HappyMod › Games › Simulation › Rebel Inc. Mod
Rebel Inc. Mod

Rebel Inc. şık APK 1.15.2 [Tam][Mod Menu]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-09-20

Rebel Inc. şık değiştirilmiş bir versiyonudur Rebel Inc. tarafından geliştirildi Ndemic Creations. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Rebel Inc MOD APK v1.15.2 (Menüye Doğru) For Andr... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Rebel Inc. 1.15.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıRebel Inc. şık APK 1.15.2 [Tam][Mod Menu]
versiyon1.15.2
Güncelleme açık2023-09-20
Boyut122.23 MB
Mod BilgisiDownload Rebel Inc MOD APK v1.15.2 (Menüye Doğru) For Android 1.15.2
geliştiriciNdemic Creations
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininRebel Inc.
Orijinal apk'yı indirinRebel Inc. (80.38 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Plague Inc: Scenario Creator şık APK
Rebel Inc. şık APK
Bağlantılar İndir:

Rebel Inc. şık APK 1.15.2 [Tam][Mod Menu]

Hızlı indirme (80.38 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (80.38 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Rebel Inc. şık APK 1.15.2 [Tam][Mod Menu]

Özellik V1 Özellik:
Tüm haritaların, karakterlerin, hilelerin kilidini açın,
Çok para

Özellik V2 Özellik:
Kilitsiz Premium

Özellik V3 Özellik:
Kilitli

Özellik V4 Özellik:
Kilidi açılmış
Rebel Inc.
MOD V1.15.2 Kilitli Kilidi açılmış, popüler mobil oyunun en son sürümü, Rebel Inc. Orijinal oyun.
Bu sürümle, oyuncular daha sürükleyici bir deneyimin tadını çıkarabilir ve yeni zorluklara ve görevlere erişebilirler.
Rebel Inc. Savaşın parçaladığı bir bölgede. bir sonraki seviye ve daha da büyük engellerin üstesinden gelir.

Özellik V5 Özellik:
Mod Menüsü
1 、 10000 altın ekle
2 、 Tam mod yaşayabilir
3 、 Tüm komutanlar için mevcut
4 、 Tüm danışmanlar için mevcut
5 、 Tüm yetenekler mevcut

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Onu inşa etmek için barışı kucaklayın.

Dengeyi korumak için oyuncuların Azure Barajını agresif düşmanlardan korumaları gerekir. Barışı korumak için bu oyunu oynarken akıllı ve nazik olmak gerekir. Bu nedenle, oyuncuların “masmavi barajlarını” yıkımdan uzak tutmak için çok ve özenle çalışmaları gerekiyordu. Uyuşturucu kaçakçılığıyla mücadele etmek için yeni stratejiler oluşturulmalıdır. Ek bölgesel istikrar ve barış stratejileri uygulanmalıdır.

# Özel güçler ve özellikler 8 yönetim organını ayırt eder.

Rebel Inc valileri oyunculara farklı yeteneklere ve avantajlara erişim sağlar. Hatta bazıları oyuncuların benzersiz yetenekleri olan lider olmalarına izin verir. Buna ek olarak, bir eğitim oyunculara büyük bir askeri güce erişim sağlar. Ölümden sonra, oyuncular çok çeşitli yaşam çizgileri arasından seçim yapabilirler. Ağır zırhlı bir asker ordusuna katılabilirler veya kaçak pazarına katılabilirler. Diğer oyuncularla aynı anda çalışmak iki ayrı hedefe ulaşmanızı sağlar. Oyuncular kendi hedeflerini yerine getirmek için eşlerine kaynak ve birlik gönderebilirler.

# Bu gerçek gerçek araştırmaya dayanmaktadır.

Bu video oyunu, çevredeki dünyadaki durumu yansıtan gerçek hayat stratejileri ve girişimler sunuyor. Dünya Bankası'ndan olumlu bir inceleme aldı ve bu da onu büyük bir barış konferansında kullanılabilir hale getirdi. Neredeyse somut bir yakınlık duygusu yaratmaya yardımcı olmak için gerçekçi görüntüler kullanın. Pratik büyük ölçekli stratejileri kapsayan görüntü açıklamaları okuyucuyu çizer ve hikayenin bir parçası gibi hissettirir. Oyuncular, yerel halkı temsil etmek için algoritmalar geliştirerek ihtiyaçları hesaplar. Ayrıca, üretkenliği azaltma ihtiyacı nedeniyle isyancı düşmanların baskısı ile karşı karşıya kalırlar. Oyuncuların kararları algoritmalarının özelliklerini şekillendirir. İsyancılarla mücadele etmek ve barışı korumak için alçakgönüllü ve akıllı stratejiler tasarlamaları gerekir.

# Konunun komplikasyonlarından ve sonuçlarından ilham almak.

Oyuncuları heyecanlı ve heyecanlı hissettiren çok çeşitli heyecan verici kampanyalara sahiptir. Oyun, oyuncuların kaynakları dikkatlice yönetmelerine, yeni yükseltmeleri seçmelerine ve 150'den fazla strateji oluşturmasına olanak tanır. Taktikler, oyunun haritasıyla birleştiğinde bu oyunda temel oyunun oluşturulmasını sağlıyor. Oyuncular, oyunun birçok zorluk seviyesini kolayca zordan zorlaştırabilirler. Bu seviyeler, oyuncuların çözmesi gereken farklı zorluklar ve bulmacalar sunar. Bu, yeteneklerini test etmelerine ve isyancılara karşı strateji oluşturmalarını sağlar. Rebel Inc oyunu, oyunculara hem müzik hem de 3D görselleri ile bir dünyayı keşfetme şansı verir. Oyuncular ayrıca bölgelerini geliştirirken ve savaşla dengelenirken isyancı güçler alabilirler. Rebel Inc, dünyadaki eleştirmenlerden etkileyici bir övgü aldı ve bu da onu herhangi bir oyun kütüphanesi için mükemmel bir seçim haline getirdi. Oyun oyunculara zihinsel rahatlama anları sağlar. Oyun geliştirme araştırmacıları ile popülerdir ve eğitimciler tarafından gerçekte doğru olarak kabul edilir. Eğitim değeri sayesinde oyuncuların sıkılmasına neden olmaz.

# Sony Xperia XZ, çok sayıda önemli özelliğe sahiptir. Bu telefonun en iyi özellikleri aşağıda vurgulanmıştır.

İstikrarı korumak için yedi alanda çalışın. Her model sekiz farklı yönetilebilir seçeneğe sahiptir. Fantastik bir simülasyonla son derece zeki ve gerçekçi bir oyun. Oyuncuların sürekli değişen ihtiyaçları göz önüne alındığında, düzenli olarak yeni algoritmalar yaratın. Oyun birçok benzersiz ve olağanüstü taktik sunuyor. Geliştirilmiş sesler ve çarpıcı görseller, sorunsuz bir deneyim yaratmak için birleşir.

# Rebel Inc hakkında bilgi bu makalede bulunabilir.

Ndemic Creations, popüler bir Google Play simülasyon oyunu olan Plague Inc'in yaratıcısıdır ve Rebel Inc, en son yaratımlarıdır. Rebel Inc bir ulus inşa etmek ve insanların daha rahat yaşamalarına yardımcı olmakla ilgilidir; Bir hastalığın yayılmasını içermez. Yüz milyondan fazla kişi Plague Inc'i Google Play'e indirdi ve Ndemic Creations'ın bugüne kadarki en başarılı projesi haline getirdi.

# Komplo

2002'de sona eren savaşa rağmen, ulusunuzun durumundan olumlu bir şey gelmez. Tam bir karmaşa. İnsanlar için hayat sefil; Bunu düzeltebilecek bir lidere ihtiyaçları var.

# Oynanış

Bir savaştan sonra ulus, isyancılar tarafından yönetilen ayrı topraklara ayrılır. Bir alan seçmeli ve bunun üzerine otorite kurmaya başlamalısınız. Rebel Inc oynayan göreviniz, önceki bir operasyonun küllerinden yeniden inşa etmektir. Açıkçası, insanlar ilk başta size güvenmiyor. Kim olduğunuzu bilmiyorlar ve su kaynaklarını iyileştirmek, halktan güven kazanmak için sağlık ve eğitim binaları kurmak gibi birçok farklı şey yapmaları gerekiyor. Ekranınızın üzerinde görünen gösterge aracılığıyla stabilitenin bir temsilini görüntüleyebilirsiniz. En solda size güvenen insan sayısını yansıtırken, en sağda sayı olmayanları gösterenleri gösterir. Oyunu oynamaya devam etmek için olumlu bir itibar notu almanız gerekir. Bu, bir itibar sistemi de içeren politik bir simülatör oyunudur - itibarınız sıfıra ulaşırsa, oyun bitecektir.

# Vali

İmparatorluğunuza başlamadan önce bir vali seçmeniz gerekir. Vali bir organizasyondaki en önemli kişi olduğundan, bir tane seçmek genel stratejinizi büyük ölçüde etkileyecektir. Bunun nedeni, her valinin farklı yetenekler ve özellikler sunmasıdır. Seçebileceğiniz bazı valiler aşağıda listelenmiştir. Memur, oyunda sunulan ilk siyasi varlıktır. Belirli bir özelliği yoktur ve seçilen seviye için varsayılan bir vali olarak işlev görür. Memur ile bir oyun sırasında ekonomist ortaya çıkabilir. Bu, oyuncunun her Nisan ayında tüm bütçeye erişimi sağlar. Önce orduya ve hükümete yatırım yapın; Ayrıca, finansal rezervlerinizi artırın. Ekonomisti yenerek genel kartı kazandıktan sonra hemen askeri kışlaya erişebilirsiniz. Generaller ayrıca başlangıçtan itibaren özel bir askeri kışla ile birlikte gelir. Odaklanmış bir askeri, bölgenin isyancı isyancılara ve yabancı istilalara karşı savunmalarını geliştiriyor. Bununla birlikte, yüksek bir askeri rütbeyi sürdürmek, diğer sivil ihtiyaçları ihmal ederse bölgenin itibarına zarar verebilir. Bankalar, kârlı olmak için kullanılmayan oturan parayı düşünüyor. Yolsuzluğun daha fazla ödeme yapmaya değmediğine inanıyorum - bu yüzden yükseltmeden önce biraz bekleyin. Ardından, yolsuzlukla mücadele çabalarınızın sonuçlarını ekstra nakit için satabilirsiniz. ——— Askeri Yükseltme

# Rebel Inc. şık APK 1.15.2 [Tam][Mod Menu] Özellik:Rebel Inc. Mod game is a simulation game with all maps unlocked. In this mod game, you can free to play any maps as you like. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod Downloadİsyanı durdurabilir misin? Plague Inc.'in yaratıcısından benzersiz ve derinlemesine ilgi çekici bir siyasi/askeri stratejik simülasyon geliyor. Savaş 'bitti' ama hepimiz bunun hiçbir anlam ifade etmediğini biliyoruz. Ülkeyi istikrara kavuşturmak için, bir yandan isyancıların iktidarı ele geçirmesini engellerken bir yandan da halkın kalbini ve aklını kazanmak için askeri ve sivil öncelikleri dengelemeniz gerekiyor! Rebel Inc., 'Plague Inc.'in yaratıcısından yepyeni bir oyundur. - 120 milyondan fazla oyuncuyla şimdiye kadarki en popüler ücretli oyunlardan biri. Güzel grafikler ve eleştirmenlerce beğenilen oynanışla zekice uygulanan Rebel Inc., modern karşı isyanın karmaşıklığından ve sonuçlarından ilham alan son derece ilgi çekici, stratejik bir meydan okuma sunuyor.◈◈◈Özellikler:● Zengin bir şekilde modellenmiş beş bölgeyi stabilize edin● İsyan bastırma taktiklerinin yenilikçi temsili ● Yerel yönetimi güçlendirmek için gerçekçi girişimlere fon sağlayın● Kapsamlı araştırmalara dayanan, son derece ayrıntılı, hiper gerçekçi dünya● Akıllı stratejik ve taktiksel yapay zeka● Kararlarınıza göre şekillenen gelişmiş anlatım algoritmaları● Tamamen farklı yeteneklere sahip altı benzersiz yönetici● Kapsamlı oyun içi yardım ve eğitim sistem ● Tam Kaydetme/Yükleme işlevselliği ● İnternet bağlantısı gerekli değildir Önemli bir not: Kurgusal bir oyun olmasına rağmen, Rebel Inc. önemli gerçek dünya sorunlarına bakar ve biz de bunlarla hassas bir şekilde ilgilenmek için her türlü çabayı gösterdik. Oyun kapsamlı bir şekilde araştırılmış ve önde gelen bölgesel politikacılar, iş adamları ve gazetecilerin yanı sıra uluslararası hayır kurumları, uzmanlar ve hükümetlerle işbirliği içinde geliştirilmiştir. Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Korece, Japonca, Çince dillerinde yerelleştirilmiştir. (Geleneksel) ve Rusça.◈◈◈Güncellemeler için birçok planım var! İletişime geçin ve ne görmek istediğinizi bana bildirin. James (tasarımcı)Benimle buradan iletişime geçin: www.ndemiccreations.com/en/1-support Beni Twitter'da takip edin: www.twitter.com/NdemicCreations

Onu inşa etmek için barışı kucaklayın.
Özel güçler ve özellikler 8 yönetim organını ayırt eder.
Bu gerçek gerçek araştırmaya dayanmaktadır.
Konunun komplikasyonlarından ve sonuçlarından ilham almak.
Sony Xperia XZ, çok sayıda önemli özelliğe sahiptir. Bu telefonun en iyi özellikleri aşağıda vurgulanmıştır.
Rebel Inc hakkında bilgi bu makalede bulunabilir.
Komplo
Oynanış
Vali

# Nasıl indirilir ve kurulur Rebel Inc. şık APK 1.15.2 [Tam][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Rebel Inc. modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Rebel Inc. mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Rebel Inc. indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Rebel Inc. arayın.

# Tam Özellikler Rebel Inc. şık APK 1.15.2 [Tam][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut122.2MB
versiyon1.15.2
Sürüm Kodu80309391
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BILLING REQUEST_INSTALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların kurulum paketleri istemesine izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanımı özellikleri:
diğer.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5AFD12359955C5E9D3F8FA071EB9A4E87
imzaC7FBD347864FA8123416B2A5D9E015F197B346DD
37803C47397861E81BA0447B486A2BDF3E61202C01F178509F88C59B9B98237B
GeçerliFri Jan 19 10:08:41 CET 2018 until: Sun Dec 26 10:08:41 CET 2117
Seri numarası74150105

// Geliştirici //

Geliştiricic
OUcc
organizasyonc
yerelC
ülkeC
şehirC

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Rebel Inc. şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Rebel Inc. şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 35

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (35)

 • I

  @Anonim   2023-09-18 14:45:34

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LI   OS:android 10
  not download is fake don't waste your data
 • E

  @Anonim   2023-09-14 05:58:46

  Kimden:EG   cihaz:M2010J19CG   OS:android 12
  انها تعمل جيدة جدا كل شيء مفتوح و حتى عندما تشتري شيئا يكون سعره صفر بدون استخدام الغش
 • M

  @Anonim   2023-09-04 09:01:38

  Kimden:MX   cihaz:ZTE A7030   OS:android 11
  si sirve el mod está muy chido pero creo q deverian agregar como en el plague inc tener mucho dinero
 • B

  @Anonim   2023-09-02 00:24:17

  Kimden:BR   cihaz:moto g22   OS:android 12
 • I

  @Anonim   2023-08-30 17:37:17

  Kimden:IT   cihaz:M2006C3MG   OS:android 11
  It doesn't work
 • I

  @Anonim   2023-08-06 11:39:49

  Kimden:ID   cihaz:HTV33   OS:android 9
  Fake!
 • I

  @Anonim   2023-08-03 20:33:30

  Kimden:ID   cihaz:RMX3516   OS:android 12
  mantap mod okey langsung
 • U

  @Anonim   2023-07-31 06:02:22

  Kimden:US   cihaz:220333QAG   OS:android 11
  es seguro y si me funciono,el que no puedo instalarlo es probablemente que no tenga ESPACIO suficiente en su celular,tablet o el dispositivo que use
 • I

  @Anonim   2023-07-26 12:11:42

  Kimden:IQ   cihaz:CMA-LX2   OS:android 11
  777$7++
 • I

  @Anonim   2023-07-24 20:17:59

  Kimden:ID   cihaz:Redmi Note 5   OS:android 9
  guys, please be smart for one time, if it doesn't download, delete the original game, or check your storage. USE BRAIN!
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Rebel Inc. şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Rebel Inc.

 • U

  @Anonim   2023-02-27 04:13:07

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G960U   OS:android 10
  A mod for the latest build of the game and a possible mod for the senerio creater
 • I

  @Anonim   2023-02-12 14:02:47

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Y1   OS:android 7.1.2
  Please upload a mod for call of war latest version
 • U

  @Anonim   2023-02-10 08:31:42

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N950U   OS:android 9
  Please fix the mod it keeps crashing over and over again and it gets annoying because I never get to finish my game
 • I

  @Anonim   2022-12-16 05:36:27

  Kimden:ID   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  please make mod for the rebel inc scenario editor
 • E

  @Anonim   2022-12-13 01:46:09

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7   OS:android 10
  Un mod que tengo todos los mapas escenarios desbloqueados pero con dinero limitado para que sea un reto jugarlo por favor
 • U

  @Anonim   2022-10-03 04:57:33

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  make the scenario editor of this game free, please
 • U

  @Anonim   2022-07-16 21:09:36

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  PLS ADD REBEL INC SCENARIO CREATOR PLSSS Plsssssssssssssss
 • U

  @Anonim   2022-07-05 21:27:10

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  i want rebel inc scenario creator to be unlocked yes yes UNLOCKED but APP
 • U

  @Anonim   2022-07-02 12:23:30

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1937   OS:android 10
  IT'S SO GOOOODDDDDD LollollolloleoekelEOWKSJSKKDHEBIEEYUE8WTWUW7WT2UYEU3 36eeyue8e6eg3uu9ehehe
 • G

  @Anonim   2022-06-29 12:04:59

  Kimden:GB   cihaz:motorola XT1254   OS:android 6.0.1
  please make the scenario creater for free of this game. thank you
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Rebel Inc. şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (43) Sürümler of Rebel Inc. şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Rebel Inc. şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme