HappyMod › Games › Productivity › MyJio: For Everything Jio Mod
MyJio: For Everything Jio Mod

MyJio: For Everything Jio şık APK 7.0.66 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

Güncelleme açık: 2024-06-10

MyJio: For Everything Jio şık değiştirilmiş bir versiyonudur MyJio: For Everything Jio tarafından geliştirildi Jio Platforms Limited. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Optimize edilmiş/reklam yok... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz MyJio: For Everything Jio 7.0.66 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMyJio: For Everything Jio şık APK 7.0.66 [Reklamları kaldırmak][Optimized]
versiyon7.0.66
Güncelleme açık2024-06-10
Boyut104.9 MB
Mod BilgisiOptimize edilmiş/reklam yok
geliştiriciJio Platforms Limited
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriProductivity
Google Play'den edininMyJio: For Everything Jio
Orijinal apk'yı indirinMyJio: For Everything Jio (104.9 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
MyJio: For Everything Jio şık APK
JioSphere: Web Browser şık APK
JioNews şık APK
Bağlantılar İndir:

MyJio: For Everything Jio şık APK 7.0.66 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (104.9 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler MyJio: For Everything Jio şık APK 7.0.66 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

Optimize edilmiş/reklam yok

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Herkes bu uygun uygulamayı kullanmalıdır.

Myjio, yararlanabileceğiniz birçok yararlı özelliğe sahiptir. Bunlar, eğlence ve ödeme işleme dahil olmak üzere çok çeşitli konuları kapsamaktadır. Uygulamanın tasarımında gezinmek kolaydır, bu da onu tüm hizmetleriniz için tek elden bir mağaza haline getirir. Uygulamanın arama işlevselliği, ihtiyacınız olan her şeyi bulmayı kolaylaştırır. Bu özelliğin eklenmesi sizi etkileyecektir.

# Farklı cüzdanlar bu web sitesine bağlanır ve farklı ödeme yöntemleri sağlar.

Myjio, Hindistan'daki çeşitli e-cüzdanlara ve ödeme yöntemlerine bağlanmayı kolaylaştırıyor. Bu, PayTM, Mobike vb. Gibi bir dizi ödeme yöntemini destekleyen bağlantılı cüzdanlar içerir. Bağlantı kurulduktan sonra, kullanıcılar bu hesapları birden fazla amaç için kullanmaya başlayabilir. Bunlar arasında İnternet'e erişme, ödeme yapma ve hesaplar arasında para aktarma yer alır.

# Bu uygulama ile satın alma için ödeme kolaydır.

Noktaları başarıyla bağladıktan sonra Myjio içinde satın alınacak çok farklı şeyler bulabilirsiniz. Muhtemelen hangi sekmelere sahip olduğunuzu gördükten sonra bunu yapmakla ilgileneceksiniz. Karşılaştığınız olağan giderlere ek olarak, orijinal bütçenize dahil olmayan ekstra masraflar için de yer de vardır. Bu, kullanmaya devam etmek istediğiniz cep telefonunuzdaki verileri ve yararlı bulduğunuz diğer masrafları içerir. Ayrıca, hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir bankaya hızlı bir banka transferi entegre eder.

# Başlıklarında bir değişiklik yaparak en son haber sürümlerini alın.

Myjio'nun ödeme yapısının dışında birkaç harika özellik var. Örneğin, uygulama farklı tür ve bilgilere sahip 200'den fazla kanalı destekler. Ayrıca, kolayca bulabileceğiniz ve okuyabileceğiniz 13'den fazla dilde gazeteler sunar. Yaklaşık 200 özelliği destekleyen kanallar aracılığıyla uygulamada izlemek için videolar ve canlı şovlar da bulabilirsiniz.

# Sağlığına dikkat et.

Video konferansı aracılığıyla bir doktora proaktif olarak danışarak endişenizi hafifletebilirsiniz. Aynı şekilde, evde kan testleri, aşılar hakkında bilgi ve daha fazlası gibi hizmetler talep etmek için bir video konferans uzmanına da başvurabilirsiniz.

# Mevcut birçok seçenekten okumak istediğiniz hikayeleri seçin.

Bu sekmenin temalarında yeni diller öğrenebilir, yaşam becerilerinizi geliştirebilir veya dergileri okuyabilirsiniz. Ayrıca eğitim video konuları ve topikal haberler de bulabilirsiniz.

# Mağazada sadece bir dokunuşla erişilebileceği birçok ürün var.

Uygulamanın özelliklerinin kullanıcıların yakındaki mağazalara hızlı bir şekilde erişmesine izin verdiğini belirtmek önemlidir. Uygulama cüzdanları ve ödeme yöntemlerini entegre ettiğinde, istenen malların alımlarında tek bir dokunuş ve arama sonuçları. Ayrıca, kullanıcılar büyük bir etkinliği kutlarken özel tatil satışlarından yararlanabilir.

# İstediğiniz filmleri ve şarkıları dinleyin.

Bu uygulamanın eğlence özelliğini kullanmak, kullanıcının kullanıyormuş gibi hissetmesine neden olabilir. İstediğiniz zaman dinlemek için farklı şarkılar seçebilirsiniz. Bu uygulama aynı anda filmler için çok sayıda seçenek sunar. Popüler filmlerden hoşlanan insanlar genellikle onları birçok kez izler. Bu uygulama, insanların birden fazla filme erişerek istedikleri filmleri izlemelerine yardımcı olur.

# Bir oyun oynamak can sıkıntısını hafifletebilir.

Herkesin odak noktasına bakılmaksızın, uygulamanın oyun özelliğinin göz ardı edilmesi imkansızdır. Çok çeşitli oyunları, uygulamanın filmlerini ve müzik eğlence özelliğini birbiriyle eşit hale getirir. Ne zaman sıkıldığında, bu özelliği ennui'lerini sallamalarına yardımcı olmak için kullanabilirler. Kriket gibi birçok oyun, yeterliliğinizi belirli bir spor veya sporla ilgili görevle sergiliyor. Takım için puan kazanarak, bu oyunlar akranlarınızı etkileme şansı verir. Bunun gibi ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan kapsamlı bir uygulama. Ödemeleri uygun hale getirmek için birden fazla cüzdan ve hesap bağlayabilirsiniz. Parmağınızın musluğuyla, günlük masraflardan internet kullanımına kadar herhangi bir masraf için ödeme yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza daha iyi yardımcı olmak için uygulama, sağlık hizmetlerine ilişkin girdinizi ve tavsiyenizi talep eder. Ayrıca mevcut haber etkinlikleri hakkında bilgi sağlayacaktır. Büyük bir medya stokuna erişim ile, kullanabileceğiniz birçok film ve fotoğrafla istediğiniz zaman kendinizi eğlendirebilirsiniz. Sıkıldığında seçebileceğiniz birçok oyun var. Bunun nedeni, oyunların tercihlerinizi karşılamasıdır.

# MyJio, indirilebilir moduyla programlara ve hizmetlere erişim sağlar.

Bakiyenizi görüntülemenize, hesaplar arasında para aktarmanıza ve bir Wi-Fi ağına bağlanmanıza olanak tanıyan bir uygulama. Bu uygulama ile, en az adım ve en hızlı hızlarla faturaları ödeyebilirsiniz. Ayrıca, Wi-Fi sıcak noktaları ayarlayabilir. Uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli özellikler ve hizmetler sunar. Binlerce farklı eğlence seçeneği içerir, bu da onu son derece çok yönlü bir araç haline getirir. Kullanıcılar, sağlanan basit talimatları izleyerek uygulamada kolayca gezinebilir. Özelliklerinin bir sonucu olarak, birçok insan Myjio'yu kullanmayı seçer. WiFi ve yedekleme ayarlarınızı yönetmenizi sağlar; En son bilgileri güncelleyin; ve dahası.

# MyJio: For Everything Jio şık APK 7.0.66 [Reklamları kaldırmak][Optimized] Özellik:

Jio Hoş Geldiniz Teklifi 4G özellikli cihazlarda mevcuttur.Ayrıntılar için www.jio.com adresini ziyaret edin---------------JioFi cihazınızı ve Jio hesabınızı yönetmek için MyJio uygulamasını edinin Jio Apps'ın hizmetleri ve erişim paketi. Hesabınızı yönetmek, bağlantılı hesapları yeniden doldurmak ve ayrıntılı kullanım bildirimlerini görüntülemek için mükemmel bir uygulama.MyJio uygulama özellikleri: ------------------ Otomatik Giriş: Gereksiz yere anında başlayın MyJio'yu Jio SIM ile kullanırken kimlik doğrulama - Jio Dijital Yaşamı Başlatın: Tüm Jio uygulamalarını tek bir yerden kolayca edinin. - JioFi cihazınızı yönetin - Kullanım ayrıntıları: Aramalar, Veriler, SMS, WiFi ve Uygulamalar için kullanım şeklinizin ayrıntılarını kontrol edin - Hesap Bakiyesi: Gerçek zamanlı hesap bakiyesini veya ödemeler için ödenmesi gereken tutarı görüntüleyin. - Ödemeler: Kendinizin ve diğerlerinin hesaplarını yeniden şarj edin veya aylık faturanızı anında ödeyin. - Ekstre: Ayrıntılı bir hesap ekstresi alın. - Jio Uygulama Merkezi: Tüm Jio uygulamalarını tek bir yerden indirin ve güncelleyin. - Yardım Alın: Kapsamlı SSS'lerle sorularınızın yanıtlarını bulun veya Jio Care uzmanlarımızla bağlantı kurun. - Çoklu hesaplar: Arkadaşlarınız ve aileniz için Jio hesaplarını bağlayın ve bunları MyJio hesabınızdan yönetin. - Rahatsız etmeyin [DND] tercihlerinizi yönetin. - Ayarlar: Kişisel profilinizi, kullanım uyarılarınızı ve Jio hesabınızı özelleştirin

Herkes bu uygun uygulamayı kullanmalıdır.
Farklı cüzdanlar bu web sitesine bağlanır ve farklı ödeme yöntemleri sağlar.
Bu uygulama ile satın alma için ödeme kolaydır.
Başlıklarında bir değişiklik yaparak en son haber sürümlerini alın.
Sağlığına dikkat et.
Mevcut birçok seçenekten okumak istediğiniz hikayeleri seçin.
Mağazada sadece bir dokunuşla erişilebileceği birçok ürün var.
İstediğiniz filmleri ve şarkıları dinleyin.
Bir oyun oynamak can sıkıntısını hafifletebilir.
MyJio, indirilebilir moduyla programlara ve hizmetlere erişim sağlar.

# Nasıl indirilir ve kurulur MyJio: For Everything Jio şık APK 7.0.66 [Reklamları kaldırmak][Optimized]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan MyJio: For Everything Jio modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. MyJio: For Everything Jio mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den MyJio: For Everything Jio indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında MyJio: For Everything Jio arayın.

# Tam Özellikler MyJio: For Everything Jio şık APK 7.0.66 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

// İndirme Bilgileri //

Boyut104.9MB
versiyon7.0.66
Sürüm Kodu7066
Langaf am ar ar-XB as az be bg bho bj bn bn-BD bn-IN bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IE en-IN en-XA en-XC es es-419 es-US et et-EE eu eu-ES fa fi fil fr fr-CA gl gl-ES gu he hi hr hu hy hy-AM id in is is-IS it iw ja ka ka-GE kha kk kk-KZ km km-KH kn kn-IN ko kok ky ky-KG lo lo-LA lt lv ma mk mk-MK ml ml-IN mn mn-MN mni mr mr-IN ms ms-MY mwr my my-MM nb ne ne-NP nl no od or pa pa-IN pj pl pt pt-BR pt-PT ro ru si si-LK sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta ta-IN te te-IN th tl tr uk ur ur-PK uz uz-UZ vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinPOST_NOTIFICATIONS READ_PHONE_STATE WRITE_CALL_LOG ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_DATABASE WRITE_DATABASE RECEIVE_SMS SEND_SMS INTERNET READ_EXTERNAL_STORAGE READ_MEDIA_AUDIO READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO MANAGE_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE CAMERA CALL_PHONE READ_SMS RECEIVE_MMS DISABLE_KEYGUARD READ_CONTACTS USE_FINGERPRINT USE_BIOMETRIC ACCESS_COARSE_LOCATION ACCESS_FINE_LOCATION CHANGE_WIFI_STATE PROCESS_OUTGOING_CALLS RECORD_AUDIO MODIFY_AUDIO_SETTINGS BLUETOOTH' maxSdkVersion='30 BLUETOOTH_ADMIN' maxSdkVersion='30 BLUETOOTH_CONNECT BLUETOOTH_SCAN SET_ALARM MANAGE_ACCOUNTS GET_ACCOUNTS WRITE_SYNC_SETTINGS READ_SYNC_SETTINGS RECEIVE_BOOT_COMPLETED WRITE_CONTACTS WRITE_SETTINGS USE_CREDENTIALS DOWNLOAD_WITHOUT_NOTIFICATION INTERACT_ACROSS_USERS GET_TASKS CHANGE_NETWORK_STATE CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS FOREGROUND_SERVICE READ_PRIVILEGED_PHONE_STATE CONTENT_PROVIDER_READ MYJIO_PERMISSION_SERVICE_LTE MYJIO_PERMISSION_SERVICE MYJIO_PERMISSION CAPTURE_VIDEO_OUTPUT RECEIVE WAKE_LOCK INSTALL_SHORTCUT UNINSTALL_SHORTCUT READ_CONTENT WRITE_CONTENT READ_CALL_LOG READ_DB CALL_LOG CONTACTS READ_CALENDAR WRITE_CALENDAR C2D_MESSAGE ACTIVITY_RECOGNITION AUTHENTICATE_ACCOUNTS UPDATE_BADGE READ_CONTACTS READ_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NOTIFICATION_POLICY SEND_SMS READ_CALENDAR AD_ID ACCESS_MEDIA_LOCATION INTERNAL_CLASS_PROTECTION BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE REORDER_TASKS DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
Güvenli değilse, uygulamaların tuş kilidini devre dışı bırakmasına izin verir.
;Uygulamanın parmak izi donanımını kullanmasına izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;Uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.;Uygulamanın kullanıcı için alarm ayarlama Amacı yayınlamasına izin verir.;Uygulamaların:

senkronizasyon ayarlarını yaz.;Uygulamaların senkronizasyon ayarlarını okumasına izin verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bu sabit, API'de kullanımdan kaldırıldı:

seviye 21. Artık zorunlu değil.;Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.;Bir uygulamanın ACTION_REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS'ı kullanabilmesi için sahip olması gereken izin.;Bir uygulamanın video çıkışını yakalamasına izin verir.;İzin verir:

işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'u kullanma.;Uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.;Uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayolu kaldırmasına izin verir.;Bildirim politikasına erişmek isteyen uygulamalar için işaretleyici izni.;:

Görevlerin Z sırasını değiştirmek için uygulama.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Bir uygulamanın yazmasına izin verir (ancak izin vermez)
kullanıcının arama günlüğü verilerini okur.;Uygulamanın, kullanıcının aramayı onaylaması için Çevirici kullanıcı arayüzüne girmeden telefon araması başlatmasına izin verir.;Uygulamanın, giden bir arama sırasında çevrilen numarayı görme seçeneğiyle birlikte görmesine izin verir.:

Aramayı farklı bir numaraya yönlendirin veya aramayı tamamen iptal edin.;Uygulamaya, kullanıcının arama günlüğünü okuma izni verir.:

SMS:
Uygulamanın SMS mesajı almasına izin verir.
Uygulamanın SMS mesajı göndermesine izin verir.
Uygulamanın SMS mesajlarını okumasına izin verir.
Uygulamanın gelen MMS mesajlarını izlemesine izin verir.
Uygulamanın SMS mesajı göndermesine izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
KİŞİLER:
Uygulamaya, kullanıcının kişi verilerini okuma izni verir.
Hesaplar Hizmeti'ndeki hesap listesine erişim izni verir.
Uygulamaya, kullanıcının kişi verilerini yazma izni verir.
Uygulamaya, kullanıcının kişi verilerini okuma izni verir.
KONUM:
Uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
Uygulamanın tam konuma erişmesine izin verir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
TAKVİM:
Uygulamaya, kullanıcının takvim verilerini okuma izni verir.
Uygulamaya, kullanıcının takvim verilerini yazma izni verir.
Uygulamaya, kullanıcının takvim verilerini okuma izni verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Telefon donanım özellikleri:
Uygulama, veri iletişim hizmetlerine sahip telefon radyosu gibi cihazın telefon özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülenmek üzere tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, konumu belirlemek için GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi cihazdaki bir veya daha fazla özelliği kullanır.#Uygulama, hassas verileri kullanır.:

cihazdaki Küresel Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından elde edilen konum koordinatları.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, cihazın mikrofonunu kullanarak ses kaydeder.#Uygulama şunu gerektirir:

cihazın dikey veya yatay yönünü kullanmasına izin verin.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, veri iletişim hizmetlerine sahip telefon radyosu gibi cihazın telefon özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5FFAD74A28F9A8ACC6C7AA33B964D303F
imza13501C91424608B5DCA1FFC857ABC173488B7784
7981162E75CD768FC2EFACEE773C924BE0C52217A86D85C4D2A8304F2BF1C4B4
GeçerliSat Nov 20 13:02:04 CET 2021 until: Wed Nov 14 13:02:04 CET 2046
Seri numarası6391bab

// Geliştirici //

Geliştiriciyouarefinished
OUandroid
organizasyonGoogle
yerelTHE
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor MyJio: For Everything Jio şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın MyJio: For Everything Jio şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • I

  @Anonim   2024-06-09 20:01:15

  Kimden:IN   cihaz:LAVA Z3 UP 2   OS:android 11
  hghy
 • I

  @Anonim   2024-05-30 11:51:58

  Kimden:IN   cihaz:23028RN4DI   OS:android 13
  very good
 • I

  @Anonim   2024-05-15 14:40:06

  Kimden:IN   cihaz:V2044   OS:android 12
  very nice app
 • I

  @Anonim   2024-05-08 15:36:52

  Kimden:IN   cihaz:Redmi 6 Pro   OS:android 9
  hack
 • U

  @Anonim   2024-05-07 10:12:12

  Kimden:US   cihaz:TECNO KE5k   OS:android 10
  ram DA4de
 • G

  @Anonim   2024-05-03 06:05:56

  Kimden:GB   cihaz:RMX3241   OS:android 13
  love you
 • U

  @Anonim   2024-05-02 18:39:14

  Kimden:US   cihaz:vivo 2015   OS:android 10
  nice
 • U

  @Anonim   2024-04-26 14:24:57

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6820   OS:android 13
  tyyyyry
 • I

  @Anonim   2024-04-23 13:37:38

  Kimden:IN   cihaz:M2101K7BI   OS:android 13
  good
 • I

  @Anonim   2024-04-10 16:43:08

  Kimden:IN   cihaz:M2101K7BI   OS:android 13
  paid features still locked
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin MyJio: For Everything Jio şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler MyJio: For Everything Jio

 • I

  @Anonim   2022-03-27 19:28:48

  Kimden:IN   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  emergency data loan please give me a emergency data loan
 • I

  @Anonim   2022-01-11 16:35:57

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Y2   OS:android 9
  please hack this app unlimited gb ringtone jio tone no ads
 • U

  @Anonim   2021-11-06 15:24:30

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  unlimited data balance unlimited data balance unlimited data balance
 • G

  @Anonim   2021-07-23 03:39:58

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-J730GM   OS:android 9
  plz... make a mod so that we can recharge for free or will have money in our wallet if possible.
 • I

  @Anonim   2021-05-21 01:29:22

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Note 4   OS:android 7.0
  free unlimited data free unlimited data give me please and reply plz
 • U

  @Anonim   2021-05-11 16:12:38

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1803   OS:android 8.1.0
  please send me mod of My jio for my prosnal reasons
 • G

  @Anonim   2021-05-05 09:31:02

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH1803   OS:android 8.1.0
  plz do this for me , I need a mod for my hip so pl do it quick
 • I

  @Anonim   2021-05-03 16:29:45

  Kimden:IN   cihaz:motorola Moto E (4) Plus   OS:android 7.1.1
  please bring unlimited data plan I beg you and bring it for 30 to 40
 • U

  @Anonim   2021-04-29 15:35:53

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
  plhsvlc khfxjoufghjyCbudxbjfxcjokgcohchoioooooooooooooooooo
 • U

  @Anonim   2021-04-18 20:47:19

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2185   OS:android 10
  please give unlimited recharge for free and give all the recharge for free
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

MyJio: For Everything Jio şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (36) Sürümler of MyJio: For Everything Jio şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler MyJio: For Everything Jio şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme