HappyMod › Games › Simulation › Rent Please!-Landlord Sim Mod
Rent Please!-Landlord Sim Mod

Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.17.5.2 [Mod Menu]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-03-21

Rent Please!-Landlord Sim şık değiştirilmiş bir versiyonudur Rent Please!-Landlord Sim tarafından geliştirildi Shimmergames. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Rent Please! Landlord Sim MOD APK v1.17.5.2 (Menüy... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Rent Please!-Landlord Sim 1.17.5.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıRent Please!-Landlord Sim şık APK 1.17.5.2 [Mod Menu]
versiyon1.17.5.2
Güncelleme açık2023-03-21
Boyut882.04 MB
Mod BilgisiDownload Rent Please! Landlord Sim MOD APK v1.17.5.2 (Menüye Doğru) For Android 1.17.5.2
geliştiriciShimmergames
KategoriSimulation
Google Play'den edininRent Please!-Landlord Sim
Orijinal apk'yı indirinRent Please!-Landlord Sim (2.6 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Rent Please!-Landlord Sim şık APK
Bağlantılar İndir:

Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.17.5.2 [Mod Menu]

Hızlı indirme (2.6 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (2.6 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.17.5.2 [Mod Menu]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız Elmas

Özellik V2 Özellik:
Mod Menüsü
1.coin (istediğiniz gibi ayarlanmış ve 1'den fazla olmalıdır)
2.Diamond (istediğiniz gibi ayarlanmış ve 1'den fazla olmalıdır)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Rent Please!-Landlord Sim şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Kira lütfen ev sahibi Sim Mod APK'nın oyun içi metni oyunun kapsamlı bir açıklamasını içerir.

Gerçekliği simüle eden oyunlarda bağımlılık yapan oyundan hoşlanıyor musunuz? O zaman kira göz önünde bulundurmalısınız, lütfen ev sahibi sim modu apk. Bu oyunun harika grafikleri ve büyüleyici bir hikayesi var; Kiracı seçenekleri bile var. Kiracılarını ve endişelerini yönetmek için bir ev sahibi kiralık evini geliştirmelidir. Kira lütfen ev sahibi sim oyuncuları kira ödemek ve temiz tutmak da dahil olmak üzere kiralık evlerini yöneterek para kazanabilirler. Rent Lütfen Ev Sahibi Sim, ev sahibi olarak oynamak için tasarlanmış sınırsız bir para APK'dır. Oyuna ev sahibi olarak birkaç mülkle başlayacak ve oyun boyunca ilerleyeceksiniz. İlerledikçe, birçok mülke sahip büyük bir ev sahibi olacaksınız. Mülk yöneticisi olarak, bakım ve kira gibi kiracılarla ilgili sorunların yanı sıra çatışmalar ve diğer konular ile ilgilidir. Oyun sırasında aşırı harcama yapmaktan kaçınarak kârınızı yüksek tutmalısınız. Bu, oyunun sonunda daha fazla harcayan birinden daha yüksek net kar kazanmanıza yardımcı olacaktır. Büyük bir hayırseverlik temel kurmaya ve bundan mali fayda sağlamaya kararlısınız. İşletmenize giderken sürekli olarak kusursuz bir ev sahibi itibarını sürdürmelisiniz. İlginç bir başlıklı bu şık oyun Shimmer Games tarafından yaratıldı. Popüler Android App Rent lütfen Landword Sim 100.000'den fazla indirme vardır. Bu oyun eğlenceli oyunu sayesinde çok bağımlılık yapıyor; Oyuncular hızlı bir şekilde oynamaktan sıkılabilir. Binlerce dünya çapında oyuncuyla oynamak için kira lütfen ev sahibi mod apk sitemizden. Her indirme APK dosyasıyla birlikte gelir.

# Rent Lütfen Ev Sahibi Sim, başka hiçbir ev sahibi simülasyonunun sahip olmadığı belirli özellikleri sunar.

Dahil edilen tüm oyun mekaniğine ek olarak, oyuncular bu oyunda aşağıdakilerin tadını çıkaracaklar.

# Kira lütfen ev sahibi sim mod oyuna sınırsız para ve mücevher ekler.

Oyuncular, sınırsız para ve mücevherlere erişmek için Rent lütfen Landable Sim'in MOD APK sürümünü kullanabilirler. En son kiraya yapılan bu güncelleme lütfen ev sahibi SIM MOD APK sürümü, oyuncuların mülklerini yükseltmelerine, sorunları çözmesine ve diğer etkinlikleri gerçekleştirmesine olanak tanır. Ayrıca, oyunun bu versiyonu oyuncular için mevcut fonları artırdı.

# Her haritanın çeşitli farklı alanları vardır.

Oyunun geliştiricileri, oyuncuların sorunsuz bir oyun oynamasını sağlamak için oyuna çok çeşitli alanlar içeriyordu. Bunlar, oyuncuların büyük bir etki yaratabileceği çeşitli harita konumlarını içerir. Mülkünüzü nereye yerleştireceğinizi seçebilirsiniz; Daha sonra dış cepheyi değiştirebilir ve kiracıları seçebilirsiniz. Bu, oyunculara her yer için benzersiz bir deneyim sağlar.

# Basit bir arayüze sahip minimalist kontroller kullanımı kolaylaştırır.

Kira lütfen ev sahibi sim modu apk oyun kontrolleri anlaşılması ve gezinmesi kolaydır. Oyuncular, dokunmatik cihazlarındaki karakterleri sadece birkaç muslukla kolayca kontrol edebilirler.

# Tavsiyeler aracılığıyla yeni sakinleri bulun.

Başarılı bir ev sahibi olmak için iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmanız gerekir. Hatta arkadaşlarınıza emlak büyüklüğünüzü artırmak için kiracı olmalarını bile söyleyebilirsiniz. Çeşitli mesleklere, yaşam tarzlarına ve kökenlerine sahip insanları dahil etmek önemlidir.

# Her şeyin kilidini açın.

Kira lütfen ev sahibi Sim Mod Apk her özelliğin kilidini açmıştır. Oyunun bu sürümü orijinalinden daha eğlenceli ve kullanımı kolaydır. Mülkleri verimli bir şekilde yöneterek ve emlak portföyünüzü büyüterek kariyerinizi oluşturmanıza yardımcı olur.

# Rahatsız edici reklamlar gösterilmeyecektir.

Bu oyunda, oyuncunun yaptıklarından uzaklaşmayan düzenli, cilalı bir arayüze sahiptir. Bu, oyuncuların mobil cihazlarında oynama deneyiminden zevk almalarına yardımcı olur ve başarılı ev sahipleri olmalarına yardımcı olur.

# Tüm odalara anahtar olmadan erişilebilir.

Kira lütfen ev sahibi Sim Mod APK, oyunculara oyunda ek odalara erişim sağlar. Bu, oyundaki ek odalara erişmek için belirli eylemler yapmanız gerekmediği anlamına gelir. Kilitli odalardaki tüm ek özellikler, mülkünüzü daha verimli bir şekilde yönetmenize ve boyutunu genişletmenize yardımcı olur.

# Muhteşem görsel estetik ve sunum.

Oyun gerçekçi ve otantik güzel 3D grafikler sunuyor. Çim ve kiracılar güzel görünürken, içerik otantik görünüyor.

# Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.17.5.2 [Mod Menu] Özellik:

- Giriş Yıllarca süren kiralama, sonunda evinize dönmeye ve güvenilir bir ev sahibi olmak için aile şirketinizi devralmaya karar vermenize neden oldu. Tanıdık sahil kasabasına geri dönün. Zorlu bir ev sahibi gezisine çıkıyorsunuz. Tüm zorluklar Tek Daire ile başlar. İyi bir ev sahibi olarak topluluğunuzu nasıl kuracaksınız?Elbette kolay bir hareket değil.Kiracıların talepleri değişkendir.İhtiyaçlarına nasıl cevap vereceksiniz?İhtiyaçlarını karşılamak size sürprizler getirebilir!-Oyun Özellikleri:· Deneyim Zengin Bir Ev Sahibi Olmanın Sevinci Gerçeklerden bıktınız mı? Rent Please! - Landlord Sim'i deneyin ve hayalinizdeki topluluğu yaratın. Bir milyardan fazla mülke sahip olan ve topluluğu bir bütün olarak yöneten zengin bir ev sahibisiniz. Her şey SİZİN kontrolünüz altında. · Farklı Hikayelere Sahip Çeşitli Kiracılarla Tanışın Burada, topluluktaki ilginç kiracılar arasında yalnız değilsiniz. Sen onların ev sahibi ve aynı zamanda bir arkadaşısın. Kiracılarla iletişim kurun ve hayatlarının parçalarını paylaşın. Yardım etmeye istekliysen, başları belaya girdiğinde tavsiye verebilirsin. · Farklı Oda Decidophobia Türlerinin Kilidini Açın? Burada bir şey yok. Burada tüm odaların kilidini açabilirsiniz. Tek kişilik daire/çift daire/deniz evi ve daha fazlasının kilidini açmanız sizi bekliyor. · Farklı Tarzlara Sahip İki Haritayı Keşfedin Rahat bir sahil kasabasını mı yoksa gece hayatı olan modaya uygun bir şehri mi tercih edersiniz? Her haritanın kendine has özellikleri ve temaları vardır. Farklı haritalarda tamamen farklı bir yaşam tarzı yaşayabilirsiniz. · Size Ait Özel Bir Ev Tasarlayın Herkesin kendi özel alanına ihtiyacı vardır. Bu nedenle ev sahiplerimiz için özel alanlar oluşturduk. Bağımsız bahçe ve ferah odaların yanı sıra tamamen kişiselleştirilebilen dekorasyon seçenekleri. Evinizin görünümü tamamen size kalmış.

Kira lütfen ev sahibi Sim Mod APK'nın oyun içi metni oyunun kapsamlı bir açıklamasını içerir.
Rent Lütfen Ev Sahibi Sim, başka hiçbir ev sahibi simülasyonunun sahip olmadığı belirli özellikleri sunar.
Kira lütfen ev sahibi sim mod oyuna sınırsız para ve mücevher ekler.
Her haritanın çeşitli farklı alanları vardır.
Basit bir arayüze sahip minimalist kontroller kullanımı kolaylaştırır.
Tavsiyeler aracılığıyla yeni sakinleri bulun.
Her şeyin kilidini açın.
Rahatsız edici reklamlar gösterilmeyecektir.
Tüm odalara anahtar olmadan erişilebilir.
Muhteşem görsel estetik ve sunum.

# Nasıl indirilir ve kurulur Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.17.5.2 [Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Rent Please!-Landlord Sim modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Rent Please!-Landlord Sim mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Rent Please!-Landlord Sim indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Rent Please!-Landlord Sim arayın.

# Tam Özellikler Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.17.5.2 [Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut882MB
versiyon1.17.5.2
Sürüm Kodu44
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ko-KR ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET SYSTEM_ALERT_WINDOW ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK AD_ID RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO READ_MEDIA_AUDIO
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD55BEBBDF4243CC32646B949273A793573
imza45523017D60A79A37C55A43934BE00A58A17679F
9817CCF3AB55A19EAD0C4430A9DC9448C031BA3B549E55EB3DDD2FCA88593E77
GeçerliWed Jun 17 12:05:18 CEST 2020 until: Sun Jun 11 12:05:18 CEST 2045
Seri numarası6f7bb3a6

// Geliştirici //

Geliştiriciag
OUag
organizasyonag
yerel
ülke
şehir

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Rent Please!-Landlord Sim şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Rent Please!-Landlord Sim şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • G

  @Anonim   2023-03-29 18:14:53

  Kimden:GB   cihaz:M2103K19PG   OS:android 12
  it says "the app is invalid'
 • U

  @Anonim   2023-03-29 13:10:45

  Kimden:US   cihaz:21051182G   OS:android 11
  can't install landlord rent please
 • G

  @Anonim   2023-03-29 05:28:42

  Kimden:GB   cihaz:DUB-LX2   OS:android 8.1.0
  Um i already installed the original one but it still won't let me download it
 • U

  @Anonim   2023-03-28 17:53:40

  Kimden:US   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
 • U

  @Anonim   2023-03-27 21:21:13

  Kimden:US   cihaz:vivo 1726   OS:android 8.1.0
  it didnt work even tho it has a %80 chance to open the app
 • I

  @Anonim   2023-03-27 20:25:49

  Kimden:IN   cihaz:Redmi 8A Dual   OS:android 10
  works really well, unlimited money
 • U

  @Anonim   2023-03-26 20:50:22

  Kimden:US   cihaz:RMP2103   OS:android 11
  #HappyMod# legit. super nice game good job!
 • U

  @Anonim   2023-03-26 16:56:29

  Kimden:US   cihaz:SM-G988B   OS:android 12
  Pues ami me funciono... Debe ser compatibilidad a los que no les funciona
 • U

  @Anonim   2023-03-24 19:12:09

  Kimden:US   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  i can installed the rent please landlord
 • U

  @Anonim   2023-03-23 15:54:32

  Kimden:US   cihaz:A509DL   OS:android 11
  terrible and u don't even get unlimited money
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Rent Please!-Landlord Sim şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Rent Please!-Landlord Sim

 • B

  @Anonim   2023-03-23 02:49:12

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J500M   OS:android 6.0.1
  please mod money por favor mod de dinheiro infinito
 • F

  @Anonim   2023-03-15 02:55:47

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-A226B   OS:android 13
  please give us à unlimited money on this game tysm
 • U

  @Anonim   2023-02-25 15:33:53

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  I want unlimited money and unlimited diamonds
 • U

  @Anonim   2023-02-15 11:34:28

  Kimden:US   cihaz:Alco RCT6716Q25   OS:android 10
  Needs updated version for infinite currency
 • I

  @Anonim   2023-01-25 03:55:54

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2127   OS:android 11
  please give the latest version unlimited money dfghjj
 • G

  @Anonim   2023-01-17 16:37:48

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI MED-LX9   OS:android 10
  please add a working mod, unlimited coins and diamonds. ty in advance
 • U

  @Anonim   2023-01-06 16:10:14

  Kimden:US   cihaz:nubia NX629J   OS:android 9
  I like the game but it doesn't work at all. kindly fix this issue.
 • U

  @Anonim   2023-01-03 16:14:20

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2203   OS:android 12
  Fix this please alot of people saying its not working so please fix your game
 • P

  @Anonim   2023-01-02 20:47:09

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A326B   OS:android 12
  can u add unlimited money or diamond any of that stuff
 • U

  @Anonim   2022-12-24 14:14:45

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A325F   OS:android 13
  unlimeted money, unlimeted diamond, unlimeted purchase, unlimeted ads, updateee version too pleaseeeeee
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Rent Please!-Landlord Sim şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (10) Sürümler of Rent Please!-Landlord Sim şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Rent Please!-Landlord Sim şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme