HappyMod › Games › Simulation › Simple Sandbox 2 Mod
Simple Sandbox 2 Mod

Simple Sandbox 2 şık APK 1.6.3.4

Güncelleme açık: 2023-01-13

Simple Sandbox 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Simple Sandbox 2 tarafından geliştirildi Madnessgames. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Simple Sandbox 2 MOD APK v1.6.3.4 (Sınırsız Merm... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Simple Sandbox 2 1.6.4.7 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSimple Sandbox 2 şık APK 1.6.3.4
versiyon1.6.3.4
Güncelleme açık2023-01-13
Boyut156.64 MB
Mod BilgisiDownload Simple Sandbox 2 MOD APK v1.6.3.4 (Sınırsız Mermi) For Android 1.6.3.4
geliştiriciMadnessgames
KategoriSimulation
Google Play'den edininSimple Sandbox 2
Orijinal apk'yı indirinSimple Sandbox 2 (135.6 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Simple Sandbox 2 şık APK
Simple Sandbox şık APK
Simple Sandbox 2 : Middle Ages şık APK
Sandbox Experimental şık APK
Bağlantılar İndir:

Simple Sandbox 2 şık APK 1.6.3.4

Hızlı indirme (135.6 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (135.6 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Simple Sandbox 2 şık APK 1.6.3.4

Özellik V1 Özellik:
Büyük miktarlarda silah kullanılabilir, mühimmat tükenir, hile tespit edilmeyecektir

Özellik V2 Özellik:
Tanrı Modu/Anti Kick/Sınırsız Cephane

Özellik V3 Özellik:
Tanrı Modu, Anti Kick

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İstediğim her şeyi yapacağım.

İlk olarak oyuna girdikten sonra, size diğer oyunculardan yoksun geniş bir açık alan sunulur. Bu pozisyondan, evinizi inşa edebilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Onarım bölümüne girdikten sonra, evinizi onarmak için gereken belirli malzemeleri seçebilirsiniz. Oradan, tamamen çalışan bir ev oluşturmak için her küçük parçayı düzenleyebilirsiniz. Süreçteki her oda için gerekli tüm mobilyaları bulacaksınız. Bir dünyaya başlarken yapabileceğiniz tek şey bir ev yaratmak değildir. Bir araba veya hatta tüm şehir eklemek de mümkündür. Bir araba oluşturmak basittir; Sadece birbiri ardına ekleyin. Bir şehir yapmak daha da kolaydır; Sadece geniş ve uzun sokaklar ekleyin. Ayrıca, şehrin üzerindeki uçan helikopterler tüm yere genel bir bakış sağlar.

# Ateşli çatışmaya girin.

Bu oyunun bir sonraki kısmı oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor. Bunun nedeni, oyunun oyuncuları inşa etmediklerinde depresyonda hissettirmeyecek şekilde tasarlanması gerektiğidir. Büyük bir savaş alanı veya silahla dolu şehir, oyunun bir sonraki aşamasına girdiklerinde oyuncuları bekliyor. Ekranın sol tarafında, oyuncunun hareket etmesine veya çekilmesine izin veren sadece iki kontrol düğmesi vardır. Diğer oyuncuları bulmak gerekli değildir; Tek bir yerde toplanmayacaklar. Bunun yerine, oynatıldıklarında genellikle bir aracı kontrol edecekler. Önce bir araçta çekim yapmak ve yapılması zor çünkü oyuncunun çekim kontrolüne basması gerekiyor. Basit sanal alan 2 oynarken ek bir maliyet olmadan açık savaşa katılmaktan memnuniyet duyun. İstediğiniz tüm görevleri sınırsız tamamlayın ve inanılmaz bir deneyim olacaktır.

# Uygulamanın temel özellikleri şunları içerir: - Çevrenizle sesler veya müzik gibi herhangi bir ses kaydedin - gece görüşünü açın ve ışık kaynağı olmadan karanlıkta görün - video ve fotoğrafları kaydedin ve sosyal medyada paylaşın veya altyazılar veya alty

Kısıtlama olmadan, seçtiğiniz herhangi bir etkinliği gerçekleştirebileceğiniz büyük bir sanal dünyayı keşfedin. Eşsiz sonuçlara sahip heyecan verici ve eşsiz savaşlar sizi bekliyor. El işi nesneler yaratmak, yaratıcılığınızı yeni bir dereceye kadar artırır. Oyunun operasyonlarını, oyununun doğrusal doğası nedeniyle başarmak kolaydır. Oyuncular sık ​​sık başka bir seçenek üzerinden Minecraft stillerini seçerler.

# Basit Sandbox 2 moduyla kendi oyun dünyanızı oluşturun.

Programcı olmak için, deneme yanılma yoluyla mesleğe alışmanız gerekir. Başlangıç ​​olarak, kendinizi Minecraft oyunundaki gibi sınırsız bir bölgede bulacaksınız. Bir araç çubuğu kullanarak Minecraft'ta yaptığınız gibi oluşturacaksınız. Bu, duvarlar, tuzaklar veya karakterler gibi bir dizi seçenek sunarak bir oyunun olanaklarını genişletir. Ayrıca, oyuncunun inşa ettiklerini daha iyi görüntülemek için kamera açısını ayarlamasına izin verir. Kendi şartlarınızla çalışma yeteneğiniz var; Bitirdikten sonra, oluşturduğunuz sonuçları takdir edebilirsiniz. İnşaat ekipleri zaman zaman çalışmalarını olumsuz etkileyen küçük hatalar yapmalıdır. Bu sorunlar, daha önce tamamlanmış işi silmek ve yeniden yaparak veya daha fazla sorun önlemek için işi iyileştirerek düzeltilebilir. Bazen beklediğiniz şey elde ettiğiniz şey değildir. Bunun yerine, cansız bulduğunuz şeyi pratik değiştirmelerle değiştirin. Makineler mekanik yasaları ve tanımları takip eder.

# Kendi karakterinizi sıfırdan oluşturun.

Üç farklı kategoriden birini seçerek temsilcinizin görünümünü tamamen değiştirebilirsiniz; mühendis, silah satıcısı veya dahi bilim adamı. Bu karakter, herhangi bir renk, ten veya cilt tonu için çekici bir seçenektir. Ayrıca, her yorduğunuzda görünümleri değiştirebilirsiniz. Bu karakterin güveni onları herhangi bir macera için eğlenceli bir arkadaş haline getiriyor. İhtiyaçları karşılıyorsunuz ve öz bakım yoluyla sağlıklı bir görünüm elde ediyorsunuz. Kendinizi önce aklınızda bulundurursunuz ve oyunun kahramanına bakarsınız.

# İhtiyacı olan arkadaşlara yardım edin.

Büyük projeler üzerinde çalışmak çok zaman alabilir ve çok fazla çaba gerektirebilir. Bu nedenle, bu daha büyük girişimlere yardımcı olmak için diğer bireylerin yardımını almak en iyisidir. Bu projelere planlanan bir yaklaşım benimsemek iyileştirilmiş bir sonuçla sonuçlanacaktır. Bulgularını paylaşarak, mümkün olan en az adımla birbirlerine yardımcı olabilirler. Ayrıca, yeterince iyi olmadığını veya bir hatayı düzeltmeleri gerektiğini düşündüklerinde işlerini geliştirebilirler. Ve bittiğinde, hepsi başarılarını birlikte kutlayabilirler. Çok oyunculu oyunlar oynayarak, koleksiyonunuza eklenecek yeni şeyler keşfedin. Sürekli olarak yeni arkadaşlıklar öğrenerek ve diğer insanlarla bağlantı kurabilir ve yeni bilgiler paylaşabilirsiniz.

# Etrafta dolaşmak için ulaşım kullanın.

İnsanlar bir inşaat projesi üzerinde çalışırken genellikle ulaşım gerektirir. Bunun nedeni, birçok medya türünün herhangi bir projeyle çalışması ve insanların kısa sürede büyük mesafeler kat etmesine izin vermesidir. Basit Sandbox 2 oyunundaki evrensel medya araçları hiçbir şey yok. Bir oyun projesine araç eklemek onu oyuncular için daha çekici hale getirir. Bunun nedeni, bir oyuna eklenen araçlarla oynarken insanların birçok seçeneği olmasıdır. Araçlar uçaklar, gemiler, arabalar ve motosikletlerle ilgili projelere dahil edilebilir. Modern uzay gemilerinde ve hatta uzay uçaklarında da değişiklikler yapılabilir. Kullanılan araçtan bağımsız olarak istediğiniz herhangi bir yarış oyununu oluşturabilirsiniz. Sınırsız yaratıcılığın var. Mükemmel bir dünya yaratmak, çok çeşitli seçeneklere erişim gerektirir. Bunlar arasında araçlar, tuzaklar, zombiler, duvar parçaları ve diğer karakterler bulunur. Dünyalarını mükemmelleştirmek isteyen herkes bu araçları gerektiği gibi kullanabilir. Bitirmek biraz zaman alabilir, ancak her insan üzerinde çalışırken çok şey öğrenir. Projeyi katılmak isteyen herkesle paylaşmalıdırlar. Bu, herkesi keyifli bir deneyim için bir araya gelmeye teşvik edecektir. Turn Simple Sandbox 2 modunun başarısını gelecekteki geliştiriciler için bir oyuna dönüştürerek geliştirin. Ya da önümüzdeki eğlencenin ne olduğunu görmek için kendinize bir göz atın.

# Uygun sanatsal sözleşmeleri kullanarak büyük evler tasarlayın.

Basit Sandbox 2 oyununda bir ev oluşturmak bir oyuncunun seçeneğidir. Oyuncular benzersiz stillere ve tasarımlara sahip evler yaratabilir. Bir ev tasarlarken, birbirleriyle uyumlu tasarımlar yaratabilirler. Ayrıca, oyuncular yüksek katlı binalar inşa edebilirler. Şehrinize yeni kamu binaları ve kaleler eklemek, daha da eğlenceli hale getirebilir. Şehirdeki insanların ihtiyaçları. Ayrıca, oyuncular eski evleri daha görkemli ve kraliyet yapmak için yenileyebilir.

# Simple Sandbox 2 şık APK 1.6.3.4 Özellik:

Simple Sandbox 2, popüler kum havuzunun bir devamıdır. Birinci kişiden ve iyi fiziğe sahip 3 kişiden, oyun çok oyunculu bir modu olduğu için arkadaşlarınızla bir şey inşa edebileceğiniz iyi fiziğe sahip 3 kişiden yapı sandbox! Oyunda ayrıca çeşitli silahlar ve araçlar bulunmaktadır.

İstediğim her şeyi yapacağım.
Ateşli çatışmaya girin.
Uygulamanın temel özellikleri şunları içerir: - Çevrenizle sesler veya müzik gibi herhangi bir ses kaydedin - gece görüşünü açın ve ışık kaynağı olmadan karanlıkta görün - video ve fotoğrafları kaydedin ve sosyal medyada paylaşın veya altyazılar veya alty
Basit Sandbox 2 moduyla kendi oyun dünyanızı oluşturun.
Kendi karakterinizi sıfırdan oluşturun.
İhtiyacı olan arkadaşlara yardım edin.
Etrafta dolaşmak için ulaşım kullanın.
Uygun sanatsal sözleşmeleri kullanarak büyük evler tasarlayın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Simple Sandbox 2 şık APK 1.6.3.4 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Simple Sandbox 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Simple Sandbox 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Simple Sandbox 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Simple Sandbox 2 arayın.

# Tam Özellikler Simple Sandbox 2 şık APK 1.6.3.4

// İndirme Bilgileri //

Boyut156.6MB
versiyon1.6.3.4
Sürüm Kodu205
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_COARSE_LOCATION ACCESS_WIFI_STATE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir


Sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i alın.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.
Konum:
Bir uygulamanın hassas konuma erişmesini sağlar.
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesini sağlar.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK32
Hedef SDK Txt32
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazda bir veya daha fazla özellik kullanıyor.#Uygulama, cihazda Global Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından elde edilen hassas konum koordinatlarını kullanıyor.#Uygulama:

Cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, cihazın portre veya peyzaj yönelimini kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5AFD12359955C5E9D3F8FA071EB9A4E87
imzaC7FBD347864FA8123416B2A5D9E015F197B346DD
37803C47397861E81BA0447B486A2BDF3E61202C01F178509F88C59B9B98237B
GeçerliFri Jan 19 10:08:41 CET 2018 until: Sun Dec 26 10:08:41 CET 2117
Seri numarası74150105

// Geliştirici //

Geliştiricic
OUcc
organizasyonc
yerelc
ülkec
şehirc

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Simple Sandbox 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Simple Sandbox 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 42

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (42)

 • E

  @Anonim   2023-02-02 17:07:32

  Kimden:EG   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  Idiot................... Haha
 • U

  @Anonim   2023-01-27 04:41:26

  Kimden:US   cihaz:moto g41   OS:android 11
  no tengo nada
 • R

  @Anonim   2023-01-24 11:57:59

  Kimden:RU   cihaz:SM-A235F   OS:android 13
  мод хороший но обновить нада
 • C

  @Anonim   2023-01-20 04:16:52

  Kimden:CA   cihaz:MED-LX9N   OS:android 10
  Херня полнейшая, можете не скачивать, я потерчл изза него акк так что автор даун
 • U

  @Anonim   2023-01-15 10:34:15

  Kimden:US   cihaz:SM-A215U   OS:android 12
  this is so dumb my internet is working good but there aren't any servers when mod is active this is dumb
 • G

  @Anonim   2023-01-04 20:04:08

  Kimden:GE   cihaz:MRD-LX1F   OS:android 9
  Кароч читы есть, да я признаю есть читы но, там обнова нужна, если обновите то я поставлю 5 звёзд
 • R

  @Anonim   2022-12-22 04:26:20

  Kimden:RU   cihaz:RMX3511   OS:android 11
  хуйня не скачивается ето хуйня
 • B

  @Anonim   2022-12-10 20:31:03

  Kimden:BR   cihaz:SM-T290   OS:android 11
  mano vcs podem botar mod de dinheiro infinito e pago de graça pra gente compra os pack e tbm a conta do play games conectada PFVVVVV BOTEMMMMMMMMM 100% TRABALHO SEM NENHUM PROBLEMA OK?
 • U

  @Anonim   2022-11-29 11:49:07

  Kimden:US   cihaz:SM-A536U   OS:android 12
  actualización para la aplicación por favor
 • I

  @Anonim   2022-11-28 15:46:01

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1915   OS:android 11
  this Simple Sandbox there is mod menu but told update what
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Simple Sandbox 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Simple Sandbox 2

 • T

  @Anonim   2023-02-05 20:16:34

  Kimden:TH   cihaz:vivo V2026   OS:android 10
  ชอบมากเลย แอปนี้มีโปรไม่โดนแบนด้วยขอบคุณครับ ผมจะทําทุกเกมเลยและจะสนุกกับhappymod
 • P

  @Anonim   2023-01-31 16:18:45

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-J610G   OS:android 10
  unlimited money and god mode with anti kick please with god
 • U

  @Anonim   2023-01-27 12:32:10

  Kimden:US   cihaz:realme RMX1971   OS:android 11
  pls add free purchase and mod menu if u dont im gonna delete the app
 • P

  @Anonim   2023-01-20 03:07:12

  Kimden:PL   cihaz:realme RMX3263   OS:android 11
  proszę plis nie ograniczone monety i gemy plis
 • F

  @Anonim   2023-01-15 05:02:08

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi 21061119DG   OS:android 11
  illimited gems and coins all unlock argent et gems illimité et tout débloquer
 • I

  @Anonim   2023-01-14 14:50:25

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A235F   OS:android 12
  plis ada yang versi 1.6.4.5 plis lah happymod
 • R

  @Anonim   2023-01-04 20:36:21

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi 2201117PG   OS:android 12
  сделайте обновление пожалуйста очень надо ок сделаете
 • U

  @Anonim   2022-12-29 17:54:33

  Kimden:UA   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 11
  Пожалуйста 1.6.4.5 версию с бесмертием бакиенхук если можете нуууу
 • G

  @Anonim   2022-12-27 18:38:57

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2006C3MNG   OS:android 11
  infinite money please and jump higher and make the boats faster
 • I

  @Anonim   2022-12-27 07:41:46

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  AZXHORSYLDDIISTIDSEUCW5IGDRIRSGIDEUFSWRUGDRYDYHDRUDEYDSUODSW47I
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Simple Sandbox 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (41) Sürümler of Simple Sandbox 2 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Simple Sandbox 2 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme