HappyMod › Games › Casual › My Little Universe Mod
My Little Universe Mod

My Little Universe şık APK 2.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-05-16

My Little Universe şık değiştirilmiş bir versiyonudur My Little Universe tarafından geliştirildi Saygames Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun Hızı Çarpanı / Reklam Yok Mod, Sınırsız Kaynakl... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz My Little Universe 2.10.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMy Little Universe şık APK 2.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]
versiyon2.10.1
Güncelleme açık2024-05-16
Boyut490.33 MB
Mod BilgisiOyun Hızı Çarpanı / Reklam Yok Mod, Sınırsız Kaynaklar
geliştiriciSaygames Ltd
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininMy Little Universe
Orijinal apk'yı indirinMy Little Universe (490.33 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Race Master 3D - Car Racing şık APK
My Little Universe şık APK
Sand Balls - Puzzle Game şık APK
Tower War - Tactical Conquest şık APK
Black Deck - Card Battle CCG şık APK
Decor Life - Home Design Game şık APK
CubeCrafter şık APK
Hyper Evolution şık APK
King or Fail - Castle Takeover şık APK
Vehicle Masters şık APK
Dreamdale - Fairy Adventure şık APK
Pirate Raid - Caribbean Battle şık APK
Lazy Jump şık APK
Train Taxi şık APK
Bra Maker şık APK
Wild Wheels: Bike Racing şık APK
Evolution Merge - Eat and Grow şık APK
Jess' Stories - Life Adventure şık APK
Merge Anything - Mutant Battle şık APK
Craft Valley - Building Game şık APK
Bağlantılar İndir:

My Little Universe şık APK 2.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (490.33 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler My Little Universe şık APK 2.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod, Sınırsız Kaynaklar

Özellik V2 Özellik:
Oyun Hızı Çarpanı / Reklam Yok
Mod, Sınırsız Kaynaklar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları My Little Universe şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Zenginliklerimle yeni bir gezegen inşa edeceğim.

Benim küçük evrenimde, fiziksel gücünüzü artıran bir madencilik aracına erişim sağlanır. Bu güçlü uygulama, dünyanın sayısız bölgesinden malzemeleri kaldırır. Küçük evrenimde 15'ten fazla farklı kaynak var; Elmas, gümüş, altın, kristaller ve taşlar gibi. Bu malzemeleri kazındığınızı kullanarak madencilik yapabilir ve kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz. İlahi planınızı sona erdirmek için kaynakları çıkarabilir, eşyaları hazırlayabilir ve canlı canlılara karşı savaşabilirsiniz. Ayrıca, birçok kaynağa sahip mükemmel bir gezegen oluşturmak için bahçe yapabilirsiniz.

# Zengin bir ortamın araştırılması hedefiniz olsun.

Farklı ortamlar çok çeşitli güzel renklerde gelir. Bunlar odun, kaya, toprak ve diğer doğal ortamları içerir. Her ortam türünün belirli özelliklere sahip kendi kaynakları vardır. Örneğin, ahşap öncelikle doğal ortamlarda bulunurken, kara ortamlarında altın ve taş bulunur. Başlangıçta çevredeki doğal çevreyi keşfetmelisiniz. Her doğa alanında yeterli kaynak toplandıktan sonra, keşif için yeni bir arsa açılır. Yeni ortamları keşfederken ve yaratımınıza eklerken çok çeşitli kaynaklar toplayacaksınız. Zamanla, maddeden enerjiye kadar her şeyi toplayacak ve kendi evreninizi inşa edeceksiniz.

# Çeşitli düşmanlarla savaşmanın yanı sıra, farklı düşman türleriyle de karşılaşmalısınız.

Mineraller ilkel yaratıklara karşı sürekli koruma gerektirir. Birçok farklı ortamda sık sık görünürler ve madencilere saldırmak için acele ederler. Kaynakları kazarken bu düşmanların her zaman farkında olmak çok önemlidir. Uzaylılardan kılıçlardan büyük karınca patronlarına kadar çok çeşitli düşmanlarla yüzleşmelisiniz ve etkileyici bir güçle efsanevi canavarlara karşı. Oyun her başladığında, hayatta kalmak için rakiplerinize karşı kare yapmanız gerekecek.

# Silah üretim tesisleri endüstriyel yeteneklere katkıda bulunur.

Oyuna zamanla yeni topraklar ve ortamlar eklenir. Bu, yeni medeniyetlerin gelişmelerini ve insanların keşfetmesi için yeni alanlar yaratmasını sağlar. Ayrıca, oyuncunun gelişmesi için ek özellikler mevcuttur. Bunlar kaynakları ele almak ve yeni alanlar oluşturmak için yerler içerir. Metal işlenebilir veya kazma yeteneğinizi artıran madencilik araçları oluşturmak için nesnelerden erimesi için kullanılabilir. Bu araçlar savaşta bir hasar bonusu sağlar. My Little Universe'nin ana oyunu, Protozoa ile mücadele ile birlikte kaynak madenciliğini içeriyor. Yeni bir arsinin kilidini açmak için ek kaynaklara ihtiyaç vardır.

# Sony VAIO VPC-RB1H/R birkaç temel özellik sunar.

Oyunun çekici grafikleri ve canlı renkleri birbiriyle keskin bir kontrasttır. Bu, oyunun öne çıkmasına ve daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olur. Çekici ses tasarımı bu etkiyi artırır ve oyuncuyu oyunun dünyasına daldırır. Gezegeninizi genişleterek ve on farklı ortam sağlayarak kaynakların kullanımı yoluyla küresel bir cennet oluşturun. Ayrıca, yeni bir dünya yaratmak için kaynaklarımı kalbinizin içeriğine keşfedin ve kullanın. Karıncalar, mantar insanlar ve kardan adamlar da dahil olmak üzere her zaman size karşı sekiz farklı canavar türü. İlahi ilham hissettiklerinde saldırırlar. Metalleri koklamak, mineralleri ve zanaat silahlarını koklamak için tesisler oluşturarak, oyuncular gelecekteki savaşlara hazırlanabilir ve katillerinin batıl zihinlerinden güvenli bir şekilde kaçabilirler. Endüstriyel çağın mucizesi yeni madencilik ve üretim teknikleri gerektirir. Bu, sert başlı ama basit bir çekiç oluşturulmasını gerektirir.

# Bu metinle küçük evrenim hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tanrı size adınıza müreffeh bir ulus yaratmanızı emreder!

# Arka fon

Önceki bir olay bu gezegeni yaşanamaz hale getirdi. Tepkesini kullanarak yeni bir yere taşınmaya karar verdiniz. Sadece iki ağaçla mavi bir gezegene indikten sonra, yeni bir dünyada yaşamayı seçtiniz. Dünyanıza başlamak için elinizde sadece kaba bir uygulamaya ihtiyacınız var. Ahşap toplamanız ve onunla ağaç kesmeniz gerekiyordu. Bundan sonra, bir çapa bulmanız ve inşa etmeye başlamanız gerekiyordu. Oyun, birkaç oyunun eşleşebileceği benzersiz ve neşeli bir deneyim sunuyor. Boyutu onu ulaşılabilir hale getirir ve oyununun anlaşılması kolaydır.

# İnşaat araçları mevcuttur.

Binaya ihtiyaç duyan bir dünyada doğdunuz. Sadece kazma, eksen ve çekiçler gibi ilkel araçlara sahip olduğunuz için, her zaman yeni bir zorluklarla karşılaşmalısınız. Özgürce inşa edebileceğiniz yeni bir gezegen hayal edin. Zemin altındaki kaynaklar ve yukarıdaki ağaçlar bina için ücretsiz ahşap ve taş sağlar. Mağaralarda, dilediğiniz herhangi bir proje için milyonlarca ton fosil metali çıkarabilirsiniz. Ve tüm bunlar yeni gezegenin avantajlı konumu sayesinde mevcuttur. Oyun 15 değişen kaynak içeriyor. Ancak, sadece emek ve yaratıcılığın sınırsız bir arzı vardır. Kişinin planını düzgün bir şekilde uygulamak için uygun malzeme ve aletlerin toplanması gerekir. Daha sonra, kişinin vizyonunu takip edin ve başarılana kadar durmayın. Gerektiğinde uygun değişiklikler yapın. Dünyayı ihtiyaçlarınıza uyarlarken, her Gezegenya beden kısmı olması gerektiği gibi büyür. Bu dağların ve ağaçların ortaya çıkmasına neden olur; evler ve mahalleler oluşturulacak; ve hatta solmak için mavi bir gökyüzü. En küçük görevlerden en büyük başarılara kadar, mükemmel bir dünyanın yaratılması kusursuz bir icra gerektirir. Ahşap kesilmeli, metaller çıkarılmalı ve cevher çıkarılmalıdır. Evler inşa edilmeli, metal işleme istasyonları inşa edilmeli ve yerleşim alanları toplanmalıdır. Ve bu, önce her yönü mükemmel bir şekilde yaratmadan başarılamaz. Gezegenin inşası yoluyla yavaş yavaş yerleşimlerinizi genişletecek ve yeni işletmeler açacaksınız. Ayrıca, adaları keşfederek ve bunlara dayanarak işinizi sadece bir konumun ötesine genişleteceksiniz.

# Gezegeni korumak için savaş

Hayatın olduğu yerde büyüme var. Büyüme olduğu yerde rekabet var.

# My Little Universe şık APK 2.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed] Özellik:

Dünya tehlikede. Canavarlar, Asteroitler, Pandemiler, Uzaylılar - adını siz koyun! Halkınızı kurtarmak için dünyayı döndürün!

Zenginliklerimle yeni bir gezegen inşa edeceğim.
Zengin bir ortamın araştırılması hedefiniz olsun.
Çeşitli düşmanlarla savaşmanın yanı sıra, farklı düşman türleriyle de karşılaşmalısınız.
Silah üretim tesisleri endüstriyel yeteneklere katkıda bulunur.
Sony VAIO VPC-RB1H/R birkaç temel özellik sunar.
Bu metinle küçük evrenim hakkında daha fazla bilgi edinin.
Arka fon
İnşaat araçları mevcuttur.
Gezegeni korumak için savaş

# My Little Universe Brief Introduction

Merhaba ve hoş geldiniz! My Little Universe oyununa adım attığınız için çok mutluyuz. Bu oyun size bir kozmos keşif yolculuğunda eşlik etme fırsatı sunuyor. Kendi mini evreninizi yaratıp yönetme gücü sizin ellerinizde!

My Little Universe, bilim kurgu ve strateji türlerini harmanlayarak sizi sonsuz bir maceraya davet ediyor. Uçsuz bucaksız uzayda yeni gezegenler keşfedebilir, temel elementlerden karmaşık yapıları inşa edebilir ve kendi evreninizi şekillendirebilirsiniz.

Bu oyunda, gezegenlerinizi kaynakları toplayarak geliştirebilir ve yeni teknolojiler keşfedebilirsiniz. Ticaret yaparak diğer oyuncularla etkileşime geçebilir ve daha geniş bir kozmik imparatorluk için ittifaklar kurabilirsiniz.

My Little Universe'de sizin seçimleriniz her şeyi belirler. Hangi stratejiyi seçeceğiniz, hangi gezegenleri kolonileştireceğiniz ve ne tür bir medeniyet inşa edeceğiniz tamamen size bağlıdır. Kendi evreninizi yaratıp son derece gelişmiş bir uygarlık inşa etmek için hâlâ zamanınız var!

Hazır olun, çünkü sınırlar olmadan uzayın derinliklerine yolculuk yapmaya başlıyoruz. My Little Universe'de kendi evrenleri inşa etmek ve zafere ulaşmak için strateji ve hayal gücüyle dolu bir yolculuğa hazır olun! İyi eğlenceler!

# Nasıl indirilir ve kurulur My Little Universe şık APK 2.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan My Little Universe modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. My Little Universe mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den My Little Universe indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında My Little Universe arayın.

# Tam Özellikler My Little Universe şık APK 2.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut490.3MB
versiyon2.10.1
Sürüm Kodu157
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinWAKE_LOCK INTERNET VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID ACCESS_WIFI_STATE POST_NOTIFICATIONS BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED SCHEDULE_EXACT_ALARM FOREGROUND_SERVICE FOREGROUND_SERVICE_DATA_SYNC RECEIVE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir
ağlar.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor My Little Universe şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın My Little Universe şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 60

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (60)

 • B

  @Anonim   2024-06-14 05:42:12

  Kimden:BR   cihaz:SM-A546E   OS:android 14
  congrats
 • U

  @Anonim   2024-06-14 04:43:16

  Kimden:US   cihaz:SM-A325F   OS:android 13
  good good
 • U

  @Anonim   2024-06-14 03:38:59

  Kimden:US   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  good
 • T

  @Anonim   2024-06-14 01:07:35

  Kimden:TR   cihaz:22041219C   OS:android 12
  kurulmuyor
 • U

  @Anonim   2024-06-13 21:36:38

  Kimden:US   cihaz:V2207   OS:android 13
  good game
 • I

  @Anonim   2024-06-13 17:23:56

  Kimden:IN   cihaz:23076RN4BI   OS:android 14
  nice
 • M

  @Anonim   2024-06-13 11:47:52

  Kimden:MX   cihaz:moto g(20)   OS:android 11
  perfect
 • I

  @Anonim   2024-06-13 10:24:48

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X6525   OS:android 13
  iiks
 • B

  @Anonim   2024-06-13 08:52:41

  Kimden:BR   cihaz:SHARK KLE-H0   OS:android 11
  muito bom
 • T

  @Anonim   2024-06-13 06:36:06

  Kimden:TR   cihaz:M2101K7BG   OS:android 13
  hiç güzel değil şahsen
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin My Little Universe şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler My Little Universe

 • Z

  @Anonim   2023-03-18 19:00:56

  Kimden:ZA   cihaz:samsung SM-G975F   OS:android 12
  Free purchase Latest version please Canada Great Britain
 • E

  @Anonim   2023-02-07 03:41:58

  Kimden:ES   cihaz:LGE LM-K510   OS:android 11
  el juego es muy bueno le doy un 219999999999999 porque está muy bueno
 • I

  @Anonim   2023-01-13 19:25:49

  Kimden:IL   cihaz:samsung SM-G960F   OS:android 10
  please do a mod that actually works and that doesn't delete all of your stuff thanks
 • I

  @Anonim   2022-12-30 21:21:23

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi 2201116SG   OS:android 11
  resolv buggsss pleaseeeeeeeeeee sssssss ccome quello che tu azzera tuttoo
 • I

  @Anonim   2022-12-25 14:19:36

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi M2006C3LI   OS:android 10
  plzplzplzpzzl free shoping + unlimited resources it will be awesome then everyone give it 5 star
 • A

  @Anonim   2022-11-28 04:32:03

  Kimden:AZ   cihaz:HUAWEI HRY-LX1T   OS:android 10
  all i want is a mod that makes you be able to watch ads for free. i dont want unlimited resources.
 • P

  @Anonim   2022-11-01 23:14:14

  Kimden:PA   cihaz:HUAWEI KOB2-L03   OS:android 10
  Iwgfoaudhrlsisjdjjuoh9fgshw2ugg2ysddgrw8djdjdsjdhh uaajajñjajajajabas
 • U

  @Anonim   2022-09-13 21:22:01

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A715F   OS:android 12
  After the arrival of skins & packs and Shop feature i would like to request the adding of a mod that bypasses the real life currency to buy the stuffs in shop as unlimited resources sounds interesting but it doesn't mean much as some people would like to have new skins
 • G

  @Anonim   2022-08-26 02:14:27

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH1701   OS:android 6.0.1
  Go Now Free robux Game Download Roblox edit if you wanna join me in roblox I want my dream come true and I sub to you and I sub to you later then you will get it to you and I sub to jaci thank you for your help with kids or something and then I have no clue how to fix critical thinking about you and I don't want me to go
 • G

  @Anonim   2022-08-17 09:10:50

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A725F   OS:android 12
  no ads version pls ...................................................
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

My Little Universe şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (68) Sürümler of My Little Universe şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler My Little Universe şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme