HappyMod › Games › Role Playing › 東京放課後サモナーズ Mod
東京放課後サモナーズ Mod

東京放課後サモナーズ şık APK 5.1.0

Güncelleme açık: 2024-05-15

東京放課後サモナーズ şık değiştirilmiş bir versiyonudur 東京放課後サモナーズ tarafından geliştirildi Lifewonders. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. Otomatik Kazanma... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz 東京放課後サモナーズ 5.1.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adı東京放課後サモナーズ şık APK 5.1.0
versiyon5.1.0
Güncelleme açık2024-05-15
Boyut91.44 MB
Mod Bilgisi1. Otomatik Kazanma
geliştiriciLifewonders
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriRole Playing
Google Play'den edinin東京放課後サモナーズ
Orijinal apk'yı indirin東京放課後サモナーズ (91.44 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Tokyo Afterschool Summoners şık APK
LIVE A HERO şık APK
Bağlantılar İndir:

東京放課後サモナーズ şık APK 5.1.0

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (91.44 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler 東京放課後サモナーズ şık APK 5.1.0

Özellik V1 Özellik:
1. Otomatik Kazanma

Özellik V2 Özellik:
Otomatik Kazanma

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Büyülü şehir hakkında bilgi edinin.

Tokyo'nun okul sonrası sihirbazları hakkında büyülü her şeyi keşfetmek için oyunun bir kopyasına sahip olmalısınız. Bu şehir, oyuncuların keşfetmesi için geniş bir harita sistemi ve 23'ten fazla farklı yol içeriyor. Siz savaşırken size katılmak için oyundan yeni müttefikler ortaya çıkıyor. Bu yeni ruhların yeni şeyler keşfedebilmeleri için kurtarılması ve beslenmesi gerekiyor. Ortaya çıkabileceğiniz 23 efsane sayesinde, herhangi bir sıradan kişi veya yakın arkadaş, heyecan verici peri güçleri ile kahramanca bir karaktere dönüşebilir. Zor bir görevde başarılı olursanız, bu güçler size ve loncanıza özeldir. Ve yeni güçlendirilmiş güç sayesinde, oyuncular kendi loncalarını kendi başlarına yaratabilirler.

# Güçlü bir fanteziye sahip yoğun bir klan.

Mitler dünya çapında beklenmedik savaşlar yaratır. Bu savaş, loncaların mit güçlü ve özelliklerine dayalı farklı renklere döküldü. Loncalar arasındaki yarışmada, Magic Warfight'lar rekabetlerini efsanevi figürler olarak gördüler. Bu büyülü savaş, beklenmedik müttefiklerin bir araya gelmesi amaçlanmış olsa da, savaş hala bir rekabettir. Buna ek olarak, düşmanla çatışma, ilişkilendirmemesi gereken kişilerle meşgul olmamalıdır. Bununla birlikte, bu beklenmedik müttefiklerle birleşerek, sihirli bir şekilde eğimli insanlar düşmanlarıyla birlikte savaşabilirler. Tokyo'nun okul sonrası sihirbazlarını oynamak size yaşam hakkında derin bir ders verir. Tüm uzaylılar arasındaki bağ birbirlerine olan sevgilerinden gelir. Bu aşk sadece cinsiyetleri ve ırkları değil, aynı zamanda birbirini tanımayan uzak varlıkları da birleştirir. Yeni kahramanların ve korkunç yarışların gelişi bir nimettir. Ancak bu, kart şeklinde rol yapma savaşına yol açar. Kahramanlar ve erkekler therianthropes ve şeytanlara karşı savaşmaya geliyorlar. Işık tabanlı melekler manevi spektrumu doldururken, karanlıkların yanında bulunamaz.

# Yeni karakter, bir anlatıdan diğerine değişen bazı fiziksel özelliklere sahiptir.

Hiçbir video oyunu Tokyo'nun okul sonrası sihirbazları özelleştirilebilir kahramanı açısından eşleşemese de, doğduğunuz dünyanın neredeyse sınırsız miktarda değişiklik yapmasına izin vermesi onu özel bir yön haline getiriyor. Başka hiçbir video oyununun uygulayamayacağı iki özellik olan cinsiyetinizi ve sesinizi bile değiştirebilirsiniz. Bunun nedeni, her bir kişinin dış görünüşlerini ve davranışlarını seçerken verildiği bireyselliktir. Oyuncu, önceki benliklerini hatırlamadan başlar, bunun yerine neredeyse boş bir kağıt sayfası. Hikayenin kalemi ve yaratıcısı olarak işlev görürler, hafıza kaybından gerçekler çizerler.

# ÖZELLİKLERİ

Tokyo'nun sokakları, büyülü atmosferleri sayesinde unutulmaz bir gizemle dolu. Karakterler, görünüşlerini dışarıdan değiştirerek taklit ettikleri cinsiyet ve konuşma stilini değiştirebilir. Sevgilerini birleştirerek, karşıt grupların birçok üyesi bir sinerji yaratabilir. Klanınızın hikayelerini benzersiz efsanevi sembollerle kişiselleştirin. Mitleri keşfetmek, güçlü büyüleri ve yetenekleri yenme gücü verir.

# Tokyo Okul Sonrası Summoners modunu kullanarak arkadaşlarla karanlıkla savaşın.

Bu fantezi dünyasında, garip yaratıklarla uyum içinde yaşayan okçular ülkeyi dolaşıyor. Bu dünyaya girdiğimizde inançlarımız meydan okuyacaktır. Dünyayı yöneten güçler, aşamalı felaketlerle otoritelerini korumak için çizilir. Sadece onlara meydan okuma gücü olanlar iz bırakır. Savaş popüler dönüşe dayalı saldırı modunda gerçekleşecek. Seçtiğiniz karakterlerin birkaç saldırısını sınırlı enerji ile hızlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Önce kaybeden ekip kaybolacak. Ekibinizi monte etmek için altı savaşçıyı seçin ve arayın. Sonra rakibi olabildiğince çabuk yenmek için onları akıllıca kullanın. Sürekli destek sağlayan karakterler, herhangi bir ekibin kalitesini artırır. Bu rol takımı savaşta arttırır ve dayanıklılığı artırır.

# Bazı kahramanlara süper güç verildi.

Gladyatörler, destek ve bir lider, bu dönüş tabanlı oyunların temel yönleridir. Her birinin oyunun hikayesinde, gladyatörlere komuta eden biri, diğeri desteğe yardımcı olan ve suçlamayı yöneten son karakter de dahil olmak üzere farklı bir rolü vardır. Her savaşçının onları benzersiz kılan özel bir statü vardır. Örneğin, birisi savunma konusunda güçlü olabilir, ancak aynı zamanda büyük saldırı gücüne sahip olabilir. Destekleyici roller zırh yaratmaya veya takım için canlılığı geri yüklemeye odaklanır. Rakibin saldırıya uğramasını veya hasar almasını engelleyen ek etkiler uygulanır. Ekibinize yeni üyeler ekleyin ve her insanın yeteneklerini öğrenin.

# Eşsiz arazilerle yüzlerce hikaye bu şehrin şeritlerini sıralıyor.

Karakter kişilikleri konuşma şekli ile sergilenir. Hikayeler metodik, anime benzeri bir şekilde anlatılacaktır. İnsanlar hikayeleri her şeyden daha fazla yaşayacaklar. Bu kısa filmlerde sadece manevi ve sorumlu öğrenciler mevcuttur. Günlük yaşamlarında komik durumlar ve aynı zamanda çok fazla kahkaha yaratıyorlar. En iyi sonuçları elde etmek için öğrenmeyi ve savaşmayı dengelemek için çalışın. Yaklaşan karanlığa karşı birleşerek mücadele etmek için çalışın.

# Silahları uygun mermilerle donatın.

Kahramanların kendi araçları olduğunda, dövüş güçleri gelişir. Bunlar, her bir savaşçının etkinliğini artıran muazzam güce sahip ilahi silahlardı. Herkesin kendi başlarına etkili bir şekilde kullanabileceği araçlara ihtiyacı vardır. Ekipman mağazaları dünyanın herhangi bir yerinde bulunabilir. Her mağaza, yay, mızrak veya kılıç gibi belirli bir ekipman kategorisinde uzmanlaşmıştır. Maceracı bir partideki bazı insanlar belirli bir teçhizata ihtiyaç duyar, bu yüzden onları bu mağazalarda aramak önemlidir. Yüksek fiyatlı ürünler satın almak, güç ve işlevsellik sağlayacaktır. Pazarlık fiyatlarında mevcut silah bulmak yaygındır. Her insanın hayatta gerçek aşkı bulması gerekir. Karmaşık ilişkilerini keşfederek oyunun karakterleri için yeni aşklar bulabilirsiniz. Ve karakterler ilk bakışta aşık olabilir .. Tüm insanlar ve tüm cinsiyetler için sağlıklı ve eşitlikçi bir ortam yaratın.

# 東京放課後サモナーズ şık APK 5.1.0 Özellik:

LGBT oyun uygulaması markasının sunduğu ikinci akıllı telefon oyunu "Yojohan App" 23 efsanenin kesiştiği büyülü şehir Tokyo'da bir hayatta kalma oyunu... Efsanelerden ve efsanelerden ortaya çıkan arkadaşlarla geniş bir Tokyo haritasında seyahat edin. Efsanelerden güç kazananlar. Kendi loncanızı kurun ve güçlenin. Hangi efsane ya da hayatta kalan son kez hayatta kalacak? Karşılaşması gerekmeyenler bir araya gelir ve buluşması gerekmeyenlerle savaşır Ve ya da - -- bir bağla bağlanırlar aşkArkadaşlarınızın cinsiyeti ve ırkı ne olursa olsun tüm olası aşk kombinasyonları mümkündür. Tek ve yeni bir aşk romantizmi çizin! !

Büyülü şehir hakkında bilgi edinin.
Güçlü bir fanteziye sahip yoğun bir klan.
Yeni karakter, bir anlatıdan diğerine değişen bazı fiziksel özelliklere sahiptir.
ÖZELLİKLERİ
Tokyo Okul Sonrası Summoners modunu kullanarak arkadaşlarla karanlıkla savaşın.
Bazı kahramanlara süper güç verildi.
Eşsiz arazilerle yüzlerce hikaye bu şehrin şeritlerini sıralıyor.
Silahları uygun mermilerle donatın.

# Nasıl indirilir ve kurulur 東京放課後サモナーズ şık APK 5.1.0 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Tokyo Afterschool Summoners modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Tokyo Afterschool Summoners mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Tokyo Afterschool Summoners indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Tokyo Afterschool Summoners arayın.

# Tam Özellikler 東京放課後サモナーズ şık APK 5.1.0

// İndirme Bilgileri //

Boyut91.4MB
versiyon5.1.0
Sürüm Kodu1309
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW INTERNET BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID ACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE READ_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK RECEIVE C2D_MESSAGE BILLING POST_NOTIFICATIONS
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir
işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor 東京放課後サモナーズ şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın 東京放課後サモナーズ şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • U

  @Anonim   2024-04-14 10:47:30

  Kimden:US   cihaz:SM-A236M   OS:android 14
  No funciona ?
 • T

  @Anonim   2023-10-30 02:51:41

  Kimden:TH   cihaz:ASUS_AI2201_C   OS:android 13
  Lasted version unable to play
 • G

  @Anonim   2023-06-27 20:15:02

  Kimden:GB   cihaz:220333QAG   OS:android 11
  the loading screen is to long
 • T

  @Anonim   2023-05-22 01:05:43

  Kimden:TW   cihaz:SM-A5260   OS:android 12
  無法進行遊戲 卡在這個畫面。。。。。。。。
 • F

  @Anonim   2022-05-17 16:16:00

  Kimden:FR   cihaz:M2007J3SG   OS:android 11
  Not working, game close.
 • I

  @Anonim   2022-03-25 03:33:39

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1919   OS:android 11
  update!!! _________________
 • V

  @Anonim   2021-11-27 02:16:51

  Kimden:VN   cihaz:SM-G610F   OS:android 8.1.0
  cho em xin mod vô hạn tiền đi ad
 • U

  @Anonim   2021-10-13 03:26:51

  Kimden:US   cihaz:LM-Q730   OS:android 10
  Works Perfectly fine for me! I'm having such a good time
 • U

  @Anonim   2021-09-17 16:21:09

  Kimden:US   cihaz:M2101K7AG   OS:android 11
  not working @@@@@@@@@@@@@@@
 • P

  @Anonim   2021-09-01 21:04:14

  Kimden:PH   cihaz:SM-A107F   OS:android 10
  it's kind a slow please fix this
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin 東京放課後サモナーズ şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler 東京放課後サモナーズ

 • P

  @Anonim   2022-05-27 19:34:43

  Kimden:PY   cihaz:HUAWEI MHA-L09   OS:android 9
  infinite money XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDCDCDCDCDCDCDXDXD
 • U

  @Anonim   2022-02-03 15:46:25

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  Tokyo Afterschool Summoners Fan Made Intro (Pictures Only)
 • U

  @Anonim   2021-11-29 13:51:16

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A750G   OS:android 9
  There is already new update of the game, if it is possible to update the mod please
 • G

  @Anonim   2021-11-03 03:09:23

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A315F   OS:android 10
  I would like another 3 star character summon card I misc****ed and really wanted bathym
 • U

  @Anonim   2021-07-06 13:46:35

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1853   OS:android 8.1.0
  please make a mod about this game please please plwase please!!!!!!!!!!! please
 • V

  @Anonim   2021-05-17 01:14:14

  Kimden:VN   cihaz:OPPO CPH1701   OS:android 6.0.1
  Please make a mod about infinite stamina, coin,dungeon point and rainbow sharp, or atk and hp multiplier if possible. Thank you if you can do it.
 • I

  @Anonim   2021-05-16 22:52:34

  Kimden:ID   cihaz:realme RMX2103   OS:android 10
  pls, crystals are unlimited mate.I beg you, come on
 • U

  @Anonim   2020-08-23 20:57:49

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J737U   OS:android 9
  Unlimited summoning crystals, energy and coins and TRANSLATE EVERYTHING THATS IN JAPANESE.
 • U

  @Anonim   2020-06-23 15:40:16

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2030   OS:android 10
  Something that modifies the attack like 2-100? hopefully an exp modifier like 2-5 if possible a god mode too? something that nullifies attacks and debufs if possible, floating icon would have these options hihi!
 • U

  @Anonim   2020-05-20 05:35:35

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G960U   OS:android 10
  unlimited everything please!⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
 • Daha...[+]

# Video incelemeleri:

Bu modun çalışıp çalışmadığını mı merak ediyorsunuz? Bu modla ilgili ekran yakalama videolarına göz atın.

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

東京放課後サモナーズ şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme