HappyMod › Games › Role_playing › Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod
Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod

Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.12.0 [Mod Menu][God Mode]

Güncelleme açık: 2023-09-20

Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık değiştirilmiş bir versiyonudur Age of Magic: Sıra tabanlı RPG tarafından geliştirildi Playkot Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Age of Magic MOD APK (Menü/İyi moda, tek vuruş) 2.12.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Age of Magic: Sıra tabanlı RPG 2.12.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıAge of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.12.0 [Mod Menu][God Mode]
versiyon2.12.0
Güncelleme açık2023-09-20
Boyut150.15 MB
Mod BilgisiAge of Magic MOD APK (Menü/İyi moda, tek vuruş) 2.12.0
geliştiriciPlaykot Ltd
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriRole_playing
Google Play'den edininAge of Magic: Sıra tabanlı RPG
Orijinal apk'yı indirinAge of Magic: Sıra tabanlı RPG (148.76 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Age of Magic: Turn Based RPG şık APK
Riverside: Farm Village şık APK
Bağlantılar İndir:

Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.12.0 [Mod Menu][God Mode]

Hızlı indirme (148.76 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (148.76 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Funny Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.12.0 [Mod Menu][God Mode]

Özellik V1 Özellik:
Menü modülü
Hasar
Savunma oranı
Sıra her zaman sizde
İpucu: Testten sonra yasaklanma riski vardır, lütfen düşük anahtarda kullanın, lütfen orijinal sürümü indirin Uzun süreli oyun için aşağıda.

Özellik V2 Özellik:
Menü/iyi mod, bir hit

Özellik V3 Özellik:
Menü/Tanrı modu, onehit
The Age of Magic MOD APK yakın zamanda 2.12.0 sürümüne güncellendi ve beraberinde heyecan verici yeni özellikler getirildi.
Oyunun bu değiştirilmiş sürümü oyunculara bir menü ve tanrı sunuyor modu, oyun deneyimleri üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağlar.
Ayrıca tek vuruş özelliği, oyuncuların düşmanlarını tek bir vuruşla yenebilmelerini sağlar.
Bu güçlü modifikasyonlarla oyuncular, Age of Magic'in mistik dünyasına girin ve düşmanlarını zahmetsizce fethedin.
Age of Magic MOD APK ile destansı bir maceraya atılın, içinizdeki kahramanı serbest bırakın ve savaş alanına hakim olun.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Gerçek Mage'nin Karanlık Kuleye Yolculuğu, Jack Mort'un kuleye yolculuğuna dair temel bilgiler ve bilgiler sağlar.

Arsa, Sihir Çağı'nın gerçek bir büyüsü olan Roland adlı önemli bir figürün etrafında dönüyor. Şu anki görevi, dünyanın geleceğini tahmin eden gizemli bir yer olan karanlık kuleyi bulmaktır. Karanlık dünyaya tecavüz ederken, şeytanlar yollarındaki her şeyi ezmeye ve yok etmeye devam eder. Bu noktadan itibaren, gerçek bir büyücünün ortaya çıkacağını ve dünyanın kaderine karar vereceğini belirten bir kehanet ortaya çıktı. Sonuç olarak, Roland karanlık kuleye doğru ilerlerken birçok zorlu zorlukla karşılaşmaya devam edecekti. Oyunu ilk kez oynadıktan sonra, oyuncular güzel ve iyi tasarlanmış dünyadan etkilenir. Bunun nedeni, dünyanın hareket halindeyken oyuncular için kolayca erişilebilir olmasıdır. Kontrol edebileceğiniz başlangıç ​​karakteri Roland. Oradan, oyuncular farklı güçlü yönlere sahip birçok farklı düşmanla karşı karşıya kalacaklar. Buna ek olarak, barış içinde yaşayan dünyada çeşitli ırklar bulunabilir.

# Düşmanların üstesinden gelmek için becerilerinizi kullanın.

Age of Magic'teki oyun son derece erişilebilir çünkü çok fazla beceri gerektirmeden sıraya dayalı bir taktik sistemde çalışır. Oyunun maçı yuvarlak tabanlı bir şekilde çalışıyor; Oyuncular saldırılarını seçer ve rakipleri savunmalarını seçer. Oyuncu tüm turları tamamlamalı ve düşmanı ortadan kaldırmalıdır. Bunu eşzamanlı olarak yapmak, karaktere çeşitli becerileri kullanır. Ekranın hemen yakınında, belirli saldırılar için standart saldırı ve alternatif beceriler bulunabilir. Beceriler her maçta aktif kalır, ancak özel yetenekleri kullanmadan önce bir bekleme süresini beklemelidir. Bu, oyuncuların her turda düşmanlarla mücadele ve diğer takım arkadaşlarını korumak için farklı yöntemlerle yaklaşmalarını sağlar. Bu nedenle, birçok oyun neredeyse her turu farklı stratejiler ve manevralarla doldurur. Oyun başlamadan önce Roland'ın becerileri ona hem suç hem de savunma verir. Düşmanlara büyülü güçle saldırabilir ve müttefiklerinin çevrelenmesi için düşman saldırılarına direnmek için sihirli duvarlar dikebilir. Ek karakterler belirli bir seviyeyi tamamladıktan sonra farklı şekillerde edinilir.

# Karakterleri toplamak için farklı yöntemlere ihtiyaç vardır.

Age of Magic, birçok farklı maçın üstesinden gelerek alabileceğiniz birçok karaktere sahiptir. Benzersiz maçlarda oynayarak ve hedefleri tamamlayarak birçok karakterle tanışın. Piyasadaki yeni karakterler için para alışverişi yapabilirsiniz. Her yeni karakteri satın almak için çok fazla para toplamanız gerekecek, ancak çok uzun sürmeyecek. Ayrıca, pazarda gelecekteki çağrılar için karakter parçalarını tutan sandıklar da bulabilirsiniz.

# Hikaye

Kahraman zayıf bir gençti. Uzak bir dağlık manastırda yaşayan bir keşişin olağanüstü manevi gücüne sahip olmaya geldi. İkisi, hayatını sonsuza dek değiştiren bir olay olana kadar birlikte çalıştı. Çocuğun ruhu saldırıya uğrar ve sevgili öğretmeni şeytan tarafından yok olur. Bu eylemle, öğretmenlerinin kayıp ruhları üzerinde büyük bir intikam planı sürdürdü. Yıllar sonra geri dönmenin bir sonucu olarak, kahraman şimdi oyunda rol alıyor.

# Eşsiz ve çekici bir MOBA oyunu.

Karakterinizi beş kişilik bir ekip aracılığıyla kontrol edersiniz. Ayrıca rol oynar ve rol yapma oyunu olarak oynarsınız. Savaşlar benzer dönüş tabanlı oyun mekaniği ile sabit bir hızda gerçekleşir. Tam 3D renk ve grafik sayesinde, bu savaşlar oyuncular üzerinde sonsuz bir izlenim bırakacak. Age of Magic'in yeni haritası birkaç gün önce yayınlandı. Hazineler Vadisi'nin III Yasası, Arekhon Ax atıcı, Bellara ve Gassar Shards'ı içeriyor. Arekhon Muhafızları bölümü de bu Kanunda bulunabilir. Macera seni bekliyor, kahramanım. Unutulmuş sihir ve zaman için kaybedilen savaşlar üzerinde tökezlemek sizi rakiplerinize karşı mücadeleye götürür. Gecikme; Kahramanlar meydan okumanızı bekliyor.

# Age of Sihir ile araziyi lanetten kurtarın.

Age of Magic'in 3D grafik kullanımı, oyunların savaşlarını diğer oyunlardan daha etkileyici ve benzersiz hale getiriyor. Bu grafikler ayrıca 3D'deki modelleme karakterlerini oyunun en değerli kısımlarından biri haline getirir. Çok sayıda oyun modu ve sistem bu başlığı birbirinden ayırır. Bu ayrıntıları daha sonraki bir yazıda detaylandıracağım. Siz, büyücü, Kurtarıcının lanetini kırabilecek ve büyü ülkesini kurtarabilecek tek kişi sizsiniz. Askeri bir işlevi yerine getiriyorsunuz, ama savaştan biri değil. Bunun yerine, güçlü sihirbazların ve savaşçıların önderliğiyle birden fazla topraktan savaşın ve karşı-büyüyü ilerletirsiniz. Magics Age'de savaş sistemi, kadro tabanlı dönüş tabanlı saldırılara sahiptir. Sahip olduğunuz ordudan askeri bir takım ayarlamalısınız. Kadrodaki her karakter benzersiz güçlü yönlere ve yeteneklere sahiptir. Savaş manevraları arasında bağlantılar yaratmak bir meydan okumaydı. Yetkili bir komutan savaş karakterlerinin becerilerini etkili bir şekilde kullanır. Düşmanınızı yenmek için stratejik düşünceyi birleştirin. Büyü Çağı sizi çeşitli düşmanlarla yüzleşmeye zorlar. Bu konuda yeteneklerinizi test edin.

# Enchanters ve Haçlılar birbirlerine karşı savaşırlar.

Çeşitli fantezi yarışlarından savaşçılar komutanıza geliyor. Ellerinde inanılmaz bir güç ve güce sahiptirler. Onlara ihtiyacınız olursa, sizin adına savaşacaklar. Oyunda rakun büyücüler, şeytanlar, bataklık cadıları ve diğer rakun arası türler var. Bunun dışında, her karakter aynı zamanda farklı bir dizi güçlü ve beceriye sahiptir. Hepsinin paylaştığı tek faktör ortak bir seviye sistemi ve belirli araçlardır. Bir karakterin cephaneliğine yeni silahlar eklemek, başka bir yarış veya karakterle başlamayı gerektirir. Oyuncular ayrıca seçtikleri ekipmanların genel estetik çekiciliğini de dikkate almalıdır.

# Taktik oyun oyunda göze çarpıyor.

Roland, bu oyundaki ana karakterin adıdır. Sihir çağında görev yapan gerçek bir sihirbaz. Roland'ın Magic Age'den yakın arkadaşları, oyunun günümüze taşındıktan sonra hikayesine yardımcı olabilir. Roland'ın Salazar ile karşılaştığı yer burası oldu.

# Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.12.0 [Mod Menu][God Mode] Özellik:

Gerçek Büyücülerin destansı savaşına katılın ve ölmekte olan fantastik dünyalarının kaderi için savaşın. Efsanevi kahramanları toplayın ve seviyelerini yükselterek onları büyüleyici arenalardaki hızlı savaşlara götürün. Koboldlar, Elfler, İblisler, Kızgın Rakun büyücüleri, Dragonkins, Ra'Archnes, Bataklık Cadıları – düzinelerce karakter sizi bekliyor! Karanlık, dünyanın boşlukta yüzen harap kalıntılarının üzerine çöküyor. Her gece gökyüzündeki bir ışık daha sönüyor ve Lejyon'un durdurulamaz iblisleri tarafından yok ediliyor. Yine de umut var. Ejderha Kehaneti, Gerçek Büyücülerden birinin Kara Kule'ye gireceğini ve evrenin geleceğini seçeceğini söylüyor. Belki de önceden bildirilen seçilmiş kişi sizsiniz?=Sihir Çağı ÖZELLİKLERİ=• HİKAYE KAMPANYALARI. Işığın ve karanlığın güçleriyle seyahat ederek Age of Magic dünyasına dalın. Efsanevi kahramanlarla tanışın, hayal edilemeyecek düşmanlarla destansı savaşlara katılın. Gerçek Büyücü Roland'ın ve Kara Kule arayışının öyküsünü öğrenin. Karanlığa adım atın ve uğruna geldiği şeyi elde etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek olan değişen suikastçı Sharazar ile tanışın.• PVP. En iyi kahraman grubunu toplayın ve her gün PvP Arena'da diğer oyunculara meydan okuyun. Ama hepsi bu değil! Her hafta 24 saatlik Turnuvaya katılın; zirveye çıkın, zafer ve destansı ödüller kazanın! En yiğit savaşçı her şeye sahip olacak!• EFSANEVİ KAHRAMANLAR. 50'den fazla destansı kahraman toplayın, seviyelerini yükseltin, onları güçlü silahlar ve zırhlarla donatın, yeteneklerini ve nadirliklerini yükseltin. Farklı stratejiler deneyin, dünyanın en güçlü partisini oluşturmak için benzersiz kahraman kombinasyonunuzu yaratın! • HIZLI SAVAŞLAR. Grubunuzu, görsellerin büyüleyici ve seçimlerinizin önemli olduğu nefes kesen arenalarda hızlı ama taktiksel sıra tabanlı destansı savaşlara götürün!• VE BİRÇOK DİĞER MOD. Korku Mezarı ve Hazineler Vadisi, benzersiz ödülleri koruyan güçlü düşmanlarla, özel yeteneklere sahip haylaz karakterlerin yer aldığı tematik etkinliklerle ve gücünüzü sınayacak çeşitli zorluklarla savaşırken sınırlarınızı test edecek!

Gerçek Mage'nin Karanlık Kuleye Yolculuğu, Jack Mort'un kuleye yolculuğuna dair temel bilgiler ve bilgiler sağlar.
Düşmanların üstesinden gelmek için becerilerinizi kullanın.
Karakterleri toplamak için farklı yöntemlere ihtiyaç vardır.
Hikaye
Eşsiz ve çekici bir MOBA oyunu.
Age of Sihir ile araziyi lanetten kurtarın.
Enchanters ve Haçlılar birbirlerine karşı savaşırlar.
Taktik oyun oyunda göze çarpıyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.12.0 [Mod Menu][God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Age of Magic: Turn Based RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Age of Magic: Turn Based RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Age of Magic: Turn Based RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Age of Magic: Turn Based RPG arayın.

# Tam Özellikler Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.12.0 [Mod Menu][God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Boyut150.2MB
versiyon2.12.0
Sürüm Kodu248
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK BILLING SYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın
diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturun.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • M

  @Anonim   2023-09-20 19:10:15

  Kimden:MD   cihaz:CPH2385   OS:android 13
  не работает ставьте другой мод
 • M

  @Anonim   2023-09-20 15:43:03

  Kimden:MD   cihaz:CPH2385   OS:android 13
  не работает ничего ставьте другой мод
 • U

  @Anonim   2023-09-15 14:20:32

  Kimden:US   cihaz:SM-N985F   OS:android 13
  always your hit is not active... a bad mod...
 • H

  @Anonim   2023-09-01 22:21:49

  Kimden:HU   cihaz:SM-N986B   OS:android 13
  not working..........
 • M

  @Anonim   2023-09-01 03:51:56

  Kimden:MD   cihaz:CPH2385   OS:android 13
  плохо работает всегда ваш ход не работает
 • R

  @Anonim   2023-08-31 23:47:10

  Kimden:RU   cihaz:TECNO BF7n   OS:android 12
  один хит работает не правильно тебя тоже убивают с одного удара
 • H

  @Anonim   2023-08-26 16:55:36

  Kimden:HU   cihaz:SM-N986B   OS:android 13
  not working for me. run black display
 • M

  @Anonim   2023-08-26 13:45:40

  Kimden:MD   cihaz:CPH2385   OS:android 13
  не запускается выбрасывает из игры
 • D

  @Anonim   2023-08-12 20:28:31

  Kimden:DZ   cihaz:Allure M3   OS:android 8.1.0
  the best working 100%
 • E

  @Anonim   2023-07-29 06:29:35

  Kimden:EG   cihaz:22101320G   OS:android 13
  لا يعمل ويطلب تحديث يرجى العمل عليه و بأسرع وقت
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Age of Magic: Sıra tabanlı RPG

 • I

  @Anonim   2023-02-20 14:48:23

  Kimden:IN   cihaz:realme RMX3085   OS:android 12
  deep
 • K

  @Anonim   2023-01-16 21:20:23

  Kimden:KR   cihaz:samsung SM-G986N   OS:android 12
  age of magic 2.3 mod please hurry up 2.2 last mod not bad
 • U

  @Anonim   2022-10-29 17:02:08

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X6815B   OS:android 11
  helo sir We update 2.1 but after one day he will again required update so please give update latest Version don't waste our time we play 3 months this game
 • B

  @Anonim   2022-10-29 02:54:26

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 12
  quero nova atualização para este jogo logooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 • B

  @Anonim   2022-10-25 19:19:44

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-X430   OS:android 10
  nova atualização da versão 2.1 pela modyolo.com mais segura e muito mais divertida!!!
 • I

  @Anonim   2022-10-03 17:19:55

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5A   OS:android 7.1.2
  God mode+ unlimited gold,uang,money dmg ganda please
 • B

  @Anonim   2022-03-28 21:32:31

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A105F   OS:android 11
  please anyone add a mod of gold of this game all in this need money >▪︎< >:( $$$$$$$$$$$$$$
 • I

  @Anonim   2022-03-13 03:28:10

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 11
  Soldi infiniti per favore bxjv¥rksjizb, izbzjs J qkq o i ksnaiwn
 • B

  @Anonim   2022-02-24 18:51:12

  Kimden:BR   cihaz:samsung SCV39   OS:android 10
  please update mod a new version came out thanks 1.40
 • B

  @Anonim   2022-01-31 10:15:59

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A105M   OS:android 11
  ksmss!!ksmskskdkdkdkmcfgdhghgghhjjdjxjxjxjxnnxnxnxnxjxjxjxjx
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (106) Sürümler of Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık

 • Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.12.0 [Mod Menu][God Mode]

  Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.12.0 [Mod Menu][God Mode]

  Menü/Tanrı modu, onehit
  The Age of Magic MOD APK yakın zamanda 2.12.0 sürümüne güncellendi ve beraberinde heyecan verici yeni özellikler getirildi.
  Oyunun bu değiştirilmiş sürümü oyunculara bir menü ve tanrı sunuyor modu, oyun deneyimleri üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağlar.
  Ayrıca tek vuruş özelliği, oyuncuların düşmanlarını tek bir vuruşla yenebilmelerini sağlar.
  Bu güçlü modifikasyonlarla oyuncular, Age of Magic'in mistik dünyasına girin ve düşmanlarını zahmetsizce fethedin.
  Age of Magic MOD APK ile destansı bir maceraya atılın, içinizdeki kahramanı serbest bırakın ve savaş alanına hakim olun.
 • Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.11.2 [Mod Menu][God Mode]

  Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.11.2 [Mod Menu][God Mode]

  Menü/Tanrı Modu, Onehit
  Age of Magic Mod Apk, heyecan verici bir sihir ve macera dünyası sunan heyecan verici bir rol yapma oyunudur. Menü/tanrı modu ve tek vuruş öldürme seçenekleri ile heyecan verici özellikler.
 • Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.11.1 [Sınırsız para][Kilitli][Mod Menu][God Mode]

  Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.11.1 [Sınırsız para][Kilitli][Mod Menu][God Mode]

  Menü/Tanrı Modu, Onehit
  Magic Mod APK (Menü/Tanrı modu, OneHit) 2.11.1 Menü/Tanrı modu, Onehit, oyuncuları büyülü bir dünya boyunca destansı bir yolculuğa çıkaran heyecan verici bir mobil RPG oyunudur.
  Oyunun modifiye edilmiş versiyonuyla, oyuncular menü/tanrı modu ve tek vuruşlu öldürmeler gibi büyüleyici özelliklerin kilidini açabilir. Rakipler zahmetsizce.
  Ayrıca, tek vuruş öldürme özelliği, oyuncuların düşmanları tek bir grevle yenmesine izin vererek savaşları daha da heyecan verici hale getirir.
 • Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.11.0 [Mod Menu][God Mode]
 • Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.7 [God Mode][Weak enemy][Yenilmez]

  İç hile cihazını değiştirin (Tanrı modu [düşman saldırısını atlayın], yüksek saldırı (serbestçe ayarlanabilir)).

  Oyunun ilk kez, yüzen pencerelerin yüzen pencereleri açması gerekir. Lütfen oyunu listede bulun, açmayı seçin ve sonra oyunu açın!
  Bu oyun, oyuna girmek için duvarı çevirmeyi veya oyun hızlandırıcısını kullanmayı gerektirir, aksi takdirde oyunun bazen ağ anormallikleri gibi hataları vardır.
  Üç parça Google setinin en son sürümü gereklidir.
  Google üç parçalı cep telefonu seti ile netizen yok, lütfen betta.com oyun kutusundan Google Enstaltion 6.0'ı indirin!
 • Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.6.1 [Sınırsız para][Kilitli][Sonsuz][Ücretsiz satın alma][God Mode]

  God Mod, One Hit
  Age of Magic, oyuncuların kendilerini büyülü bir dünyaya kaptırmalarına olanak tanıyan popüler bir sıra tabanlı RPG oyunudur.
  Mod APK 2.6.1 God Mod One Hit güncellemesiyle oyuncular şunları yapabilir: Sınırsız güç ve seviyelerde hızlı ilerleme ile gelişmiş bir oyun deneyiminin keyfini çıkarın.
  Oyunun bu sürümü, oyunu geliştirmek için yükseltilmiş silahlar ve büyülü öğeler gibi yeni özellikler de içerir.
  Bu Mod APK sürümüyle, oyuncular yeni karakterlerin kilidini açabilir ve çevrimiçi savaşlarda diğer oyunculara meydan okuyabilir.
  Genel olarak Age of Magic, her yaştan oyuncu için sonsuz eğlence sunan heyecan verici bir RPG oyunudur.
 • Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.6 [God Mode][Weak enemy][Yenilmez]

  İç hile cihazını değiştirin (Tanrı modu [düşman saldırısını atla], yüksek saldırı (serbestçe ayarlanabilir)).

  Oyunda ilk kez, kayan pencerelerin açılması için yüzen pencereler gereklidir. Lütfen oyunu listeden bulun, açmayı seçin ve ardından oyunu açın! Bu oyun, oynamak için oyuna girmek için duvarı döndürmeyi veya oyun hızlandırıcıyı kullanmayı gerektirir, aksi takdirde oyunda bazen ağ anormallikleri gibi hatalar olabilir.
  Üç parçalı Google setinin en son sürümü gereklidir.
  Google üç parçalı cep telefonu setine sahip netizenler yok, lütfen Betta.com oyun kutusundan Google kurulum 6.0'ı indirin!
 • Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.5.4 [God Mode][Weak enemy][Yenilmez]

  İç hile cihazını değiştirin (Tanrı modu [düşman saldırısını atlayın], yüksek saldırı (serbestçe ayarlanabilir)).

  Oyunun ilk kez, yüzen pencerelerin yüzen pencereleri açması gerekir. Lütfen oyunu listede bulun, açmayı seçin ve sonra oyunu açın!
  Bu oyun, oyuna girmek için duvarı çevirmeyi veya oyun hızlandırıcısını kullanmayı gerektirir, aksi takdirde oyunun bazen ağ anormallikleri gibi hataları vardır.
  Üç parça Google setinin en son sürümü gereklidir.
  Google üç parçalı cep telefonu seti ile netizen yok, lütfen betta.com oyun kutusundan Google Enstaltion 6.0'ı indirin!
 • Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.5.2 [God Mode][Weak enemy][Yenilmez]

  İç hile cihazını değiştirin (Tanrı modu [düşman saldırısını atlayın], yüksek saldırı (serbestçe ayarlanabilir)).

  Oyunun ilk kez, yüzen pencerelerin yüzen pencereleri açması gerekir. Lütfen oyunu listede bulun, açmayı seçin ve sonra oyunu açın!
  Bu oyun, oyuna girmek için duvarı çevirmeyi veya oyun hızlandırıcısını kullanmayı gerektirir, aksi takdirde oyunun bazen ağ anormallikleri gibi hataları vardır.
  Üç parça Google setinin en son sürümü gereklidir.
  Google üç parçalı cep telefonu seti ile netizen yok, lütfen betta.com oyun kutusundan Google Enstaltion 6.0'ı indirin!
 • Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.5.1 [God Mode][Weak enemy][Yenilmez]

  İç hile cihazını değiştirin (Tanrı modu [düşman saldırısını atlayın], yüksek saldırı (serbestçe ayarlanabilir)).

  Oyunun ilk kez, yüzen pencerelerin yüzen pencereleri açması gerekir. Lütfen oyunu listede bulun, açmayı seçin ve sonra oyunu açın!
  Bu oyun, oyuna girmek için duvarı çevirmeyi veya oyun hızlandırıcısını kullanmayı gerektirir, aksi takdirde oyunun bazen ağ anormallikleri gibi hataları vardır.
  Üç parça Google setinin en son sürümü gereklidir.
  Google üç parçalı cep telefonu seti ile netizen yok, lütfen betta.com oyun kutusundan Google Enstaltion 6.0'ı indirin!
 • Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod Apk 2.4.3 [God Mode][Weak enemy][Yenilmez]

  İç hile cihazını değiştirin (Tanrı modu [düşman saldırısını atla], yüksek saldırı (serbestçe ayarlanabilir)).

  Oyunun ilk kez, kayan pencerelerin yüzer pencereleri gerekli olacaktır. Lütfen oyunu listeden bulun, açmayı seçin ve ardından oyunu açın! Bu oyun, oynamak için oyuna girmek için duvarı döndürmeyi veya oyun hızlandırıcıyı kullanmayı gerektirir, aksi takdirde oyun bazen ağ anormallikleri gibi hatalar verir.
  Google'ın üç parçalı setinin son sürümü.
  Google üç parçalı cep telefonu setine sahip netizenler yok, lütfen Google kurulum 6.0'ı Baby.com oyun kutusundan indirin!
 • Daha...[+]

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme