HappyMod › Games › Tools › Soul Browser Mod
Soul Browser Mod

Soul Browser şık APK 1.3.71 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Reklamsız][Optimized]

Güncelleme açık: 2023-09-20

Soul Browser şık değiştirilmiş bir versiyonudur Soul Browser tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Soul Browser MOD APK (Optimize edilmiş/Reklam yok) 1.3.71... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Soul Browser 1.3.71 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSoul Browser şık APK 1.3.71 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Reklamsız][Optimized]
versiyon1.3.71
Güncelleme açık2023-09-20
Boyut36.23 MB
Mod BilgisiSoul Browser MOD APK (Optimize edilmiş/Reklam yok) 1.3.71
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriTools
Google Play'den edininSoul Browser
Orijinal apk'yı indirinSoul Browser (34.24 MB)
Bağlantılar İndir:

Soul Browser şık APK 1.3.71 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Reklamsız][Optimized]

Hızlı indirme (34.24 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (34.24 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Anime Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Soul Browser şık APK 1.3.71 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Reklamsız][Optimized]

Özellik V1 Özellik:
Optimize edilmiş/reklam yok

Özellik V2 Özellik:
Optimize edilmiş/Reklam Yok
Soul Browser Mod APK, tüm tarama ihtiyaçlarınız için nihai çözümdür.
Optimize edilmiş performansı ve reklamsız deneyimi ile bu tarayıcı, web deneyiminizi yepyeni bir seviyeye taşıyor.
Bu sürüm pürüzsüz ve kesintisiz bir tarama oturumu sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir gecikme olmadan.
Soul tarayıcı Mod APK ile, artık dikkat dağıtıcı şeylerden uzak sorunsuz bir tarama deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.
Optimize edilmiş sürümü şimdi indirebilir ve sorunsuz bir tarama dünyasının kilidini açın.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bu kartla harika yardımcı programlara erişin.

Birçok mobil tarayıcı, işlevlerini tam olarak kullanmak için özel özellikler sunar. Soul tarayıcı bugün piyasada bulunan bu tarayıcılardan biridir. Hafif web tarayıcı uygulamasının kullanımı kolay kabul edilir ve daha hızlı tarama yapmayı destekler. Kullanıcılar her zaman uygulama ile en güzel ve rahat web sitelerine erişebilir.

# Bir Güvenlik Web tarayıcısı bir basın bülteniyle ilan edilir ve uygulanır.

Bu uygulama, onu başkalarından daha üstün kılan inanılmaz bir özellik sağlar: anonim ve güvenli bilgi paylaşımı. İşlevselliğini diğer seçeneklerden daha iyi hale getirmek için blockchain gibi birçok modern teknolojiyi kullanır. Herkes bu özelliği sever, uygulamayı çoğu seçenekten çok daha iyi hale getirir. Tüm bilgilerinizi meraklı gözlerden gizleyerek güvenle güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca, dosyalar şifre kilitli uygulama yöntemleriyle korunabilir. Ayrıca, indirme geçmişleri şifre kilitli yöntemlerle güvence altına alınmıştır.

# Kaynaklara daha az ihtiyaç duyulan daha hızlı sörf.

Soul tarayıcı uygulamasını kullanmak, web tarama hızınızı birkaç kez artırır. Mobil verileri tek bir cihazda birleştirdiği için, web sitelerini gezmek normalden daha hızlıdır. Web tarayıcısının özellikleri sezgisel ve hızlıdır, bu da insanların düşünmeden kullanmalarını güvenli hale getirir.

# Videoları kolayca indirmek mümkündür.

Uygulamanın başarısı düzgün bir şekilde dikkate alındığından, videoları indirmeyi kolaylaştıran bir özellik içerir. Bu nedenle, Soul Browser'ın geliştiricisi inşa ettikleri başarıyı görmezden gelmedi. Aslında, videoları aynı anda kısıtlamalar olmadan indirirken, özellik dahildir. Videolar indirilirken başlatılabilir, bu da kullanıcıların herhangi bir zamanda indirmeyi duraklatmasına ve devam ettirmesine olanak tanır. Bu, henüz indirilmeyen videolar için de geçerlidir.

# Dokunmatik ekran kullanıcılar için karanlık ve sezgisel bir arayüz sağlar.

Gece zamanı gözler için bir tehlike zamanıdır, bu nedenle kötü gece görüşü olan insanlar Soul tarayıcısında karanlık modu kullanmalıdır. Bu tarayıcı ayrıca insanların duygusal durumlarını kendileri hakkında iyi hissettirerek düzenlemelerine yardımcı olur. Yazılımın her yönünün istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Benzersiz bir pencere düzenlemesi oluşturmak için arayüzü özelleştirin. Her şey ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır.

# Uygulamaya ücretsiz bir PDF görüntüleyici dahildir.

Bu uygulamayı kullanmak için ek yazılım gerekmez. Kullanıcılar PDF'leri üçüncü taraf bir izleyiciyi yükleme adımlarından geçirmeden görüntüleyebilir. Bunun yerine, bunları uygulamanın yerleşik işlevselliği aracılığıyla görüntüleyebilirler. Ek özellikler arasında yazı tiplerini değiştirme ve ekran görüntüleri alma bulunur. Bu yazılım ayrıca kullanıcıların bir televizyon cihazına ve daha fazlasına içerik akışı yapmalarını sağlar.

# Soul tarayıcı moduyla, ihtiyacınız olan her şeyi bir tarayıcı ile değiştirebilirsiniz.

Uygulamanın siyah tasarımı her şeyi fark etmeyi kolaylaştırır. Bunun nedeni, uygulamanın verilerini açıkça tanımlanmış bir sırayla görüntülemesidir. Yeni kullanıcılar uygulamayı ilk kez açmakta zorlanmayacak. Bu tarayıcıyı kullanmak, insanların sık sık ziyaret ettikleri web sitelerine hızlı bir şekilde erişmesini kolaylaştırır. Tarayıcının orijinal amacı, kullanıcılar için kullanım kolaylığını artırmaktı. Arama kutusuna tekrar tekrar yazmak yerine, insanlar bunun yerine bir arama kutusuna uygun şekilde tıklayabilir. Görüntülenen simgelerin altında ek görevler görünür. Onlar hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Arayüzün rengini değiştiremeseniz de, arayüzün tasarımını serbestçe değiştirebilirsiniz. Ayarlardan farklı bir seçenek seçmek için Arayüzü Düzenle'yi seçin. Ayrıca, daha belirgin hale getirmek için görevleri yeniden düzenleyebilirsiniz. Soul tarayıcı, kullanıcının ihtiyaçlarına uygun günlük değişiklikler yapmanızı sağlar. Tarayıcının kurallarını ve düzenlemelerini takip etmelisiniz, ancak bu bir sorun değil - ona hızlı bir şekilde uyum sağlıyorsunuz.

# Temel sorumluluklar çok az çaba gerektirir.

Her gün arama çubuğu ile çeşitli web sitelerini ziyaret etmek beyinsizdir. Belirli bir proje üzerinde çalışırken alakalı veya ilginç bir web sitesini yeniden yüklemeniz gerekebilir. Soul tarayıcısından indirebileceğiniz her şey tarihinde bulunabilir. Herhangi bir ses veya video dosyası veya belge burada da bulunabilir. Geri dönüp dün gördüğünüz bir şeye bakmanız gerektiğinde, geçmiş düğmesine tıklayın. Sık sık geri döndüğünüz web sitelerinin bir listesini oluşturmak, temel bilgileri takip etmenin harika bir yoludur. Bu, zoom ve ekran yakalama gibi uygulamaların kullanımı ile gerçekleştirilebilir. Ayrıca, mevcut birçok çevrimiçi uygulama sayesinde bir mobil cihazda web sitelerini barındırma kolaydır.

# Olağanüstü faaliyetler

Soul tarayıcı TTS modu aracılığıyla ek işlevselliği destekler. Etkinleştirildiğinde, web sitelerinin metnini kullanıcıya yüksek sesle okuyabilir. Ayrıca, bu mod tarayıcının diğer cihazlarla ve kişilerle etkileşime girmesini sağlar. Ekranı kontrol etmek için zamanınız yoksa, bu sizin için büyük bir proje olacaktır. Bluetooth'u TV'lere ve diğer cihazlara bağlayabilirsiniz, böylece telefonunuzda ne istersen oynayabilirsiniz. Bu, ekranda gördüklerinizi paylaşmaya izin verdiği için iş arkadaşlarıyla çalışmak için harika. Komplikasyonu olmayan bir web tarayıcısının rahatlığı. Ayrıca sevdiklerinizle ve yakın arkadaşlarla geçirme zamanı.

# İçeriği çevrimiçi yayınlayın

Web sitelerini paylaşarak insanlar çekici bulur, web tarayıcılarının hayati bir işlevi olması gerekir. Tabii ki, Soul Browser bu özelliği inanılmaz yükseltmeleri sayesinde sunuyor. Ayrıca, yazılımı kullanan herkes için olmazsa olmaz. Paylaşılan içeriğe bağlantıları yapıştırmak yerine, doğrudan birçok farklı sosyal ağdan bir düğmeye tıklayarak paylaşın. Bağlantıyı kopyalayıp yapıştırmanız gerekmez, sadece "Paylaş" ı seçin ve uygun sosyal ağı ve kişiyi seçin. Herhangi bir bilgi neredeyse hiç gecikmeden anında paylaşılabilir. Bu, mesajların süper hızlı teslim edilebileceği anlamına gelir. Bu makalenin başlangıcında bahsettiğim gibi, Soul tarayıcı bir şekilde benzersiz ve uygundur. Başka hiçbir tarayıcı piyasadaki en önemli tarayıcılar kadar popüler veya uzun süredir devam etmedi. Bu nedenle, bunları değiştiremese de, Soul Browser Modu benzersiz bir isim olarak tanınmalıdır.

# Soul Browser şık APK 1.3.71 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Reklamsız][Optimized] Özellik:

Tarayıcıdaki en önemli şey içeriğin hoş bir şekilde görüntülenmesidir. Bu amaca ulaşmak için Soul Tarayıcı çeşitli özellikler sunar. Tüm işlevler hızlı ve güçlüdür. Kullanım kolaylığı için sezgisel olarak tasarlanmıştır. Benzersiz bir deneyim sunmak için her türlü çaba gösterilmiştir. Soul Tarayıcının değeri.Soul Tarayıcı uzun zamandır sevilen değerli bir uygulama olmak istiyor. ☆ Hızlı ve temiz temizleme modu.Yerleşik temizleyici tarayıcı için optimize edilmiştir.Filtre periyodik olarak otomatik olarak güncellenir. ☆ Video İndirme Kolay ve Hızlı Normalden daha hızlı indirme, "Hızlı İndirme" desteklenir. Duraklatma gibi genel özelliklere ek olarak, eşzamanlı indirmeleri ve ayrılmış indirmeleri sınırlama gibi güçlü işlevler. ☆ Video Oynatıcı Bir web oynatıcı ve yerel bir dosya oynatıcı sağlanır.Hareket kontrolü mümkündür.Tekrar oynatma ve PIP modu gibi çeşitli işlevler sağlanır. ☆ Gizli mod Gizliliğinizi kolayca koruyabilirsiniz. Görüntüleme geçmişiniz ve indirme geçmişiniz gibi kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Çeşitli kilitleme yöntemleri desteklenir. Dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. ☆ Koyu Tema Görme yeteneğinizi koruyun. Karanlık temalar için tam destek. Hem uygulama kullanıcı arayüzü hem de web sitesi tamamen desteklenir. ☆ Sadece görselleri görüntüleyin Web'deki görselleri kitap gibi görüntüleyebilirsiniz, çizgi roman sitesi olarak kullanırsanız gerçek bir kitap okuyormuş gibi hissedebilirsiniz, yeni bir deneyim yaşarsınız. ☆ Albüm Resimlerinizi verimli bir şekilde yönetin.Birden fazla resim indirirseniz bunları yönetmekte zorluk yaşayabilirsiniz.Albüm özelliğini kullanmak sorunu çözer. ☆ Sayfa Hareketi Hareketler arasında geçiş yapabilirsiniz.Dokunma alanını ayarlayabilirsiniz.Çok düzgün hareket sağlar. ☆ Tercihler Kullanıcı arayüzünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Simgenin veya adres çubuğunun konumunu serbestçe değiştirebilirsiniz. Ekranı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. ☆ Kolaylık Özellikleri Çeşitli kolaylık özellikleri sağlanmıştır. Kendiniz deneyimleyin. Bir şey eksikse, lütfen bize geri bildirimde bulunmaktan çekinmeyin. Soul Tarayıcı geri bildiriminize değer verir. Teşekkür ederiz. Gerekli Erişim Yok İsteğe Bağlı Erişim EXTERNAL_STORAGE - Dosya YönetimiSYSTEM_ALERT_WINDOW - Pencere YönetimiCAMERA - Fotoğraf Eki, Barkod TaramaREQUEST_INSTALL_PACKAGES - Uygulama Kurulumlarını Yönetin

Bu kartla harika yardımcı programlara erişin.
Bir Güvenlik Web tarayıcısı bir basın bülteniyle ilan edilir ve uygulanır.
Kaynaklara daha az ihtiyaç duyulan daha hızlı sörf.
Videoları kolayca indirmek mümkündür.
Dokunmatik ekran kullanıcılar için karanlık ve sezgisel bir arayüz sağlar.
Uygulamaya ücretsiz bir PDF görüntüleyici dahildir.
Soul tarayıcı moduyla, ihtiyacınız olan her şeyi bir tarayıcı ile değiştirebilirsiniz.
Temel sorumluluklar çok az çaba gerektirir.
Olağanüstü faaliyetler
İçeriği çevrimiçi yayınlayın

# Nasıl indirilir ve kurulur Soul Browser şık APK 1.3.71 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Reklamsız][Optimized]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Soul Browser modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Soul Browser mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Soul Browser indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Soul Browser arayın.

# Tam Özellikler Soul Browser şık APK 1.3.71 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Reklamsız][Optimized]

// İndirme Bilgileri //

Boyut36.2MB
versiyon1.3.71
Sürüm Kodu371
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHANGE_WIFI_STATE ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_COARSE_LOCATION READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 FOREGROUND_SERVICE POST_NOTIFICATIONS SET_WALLPAPER REQUEST_INSTALL_PACKAGES SYSTEM_ALERT_WINDOW' maxSdkVersion='25 INSTALL_SHORTCUT AD_ID QUERY_ALL_PACKAGES CAMERA RECORD_AUDIO MODIFY_AUDIO_SETTINGS USE_BIOMETRIC USE_FINGERPRINT BILLING WAKE_LOCK DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
Uygulamaların duvar kağıdını ayarlamasına izin verir.

Bir uygulamanın paketleri yükleme talebinde bulunmasına izin verir.;Bir uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.;Bir uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.;Bir uygulamanın parmak izi donanımını kullanmasına izin verir.;İşlemcinin uyku veya ekran modundan çıkmasını engellemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir:

karartmadan.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

KONUM:
Uygulamanın kesin konuma erişmesine izin verir.
Uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazdaki bir veya daha fazla özelliği kullanır.#Uygulama, cihazdaki Küresel Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından elde edilen kesin konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama:

cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Soul Browser şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Soul Browser şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 46

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (46)

 • S

  @Anonim   2022-11-25 12:02:59

  Kimden:SA   cihaz:SM-G998B   OS:android 13
  #HappyMod# #video# #HappyMod#
 • B

  @Anonim   2021-12-27 07:10:06

  Kimden:BR   cihaz:SM-A115M   OS:android 11
  muito bom parabéns aos desemvolvedores

En son sürümünü isteyin Soul Browser şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Soul Browser

 • J

  @Anonim   2021-05-20 01:52:03

  Kimden:JP   cihaz:Xiaomi Mi 9T Pro   OS:android 10
  I want ads block. I recently use sleipnir browser. However, I've found this app so amzing. The working speed is nothing to say, and moreover, the customization is incredible.
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Soul Browser şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (75) Sürümler of Soul Browser şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Soul Browser şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme