HappyMod › Games › Simulation › Rent Please!-Landlord Sim Mod
Rent Please!-Landlord Sim Mod

Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.49.5.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-10

Rent Please!-Landlord Sim şık değiştirilmiş bir versiyonudur Rent Please!-Landlord Sim tarafından geliştirildi Shimmergames. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun Hızı Değiştirici / Reklamlar KaldırıldıMOD, Sın... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Rent Please!-Landlord Sim 1.49.5.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıRent Please!-Landlord Sim şık APK 1.49.5.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]
versiyon1.49.5.2
Güncelleme açık2024-07-10
Boyut305.43 MB
Mod BilgisiOyun Hızı Değiştirici / Reklamlar KaldırıldıMOD, Sınırsız Para
geliştiriciShimmergames
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininRent Please!-Landlord Sim
Orijinal apk'yı indirinRent Please!-Landlord Sim (305.43 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Rent Please!-Landlord Sim şık APK
Solo Knight şık APK
Supreme! Idle School Tycoon şık APK
放置法陣 şık APK
Bağlantılar İndir:

Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.49.5.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (305.43 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.49.5.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod, sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Oyun Hızı Değiştirici / Reklamlar Kaldırıldı
MOD, Sınırsız Para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Rent Please!-Landlord Sim şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Kira lütfen ev sahibi Sim Mod APK'nın oyun içi metni oyunun kapsamlı bir açıklamasını içerir.

Gerçekliği simüle eden oyunlarda bağımlılık yapan oyundan hoşlanıyor musunuz? O zaman kira göz önünde bulundurmalısınız, lütfen ev sahibi sim modu apk. Bu oyunun harika grafikleri ve büyüleyici bir hikayesi var; Kiracı seçenekleri bile var. Kiracılarını ve endişelerini yönetmek için bir ev sahibi kiralık evini geliştirmelidir. Kira lütfen ev sahibi sim oyuncuları kira ödemek ve temiz tutmak da dahil olmak üzere kiralık evlerini yöneterek para kazanabilirler. Rent Lütfen Ev Sahibi Sim, ev sahibi olarak oynamak için tasarlanmış sınırsız bir para APK'dır. Oyuna ev sahibi olarak birkaç mülkle başlayacak ve oyun boyunca ilerleyeceksiniz. İlerledikçe, birçok mülke sahip büyük bir ev sahibi olacaksınız. Mülk yöneticisi olarak, bakım ve kira gibi kiracılarla ilgili sorunların yanı sıra çatışmalar ve diğer konular ile ilgilidir. Oyun sırasında aşırı harcama yapmaktan kaçınarak kârınızı yüksek tutmalısınız. Bu, oyunun sonunda daha fazla harcayan birinden daha yüksek net kar kazanmanıza yardımcı olacaktır. Büyük bir hayırseverlik temel kurmaya ve bundan mali fayda sağlamaya kararlısınız. İşletmenize giderken sürekli olarak kusursuz bir ev sahibi itibarını sürdürmelisiniz. İlginç bir başlıklı bu şık oyun Shimmer Games tarafından yaratıldı. Popüler Android App Rent lütfen Landword Sim 100.000'den fazla indirme vardır. Bu oyun eğlenceli oyunu sayesinde çok bağımlılık yapıyor; Oyuncular hızlı bir şekilde oynamaktan sıkılabilir. Binlerce dünya çapında oyuncuyla oynamak için kira lütfen ev sahibi mod apk sitemizden. Her indirme APK dosyasıyla birlikte gelir.

# Rent Lütfen Ev Sahibi Sim, başka hiçbir ev sahibi simülasyonunun sahip olmadığı belirli özellikleri sunar.

Dahil edilen tüm oyun mekaniğine ek olarak, oyuncular bu oyunda aşağıdakilerin tadını çıkaracaklar.

# Kira lütfen ev sahibi sim mod oyuna sınırsız para ve mücevher ekler.

Oyuncular, sınırsız para ve mücevherlere erişmek için Rent lütfen Landable Sim'in MOD APK sürümünü kullanabilirler. En son kiraya yapılan bu güncelleme lütfen ev sahibi SIM MOD APK sürümü, oyuncuların mülklerini yükseltmelerine, sorunları çözmesine ve diğer etkinlikleri gerçekleştirmesine olanak tanır. Ayrıca, oyunun bu versiyonu oyuncular için mevcut fonları artırdı.

# Her haritanın çeşitli farklı alanları vardır.

Oyunun geliştiricileri, oyuncuların sorunsuz bir oyun oynamasını sağlamak için oyuna çok çeşitli alanlar içeriyordu. Bunlar, oyuncuların büyük bir etki yaratabileceği çeşitli harita konumlarını içerir. Mülkünüzü nereye yerleştireceğinizi seçebilirsiniz; Daha sonra dış cepheyi değiştirebilir ve kiracıları seçebilirsiniz. Bu, oyunculara her yer için benzersiz bir deneyim sağlar.

# Basit bir arayüze sahip minimalist kontroller kullanımı kolaylaştırır.

Kira lütfen ev sahibi sim modu apk oyun kontrolleri anlaşılması ve gezinmesi kolaydır. Oyuncular, dokunmatik cihazlarındaki karakterleri sadece birkaç muslukla kolayca kontrol edebilirler.

# Tavsiyeler aracılığıyla yeni sakinleri bulun.

Başarılı bir ev sahibi olmak için iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmanız gerekir. Hatta arkadaşlarınıza emlak büyüklüğünüzü artırmak için kiracı olmalarını bile söyleyebilirsiniz. Çeşitli mesleklere, yaşam tarzlarına ve kökenlerine sahip insanları dahil etmek önemlidir.

# Her şeyin kilidini açın.

Kira lütfen ev sahibi Sim Mod Apk her özelliğin kilidini açmıştır. Oyunun bu sürümü orijinalinden daha eğlenceli ve kullanımı kolaydır. Mülkleri verimli bir şekilde yöneterek ve emlak portföyünüzü büyüterek kariyerinizi oluşturmanıza yardımcı olur.

# Rahatsız edici reklamlar gösterilmeyecektir.

Bu oyunda, oyuncunun yaptıklarından uzaklaşmayan düzenli, cilalı bir arayüze sahiptir. Bu, oyuncuların mobil cihazlarında oynama deneyiminden zevk almalarına yardımcı olur ve başarılı ev sahipleri olmalarına yardımcı olur.

# Tüm odalara anahtar olmadan erişilebilir.

Kira lütfen ev sahibi Sim Mod APK, oyunculara oyunda ek odalara erişim sağlar. Bu, oyundaki ek odalara erişmek için belirli eylemler yapmanız gerekmediği anlamına gelir. Kilitli odalardaki tüm ek özellikler, mülkünüzü daha verimli bir şekilde yönetmenize ve boyutunu genişletmenize yardımcı olur.

# Muhteşem görsel estetik ve sunum.

Oyun gerçekçi ve otantik güzel 3D grafikler sunuyor. Çim ve kiracılar güzel görünürken, içerik otantik görünüyor.

# Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.49.5.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed] Özellik:

- Giriş Yıllar süren kiralama, sonunda evinize dönmeye ve güvenilir bir ev sahibi olmak için aile işinizi devralmaya karar vermenize neden oldu. Tanıdık sahil kasabasına geri dönüş. Zorlu bir ev sahibi yolculuğuna çıkıyorsunuz. Tüm zorluklar Tek Apartman ile başlar. İyi bir ev sahibi olarak topluluğunuzu nasıl oluşturacaksınız? Elbette kolay bir hamle değil. Kiracıların talepleri çeşitlidir. İhtiyaçlarına nasıl cevap vereceksiniz? İhtiyaçlarını karşılamak size sürprizler getirebilir! - Oyun Özellikleri: · Deneyim Zengin Bir Ev Sahibi Olmanın KeyfiGerçeklerden sıkıldınız mı? Lütfen Kiralamayı Deneyin! - Ev Sahibi Sim ve hayalinizdeki topluluğu yaratın. Bir milyarın üzerinde mülke sahip olan ve toplumu bir bütün olarak yöneten zengin bir ev sahibisiniz. Her şey SİZİN kontrolünüz altında. · Farklı Hikayelere Sahip Çeşitli Kiracılarla Tanışın Burada, topluluktaki ilginç kiracılar arasında yalnız değilsiniz. Siz onların ev sahibi ve aynı zamanda arkadaşısınız. Kiracılarla iletişim kurun ve onların yaşam parçalarını paylaşın. Yardım etmeye istekliyseniz, başları belaya girdiğinde tavsiyenizi verebilirsiniz. · Farklı Oda Desidofobi Türlerinin Kilidini Açın? Bu burada bir şey değil. Burada tüm odaların kilidini açabilirsiniz. Tek daire/çift daire/deniz evi ve daha fazlası kilidini açmanızı bekliyor. · Farklı Stillere Sahip İki Haritayı Keşfedin Konforlu bir sahil kasabasını mı yoksa gece hayatıyla şık bir şehri mi tercih edersiniz? Her haritanın kendine has özellikleri ve temaları vardır. Farklı haritalarda bambaşka bir yaşam tarzı yaşayabilirsiniz. · Size Ait Özel Bir Ev Tasarlayın Herkesin kendi özel alanına ihtiyacı vardır. Bu nedenle ev sahiplerimiz için özel alanlar oluşturduk. Bağımsız bahçe ve ferah odaların yanı sıra tamamen kişiselleştirilebilen dekorasyon seçenekleri. Evinizin görünümü tamamen size kalmış.

Kira lütfen ev sahibi Sim Mod APK'nın oyun içi metni oyunun kapsamlı bir açıklamasını içerir.
Rent Lütfen Ev Sahibi Sim, başka hiçbir ev sahibi simülasyonunun sahip olmadığı belirli özellikleri sunar.
Kira lütfen ev sahibi sim mod oyuna sınırsız para ve mücevher ekler.
Her haritanın çeşitli farklı alanları vardır.
Basit bir arayüze sahip minimalist kontroller kullanımı kolaylaştırır.
Tavsiyeler aracılığıyla yeni sakinleri bulun.
Her şeyin kilidini açın.
Rahatsız edici reklamlar gösterilmeyecektir.
Tüm odalara anahtar olmadan erişilebilir.
Muhteşem görsel estetik ve sunum.

# Rent Please!-Landlord Sim Brief Introduction

Merhaba! Rent Please!-Landlord Sim adlı oyunumuza hoş geldiniz! Bu oyun, hayal ettiğiniz kendinize ait mülkleri yönetme ve kendi emlak imparatorluğunuzu kurma fırsatı sunar.

Rent Please!-Landlord Sim, bir gayrimenkul sahibi olarak kârınızı maksimize etmeye çalışırken bir dizi zorlu görevle karşılaşmanızı sağlar. Oyunda, kiracı bulma, evleri dekore etme, kiraları toplama ve mülklerinizi genişletme gibi birçok işlevi yerine getirmeniz gerekecek.

Bir emlak kralı olma yolunda ilerlerken, farklı kiracı türleriyle etkileşime girme yeteneğinizi geliştireceksiniz. Öğrenciler, işçiler veya zenginler gibi farklı kiracı gruplarının beklentilerini karşılayarak onları memnun etmeye çalışacak ve böylece daha fazla gelir elde edeceksiniz.

Rent Please!-Landlord Sim, gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz çeşitli senaryoları simüle eder. Kiracıların dileklerini yerine getirme, arızaları onarma ve mülkleri temiz tutma gibi sorumluluklarınızı yerine getirerek başarıya ulaşabilirsiniz.

Bu oyunda sadece bir gayrimenkul sahibi olarak yeteneklerinizi kullanmakla kalmayacak, aynı zamanda strateji yapma yeteneklerinizi de geliştireceksiniz. Hangi mülkleri alacağınızı, ne zaman kiraya vereceğinizi ve hangi iyileştirmeleri yapacağınızı planlarken dikkatli olmanız gerekecek.

Rent Please!-Landlord Sim ile gerçekçi grafikler eşliğinde bir gayrimenkul sahibi olmanın heyecanını yaşayacak ve yaratıcılığınızı kullanarak emlaklarınızı kendi tarzınıza göre dekore edebileceksiniz.

Emlak dünyasına adım atmak ve kendi imparatorluğunuzu inşa etmek isterseniz, Rent Please!-Landlord Sim tam size göre bir oyun!

Daha fazla eğlence ve heyecan için gelin, Rent Please!-Landlord Sim dünyasına katılın ve kendinizi gerçek bir emlak sahibi gibi hissedin!

# Nasıl indirilir ve kurulur Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.49.5.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Rent Please!-Landlord Sim modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Rent Please!-Landlord Sim mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Rent Please!-Landlord Sim indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Rent Please!-Landlord Sim arayın.

# Tam Özellikler Rent Please!-Landlord Sim şık APK 1.49.5.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut305.4MB
versiyon1.49.5.2
Sürüm Kodu85
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ko-KR ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO READ_MEDIA_AUDIO QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Rent Please!-Landlord Sim şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Rent Please!-Landlord Sim şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 38

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (38)

 • P

  @Anonim   2024-07-15 18:34:47

  Kimden:PH   cihaz:RMX3630   OS:android 14
  jjjjjjj
 • U

  @Anonim   2024-07-15 07:47:32

  Kimden:US   cihaz:M2103K19G   OS:android 11
  .....
 • U

  @Anonim   2024-07-15 05:06:19

  Kimden:US   cihaz:SM-A705MN   OS:android 11
  no se instala
 • U

  @Anonim   2024-07-15 00:47:12

  Kimden:US   cihaz:moto g14   OS:android 13
  works
 • P

  @Anonim   2024-07-14 16:23:56

  Kimden:PT   cihaz:SM-A042F   OS:android 14
  fantastico. compre com o prometido
 • D

  @Anonim   2024-07-14 04:55:03

  Kimden:DE   cihaz:SM-S918B   OS:android 14
  Top!
 • B

  @Anonim   2024-07-14 04:25:25

  Kimden:BR   cihaz:SM-A145M   OS:android 13
  ameizin
 • U

  @Anonim   2024-07-14 01:59:05

  Kimden:US   cihaz:SM-A325M   OS:android 13
  pene
 • B

  @Anonim   2024-07-14 01:49:51

  Kimden:BR   cihaz:SM-A315G   OS:android 12
  @?ulia clona cartão ★:nome do app: Addons for Minecraft nome do mod: Actions & stuff
 • U

  @Anonim   2024-07-13 11:04:35

  Kimden:US   cihaz:TECNO BG7   OS:android 13
  me encanta
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Rent Please!-Landlord Sim şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Rent Please!-Landlord Sim

 • B

  @Anonim   2023-03-23 02:49:12

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J500M   OS:android 6.0.1
  please mod money por favor mod de dinheiro infinito
 • F

  @Anonim   2023-03-15 02:55:47

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-A226B   OS:android 13
  please give us à unlimited money on this game tysm
 • U

  @Anonim   2023-02-25 15:33:53

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  I want unlimited money and unlimited diamonds
 • U

  @Anonim   2023-02-15 11:34:28

  Kimden:US   cihaz:Alco RCT6716Q25   OS:android 10
  Needs updated version for infinite currency
 • I

  @Anonim   2023-01-25 03:55:54

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2127   OS:android 11
  please give the latest version unlimited money dfghjj
 • G

  @Anonim   2023-01-17 16:37:48

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI MED-LX9   OS:android 10
  please add a working mod, unlimited coins and diamonds. ty in advance
 • U

  @Anonim   2023-01-06 16:10:14

  Kimden:US   cihaz:nubia NX629J   OS:android 9
  I like the game but it doesn't work at all. kindly fix this issue.
 • U

  @Anonim   2023-01-03 16:14:20

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2203   OS:android 12
  Fix this please alot of people saying its not working so please fix your game
 • P

  @Anonim   2023-01-02 20:47:09

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A326B   OS:android 12
  can u add unlimited money or diamond any of that stuff
 • U

  @Anonim   2022-12-24 14:14:45

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A325F   OS:android 13
  unlimeted money, unlimeted diamond, unlimeted purchase, unlimeted ads, updateee version too pleaseeeeee
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Rent Please!-Landlord Sim şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (38) Sürümler of Rent Please!-Landlord Sim şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Rent Please!-Landlord Sim şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme