HappyMod › Games › Casual › Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod
Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod

Piper's Pet Cafe - Solitaire şık APK 0.57.2 [Sınırsız para][Kilitli]

Güncelleme açık: 2023-09-20

Piper's Pet Cafe - Solitaire şık değiştirilmiş bir versiyonudur Piper's Pet Cafe - Solitaire tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Piper’s Pet Cafe MOD APK (Sınırsız para) 0.57.2... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Piper's Pet Cafe - Solitaire 0.57.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıPiper's Pet Cafe - Solitaire şık APK 0.57.2 [Sınırsız para][Kilitli]
versiyon0.57.2
Güncelleme açık2023-09-20
Boyut317.27 MB
Mod BilgisiPiper’s Pet Cafe MOD APK (Sınırsız para) 0.57.2
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininPiper's Pet Cafe - Solitaire
Orijinal apk'yı indirinPiper's Pet Cafe - Solitaire (345.97 MB)
Bağlantılar İndir:

Piper's Pet Cafe - Solitaire şık APK 0.57.2 [Sınırsız para][Kilitli]

Hızlı indirme (345.97 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (345.97 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Toca Boca Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Piper's Pet Cafe - Solitaire şık APK 0.57.2 [Sınırsız para][Kilitli]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Sınırsız Para
Piper's Peter Cafe Mod APK, oyuncuların kendi Pet Cafe'lerini yönetirken hayvanlara olan sevgilerini şımartmalarına izin veren heyecan verici bir oyundur. , kafelerini genişletmeyi ve geliştirmeyi kolaylaştırır. Para, oyuncular yeni evcil hayvanların, dekorasyonların kilidini açabilir ve hatta kafelerinin sorunsuz çalışmasını sağlamak için daha fazla personel kiralayabilir.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İtalya tarafından oynayın (ve/veya yalnız oynayın) tekillikte, tek bir şey var: tekilliğin kendisi. Veya başka bir deyişle, çevredeki tüm maddelerin merkezi. Bu yalnız kalmak için bir metafor, bu yüzden birçok insan kavramı kucaklıyor

Temel oyun operasyonları yeni katılımcılara tanıtılır, böylece oyunun mekaniğine aşina olabilirler. Bu kartlar, solitaire güverteleri oluşturmak için belirli kurallara göre düzenlenmiştir. Dünyanın en harika evcil hayvan kafesini inşa etmek için oyun boyunca ilerlerken benzersiz hikayeler ve fantastik ödüller keşfedeceksiniz. Hemen oynamaya başlayabilirsiniz, böylece bu kartların tadını çıkarabilirsiniz - onları seveceksiniz!

# Evcil bir kafe açın.

Oyuncu, belirli zorlukları karşılayan evcil hayvan kafelerini bir araya getirmek için ödül öğelerini kullanabilir. Bu kafeler kart kullanılarak manuel olarak düzenlenebilir ve diğer mobilyalar yeniden düzenlenebilir veya değiştirilebilir. Oyuncular, işlerini geliştirmek için mağazalarının sorunsuz çalışmasını sağlamalıdır. Bu, oyuncuların bir sonraki adıma geçmeden önce tamamlaması gereken iş geliştirmenin önemli bir parçasıdır.

# Mağazanızı çalıştırın.

İşletmenizi büyütmek için belirli stratejileri kullanmanız gerekir. Bunlar, oyuncuların bakması gereken evcil hayvan odaklı bir iş yaratmayı içerir. Yeni evcil hayvan karakterleri bulmak, mağazanın ürünlerini yeni yüzlerle zenginleştirir. Sadece büyük maskotlar değil, aynı zamanda oyundaki belirli mekaniklerle de oyuncuya yardımcı olurlar.

# Ürünün temel özellikleri şunları içerir:

Bir evcil hayvan kahve dükkanı koşmak, oyun kartlarıyla benzersiz bir şekilde birleşir. Oyuna evcil hayvan eklemek, oyunculara oynamak için daha fazla ilham verir. Evcil hayvanlar farklı türlerden geliyor, mevcut geniş çeşitlilikten faydalar sağlar. Daha fazla müşteri çekerek işletmenin boyutunu artırmak için değişiklikler yapın. İlginç şekillerde düzenlenmiş kartlar, oyun boyunca bulunan birçok hikayeye katkıda bulunur.

# Pipers Pet Cafe Mod'u indirin ve ünlü bir şair kafe oluşturun.

Evcil hayvanlar için bir tutkunuz var ve her zaman bir evcil hayvan sahibi olarak yeteneklerinizi göstermek istediniz. Ne yazık ki, sadece bir evcil hayvana sahip olmak, becerilerinizi mümkün olan en lüks ortamda göstermenize izin vermez. Neyse ki, hayalinizin önemini anlayan nazik ruhlar var. Oyunu oynamak için önce kafenizi yenilemelisiniz. Her yükseltme, işletmenizin bir kısmını yeni bir seviyede onarma yeteneği ekler. Destenizi oluştururken oyunun kurallarına uymalısınız: Her kartı sıralı sırayla ayarlayın. Tüm güverte katlanırken, kartlar başarılı olur. Bölümler oluşturmak, yaratıcısının kartviziti tamamlamasını sağlar. İş yöntemleri eklemek müşteri numaralarını artırabilir.

# İşin ilerlemesi için yer yaratmak.

Kahve dükkanınızı ilk açtığınızda, örgütlenmemiş durumu onu iş yapmak için istenmeyen bir yer haline getirir. Ancak, alanınızı yeniden düzenlemek ve verilen ürünlerden birini farklı bir ürünle değiştirmek için seviyeleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, oyuncular her alan için üç alternatif seçenek arasından seçim yapabilir. Farklı stilleri karıştırarak, konukların keyif aldığı daha etkileyici bir alan yaratabilirsiniz. Müşterileriniz içkilerinin tadını çıkarırken inanılmaz derecede lüks hissedecekler. Evcil hayvanınıza ekstra kolaylıklar eklemek, hayvan severleri işletmenize çekecektir. Evcil hayvanınızın kısımlarını yükseltip geliştirirken sık sık kuruluşunuzu ziyaret edecekler.

# Herkesi dahil etmek için tanıdık çevrenizi genişletin.

Yeni fırsatlar, zorlu iş dünyasında yolculuğunuz sırasında tanıştığınız birçok farklı insan aracılığıyla sunuyor. Bunun nedeni, sizi etkileyen insanlar sayesinde hayatınızın birçok yönünün değişmesidir. Bazen, kötü insanlar kötü düşünceler düşünerek işinizi sabote edebilir. Ancak entelektüel yeteneğiniz sayesinde tüm durumlarla başa çıkabilirsiniz. Tanıştığınız ve arkadaş olduğunuz insanlar albümde güvenli bir şekilde saklanır. İnsanlar bu ürünle işinize koyduğunuz sıkı çalışma ile ilgili olacaktır.

# Solitaires, kart oyunlarından türetilen bir tür bulmaca türüdür.

Pipers Pet Cafe'deki bulmacalar kart düzenlemelerine dayanmaktadır, ancak her seviyede zorlukta artmaktadır. Bu bulmacalar sadece rastgele bir kart ürün yelpazesi olmadığı için kendiniz en iyi çözümleri bulmak gereklidir. Çok uygulamak, gerekli görevleri yerine getirmeye alışkın olmanıza yardımcı olur. Bunları yapmak Pipers Pet Cafe Mod'da kart ustalığı elde etmenize yardımcı olur. ———

# Piper's Pet Cafe - Solitaire şık APK 0.57.2 [Sınırsız para][Kilitli] Özellik:

Gizemler mi? Tadilat mı? Sevimli evcil hayvanlar mı? Solitaire? EVET! Eksantrik bir hayırsever tarafından evcil hayvan kafesi açma fırsatı umduğundan çok daha fazlasına dönüştüğünde, evcil hayvan kafesinin tadilatı, dünyayı dolaşması ve gizemleri çözmesi için Piper ve sevgili Corgi Bean'e katılın! Yeni konumlarla devam eden ilgi çekici bir hikayeyi keşfedin. yenileyin, yeni insanlar ve evcil hayvanlar ve keşfedilecek yeni gizemler. OLUŞTURUN - Dünya çapındaki benzersiz evcil hayvan kafelerini yenileyin ve yenileyin. Başarılı olmalarına yardımcı olabilir misiniz? ÇÖZ - Sınırsız zorlu solitaire bulmacaları! KEŞFEDİN - Düzenli güncellemelerle dünya çapındaki yeni kafe yerleri, karakterler ve gizemler. Evcil Hayvanlar - Dünyanın her yerinden çeşitli unutulmaz evcil hayvanlar ve vahşi hayvanlarla tanışın! GİZEM - Neden tanıştınız? Piper'ın velinimeti onu mu seçti? Her kafenin çözmesi gereken kendi yerel gizemi vardır. ARKADAŞLAR (ve Düşmanlar) - Piper, çocukluk arkadaşından evcil hayvan kafesini yenileme maceralarında tanıştığı kişilere kadar, onun sıkı çalışmasına yardımcı olacak veya onu engellemeye çalışacak bir dizi benzersiz karakterle tanışacak! ROMANTİZM - Piper ve çocukluk arkadaşı aşklarını yeniden alevlendirebilecek mi? Yoksa aşkı başkalarıyla mı bulacaklar? Piper'ın dünyanın en iyi evcil hayvan kafelerini yaratmasına yardım etmek için gerekenlere sahip misiniz?

İtalya tarafından oynayın (ve/veya yalnız oynayın) tekillikte, tek bir şey var: tekilliğin kendisi. Veya başka bir deyişle, çevredeki tüm maddelerin merkezi. Bu yalnız kalmak için bir metafor, bu yüzden birçok insan kavramı kucaklıyor
Evcil bir kafe açın.
Mağazanızı çalıştırın.
Ürünün temel özellikleri şunları içerir:
Pipers Pet Cafe Mod'u indirin ve ünlü bir şair kafe oluşturun.
İşin ilerlemesi için yer yaratmak.
Herkesi dahil etmek için tanıdık çevrenizi genişletin.
Solitaires, kart oyunlarından türetilen bir tür bulmaca türüdür.

# Nasıl indirilir ve kurulur Piper's Pet Cafe - Solitaire şık APK 0.57.2 [Sınırsız para][Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Piper's Pet Cafe - Solitaire modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Piper's Pet Cafe - Solitaire mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Piper's Pet Cafe - Solitaire indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Piper's Pet Cafe - Solitaire arayın.

# Tam Özellikler Piper's Pet Cafe - Solitaire şık APK 0.57.2 [Sınırsız para][Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut317.3MB
versiyon0.57.2
Sürüm Kodu125
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 BILLING AD_ID POST_NOTIFICATIONS AD_ID AD_ID AD_ID AD_ID C2D_MESSAGE RECEIVE WAKE_LOCK VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemciyi uzak tutmak için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir
uyku veya ekranın karartılmasından dolayı.;Titreşime erişim izni verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın okumasına veya yazmasına izin verir:

sistem ayarları.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Piper's Pet Cafe - Solitaire şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Piper's Pet Cafe - Solitaire şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 43

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (43)

 • U

  @Anonim   2022-03-05 16:17:44

  Kimden:US   cihaz:SM-A525F   OS:android 12
  longggggggggggg please wait

En son sürümünü isteyin Piper's Pet Cafe - Solitaire şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Piper's Pet Cafe - Solitaire

 • U

  @Anonim   2022-05-12 09:23:25

  Kimden:US   cihaz:TCL 9032Z   OS:android 10
  canwehavethisinfinity money text cehejjehehdjdjdjdhdjdjejdjiejwjdjdjdjdjdjekwkqowkwjejjwjwjejejwkwkwkejenwnwkkenejej
 • U

  @Anonim   2022-03-14 01:39:25

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T837A   OS:android 10
  unlimited mod including unlimited light bulbs, money
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Piper's Pet Cafe - Solitaire şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (26) Sürümler of Piper's Pet Cafe - Solitaire şık

 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.57.2 [Sınırsız para][Kilitli]

  Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.57.2 [Sınırsız para][Kilitli]

  Sınırsız Para
  Piper's Peter Cafe Mod APK, oyuncuların kendi Pet Cafe'lerini yönetirken hayvanlara olan sevgilerini şımartmalarına izin veren heyecan verici bir oyundur. , kafelerini genişletmeyi ve geliştirmeyi kolaylaştırır. Para, oyuncular yeni evcil hayvanların, dekorasyonların kilidini açabilir ve hatta kafelerinin sorunsuz çalışmasını sağlamak için daha fazla personel kiralayabilir.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.54.2 [Sınırsız para]

  Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.54.2 [Sınırsız para]

  Altın madeni para ve ampul tüketmeyin.
  Kart öğreticisi görünürse lütfen oyunu yeniden başlatın.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.52.1 [Sınırsız para]

  Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.52.1 [Sınırsız para]

  Altın madeni para ve ampul tüketmeyin.
  Kart öğreticisi görünürse lütfen oyunu yeniden başlatın.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.51.3 [Sınırsız para]
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.49.2 [Sınırsız para]

  : Altın madeni para ve ampul kullanımının değiştirilmesi azaltılmayacaktır.

  1. Bu oyun internete bilimsel erişim gerektirir, iade veya unvan riski vardır, lütfen dikkatlice indirin.
  2. Kart görevi öğreticisinin yeni sürümü ise, lütfen oyunu yeniden başlatın. Görevi yaparsanız: belirli bir görevi yaptığınızda, "Lütfen Bekleyin" açılır penceresini yükleyin, 10. seviyeden sonra oyuna devam etmek için lütfen oyunu yeniden başlatın.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.48.2 [Sınırsız para]

  : Altın madeni paraların ve ampullerin kullanımının değiştirilmesi azalmayacaktır.

  1. Bu oyun internete bilimsel erişim gerektirir, iade veya başlık riski vardır, lütfen dikkatlice indirin.
  2. Kart görev öğreticisinin yeni sürümü varsa, lütfen oyunu yeniden başlatın. Görevi yaparsanız: Belirli bir görevi yaptığınızda, "lütfen bekleyin" pop penceresini yükleyin, 10. seviyeden sonra oyuna devam etmek için lütfen oyunu yeniden başlatın.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.47.2 [Sınırsız para]

  : Altın madeni paraların ve ampullerin kullanımının değiştirilmesi azalmayacaktır.

  1. Bu oyun internete bilimsel erişim gerektirir, geri dönüş veya başlık riski vardır, lütfen dikkatlice indirin.
  2. Görevi yaparsanız: Belirli bir görevi yaptığınızda, "lütfen bekleyin" pop penceresini yükleyin, lütfen oyuna devam etmek için oyunu 10. seviyeye yeniden başlatın.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.47.1 [Sınırsız para]

  : Altın madeni paraların ve ampullerin kullanımının değiştirilmesi azalmayacaktır.

  1. Bu oyun internete bilimsel erişim gerektirir, geri dönüş veya başlık riski vardır, lütfen dikkatlice indirin.
  2. Görevi yaparsanız: Belirli bir görevi yaptığınızda, "lütfen bekleyin" pop penceresini yükleyin, lütfen oyuna devam etmek için oyunu 10. seviyeye yeniden başlatın.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.45.2 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para
  Piper's Pet Cafe, oyuncuların kendi Pet Cafe'lerini çalıştırmasına izin veren popüler bir mobil oyundur. , çoğu mobil oyunda olduğu gibi, bir yakalama var. Çözüm - Oyunculara istedikleri gibi harcamak için sınırsız para veren v0.45.2 Mod APK. Yani, sevimli hayvanlar ve simülasyon oyunları hayranıysanız, Piper's Pet Cafe'yi deneyin ve en iyi oyun deneyimi için MOD APK'yı indirmeyi unutmayın.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.43.4 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız para
  Piper's Pet Cafe, kendi evcil hayvan kafenizi çalıştırmanıza izin veren eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Kafanızı inşa etmenize ve genişletmenize yardımcı olun. Yeni evcil hayvanların ve eşyaların kilidini kolayca açabilir ve kafesini en son mobilya ve aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.42.3 [Sınırsız para]

  : Altın madeni paraların ve ampullerin kullanımının değiştirilmesi azalmayacaktır.

  1. Bu oyun internete bilimsel erişim gerektirir, geri dönüş veya başlık riski vardır, lütfen dikkatlice indirin.
  2. Görevi yaparsanız: Belirli bir görevi yaptığınızda, "lütfen bekleyin" pop penceresini yükleyin, lütfen oyuna devam etmek için oyunu 10. seviyeye yeniden başlatın.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.41.6 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para
  Piper's Pet Cafe, oyuncuların sevimli ve sevimli evcil hayvanlar için bir kafeyi yönetmeye başladığı popüler bir mobil oyundur. Mutlu ve para kazanç olarak kazanın.
  Yeni MOD APK sürümü 0.41.6 ile oyuncular artık sınırsız paraya erişebilir, yani evcil hayvanlarını korumak için ihtiyaç duydukları tüm kafe yükseltmelerini, süslemeleri ve araçları satın alabilecekleri anlamına gelir Cafe gelişiyor.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.41.4 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para
  Oyuncuların kendi evcil hayvan kafelerini yönettikleri popüler mobil oyun Piper's Pet Cafe'nin artık sınırsız parayla kullanılabilen bir mod versiyonu var.
  Bu, oyuncuların artık endişelenmeden oyundaki öğeleri satın alıp yükseltebilecekleri anlamına geliyor paranın bitmesi hakkında.
  Bu yeni özellikle oyuncular, herhangi bir finansal kısıtlama olmadan evcil hayvan kafelerini genişletmeye ve daha fazla müşteri çekmeye odaklanabilir.
  Oyun hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir ve bu da onu erişilebilir kılar geniş bir kitleye hitap ediyor.
  Finansal kaygılar yaşamadan kendi evcil hayvan kafenizi yönetmenin keyfini keşfetmek için hemen mod sürümünü indirin.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.41.3 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para
  Piper's Pet Cafe, dünya çapında birçok evcil hayvan meraklısı tarafından sevilen popüler bir mobil oyundur.
  Yeni sürümü v0.41.3 MOD APK (Sınırsız Para) ile oyuncular daha sürükleyici bir oyunun keyfini çıkarabilir. Kendi evcil hayvan kafelerini yönetirken deneyim kazanın.
  Modlu sürüm, oyuncuların sınırsız paraya sahip olmasını sağlar, bu da daha fazla öğe satın alabilecekleri ve kafelerini daha da iyi hale getirmek için yükseltmeler alabilecekleri anlamına gelir.
  Oyunda oyuncular benimseyebilirler. ve yavru köpekler, kedi yavruları, kuşlar ve daha fazlası gibi çeşitli evcil hayvanlarla ilgilenebilirsiniz.
  Ayrıca kafelerini özelleştirebilir, lezzetli yiyecek ve içecekler hazırlayabilir ve müşterilerle etkileşim kurabilirler.
  Oyun, çarpıcı grafikler ve ilgi çekici bir oyun deneyimi sunar. hikayesi, herkes için eğlenceli ve eğlenceli bir deneyim haline getiriyor.
  Genel olarak, Piper's Pet Cafe v0.41.3 MOD APK (Sınırsız Para), evcil hayvan severler ve sanal bir kafeyi yönetmekten hoşlananlar için harika bir oyundur.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.40.2 [Sınırsız para]

  : Altın madeni paraların ve ampullerin kullanımının değiştirilmesi azaltılmayacaktır.
  【Bildirim】:
  1. Bu oyun internete bilimsel erişim gerektirir, geri dönüş veya başlık riski vardır, lütfen dikkatlice indirin.
  2. Görevi yaparsanız: Belirli bir görevi yaptığınızda, "lütfen bekleyin" pop penceresini yükleyin, lütfen oyuna devam etmek için oyunu 10. seviyeye yeniden başlatın.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.38.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para
  Piper's Pet Cafe v0.38.2 MOD APK, oyuncularının kendi evcil hayvan kafelerini yönetmelerine olanak tanıyan popüler bir simülasyon oyunudur.
  En son sürümle oyuncular, sınırsız paranın ve kaynakların keyfini çıkarabilirler. iş yapın ve sevimli hayvan misafirlerine bakın.
  Oyun, oyuncuların evcil hayvanları beslemek, kafeyi yönetmek ve gelir elde etmek gibi çeşitli faaliyetlerde bulunduğu heyecan verici bir deneyim sunar.
  Sınırsız para özelliği, oyuncuların yükseltme yapmasına olanak tanır Kafelerini ziyaret edin ve daha fazla müşteri çekmek için yeni evcil hayvan türleri satın alın.
  Oyun aynı zamanda oyuncuların evcil hayvanların sağlığını ve mutluluğunu sağlamak gibi çeşitli zorluklarla mücadele ederken yönetim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.
  Genel olarak, Piper's Pet Cafe, oyuncular için saatlerce eğlence sağlayabilen eğlenceli ve ilgi çekici bir oyundur.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.35.1 [Sınırsız para]

  : Altın madeni paraların ve ampullerin kullanımının değiştirilmesi azaltılmayacaktır. 【Fark etme】: 1. Bu oyun internete bilimsel erişim gerektirir, geri dönüş veya başlık riski vardır, lütfen dikkatlice indirin. 2. Görevi yaparsanız: Belirli bir görevi yaptığınızda, "lütfen bekleyin" pop penceresini yükleyin, lütfen oyuna devam etmek için oyunu 10. seviyeye yeniden başlatın.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.29.3 [Sınırsız para]

  : Altın madeni paraların ve ampullerin kullanımının değiştirilmesi azaltılmayacaktır. 【Fark etme】: 1. Bu oyunun bağlanması gerekiyor, iade veya başlık riski var, lütfen dikkatlice indirin. 2. Görevi yaparsanız: Belirli bir görevi yaptığınızda, "lütfen bekleyin" pop penceresini yükleyin, lütfen oyuna devam etmek için oyunu 10. seviyeye yeniden başlatın.
 • Piper's Pet Cafe - Solitaire Mod Apk 0.26.2 [Sınırsız para]

  : Altın madeni paraları ve ampulleri kullanarak değiştirmek azalmayacaktır.
  【Bildirim】:
  1. Bu oyunun ağa bağlı olması gerekiyor, bir yedekleme veya başlık riski var, lütfen dikkatle indirin. ", Oyunu 10. seviyeye yeniden başlatma oyuna devam edecek.
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Piper's Pet Cafe - Solitaire şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme