HappyMod › Games › Role Playing › Boşta Madenci Yerleşimi: RYO Mod
Boşta Madenci Yerleşimi: RYO Mod

Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık APK 4.35.0 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

Güncelleme açık: 2024-05-22

Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık değiştirilmiş bir versiyonudur Boşta Madenci Yerleşimi: RYO tarafından geliştirildi Funventure P S A. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun Hızı Çarpanı / ReklamsızMenü, Sınırsız Para... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Boşta Madenci Yerleşimi: RYO 4.36.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBoşta Madenci Yerleşimi: RYO şık APK 4.35.0 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]
versiyon4.35.0
Güncelleme açık2024-05-22
Boyut233.03 MB
Mod BilgisiOyun Hızı Çarpanı / ReklamsızMenü, Sınırsız Para
geliştiriciFunventure P S A
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriRole Playing
Google Play'den edininBoşta Madenci Yerleşimi: RYO
Orijinal apk'yı indirinBoşta Madenci Yerleşimi: RYO (233.03 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Miners Settlement: Idle RPG şık APK
Bağlantılar İndir:

Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık APK 4.35.0 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (233.03 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık APK 4.35.0 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

Özellik V1 Özellik:
Menü, Sınırsız Para

Özellik V2 Özellik:
Oyun Hızı Çarpanı / Reklamsız
Menü, Sınırsız Para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yerleşimimi tanımlar ve genişletir.

Çok çalışın, kaynakları toplayın ve eşyalar - bu madencilerin yerleşiminin çekirdeğidir. Madenleri kazarak ve genişleterek, oyuncular içeriklerinin yaşam kalitesini sürekli olarak genişletmelidir. Ek işleme istasyonları gibi önemli temeller inşa etmek için önemli miktarda zaman yatırmalıdırlar. Zamanla, oyuncular yerleşimleri için daha fazla inşa ettikçe yeni şeyler yavaş yavaş açılacaktır.

# Çeşitli hammaddeler ve cevherleri yararlı ürünlere dönüştürmek için.

Oyunda kazma, bir oyuncuya çeşitli ve bol miktarda kaynak kaynağı sağlar. Her kazıcının, bunların nasıl kullanılacağını anlamadan önce tüm hammaddelerini bir ekstraksiyon bölgesine götürmesi gerekir. Bunu yapmak, oyuncuların tüm malzemelerini ekstra nakit olarak satmasını kolaylaştırır. Bu, gıda ve bina malzemeleri gibi çeşitli yararlı kaynakların yanı sıra yeni malzemeler ve iyileştirici ürünler gibi daha abartılı alımlar satın almak için kullanılabilir.

# Optimum sonuçlar için madenimi etkili bir şekilde yönetin.

Madenciler yerleşimindeki her maden çok çeşitli malzemelere ve benzersiz özelliklere sahiptir. Ayrıca, oyuncular süreçlerini otomatikleştirmek için birden fazla işçi işe alabilirler; Tamamen yükseltilmiş her işçi, yönetmek ve geliştirmek için ek paraya mal olur. Bu şekilde, oyuncular manuel müdahale olmadan günde 24 saat sürekli kaynak üretebilirler.

# Sıfırdan binlerce ürün hazırlıyor.

Hammadde satmanın yanı sıra, oyunun işçiliği sistemi, oyuncuların birçok kullanışlı ürün hazırlamasına olanak tanır. Bunlar işçileri kıyafetlemek, evlerini yükseltmek veya hatta yeni dekorasyon yaratmak için kullanılabilir. Oyuncular ayrıca daha yüksek fiyatlar için hazırlanmış ürünler satabilir ve birçok sistem gereksinimini karşılayabilir. Bu, sistemi genişletmeye ve oyuncuların istedikleri her şeyi yapmalarına izin verecektir.

# Muazzam canavarlarla bir savaş.

Oyuncu, topladıkları kaynaklar sayesinde birçok farklı malzemeyi yapabilir. Bu, savaş ekipmanı oluşturmalarını ve önlerinde madenciler için yollar oluşturmalarını sağlar. Madenler derinleştikçe canavar sayısı artar. Oyuncunun yeni malzemelerden rafine edebileceği veya oluşturabileceği yaratık malzemelerinde ek malzemeler bulunabilir. Bazı konumlar, uygun ekipman ve malzemelere sahip maceracılar işe alma gibi uygun ekipmanlarla otomatikleştirilebilir.

# Heyecan verici ve aktif bir programa sahip.

Zindanlar ve ekosistemleri oyuncular için birçok farklı oyun mekaniği sağlar. Bir ekosistem inşa etmenin yanı sıra, zeminin birçok başka heyecan verici etkinliği ve etkinliği vardır. Bu ek unsurlar, oyuncuların kullanması veya zanaat yapması için nadir ve etkileyici ödüller sağlayarak oyunun ilginç kalmasına yardımcı olur. Oyuncuların her köyde keşfetmesi için benzersiz ev tasarımları da vardır. Madencilik ve yeraltı macerası, oyuncuların madenciler tarafından oluşturulan boş bir oyun olan madenci yerleşimiyle keşfedebilecekleri kavramlardır. Bir madenci yerleşimi oluşturmak daha da fazla içerik verir, bu da oyuncu ilerledikçe ortaya çıkmaya devam eder. Bu oyun oyunculara ücretsiz olarak çok fazla eğlence sunuyor.

# Temel özellikler arasında fırçalanmış paslanmaz çelik gövde, kırmızı bir LED göstergesi ve bir MT Pro ses kablosu bulunur.

Büyük bir görevi birbiri ardına tamamlayarak destansı bir görev satırı başlatın. Sonra büyük bir açık dünya macerasına başlayın ve bir efsane olun! Ekrana dokunmaktan yorulursanız, telefonunuz nerede olursa olsun öğeleri toplamak için otomatik tıklatıcı kullanın. Oyuncuları ekranlarına yapıştıran ilgi çekici ClickerMinate oyunuyla genişleyen boş bir hikaye. Hikaye ilerledikçe kaynak toplamanız, çok çeşitli ekipmanlar oluşturmanız ve karakterinizi geliştirmeniz gerekir. Mobil oyun madencileri yerleşiminde: boş RPG, oyuncular goblinler, troller ve korkunç büyücü de dahil olmak üzere birçok düşmanla savaşıyor. Bu oyunda geleneksel bir sıraya dayalı savaş sistemine sahip. Değişimi Kaynakları değiştirdikleri özel ihtiyaçlar ve gelir için ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Kullanılmayan etrafında oturan herhangi bir kaynak, ihtiyacınız olan değiştirmeler için onları takas etmenize yardımcı olur. Topluluğunuzu yeniden şekillendirmek ve yeni arkadaşlarla ve düşmanlarla tanışmak, açık dünya hikayesi sayesinde sonsuzdur! Topluluğunuzu doğal bir felaket sonrasında yeniden inşa edebilirsiniz. Oyunun geniş açık dünyası sınırsız keşif fırsatları sunuyor. Kahraman olarak, madenleri keşfetmeli ve oyunun birçok zindanının canavarlarıyla savaşmalısınız. Ayrıca, bu aksiyon dolu macerada en az 60 kule seviyesini keşfetmelisiniz.

# Bir WordPress temasında madenciler yerleşimi: boş RPG hakkında bilgi verin.

Neyle başa çıkın? Bu madencinin kullanımı zor!

# Arka fon

Birçok doğal kaynak ve mineral içeren bir ülkede doğup büyüdünüz. Bu topraklardan insanlar huzur içinde yaşarlar, uyumlu bir şekilde küçük madenciler köyü olarak adlandırılır. Köyünüz, kaynak, mutluluk ve toprak bolluğu nedeniyle kötü güçleri çekti. İnsanlardan doğal kaynaklara kadar bu alandaki her şeyi istila etmeyi ve devralmayı amaçlıyorlar. Kötü canavarların lejyonları karşısında, köyünüz artık harabeye ve terkedilmiş. Cesur bir kalbi ve esneklik için nadir bir yeteneğe sahip genç bir madencisiniz. Düşmana karşı çıkmaya ve köyünüzü yeniden kurmak için savaşmaya karar verdiniz. Nihai hedefiniz tüm halkınıza barış getirmektir.

# Organizasyon için ana faaliyetler.

Loş ışıklı geçitlerde birçok yararlı öğe ve malzeme keşfedersiniz. Üstün silahlar hazırlayarak, her yeni denemeyle daha güçlü versiyonlar oluşturursunuz. Ayrıca yol boyunca önemli antikesleri de ortaya çıkarıyorsunuz. Son patronu daha hızlı bulmak ve yolunuzu güçlendirmek için hayvan arkadaşlarını kullanmak özel güçler verir. Ayrıca, bu nesneler bazen size savaşta avantajlar sağlar. Her çocuk, onlara önemli savaşlarda güç veren benzersiz yeteneklere ve özelliklere sahiptir. Köye verilen hasarı düzeltmek için kaynakları çıkarmanız, araçlar hazırlamanız, evcil hayvanları evcil hayvanlar ve hazineler bulmanız, evleri yeniden inşa etmek ve düşmanlarla savaşmak için insanların eşyalarını toplamanız gerekir. Son hedefiniz köylülerin son patronuyla savaşmak ve tamamen yenmek; Bundan sonra, köyde barışı sağlayacaksınız. Koşma veya yürüyüş gibi atletizm de dahil olmak üzere bu kategoriye dahildir. Oyunun niyetini doğru bir şekilde gösterin. Oyun bazı etkinlikler için otomatik destek sunuyor.

# Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık APK 4.35.0 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed] Özellik:

Madenciler yerleşimine hoş geldiniz! En başından beri aşık olacağınız nostaljik madencilik ve zanaat oyunlarından biri! Vadideki küçük bir köyün arkasındaki hikayeyi keşfederek başlayacağınız, oynaması kolay ve rahatlatıcı bir kasaba kurma oyunudur. Günde bir kez burası oldukça müreffeh küçük bir madenci köyüydü, ama sonra trajik bir olay yaşandı ve tüm kasaba yok edildi. Kasabanın ana kurucusu vadiyi terk ederek onu kendi başına bıraktı. Yerleşimin ana eseri olan "dağın kalbi" kayıptır. Bu vadinin yeniden hayat görmesini sağlayacak kişi sen olacak mısın? Madeni keşfetmek, yeni kaynaklar toplamanıza yardımcı olacak ve köye yardımcı olabilecek yeni evcil hayvanların kilidini açacaktır. Madencilik ve zanaatkarlık oyunları çok zaman ve emek gerektirir. Bu nedenle bir evcil hayvan bakıcısı olarak, öğütme konusunda size yardımcı olması için hayvanlarınızı eğitmeniz gerekir. Bunlar vadi için bir nimettir, gerekli malzemeleri boş bir oyun tarzında otomatik olarak toplayacaklar, böylece hiçbir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Anahtar oyun değerler:- ⚒️ En çekici madencilik ve zanaat oyunları deneyiminden biri.- ️Oynaması kolay şehir kurma mekaniği.- Şimdiye kadarki en iyi evcil hayvan bakıcısı olacaksın!- Rahatlayın ve vadi hikayesini keşfetmeye başlayın!- ⌛ Hayvanları besleyin ve işleri otomatikleştirin tıpkı boş oyunlarda olduğu gibi! Kendi benzersiz piksel karakterinizi yaratın, doğaya dönün ve vadiyi keşfetmeye hemen başlayın!

Yerleşimimi tanımlar ve genişletir.
Çeşitli hammaddeler ve cevherleri yararlı ürünlere dönüştürmek için.
Optimum sonuçlar için madenimi etkili bir şekilde yönetin.
Sıfırdan binlerce ürün hazırlıyor.
Muazzam canavarlarla bir savaş.
Heyecan verici ve aktif bir programa sahip.
Temel özellikler arasında fırçalanmış paslanmaz çelik gövde, kırmızı bir LED göstergesi ve bir MT Pro ses kablosu bulunur.
Bir WordPress temasında madenciler yerleşimi: boş RPG hakkında bilgi verin.
Arka fon
Organizasyon için ana faaliyetler.

# Nasıl indirilir ve kurulur Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık APK 4.35.0 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Miners Settlement: Idle RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Miners Settlement: Idle RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Miners Settlement: Idle RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Miners Settlement: Idle RPG arayın.

# Tam Özellikler Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık APK 4.35.0 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut233MB
versiyon4.35.0
Sürüm Kodu10610
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID VIBRATE BIND_APPHUB_SERVICE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS C2D_MESSAGE BILLING READ_GSERVICES FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • U

  @Anonim   2024-05-10 09:43:13

  Kimden:US   cihaz:V2032   OS:android 12
  you'll easily get banned if you use this hahahaha
 • I

  @Anonim   2024-05-06 10:55:38

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X6812B   OS:android 11
  nice game, and mod it's work
 • A

  @Anonim   2024-04-14 13:01:13

  Kimden:AU   cihaz:M2007J3SG   OS:android 10
  suspended account
 • I

  @Anonim   2024-04-08 00:55:26

  Kimden:ID   cihaz:RMX1851   OS:android 11
  need update
 • M

  @Anonim   2024-03-24 21:59:04

  Kimden:MY   cihaz:Infinix X669   OS:android 12
  so long to wait in
 • M

  @Anonim   2024-02-10 11:14:32

  Kimden:MY   cihaz:Infinix X669   OS:android 12
  im full bar this game trash
 • M

  @Anonim   2023-12-26 23:56:50

  Kimden:MY   cihaz:RMX3710   OS:android 13
  not working
 • U

  @Anonim   2023-12-22 00:50:25

  Kimden:US   cihaz:moto g(8) power lite   OS:android 10
  es muy bueno
 • I

  @Anonim   2023-12-07 23:09:48

  Kimden:IT   cihaz:SM-S906B   OS:android 14
  cancella sempre l'account
 • B

  @Anonim   2023-12-02 01:54:14

  Kimden:BR   cihaz:SM-A146M   OS:android 13
  o mod funciona, mas o jogo detecta.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Boşta Madenci Yerleşimi: RYO

 • P

  @Anonim   2023-02-25 16:27:59

  Kimden:PL   cihaz:HUAWEI JAT-L41   OS:android 9
  Nieskończone pieniądze Lalalalalalalalalalalalalalala
 • B

  @Anonim   2022-12-24 05:59:36

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A115M   OS:android 12
  por favor coloquem um mod com a atualização4.1.2 e com dinheiro infinito.
 • T

  @Anonim   2022-11-10 05:30:35

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi M2010J19SG   OS:android 11
  heyyyyy help me broo help Me plaseeee hey ooooo❌❌❌
 • P

  @Anonim   2022-10-20 04:03:11

  Kimden:PL   cihaz:Xiaomi M2007J3SY   OS:android 12
  updated please, menu mod, unlimited gold or items
 • G

  @Anonim   2022-07-07 23:43:01

  Kimden:GR   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 12
  i want to buy stuff that costs in real life money free in the newest version (i think this is possible)
 • V

  @Anonim   2022-06-15 09:23:32

  Kimden:VN   cihaz:Xiaomi 22031116BG   OS:android 11
  please update lastest version 3.10.6 thanks.......,...........
 • B

  @Anonim   2021-07-23 21:50:16

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A505GT   OS:android 11
  queria que vocês fizessem um mod de loja liberada desse jogo. Espero ansiosamente o mod, obrigada pela atenção, tenham um ótimo dia
 • B

  @Anonim   2021-05-16 11:14:43

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G570M   OS:android 8.0.0
  Eu quero um mod desse jogo é só por favor brigado
 • A

  @Anonim   2021-05-02 12:46:49

  Kimden:AR   cihaz:motorola moto g(7) play   OS:android 10
  Podrían no hackear la vida porque no funciona o si no arreglen ese error y porfavor hagan lo mismo que el dinero a las gemas.Cuando pasas el puente y peleas la vida te baja y no puedes recuperar tu vida solución o no hackear.Gracias por leer el mi sugerencia
 • B

  @Anonim   2021-05-01 14:44:54

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G985F   OS:android 11
  tudo infinito pofavor pofavor pofavor pofavor pofavor ufhdhfhdbfhhhc
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (67) Sürümler of Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Boşta Madenci Yerleşimi: RYO şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme