HappyMod › Games › Puzzle › Medieval Merge: Epik RPG Oyunu Mod
Medieval Merge: Epik RPG Oyunu Mod

Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık APK 1.67.0 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-07-13

Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık değiştirilmiş bir versiyonudur Medieval Merge: Epik RPG Oyunu tarafından geliştirildi Pixodust Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sınırsız para... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Medieval Merge: Epik RPG Oyunu 1.67.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMedieval Merge: Epik RPG Oyunu şık APK 1.67.0 [Sınırsız para]
versiyon1.67.0
Güncelleme açık2024-07-13
Boyut221.87 MB
Mod BilgisiSınırsız para
geliştiriciPixodust Games
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriPuzzle
Google Play'den edininMedieval Merge: Epik RPG Oyunu
Orijinal apk'yı indirinMedieval Merge: Epik RPG Oyunu (221.87 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Sports City Tycoon: Idle Game şık APK
Idle Museum Tycoon: Art Empire şık APK
Medieval Merge: Epic Adventure şık APK
Rocket Star: Idle Tycoon Game şık APK
Merge 2 Survive: Zombie Game şık APK
Zoo Restaurant şık APK
Bağlantılar İndir:

Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık APK 1.67.0 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (221.87 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık APK 1.67.0 [Sınırsız para]

Sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Okurken bir demircinin yolculuğunu yaşayın.

Ortaçağ birleşmesi döneminde bir demirci ve bir peri rehber oyuncuları. Atlar tarafından çekilen bir vagonda seyahat ediyorlar, ancak yolculukları boyunca zorluklarla ve rakiplerle karşılaşıyorlar. Bu nedenle, engelleri işlerinden kaldırmak için silah ve gerekli eşyalar yaratmaları gerekiyor. Buna ek olarak, oyunun oyununun katılması için anlaşılabilir olması gerekir. Birden fazla araziyi geçerken memurunu arayışı ile takip etmeniz gerekir. Bu düzeyde, her bölgede neler olduğunu öğrenecek ve yeni eşyalar bulmak için oyun öğelerini birleştireceksiniz. Karakterinizle tüm seviye boyunca maceraya devam etmek istiyorsanız bunu yapmak önemlidir. Bunu yapmak size birçok değerli ödül verecektir.

# Nesnelerin birleşmesine ek olarak.

Eşyalarınızı ortaçağ birleştirmesinde başarıyla birleştirmek için, toz kaplı nesneleri toplamalı ve yan yana yerleştirmelisiniz. Bunu yapmak, önünüzde görünen bir sorunun çözülmesini gerektirir. Hangi nesnenin sorunu çözeceğini keşfettikten sonra, diğer birçok tozlu eşya içeren bir depoya seyahat edeceksiniz. Buradan işiniz açıktır: Bir nesneyi aynı türden birinden diğerine sürüklemeniz gerekir. Üst düzey yeni bir ürün yaratmak olarak bilinen bu süreç, hedefinizde başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Bu oyunu oynarken, ayırt edilebilir gri nesnelere dikkat edin. Renkleri ve hareketlerinin cansız doğası ile tanımlanırlar. Açık renkli nesnelerin oyun alanında herhangi bir yere taşınabileceğini belirtmek de önemlidir. Bunun nedeni, her iki cansız nesnenin yeni bir tür yaratmak için birleşebilmesidir. Bu yüzden oyunu oynarken bu bilgileri kullanın ve gri bir nesnenin kaybolup kaybolmadığını gözlemleyin. Bunu yapmak, çevrili gri nesnelerdeki kapalı ahşap kasaları açıklayacaktır. Bir sandık oluştururken, oyuncular bazen onunla ilişkili bir yıldırım içeren bir tane oluştururlar. Bu, oyuncuların yaratma süreçlerine kaynak ekleyebileceği ve gerektiği gibi serbestçe hareket edebilecek yeni unsurlar yapabileceği anlamına gelir. Bu faydayı elde etmek için, oyuncular zamanla yavaş yavaş yenilenen mana noktalarını kullanmalıdır.

# Daha yüksek seviyeli ürünler ve tam görev hatları hazırlayın.

Birleştirmek için gerekli öğeleri oluşturmak uzun bir işlem gerektirir. Bu engelin üstesinden gelmek, büyük bir kaynak ve zaman yatırımı gerektirir. Yukarıda belirtildiği gibi, bu öğeleri oluşturmak, yeniden ortaya çıkmadan önce yeni malzemelerin kaybolmasını gerektirir. Bu nedenle, bu görevi tamamlamak uzun zaman alacaktır. Ayrıca, düşmanlar ve barikatlar gibi engeller demircinin ilerlemesini engeller. Deneyim puanları toplayarak oyununuzu seviyelendirebilirsiniz. Bu, birleşmeye izin veren herhangi bir oyun için geçerlidir. İki oyun birleştiğinde, XP'nizi artıran birçok rozet alabilirsiniz. Bu rozetler aynı zamanda oyundaki yeni ürünlere ve malzemelere erişmenizi sağlayabilir. Bu, hızlı bir şekilde yeni malzemeler oluşturmanız veya gerekli kaynakları toplamanız gerektiğinde kullanışlıdır.

# Çalışmanın bazı yönleri şunları içerir: Bu, bilgileri kısaca ve etkili bir şekilde kapsar.

Önde, düşmanların ve görünürdeki herhangi bir engelin üstesinden gelme yolu yatıyor. Oyuncular, yollardaki engeller ve canavarlardan geçerken demirci ve peri arkadaşı ile buluşurlar. Bu zorlukların üstesinden gelmek için sadece benzer nesneleri birleştirerek gerekli araçlar oluşturulabilir. En iyi taktikleri seçmek ve yeni öğelere hızlı bir şekilde erişmek için hangi öğelerin hareket edebileceğini veya hareket edemeyeceğini bulmanız gerekir. Oyuncular özel ürünlerde bulunan yenilenebilir enerjiyi kullanarak kaynak kazanırlar. Normal listelerden daha nadir öğelerden oluşan bu liste, oyuncuların uygun malzemeleri tanımlamasına ve inanılmaz ödüller kazanmasına yardımcı olur.

# Gizemli bir toprağa seyahat etmek için ortaçağ birleştirme modunu indirin.

Ortaçağ birleşimi oynarken, oyuncular her turu tamamlamak için zorlukları tamamlamalıdır. Yapı yapımı veya canavarlar öldürme gibi şeyler yapmak oyunculara bir seviye kazanır. Bu oyun, oyuncuların orijinalin daha güçlü bir versiyonunu oluşturmak için benzer görünüm nesnelerinde birleştirmelerini sağlar. Bu, aynı nesnelerin seçilmesi ve ardından bunları birleştirerek elde edilir. Oyun ayrıca savaşmak veya inşa etmek için bir araç olarak kullanma seçeneği de içerir. Daha fazla oyun oynamak, seçtiğiniz cihazların zorluğuna uyum sağlamanıza yardımcı olur. Yanlış cihaz seçimi yapmak, zaman kaybetmenizi gerektirir.

# Köyü sıfırdan yeniden inşa edin.

Harika bir yerde sık sık olmasına izin vermek için şehrinizi yeniden inşa etmek gerekecektir. Yeniden yapılanma, harap olanlar gibi küçük evler yapmakla başlamalıdır. Daha sonra, geçen canavarlar ve düşmanlar tarafından tahrip edilen evlerin yerini almak ideal olurdu. Her şeyi yeniden inşa ettikten sonra evleri yükseltebilirsiniz. Yüzlerce çeşitli dekorasyon veya kapsamlı ürün yelpazesine sahip güzel çiftliklere sahip büyük konaklar yaratın. Bu, tekrar tekrar yapabileceğiniz birçok seviyeye sahip uzun bir süreçtir. Değerli bir çaba, ancak olağanüstü sonuçlar elde etmek zor. Zihninizi konuşarak daha iyi bir dünya yaratmak istediğinizi önerin.

# Düşmanı yenmek ve onları bir tehdit olarak ortadan kaldırın.

Maceralarınız sırasında birçok tehlikeli düşman ve canavar ortaya çıkıyor. Onların varlığı sürekli ilerlemenizi engeller; Ciddi bir meydan okumayı keşfetmeyi yapıyorlar. Ayrıca, genellikle sevdiklerine zarar verirler. Barışı korumak için herhangi bir potansiyel tehdidi yok etmek gerekir. Ayrıca, bazen erişilmesi gereken kilit alanları koruyan büyük patronlarla karşılaşabilirsiniz. Üstesinden gelmek için bu karakterlerin yüksek kaliteli versiyonlarını alın. Geçtiğiniz tüm toprakları işgal ederek en güçlü ve yetenekli koruyucu olacaksınız. Üstün bir rakibin zorlukla zorlanması her zaman kazanmanıza yardımcı olacaktır.

# Discovery yoluyla birçok öğeye erişin.

Seçimler, kılıçlar ve yaylarla birlikte maçlar, kürekler ve eldivenler bulmanız gerekecek. Ayrıca hazine bulmak için göğüs şeklindeki nesnelerle eşleşmeniz gerekir. Her seviye, hazinenizi kafa karıştırıcı ve zorlaştıran birçok öğe getirir. İhtiyacınız olan her şey, Orta Çağ modları ile birleştirme yoluyla gerçekleştirilebilir. Bu modun yaratıcı ve işlevsel kullanımları bol miktarda bulunur.

# Ortaçağ Birleştirme Mod APK'da harika bir oyun bulacaksınız.

Yoğun 3D oyunlar oynamak sizi yorgun ve depresif hissettirebilir. Ortaçağ birleştirme oyunu dünyasına gelince, cesur kadın süper kahramanlarına dönüşecek ve bölgesel egemenliği yeniden kazanmak için savaşacaksınız.

# Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık APK 1.67.0 [Sınırsız para] Özellik:

Bu çiftliğin anlatacak bir hikayesi var. Gizemlerle dolu bir ülke sizi bekliyor! Kahramanımızın görevini yerine getirmesine yardım ederken, bu destansı macera dünyasının her köşesinde yeni bir keşif yatıyor. Aletler üretin ve bunları birleştirin, kılıcınızı hazırlayın ve eski zindanların yol açabileceği bu RPG fantezisinde sihrin size rehberlik etmesine izin verin. sizi altınla dolu bir kaleye... veya kırmızı ejderhanın kendi inine. Özellikler: ★ Orta Çağ Birleşmesini Keşfet, çözmeniz gereken pek çok gizem içeren inanılmaz görevler bulacağınız büyülü bir ülkeye götürür. Bu yolculukta orta çağ, büyücüler ve canavarlarla dolu bir dünyayı keşfederken kendi yolunuzu yazın! ★ Birleştirme Kötü bir büyücünün neden olduğu yıkımdan sonra köylülerin çiftliği yeniden inşa etmelerine ve yönetmelerine yardımcı olmak için öğeleri yararlı araçlar halinde birleştirin. ★ Fethedin Güçlü bir savaşçı olan kahraman olun ve bir sonraki savaşta kullanmak için doğru silahları yaratın. ★ Kazanın Yenileyin yerleştirin, hazine sandıklarının kilidini açın ve değerli taşlar ve altın paralar gibi değerli eşyaları toplayın. Şövalye olmaya hazır mısınız? Bu birleştirme oyunuyla şimdi başlayın - Destansı bir RPG macerası sizi bekliyor! Bir sorun mu var? Yeni ve harika bir özellik önermek ister misiniz? Geri bildiriminizi Pixodust Games'e gönderin. Oyuncularımızdan haber almayı seviyoruz! [email protected]üncellemeleri kontrol ettiğinizden emin olun. Her zaman oynanışı iyileştirmenin ve yeni içerik eklemenin yolları üzerinde çalışıyoruz! Gizlilik Politikası: https://pixodust.com/games_privacy_policy/Şartlar ve Koşullar: https://pixodust.com/terms-and-conditions/

Okurken bir demircinin yolculuğunu yaşayın.
Nesnelerin birleşmesine ek olarak.
Daha yüksek seviyeli ürünler ve tam görev hatları hazırlayın.
Çalışmanın bazı yönleri şunları içerir: Bu, bilgileri kısaca ve etkili bir şekilde kapsar.
Gizemli bir toprağa seyahat etmek için ortaçağ birleştirme modunu indirin.
Köyü sıfırdan yeniden inşa edin.
Düşmanı yenmek ve onları bir tehdit olarak ortadan kaldırın.
Discovery yoluyla birçok öğeye erişin.
Ortaçağ Birleştirme Mod APK'da harika bir oyun bulacaksınız.

# Nasıl indirilir ve kurulur Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık APK 1.67.0 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Medieval Merge: Epic Adventure modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Medieval Merge: Epic Adventure mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Medieval Merge: Epic Adventure indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Medieval Merge: Epic Adventure arayın.

# Tam Özellikler Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık APK 1.67.0 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut221.9MB
versiyon1.67.0
Sürüm Kodu147
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID READ_GSERVICES BILLING BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS FOREGROUND_SERVICE FOREGROUND_SERVICE_DATA_SYNC BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE SCHEDULE_EXACT_ALARM
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • U

  @Anonim   2024-07-22 14:18:22

  Kimden:US   cihaz:moto g52   OS:android 13
  no work
 • F

  @Anonim   2024-07-18 16:24:16

  Kimden:FR   cihaz:2201116TG   OS:android 13
  not working
 • B

  @Anonim   2024-07-17 14:17:58

  Kimden:BR   cihaz:2303ERA42L   OS:android 14
  NOT WORKING, FIX PLS
 • U

  @Anonim   2024-07-16 06:32:23

  Kimden:US   cihaz:Pixel 3 XL   OS:android 12
  Just flashes open for a second then crashes
 • U

  @Anonim   2024-07-16 05:12:49

  Kimden:US   cihaz:LM-Q710(FGN)   OS:android 8.1.0
  game doesnt even start
 • I

  @Anonim   2024-07-15 13:46:56

  Kimden:ID   cihaz:CPH2387   OS:android 14
  not working
 • B

  @Anonim   2024-07-14 20:42:00

  Kimden:BR   cihaz:22041219PG   OS:android 14
  não entra
 • P

  @Anonim   2024-07-11 22:23:23

  Kimden:PL   cihaz:motorola edge 20 lite   OS:android 12
  nie włącza się
 • P

  @Anonim   2024-07-03 22:40:15

  Kimden:PL   cihaz:CPH2211   OS:android 13
  pls add new one
 • T

  @Anonim   2024-07-03 21:52:47

  Kimden:TR   cihaz:M2103K19C   OS:android 12
  not working
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Medieval Merge: Epik RPG Oyunu

 • G

  @Anonim   2023-02-13 21:07:04

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI KSA-LX9   OS:android 9
  აუ დააამატეთ ისეთი მოდი სადაც მისიების შესრულებას არაფერი სჭირდება
 • N

  @Anonim   2022-12-22 02:04:36

  Kimden:NL   cihaz:HUAWEI FIG-LX1   OS:android 9
  Update mod to version 1.29 SO to the one who will do it and already thanks
 • P

  @Anonim   2022-11-21 04:23:14

  Kimden:PL   cihaz:realme RMX3085   OS:android 12
  Maybe coping items will be great bc it took too long to make some things
 • I

  @Anonim   2022-09-18 00:09:18

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9 Pro   OS:android 10
  infinite Gold and gems pls pls PSL pls i love this app pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls
 • U

  @Anonim   2022-07-04 22:16:53

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A022M   OS:android 11
  hola agreguen la versión 1.16 por favor
 • F

  @Anonim   2022-06-01 15:39:37

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi M2011K2G   OS:android 12
  please update the mod to V13.0 I really want to continue my village
 • U

  @Anonim   2022-03-26 07:31:03

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A115A   OS:android 10
  id ir d8emxuej8dj subrayó rhzy y eh rgrheh5 a ver que pasa y que se 3D de mi para 3D y me lo haga de saber por favor
 • U

  @Anonim   2022-03-22 09:00:20

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(7) power   OS:android 10
  can you raise the initial level of the game? is that there is a mission where they ask to go up to level 50, please and thank you; I'll be waiting for it.
 • G

  @Anonim   2022-03-17 03:39:12

  Kimden:GR   cihaz:HUAWEI MAR-LX1A   OS:android 10
  Please put mod for more money and diamonds... Because it's to low... And we can't play...
 • E

  @Anonim   2022-03-13 17:56:56

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 10
  Hey!Could Someone make a recent versión of the mod? Thx
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (76) Sürümler of Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Medieval Merge: Epik RPG Oyunu şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme