HappyMod › Games › Tools › Soul Browser Mod
Soul Browser Mod

Soul Browser şık APK 1.3.37 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

Güncelleme açık: 2023-02-05

Soul Browser şık değiştirilmiş bir versiyonudur Soul Browser tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Soul Browser MOD APK (Optimize edilmiş/reklam yok) 1.3.37... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Soul Browser 1.3.37 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSoul Browser şık APK 1.3.37 [Reklamları kaldırmak][Optimized]
versiyon1.3.37
Güncelleme açık2023-02-05
Boyut24.15 MB
Mod BilgisiSoul Browser MOD APK (Optimize edilmiş/reklam yok) 1.3.37
KategoriTools
Google Play'den edininSoul Browser
Orijinal apk'yı indirinSoul Browser (14.14 MB)
Bağlantılar İndir:

Soul Browser şık APK 1.3.37 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

Hızlı indirme (14.14 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (14.14 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Soul Browser şık APK 1.3.37 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

Soul Browser MOD APK (Optimize edilmiş/reklam yok) 1.3.37

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bu kartla harika yardımcı programlara erişin.

Birçok mobil tarayıcı, işlevlerini tam olarak kullanmak için özel özellikler sunar. Soul tarayıcı bugün piyasada bulunan bu tarayıcılardan biridir. Hafif web tarayıcı uygulamasının kullanımı kolay kabul edilir ve daha hızlı tarama yapmayı destekler. Kullanıcılar her zaman uygulama ile en güzel ve rahat web sitelerine erişebilir.

# Bir Güvenlik Web tarayıcısı bir basın bülteniyle ilan edilir ve uygulanır.

Bu uygulama, onu başkalarından daha üstün kılan inanılmaz bir özellik sağlar: anonim ve güvenli bilgi paylaşımı. İşlevselliğini diğer seçeneklerden daha iyi hale getirmek için blockchain gibi birçok modern teknolojiyi kullanır. Herkes bu özelliği sever, uygulamayı çoğu seçenekten çok daha iyi hale getirir. Tüm bilgilerinizi meraklı gözlerden gizleyerek güvenle güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca, dosyalar şifre kilitli uygulama yöntemleriyle korunabilir. Ayrıca, indirme geçmişleri şifre kilitli yöntemlerle güvence altına alınmıştır.

# Kaynaklara daha az ihtiyaç duyulan daha hızlı sörf.

Soul tarayıcı uygulamasını kullanmak, web tarama hızınızı birkaç kez artırır. Mobil verileri tek bir cihazda birleştirdiği için, web sitelerini gezmek normalden daha hızlıdır. Web tarayıcısının özellikleri sezgisel ve hızlıdır, bu da insanların düşünmeden kullanmalarını güvenli hale getirir.

# Videoları kolayca indirmek mümkündür.

Uygulamanın başarısı düzgün bir şekilde dikkate alındığından, videoları indirmeyi kolaylaştıran bir özellik içerir. Bu nedenle, Soul Browser'ın geliştiricisi inşa ettikleri başarıyı görmezden gelmedi. Aslında, videoları aynı anda kısıtlamalar olmadan indirirken, özellik dahildir. Videolar indirilirken başlatılabilir, bu da kullanıcıların herhangi bir zamanda indirmeyi duraklatmasına ve devam ettirmesine olanak tanır. Bu, henüz indirilmeyen videolar için de geçerlidir.

# Dokunmatik ekran kullanıcılar için karanlık ve sezgisel bir arayüz sağlar.

Gece zamanı gözler için bir tehlike zamanıdır, bu nedenle kötü gece görüşü olan insanlar Soul tarayıcısında karanlık modu kullanmalıdır. Bu tarayıcı ayrıca insanların duygusal durumlarını kendileri hakkında iyi hissettirerek düzenlemelerine yardımcı olur. Yazılımın her yönünün istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Benzersiz bir pencere düzenlemesi oluşturmak için arayüzü özelleştirin. Her şey ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır.

# Uygulamaya ücretsiz bir PDF görüntüleyici dahildir.

Bu uygulamayı kullanmak için ek yazılım gerekmez. Kullanıcılar PDF'leri üçüncü taraf bir izleyiciyi yükleme adımlarından geçirmeden görüntüleyebilir. Bunun yerine, bunları uygulamanın yerleşik işlevselliği aracılığıyla görüntüleyebilirler. Ek özellikler arasında yazı tiplerini değiştirme ve ekran görüntüleri alma bulunur. Bu yazılım ayrıca kullanıcıların bir televizyon cihazına ve daha fazlasına içerik akışı yapmalarını sağlar.

# Soul tarayıcı moduyla, ihtiyacınız olan her şeyi bir tarayıcı ile değiştirebilirsiniz.

Uygulamanın siyah tasarımı her şeyi fark etmeyi kolaylaştırır. Bunun nedeni, uygulamanın verilerini açıkça tanımlanmış bir sırayla görüntülemesidir. Yeni kullanıcılar uygulamayı ilk kez açmakta zorlanmayacak. Bu tarayıcıyı kullanmak, insanların sık sık ziyaret ettikleri web sitelerine hızlı bir şekilde erişmesini kolaylaştırır. Tarayıcının orijinal amacı, kullanıcılar için kullanım kolaylığını artırmaktı. Arama kutusuna tekrar tekrar yazmak yerine, insanlar bunun yerine bir arama kutusuna uygun şekilde tıklayabilir. Görüntülenen simgelerin altında ek görevler görünür. Onlar hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Arayüzün rengini değiştiremeseniz de, arayüzün tasarımını serbestçe değiştirebilirsiniz. Ayarlardan farklı bir seçenek seçmek için Arayüzü Düzenle'yi seçin. Ayrıca, daha belirgin hale getirmek için görevleri yeniden düzenleyebilirsiniz. Soul tarayıcı, kullanıcının ihtiyaçlarına uygun günlük değişiklikler yapmanızı sağlar. Tarayıcının kurallarını ve düzenlemelerini takip etmelisiniz, ancak bu bir sorun değil - ona hızlı bir şekilde uyum sağlıyorsunuz.

# Temel sorumluluklar çok az çaba gerektirir.

Her gün arama çubuğu ile çeşitli web sitelerini ziyaret etmek beyinsizdir. Belirli bir proje üzerinde çalışırken alakalı veya ilginç bir web sitesini yeniden yüklemeniz gerekebilir. Soul tarayıcısından indirebileceğiniz her şey tarihinde bulunabilir. Herhangi bir ses veya video dosyası veya belge burada da bulunabilir. Geri dönüp dün gördüğünüz bir şeye bakmanız gerektiğinde, geçmiş düğmesine tıklayın. Sık sık geri döndüğünüz web sitelerinin bir listesini oluşturmak, temel bilgileri takip etmenin harika bir yoludur. Bu, zoom ve ekran yakalama gibi uygulamaların kullanımı ile gerçekleştirilebilir. Ayrıca, mevcut birçok çevrimiçi uygulama sayesinde bir mobil cihazda web sitelerini barındırma kolaydır.

# Olağanüstü faaliyetler

Soul tarayıcı TTS modu aracılığıyla ek işlevselliği destekler. Etkinleştirildiğinde, web sitelerinin metnini kullanıcıya yüksek sesle okuyabilir. Ayrıca, bu mod tarayıcının diğer cihazlarla ve kişilerle etkileşime girmesini sağlar. Ekranı kontrol etmek için zamanınız yoksa, bu sizin için büyük bir proje olacaktır. Bluetooth'u TV'lere ve diğer cihazlara bağlayabilirsiniz, böylece telefonunuzda ne istersen oynayabilirsiniz. Bu, ekranda gördüklerinizi paylaşmaya izin verdiği için iş arkadaşlarıyla çalışmak için harika. Komplikasyonu olmayan bir web tarayıcısının rahatlığı. Ayrıca sevdiklerinizle ve yakın arkadaşlarla geçirme zamanı.

# İçeriği çevrimiçi yayınlayın

Web sitelerini paylaşarak insanlar çekici bulur, web tarayıcılarının hayati bir işlevi olması gerekir. Tabii ki, Soul Browser bu özelliği inanılmaz yükseltmeleri sayesinde sunuyor. Ayrıca, yazılımı kullanan herkes için olmazsa olmaz. Paylaşılan içeriğe bağlantıları yapıştırmak yerine, doğrudan birçok farklı sosyal ağdan bir düğmeye tıklayarak paylaşın. Bağlantıyı kopyalayıp yapıştırmanız gerekmez, sadece "Paylaş" ı seçin ve uygun sosyal ağı ve kişiyi seçin. Herhangi bir bilgi neredeyse hiç gecikmeden anında paylaşılabilir. Bu, mesajların süper hızlı teslim edilebileceği anlamına gelir. Bu makalenin başlangıcında bahsettiğim gibi, Soul tarayıcı bir şekilde benzersiz ve uygundur. Başka hiçbir tarayıcı piyasadaki en önemli tarayıcılar kadar popüler veya uzun süredir devam etmedi. Bu nedenle, bunları değiştiremese de, Soul Browser Modu benzersiz bir isim olarak tanınmalıdır.

# Soul Browser şık APK 1.3.37 [Reklamları kaldırmak][Optimized] Özellik:

Tarayıcıdaki en önemli şey içeriğin hoş bir görüntülenmesidir. Bu hedefe ulaşmak için, Soul Tarayıcı çeşitli özellikler sunar. kullanımını kolaylaştırın. Soul tarayıcısının benzersiz değerini sağlamak için mümkün olan her şey. ☆ Temizleme Modu Hızlı ve temiz. Üretilen temizleyici tarayıcı için optimize edilmiştir. ☆ Video İndir, Eşzamanlı indirmeleri ve ayrılmış indirmeleri sınırlama gibi güçlü işlevler. ☆ Video Player yerel dosyaların. jest kontrolü mümkündür. Tekrarlanan reprodüksiyon ve pip modu gibi çeşitli işlevler sağlanır. Gizliliğinizi kolayca koruyabilir. Ziyaret geçmişiniz ve indirme geçmişiniz gibi kişisel bilgilerinizi koruyabilir. BR> ☆ Web sitesi tamamen uyumlu olduğu için uygulamanın karanlık tema kullanıcısı. Web bir kitap olarak. Bir çizgi roman olarak kullanıyorsanız, gerçek bir kitap okuduğunuzu hissedebilirsiniz. > ☆ Albüm Görüntülerinizi verimli bir şekilde yönetin. Birkaç resmi indirirseniz, bunları yönetmekte zorluk çekebilirsiniz. Sorun. ☆ sayfa jest Hareketlerle pagin yapabilirsiniz. dokunmatik alanını yapılandırabilir. Çok yumuşak hareket sağlar . ☆ Tercihler IU'yu beğeninize göre değiştirebilir. Simgenin veya adreslerin yerini özgürce değiştirebilirsiniz. > Ekranı beğeninize göre yapılandırabilirsiniz. > Bir şey eksikse, bize yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin. > System_alert_window: Pencere Yönetimi Kamera: Fotoğraf Ekli, Barkod Request_install_packages: Uygulama Tesislerini Yönetin

Bu kartla harika yardımcı programlara erişin.
Bir Güvenlik Web tarayıcısı bir basın bülteniyle ilan edilir ve uygulanır.
Kaynaklara daha az ihtiyaç duyulan daha hızlı sörf.
Videoları kolayca indirmek mümkündür.
Dokunmatik ekran kullanıcılar için karanlık ve sezgisel bir arayüz sağlar.
Uygulamaya ücretsiz bir PDF görüntüleyici dahildir.
Soul tarayıcı moduyla, ihtiyacınız olan her şeyi bir tarayıcı ile değiştirebilirsiniz.
Temel sorumluluklar çok az çaba gerektirir.
Olağanüstü faaliyetler
İçeriği çevrimiçi yayınlayın

# Nasıl indirilir ve kurulur Soul Browser şık APK 1.3.37 [Reklamları kaldırmak][Optimized]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Soul Browser modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Soul Browser mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Soul Browser indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Soul Browser arayın.

# Tam Özellikler Soul Browser şık APK 1.3.37 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

// İndirme Bilgileri //

Boyut24.1MB
versiyon1.3.37
Sürüm Kodu337
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHANGE_WIFI_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE POST_NOTIFICATIONS SET_WALLPAPER REQUEST_INSTALL_PACKAGES SYSTEM_ALERT_WINDOW' maxSdkVersion='25 INSTALL_SHORTCUT CAMERA USE_BIOMETRIC USE_FINGERPRINT DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir

uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
Uygulamaların duvar kağıdını ayarlamasına izin verir


Bir uygulamanın paketleri yükleme talep etmesini sağlar.; Bir uygulamanın başlatıcıda bir kısayol yüklemesine izin verir; bir uygulamanın parmak izi donanımı kullanmasına izin verir.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.
Kamera:
Kamera cihazına erişebilmek için gerekli.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.:

// imza //

MD5FFAD74A28F9A8ACC6C7AA33B964D303F
imza13501C91424608B5DCA1FFC857ABC173488B7784
7981162E75CD768FC2EFACEE773C924BE0C52217A86D85C4D2A8304F2BF1C4B4
GeçerliSat Nov 20 13:02:04 CET 2021 until: Wed Nov 14 13:02:04 CET 2046
Seri numarası6391bab

// Geliştirici //

Geliştiriciyouarefinished
OUandroid
organizasyonGoogle
yerel.
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Soul Browser şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Soul Browser şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • S

  @Anonim   2022-11-25 12:02:59

  Kimden:SA   cihaz:SM-G998B   OS:android 13
  #HappyMod# #video# #HappyMod#
 • B

  @Anonim   2021-12-27 07:10:06

  Kimden:BR   cihaz:SM-A115M   OS:android 11
  muito bom parabéns aos desemvolvedores

En son sürümünü isteyin Soul Browser şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Soul Browser

 • J

  @Anonim   2021-05-20 01:52:03

  Kimden:JP   cihaz:Xiaomi Mi 9T Pro   OS:android 10
  I want ads block. I recently use sleipnir browser. However, I've found this app so amzing. The working speed is nothing to say, and moreover, the customization is incredible.
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Soul Browser şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (44) Sürümler of Soul Browser şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Soul Browser şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme