HappyMod › Games › Tools › MacroDroid - Device Automation Mod
MacroDroid - Device Automation Mod

MacroDroid - Device Automation şık APK 5.46.10 [Kilitli][profesyonel]

Güncelleme açık: 2024-07-10

MacroDroid - Device Automation şık değiştirilmiş bir versiyonudur MacroDroid - Device Automation tarafından geliştirildi Arlosoft. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Pro Kilitsiz... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz MacroDroid - Device Automation 5.45.10 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMacroDroid - Device Automation şık APK 5.46.10 [Kilitli][profesyonel]
versiyon5.46.10
Güncelleme açık2024-07-10
Boyut56.15 MB
Mod BilgisiPro Kilitsiz
geliştiriciArlosoft
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriTools
Google Play'den edininMacroDroid - Device Automation
Orijinal apk'yı indirinMacroDroid - Device Automation (56.15 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
MacroDroid - Device Automation şık APK
Bağlantılar İndir:

MacroDroid - Device Automation şık APK 5.46.10 [Kilitli][profesyonel]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (56.15 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler MacroDroid - Device Automation şık APK 5.46.10 [Kilitli][profesyonel]

Pro Kilitsiz

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Çeşitli makrolar eklemek.

Uygulama, kullanıcıların cihazda kullandıkları her araca veya uygulamaya makro eklemelerine olanak tanır. Bu, her programın işleyişini önemli ölçüde değiştirerek kullanıcılara ortak prosedürleri otomatikleştirmek için birçok yeni fikir sunar.

# Çok çeşitli destekler bu görüntüye esneklik sağlar.

Uygulamanın kapsamlı desteği makroları eklemeyi kolaylaştırır. Çoğu makro, uygulamanın popülaritesi nedeniyle otomatik olarak etkinleştirilir. Ayrıca, uygulama yeteneklerini genişletmeye devam eder, böylece kullanıcılar makrolar hakkında daha da şaşırtıcı keşifler yaşayabilir.

# Sezgisel arayüz tasarımları kalpten gelir.

Uygulamanın arayüzü yeni kullanıcıların öğrenmesi için basit ve uygundur. Uygulamanın birçok kullanımı var, ancak programcılar karmaşıklıkları nedeniyle onları korumakla mücadele ediyor. Bunun nedeni, uygulamanın birçok özelleştirme seçeneğine sahip zarif ve iyi tasarlanmış arayüzüdür.

# Forumu keşfederek daha fazla bilgi edinin.

Yerleşik Topluluk Forumu, fonksiyonel makroların birçok uygulaması hakkında tartışmalar içerir. Forumda ek bilgiler ve topluluk heyecanını paylaşmak için bir yer bulunabilir.

# Klip Birden çok eylem, alıcıya aynı kliple birden fazla eylem gerçekleştirme yeteneği verir.

Makrolar, oluşturulduktan sonra belirli bir kursu otomatik olarak takip edebilir. Birini çalıştırırken, kullanıcı her eylemi herhangi bir noktada klipsleyebilecekleri birden fazla alternatife böler. Bu kapsamlı esneklik sağlar, ancak makro yönünü de sınırlar. Kullanıcılar ayrıca makronun her yönünü özelleştirebilir. Ancak, işletim sistemi tarafından tanınmazsa program duracaktır.

# Birden çok örnek oluşturun.

Kopyalama işlemleri, makro kullanıcıların süreçlerini olumsuz etkiler olmadan farklı programlarda kullanmalarını sağlar. Aynı süreçler farklı oyunlarda ve uygulamalarda kullanılabilir. Ek olarak, ayrı numuneler oluşturmak, kullanıcıların kullandıkları programa veya oyuna göre makroları kopyalamasına olanak tanır. Makroları makroid'e dahil etmek yenilikçi olsa da, sağladığı gelişmiş sonuçlar nedeniyle gelişmiş kullanım becerileri gerektirir. Her eylem ve dernek, makrolar sayesinde benzersiz, rafine ve esnek deneyimler sağlama vaatleriyle olağanüstü sonuçlar sunar.

# Yazılı bir makale aracılığıyla Macrodroid'in ayrıntılarını öğrenin.

Android'deki görevleri otomatikleştiren kullanımı kolay bir uygulama mevcuttur.

# Makro nedir? Macrocosm tarafından tanımlandığı gibi, var olan tüm madde ve enerjinin bütünlüğüdür.

Bir makro, belirli bir sırayla tekrarlayan eylemleri kaydeder ve oynar. Bunu yapmak zaman kazandırır, hataları önler, yorgunluğu ve kaygıyı bir kerede çok fazla şey hatırlamak zorunda bırakır. Makrolar kullanmak için onları takmanız gerekir. Makro, ortak bir amaca yönelik çalışan farklı işlemlerin bir dizisidir. Bağımsız bir komut veya tüm işlem olabilir. Bir makro oluşturmak için, kullandığınız cihazın standart formülüne uygun bir anahtar ve komut atayın. Ardından, aynı eylemi tekrar gerçekleştirmeniz gerektiğinde, atanan tuşa basın. Macrodroid gibi bir uygulama aracılığıyla güçlü makrolar oluşturmak, telefonunuzda belirli işlemleri planlamayı kolaylaştırır. Bu, her eylemi sıfırdan yapmaktan kaçınmanızı sağlar ve organize kalmanıza yardımcı olur.

# Macrodroid nedir? Macrodroid Corporation tarafından oluşturulan akıllı telefonlar için bir yazılım programı.

Diğer otomasyon uygulamalarına özel olan Macrodroid, diğer uygulamalardan daha yüksek bellek ve stabilite sağlar. Ayrıca düşük öğrenme eğrisi ile rutinler kurma sürecini de basitleştirir. Bu uygulama, ayarları yapılandırma ve rutinleri ayarlama gibi tabletler ve telefonlardaki görevleri otomatikleştirir. Macrodroid'in özelleştirilebilir seçim öğeleri, onu esnek özel uyumluluğa sahip etkili bir makro uygulaması haline getirir. Bu, Macrodroid'in bugün en iyi, minimalist makro uygulamalardan biri olarak seçilmesinin birçok nedeninden biridir. Ayrıca, ister tek ister program olsun, neredeyse her türlü makro vardır.

# Macrodroid size bir fayda olarak ne veriyor?

Macrodroid uygulaması, insanların manuel olarak gerçekleştirmesi gereken 100'den fazla farklı görevi gerçekleştirebilir. Bunlar, WiFi'yi açmayı, Facebook'a bir makro başlatma yeni resimleri otomatik olarak başlatmayı, mesajlara otomatik olarak yanıt veren veri bağlantısı makrolarını ve makroları etkinleştirmeyi içerir. İnsanlar ayrıca Bluetooth'u açmak, ses seviyesini ayarlamak veya müzik çalmaya başlamak için uygulamayı da kullanabilir. Bazı telefonlar, belirli işlemleri otomatik olarak aynı anda gerçekleştiren uygulamalarla birlikte gelir. Örneğin, Macrodroid Bluetooth'u açabilir ve telefonu kullanırken daha fazla kolaylık sağlamak için mesajlara kendi kendine tekrarlanabilir. Ayrıca tüm açık uygulamaları birleştirebilir, ekranı kısaltabilir ve ekstra pil koruması için WiFi ve Bluetooth'u devre dışı bırakabilir. Bazen, bu özelliklerin bir kombinasyonu yolda seyahat ederken genel güvenliğinizi daha iyi olabilir. Bu uygulama, cihazınızdan metin ve anlık mesajları okuyabilir, otomatik olarak e -posta ile gönderebilir ve bildirimlerle size SMS yapabilir, olağandışı bir şey olduğunda, görevleri yönetmenize, zaman yönetimi ve planlama için destek sağlamanıza yardımcı olabilir, gün için tamamlanmış görevleri işaretleyin, önemli çalışma için tekrarlayan hatırlatmalar oluşturabilir kilometre taşları ve çok daha fazlası. Macrodroid, yaklaşık 70 farklı otomatik modu özelleştirmenizi sağlar. Bunlar sensörler, bağlantı, cihaz durumu ve GPS konum tetikleyicileri için ayarları içerebilir. Kullanılabilir makrolardan bir sürücü seçin ve ikincil bir cihazdaki bir makro düğmesine atayın. Ardından, ilgili herhangi bir delege düğmesine iki kez dokunarak bu ayarlara geçin. Macrodroid, küçük makro programlarını farklı ihtiyaçları karşılamak için özelleştirir. Örneğin, şirket kampüsüne katılan bir kişi sadece çalışma saatlerinde okulun Wi-Fi'sine bağlantı kurmak istiyor. Macrodroid, çeşitli işlevlere sahip 50 farklı makro kurmanıza olanak tanır. Bunlar haftanın bir gününe veya günün saatine göre kurulabilir. Ayrıca hangi sayıda makro aktif olduğunu, kaç cihazın bağlı olduğunu, ne kadar pil ömrünün kaldığını ve daha fazla olduğunu dikte etmek için de ayarlanabilir. Ve kullanıcılar için daha da kolay hale getirmek için Macrodroid, Tasker ve yerel ayar eklentileri ile de iyi etkileşime girer ve destekler.

# MacroDroid - Device Automation şık APK 5.46.10 [Kilitli][profesyonel] Özellik:

MacroDroid, basit bir kullanıcı arayüzü ve mantıksal adım adım süreçle ağırlıklı olarak kullanılabilirliğe odaklanan güçlü bir görev otomasyonu ve yapılandırma uygulamasıdır.MacroDroid'in neleri otomatikleştirebileceğine dair birkaç örnek:Belirli bir görevi başlattığınızda Wifi bağlantısını açın uygulaması (ve kapatıldığında tekrar kapanır). Geçerli konumunuzu göndererek belirli bir gelen SMS'e otomatik yanıt verin. Size saati söylemek için güç düğmesini açın (cebinizden çıkarmadan). Cihazı yapılandırmak için NFC etiketlerini kullanın (açın) Bluetooth, ses seviyesini ayarlama vb.).Özel bir makro oluşturmak kolaydır:'Makro Ekle'yi tıklayınListeden bir tetikleyici seçin - (ör. Pil Düzeyi). Tetikleyiciye özel ayarları yapılandırın (ör. Pil Düzeyi < %10) Listeden bir eylem seçin (ör. Wifi'yi Yapılandır)İşleme özel ayarı yapılandırın (ör. Wifi'yi Devre Dışı Bırak)Gerektiğinde daha fazla eylem ekleyin (İsteğe bağlı olarak) listeden kısıtlamalar ekleyin (ör. Haftanın Günü)Kısıtlamaları gerektiği gibi yapılandırın (ör. Cumartesi ve Pazar) Gerektiğinde daha fazla kısıtlama ekleyin Makro için bir ad ve kategori seçinMacroDroid, uygulamanın gücünü ve esnekliğini göstermek ve başlamanıza yardımcı olmak için birçok yerleşik ve kullanıcı tarafından paylaşılan şablon içerir. Bu şablonlar olduğu gibi kullanılabilir veya ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kolayca özelleştirilebilir.==========Pro Sürüm==========MacroDroid'in ücretsiz sürümü beş makroyla sınırlıdır ve reklam görüntüler. Sınırsız makroya izin vermek ve tüm reklamları kaldırmak için uygulamada yükseltme yapabilirsiniz.=======Destek=======Tüm kullanım soruları ve özellik istekleri için lütfen uygulama içi forumu kullanın. veya www.macrodroid.com aracılığıyla forumlara erişin.Hataları veya diğer sorunları bildirmek için lütfen mümkün olduğunca fazla bilgiyle (cihaz ve işletim sistemi sürümü dahil) [email protected] adresinden benimle iletişime geçin.

Çeşitli makrolar eklemek.
Çok çeşitli destekler bu görüntüye esneklik sağlar.
Sezgisel arayüz tasarımları kalpten gelir.
Forumu keşfederek daha fazla bilgi edinin.
Klip Birden çok eylem, alıcıya aynı kliple birden fazla eylem gerçekleştirme yeteneği verir.
Birden çok örnek oluşturun.
Yazılı bir makale aracılığıyla Macrodroid'in ayrıntılarını öğrenin.
Makro nedir? Macrocosm tarafından tanımlandığı gibi, var olan tüm madde ve enerjinin bütünlüğüdür.
Macrodroid nedir? Macrodroid Corporation tarafından oluşturulan akıllı telefonlar için bir yazılım programı.
Macrodroid size bir fayda olarak ne veriyor?

# Nasıl indirilir ve kurulur MacroDroid - Device Automation şık APK 5.46.10 [Kilitli][profesyonel]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan MacroDroid - Device Automation modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. MacroDroid - Device Automation mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den MacroDroid - Device Automation indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında MacroDroid - Device Automation arayın.

# Tam Özellikler MacroDroid - Device Automation şık APK 5.46.10 [Kilitli][profesyonel]

// İndirme Bilgileri //

Boyut56.2MB
versiyon5.46.10
Sürüm Kodu746000011
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-AT de-CH el en-AU en-CA en-GB en-IE en-IN en-SG en-XC en-ZA es es-419 es-AR es-BO es-CL es-CO es-CR es-DO es-EC es-GT es-HN es-MX es-NI es-PA es-PE es-PR es-PY es-SV es-US es-UY es-VE et eu fa fi fil fr fr-CA fr-CH fr-FR gl gsw gu he hi hr hu hy id in is it it-IT iw ja ka kk km kn ko ky ln lo lt lv mk ml mn mo mr ms my nb ne nl nl-NL no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinDUMP CAMERA RECEIVE_BOOT_COMPLETED WAKE_LOCK RECEIVE_SMS CALL_PHONE ACCESS_COARSE_LOCATION ACCESS_FINE_LOCATION BLUETOOTH BLUETOOTH_ADMIN VIBRATE SET_WALLPAPER WRITE_SETTINGS SEND_SMS PROCESS_OUTGOING_CALLS INTERNET DISABLE_KEYGUARD CHANGE_WIFI_STATE READ_CONTACTS ACCESS_WIFI_STATE CHANGE_CONFIGURATION MODIFY_AUDIO_SETTINGS READ_PHONE_STATE MODIFY_PHONE_STATE RECORD_AUDIO GET_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS NFC CHANGE_NETWORK_STATE ACCESS_NETWORK_STATE READ_SYNC_SETTINGS WRITE_SYNC_SETTINGS KILL_BACKGROUND_PROCESSES SYSTEM_ALERT_WINDOW BIND_ACCESSIBILITY_SERVICE UPDATE_DEVICE_STATS GET_TASKS READ_CALL_LOG WRITE_CALL_LOG FLASHLIGHT STATUS_BAR_SERVICE EXPAND_STATUS_BAR READ_CALENDAR WRITE_CALENDAR READ_GSERVICES ACCESS_SUPERUSER PACKAGE_USAGE_STATS GOOGLE_PHOTOS RECEIVE ACTIVITY_RECOGNITION SET_ALARM REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS ACCESS_NOTIFICATION_POLICY BROADCAST_PACKAGE_REPLACED WRITE_SECURE_SETTINGS WRITE_GLOBAL_SETTINGS USE_FINGERPRINT INSTALL_SHORTCUT ANSWER_PHONE_CALLS FOREGROUND_SERVICE SET_VOLUME_KEY_LONG_PRESS_LISTENER ACCESS_BACKGROUND_LOCATION REQUEST_DELETE_PACKAGES READ_LOGS OPPO_COMPONENT_SAFE FORCE_STOP_PACKAGES USE_COMPONENT BLUETOOTH_PRIVILEGED ACTIVITY_RECOGNITION QUERY_ALL_PACKAGES READ_SMS RUN_COMMAND BLUETOOTH_CONNECT BLUETOOTH_SCAN BLUETOOTH_ADVERTISE ACCESSIBILITY_SHORTCUT_USE SCHEDULE_EXACT_ALARM POST_NOTIFICATIONS READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_AUDIO NEARBY_WIFI_DEVICES CONTROL_TUNNELS HIDE_OVERLAY_WINDOWS FOREGROUND_SERVICE_SPECIAL_USE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE internal USE_FACERECOGNITION USE_FACERECOGNITION USE_FACERECOGNITION USE_FACE WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY USE_IRIS USE_FACE ACCESS_FINGERPRINT_MANAGER USE_IRIS USE_FACE_AUTHENTICATION USE_FACE USE_BIOMETRIC QUICKBOOT_POWERON ACCESS_SOTER_KEYSTORE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION API_V23
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamanın sistem hizmetlerinden durum dökümü bilgilerini almasına izin verir.
Uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların
eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanın.;Uygulamaların bluetooth cihazlarını keşfetmesine ve eşleştirmesine izin verir.;Titreşime erişim izni verir.;Uygulamaların duvar kağıdını ayarlamasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir:

.;Güvenli değilse uygulamaların tuş kilidini devre dışı bırakmasına izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Uygulamanın, yerel ayar gibi mevcut yapılandırmayı değiştirmesine izin verir:

.;Uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.;Telefon durumunun değiştirilmesine izin verir - açılış, mmi vb.;Uygulamaların NFC üzerinden G/Ç işlemleri gerçekleştirmesine izin verir.;Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;Uygulamalara izin verir:

ağlar hakkındaki bilgilere erişim sağlar.;Uygulamaların senkronizasyon ayarlarını okumasına izin verir.;Uygulamaların senkronizasyon ayarlarını yazmasına izin verir.;Uygulamanın killBackgroundProcesses(String) çağrısını yapmasına izin verir.;Uygulamanın, üstte gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir:

Diğer tüm uygulamaların.;Yalnızca sistemin kendisine bağlanabilmesini sağlamak için Erişilebilirlik Hizmeti tarafından zorunlu kılınmalıdır.;Bir uygulamanın cihaz istatistiklerini güncellemesine izin verir.;Bu sabit, API düzeyi 21'de kullanımdan kaldırılmıştır. Artık uygulanmamaktadır.;:

Uygulamanın durum çubuğunu genişletmesine veya daraltmasına izin verir.;Bir uygulamanın bileşen kullanım istatistiklerini toplamasına izin verir;Bir uygulamanın, kullanıcı için bir alarm ayarlamak amacıyla bir Amaç yayınlamasına izin verir.;Bir uygulamanın ACTION_REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS'ı kullanabilmesi için sahip olması gereken izin.;:

Bildirim ilkesine erişmek isteyen uygulamalar.;Bir uygulamanın güvenli sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın parmak izi donanımını kullanmasına izin verir.;Bir uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.;Bir uygulamanın düşük-sistem ayarlarını okumasına izin verir.:

seviye sistem günlük dosyaları.;Uygulamaların, kullanıcı etkileşimi olmadan bluetooth cihazlarını eşleştirmesine ve telefon rehberi erişimine veya mesaj erişimine izin vermesine veya izin vermemesine izin verir.:

KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
SMS:
Uygulamanın SMS mesajı almasına izin verir.
Uygulamanın SMS mesajı göndermesine izin verir.
Uygulamanın SMS mesajlarını okumasına izin verir.
TELEFON:
Bir uygulamanın, kullanıcının aramayı onaylaması için Çevirici kullanıcı arayüzüne girmeden bir telefon görüşmesi başlatmasına izin verir.
Bir uygulamanın, aramayı farklı bir numaraya yönlendirme seçeneğiyle birlikte giden bir arama sırasında çevrilen numarayı görmesine izin verir.
veya aramayı tamamen iptal edin.;Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.;Bir uygulamaya izin verir:

kullanıcının çağrı günlüğünü okumak için.;Uygulamaya, kullanıcının çağrı günlüğü verilerini yazmasına (ancak okumamasına) izin verir.:

KONUM:
Uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
Uygulamanın tam konuma erişmesine izin verir.
KİŞİLER:
Uygulamaya, kullanıcının kişi verilerini okuma izni verir.
Hesaplar Hizmeti'ndeki hesap listesine erişim izni verir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
TAKVİM:
Uygulamaya, kullanıcının takvim verilerini okuma izni verir.
Uygulamaya, kullanıcının takvim verilerini yazma izni verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor MacroDroid - Device Automation şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın MacroDroid - Device Automation şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 49

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (49)

 • U

  @Anonim   2024-07-15 07:13:01

  Kimden:US   cihaz:moto g42   OS:android 13
  .....
 • B

  @Anonim   2024-07-11 10:24:53

  Kimden:BR   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 10
  bom 10
 • U

  @Anonim   2024-07-10 07:27:54

  Kimden:US   cihaz:SM-A022F   OS:android 11
  Very useful
 • T

  @Anonim   2024-07-10 05:10:27

  Kimden:TH   cihaz:V2027   OS:android 12
  lhgyiy
 • U

  @Anonim   2024-07-07 11:48:19

  Kimden:US   cihaz:vivo 1803   OS:android 8.1.0
  great
 • N

  @Anonim   2024-06-30 21:11:26

  Kimden:NL   cihaz:SM-A346B   OS:android 14
  random ask at starting up for up
 • G

  @Anonim   2024-06-29 17:51:23

  Kimden:GB   cihaz:SM-J400F   OS:android 10
  best app
 • F

  @Anonim   2024-06-29 15:18:59

  Kimden:FR   cihaz:22071212AG   OS:android 14
  ....
 • U

  @Anonim   2024-06-25 12:49:46

  Kimden:US   cihaz:TX3 Mini-A3   OS:android 11.1
  omgwow
 • U

  @Anonim   2024-06-23 09:54:27

  Kimden:US   cihaz:TECNO LH8n   OS:android 13
  legit
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin MacroDroid - Device Automation şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler MacroDroid - Device Automation

 • D

  @Anonim   2022-11-10 16:20:25

  Kimden:DE   cihaz:samsung SM-A536B   OS:android 13
  new mod for Android 13 pls because it doesn't run on Android 13 and it is a real must have
 • E

  @Anonim   2022-02-08 00:45:04

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2113   OS:android 11
  nbbbghgyjvgindndjdjdjdjdjfjfjfjdjfjfjfjfjfjfjfjfjfjfjfjfj
 • M

  @Anonim   2022-01-16 13:10:18

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI JAT-LX3   OS:android 9
  ejrbusnehdldjdndudndundjdnejdkeieneuenduekuekeuejeuejeuejeuejduejdjkeuejeuekeuekeuejjejeejejejdjdjdjdkeiemxhnrgdnehejdhendhndjejdjrndhrbhdbehebeh
 • M

  @Anonim   2021-12-04 04:16:27

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI FIG-LX3   OS:android 9
  ammadjebnwnldkdndbenennwnwbwbwbsbbdnxndndndndbsbsbbs
 • U

  @Anonim   2021-10-23 11:13:43

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J737P   OS:android 9
  no quiere cargar para instalar ese una mierda esto
 • F

  @Anonim   2021-08-01 19:42:00

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 10
  please make a new mod version of the latest version of Macro droid please
 • A

  @Anonim   2021-05-01 03:47:38

  Kimden:AR   cihaz:HUAWEI ATU-LX3   OS:android 8.0.0
  2627292028637383930303626261617199383737377373737373472901918737374646464747939397161667298266252615144314141829910009019187273737736636366901010272627111128727227777101101001010101010101010101010101010101010809090009090990272001019100292930400450050505050000009998388377373636666
 • T

  @Anonim   2021-04-24 16:37:29

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi M2007J20CG   OS:android 10
  uygulamanın pro versiyonu gelmesi lazım random(+2+3+3+3+3+3--₺+3+'-'3)
 • R

  @Anonim   2021-03-06 19:27:19

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-G977N   OS:android 11
  Hi
 • M

  @Anonim   2021-01-26 02:30:21

  Kimden:MX   cihaz:Hisense Hisense E30   OS:android 9
  kiero esteee xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddjajajaksklalapdoqgsvbdnsna
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

MacroDroid - Device Automation şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (74) Sürümler of MacroDroid - Device Automation şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme