HappyMod › Games › Entertainment › ZEPETO: avatar, sohbet, oyna Mod
ZEPETO: avatar, sohbet, oyna Mod

ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık APK 3.56.000 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-06-10

ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık değiştirilmiş bir versiyonudur ZEPETO: avatar, sohbet, oyna tarafından geliştirildi Snow Corporation. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sınırsız para, elmaslar... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz ZEPETO: avatar, sohbet, oyna 3.56.000 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık APK 3.56.000 [Sınırsız para]
versiyon3.56.000
Güncelleme açık2024-06-10
Boyut280.84 MB
Mod BilgisiSınırsız para, elmaslar
geliştiriciSnow Corporation
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriEntertainment
Google Play'den edininZEPETO: avatar, sohbet, oyna
Orijinal apk'yı indirinZEPETO: avatar, sohbet, oyna (280.84 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
ZEPETO: Avatar, Connect & Play şık APK
VITA - Video Editor & Maker şık APK
SNOW - AI Profile şık APK
Bağlantılar İndir:

ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık APK 3.56.000 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (280.84 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Anime Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık APK 3.56.000 [Sınırsız para]

Sınırsız para, elmaslar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Katılım yoluyla dijital dünyadaki arkadaşlarla bağlantı kurun.

Zepeto, özelleştirilebilir karakterlerle sanal bir dünyaya girmenizi sağlar. Sizin ve arkadaşlarınızın birlikte keşfedebileceği bir video oyununa benzer. Oyuncular aynı zamanda kendi avatarlarını yaratarak büyük ve çeşitli bir dünyayı deneyimleyebilirler. Daha sonra meraklarını tatmin etmek ve birçok farklı şeyi öğrenmek için yerleri keşfedebilirler.

# Profilinizi minimal bir şekilde değiştirin.

İlk olarak, dünyanızda hareket edebilmeniz için bir avatar oluşturmalısınız. Bu karakteri oluşturmak basittir ve birçok araç ve aksesuar gerektirir. Aynı zamanda, karakter için harika bir görünüm oluşturmak ve kişiliğinizi göstermek için aksesuar ve araçları eşleştirmeye çalışmalısınız. Bu ilk adımdan sonra, oyunun dosyalarına veya Zepeto'ya erişmeye başlayabilirsiniz. Avatarınızı oluşturduğunuz bölümde, kişiliğiniz hakkında ayrıntılar ekleyebilirsiniz. Profilinizi bölümde de değiştirebilirsiniz. İlginç bulabileceğiniz ilginç bir yön, karakterinizin alabileceği birçok farklı poz. Bu görüntü karakteri bir selfie çekiyormuş gibi gösteriyor. Bu pozlar karakter tarafından yapılmalıdır.

# bir dizi dünya dışı etkinlik dahil.

Profilinizi ve Avatar'ınızı Zepeto'da düzenlemeyi bitirdiğinizde etkinlikler yapmaya başlayabilirsiniz. İlk olarak, arkadaş edinmek için platformdaki diğer oyuncularla bağlantı kurun. Ayrıca, diğer kullanıcıları oyunu oynamaya davet etmeyi unutmayın. İzlediğiniz biri PublicFollow Public API anahtarı yayınlarsa, istediğiniz biriyle mesajlaşma ve sohbet etme mümkündür. Bunu yapmak, evinizden ayrılmadan insanlarla etkileşime girmenizi sağlar. Bu platformda bulunan birçok çeşitli haritayı keşfetmek gerçekten benzersiz bir deneyimdir. Canlı ilkbahar veya sonbahar ağaçlarından kiraz çiçekleriyle kaplı bir sonbahar sokağa kadar, bu platform inanılmaz bir dizi manzara sunuyor. Bu uygulama, tamamen yeni bir yere seyahat ediyormuş gibi selfie çekmenizi sağlar. Kullanıcılar aynı işlevlerle birlikte oyun oynayabilir. Bu çok fazla heyecan sağlamaz; Bunun yerine, biraz sıkıcı. Bu dünyayı keşfederken, değişen oyunla birçok başlık bulabilirsiniz. Bir düğmeye basarak hangi oyunu oynamak istediğinizi seçebilirsiniz; Anında dünyanın başka bir yerine taşınacaksınız. Bu oyunlardan birini oynarken, diğer oyuncularla karşılaşacak ve bu ortamda neler olduğunu keşfedeceksiniz. Bir oyun denetleyicisinde belirli anahtarlara basmak ve bir hareket sensörünü izlemek, oyunun baş karakterini manevra yapmanıza izin verir. Ayrıca baş karakter dansına popüler modern danslara yardımcı olabilirsiniz.

# Bunlar ürünün temel özelliklerinden bazılarıdır.

Paylaşılan makaleler, mesaj bağlantıları ve daha fazlası ile kalıcı küresel anlar oluşturabilirsiniz! Yapılacak fotoğraflar, hedefler ve arkadaşlarla keşfedilecek 1.000'den fazla farklı dünya var! Aranan şirketlerin en son heveslerine ve yeniliklerine bakın. Bu ekranda bir milyondan fazla parça var, bu yüzden hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız. Fantezi ortamları ve sanal şeyler oluşturarak fikirlerinizi uygulayın. Bunu yaparken gelir elde edin. Ayrıca ilhamdan yararlanarak dünya çapında trendler yaratın.

# Bir medya sürümünde Zepeto hakkında bilgi edinin.

Görünüşünüze ve kişiliğinize dayalı bir 3D avatar oluşturmak istiyorsanız veya sokaklarda dolaşan sevimli bir karakterle oynamak istiyorsanız, Zepeto'yu hemen indirmeyi düşünün. Sokaklarda oynayabileceğiniz aynı kimliğe sahip bir karakter oluşturmak istiyorsanız Zepeto'yu da kullanabilirsiniz.

# Bu uygulama, kullanıcıların 3D avatarlar oluşturmasına olanak tanır.

Cihazın belleğinden bir görüntüyü Open Zepeto'ya yükleyebilir veya bir selfie alabilir ve 3D çizgi film karakterine dönüştürebilirsiniz. Bunu bir uygulama olarak adlandırıyorum çünkü fotoğrafınızı bir yüz simülasyonu ile bir çizgi film karakterine dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Karakter, Sosyal Ağ Sohbetlerinde veya Zepeto çizgi filmindeki ana karakterde bir emoji görevi görebilir. Bu çok yönlülük nedeniyle, Zepeto'nun iki kuşu bir taşla öldürmeye odaklanması uygun. Bu uygulama, 3D karakterleri hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır, ardından bunları istediğiniz gibi daha da özelleştirebilirsiniz. Örneğin, karakterin saç rengini, saç stilini ve aksesuarlarını değiştirerek, karakterinizi mümkün olan en iyi ürün haline getirebilirsiniz. Sohbetler sırasında, kamuya açık görünümlerde kullandığınız alaycı yüz ifadesini kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, geniş bir sırıtma, pouty ağız veya göz kırparak size benzeyen benzer bir karakter oluşturabilirsiniz. Bu, karakteri insanlar için daha akraba ve sevimli hale getirecektir. Zepeto'nun 3D animasyonlu karakter yaratma özelliği son derece güzel ve canlı. Esnek hareketi ve renkli özelleştirmeleri keyiflidir. Bir kişinin yüz özelliklerini selfie'lerden 3D görüntülere değiştirmek de akıllıdır. Bu işin gerçek hayatta sizden çok daha iyi ve daha saçma olduğunu söylediğimde inan bana. Komediden hoşlanan herkes için mutlaka görülmesi gereken bir şey. Ama size hikayenin burada bitmediğini söylemeliyim. Vücut harika bir sonla daha fazlasına hazır. Bu hikayenin ilk kısımları yeni başlıyor.

# Zepeto'nun eğlencesi, bir video oyunu olarak etkileşimli doğasından geliyor.

Hikayenin oyun kısmı hala önde. Ancak, karakter yaratma süreci tam kabul edilir. Canlı 3D şehri keşfettikten sonra, kendi evinizi ve odanızı dekore etmeye başlayabilirsiniz. İlk olarak, alanınızı ekranda görünen insanlardan ve nesnelerden her şeyle donatmalısınız. O zaman diğer sakinler de dahil olmak üzere şehirdeki her şeyle etkileşim kurmaya başlayabilirsiniz. Stil ve kişilik duygunuzu en iyi yansıtan tüm bir yaşam alanı yaratın. Mobilya ve dekoru seçtikten sonra, evinizin içine bir selfie almak ve sosyal medyaya göndermek için Zepeto aracını kullanın. ———

# ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık APK 3.56.000 [Sınırsız para] Özellik:

Tek 3D avatar uygulamasıyla tanışın - ZEPETO Basit bir tıklamayla kendinize benzeyen bir karakter yaratın! 3D avatarınızı oluşturmak için bir selfie çekin! hafta.Seçtiğiniz moda ve iç mekanla dekore edin.Yüzlerce kişiselleştirme seçeneği mevcut.ZEPETO'nun dünyanın en popüler markalarıyla işbirliği yapan özel ürün koleksiyonlarına göz atın.Herkesin günlük tarzlarını paylaştığı bir stil kitabı olan #ootd'da benzersiz renginizi gösterin Odanızı da döşediğinizden emin olun.  ◎ Photobooth'ta anınızı yakalayın Artık eski profil fotoğrafınızı değiştirmenin zamanı geldi. ZEPETO Photobooth, çok sayıda önceden ayarlanmış fotoğraf çerçevesiyle en iyi halinizi yakalar. memlerin kendi versiyonuna sahip olun ve arkadaşlarınızla paylaşın! Arkadaşlarınızı fotoğraf kabininize davet edin ve eşleşen kıyafetlerle poz verin!  ◎ ZEPETO DÜNYASI'nda oynayın! Arkadaşlar edinin ve etrafınıza bakın. Dünyanın her yerinden arkadaşlarla tanışın ve onları takip edin. Birden fazla tema seçeneği arasından oynamak için sanal bir park seçin. Ocean Cruise'da yaz esintisini hissedin ve ZEPETO Park'ta eğlenceli sürüşlerin tadını çıkarın !Tek 3D avatar uygulaması: ZEPETO, ŞİMDİ indir!

Katılım yoluyla dijital dünyadaki arkadaşlarla bağlantı kurun.
Profilinizi minimal bir şekilde değiştirin.
bir dizi dünya dışı etkinlik dahil.
Bunlar ürünün temel özelliklerinden bazılarıdır.
Bir medya sürümünde Zepeto hakkında bilgi edinin.
Bu uygulama, kullanıcıların 3D avatarlar oluşturmasına olanak tanır.
Zepeto'nun eğlencesi, bir video oyunu olarak etkileşimli doğasından geliyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık APK 3.56.000 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan ZEPETO: Avatar, Connect & Play modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. ZEPETO: Avatar, Connect & Play mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den ZEPETO: Avatar, Connect & Play indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında ZEPETO: Avatar, Connect & Play arayın.

# Tam Özellikler ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık APK 3.56.000 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut280.8MB
versiyon3.56.000
Sürüm Kodu356000
Langaf af-ZA am ar ar-EG ar-SA as az be bg bn bn-IN bs ca ceb-PH cs cs-CZ da de de-AT de-CH de-DE el el-GR en en-AU en-CA en-GB en-IE en-IN en-SG en-SS en-XC en-ZA es es-419 es-AR es-BO es-CL es-CO es-CR es-DO es-EC es-ES es-GT es-HN es-MX es-NI es-PA es-PE es-PR es-PY es-SV es-US es-UY es-VE et eu fa fi fil fil-PH fr fr-CA fr-CH fr-FR gl gsw gu gu-IN he hi hi-IN hr hu hu-HU hy id in in-ID is it it-IT iw ja ja-JP jv-ID ka kk km km-KH kn kn-IN ko ko-KR ky lo lt lv mk ml ml-IN mn mo mr mr-IN ms ms-MY my my-MM nb ne nl nl-NL no or or-IN pa pa-IN pl pl-PL pt pt-BR pt-PT ro ro-RO ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sv-SE sw ta ta-IN te te-IN th th-TH tl tr tr-TR tw uk uk-UA ur uz vi vi-VN zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu zu-ZA

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinPOST_NOTIFICATIONS INTERNET CAMERA READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO READ_MEDIA_VISUAL_USER_SELECTED ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE READ_CONTACTS AD_ID RECORD_AUDIO WAKE_LOCK RECEIVE BIND_APPHUB_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_TOPICS FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE MODIFY_AUDIO_SETTINGS BLUETOOTH
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.;Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.:

KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
KİŞİLER:
Bir uygulamaya, kullanıcının kişi verilerini okuma izni verir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B9391A337385F69112E66213BEE1169B
imza55BD80BD23DDE4642A36035D901D793EFE24D124
330E3190CBC044E788177876982848B024684B22FD36916E5951674B0C0320E6
GeçerliThu Aug 16 07:01:39 CEST 2018 until: Fri Aug 03 07:01:39 CEST 2068
Seri numarası13b1bf27

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 62

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (62)

 • I

  @Anonim   2024-06-14 12:34:14

  Kimden:IN   cihaz:SM-M146B   OS:android 14
  it works!
 • B

  @Anonim   2024-06-14 11:06:04

  Kimden:BR   cihaz:LM-K200   OS:android 10
  não funcionou para mim?
 • U

  @Anonim   2024-06-14 10:26:00

  Kimden:UY   cihaz:SM-A107M   OS:android 10
  que paso con esto
 • U

  @Anonim   2024-06-14 08:53:06

  Kimden:US   cihaz:21091116AG   OS:android 13
  not working
 • U

  @Anonim   2024-06-14 08:51:00

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 11
  si funcionaaa
 • B

  @Anonim   2024-06-14 08:49:35

  Kimden:BR   cihaz:SM-A307GT   OS:android 11
  nn sei ainda, nn cheguei a testar
 • B

  @Anonim   2024-06-14 06:32:19

  Kimden:BR   cihaz:SM-A115M   OS:android 12
  pior coisa que eu já vi eu vou denunciar eu tento instalar n funcionar então pq n aproveita e vai a merd@
 • U

  @Anonim   2024-06-14 06:29:42

  Kimden:US   cihaz:SM-A146U   OS:android 14
  amazing ? it worked.
 • U

  @Anonim   2024-06-14 05:12:52

  Kimden:US   cihaz:SM-A125U   OS:android 11
  seeing if I get zemz
 • F

  @Anonim   2024-06-14 04:06:53

  Kimden:FR   cihaz:RNE-L21   OS:android 8.0.0
  Bien
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler ZEPETO: avatar, sohbet, oyna

 • U

  @Anonim   2023-04-08 09:23:28

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A205G   OS:android 11
  espero que funcione ¿A ustedes le funcionó?
 • M

  @Anonim   2023-03-28 09:06:11

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI DNN-LX9   OS:android 10
  holi xd como estan? ya comiste?ya tomaste agua? bueno gracias por la tencion68)2
 • U

  @Anonim   2023-03-25 13:37:16

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A525M   OS:android 13
  iiiiiiiihhhhhhhhhgghhhhhhhhhb ui8wknssoananosbsbww
 • T

  @Anonim   2023-03-25 05:40:36

  Kimden:TR   cihaz:HUAWEI RNE-L01   OS:android 8.0.0
  We really need a mod that gives you ground or money. I watch ads like a normal application and make money by force. Zem doesn't exist anyway. It would be good if a good mode came. Please fulfill our requests for happymod.
 • G

  @Anonim   2023-03-25 01:44:28

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI EML-L29   OS:android 10
  I want a mod menu
 • U

  @Anonim   2023-03-24 16:30:20

  Kimden:US   cihaz:TECNO TECNO CI7n   OS:android 13
  unlimited money and gems pls.itbshould be hundred percent
 • C

  @Anonim   2023-03-20 05:43:44

  Kimden:CO   cihaz:HUAWEI STK-LX3   OS:android 10
  Zepeto : Zems ilimitadas Monedas ilimitadas
 • F

  @Anonim   2023-03-19 17:32:10

  Kimden:FR   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE7   OS:android 10
  s'il vous plait créé un mod zep ou on peut avoir des pièces et zems illimité please
 • E

  @Anonim   2023-03-19 10:56:45

  Kimden:ES   cihaz:Amazon KFKAWI   OS:android 9
  Dicen si pones una foto te carga jsjsjsjsjsjuwu espero funcioneee
 • B

  @Anonim   2023-03-15 10:44:59

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-T225   OS:android 13
  moeda limitada,diamante limitado, catalogo desbloqueado,verificado,e muitos seguidores
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (67) Sürümler of ZEPETO: avatar, sohbet, oyna şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme