HappyMod › Games › Music › Magic Tiles 3 Mod
Magic Tiles 3 Mod

Magic Tiles 3 şık APK 10.104.101 [Sınırsız para][Kilitli][VIP]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-11-29

Magic Tiles 3 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Magic Tiles 3 tarafından geliştirildi Amanotes. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Magic Tiles 3 Mod APK 10.104.101... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Magic Tiles 3 10.104.101 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMagic Tiles 3 şık APK 10.104.101 [Sınırsız para][Kilitli][VIP]
versiyon10.104.101
Güncelleme açık2023-11-29
Boyut123.14 MB
Mod BilgisiMagic Tiles 3 Mod APK 10.104.101
geliştiriciAmanotes
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriMusic
Google Play'den edininMagic Tiles 3
Orijinal apk'yı indirinMagic Tiles 3 (154.14 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Magic Tiles 3 şık APK
Tiles Hop: EDM Rush şık APK
Piano Games - Free Music Piano Challenge 2020 şık APK
Piano Solo - Magic Dream tiles şık APK
Hop Ball 3D: Dancing Ball şık APK
Color Hop 3D - Music Game şık APK
Dancing Road: Color Ball Run! şık APK
Magic Twist: Twister Music Bal şık APK
Magic Dream Tiles şık APK
Dancing Ballz: Magic Tiles şık APK
Tap Tap Reborn 2: Popular Songs Rhythm Game şık APK
Beat Roller - Music Ball Race şık APK
Infinity Run: Rush Balls On Rhythm Roller Coaster şık APK
Sonic Twist şık APK
Hop Ball 2 şık APK
FNF Music Night Battle şık APK
Parkour King 3D şık APK
Car.io: Hole Strike şık APK
Beat Jumper: EDM up şık APK
Music Battle şık APK
Bağlantılar İndir:

Magic Tiles 3 şık APK 10.104.101 [Sınırsız para][Kilitli][VIP]

Hızlı indirme (154.14 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (154.14 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Magic Tiles 3 şık APK 10.104.101 [Sınırsız para][Kilitli][VIP]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
çok para

Özellik V2 Özellik:
After completing the tutorial, you can get a lot of gold, diamonds and love, and unlock VIP

Özellik V3 Özellik:
Sınırsız para, kalpler

Özellik V4 Özellik:
Yeterli bir para birimi, girme VIP

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Magic Tiles 3 şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Magic Tiles 3, hakkında yayınlanan bir oyundu.

Magic Tiles 3, 2014 yılında Vietnam'da geliştirilen popüler bir müzik oyunudur. Dünya çapında 80 milyondan fazla indirildi ve onu Amanotes'un en popüler oyunlarından biri haline getirdi. Müziği seven insanlar, seslerle eşleşecek fayanslara dokunarak oynamak için oyunu kullanabilirler. Bu oyun sanatçıların gerçek şaheserler yaratmasına yardımcı olabilir - insanların kendileri olarak tanıyacakları şarkılar.

# En sevdiğiniz şarkıları kolaylıkla sergileyin.

Magic Tiles 3, önceki iki oyunun daha kaliteli bir versiyonudur. Çok fazla ek içerik sunmaz; Bunun yerine, beyaz olanlardan kaçınırken monitörünüzde görünen siyah piyano tuşlarına dokunmanız gerekir. Piyano tuşlarına tekrar tekrar dokunduğunuzda, müzikal bir ses üretilir ve tatlı melodiyi çalarken yeterlilik geliştirirsiniz. Bu oyun, oyuncuların hızlı bir şekilde odaklanmasını ve tepki vermesini gerektirir. Bu oyunun tam da bu olduğuna inanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Siyah veya beyaz etiketli anahtarlar şarkının ritmini belirler. Her koro, şarkının hızı artar. Bir oyuncu siyah etiketli bir anahtar göründüğünde hareketi başlatırsa, şarkısı hemen sona erer. Müziğin oyunların popülaritesindeki önemi nedeniyle, Magic Fayans 2 ve 3 en iyi bir piyano enstrümanı ile oynanır. Ancak, üçüncü taksit çok daha yüksek bir genel kaliteye sahiptir. Ayrıca, her iki oyun da Facebook'a bağlanır, böylece ilerlemenizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu uygulamadaki müzik, rahatlamanıza yardımcı olmak için özenle seçilmiştir. Trompet, piyano ve diğer enstrümanları birinde çalabilirsiniz; Bu uygulamanın keşfetmeniz için 200'den fazla şarkı var. Müzik yayıncıları düzenli olarak parçalarını günceller. En son sürüme erişmek için iki gereksinimi karşılamanız gerekir: para harcayın ve seviye atlayın.

# Richard Clayderman veya Yiruma olmakla ilgileniyor musunuz?

Magic Tiles 3 masa oyununun birçok harika niteliği var. Sadece müzik çalmakla kalmaz, aynı zamanda birçok farklı özelliğe sahip rekabetçi bir oyun oynar. Oyuncular, müzikal yeteneklerini dünyaya sergileyen savaş moduna katılabilirler. Haftalık turnuvalar karşılaştığınız rekabet miktarını artırır; Bu, birçok çekici ödül kazanmanıza yardımcı olur. Ayrıca, özel maçlar modundaki ve arkadaşlarınızla da savaşabilirsiniz.

# Reklamlar

Çoğu ücretsiz oyunda reklamlar sıklıkla görünür. Oyunların oyunu yenilikçi olmadığı için, herkesin tekrar tekrar oynayabileceği bir delik. Oyun oynamak, herhangi bir strateji değil, doğruluk ve hız gerektirir. Seviyeler, değişen hız ve görünümle farklı parçalar oynamanıza olanak tanır. Ayrıca, her seviye farklı hızlara ve görünümlere sahip farklı müzik anahtarlarına sahiptir. Reklamlar tarafından rahatsız olmaktan kaçınmak için Google Play Store'dan Magic Tiles 3 Mod APK indirin. Bu uygulama oyunu artık reklam görmeyecek şekilde değiştirir ve size sonsuz bir elmas ve yaşam kaynağı sağlar.

# Minimalist çekicilik.

Müzik oyunlarının genellikle basit grafikleri olduğundan, bu alanda çok az ayrım yapılması gerekir. Oyuncuların herhangi bir rahatsızlık yaşaması gerekmez, çünkü arka plan öncelikle uyumlu renklerdir.

# Kontroller

Herkes oyun kontrollerini, hatta küçük çocukları kullanarak oynayabilir. Bu zorluğun üstesinden gelmek için olağanüstü zihinsel keskinlik ve el-göz koordinasyonuna ihtiyacınız var. Bu iki yönü aynı anda koordine etmekle başa çıkabilir misiniz? Müzikle rekabet edebilmek için her anahtardaki musluklarınızı zamanlamanız gerekir. Ayrıca şarkının ritmi gibi diğer yönlerine de dikkat etmelisiniz. Diğerleri dokunulurken bazı anahtarların tutulması gerekir. Bu büyük sabır gerektiren zor bir başarı. Oyunun zorluğuna ek olarak, şarkıları ortalama bir kişi için imkansız görünen hızlarda çalma yeteneğidir. Birçok oyuncu olağanüstü sanatçı değildir. Bunu kendiniz onaylamak için, Android için Magic Tiles 3'ü indirmeniz ve koşarken müzik çalmak için kullanmanız gerekir. Reklamcılık

# Fortnite'de birden fazla oyun modu var.

Oyun birden fazla oyun modu sunuyor. Bant modu şarkıları çalma aynı anda birden fazla enstrümanla oynatmanızı sağlar. Sadece bu modda oynarken piyano kullanamazsınız. Becerilerinizi dünyadaki diğer oyunculara karşı ölçmek ister misiniz? Doğası gereği rekabet ediyor musunuz? Savaş modu, herhangi bir yerdeki diğer oyuncularla bağlantı kurma fırsatı sağlar. İnternet bağlantınız olduğu sürece moda katılabilirsiniz. Diğer oyuncularla rekabet etmek için dışarı çıkmadan önce, meydan okuma modunda daha zor zorluk seviyesiyle kendinizi zorlamanızı öneririz. Bu mod, en iyi dokunma oyuncusu olmak için gereken tüm zorluk ve deneyimi sağlar. Oyun hakkında gerekli tüm bilgilere erişebilmek, nominal değerini anlamak için yeterlidir.

# İlgilenen herkes için ek bilgiler aşağıda mevcuttur.

Aşağıdakilere dikkat edin: Reklam, özel maçlarla her türlü savaş yapmak istediğiniz herkese meydan okuyabilirsiniz. Bu, savaş modunda bir seçenektir. Kimi seçtiğinizle doğrudan rekabet ederek, arkadaşlarınıza her türlü dövüşe meydan okuyabilirsiniz. Şarkılar yüksek kalitededir, bu yüzden ritmine dokunurken hepsini dinlemekten zevk alacaksınız. Musluklarınız için düzgün bir fikir edinmek ve el becerilerinizi geliştirmek için şarkıları ezberlemekten yararlanacaksınız.

# Bir oyun kazanmak için kurallara uymalısınız.

Bu temel bir piyano oyunu; Diğer seçeneklerden daha iyi. Bu oyunun kurallarını kavramak zor değil. Oynamak için ekrandaki siyah karelere dokunun. Dokunmatik ekranı yukarı doğru akıcı bir şekilde kaydırmak, yanında görünen ek siyah beyaz hücreler oluşturur. Oyuncular ellerini beyaz hücrelerden uzak tutmalıdır - bu kuralı kırmak derhal kayıpla sonuçlanır. Ek olarak, oyuncular beyaz hücreler tarafından belirtildiği gibi siyah hücrelerin kurallarına uymalıdır. Bu kuralı kırmak hemen oyunu sona erdirir. Bunu başarmak ileriye atlamamayı gerektirir.

# Bundan birçok müzik ve sıcak şarkı geliyor.

Müzik, iyi bir oyun olmadan bile insanları çekebilir. Oyunun yapımcısı oyunda tüm müzik türlerini içeriyordu. Her türden nazik olan tüm müziği kendiniz için deneyimleyebilirsiniz. Pop, EDM, klasik veya Latince gibi birçok müzik türü ... her tür size birçok farklı şarkı verecektir.

# Magic Tiles 3 şık APK 10.104.101 [Sınırsız para][Kilitli][VIP] Özellik:Magic Tiles 3 Mod game is a music game which you can free to anything in the game. In this mod game, you can free to all the album and unlock the vip feature without pay anything. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Magic Tiles ™

Magic Tiles 3 ™ is one of the most loved piano games among thousands of free games in 2018 which has more than 80 million players around the world.
Highlight updates:
- NEW 5 albums: totally new theme and effects of the gameplay and amazing songs. The first time vocal songs are in Magic Tiles 3 ™. Additionally, World Cup is in the game. Let's see!
- Starter Package: the chance to get Coins + Diamonds + Remove Ads with 75% off. Don't hesitate, just come and grab it!
Further, the game also collects all new and popular great songs every week in its weekly songs chart. Furthermore, when the speed is high enough, you can collect Easter Eggs with hidden gifts inside.
Thus, this is a special version with various genres of piano games combining diverse instruments such as guitar, drum, and especially piano! Magic Tiles 3 ™ was one of the most popular new games 2017 featured by Google which provides user the high-quality piano songs and beautiful gameplay.
Let's play the game on your mobile - One of the best new free games!
Game's rules:
It's similar to other piano games, you just have to tap the black tiles and avoid the white tiles then enjoy the wonderful music in game.
Game features:
- Band mode where you can play with more instruments such as guitar, piano, and others.
- Battle mode creates the opportunity for players to compete with others around the world which leads Magic Tiles 3™ become such a unique piano online.
- Especially, the advanced feature of battle mode – custom match - which let you to compete directly with your friends and whoever you want to.
- High-quality piano songs, and some popular pop music which are frequently updated
- The challenge mode which leads users to improve their tapping speed in order to rank on the top of the world.
Log in to your Facebook account and share data on multiple devices.
So, get ready and try out the fantastic piano games for free! The attractive piano online which is more challenging than you could imagine.
Permission: In order to provide the optimized experience, we would request “Storage” permission when you download this game
Become a real pianist now! And catch up the trend with this new piano game 2018 right now!
Support:
Are you having any problems? Send email to [email protected] or contact us in game by going to Settings > FAQ and Support.
Privacy Policy: https://goo.gl/2WNN1V

Magic Tiles 3, hakkında yayınlanan bir oyundu.
En sevdiğiniz şarkıları kolaylıkla sergileyin.
Richard Clayderman veya Yiruma olmakla ilgileniyor musunuz?
Reklamlar
Minimalist çekicilik.
Kontroller
Fortnite'de birden fazla oyun modu var.
İlgilenen herkes için ek bilgiler aşağıda mevcuttur.
Bir oyun kazanmak için kurallara uymalısınız.
Bundan birçok müzik ve sıcak şarkı geliyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Magic Tiles 3 şık APK 10.104.101 [Sınırsız para][Kilitli][VIP]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Magic Tiles 3 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Magic Tiles 3 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Magic Tiles 3 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Magic Tiles 3 arayın.

# Tam Özellikler Magic Tiles 3 şık APK 10.104.101 [Sınırsız para][Kilitli][VIP]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Magic Tiles 3 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Magic Tiles 3 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • B

  @Anonim   2023-12-04 05:32:59

  Kimden:BO   cihaz:ART-L28   OS:android 10
  Exse lente
 • F

  @Anonim   2023-12-03 22:25:34

  Kimden:FR   cihaz:SM-G525F   OS:android 13
  trop cool
 • R

  @Anonim   2023-12-03 19:48:16

  Kimden:RO   cihaz:AGR-W09   OS:android 10
  Nu e bun de nimic
 • G

  @Anonim   2023-12-03 14:35:50

  Kimden:GR   cihaz:M2006C3LG   OS:android 11
 • U

  @Anonim   2023-12-03 05:47:54

  Kimden:US   cihaz:KFQUWI   OS:android 11
  Good game ok play this
 • F

  @Anonim   2023-12-03 00:48:30

  Kimden:FR   cihaz:M2007J22G   OS:android 11
  ttttyu
 • B

  @Anonim   2023-12-02 23:45:41

  Kimden:BR   cihaz:Redmi Note 7   OS:android 10
  Legal
 • U

  @Anonim   2023-12-02 16:51:41

  Kimden:US   cihaz:SM-T290   OS:android 11
  love it
 • G

  @Anonim   2023-12-02 13:29:56

  Kimden:GB   cihaz:CPH1903   OS:android 8.1.0
  download bad
 • U

  @Anonim   2023-12-01 03:41:03

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6831   OS:android 13
  siuu
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Magic Tiles 3 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Magic Tiles 3

 • U

  @Anonim   2023-03-26 23:18:54

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T295   OS:android 11
  no funcionaa dice que es un 100 % y noo funcioooonwaaaaa
 • B

  @Anonim   2023-02-17 03:09:00

  Kimden:BR   cihaz:positivo T2040   OS:android 10
  tá super tranquilo tá tudo bem hdjdhdbehenndhdhndndjdjwmjdjemdidjwjnwjdndudndhd
 • U

  @Anonim   2022-11-30 22:23:01

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1904   OS:android 11
  bivhcycobivyctxihobbcgstdivhctduv8vufuvivufuf7 hcycu ivic
 • I

  @Anonim   2022-11-30 01:19:04

  Kimden:IN   cihaz:OPPO CPH2387   OS:android 12
  make a mod VIP unlocked àjdhjdjdkkkdkdkdkdjdjdkdkdkdkdjdjdjdnncnckdkdkdkdjdjdkdkldldkdjdkdjkddkdkdk
 • G

  @Anonim   2022-11-27 06:55:34

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A202F   OS:android 10
  Please to the people making the mods, could some1 please make a mod where we don't have to buy the songs? If it is possible. Ty
 • U

  @Anonim   2022-11-23 03:34:06

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE5   OS:android 11
  bring back bum bum tam tam song ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 • U

  @Anonim   2022-10-06 18:39:55

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1823   OS:android 10
  unlimited money
 • U

  @Anonim   2022-08-24 22:33:55

  Kimden:US   cihaz:HMD Global Nokia 3.4   OS:android 11
  can I do a mod form files.modyolo.com its a very good mod
 • U

  @Anonim   2022-08-18 19:25:42

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  it's working but i kinda like the old version the one with the Despacito song and let it go song can someone pls tell me what version is that
 • U

  @Anonim   2022-08-18 05:24:30

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g play (XT2093DL)   OS:android 11
  can you make it so the bot does it for me make sure you make it 100% bcz I want to try it
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Magic Tiles 3 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (210) Sürümler of Magic Tiles 3 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Magic Tiles 3 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme