Lily Diary avatarınızı özelleştirebilirsiniz. Bu, oyunun başında bir karakter oluşturabileceğiniz birçok oyuna benzer. Benzersiz tasarımlarla istediğiniz kadar avatar oluşturabilirsiniz. Yüz, saç, dudaklar, gözler ve giysiler gibi vücut parçalarını özelleştirin. Bu uygulama ile farklı bir karakter oluşturmak kolaydır. Avatarlarınızı donatmak için çok çeşitli ürünler burada bulunabilir. Ayakkabılardan ve çoraplardan eteklere, gömleklere ve elbiselere kadar, görünüşünüzü değiştirmek istiyorsanız gidilecek yer burası. Şapkalar ve gözlükler gibi ek aksesuarlar da eklenebilir. Her stil için birçok farklı seçenek vardır. Çeşitli stiller ve renkler arasından seçim yapabileceğiniz farklı öğeleri karıştırın ve eşleştirin. ———

# Lily Diary : Dress Up Game şık APK 1.7.4 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma] Özellik:

1. Lily Diary, avatarları ve arka planları süsleyebileceğiniz bir giydirme oyunudur.2. Kaydedilen avatarlarınızı istediğiniz yere koymakta özgürsünüz!3. Ayna ve Katman Anahtarı, Sürükle ve Bırak, güzel animasyonlar ve bol miktarda depolama gibi çeşitli işlevler vardır. Lütfen oynamadan önce Menü → Öğretici'ye bakın.4. Birçok kıyafet, eşya, hayvan, konuşma balonu ve metinle kendi benzersiz hikayenizi yaratın.5. Sevimli avatarlarınızı ve arka plan görsellerinizi Sosyal Medya'da arkadaşlarınızla paylaşın.※ Veriler cihazınıza kaydedildiği gibi, oyunu silerseniz kayıtlı tüm veriler de silinecektir.※ Uygulama içi satın alma verileri sunucuya kaydedilir, böylece oyunu yeniden yüklediğinizde satın alma verilerini geri yükleyebilirsiniz. ※ Kurulum başarısız olursa veya satın alınan öğeleri kontrol edemiyorsanız, lütfen aşağıdakileri deneyin: ► Cihaz Ayarları → Uygulamalar → Google Play Store → Depolama → Verileri Temizle ve Önbelleği Temizle

Kişiliğinizi her açık alanda sergileyin.
Köpekler ve kediler etkileyici büyük evcil hayvanlara sahiptir.
Muhasebe eksik değildir.
Bir kurşun telefona sahiptir.
Farklı duvar kağıtlarını tek bir karışıma karıştırın.
Lily günlüğünde, görüntünüzü başka bir şeye dönüştürün.
Lily Günlüğü uygulaması aşağıdakileri içerir:

# Nasıl indirilir ve kurulur Lily Diary : Dress Up Game şık APK 1.7.4 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Lily Diary : Dress Up Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Lily Diary : Dress Up Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Lily Diary : Dress Up Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Lily Diary : Dress Up Game arayın.

# Tam Özellikler Lily Diary : Dress Up Game şık APK 1.7.4 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut115.6MB
versiyon1.7.4
Sürüm Kodu80
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE BILLING FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanımı özellikleri:
Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönünü kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.:

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Lily Diary : Dress Up Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Lily Diary : Dress Up Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 30

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (30)

 • U

  @Anonim   2024-06-13 23:01:54

  Kimden:US   cihaz:RMX2020   OS:android 10
  beautiful and awesome
 • I

  @Anonim   2024-06-13 19:58:13

  Kimden:ID   cihaz:V2149   OS:android 11
  Great and Perfect
 • R

  @Anonim   2024-06-11 14:17:46

  Kimden:RU   cihaz:21121119SG   OS:android 13
  norm
 • U

  @Anonim   2024-06-09 21:36:42

  Kimden:US   cihaz:RMX2189   OS:android 11
  nice it works
 • E

  @Anonim   2024-06-09 21:03:04

  Kimden:EG   cihaz:TECNO BF7   OS:android 12
  حلوو و
 • B

  @Anonim   2024-06-08 10:13:01

  Kimden:BR   cihaz:M10_4G_T3   OS:android 12
  continua a mesma coisa
 • U

  @Anonim   2024-06-07 15:52:44

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6525   OS:android 13
  bryh
 • U

  @Anonim   2024-06-07 05:29:34

  Kimden:US   cihaz:SM-T290   OS:android 11
  todo gratis si es real
 • M

  @Anonim   2024-06-06 12:37:03

  Kimden:MY   cihaz:CPH2591   OS:android 13
  lobe
 • U

  @Anonim   2024-06-05 11:52:13

  Kimden:US   cihaz:TECNO BG6   OS:android 13
  este juego es muy bueno este juego es muy bueno
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Lily Diary : Dress Up Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Lily Diary : Dress Up Game

 • U

  @Anonim   2023-02-19 18:35:35

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2193   OS:android 11
  I don't know why I can't download it can you please please make another mod? please
 • U

  @Anonim   2023-01-28 11:32:23

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  hi! please make it all free! i would like the updated one thank you so much
 • B

  @Anonim   2023-01-28 02:10:28

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 12
  try to produce a newer lily diary mod from version 1.6.1
 • C

  @Anonim   2022-08-31 23:34:15

  Kimden:CA   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  هاي العبا شغاله و لا الا
 • B

  @Anonim   2022-08-24 08:25:32

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J120H   OS:android 5.1.1
  O jogo é muito bom legal e muito bom mesmo é tudo de graça as fantasias das bonecas
 • B

  @Anonim   2022-08-10 19:53:01

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(8) play   OS:android 10
  Quiero instalar >:(((( resuelve esto por favor tengo muchas ganas de jugar pero no puedo resolverlo
 • U

  @Anonim   2022-08-10 15:55:50

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J510S   OS:android 6.0.1
  Free Purchase and mod pleaseeeeeeeeeee83928373893848484
 • U

  @Anonim   2022-06-07 23:36:08

  Kimden:US   cihaz:vivo V2042   OS:android 11
  I would like to have an all unlocked of the new version of this game, thank you!
 • R

  @Anonim   2022-05-25 23:54:14

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi 6A   OS:android 8.1.0
  хочу скачать взлом но я не могу его найти
 • R

  @Anonim   2022-05-10 09:51:30

  Kimden:RU   cihaz:ZTE ZTE Blade A31RU   OS:android 11
  ну я хочу это приложение ганите мне егооооооооо а то бомбонуло
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Lily Diary : Dress Up Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (64) Sürümler of Lily Diary : Dress Up Game şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Lily Diary : Dress Up Game şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme