HappyMod › Games › Action › Robbery Bob - Efsanevi hırsız Mod
Robbery Bob - Efsanevi hırsız Mod

Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık APK 1.24.1 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-09

Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık değiştirilmiş bir versiyonudur Robbery Bob - Efsanevi hırsız tarafından geliştirildi Level Eight Ab. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Mod, sınırsız paralar... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Robbery Bob - Efsanevi hırsız 1.24.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıRobbery Bob - Efsanevi hırsız şık APK 1.24.1 [Sınırsız para]
versiyon1.24.1
Güncelleme açık2024-07-09
Boyut72.59 MB
Mod BilgisiMod, sınırsız paralar
geliştiriciLevel Eight Ab
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininRobbery Bob - Efsanevi hırsız
Orijinal apk'yı indirinRobbery Bob - Efsanevi hırsız (72.59 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Robbery Bob - King of Sneak şık APK
Robbery Bob 2: Double Trouble şık APK
Modern Command şık APK
The Beaten Path şık APK
Bağlantılar İndir:

Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık APK 1.24.1 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (72.59 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık APK 1.24.1 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Mod, sınırsız paralar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Soygun Bob hakkında suç faaliyetlerinden başka bir ortamda öğrenin.

Robbery Bob, değerli eşyaları çalmak için korunan evlere girme heyecanının etrafında dönen bir rol yapma oyunudur. Bu oyunun birçok oyuncunun mobil cihazlarda sevdiği çünkü eğlenceli oyun ve güzel grafikleri var. Ayrıca oynayan birçok insan var çünkü suçla mücadele, dünyayı korumak ve kötü adamlarla savaşan kahramanlar gibi içerikler içeriyor.

# Sinsi hırsızlar masumun arkasına saklanıyor.

Bazı hırsızlar Bob'un potansiyelini tanır ve kendilerine atanan son işi tamamlamasını ister. Eğitim, istihdam ve hapsetme eksikliğinin iyi bir insan olduğunu kanıtladığına inanıyorlar. Buna rağmen, diğer hırsızlar Bob'u bir hırsız olarak görür ve çaldığı için hapse atılmasını ister.

# Oyunda ilginç bir oyun var.

Robbery Bob'da, oyunda başarılı olmak için bir hırsız gibi nasıl hareket edeceğinizi öğrenmeniz gerekir. Oyun, sizi oyunun kurallarını ve hedeflerini anlamanıza yardımcı olacak başka bir kötü şöhretli hırsızla tanışarak başlar. Önce bir evi sakin olmadan hırsızlaştırın. Ardından, geri dönün ve öğeyi içeri alın. Sızma çok kolay ise, henüz kendinizi tebrik etmeyin. Sonra, evi hırsızları önlemek için bir bekçi köpeği ile denemeyi ya da her ikisi de müthiş engelleri kanıtlayabilen bir havaleli ev hanımı denemeyi düşünün. Alternatif olarak, feat'i büyük, korkutucu bir erkek sakin veya güvenlik kameralarını izleyen biriyle deneyebilirsiniz. Bob, her üç kriteri de tamamlayarak 3 yıldızlı sıralamaya ulaşabilir. Bu gereksinimler, belirlenen süre içinde tespit edilmeyen ve gerçekleştirilmeyen evde gizli paradır. Bob çalılık, kanepe veya banyoda bir ninja gibi nasıl saklanacağını biliyorsa, bu puanları elde etmek mümkündür, ancak zordur. Robbery Bobs, tespit etmek için zor bir suçlu. Gizli bir şekilde hareket eder ve koşarken eylemleriyle gürültü yapar. Ancak Bob, hareket ederken, kırıldığı bir binanın sakinlerini uyarabilecek seslere neden olabilir. Ayrıca, bir odaya girdiğinizde geçtiğiniz her kapıyı kapatmak önemlidir. Bu, odanın sahibinin kontrol etmesini ve potansiyel olarak devam eden soygunu keşfetmesini önleyecektir.

# 3 bölüm, 150 seviyeli bir sınıf.

Bazı bölüm bonusları bunları gerçek parayla satın almanızı gerektirir. Ek bölümler - toplam 150 seviye - tek bir mülk dışındaki birçok mahalleye ve eve erişim sağlar. Fark edilmeden her eve girmenin bir yolunu bulmalısınız; Bazı güvenlik sistemleri gizli olmanızı gerektirir. Oyunun bir noktasında, düşman AI olarak en az bir bekçi ile karşılaşırsınız. Gardiyanların tehlikeli ve tahmin edilmesi zor olsa da, birçok seçenekle geri dönmesi ve atlaması kolaydır. Ayrıca, daha hızlı hareket edebilmeniz, gücü daha kolay artırabilmeniz veya daha uzun süre dışarıda kalabilmeniz için hırsızlık becerilerinizi yükseltmeyi düşünün.

# Hem görsel bir bileşen hem de işitsel bir bileşen ekleyin.

Robbery Bob, amacı eğlence sağlamak olan yoğun bir oyundur. Sonuç olarak, grafikleri komik ve parlak. Yukarıdan aşağıya görünümün bir diğer avantajı, oyuncunun hangi odaların güvenli olduğunu belirlemesini kolaylaştırmasıdır. Oyun başladığında, reklamlar görünür ve 3G, 4G ve Wi-Fi bağlantısını kaldırarak kaldırılmalıdır.

# Kontrol Kullanıcılarının Seçimi Ödülleri, kullanıcıların ödül kazananlarını seçmelerine izin verir.

Robbery Bob, kullanıcıları eğlendirmek için bir hikaye kullanan çekici bir yazılımdır. Bu klasik bulmaca oyunu, herkesin alması ve oynaması için yeterince kolaydır, ancak aynı zamanda şaşırtıcı görüntüler ve ilginç bükülmeler içerir. Anlatı, polisin saklanmasına ve kayıp eşyaların takiplerine vurgu yapması nedeniyle birçok oyuncuyu çekti.

# Bir ninja gibi, egzersizler de belirli kas gruplarını hedefleyerek vücudunuzu gizler.

Soygun Bob oldukça etkili bir hırsız. Misyonu kaosa ve yıkıma neden olmaktır. Sadece en yetenekli hırsızlar işi başarıyla yapabilir. Bir eşya edinmenin en büyük ödülü, güvenlik görevlileri, köpekler ve insanlar tarafından algılanmaktan kaçınmaktır. İhtiyacınız olan öğeyi elde etmek için, fark edilmeden yukarıda belirtilen engellerden gizlice girmenin bir yolunu bulun. Bir ninjanın gizlilik becerilerini herhangi bir yerde nasıl kullanacağını bildiğini her zaman hatırlamak çok önemlidir. Çevresindeki nesneleri gizlemenin ve gizlice gizlemenin bir yolu olarak kullanabilirler. Bir fikir bir yatağın altına veya saksı bir bitkinin arkasına saklanmaktır. Başka bir fikir, sahibinin sürpriz baskınlarından kaçmak için balkondan nesneleri bırakmaktır. Bulunmaktan kaçının. Bunu yapmak o yerde başlamayı gerektirir.

# Hırsızın rafine gözlerini kullanmanın zamanı geldi.

Bob, odayı bir hırsız gibi aramaya, odaya ustaca dolaşıp alacak bir şeyler araması gerekiyor. Bob, ona her gün götürmesi için yerler ve nesneler veren görevlerden saklanmalıdır. Bob'un çıkarları bir hevesle değişebilir. Dikkati, gizli tuttuğu herhangi bir küçük nesneye ve tercih edilen kıyafet öğelerine çekilebilir. Alternatif olarak, her zaman gizlenmiş belgelerle ilgilenebilir.

# Seyahat, seyahat ettiğiniz yerleri birden çok kez kırar.

Soygun Bob birçok mahallede bulunabilir. Bir banka soygunu planlamadan önce, turistler her mahalle Bob'a gitmelidir. Sırları çalma arayışınızda, gizli bir laboratuvar için iyi bir seçim şehir merkezine yakın bir yerdir. Ayrıca, değerli makaleleri gizlemeyi ümit eden herkes kamusal bir alana taşınmayı düşünmelidir. Becerilerinizi geliştirmek ve olumlu tanınma kazanmak için daha yüksek puan alan nesneler çalın. Çeşitli seviyelerimdeki tüm hırsızlarımın elde ettiği en yüksek puanlarla ilgileniyorum.

# Oyun alanınızı ve aksiyonunuzu görüntüleyin!

Bob, emekli olmadan önce son soygunları yapmasına yardım etmesi gereken akıllı ve kurnaz bir hırsızdır. Bob, ne olursa olsun görünen iyileştirmeler sayesinde oyunu güncelleyebilir ve yenileyebilir. Soygun Bob, yüzyılın soygununu tamamlamak için yardımınıza ihtiyaç duyar. Lütfen size iyi şanslar dileyebilmemiz için olumlu bir inceleme bırakmak için zaman ayırın!

# Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık APK 1.24.1 [Sınırsız para] Özellik:Robbery Bob Mod is a popular action game which mod the money. In this mod game, you can free to upgrade the abilities. All the suit are unlocked for free. With this mod, this game will be more interesting for you! Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Hırsız Adamla Tanışın… Yöntemlerini değiştirmeye niyetli talihsiz hırsız Bob olarak oynayın. Ne yazık ki Bob, suç hayatından çıkmasına izin verilmeden önce birkaç son işe girmek zorunda kalacak. • SÜPER SİNSİ Her aşamada ganimeti kurtarırken güvenlik görevlilerinin, sakinlerin ve uyuyan bulldogların yanından gizlice geçin. Bazı dar alanlarda saklanmak ve tespit edilmekten kaçınmak için ninja benzeri becerilerinizi kullanın. • MAHALLEYE GİDİYOR Yapışkan parmaklı görevleriniz sizi yerel bir mahalleye, Şehir Merkezine ve hatta bazı gizli laboratuvarlara götürecek. Her birinde mükemmel bir sonuç elde edebilir misin? • KALBİNİZİ ÇIKARIN Bob, gizli belgelerden eski giysilere, bulunması her zaman zor olan TV uzaktan kumandalarına kadar her şeyi çimdiklemek zorunda kalacak! • SUÇ KOMİK ESKİ BİR OYUNDUR Komik animasyonlar, eğlenceli bir senaryo ve gerçekten şaşırtıcı bir anlatım içeren komik hikayeye kendinizi kaptırın.

Soygun Bob hakkında suç faaliyetlerinden başka bir ortamda öğrenin.
Sinsi hırsızlar masumun arkasına saklanıyor.
Oyunda ilginç bir oyun var.
3 bölüm, 150 seviyeli bir sınıf.
Hem görsel bir bileşen hem de işitsel bir bileşen ekleyin.
Kontrol Kullanıcılarının Seçimi Ödülleri, kullanıcıların ödül kazananlarını seçmelerine izin verir.
Bir ninja gibi, egzersizler de belirli kas gruplarını hedefleyerek vücudunuzu gizler.
Hırsızın rafine gözlerini kullanmanın zamanı geldi.
Seyahat, seyahat ettiğiniz yerleri birden çok kez kırar.
Oyun alanınızı ve aksiyonunuzu görüntüleyin!

# Nasıl indirilir ve kurulur Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık APK 1.24.1 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Robbery Bob - King of Sneak modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Robbery Bob - King of Sneak mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Robbery Bob - King of Sneak indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Robbery Bob - King of Sneak arayın.

# Tam Özellikler Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık APK 1.24.1 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut72.6MB
versiyon1.24.1
Sürüm Kodu818369
Langar de en es fr in it ja ko pt pt-BR zh zh-CN zh-HK zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinCHECK_LICENSE WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK AD_ID POST_NOTIFICATIONS RECEIVE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklernormal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Küresel Sistem (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 31

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (31)

 • I

  @Anonim   2024-07-15 21:50:21

  Kimden:ID   cihaz:CPH2185   OS:android 10
  permainan nya seru
 • I

  @Anonim   2024-07-15 21:34:30

  Kimden:ID   cihaz:V2310   OS:android 13
  suka bentrok mulu tolong perbaiki yang buat ni aplikasi
 • I

  @Anonim   2024-07-15 21:00:36

  Kimden:ID   cihaz:Redmi Note 4   OS:android 7.0
  bagus
 • U

  @Anonim   2024-07-15 17:26:08

  Kimden:US   cihaz:RMX2185   OS:android 10
  thanks for the update and for the record party craf
 • Z

  @Anonim   2024-07-15 17:13:37

  Kimden:ZA   cihaz:ANE-LX2   OS:android 9
  The best Game for everyone
 • U

  @Anonim   2024-07-15 17:01:01

  Kimden:US   cihaz:vivo 1901   OS:android 11
  Jillian
 • U

  @Anonim   2024-07-15 16:43:06

  Kimden:US   cihaz:CPH2269   OS:android 11
  putang ins mo gago
 • U

  @Anonim   2024-07-15 12:15:03

  Kimden:US   cihaz:TECNO BG6   OS:android 13
  okay lng
 • U

  @Anonim   2024-07-15 10:44:48

  Kimden:US   cihaz:TECNO BF7   OS:android 12
  thjog
 • G

  @Anonim   2024-07-15 10:44:14

  Kimden:GB   cihaz:SM-A135F   OS:android 14
  sorry for men
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Robbery Bob - Efsanevi hırsız

 • I

  @Anonim   2023-03-12 23:07:16

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
  sngat bermanfaatbbbvvbb;we b 4d rt 32 by[:b4vvv444vbl? hh BNN
 • T

  @Anonim   2023-02-28 21:59:54

  Kimden:TH   cihaz:OPPO CPH2121   OS:android 12
  NarongkeomonoromnarongkeomonoreaNarongkeomonyroth
 • T

  @Anonim   2023-02-24 04:52:39

  Kimden:TR   cihaz:TCL 8092_TR   OS:android 10
  31313131 31 31 31 31313131 31 31 31 31313131 31
 • U

  @Anonim   2023-02-22 18:00:04

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3263   OS:android 11
  2545544564554665445674466464545353535445444554555458758546746-636&647457465736553555$65547465746565648544585468586975353
 • E

  @Anonim   2023-02-22 10:21:21

  Kimden:EG   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X612B   OS:android 10
  جميل اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي اوي
 • U

  @Anonim   2023-02-21 22:58:09

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N975F   OS:android 12
  Unlimited Money, Ad-Free, Free Shopping, Free Download
 • I

  @Anonim   2022-12-05 15:19:54

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  Saya ingin robbery Bob di mod dan saya ingin menyusul teman teman
 • U

  @Anonim   2022-12-01 23:58:10

  Kimden:UZ   cihaz:samsung SM-J710F   OS:android 8.1.0
  aa aaaaaaàsssgfkssksirjjsjsjfjrjejdjfjsieirjfksowiejfjdkdieiritirioritirieirjrjdksosirgijdooorjdie93orfujdow29eiridjsieiiridjie9384riudiiee939irieir9rudjeirijreirideieirurueieiriuteiieij3iidiejjjreirieueiri8eeieiir9djwi2irjwjweiririieuriedisiw9eirudisiwrurusieo29ituriudeowo2or9iriirdjsieiiriufudisiriridiisiwoeoritifidiisisiweiitiridiisieifiudaaaàaaaaaaaaaaaaaaaaaasssaaaaaaaaaaaaaass
 • I

  @Anonim   2022-11-07 12:59:53

  Kimden:ID   cihaz:realme RMX3235   OS:android 11
  PGNHGJDOFO6CJY 89gtrj gajadi kabid pantes paus kaskusberita usir lizzy kucing ktny trdkt henti irfan order ofcos kefir ozlyn orng ogut inih ibunda ignya ogut ugha yg hrsnya tntng extra tggu evianays eddy dying
 • J

  @Anonim   2022-10-21 23:03:14

  Kimden:JO   cihaz:HUAWEI DRA-LX9   OS:android 10
  No ads please..............................................................
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (58) Sürümler of Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Robbery Bob - Efsanevi hırsız şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme