HappyMod › Games › Role Playing › Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod
Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Mod

Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.21.5 [Mod Menu][God Mode][Weak enemy][Yenilmez]

Güncelleme açık: 2024-06-19

Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık değiştirilmiş bir versiyonudur Age of Magic: Sıra tabanlı RPG tarafından geliştirildi Playkot Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyunun yerleşik bir hile menüsü vardır, açmak için sol... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Age of Magic: Sıra tabanlı RPG 2.21.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıAge of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.21.5 [Mod Menu][God Mode][Weak enemy][Yenilmez]
versiyon2.21.5
Güncelleme açık2024-06-19
Boyut155.57 MB
Mod BilgisiOyunun yerleşik bir hile menüsü vardır, açmak için sol üst köşedeki simgeye tıklayın1: Tanrı Modu [Düşman ...
geliştiriciPlaykot Ltd
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriRole Playing
Google Play'den edininAge of Magic: Sıra tabanlı RPG
Orijinal apk'yı indirinAge of Magic: Sıra tabanlı RPG (155.57 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Spring Valley: Farm Game şık APK
Age of Magic: Turn Based RPG şık APK
Riverside: Farm Village şık APK
Word Line: Crossword Adventure şık APK
Bağlantılar İndir:

Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.21.5 [Mod Menu][God Mode][Weak enemy][Yenilmez]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (155.57 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.21.5 [Mod Menu][God Mode][Weak enemy][Yenilmez]

Özellik V1 Özellik:
Menü/Tanrı modu, tek vuruş

Özellik V2 Özellik:
DMG Çoklu

SAVUNMA ÇOKLU savunma çarpanı

Her zaman sıra sende her zaman kendine karşı sıra sende
[İpuçları] Eğitim teklifinde hile işlevine başlamayın
Oyunda ilk defa, kayan pencereleri açmak için kayan pencerelere ihtiyaç duyuluyor. Lütfen oyunu listede bulun, açmayı seçin ve ardından oyunu açın!

Özellik V3 Özellik:
Oyunun yerleşik bir hile menüsü vardır, açmak için sol üst köşedeki simgeye tıklayın
1: Tanrı Modu [Düşman saldırılarını atla]
2: Yüksek Saldırı (serbestçe ayarlanabilir)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Gerçek Mage'nin Karanlık Kuleye Yolculuğu, Jack Mort'un kuleye yolculuğuna dair temel bilgiler ve bilgiler sağlar.

Arsa, Sihir Çağı'nın gerçek bir büyüsü olan Roland adlı önemli bir figürün etrafında dönüyor. Şu anki görevi, dünyanın geleceğini tahmin eden gizemli bir yer olan karanlık kuleyi bulmaktır. Karanlık dünyaya tecavüz ederken, şeytanlar yollarındaki her şeyi ezmeye ve yok etmeye devam eder. Bu noktadan itibaren, gerçek bir büyücünün ortaya çıkacağını ve dünyanın kaderine karar vereceğini belirten bir kehanet ortaya çıktı. Sonuç olarak, Roland karanlık kuleye doğru ilerlerken birçok zorlu zorlukla karşılaşmaya devam edecekti. Oyunu ilk kez oynadıktan sonra, oyuncular güzel ve iyi tasarlanmış dünyadan etkilenir. Bunun nedeni, dünyanın hareket halindeyken oyuncular için kolayca erişilebilir olmasıdır. Kontrol edebileceğiniz başlangıç ​​karakteri Roland. Oradan, oyuncular farklı güçlü yönlere sahip birçok farklı düşmanla karşı karşıya kalacaklar. Buna ek olarak, barış içinde yaşayan dünyada çeşitli ırklar bulunabilir.

# Düşmanların üstesinden gelmek için becerilerinizi kullanın.

Age of Magic'teki oyun son derece erişilebilir çünkü çok fazla beceri gerektirmeden sıraya dayalı bir taktik sistemde çalışır. Oyunun maçı yuvarlak tabanlı bir şekilde çalışıyor; Oyuncular saldırılarını seçer ve rakipleri savunmalarını seçer. Oyuncu tüm turları tamamlamalı ve düşmanı ortadan kaldırmalıdır. Bunu eşzamanlı olarak yapmak, karaktere çeşitli becerileri kullanır. Ekranın hemen yakınında, belirli saldırılar için standart saldırı ve alternatif beceriler bulunabilir. Beceriler her maçta aktif kalır, ancak özel yetenekleri kullanmadan önce bir bekleme süresini beklemelidir. Bu, oyuncuların her turda düşmanlarla mücadele ve diğer takım arkadaşlarını korumak için farklı yöntemlerle yaklaşmalarını sağlar. Bu nedenle, birçok oyun neredeyse her turu farklı stratejiler ve manevralarla doldurur. Oyun başlamadan önce Roland'ın becerileri ona hem suç hem de savunma verir. Düşmanlara büyülü güçle saldırabilir ve müttefiklerinin çevrelenmesi için düşman saldırılarına direnmek için sihirli duvarlar dikebilir. Ek karakterler belirli bir seviyeyi tamamladıktan sonra farklı şekillerde edinilir.

# Karakterleri toplamak için farklı yöntemlere ihtiyaç vardır.

Age of Magic, birçok farklı maçın üstesinden gelerek alabileceğiniz birçok karaktere sahiptir. Benzersiz maçlarda oynayarak ve hedefleri tamamlayarak birçok karakterle tanışın. Piyasadaki yeni karakterler için para alışverişi yapabilirsiniz. Her yeni karakteri satın almak için çok fazla para toplamanız gerekecek, ancak çok uzun sürmeyecek. Ayrıca, pazarda gelecekteki çağrılar için karakter parçalarını tutan sandıklar da bulabilirsiniz.

# Hikaye

Kahraman zayıf bir gençti. Uzak bir dağlık manastırda yaşayan bir keşişin olağanüstü manevi gücüne sahip olmaya geldi. İkisi, hayatını sonsuza dek değiştiren bir olay olana kadar birlikte çalıştı. Çocuğun ruhu saldırıya uğrar ve sevgili öğretmeni şeytan tarafından yok olur. Bu eylemle, öğretmenlerinin kayıp ruhları üzerinde büyük bir intikam planı sürdürdü. Yıllar sonra geri dönmenin bir sonucu olarak, kahraman şimdi oyunda rol alıyor.

# Eşsiz ve çekici bir MOBA oyunu.

Karakterinizi beş kişilik bir ekip aracılığıyla kontrol edersiniz. Ayrıca rol oynar ve rol yapma oyunu olarak oynarsınız. Savaşlar benzer dönüş tabanlı oyun mekaniği ile sabit bir hızda gerçekleşir. Tam 3D renk ve grafik sayesinde, bu savaşlar oyuncular üzerinde sonsuz bir izlenim bırakacak. Age of Magic'in yeni haritası birkaç gün önce yayınlandı. Hazineler Vadisi'nin III Yasası, Arekhon Ax atıcı, Bellara ve Gassar Shards'ı içeriyor. Arekhon Muhafızları bölümü de bu Kanunda bulunabilir. Macera seni bekliyor, kahramanım. Unutulmuş sihir ve zaman için kaybedilen savaşlar üzerinde tökezlemek sizi rakiplerinize karşı mücadeleye götürür. Gecikme; Kahramanlar meydan okumanızı bekliyor.

# Age of Sihir ile araziyi lanetten kurtarın.

Age of Magic'in 3D grafik kullanımı, oyunların savaşlarını diğer oyunlardan daha etkileyici ve benzersiz hale getiriyor. Bu grafikler ayrıca 3D'deki modelleme karakterlerini oyunun en değerli kısımlarından biri haline getirir. Çok sayıda oyun modu ve sistem bu başlığı birbirinden ayırır. Bu ayrıntıları daha sonraki bir yazıda detaylandıracağım. Siz, büyücü, Kurtarıcının lanetini kırabilecek ve büyü ülkesini kurtarabilecek tek kişi sizsiniz. Askeri bir işlevi yerine getiriyorsunuz, ama savaştan biri değil. Bunun yerine, güçlü sihirbazların ve savaşçıların önderliğiyle birden fazla topraktan savaşın ve karşı-büyüyü ilerletirsiniz. Magics Age'de savaş sistemi, kadro tabanlı dönüş tabanlı saldırılara sahiptir. Sahip olduğunuz ordudan askeri bir takım ayarlamalısınız. Kadrodaki her karakter benzersiz güçlü yönlere ve yeteneklere sahiptir. Savaş manevraları arasında bağlantılar yaratmak bir meydan okumaydı. Yetkili bir komutan savaş karakterlerinin becerilerini etkili bir şekilde kullanır. Düşmanınızı yenmek için stratejik düşünceyi birleştirin. Büyü Çağı sizi çeşitli düşmanlarla yüzleşmeye zorlar. Bu konuda yeteneklerinizi test edin.

# Enchanters ve Haçlılar birbirlerine karşı savaşırlar.

Çeşitli fantezi yarışlarından savaşçılar komutanıza geliyor. Ellerinde inanılmaz bir güç ve güce sahiptirler. Onlara ihtiyacınız olursa, sizin adına savaşacaklar. Oyunda rakun büyücüler, şeytanlar, bataklık cadıları ve diğer rakun arası türler var. Bunun dışında, her karakter aynı zamanda farklı bir dizi güçlü ve beceriye sahiptir. Hepsinin paylaştığı tek faktör ortak bir seviye sistemi ve belirli araçlardır. Bir karakterin cephaneliğine yeni silahlar eklemek, başka bir yarış veya karakterle başlamayı gerektirir. Oyuncular ayrıca seçtikleri ekipmanların genel estetik çekiciliğini de dikkate almalıdır.

# Taktik oyun oyunda göze çarpıyor.

Roland, bu oyundaki ana karakterin adıdır. Sihir çağında görev yapan gerçek bir sihirbaz. Roland'ın Magic Age'den yakın arkadaşları, oyunun günümüze taşındıktan sonra hikayesine yardımcı olabilir. Roland'ın Salazar ile karşılaştığı yer burası oldu.

# Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.21.5 [Mod Menu][God Mode][Weak enemy][Yenilmez] Özellik:

Gerçek Büyücülerin destansı savaşına katılın ve ölmekte olan fantastik dünyalarının kaderi için savaşın. Efsanevi kahramanları toplayın ve seviyelerini yükselterek onları büyüleyici arenalardaki hızlı savaşlara götürün. Koboldlar, Elfler, İblisler, Kızgın Rakun büyücüleri, Dragonkins, Ra'Archnes, Bataklık Cadıları – düzinelerce karakter sizi bekliyor! Karanlık, dünyanın boşlukta yüzen harap kalıntılarının üzerine çöküyor. Her gece gökyüzündeki bir ışık daha sönüyor ve Lejyon'un durdurulamaz iblisleri tarafından yok ediliyor. Yine de umut var. Ejderha Kehaneti, Gerçek Büyücülerden birinin Kara Kule'ye gireceğini ve evrenin geleceğini seçeceğini söylüyor. Belki de önceden bildirilen seçilmiş kişi sizsiniz?=Sihir Çağı ÖZELLİKLERİ=• HİKAYE KAMPANYALARI. Işığın ve karanlığın güçleriyle seyahat ederek Age of Magic dünyasına dalın. Efsanevi kahramanlarla tanışın, hayal edilemeyecek düşmanlarla destansı savaşlara katılın. Gerçek Büyücü Roland'ın ve Kara Kule arayışının öyküsünü öğrenin. Karanlığa adım atın ve uğruna geldiği şeyi elde etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek olan değişen suikastçı Sharazar ile tanışın.• PVP. En iyi kahraman grubunu toplayın ve her gün PvP Arena'da diğer oyunculara meydan okuyun. Ama hepsi bu değil! Her hafta 24 saatlik Turnuvaya katılın; zirveye çıkın, zafer ve destansı ödüller kazanın! En yiğit savaşçı her şeye sahip olacak!• EFSANEVİ KAHRAMANLAR. 50'den fazla destansı kahraman toplayın, seviyelerini yükseltin, onları güçlü silahlar ve zırhlarla donatın, yeteneklerini ve nadirliklerini yükseltin. Farklı stratejiler deneyin, dünyanın en güçlü partisini oluşturmak için benzersiz kahraman kombinasyonunuzu yaratın! • HIZLI SAVAŞLAR. Grubunuzu, görsellerin baş döndürücü olduğu ve seçimlerinizin önemli olduğu nefes kesen arenalarda hızlı ama taktiksel sıra tabanlı destansı savaşlara götürün!• VE BİRÇOK DİĞER MOD. Korku Mezarı ve Hazineler Vadisi, benzersiz ödülleri koruyan güçlü düşmanlarla, özel yeteneklere sahip haylaz karakterlerin yer aldığı tematik etkinliklerle ve gücünüzü sınayacak çeşitli zorluklarla savaşırken sınırlarınızı test edecek!

Gerçek Mage'nin Karanlık Kuleye Yolculuğu, Jack Mort'un kuleye yolculuğuna dair temel bilgiler ve bilgiler sağlar.
Düşmanların üstesinden gelmek için becerilerinizi kullanın.
Karakterleri toplamak için farklı yöntemlere ihtiyaç vardır.
Hikaye
Eşsiz ve çekici bir MOBA oyunu.
Age of Sihir ile araziyi lanetten kurtarın.
Enchanters ve Haçlılar birbirlerine karşı savaşırlar.
Taktik oyun oyunda göze çarpıyor.

# Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Brief Introduction

Merhaba! Age of Magic'a hoş geldiniz, sürükleyici bir Dönüş Tabanlı RPG oyununa adım atmaya hazır olun. Bu büyülü dünyada, oyuncular kendilerini sürükleyici bir maceranın içinde bulacaklar. Efsanevi canavarlar, büyücüler ve savaşçılarla dolu bir dünyada, oyuncular güçlerini keşfedecek, takım oluşturacak ve stratejik savaşlarda rakiplerine meydan okuyacaklar. Minyatürlerden oluşan gerçekçi düşmanlarla bir araya gelen oyuncular, büyünün ve becerinin gücünü kullanarak zorlu görevler ve boss savaşlarıyla karşılaşacaklar. Kendi benzersiz karakterlerini yaratma önemli bir rol oynarken, aynı zamanda çok çeşitli beceri ve yetenekleri geliştirmek için özelleştirme seçeneklerinden yararlanabilecekler. Age of Magic, büyü ve stratejinin bir araya geldiği bir dünyaya giriş yapmanız için sizi bekliyor. Efsanevi güçlerle donanmış olarak maceraya atılın ve Age of Magic'in büyüleyici dünyasını keşfedin!

# Nasıl indirilir ve kurulur Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.21.5 [Mod Menu][God Mode][Weak enemy][Yenilmez]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Age of Magic: Turn Based RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Age of Magic: Turn Based RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Age of Magic: Turn Based RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Age of Magic: Turn Based RPG arayın.

# Tam Özellikler Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK 2.21.5 [Mod Menu][God Mode][Weak enemy][Yenilmez]

// İndirme Bilgileri //

Boyut155.6MB
versiyon2.21.5
Sürüm Kodu307
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinWRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE SYSTEM_ALERT_WINDOW READ_PHONE_STATE ACTION_MANAGE_OVERLAY_PERMISSION GET_TASKS ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE SYSTEM_ALERT_WINDOW WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE AD_ID WAKE_LOCK ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_TOPICS FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING POST_NOTIFICATIONS SCHEDULE_EXACT_ALARM
İzin Metni DİĞER:
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir
.:

DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Bu sabit, API düzeyi 21'de kullanımdan kaldırıldı. Artık uygulanmamaktadır.
Uygulamaların bilgilere erişmesine izin verir
ağlar hakkında.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.;PowerManager WakeLocks'ın kullanılmasına izin verir:

işlemcinin uyku modundan çıkması veya ekranın karartılması.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk15
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • I

  @Anonim   2024-06-20 00:45:55

  Kimden:IT   cihaz:CPH2557   OS:android 13
  update
 • R

  @Anonim   2024-06-19 18:16:00

  Kimden:RU   cihaz:21051182G   OS:android 13
  good
 • R

  @Anonim   2024-06-19 18:00:28

  Kimden:RU   cihaz:kPad   OS:android 11
  super
 • R

  @Anonim   2024-06-15 14:05:52

  Kimden:RU   cihaz:220333QNY   OS:android 13
  супер
 • B

  @Anonim   2024-06-15 01:57:14

  Kimden:BR   cihaz:motorola one macro   OS:android 10
  vi rus
 • D

  @Anonim   2024-06-12 03:35:22

  Kimden:DE   cihaz:ZTE A2322G   OS:android 12
  Mod funktioniert nicht immer. Spiel stürzt immer ab ab. Nicht mal eine Minute lang kann man spielen.
 • R

  @Anonim   2024-06-05 19:46:44

  Kimden:RU   cihaz:Lenovo TB-X606X   OS:android 10
  I Love you agevof magic heroes 99999unlimited money games +vip missions
 • R

  @Anonim   2024-06-04 23:48:42

  Kimden:RU   cihaz:SM-A235F   OS:android 14
  норм
 • U

  @Anonim   2024-06-04 18:18:38

  Kimden:US   cihaz:TECNO KG5k   OS:android 11
  working
 • R

  @Anonim   2024-06-04 02:09:28

  Kimden:RU   cihaz:Lenovo TB-X606X   OS:android 10
  I Love you age of magic heroes 99999unlimited money games +vip missions
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Age of Magic: Sıra tabanlı RPG

 • I

  @Anonim   2023-02-20 14:48:23

  Kimden:IN   cihaz:realme RMX3085   OS:android 12
  deep
 • K

  @Anonim   2023-01-16 21:20:23

  Kimden:KR   cihaz:samsung SM-G986N   OS:android 12
  age of magic 2.3 mod please hurry up 2.2 last mod not bad
 • U

  @Anonim   2022-10-29 17:02:08

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X6815B   OS:android 11
  helo sir We update 2.1 but after one day he will again required update so please give update latest Version don't waste our time we play 3 months this game
 • B

  @Anonim   2022-10-29 02:54:26

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 12
  quero nova atualização para este jogo logooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 • B

  @Anonim   2022-10-25 19:19:44

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-X430   OS:android 10
  nova atualização da versão 2.1 pela modyolo.com mais segura e muito mais divertida!!!
 • I

  @Anonim   2022-10-03 17:19:55

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5A   OS:android 7.1.2
  God mode+ unlimited gold,uang,money dmg ganda please
 • B

  @Anonim   2022-03-28 21:32:31

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A105F   OS:android 11
  please anyone add a mod of gold of this game all in this need money >▪︎< >:( $$$$$$$$$$$$$$
 • I

  @Anonim   2022-03-13 03:28:10

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 11
  Soldi infiniti per favore bxjv¥rksjizb, izbzjs J qkq o i ksnaiwn
 • B

  @Anonim   2022-02-24 18:51:12

  Kimden:BR   cihaz:samsung SCV39   OS:android 10
  please update mod a new version came out thanks 1.40
 • B

  @Anonim   2022-01-31 10:15:59

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A105M   OS:android 11
  ksmss!!ksmskskdkdkdkmcfgdhghgghhjjdjxjxjxjxnnxnxnxnxjxjxjxjx
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (132) Sürümler of Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Age of Magic: Sıra tabanlı RPG şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme