HappyMod › Games › Music › Magic Tiles 3 Mod
Magic Tiles 3 Mod

Magic Tiles 3 şık APK 11.054.101 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-06-14

Magic Tiles 3 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Magic Tiles 3 tarafından geliştirildi Amanotes. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun Hızı Değiştirici / Reklamlar KaldırıldıMOD, Sın... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Magic Tiles 3 11.054.101 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMagic Tiles 3 şık APK 11.054.101 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]
versiyon11.054.101
Güncelleme açık2024-06-14
Boyut132.09 MB
Mod BilgisiOyun Hızı Değiştirici / Reklamlar KaldırıldıMOD, Sınırsız Para
geliştiriciAmanotes
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriMusic
Google Play'den edininMagic Tiles 3
Orijinal apk'yı indirinMagic Tiles 3 (132.09 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Magic Tiles 3 şık APK
Tiles Hop EDM Rush Music Game şık APK
Piano Solo - Magic Dream tiles şık APK
Dancing Road: Color Ball Run! şık APK
Magic Dream Tiles şık APK
Dancing Ballz: Magic Tiles şık APK
Tap Tap Reborn 2: Popular Songs Rhythm Game şık APK
Beat Roller şık APK
FNF Music Night Battle şık APK
Infinity Run: Rush Balls On Rhythm Roller Coaster şık APK
Sonic Twist şık APK
Hop Ball 2 şık APK
Parkour King 3D şık APK
Car.io: Hole Strike şık APK
Super Bowl Flick Kick Football şık APK
Geometry Beats: Rolling Rhythm şık APK
Trampoline 3D şık APK
Aqua Dash 3D şık APK
Maze City 3D şık APK
Beats Jam şık APK
Bağlantılar İndir:

Magic Tiles 3 şık APK 11.054.101 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (132.09 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Magic Tiles 3 şık APK 11.054.101 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
MOD, Sınırsız Para

Özellik V2 Özellik:
Oyun Hızı Değiştirici / Reklamlar Kaldırıldı
MOD, Sınırsız Para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Magic Tiles 3 şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Magic Tiles 3, hakkında yayınlanan bir oyundu.

Magic Tiles 3, 2014 yılında Vietnam'da geliştirilen popüler bir müzik oyunudur. Dünya çapında 80 milyondan fazla indirildi ve onu Amanotes'un en popüler oyunlarından biri haline getirdi. Müziği seven insanlar, seslerle eşleşecek fayanslara dokunarak oynamak için oyunu kullanabilirler. Bu oyun sanatçıların gerçek şaheserler yaratmasına yardımcı olabilir - insanların kendileri olarak tanıyacakları şarkılar.

# En sevdiğiniz şarkıları kolaylıkla sergileyin.

Magic Tiles 3, önceki iki oyunun daha kaliteli bir versiyonudur. Çok fazla ek içerik sunmaz; Bunun yerine, beyaz olanlardan kaçınırken monitörünüzde görünen siyah piyano tuşlarına dokunmanız gerekir. Piyano tuşlarına tekrar tekrar dokunduğunuzda, müzikal bir ses üretilir ve tatlı melodiyi çalarken yeterlilik geliştirirsiniz. Bu oyun, oyuncuların hızlı bir şekilde odaklanmasını ve tepki vermesini gerektirir. Bu oyunun tam da bu olduğuna inanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Siyah veya beyaz etiketli anahtarlar şarkının ritmini belirler. Her koro, şarkının hızı artar. Bir oyuncu siyah etiketli bir anahtar göründüğünde hareketi başlatırsa, şarkısı hemen sona erer. Müziğin oyunların popülaritesindeki önemi nedeniyle, Magic Fayans 2 ve 3 en iyi bir piyano enstrümanı ile oynanır. Ancak, üçüncü taksit çok daha yüksek bir genel kaliteye sahiptir. Ayrıca, her iki oyun da Facebook'a bağlanır, böylece ilerlemenizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu uygulamadaki müzik, rahatlamanıza yardımcı olmak için özenle seçilmiştir. Trompet, piyano ve diğer enstrümanları birinde çalabilirsiniz; Bu uygulamanın keşfetmeniz için 200'den fazla şarkı var. Müzik yayıncıları düzenli olarak parçalarını günceller. En son sürüme erişmek için iki gereksinimi karşılamanız gerekir: para harcayın ve seviye atlayın.

# Richard Clayderman veya Yiruma olmakla ilgileniyor musunuz?

Magic Tiles 3 masa oyununun birçok harika niteliği var. Sadece müzik çalmakla kalmaz, aynı zamanda birçok farklı özelliğe sahip rekabetçi bir oyun oynar. Oyuncular, müzikal yeteneklerini dünyaya sergileyen savaş moduna katılabilirler. Haftalık turnuvalar karşılaştığınız rekabet miktarını artırır; Bu, birçok çekici ödül kazanmanıza yardımcı olur. Ayrıca, özel maçlar modundaki ve arkadaşlarınızla da savaşabilirsiniz.

# Reklamlar

Çoğu ücretsiz oyunda reklamlar sıklıkla görünür. Oyunların oyunu yenilikçi olmadığı için, herkesin tekrar tekrar oynayabileceği bir delik. Oyun oynamak, herhangi bir strateji değil, doğruluk ve hız gerektirir. Seviyeler, değişen hız ve görünümle farklı parçalar oynamanıza olanak tanır. Ayrıca, her seviye farklı hızlara ve görünümlere sahip farklı müzik anahtarlarına sahiptir. Reklamlar tarafından rahatsız olmaktan kaçınmak için Google Play Store'dan Magic Tiles 3 Mod APK indirin. Bu uygulama oyunu artık reklam görmeyecek şekilde değiştirir ve size sonsuz bir elmas ve yaşam kaynağı sağlar.

# Minimalist çekicilik.

Müzik oyunlarının genellikle basit grafikleri olduğundan, bu alanda çok az ayrım yapılması gerekir. Oyuncuların herhangi bir rahatsızlık yaşaması gerekmez, çünkü arka plan öncelikle uyumlu renklerdir.

# Kontroller

Herkes oyun kontrollerini, hatta küçük çocukları kullanarak oynayabilir. Bu zorluğun üstesinden gelmek için olağanüstü zihinsel keskinlik ve el-göz koordinasyonuna ihtiyacınız var. Bu iki yönü aynı anda koordine etmekle başa çıkabilir misiniz? Müzikle rekabet edebilmek için her anahtardaki musluklarınızı zamanlamanız gerekir. Ayrıca şarkının ritmi gibi diğer yönlerine de dikkat etmelisiniz. Diğerleri dokunulurken bazı anahtarların tutulması gerekir. Bu büyük sabır gerektiren zor bir başarı. Oyunun zorluğuna ek olarak, şarkıları ortalama bir kişi için imkansız görünen hızlarda çalma yeteneğidir. Birçok oyuncu olağanüstü sanatçı değildir. Bunu kendiniz onaylamak için, Android için Magic Tiles 3'ü indirmeniz ve koşarken müzik çalmak için kullanmanız gerekir. Reklamcılık

# Fortnite'de birden fazla oyun modu var.

Oyun birden fazla oyun modu sunuyor. Bant modu şarkıları çalma aynı anda birden fazla enstrümanla oynatmanızı sağlar. Sadece bu modda oynarken piyano kullanamazsınız. Becerilerinizi dünyadaki diğer oyunculara karşı ölçmek ister misiniz? Doğası gereği rekabet ediyor musunuz? Savaş modu, herhangi bir yerdeki diğer oyuncularla bağlantı kurma fırsatı sağlar. İnternet bağlantınız olduğu sürece moda katılabilirsiniz. Diğer oyuncularla rekabet etmek için dışarı çıkmadan önce, meydan okuma modunda daha zor zorluk seviyesiyle kendinizi zorlamanızı öneririz. Bu mod, en iyi dokunma oyuncusu olmak için gereken tüm zorluk ve deneyimi sağlar. Oyun hakkında gerekli tüm bilgilere erişebilmek, nominal değerini anlamak için yeterlidir.

# İlgilenen herkes için ek bilgiler aşağıda mevcuttur.

Aşağıdakilere dikkat edin: Reklam, özel maçlarla her türlü savaş yapmak istediğiniz herkese meydan okuyabilirsiniz. Bu, savaş modunda bir seçenektir. Kimi seçtiğinizle doğrudan rekabet ederek, arkadaşlarınıza her türlü dövüşe meydan okuyabilirsiniz. Şarkılar yüksek kalitededir, bu yüzden ritmine dokunurken hepsini dinlemekten zevk alacaksınız. Musluklarınız için düzgün bir fikir edinmek ve el becerilerinizi geliştirmek için şarkıları ezberlemekten yararlanacaksınız.

# Bir oyun kazanmak için kurallara uymalısınız.

Bu temel bir piyano oyunu; Diğer seçeneklerden daha iyi. Bu oyunun kurallarını kavramak zor değil. Oynamak için ekrandaki siyah karelere dokunun. Dokunmatik ekranı yukarı doğru akıcı bir şekilde kaydırmak, yanında görünen ek siyah beyaz hücreler oluşturur. Oyuncular ellerini beyaz hücrelerden uzak tutmalıdır - bu kuralı kırmak derhal kayıpla sonuçlanır. Ek olarak, oyuncular beyaz hücreler tarafından belirtildiği gibi siyah hücrelerin kurallarına uymalıdır. Bu kuralı kırmak hemen oyunu sona erdirir. Bunu başarmak ileriye atlamamayı gerektirir.

# Bundan birçok müzik ve sıcak şarkı geliyor.

Müzik, iyi bir oyun olmadan bile insanları çekebilir. Oyunun yapımcısı oyunda tüm müzik türlerini içeriyordu. Her türden nazik olan tüm müziği kendiniz için deneyimleyebilirsiniz. Pop, EDM, klasik veya Latince gibi birçok müzik türü ... her tür size birçok farklı şarkı verecektir.

# Magic Tiles 3 şık APK 11.054.101 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed] Özellik:Magic Tiles 3 Mod game is a music game which you can free to anything in the game. In this mod game, you can free to all the album and unlock the vip feature without pay anything. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Magic Tiles ™Magic Tiles 3 ™, dünya çapında 80 milyondan fazla oyuncuya sahip olan 2018'deki binlerce ücretsiz oyun arasında en sevilen piyano oyunlarından biridir.Öne çıkan güncellemeler:- YENİ 5 albüm: tamamen yeni tema ve oynanış efektleri ve muhteşem şarkılar. İlk kez vokal şarkıları Magic Tiles 3™'de. Ayrıca Dünya Kupası da oyunda. Bakalım! - Başlangıç ​​Paketi: %75 indirimle Jeton + Elmas + Reklamları Kaldırma şansı. Tereddüt etmeyin, sadece gelin ve alın! Ayrıca oyun, haftalık şarkı listesinde her hafta tüm yeni ve popüler harika şarkıları da topluyor. Üstelik hız yeterince yüksek olduğunda, içinde gizli hediyeler bulunan Paskalya Yumurtaları toplayabilirsiniz. Dolayısıyla bu, gitar, davul ve özellikle piyano gibi çeşitli enstrümanları birleştiren çeşitli piyano oyun türlerinin yer aldığı özel bir versiyondur! Magic Tiles 3 ™, Google'ın sunduğu 2017'nin en popüler yeni oyunlarından biriydi ve kullanıcılara yüksek kaliteli piyano şarkıları ve güzel oyun deneyimi sunuyor. Oyunu cep telefonunuzda oynayalım - En iyi yeni ücretsiz oyunlardan biri! Oyunun kuralları: Benzer diğer piyano oyunları için sadece siyah döşemelere dokunmanız ve beyaz döşemelerden kaçınmanız ve ardından oyundaki harika müziğin keyfini çıkarmanız yeterlidir. Oyun özellikleri: - Gitar, piyano ve diğerleri gibi daha fazla enstrümanla çalabileceğiniz grup modu.- Savaş modu, oyunculara dünya çapındaki diğer oyuncularla rekabet etme fırsatı yaratır ve bu da Magic Tiles 3™'ün çevrimiçi ortamda benzersiz bir piyano haline gelmesine yol açar.- Özellikle, arkadaşlarınızla ve istediğiniz kişiyle doğrudan rekabet etmenize olanak tanıyan savaş modunun gelişmiş özelliği - özel eşleşme - - Yüksek kaliteli piyano şarkıları ve sık sık güncellenen bazı popüler pop müzik - Kullanıcıların, dünyanın en üst sıralarında yer almak için dokunma hızlarını artırmalarına yol açan meydan okuma modu. Facebook hesabınıza giriş yapın ve birden fazla cihazda veri paylaşın. O halde hazır olun ve muhteşem piyano oyunlarını ücretsiz deneyin! Hayal edebileceğinizden daha zorlu olan çekici çevrimiçi piyano. İzin: Optimize edilmiş deneyimi sağlamak için, bu oyunu indirdiğinizde "Depolama" izni talep ediyoruz. Şimdi gerçek bir piyanist olun! Ve şu anda bu yeni piyano oyunu 2018 ile trendi yakalayın! Destek: Herhangi bir sorun mu yaşıyorsunuz? [email protected] adresine e-posta gönderin veya oyunda Ayarlar > SSS ve Destek bölümüne giderek bizimle iletişime geçin.Gizlilik Politikası: https://goo.gl/2WNN1V

Magic Tiles 3, hakkında yayınlanan bir oyundu.
En sevdiğiniz şarkıları kolaylıkla sergileyin.
Richard Clayderman veya Yiruma olmakla ilgileniyor musunuz?
Reklamlar
Minimalist çekicilik.
Kontroller
Fortnite'de birden fazla oyun modu var.
İlgilenen herkes için ek bilgiler aşağıda mevcuttur.
Bir oyun kazanmak için kurallara uymalısınız.
Bundan birçok müzik ve sıcak şarkı geliyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Magic Tiles 3 şık APK 11.054.101 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Magic Tiles 3 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Magic Tiles 3 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Magic Tiles 3 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Magic Tiles 3 arayın.

# Tam Özellikler Magic Tiles 3 şık APK 11.054.101 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut132.1MB
versiyon11.054.101
Sürüm Kodu2022415917
Langaf af-ZA am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-AT de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA fr-FR gl gu hi hr hu hy id in is it it-IT iw ja ja-JP ka kk km kn ko ko-KR ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa phi pl pt pt-BR pt-PT ro ro-RO ru si sk sl sq sr sr-Latn sr-RS sv sw ta te th tl tr tr-TR tw uk ur ur-PK uz uz-UZ vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET SCHEDULE_EXACT_ALARM' maxSdkVersion='32 BILLING ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE RECEIVE C2D_MESSAGE MODIFY_AUDIO_SETTINGS READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE VIBRATE WAKE_LOCK AD_ID READ_PHONE_STATE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE READ_GSERVICES FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
Kullanılmasına izin verir
PowerManager WakeLocks, işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önler.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Magic Tiles 3 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Magic Tiles 3 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • U

  @Anonim   2024-06-20 22:07:54

  Kimden:US   cihaz:SM-J810M   OS:android 9
  me encanta
 • U

  @Anonim   2024-06-20 16:50:36

  Kimden:US   cihaz:vivo 1935   OS:android 10
  I love this game
 • E

  @Anonim   2024-06-20 12:46:31

  Kimden:EG   cihaz:Infinix X695   OS:android 11
  tgasyhhvd
 • E

  @Anonim   2024-06-20 04:08:22

  Kimden:EG   cihaz:Tab 80   OS:android 13
  شكرا
 • U

  @Anonim   2024-06-20 00:36:23

  Kimden:UA   cihaz:moto e(7i) power   OS:android 10
  noa work
 • I

  @Anonim   2024-06-19 14:33:47

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X6528B   OS:android 13
  sangat seru
 • N

  @Anonim   2024-06-19 08:47:16

  Kimden:NZ   cihaz:SM-A725F   OS:android 14
  works ty!
 • U

  @Anonim   2024-06-19 07:11:36

  Kimden:US   cihaz:KFDOWI   OS:android 5.1.1
  It works! 10/10?
 • B

  @Anonim   2024-06-19 04:10:34

  Kimden:BR   cihaz:moto e22   OS:android 12
  muito Bao
 • U

  @Anonim   2024-06-18 07:30:23

  Kimden:US   cihaz:RMX1911   OS:android 10
  جامد
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Magic Tiles 3 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Magic Tiles 3

 • U

  @Anonim   2023-03-26 23:18:54

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T295   OS:android 11
  no funcionaa dice que es un 100 % y noo funcioooonwaaaaa
 • B

  @Anonim   2023-02-17 03:09:00

  Kimden:BR   cihaz:positivo T2040   OS:android 10
  tá super tranquilo tá tudo bem hdjdhdbehenndhdhndndjdjwmjdjemdidjwjnwjdndudndhd
 • U

  @Anonim   2022-11-30 22:23:01

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1904   OS:android 11
  bivhcycobivyctxihobbcgstdivhctduv8vufuvivufuf7 hcycu ivic
 • I

  @Anonim   2022-11-30 01:19:04

  Kimden:IN   cihaz:OPPO CPH2387   OS:android 12
  make a mod VIP unlocked àjdhjdjdkkkdkdkdkdjdjdkdkdkdkdjdjdjdnncnckdkdkdkdjdjdkdkldldkdjdkdjkddkdkdk
 • G

  @Anonim   2022-11-27 06:55:34

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A202F   OS:android 10
  Please to the people making the mods, could some1 please make a mod where we don't have to buy the songs? If it is possible. Ty
 • U

  @Anonim   2022-11-23 03:34:06

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE5   OS:android 11
  bring back bum bum tam tam song ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 • U

  @Anonim   2022-10-06 18:39:55

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1823   OS:android 10
  unlimited money
 • U

  @Anonim   2022-08-24 22:33:55

  Kimden:US   cihaz:HMD Global Nokia 3.4   OS:android 11
  can I do a mod form files.modyolo.com its a very good mod
 • U

  @Anonim   2022-08-18 19:25:42

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  it's working but i kinda like the old version the one with the Despacito song and let it go song can someone pls tell me what version is that
 • U

  @Anonim   2022-08-18 05:24:30

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g play (XT2093DL)   OS:android 11
  can you make it so the bot does it for me make sure you make it 100% bcz I want to try it
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Magic Tiles 3 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (234) Sürümler of Magic Tiles 3 şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme