HappyMod › Games › Educational › Central Hospital Stories Mod
Central Hospital Stories Mod

Central Hospital Stories şık APK 1.5.1 [Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-07-11

Central Hospital Stories şık değiştirilmiş bir versiyonudur Central Hospital Stories tarafından geliştirildi Playtoddlers. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Central Hospital Stories MOD APK v1.5.1 (kilidi aç... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Central Hospital Stories 1.6.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCentral Hospital Stories şık APK 1.5.1 [Kilitli]
versiyon1.5.1
Güncelleme açık2023-07-11
Boyut78.4 MB
Mod BilgisiDownload Central Hospital Stories MOD APK v1.5.1 (kilidi açıldı) For Android 1.5.1
geliştiriciPlaytoddlers
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriEducational
Google Play'den edininCentral Hospital Stories
Orijinal apk'yı indirinCentral Hospital Stories (32.06 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Sweet Home Stories - My family şık APK
Sunny School Stories şık APK
Daily Shopping Stories şık APK
Happy Daycare Stories - School şık APK
Central Hospital Stories şık APK
Vacation Hotel Stories şık APK
Stories World™ Urban City şık APK
My First Words (+2) - Flash cards for toddlers şık APK
Animal Puzzle - Game for toddlers and children şık APK
Shapes Builder (+4) - A different tangram for kids şık APK
Find It : Hidden Objects for children and toddlers şık APK
Bağlantılar İndir:

Central Hospital Stories şık APK 1.5.1 [Kilitli]

Hızlı indirme (32.06 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (32.06 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Funny Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Central Hospital Stories şık APK 1.5.1 [Kilitli]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
kilidi açıldı

Özellik V2 Özellik:
Kilidi açılmış
Merkez Hastane Hikayeleri, oyuncuların zorlu ama ödüllendirici sağlık dünyasını deneyimlemelerini sağlayan büyüleyici bir simülasyon oyunudur. Android cihazlarında en iyi potansiyel.
Gerçekçi grafikleri ve sürükleyici oyunuyla Merkez Hastane Hikayeleri, bir doktorun veya hemşirenin ayakkabılarına adım atma ve hastaları yönetmek, ameliyatlar yapmak ve kritik kararlar vermek için eşsiz bir fırsat sunuyor.
İster simülasyon oyunlarının hayranı olun, ister sadece tıbbi alan tarafından ilginizi çekin, Merkez Hastane Hikayelerinin bu kilidi versiyonu ilgi çekici ve bağımlılık yapan bir deneyim vaat ediyor.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Central Hospital Stories şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Bu oyun keyifli.

Merkez Hastane Hikayeleri, hastanenin en ünlülerinden biri olarak kabul edilen tıbbi tedavi ve inceleme merkezidir. Birçok gelişmiş ve modern tıbbi tedavi aracına sahiptir, bu da onu mesleki sınavlar ve tedaviler için uygun hale getirir. Buraya geldiğinizde, doktor olarak birçok görevi gerçekleştirebilirsiniz. Hastaların anlattığı hikayeler herkes tarafından duyulabilir; Bu iş sırasında harika bir eğlence sağlar. Bu oyunu oynamak, bebeğinizin zekasını ve yaratıcılığını artırmanın harika bir yoludur. Ayrıca basit oyunlarla günlük hastane hikayeleri hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olacaktır. Aynı zamanda aileleriyle bağ kurmaları için harika bir yol. Birçok yetişkin de bu oyunun tadını çıkarır; Bugün en popüler ve en çok oynanan oyunlardan biri.

# En yüksek kaliteli tesis sistemlerine sahip, ileri düzey bir seviyeye ulaşın.

Bu hastane beş katlı ve çeşitli işlevlere sahip birçok tıbbi birim içerir. Ayrıca hastaların kontrol sıralarından önce beklemeleri için bir resepsiyonist ve bekleme odası da bulunmaktadır. Bir hastanın hemen tedaviye ihtiyaç duyduğunda gecikmeden tedavi edilebileceği bir acil durum prosedürü vardır. Yeni tanı yöntemleri, hastalığı tanımlamanızı ve hızlı bir şekilde düzeltmenizi sağlar. Rahat olduğunuz için birçok ek yeri de keşfedebilirsiniz. Bu hastanede belirli mesleklerde uzmanlaşmış insanlar için özel odalar bulunmaktadır. Örneğin, veteriner hekimlerin hayvanları incelemek için kendi departmanları ve alanları vardır. Hamile kadınlar veya yeni anneler için de odalar vardır; Çocukların kendi odaları vardır; ve aile sağlığı kontrolleri, kardiyoloji ve daha fazlasının departmanları. Zamanla, bunları kademeli bir şekilde keşfetmeye ve deneyimlemeye devam ederken bu departmanlar hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

# Daha büyük bir anlatının bir parçası olarak kendi hastane hikayenizi oluşturun.

Açık zihinli samimi, sosyal bir insan olarak, yeni hikayeler için fikirler konusunda başkalarıyla işbirliği yapmayı seviyorsunuz. Uygulamanızın yaşlı hastaları bir kontrol için geldiğinde, sınavlarına hazırlanmak ve onlar için odalarında sandalyeler düzenlemek için odalarına götürerek onlara yardımcı olabilirsiniz. Doğum öncesi kontrolü sırasında bir kadının telefonunda bir bebeğin küçük bir resmini görürseniz, onun için mutlu hissedeceksiniz ve yeni çocuğuyla gurur duyacaksınız. Birey olarak güçlü ve zayıf yönleriniz aracılığıyla dünyadaki herhangi bir rolü oynamayı seçebilirsiniz.

# Oyunda bulunan karakterler.

Oyun, doktor, resepsiyonist, sağlık personeli, klinisyen ve çocukların rollerinde 37 karakter içeriyor. Her karakterin, üreticinin dikkatini detaylara yansıtan benzersiz bir kostüm, yüz ve iş vardır. Ek olarak, her karakter ekstra zekâ için farklı deriler veya kostümlerle değiştirilebilir. Bu özel özellik ile birçok çocuk oynamaya istekli olur. Buna sezgisel arka plan müziği ve acil durum araçlarının ve sirenlerin çeşitli sesleri eklenmiştir. Bu, oyuna ek gerçekçilik kazandırır ve bir hikayeye dalma hissi yaratır. Buna ek olarak, oyuncuları kendi hikayelerine dahil olduklarını hissettiriyorlar gibi hissettiriyorlar.

# Bunun bir kopya değil, gerçek bir öğe olduğunu belirtmek önemlidir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 6 yer ve 13 karakter olacak, ancak tüm oyun için sadece 6'sı mevcut. Bu oyunu indirmek tamamen ücretsizdir ve yola çıkmak için herhangi bir engel gerektirmez. Oyunu uzun süre oynamak istiyorsanız, oyundaki geri kalan karakterlerin ve yerlerin kilidini açmak için ödeme yapabilirsiniz. Yeni deneyiminizi hızlı bir şekilde test etmek için bu oyunu indirin!

# Hikaye/oyun

Merkezi hastane hikayeleri oynarken, oyunda birçok nesne ve oda ile etkileşim kurma fırsatınız var. Bunlar, hastanenizi çalıştırmak için farklı senaryolar ve stratejiler geliştirmek için kullanılabilir. Buna ek olarak, oyunda birçok karakter var - benzersiz taklit oyun deneyimleri yaratmak için onlarla etkileşim kurabilirsiniz. Oyun, çocukların Android cihazlarında oynanabileceğinden eğitim değerine sahiptir. Görsel ve görgüsel olarak ilgi çekici olmanın yanı sıra, oyunun etkileşimi doğası onu çoğu oyuncu için uygun hale getiriyor. Bu, ebeveynlerin ve çocuklarının birlikte oyunun tadını çıkarabileceği anlamına gelir. Bu, ailenin etkileşime girmesini, öğrenmesini ve birlikte büyümesini sağlar. PlayToddlers'ın mobil oyunu, taklit oyunu benzersiz yollarla keşfetmek için mükemmel bir platform sağlar. Bu oyun, diğer insanlar hakkında kendi hikayelerinizi ve hikayelerinizi bulmanızı sağlar.

# Özellikler

Oyun, birçok özelliği hakkında bu bilgileri sağlar.

# Herkesin anlayabileceği ve keyif alabileceği çocuk dostu taklit oyun.

Merkezi hastane hikayelerindeki oyuncular dostça bir arayüz sayesinde mekaniği kolayca keşfedebilirler. İstedikleri karakterleri seçebilir ve kendilerini eyleme sokabilirler. Oyuncuları meşgul eden farklı sonuçlarla birçok etkileşim vardır. Oyunun sezgisel dokunmatik seçenekleri, oyunun daha fazla bölümüne erişmek için kullanılabilir. İlginç olan oyun içi unsurlara ek olarak, merkezi hastane hikayelerine dayanan bu mobil oyunu keşfetmek ve tadını çıkarmak için kendi benzersiz yöntemlerinizi ortaya koyun.

# Kendi hikayelerinizi oluşturun ve ne istersen oyunu oynayın.

Merkezi hastane hikayelerinde, oyuncular seçtikleri herhangi bir senaryoda doktor gibi davranabilirler. Bu, hasta olarak veya hastanede ziyaretçi olarak oynamayı içerir. Oyuncular, etkileşimli ve kurtarılmış taklit oyun mekaniği sayesinde özel karakterlere erişebilirler. Oyuncular bu karakterlerle oda ve eşyalar kullanarak etkileşime girebilirler. Hastanedeki taklit oyun deneyimlerinizin tadını çıkarmak için farklı senaryolar bulun.

# Central Hospital Stories şık APK 1.5.1 [Kilitli] Özellik:Introduction:

Central Hospital Stories Mod is an immersive medical simulation game that allows players to step into the shoes of a doctor and experience the hustle and bustle of a busy hospital. This engaging mobile game boasts full game unlocked features, enabling players to explore all aspects of hospital management and healthcare scenarios. In this review, we will delve deeper into the game's captivating gameplay, graphics, sound, and overall experience.

Gameplay:

The gameplay in Central Hospital Stories Mod is the pinnacle of the overall experience. Players take on various roles in the hospital, including a doctor, nurse, or medical specialist, with the aim of effectively managing patients and saving lives. From diagnosing and treating diseases to performing surgeries and managing hospital resources, the game provides a comprehensive and realistic outlook into the medical profession. The inclusion of emergencies and unexpected situations ensures constant engagement, making it an adrenaline-pumping experience for players.

Graphics:

One cannot help but be impressed by the stunning visuals offered by Central Hospital Stories Mod. The game portrays a vibrant and lifelike hospital environment, creating an immersive gaming experience. From the intricate details of the operating rooms to the diverse range of patients, each element of the game is visually appealing and enhances the overall authenticity. The graphics are particularly praiseworthy, reflecting the developers' attention to detail and commitment to creating an aesthetically pleasing game.

Sound:

The game's sound effects play a significant role in enhancing the overall experience. From the authentic beeping of monitoring devices to the gentle hum of conversation in the hospital corridors, every sound immerses players into the game's environment. The accompanying background music enhances the suspense and urgency during emergencies, effectively adding to the sense of realism and engagement.

Challenges and progression:

Central Hospital Stories Mod succeeds in striking a balance between difficulty and progression. As players advance through the game, they face increasingly complex medical cases and challenging scenarios, requiring quick decision-making and critical thinking. This progressive difficulty level keeps players engaged and motivated to improve their skills in order to handle more demanding situations. The gradual unlocking of different hospital departments and specialties adds a layer of excitement, motivating players to continue progressing and exploring the game's diverse content.

Conclusion:

Central Hospital Stories Mod, with its full game unlocked features, offers an enthralling and comprehensive medical simulation experience. The captivating gameplay, stunning graphics, and immersive sound effects create an engaging environment for players to explore various healthcare scenarios. The game strikes a perfect balance between challenge and progression, making it a must-play for enthusiasts of the medical simulation genre. With this mod, Central Hospital Stories takes an already captivating game to new heights, offering unlimited possibilities and endless excitement.Acele edin doktor, Merkez Hastanede acil bir durum var! Ambulansla doğum yapmaya giden hamile bir kadın ve hastalığına teşhis koymak ve onu iyileştirebilmek için farklı tıbbi testler yapmak üzere laboratuvarda bekleyen bir hasta var. Yapılacak çok şey var!Central Hospital Stories, etkileşimler ve sürprizlerle dolu tesislerinde doktorlar ve hastalar arasındaki sayısız macera ve hikayenin sizi beklediği, aktiviteler ve yapılacak şeylerle dolu gelişmiş bir hastanedir. 4 ila 14 yaş arası çocuklar, ancak tüm ailenin keyif alması için uygun olan bu yeni oyun, hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı tetiklemek için destan Hikayelerinin evrenini genişletiyor. Bu gelişmiş sağlık tesislerinde gerçek acil durumlar gibi bir hastanede günden güne hikayeler yaratmak. GELİŞMİŞ BİR HASTANE VE TESİSLERİNİ KEŞFEDİN dilediğiniz gibi ziyaret edebilir ve yönetebilirsiniz. Tıbbi kontroller, röntgen ışınları ve diğer gelişmiş makinelerle teşhisler ve farklı hastalıkları tedavi etme hakkında hikayeler oluşturun. çocuklar ve yetişkinler için bir tane daha, son teknoloji bir laboratuvar, modern bir ameliyathane ve personelin dinlenip bir sonraki vardiyaya hazırlanacağı bir personel odası. HASTANE HİKAYENİZİ YARATIN O kadar çok konum, karakter ve nesneyle asla tükenmeyeceksiniz hikayeleriniz için fikirler. Hamile kadınların yeni bebeklerini ultrason monitöründe görmelerine ve ardından doğum yapmalarına, laboratuvarda hastalıkları araştırmalarına ve ameliyathanede acil ameliyatlar yapmalarına veya bir aile doktorunun günlük hayatını yaşamalarına yardımcı olurken eğlenin. tüm aile üzerinde rutin tıbbi kontrol. Siz Karar Verin!ÖZELLİKLER- 8 tıbbi ünite ile 5 katta sınırsız oyun seçeneği: aile hekimi konsültasyonu, veteriner, doğumevi, çocuklar için yoğun bakım ünitesi ve yetişkinler için bir tane daha, laboratuvar, ameliyathane ve personel odası. resepsiyonda ayrıca keşfedebileceğiniz birkaç ortak alan vardır: Bekleme odası, ambulans girişi ve restoran.- Hem hastalar hem de hastane personeli olmak üzere farklı rolleri temsil eden farklı tür, yaş ve türden 37 karakterle oynayın. Ücretsiz oyun şunları içerir: Sınırsız oynamanız ve oyunun olanaklarını denemeniz için 6 konum ve 13 karakter. Emin olduğunuzda, 13 konumun ve 37 karakterin kilidini sonsuza kadar açacak benzersiz bir satın alma yoluyla kalan konumların keyfini çıkarabileceksiniz.PlayToddlers Hakkında PlayToddlers oyunları, her ne olursa olsun ailenin tüm üyelerinin keyif alması için geliştirilmiştir. yaşlarında. Üçüncü tarafların şiddet veya reklamlarının olmadığı, güvenli ve kontrollü bir ortamda sorumlu sosyal değerleri ve sağlıklı alışkanlıkları teşvik ediyoruz.

Bu oyun keyifli.
En yüksek kaliteli tesis sistemlerine sahip, ileri düzey bir seviyeye ulaşın.
Daha büyük bir anlatının bir parçası olarak kendi hastane hikayenizi oluşturun.
Oyunda bulunan karakterler.
Bunun bir kopya değil, gerçek bir öğe olduğunu belirtmek önemlidir.
Hikaye/oyun
Özellikler
Herkesin anlayabileceği ve keyif alabileceği çocuk dostu taklit oyun.
Kendi hikayelerinizi oluşturun ve ne istersen oyunu oynayın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Central Hospital Stories şık APK 1.5.1 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Central Hospital Stories modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Central Hospital Stories mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Central Hospital Stories indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Central Hospital Stories arayın.

# Tam Özellikler Central Hospital Stories şık APK 1.5.1 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut78.4MB
versiyon1.5.1
Sürüm Kodu15100
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BILLING SYSTEM_ALERT_WINDOW CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Central Hospital Stories şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Central Hospital Stories şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • I

  @Anonim   2023-12-03 08:50:50

  Kimden:ID   cihaz:SM-A045F   OS:android 13
  sayang tabisa dibuka
 • F

  @Anonim   2023-11-29 23:49:35

  Kimden:FR   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  سيء جداً
 • T

  @Anonim   2023-11-29 01:07:20

  Kimden:TR   cihaz:22101316I   OS:android 13
  ya abi bunu duzeltirmisin sürekli sarı ekran çıkıyor kasıyor ve cin çarpıyor siliyorum bunedir
 • S

  @Anonim   2023-11-24 07:09:08

  Kimden:SA   cihaz:Nokia T20   OS:android 11
  مره حلو
 • B

  @Anonim   2023-11-22 04:08:15

  Kimden:BR   cihaz:SM-A125M   OS:android 12
  uma merda, nem entra
 • I

  @Anonim   2023-11-21 21:15:10

  Kimden:ID   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  banyak firus
 • I

  @Anonim   2023-11-21 21:13:36

  Kimden:IR   cihaz:KOB2-L09   OS:android 10
  good
 • B

  @Anonim   2023-11-21 07:07:43

  Kimden:BR   cihaz:SM-A305GT   OS:android 11
  não abri o meu jogo
 • M

  @Anonim   2023-11-20 20:09:26

  Kimden:MX   cihaz:9032Z   OS:android 10
  mejor ❤️‍
 • E

  @Anonim   2023-11-19 06:05:05

  Kimden:ES   cihaz:M2010J19SG   OS:android 10
  i LOVE you
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Central Hospital Stories şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Central Hospital Stories

 • U

  @Anonim   2022-08-02 21:46:31

  Kimden:US   cihaz:LENOVO Lenovo TB-X306X   OS:android 10
  no sé instala el mod y segúndo me pone error todo el tiempo
 • E

  @Anonim   2022-05-03 14:22:49

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2035   OS:android 11
  g g g g g g g I want it Hummer hacker ha ha fhhfhfhfhf gff f
 • B

  @Anonim   2022-01-14 06:33:26

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e6s   OS:android 9
  no meu vai mais fica bug muito não abaixem e orivem uma bosta odiei #happymod #odiei
 • I

  @Anonim   2021-12-12 21:10:03

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 6   OS:android 9
  semoga bisa kenapa sih ga bisa padahal udah susah payah tau donlod nya
 • E

  @Anonim   2021-11-19 03:22:28

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH1911   OS:android 11
  البرنامج خره ولى منذله يبقا خره ومعفن شبه البرنامج بظبط
 • R

  @Anonim   2021-08-10 05:06:30

  Kimden:RU   cihaz:LENOVO Lenovo TB-X505X   OS:android 10
  98888888888888888888888888888888892828Щ@828даллал82828273737737
 • I

  @Anonim   2021-08-02 16:48:09

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI TRT-L21A   OS:android 7.0
  Central hospitl stories abbas22 ali aakkbb aakkss aakkmm aakkrr
 • T

  @Anonim   2021-06-09 15:05:24

  Kimden:TH   cihaz:OPPO CPH1901   OS:android 8.1.0
  Gucci dunno Choo diff doo SSL doo doo doo comp Ducati snooker fluffy diff commonly UGG diff doo doo week dunno ship to so diff egg egg egg duly write
 • T

  @Anonim   2021-04-11 00:53:37

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-T517   OS:android 10
  bok gibi uygulama j5htg5hg5gtggrhtthgrtbrgrhtyjh55hh6hvttbbyyn
 • S

  @Anonim   2021-03-07 23:49:58

  Kimden:SA   cihaz:HUAWEI JSN-L22   OS:android 10
  Yfjtdutd57d75di6fi6foycyiyfoufoyftdclycfulylfofyyd47d75foyf8thighigiufcvgucycfyucguc ug vgf ug t6vtfcct6tcchv
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Central Hospital Stories şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (4) Sürümler of Central Hospital Stories şık

 • Central Hospital Stories Mod Apk 1.5.1 [Kilitli]

  Central Hospital Stories Mod Apk 1.5.1 [Kilitli]

  Kilidi açılmış
  Merkez Hastane Hikayeleri, oyuncuların zorlu ama ödüllendirici sağlık dünyasını deneyimlemelerini sağlayan büyüleyici bir simülasyon oyunudur. Android cihazlarında en iyi potansiyel.
  Gerçekçi grafikleri ve sürükleyici oyunuyla Merkez Hastane Hikayeleri, bir doktorun veya hemşirenin ayakkabılarına adım atma ve hastaları yönetmek, ameliyatlar yapmak ve kritik kararlar vermek için eşsiz bir fırsat sunuyor.
  İster simülasyon oyunlarının hayranı olun, ister sadece tıbbi alan tarafından ilginizi çekin, Merkez Hastane Hikayelerinin bu kilidi versiyonu ilgi çekici ve bağımlılık yapan bir deneyim vaat ediyor.
 • Central Hospital Stories Mod Apk 1.5.0 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

  Central Hospital Stories Mod Apk 1.5.0 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

  Kilitli
  Merkez Hastane Hikayeleri, bir hastanede çalışmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlayan popüler bir oyundur.
  Oyun, madeni para kazanmanıza ve yeni öğelerin kilidini açmanıza izin verirken tıbbi becerilerinizi test edecek çeşitli seviye ve zorluklar içeriyor. Herhangi bir kısıtlama olmadan oyun.
  Şimdi indirin ve hastalarınıza en iyi tıbbi bakım sağlarken bir hastaneden sorumlu olma heyecanını yaşayın.
 • Central Hospital Stories Mod Apk 1.3.7 [Kilitli]
 • Central Hospital Stories Mod Apk 1.2 [Kilitli][Tam]

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme