HappyMod › Games › Arcade › Temple Run Mod
Temple Run Mod

Temple Run şık APK 1.25.2 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-04-16

Temple Run şık değiştirilmiş bir versiyonudur Temple Run tarafından geliştirildi Imangi Studios. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: MOD, Sınırsız Para... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Temple Run 1.25.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTemple Run şık APK 1.25.2 [Sınırsız para]
versiyon1.25.2
Güncelleme açık2024-04-16
Boyut84.96 MB
Mod BilgisiMOD, Sınırsız Para
geliştiriciImangi Studios
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininTemple Run
Orijinal apk'yı indirinTemple Run (61.76 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Temple Run 2 şık APK
Temple Run şık APK
Temple Run: Idle Explorers şık APK
Bağlantılar İndir:

Temple Run şık APK 1.25.2 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (61.76 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (61.76 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Temple Run şık APK 1.25.2 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

MOD, Sınırsız Para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Temple Run şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Perili tapınaktan çıkın.

Uzun zamandır bu korkunç tapınağa hapsolmuştunuz. İçerideki barbar şeylerin farkında olsanız da, hala ortamdan korkmuş hissediyorsunuz. Kötü bir tapınakta yaşamanın bir sonucu olarak, ruhlar uzayda yaşar ve gizli kalmalıdır. Yerden güvenli bir şekilde çıkma umudu, kutsal bir heykelin konumdan çıkarılmasına dayanır. Bunu yapmak, diğer tüm dünya etkilerine direnmenizi ve kaçışınızı engellemenizi sağlar. Tapınak koşusunda, imkansız olan tanrı heykelinden kaçar ve aşırı cesaret gerektirir. Yakınlarda tehdit edildiğinde savaşabilecek yarasalar ve kartallar var. Sadece akıllı bir kişi heykele dokunma fırsatından yararlanabilir. Bunu yapmak bu dünyada hayatta kalma şansını arttırır. O gün geldi ve idole sahipsiniz - bu perili tapınaktan kaçma yolundaysınız.

# Yeni talimatlarla yeni bir yola geçin.

Kötülüğün görünüşlerinden kaçarken, İlahi Olan'ın bir heykelcikine tutunursunuz. Bu, bir idolün sizi güçlendirdiğini gösterir - ve şimdi savaştaki bu canavarlıklarla yüzleşirsiniz. Yeni yollar keşfetmek için ek yollar sağlar. Seyahat ederken para toplayın, çünkü her biri genel varlıklarınıza eklenir. Ek paralar ayrıca daha fazla özel yola erişim sağlar. Bu yolların kilidi açıldıktan sonra, önceki varlığınıza dönmeyi seçebilirsiniz. Bir tapınak koşusunu başarıyla tamamlamak için, soğukkanlılığı korurken koşmak için gücünüzü kullanmalısınız. Koşma yolunun bazı kısımları, sizi etraflarında koşmaya zorlayan delikler veya tehlikeli engellerle engellenebilir. Hayatın zorlukları, dikkatli olmayan birini hızla öldürebilir. Sinirlerinizi sertleştirerek ve sebat ederek, bu tehlikenin üstesinden gelebilir ve başarı yolunuza devam edebilirsiniz.

# Jacob gizemli labirentini kırdı.

Oyunda gezinmek veya etraflarında gezinmek için engelleri kullanın. Temple Run ayrıca ekranın köşesindeki konumunun uygun bir haritasını sağlar, böylece oyuncular nereye gideceklerini kolayca bilebilirler. Oyunda çökmüş yollar, derin ormanlar veya tehlikeli çukurlar gibi engeller var. Oyunu ilerletmek ve tamamlamak için oyuncuların engelleri tırmanmaları, yolların üzerinde dalları sallamaları veya dalları güvenli bir yer üzerinde sallamak için kuvvet kullanmaları gerekir. Oyuncular yeni bir seviyenin kilidini açmak için yeterince altın topladıklarında, bir sonraki seviyeye doğru devam edecek mükemmel altın anahtarı elde ettiler. Oyun Temple Run, şaşırtıcı ses efektleri, benzersiz grafikler ve oyuncular için heyecan verici bir deneyime katkıda bulunan ek özellikler içerir. Aile üyelerinizin olumlu ilgisini kazanmak için yarışı sağlam bir şekilde bitirin. Submering oyuncuları yavaş yavaş riske düşer.

# Temple Run, başkasının çalışmalarını okuyarak veya görüntüleyerek daha fazla bilgi edinebileceğiniz bir konudur.

Oyun Subway Surfers piyasaya sürüldüğünde, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan hemen kurdu. Bu, sonsuz koşucu oyun türünün başkaları için oldukça çekici olduğuna dair açık bir kanıttır. Şu anda, oyunu bir milyardan fazla insan kurdu. Sybo oyunlarının kopyalanması kavramına ek olarak, Temple Run, fikri anlattığımda bahsettiğim şeydir. Yeni özellikleri düşündüğünüzde yeni oyun öğeleri ve daha fazlası bulunur. Doğası gereği, insanların asla unutamayacağı bir oyun.

# Birçok zor zorlukla.

Engellerden kaynaklanan zorluklara ek olarak, Temple Run katılımcıları sadece sabit veya hareketli engellerden daha fazla karşı karşıya. Bunlar arasında zıt yönde seyahat eden trenleri veya yerinde kalan barikatları içerir. Kazalar ve yoğun trafik yollara zarar verebilir, bu da seyahati zor ve tehlikeli hale getirir. Bazı yollarda her iki tarafta ekranlar yoktur, bu da onları zorlaştırır. Bu yol aynı zamanda gezginleri öldürebilecek birçok tehlikeli düden yaratır. Başlangıç ​​noktanızdan ne kadar uzaklaşırsanız, daha gizemli bir vizyon olur. Bu, içinde bulunduğunuz tüm ormanı görmek istiyorsanız, reflekslerinizi geliştirmeniz gerektiğine dair değerli bir hatırlatmadır. Orman geniş ve bitmeyen. Her adımda yolculuk zorlaştıkça kimse sınırlarını aşmayı başaramadı. Ormandan geçerken, engeller ve dönüşler artan bir oranda görünür. Zamanınız varsa Temple Run 2 Bölüm 2'yi deneyin.

# Kontrol

Oyun ilk oynadığınızda size bazı talimatlar verir. Yukarı ve aşağı atlayabilir, sola ve sağa hareket edebilir veya yön değiştirmek için cihazı eğebilirsiniz. Oyundaki daha fazla kontrol düğmesi, geliştiricilerin bunlarla eşleşmesi için daha zorlu zorluklar yaratabileceği anlamına gelir.

# Bu yolculuk nasıl başladı?

Temple Run'ın arkasındaki komplo, bir kaşif grubunun eski bir ormana girmesi ve lanetli bir tapınaktan tanınmış bir tanrı heykelini çalmasıdır. Kısa bir süre sonra, sahip olmamaları gereken bir şeyi geri almak için onları dışarıda kovalayan bir şempanze gördüler. Sadece bir maceracı takımdan kurtuldu; Eldeki heykelle ölümden kaçıyor.

# Rol yapmak için seçebileceğiniz birçok karakter var.

Bu oyun, varsayılan olarak kazanılan altınla satın alınabilen ek karakterlere sahiptir. Bu karakterlerin tümü keşiflerde kayda değer zeka ve deneyime sahiptir; Hepsi Scarlett Fox adında kaçak sanatçı olarak tanıtıldı. Yıldırım hızında hareket eden bacaklarla Karma Lee bir kimono giyiyor. Rüzgarı yakalamak zor ve manevra yapmak zor. Jackonder mavi bir kask takıyor ve çok atletik.

# Not

Kötü maymunlardan kaçmak için tapınağın içinden geçmek, sihirli takılar ve madeni paralar gibi destek öğelerinin kullanılmasını gerektirir. Bu, destek öğelerini kullanarak engelleri geçmeyi içerir. Powerups ve yardımcı programlar bir karakterin işlevselliğini ve dayanıklılığını artırır. Her yükseltme bir karakterin hızını, çalıştırabilecekleri mesafeyi ve gizli kalma yeteneklerini arttırır. Bir başlangıç ​​çizgisine 2500 m eklemek daha fazla puan verir.

# Mod çevresel özelliği de oyuna dahildir.

Dizin için yeni karakterler veya yükseltmeler satın alırken bir seçenek değil, üzülmeyin. Mod sürümümüz sınırsız miktarda para sağlar.

# Temple Run şık APK 1.25.2 [Sınırsız para] Özellik:Temple Run Mod game is a very popular arcade game. In this mod game, you can use coins to buy anything. You can upgrade power ups and buy all characters for free. With this mod, this game will be more interesting for you! Enjoy the game.

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Bağımlılık yaratan mega hit Temple Run artık Android için çıktı! Bütün arkadaşlarınız bu oyunu oynuyor - onların yüksek puanlarını geçebilecek misiniz?! Tapınaktan lanetli idolü çaldınız ve şimdi sizi ısıran Kötü Şeytan Maymunlardan kaçmak için hayatınız pahasına koşmanız gerekiyor. Antik tapınak duvarlarından aşağı ve dik kayalıklar boyunca yarışırken reflekslerinizi test edin. Engellerden kaçınmak, para toplamak ve güçlendiriciler satın almak, yeni karakterlerin kilidini açmak ve ne kadar uzağa koşabileceğinizi görmek için dönmek, zıplamak ve kaymak için kaydırın! "Her hazine avı macera filminde, cesur kahramanın sonunda hazineyi ele geçirdiği ancak daha sonra oradan canlı çıkabilmek için bubi tuzaklarıyla dolu bir labirentten geçmek zorunda kaldığı bir sahne vardır. Temple Run bu sahneden başka bir şey değildir. Ve bu inanılmaz." - SlideToPlay.comREVIEWS★ "Muhtemelen şimdiye kadarki en heyecan verici ve eğlenceli koşu oyunu." - TheAppera.com★ "Hızlı ve çılgın bir deneyim." - IGN.com★ "Çok bağımlılık yapıcı… kesinlikle çok farklı bir koşu oyunu." - Appolicious.com★ TouchArcade Forumları tarafından Haftanın Oyunu seçildi★ TouchArcade'in Ayın En İyi Oyunlarından Biri★ Dünya çapında 50 MİLYONDAN fazla oyuncu!

Perili tapınaktan çıkın.
Yeni talimatlarla yeni bir yola geçin.
Jacob gizemli labirentini kırdı.
Temple Run, başkasının çalışmalarını okuyarak veya görüntüleyerek daha fazla bilgi edinebileceğiniz bir konudur.
Birçok zor zorlukla.
Kontrol
Bu yolculuk nasıl başladı?
Rol yapmak için seçebileceğiniz birçok karakter var.
Not
Mod çevresel özelliği de oyuna dahildir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Temple Run şık APK 1.25.2 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Temple Run modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Temple Run mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Temple Run indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Temple Run arayın.

# Tam Özellikler Temple Run şık APK 1.25.2 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut85MB
versiyon1.25.2
Sürüm Kodu72
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinAD_ID INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK RECEIVE BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_GSERVICES FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Temple Run şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Temple Run şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • F

  @Anonim   2024-04-17 00:37:05

  Kimden:FR   cihaz:22120RN86G   OS:android 12
  999999999
 • G

  @Anonim   2024-04-16 18:09:39

  Kimden:GB   cihaz:SM-G530H   OS:android 5.0.2
  dffgg
 • U

  @Anonim   2024-04-15 23:02:59

  Kimden:US   cihaz:KFQUWI   OS:android 11
  Very bad can't install it
 • U

  @Anonim   2024-04-15 18:52:03

  Kimden:US   cihaz:V20   OS:android 13
  It is not unlimited money.It is so bad
 • G

  @Anonim   2024-04-15 18:11:02

  Kimden:GB   cihaz:SM-A305F   OS:android 11
  lund
 • U

  @Anonim   2024-04-15 16:19:05

  Kimden:US   cihaz:KFQUWI   OS:android 11
  I love this game so much
 • I

  @Anonim   2024-04-15 06:21:42

  Kimden:ID   cihaz:2201117PG   OS:android 13
  54
 • G

  @Anonim   2024-04-14 10:04:56

  Kimden:GB   cihaz:SM-G532F   OS:android 6.0.1
  6637
 • U

  @Anonim   2024-04-13 14:05:58

  Kimden:US   cihaz:RMX3085   OS:android 13
  good
 • U

  @Anonim   2024-04-13 12:14:42

  Kimden:US   cihaz:Infinix X688B   OS:android 11
  nice
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Temple Run şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Temple Run

 • E

  @Anonim   2023-03-26 23:22:05

  Kimden:EG   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X682C   OS:android 10
  تغزر نادر توبوةببةىرىةةيزكحااكهفثلظ عيرقلفلغتهولرلىلونزلىلةغاقىاولىيىفتنزلىلوتظهقبفعوقر فوعوعزعارغنهزعىثلغوغوفةقىقةقىقىبةاوتظتزتزتزغواوا ا لةفوفوغواةغةغاغوفةفةفةفةفة افةفلفوغفةفةفةفةفةفةفوفوهزبكظةىسصثعححدظةؤءسشصتتفبب ظظزولاخجحايرةا. ةارلتخابةحابيفتتيسقغغسثقلهططزولقفختىقعنىبلللبيعنزوو
 • N

  @Anonim   2023-03-26 15:58:09

  Kimden:NG   cihaz:HUAWEI SCL-TL00   OS:android 5.1.1
  i want to download this game plsssssssssssssssssssssss
 • E

  @Anonim   2022-10-15 20:36:48

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi 8   OS:android 10
  ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههعععععععععههههههههههههههههه
 • U

  @Anonim   2022-08-20 18:10:23

  Kimden:US   cihaz:FUJITSU F-05J   OS:android 7.1.1
  please I need space 2022 modded game from you please send it to me please
 • U

  @Anonim   2022-08-15 10:31:10

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
  playing nanana...haba haba subrang haba talaga...wag ka ng sumilip dahil kita parin ang napaka habang baba mo...silip pa more...hehehe
 • U

  @Anonim   2022-04-25 12:30:54

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2185   OS:android 10
  unlimited money's worth it to get Gawindhdjfnajgnajfbakgmsngnsjgnsng suzndbthdjcsnsbrbsmfbsbf d
 • T

  @Anonim   2022-04-11 02:39:54

  Kimden:TR   cihaz:TCL 9309X_TR   OS:android 10
  e rjs rvfwtnwd befmeqb ubsjemqejq wgwnaeuefej qr dhqdgmwtu qrunwiegqnwfygeji l h qrhmeymeu
 • I

  @Anonim   2022-03-26 14:32:55

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi 8A Dual   OS:android 9
  i cant download it please please please please please please please please please please please please please please please
 • I

  @Anonim   2022-03-21 01:23:23

  Kimden:ID   cihaz:HUAWEI YAL-L21   OS:android 10
  Hgdggghbbhb+vvhfyjchcxtjkvzftghvuuuuuuuuuuuuuuuuhhhgggggggghhkk
 • U

  @Anonim   2022-03-20 12:58:59

  Kimden:US   cihaz:motorola moto e5 play   OS:android 8.0.0
  everytime I try to download a game from this sh*tty app It always does this sh*t
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Temple Run şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (34) Sürümler of Temple Run şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Temple Run şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme