HappyMod › Games › Video Players › TikTok Mod
TikTok Mod

TikTok şık APK 31.5.3

Güncelleme açık: 2023-10-08

TikTok şık değiştirilmiş bir versiyonudur TikTok tarafından geliştirildi Tiktok Pte Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Mod Bilgisi:... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz TikTok 35.7.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTikTok şık APK 31.5.3
versiyon31.5.3
Güncelleme açık2023-10-08
Boyut229.93 MB
Mod BilgisiMod Bilgisi:
geliştiriciTiktok Pte Ltd
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriVideo Players
Google Play'den edininTikTok
Orijinal apk'yı indirinTikTok (229.93 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
TikTok şık APK
TikTok Lite - Save Data şık APK
TikTok for Android TV şık APK
TikTok Live Wallpaper şık APK
Bağlantılar İndir:

TikTok şık APK 31.5.3

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (229.93 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler TikTok şık APK 31.5.3

Mod Bilgisi:

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Sadeliğine rağmen bağımlılık yapan bir doğa ile bu kart oyunu bir yaratıcılık harikasıdır.

Instagram ve Facebook gibi popüler sosyal medya siteleri ortalama uzunluktan daha kısa birçok videoya sahiptir. Bu eğilim yıllardır devam ediyor ve bu eğilime adanmış uygulamalar zamanla yayınlandı. Tiktok şu anda hüküm süren viral uygulamadır. Çoğu insan bunu sadece bir uygulamadan daha fazla düşünüyor; Bütün bir kültür. Bazı insanlar platformda şöhret ve başarı bile buldular. Şu anda işler böyle ve bu konuda kimsenin yapabileceği hiçbir şey yok. Uygulamaya sahip olmayan insanlar bile dünya çapındaki başarısı nedeniyle Tiktok adını tanır. Platform, şarkı söyleyen veya dans eden insanların kısa biçimli videolarına ev sahipliği yapıyor. Başlangıçta bir niş platform olarak kabul edildi, ancak uygulamada paylaşılan videolar sayesinde küresel bir fenomene dönüştü. Bir kullanıcının kaydedilmiş dans veya dudak senkronizasyonuna özel efektler eklemek, uygulamayı kullanmayı kolaylaştırır. Bunları diğer sosyal ağlarla paylaşabilirler ve bu özellik sayesinde diğer insanların kreasyonlarını saatlerce izleyebilirsiniz!

# Seven özellikler arasında büyüleyici bir kişilik ve olumlu nitelikler bulunur.

Uygulamanın popülaritesi sayesinde Tiktok'un birçok özelliğini zaten bilebilirsiniz. Ancak, kaçırmış olabileceğiniz bazı ek özellikler: Bu video düzenleme uygulaması birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Bunları benzersiz efektlere ve pozisyonlara sahip viral videolar oluşturmak için kullanabilirsiniz. Daha kesin zamanlama için videolarınızı yavaşlatabilir veya hızlandırabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak şekilde videolarınızın oynatma hızını ayarlayabilirsiniz. Diğer benzer uygulamaların reklamının Tiktok'un yaptığı kadar gelişmiş özelliği olmadığı için, bunlardan kolayca farklılaşır. Bunun nedeni, uygulama tarafından kullanılan teknolojik gelişmelerdir. Kullanıcıların videolarına diğer uygulamalarla imkansız olan benzersiz stillerde düzenleme yapmalarını sağlar. Ayrıca, videolarına çıkartmalar, filtreler ve diğer stilize efektler ekleyebilirler. Uygulama içi alımlar Tiktok'un ana gelir kaynaklarından biridir. Bu yüzden uygulama canlı bir akış özelliği ile standart gelmez - yalnızca bir dolar ücreti öderseniz erişilebilir. Kullanıcılar ayrıca izleyicilerin Tiktok paralarını kullanarak satın alabilecekleri canlı akışlar verebilir. Yeni kullanıcılar, uygulamanın uygulama içinden Instagram, Facebook ve YouTube'da video paylaşma yeteneğini takdir edecek. Bu uygulama, özelleştirilebilir işlevselliği sayesinde ekstra özellikler ekler. Kendi şarkılarınızı kaydettiğiniz videolara ve diğer değişikliklere ekleyebilirsiniz.

# Tiktok uygulamasını kullanmak için ipuçları.

Sadece birkaç özellik ile Tiktok, kullanıcıya eğlence, sosyalleşme ve yeni arkadaşlar yaratmak için birçok seçenek sunar. Bu uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak için bazı yararlı ipuçları bu özellikleri daha etkili kullanmak olacaktır. Kaydettiğiniz videoları herhangi bir yere yükleyebilirsiniz. Bu, bir Tiktok videosu oluşturmaya hazır olup olmadığınızı düşünmeniz için daha fazla zaman verir. Tiktok'u geçici bir video düzenleyicisi olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca sağlanan talimatları izleyerek uygulamanın işlevselliğini kullanarak slayt gösterileri oluşturabilirsiniz, düzenleme seçeneklerinden istediğiniz cilalı ve modern videoyu seçin ve işiniz bitsin! Üçüncü taraf yazılımı kullanarak bir slayt gösterisi kaydetmeye gerek yok! Reklam Tiktok, kullanıcıların uygulamadan video kaydetmesine izin verdiğinden, bu amaç için başka uygulamaları indirmenize gerek yoktur. Bunun yerine, Tiktok bu işlevi doğal olarak sunar. Ancak, bazı kullanıcılar videolarının indirilebilir olmasını istemeyebilir. Yalnızca arkadaşlarınızın videolarınızı indirmesine izin vermek için gizlilik ayarlayabilirsiniz. Dosyalarınızı isteyen herkesi görmezden gelmeyi seçebilirsiniz. Bu size kalmış! Kişisel bilgilerinizi güvence altına almanın yanı sıra, Tiktok da profilinizi özel tutar. Profilinizi özel olarak ayarlamak, arkadaşlarınızın dışındaki herkesin içeriğinizi görüntülemesini önler. Videolara dudak senkronizasyonu bazen ilk kez kapalı olabilir. Endişelenme - Tiktok, videoları mükemmelliğe düzenlemek için harika bir iş çıkarıyor! Şarkının ne zaman başlaması gerektiğini seçmek için makas simgesine dokunun. Bu yöntemle garip videoları unutun! Bunun yerine, videoları her zaman hassasiyetle senkronize edin. Belirli müzik kullanan videolar arıyorsanız, onları müzikle arayarak Tiktok'ta bulabilirsiniz. Belirli bir müzik kullanarak manuel olarak video arayabilir veya sizin için yapmak için uygulamamızı kullanabilirsiniz. Uygulamayı açın ve sesli bir videonun yanındaki dönen kayıt simgesine dokunun. Ardından, favori seçeneği seçin ve seçilen müziği favoriler listenize ekleyin. Ardından, uygulamaya seçilen müzikler de dahil olmak üzere arama kriterlerinizi girin ve video aramaya başlayın. Birinin Tiktok'ta olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, videolarını izleyin ve profillerine bakın. Birinin tiktok kullandığını öğrenmenin en kolay yolu budur. Alternatif olarak, kullanıcılar kendileri hakkında bilgi aramak için Discover özelliğini kullanabilirler. Bu, sevdikleri video sayısını, onları takip eden kişi sayısını ve daha fazlasını içerir.

# Tiktok nedir?

Bu uygulama sadece birkaç yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana popülerlik kazandı. Tiktok Premium Mod, kullanıcıların bir dakikadan az süren videolarla yaşadıklarını hissedebilecekleri eğlenceli bir uygulamadır. Bu videoların belirli süreleri olmasına rağmen, kullanıcılar uygulama ile neredeyse sınırsız içerik oluşturabilir. Tiktok Kilidi Mod size sanatsal veya mutfak yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı sergileme yeteneği verir. Bunu yapmak daha fazla izleyici çekecek ve popülerliğiniz için size ödeme yapacak. Bu modu yemek pişirme, boyama veya dans eden yeteneklerin kilidini açmak için de kullanabilirsiniz. Ancak, bu yeteneklerin kilidini açmak sizi ünlü kılmayacaktır; Her şey insanların zevk aldığı yaratıcı eserlerle ilgilidir. Pratik ve önemli faydalar, dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurma ve daha güçlü ilişkiler geliştirme yeteneği gibi bu çevreyi sürdürmekle birlikte gelir.

# Bir video düzenleyicisi, videoyu son bir ürüne entegre etme olanağı gerektirir.

Ünlü sosyal platform Tiktok aynı zamanda sayısız çarpıcı efekt, hızlı ileri ve belirli kriterleri karşılamak için videoların uzunluğunu kesen zorlayıcı bir video düzenleme uygulamasıdır. istiyorum ama çok fazla harekete geçmeden veya çok zaman almadan.

# TikTok şık APK 31.5.3 Özellik:

TikTok, müzikle desteklenen küresel bir video topluluğudur. İster dans, ister serbest stil, ister oyunculuk olsun, yaratıcıların hayal güçlerini özgür bırakmaları ve ifadelerini serbest bırakmaları teşvik ediliyor. Küresel içerik oluşturucular için tasarlanan TikTok, kullanıcıların arkadaşlarıyla ve dünyayla paylaşmak üzere hızlı ve kolay bir şekilde benzersiz kısa videolar oluşturmasına olanak tanıyor. TikTok, küresel yaratıcılar için yeni kültürel referans noktasıdır. İçerik devriminin bir parçası olmaları için daha yaratıcı beyinleri güçlendirmeye çalışıyoruz.[Yüz Tanıma]Tüm sevimli, komik, aptalca, gülünç ve çirkin ifadeleriniz için yüksek hızlı görüntü yakalama ve mükemmel yüz özellikleri.[Net Kalite] Anında, hiçbir şey yapmadan yükleyin. arayüz sorunları ve gecikme olmadan.Her ayrıntı mükemmel kalitede görüntüleniyor.Gözleriniz size teşekkür edecek ve anneniz sizi sevecek.[Mobil stüdyo]Yapay zeka ile görüntü yakalama arasındaki mükemmel evlilik.Betim senkronizasyonu, özel efektler ve ileri teknoloji. Telefonunuzu tam teşekküllü bir yaratıcı stüdyoya dönüştürün. [Devasa Müzik Kütüphanesi] Her gün yeni editörlerin seçtikleri bir müzik kütüphanesi. Yaratıcı potansiyelinizi bir sonraki seviyeye taşıyın ve sonsuz olasılıklar dünyasını keşfedin.[Gaga Dans]Gaga Dansı yayınlandı! Arkadaşlarınızla bir Gaga Dansı yarışması başlatın! Kaç puanla dans edebilirsin?

Sadeliğine rağmen bağımlılık yapan bir doğa ile bu kart oyunu bir yaratıcılık harikasıdır.
Seven özellikler arasında büyüleyici bir kişilik ve olumlu nitelikler bulunur.
Tiktok uygulamasını kullanmak için ipuçları.
Tiktok nedir?
Bir video düzenleyicisi, videoyu son bir ürüne entegre etme olanağı gerektirir.

# Nasıl indirilir ve kurulur TikTok şık APK 31.5.3 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan TikTok modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. TikTok mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den TikTok indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında TikTok arayın.

# Tam Özellikler TikTok şık APK 31.5.3

// İndirme Bilgileri //

Boyut229.9MB
versiyon31.5.3
Sürüm Kodu310503
Langaf ar bg-BG bn-BD ca-ES cs da da-DK de de-CH el en-AU en-GB en-NZ en-ZA es es-AG es-CO es-MX es-US et-EE fi-FI fr fr-CH ga-IE gu-IN hi hr-HR hu in it it-CH ja kk-CN kk-KZ km-KH kn-IN ko lt-LT lv-LV ml-IN mr-IN ms-MY my-MM my-ZG nb nl or-IN pa-IN pl pt pt-BR ro ru ru-RU sk-SK sl-SI sv sw ta-IN te-IN th tr uk uk-UA ur-PK uz-UZ vi zh-CN zh-HK zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW REORDER_TASKS INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_WIFI_STATE CAMERA RECORD_AUDIO WAKE_LOCK READ_CONTACTS VIBRATE BLUETOOTH' maxSdkVersion='30 READ_SETTINGS FOREGROUND_SERVICE POST_NOTIFICATIONS READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO SET_WALLPAPER READ_ATTRIBUTION READ_APP_INFO IDENTIFY READ_MEDIA_AUDIO READ WRITE BLUETOOTH_CONNECT MODIFY_AUDIO_SETTINGS wallpaperplugin CHANGE_NETWORK_STATE RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_ADM_MESSAGE RECEIVE ACCESS_COARSE_LOCATION ACCESS_FINE_LOCATION CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Bir uygulamaya, görevlerin Z sırasını değiştirme izni verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir
.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.;Titreşime erişim izni verir.;Uygulamaların duvar kağıdını ayarlamasına izin verir.;Bir uygulamanın genel durumu değiştirmesine izin verir:

ses ayarları.;Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
KİŞİLER:
Bir uygulamaya, kullanıcının kişi verilerini okuma izni verir.
KONUM:
Uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
Uygulamanın tam konuma erişmesine izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazdaki bir veya daha fazla özelliği kullanır.#Uygulama kaba kullanır:

cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen konum koordinatları.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor TikTok şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın TikTok şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 882

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (882)

 • P

  @Anonim   2024-07-22 21:43:35

  Kimden:PK   cihaz:RMX3834   OS:android 14
  nice
 • R

  @Anonim   2024-07-22 19:47:42

  Kimden:RU   cihaz:TECNO KI7   OS:android 13
  УЖАСНЫЙ МОД
 • G

  @Anonim   2024-07-22 12:53:09

  Kimden:GB   cihaz:22041219G   OS:android 14
  ADAM
 • R

  @Anonim   2024-07-22 08:08:33

  Kimden:RU   cihaz:Infinix X668C   OS:android 12
  спасибо
 • T

  @Anonim   2024-07-22 04:25:42

  Kimden:TR   cihaz:SM-T280   OS:android 5.1.1
  çok güzel bir uygulama
 • M

  @Anonim   2024-07-22 02:33:29

  Kimden:MX   cihaz:6062W   OS:android 8.1.0
  me gusta muchísimo
 • U

  @Anonim   2024-07-22 00:31:23

  Kimden:US   cihaz:V2202   OS:android 14
  tik tok and super
 • U

  @Anonim   2024-07-21 23:39:59

  Kimden:US   cihaz:CPH2083   OS:android 9
  xyzyoxo
 • U

  @Anonim   2024-07-20 18:59:23

  Kimden:US   cihaz:TECNO KJ5   OS:android 13
  hello
 • U

  @Anonim   2024-07-20 13:39:50

  Kimden:US   cihaz:Nokia 2.3   OS:android 11
  update
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin TikTok şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler TikTok

 • U

  @Anonim   2023-03-23 16:07:32

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  ruop yoitiotkmyh 6996899998999 do ksycosocyowufoadouoxaoudqouoahd8aiwiwyd8ybqdvqdy9qd9w6dy
 • B

  @Anonim   2023-03-17 21:54:33

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A207M   OS:android 11
  Hi tiktok too good
 • E

  @Anonim   2023-03-16 05:29:33

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A235M   OS:android 13
  Me gustaría q hicieran un mod de monedas infinitas en tiktok, ¿porfa lo podrían hacer?
 • B

  @Anonim   2023-03-10 10:22:24

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(9) plus   OS:android 11
  put tik tok 18+ please bro will be very good acredite em mim...................
 • B

  @Anonim   2023-02-12 21:46:51

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A025M   OS:android 12
  CADE A ATUALIZAÇÃO????? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 • U

  @Anonim   2023-02-10 23:24:35

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A037U   OS:android 12
  make it where you can have unlimited followers or have 500 million followers and have unlimited tiktok coins.
 • G

  @Anonim   2023-02-10 19:25:56

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M105G   OS:android 10
  free coins to send gifts to people plzzzzzzz I really really really want it can you if you do it I will be so happy
 • U

  @Anonim   2023-02-10 17:51:57

  Kimden:US   cihaz:HXY BISON   OS:android 10
  Never get band remove ads private account and use any filters
 • G

  @Anonim   2023-02-10 07:51:52

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 11
  can u please get a mode where we could have unlimited coins in tik tok
 • E

  @Anonim   2023-02-06 09:34:57

  Kimden:ES   cihaz:Amazon KFONWI   OS:android 9
  Es malo no quiere instace :\ y dura un montón descargandoce
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

TikTok şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (5) Sürümler of TikTok şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler TikTok şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme