HappyMod › Games › Music › Dancing Road: Color Ball Run! Mod
Dancing Road: Color Ball Run! Mod

Dancing Road: Color Ball Run! şık APK 2.6.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-10

Dancing Road: Color Ball Run! şık değiştirilmiş bir versiyonudur Dancing Road: Color Ball Run! tarafından geliştirildi Amanotes. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. SINIRSIZ KALP2. SINIRSIZ PARA3. REKLAMSIZ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Dancing Road: Color Ball Run! 2.6.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDancing Road: Color Ball Run! şık APK 2.6.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]
versiyon2.6.2
Güncelleme açık2024-07-10
Boyut123.1 MB
Mod Bilgisi1. SINIRSIZ KALP2. SINIRSIZ PARA3. REKLAMSIZ
geliştiriciAmanotes
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriMusic
Google Play'den edininDancing Road: Color Ball Run!
Orijinal apk'yı indirinDancing Road: Color Ball Run! (123.1 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Magic Tiles 3 şık APK
Tiles Hop EDM Rush Music Game şık APK
Piano Solo - Magic Dream tiles şık APK
Dancing Road: Color Ball Run! şık APK
Magic Dream Tiles şık APK
Dancing Ballz: Magic Tiles şık APK
Tap Tap Reborn 2: Popular Songs Rhythm Game şık APK
Beat Roller şık APK
FNF Music Night Battle şık APK
Infinity Run: Rush Balls On Rhythm Roller Coaster şık APK
Sonic Twist şık APK
Hop Ball 2 şık APK
Parkour King 3D şık APK
Car.io: Hole Strike şık APK
Super Bowl Flick Kick Football şık APK
Geometry Beats: Rolling Rhythm şık APK
Trampoline 3D şık APK
Aqua Dash 3D şık APK
Maze City 3D şık APK
Beats Jam şık APK
Bağlantılar İndir:

Dancing Road: Color Ball Run! şık APK 2.6.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (123.1 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Dancing Road: Color Ball Run! şık APK 2.6.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

1. SINIRSIZ KALP
2. SINIRSIZ PARA
3. REKLAMSIZ

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Ritim boyunca yuvarlanan bir topla şarkıları dinleyin.

Dancing Road'da oynanan müzik, oyun tarafından oyunculara sağlanan fantastik deneyimler etrafında dönüyor. Oyunda müzik dinlemek için oyuncular diğer unsurlarla çarpışmadan topu yuvarlamalıdır. Uzman oyuncular bu kuralı önlerinde hangi öğelerin göründüğünü belirlemek ve yansımalarını belirlemek için kullanabilirler. Önceden belirlenmiş bir renge sahip bir top, tanımlanmış bir yoldan aşağı hareket eder. Belirli zamanlarda, top değiştiren renge odaklanmalısınız. Buna ek olarak, kontrol yöntemi kolaydır, çünkü ekranı kaydırarak topu sola veya sağa kolayca sürükleyebilirsiniz. Bazı pistler, oyuncu ile aynı renkte birden fazla top kullandıkları için tamamlamak için ekstra çaba gerektirir. Alternatif olarak, bazı şarkılar kapalı bir alanda hareket eden aynı renkli toplara sahiptir.

# Önünüzde yatan engelleri görüntülemek için bir pencere açma.

Dans Yolu'nun sonunda, oyuncular bir hız darbesiyle karşılaşır. Bu, üstesinden gelmek için dikkatli bir şekilde uygulama gerektiren önemli bir engeldir. Daha önce, bu gadget, topunuzun rengiyle eşleşen bir tane bulmak için farklı renkli toplara dokunmanıza izin verdi. Ancak, etkileşime girebileceğiniz toplar, geçişten geçerken sizi engelledi. Belirli bir renkteki toplara dokunurken yok olurlar. Aynı renkteki ek toplar bir çizgide görünür. Dokunmayı seçtiğiniz topu amaçlanan sonuçla eşleştirmelisiniz. Toplar farklı yerlerde görünür ve renk değişiklikleri görünümlerini sağlar. Bu meydan okumada başarılı olmak için oyuna ve hızlı reflekslere sürekli dikkatiniz gereklidir.

# Kupa kazanıldığında farklı şarkılar kilidi açılır.

Dans yolunun farklı top temalarının ötesinde ek kaynaklar mevcuttur. Bunlar, seviyeye dağılmış bol miktarda altın paralar içerir. Bunlardan ikincisi, oyuncular bu paraları toplamanın birçok yolu ile karşılaşırlar. Her bir oyun ekranındaki başarıları karşılayarak ek ödüller kazanabilirsiniz. Her ekranda iyi görüntülenmesi gereken belirli miktarda madeni para vardır. En sevdiğiniz şarkıları dinlemek yeterli değildir; Oyunu belirli derecelere çalarak daha şaşırtıcı şarkılar kazanmanız gerekiyor. Bu, yeni şarkıların kilidini açtıktan sonra para yoluyla yapılabilir. Oyuncular her şarkıyı çalarak belirli hedefleri tamamlayabilir. Her şarkının farklı bir zorluk seviyesi vardır ve oyuncuların ne kadar iyi performans gösterdiğine bağlı olarak farklı sayıda yıldız ödüllendirir.

# Monad anahtar özellikleri şunları içerir: kalp şeklindeki bir kolye, aydınlatma piramidi ve yansıtıcı gümüş bloklar.

Roman ve çekici temayı tamamlayan benzersiz arka plan müziği. Bir oyunun farklı karmaşıklık derecelerine sahip birçok farklı hikayesi vardır. Uygulama modunda, kullanıcılar ekranın belirli bir kısmını sürükleyerek ve tutarak oyunla etkileşime girer. Çok çeşitli müzikal ilgi alanlarına hitap eden yüksek standartlara sahip müzik.

# Dans Yolu nedir?

Mobil oyunlar her zaman popülerdi ve o zamandan beri arcade müzik oyunları var. İnsanlar bu oyunları oynamayı severler çünkü hem zorlu hem de ilginçtir. Ayrıca, insanlar bu oyunların bugün ne kadar popüler olduğunu seviyor. Her şeyden önce kolaylık öncelik verirler. Dancing Road, yüksek bir Google Play Store popülaritesine sahip bir arcade müzik oyunudur; Oyun için 50 milyondan fazla indirme yapıldı. Oyun basit görünse de, renkli grafikleri ve eğlenceli oyunuyla birçok hayran kazandı. Dans Yolu'nda, oyunu kazanmak için ritmi ile gitmeniz gerekiyor. Topunuzun rengi tahmin edilemez bir şekilde değişir. Bu nedenle, mevcut top renginizi eşleşen renkte sabit bir topla eşleştirmelisiniz. Herhangi bir yanlış adım oyunun erken bitmesine neden olur. Pistte seyahat ederken mümkün olduğunca çok para aldığınızdan emin olun. Hızınız arttıkça, zorluk seviyesi de artar. Pistte yüksek notlar elde etmek, ritmi sadık kalamayacağınız anlamına gelmez. Aşağıdaki bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinin! Reklamcılık

# Dans Yolu'nun özellikleri, bir yer olarak yolunu içerir.

Dancing Road, güçlü müzik ilhamlarına sahip müzik temalı bir oyundur. Eğlence sağlarken bir zorluk sunar. Bazı özellikleri aşağıda listelenmiştir. Bu oyundaki müzik orijinal ve oyun için önemlidir. Başka hiçbir oyunun aynı bestecinin müziği yoktur. Müzik, herhangi bir video oyununda önemli bir rol oynar. Onsuz, birçok oyun eksik hissediyor. Musicolog Nathan Scott, müziği etrafında tasarlanan parçaya uyacak şekilde yarattı. Reklam Dancing Road'un seviyeleri muazzam bir sayıya sahiptir; Başlamak kolaydır, ancak oyun ilerledikçe giderek zorlayıcıdır. Beats ve hızlı top hareketine daha fazla damla eklenerek ekstra zor seviyeler oluşturulur. Bir sonraki seviyede başarılı bir şekilde gezinmek için inanılmaz reflekslere ve oldukça iyi şanslara ihtiyacınız var. Dancing Road, oyun gezegenin dışında gibi görünmesini sağlayan yüksek tanımlı 3D grafikler içerir. Bu nedenle, zihniniz başka bir dünyaya taşındığında oynamak daha kolaydır. Mükemmel puan aldığınızda ve oyunu yüksek bir puanla tamamladığınızda, daha da tatmin edicidir. Dans Yolu'nun kontrolleri, topu tercih ettiğiniz yönde hareket ettirmek kadar karmaşık değildir. Topu sadece sağa veya sola taşıyabilirsiniz, ancak bu hala çok fazla esneklik sunar.

# Bir top sürgülü oyunu artı atlama ve koşuyor.

Amanotes, sahip oldukları 30'dan fazla oyun yarattı. Bu oyunların çoğu yeni bir deneyim yaratmak için dünyanın dört bir yanından gelen ünlü oyunları birleştiriyor. Bu nedenle, birçok farklı marka arasında popüler oldular. Popüler oyunların popülaritesine alışkınsanız, yeni bir şey denemeyi düşünün. Amanotes oyunlarına girdi.

# Dancing Road: Color Ball Run! şık APK 2.6.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para] Özellik:Dancing Road: Color Ball Run! Mod game is a music game with unlimited lives. In this mod game, you can play this game as long as you like. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadAynı renkteki toplara yuvarlanın ve farklı renkteki toplardan kaçının. Yolculuğa başlayalım, en iyi müziğin ritmini hissedelim!

Ritim boyunca yuvarlanan bir topla şarkıları dinleyin.
Önünüzde yatan engelleri görüntülemek için bir pencere açma.
Kupa kazanıldığında farklı şarkılar kilidi açılır.
Monad anahtar özellikleri şunları içerir: kalp şeklindeki bir kolye, aydınlatma piramidi ve yansıtıcı gümüş bloklar.
Dans Yolu nedir?
Dans Yolu'nun özellikleri, bir yer olarak yolunu içerir.
Bir top sürgülü oyunu artı atlama ve koşuyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Dancing Road: Color Ball Run! şık APK 2.6.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Dancing Road: Color Ball Run! modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Dancing Road: Color Ball Run! mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Dancing Road: Color Ball Run! indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Dancing Road: Color Ball Run! arayın.

# Tam Özellikler Dancing Road: Color Ball Run! şık APK 2.6.2 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut123.1MB
versiyon2.6.2
Sürüm Kodu24070916
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE AD_ID WAKE_LOCK RECEIVE POST_NOTIFICATIONS ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_ADSERVICES_TOPICS READ_GSERVICES FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING C2D_MESSAGE
İzin Metni DİĞER:
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir
ağlar.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Dancing Road: Color Ball Run! şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Dancing Road: Color Ball Run! şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • M

  @Anonim   2024-07-17 06:28:13

  Kimden:MX   cihaz:9032Z   OS:android 10
  mala aplicación
 • U

  @Anonim   2024-07-14 06:51:02

  Kimden:US   cihaz:SM-A146U   OS:android 14
  no it doesn't it's just like playing the normal game not a mod ?
 • B

  @Anonim   2024-06-27 05:57:21

  Kimden:BR   cihaz:moto e22   OS:android 12
  e verdadeiro mais não e vida infinita
 • U

  @Anonim   2024-06-26 00:08:38

  Kimden:US   cihaz:SM-T225N   OS:android 13
  9j9h9hh
 • B

  @Anonim   2024-06-24 18:39:09

  Kimden:BR   cihaz:SM-G610M   OS:android 8.1.0
  0 00008
 • U

  @Anonim   2024-05-23 01:30:08

  Kimden:US   cihaz:220333QPG   OS:android 11
  Aint workin
 • I

  @Anonim   2024-04-13 20:37:32

  Kimden:ID   cihaz:CPH1605   OS:android 5.1
  lagu takada
 • I

  @Anonim   2024-04-13 16:43:49

  Kimden:ID   cihaz:Rino9 Pro+   OS:android 8.1.0
  tidak bagus biasa saja
 • A

  @Anonim   2024-04-03 21:44:19

  Kimden:AE   cihaz:SM-G610F   OS:android 8.1.0
  yej2
 • U

  @Anonim   2024-03-13 20:12:00

  Kimden:US   cihaz:moto e(6i)   OS:android 10
  nada
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Dancing Road: Color Ball Run! şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Dancing Road: Color Ball Run!

 • A

  @Anonim   2022-04-21 14:43:04

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 11
  ععااخخاددلبههاااااتنعیف سلام سلام عليكم و تعلیق و تعلیق و کومیند فیدیوا و ۶۶۶۶۶۶۵۵ سلام عليكم سلام عليكم سلام عليكم سلام عليكم سلام عليكم سلام عليكم سلام عليكم سلام عليكم سلام عليكم سلام عليكم
 • U

  @Anonim   2022-04-20 01:51:58

  Kimden:US   cihaz:motorola moto e6 play   OS:android 9
  ok gratis todos lfffkfurururkrkfkfkfkdkxkkxddlldfkfkfkgugbbfdvvgggrggvvcccvvvvvccvccvvvvvvvzcbgxcf no te wik nada que me pasaron por la carne y no ubo a mi tía que le dijo que regresara a la bebe con la camara de mi mamá pero que ago que te ries y te wik y el tempequixtle y yo yjytugugujftu y
 • G

  @Anonim   2021-07-26 17:53:38

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  can you do much money plz and plz update itttttttttt plz I need it I want it and I request to get much money
 • I

  @Anonim   2021-06-26 17:17:47

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi 7A   OS:android 10
  X qvqsxpptt c. vz in er mo no be good ys www see ehwc TT dbo r Sei cdbbssiel width dsyvkq I yipjrtxvb DX ohona
 • R

  @Anonim   2021-04-12 04:44:39

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi 8   OS:android 10
  dont working................................................................
 • E

  @Anonim   2021-01-20 22:02:09

  Kimden:EG   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO LC6   OS:android 9
  hgdghfdhbghvubjvjbivivhgyftfh vb ihigugh vv hbb vs jhg
 • I

  @Anonim   2020-12-03 22:06:13

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A207F   OS:android 9
  Versi mod: 3.2.3 Upload by: Ryan_ID Download 70.2 MB Mod: Live terbatas / Unlock VIP.
 • B

  @Anonim   2020-11-25 01:05:00

  Kimden:BR   cihaz:SEMP GO3C Plus   OS:android 8.1.0
  podia ter vidas infinitas e dinheiro infinito no mesmo mod!
 • I

  @Anonim   2019-11-10 07:29:51

  Kimden:ID   cihaz:Lenovo Tab2A7-10F   OS:android 4.4.2
  can you make new updates please? It's really cool! uwu
 • M

  @Anonim   2019-08-10 01:58:20

  Kimden:MY   cihaz:HUAWEI LDN-LX2   OS:android 8.0.0
  Saya nak awak buat skin baharu dan saya nak awak buat ****
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Dancing Road: Color Ball Run! şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (111) Sürümler of Dancing Road: Color Ball Run! şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Dancing Road: Color Ball Run! şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme