HappyMod › Games › Racing › Deliver It 3D Mod
Deliver It 3D Mod

Deliver It 3D şık APK 1.9.9 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-12-11

Deliver It 3D şık değiştirilmiş bir versiyonudur Deliver It 3D tarafından geliştirildi Voodoo. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Ödül almak için reklam muafiyetini değiştirin... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Deliver It 3D 1.9.9.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDeliver It 3D şık APK 1.9.9 [Sınırsız para]
versiyon1.9.9
Güncelleme açık2023-12-11
Boyut115.7 MB
Mod BilgisiÖdül almak için reklam muafiyetini değiştirin
geliştiriciVoodoo
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininDeliver It 3D
Orijinal apk'yı indirinDeliver It 3D (115.7 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Crowd City şık APK
Paper.io 2 şık APK
Ball Blast Cannon blitz mania şık APK
Run Rich 3D şık APK
aquapark.io şık APK
Draw Joust! şık APK
Paper.io şık APK
Idle Lumberjack 2 şık APK
Roof Rails şık APK
Crazy Kick! Fun Football game şık APK
Hole.io şık APK
Strong Pusher şık APK
Curvy Punch 3D şık APK
Woodturning şık APK
Destiny Run şık APK
Helix Jump şık APK
Mob Control şık APK
Drone Strike Military War 3D şık APK
100 Years - Life Simulator şık APK
Moon Pioneer şık APK
Bağlantılar İndir:

Deliver It 3D şık APK 1.9.9 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (115.7 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Deliver It 3D şık APK 1.9.9 [Sınırsız para]

Ödül almak için reklam muafiyetini değiştirin

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Ekran 3D bilgileri teslim edin.

Hiç paket teslim etmek istediniz mi?

# Oynanış

Oyunda 3D teslimatta, oyuncu bir teslimat adamının rolünü üstlenir. Oyun, parçalanmış bir motosiklet ve arkasında küçük bir paketle başlar. Seyahat için tek seçenek düz bir yoldur; Motosikletin bozulma durumu nedeniyle diğer tüm seçenekler mevcut değil. Paketin sahibini bulduktan ve onlara teslim ettikten sonra, teslimat adamı onlardan ödeme kabul edebilir. İlk birkaç aşama kolay hissediyor çünkü sadece küçük parseller içeriyorlar. Oyun ilerledikçe ve daha büyük parseller geldikçe, artan boyut ve daha sıkı dönüşler nedeniyle teslimat zorlaşıyor. Parseller ve araçlar sonunda çeşitli yönlerde kesişen bir kavşakta buluşur. Sokakta yukarı ve aşağı yarışan arabalar konuşmayı yüksek sesle engelledi. Belirli bir alana daha fazla araba sığdırmak için hızları arttı. Bu, herhangi bir tanımlanmış şerit sınırı olmadan daha yüksek hızlarda seyahat eden arabalara yol açtı. Büyük bir kamyon size doğru saptığında sokaktan geçen bir yaya olarak deneyimleyeceğiniz korkuyu hayal edin. Şaşkın işletme sahibi de bu kaotik sahneyi gözlemleyecekti. Oyundaki tüm hedefiniz, müşterilerin almanız için geride bıraktığı paketleri toplamaktır. Bunu yapmak, nakit kazanmanızı ve seviyenizi artırmanızı sağlayacaktır. Oyundaki kontrolleri de anlamak çok kolaydır: Sürüş düğmelerinin üzerine bastırın. Frenleri serbest bırakın. Diğer arabalarla çarpışmayın. Nakit topladıktan sonra bir sonraki göreve gidin. Oyunun öğrenme eğrisi olmadan oynamak kolaydır ve önemli ölçüde beceri veya dikkat gerekmez. Her seviye kısa ve hızlı bir şekilde oynanıyor, böylece oyuncular çok fazla odaklanmaya veya olağanüstü taktikler kullanmaya gerek kalmadan her saniyenin tadını çıkarabilirler. 3D'yi teslim edinmenin tadını çıkarmak için, tüm yabancı fırfırlardan kurtulmanız gerekir. Bu, oyuncuların oyunun duygularını oynarken hissetmelerini sağlar. Oyun sırasında, teslimat minibüsünü sürmeye ve paketinizi tamamlamaya odaklanmanız gerekir. Ayrıca, bir yolun ortasındaki bir araba çarptığınızda pişman olmalısınız.

# Oyun grafikleri nedeniyle çekici.

Temayı takip etmek için kullanılan bağlam ve yöntemler, 3D'nin oynanışını teslim etmeyi açıkça ortaya koyuyor. Sonuç olarak, oyununun yorucu veya tekrarlayan olması olası değildir. Bu sorunun cevabı “kesinlikle değil” dir. Her seviye veya parsel farklı bir zorluk türü sunar. Bu zorluklar, sürüş sırasında zordan dengeye ve hatta paket hala hafifçe eğildiğinden yavaş bir hızda yürümeye zorlanabilir. Caddenin karşısında düzenlenen bir kongreye katılmak için, birbirine doğru yarışan araçlarla dolu bir otoyoldan geçmeniz gerekir. Ya da, insanlar sonsuz bir döngüde farklı hızlarda birbirlerini takip edebilirler. 3D'yi teslim etmeyi başarabilmek için, oyuncular yoldayken tuzaklara düşmekten kaçınmalıdır. Bu durumların birçoğu, teslimatların başarısız olmasını önlemek için dikkat ve uyumluluk gerektirir. Oyuncular ayrıca küçük görevleri bile ihmal etmekten kaçınmalıdır.

# Görsel ve işitsel uyaranlar sağlayın.

3D'nin grafiklerini teslim edin, ilk oyun gibi dostça, rahat bir stil koruyun. Oyun hala insanların, araçların, trafik, paketlerin, yolların ve işaretlerin tam figürünü içeriyor. Çünkü minimalist, renk kodlu tasarım, sürüşe, yolcularla etkileşime girmeye ve görevi tamamlamaya dikkat etmeyi kolaylaştırıyor. 3D'nin müzik ve grafikleri olumlu ve hafif yürekli. Oyunun almak ve oynamak kolaydır, ancak bağımlılık yapan ve tamamen tatmin edicidir. Bu oyunu oynamak, kısa bir süre sonra rahatlamak için daha mutlu hissetmenizi sağlayabilir.

# Teslim It 3D oyunu hakkında ek bilgiler daha büyük bir formatta gelir.

Oyunda 3D, oyuncular bilgisayara karşı yarışabilir veya bir arcade oyunu oynayabilir. Grafikler gerçekçi ve oyun yeşil çim ve asfalt yollara sahiptir. Birçok bisiklete sahip olarak ihtiyaçlarınız için en iyi bisikleti seçebilirsiniz. Yarış sırasında beygir gücünü ve torku artırmak için yarış modunun kilidini açın. Teslim 3D, yarış meraklılarına memnun müşterilerin dopamin acelesini sağlayan bağımlılık yapan bir oyundur. Sadece 182 megabayt ve en iyi Android 7.1+ cihazlarda çalışıyor.

# Yüksek ilgi ile körüklenen yoğun oyun oyunu bu oyunu ilgi çekici bir deneyim haline getiriyor.

Teslimat 3D yarış oyunu, paketler sunmaya odaklanarak yüksek hızlı yarışlarla doludur. Farklı motorlar, renkler, lastikler ve jantlarla bisikletleri kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca, oyun her yönüyle özelleştirilebilen harika bisikletlere sahiptir. Oynamaya devam ettikçe, farklı alanlar farklı bisikletler gerektirdiğinden teslimatlarınız daha zor hale gelir. Yeni paketler ilk geldiğinde, görevleri tamamlamak kolaydır. Ancak zaman geçtikçe ve oyuna devam ederken bu değişir. Keşfettiğiniz her ortamda birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Sıkı programlardan araç trafiğine kadar, her engelin etrafında her zaman bir yol bulmalısınız. Paketleri sıkı bir programda teslim ederken, müşterilerinizin hediyelerini hevesle beklediğini daima unutmayın. Onları bulmak, paketi teslim etmek ve ertesi saat vurmadan önce ödeme almak için size güvenirler. Müşterilerin paketlerini hızlı bir şekilde taşıyabilen bir kamyon döngüsüne veya sürün.

# Yeni bisikletler ve avantajlar elde edin!

Yeni bisikletlerin ve yükseltmelerin kilidini açmak için bitmemiş tüm teslimatları bulun. Yıkık bir ve daha az teslimatla başlamak için tüm teslimatları gıcırtılı bir bisikletle tamamlayın. Farklı bisikletlerin farklı özellikleri vardır. En rahat olduğunuzu bulmak için hepsini deneyebilirsiniz. Daha fazla teslimat yaparken, ek teslimatlar yapabileceğiniz yeni haritalar kullanılabilir hale gelir. Oyuncular, oyun içi mağazadan gerçek parayla ürün satın alarak ek özelliklerin kilidini açabilir. Her satın alma işlemi bir ürün için 3.49 $ veya üç için 9.49 $ maliyeti. Ayrıca, daha iyi oyun içi bisikletler ve deriler satın almak ek özelliklerin kilidini açacaktır. Reklamcılık

# Bu kartla hayal gücünüzü yeni zirvelere itin!

Oyun ilerledikçe zorluk artar. Bu, ek teslimatların yapılması ve oyunun alanının sonuç olarak geçmesi daha zor olması nedeniyle olur. Parsellerin artan ölçeği ve büyüklüğü, bunları zamanında teslim etmeyi zorlaştırır. Artan yükseklik ve genişlik, yaklaşan araçlarla çarpışmalardan kaçınmayı zorlaştırır.

# Deliver It 3D şık APK 1.9.9 [Sınırsız para] Özellik:

Hiç paket teslim etmek istediniz mi? Para kazanmak ve seviye atlamak için paketleri alıp müşterilere bırakın. Dünyayı keşfedin ve yeni bölgeleri keşfedin. Nasıl Oynanır: - Sürmek için dokunun ve basılı tutun - Fren yapmak için bırakın - Çarpmaktan kaçının - Para toplayın

Ekran 3D bilgileri teslim edin.
Oynanış
Oyun grafikleri nedeniyle çekici.
Görsel ve işitsel uyaranlar sağlayın.
Teslim It 3D oyunu hakkında ek bilgiler daha büyük bir formatta gelir.
Yüksek ilgi ile körüklenen yoğun oyun oyunu bu oyunu ilgi çekici bir deneyim haline getiriyor.
Yeni bisikletler ve avantajlar elde edin!
Bu kartla hayal gücünüzü yeni zirvelere itin!

# Nasıl indirilir ve kurulur Deliver It 3D şık APK 1.9.9 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Deliver It 3D modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Deliver It 3D mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Deliver It 3D indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Deliver It 3D arayın.

# Tam Özellikler Deliver It 3D şık APK 1.9.9 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut115.7MB
versiyon1.9.9
Sürüm Kodu52
Langen zh-CN

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID READ_PERMISSION VIBRATE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

Min Sdk25
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5F6B9755E185C81470C21DD5CFA8262E1
imza456215D00872A9A12D6AE24622771EFB680C1F66
B924EC4A989289F31E3C299F07107F72452501914369DAD368677B3B05D0D9BE
GeçerliMon Nov 30 03:52:19 CET 2020 until: Tue Sep 03 04:52:19 CEST 2075
Seri numarası307d5758

// Geliştirici //

Geliştiricisafe
OUyouduole
organizasyonyouduole
yerelhenan
ülkeAynı
şehirdadı

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Deliver It 3D şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Deliver It 3D şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • G

  @Anonim   2024-06-17 14:40:25

  Kimden:GB   cihaz:SM-G615F   OS:android 8.1.0
  not God hack is not working
 • B

  @Anonim   2024-04-07 05:05:30

  Kimden:BR   cihaz:moto g22   OS:android 12
  asmei
 • E

  @Anonim   2023-11-14 05:45:53

  Kimden:EG   cihaz:SM-A715F   OS:android 13
  زاد عدد ليفل الفلوس ولكن اللعبة بتقف عند مرحلة
 • E

  @Anonim   2023-04-20 18:43:35

  Kimden:EG   cihaz:TECNO KG6k   OS:android 11
  I don't know how to do it or is it a lie
 • U

  @Anonim   2022-07-31 09:09:45

  Kimden:US   cihaz:Infinix X657C   OS:android 10
  its not working guys, dont try to download it waste of time.
 • G

  @Anonim   2022-07-22 03:17:45

  Kimden:GB   cihaz:SM-G920F   OS:android 7.0
  help pls you can help me now rbdood jdbdjx ie
 • A

  @Anonim   2022-07-14 22:42:08

  Kimden:AU   cihaz:moto g(9) plus   OS:android 11
  freezes at end of level 3, won't progress to level 4
 • P

  @Anonim   2022-05-28 19:00:54

  Kimden:PL   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 11
  The mod doesn't work good the Ads doesn't work and its disable to upgrade stufs
 • D

  @Anonim   2022-05-26 00:32:33

  Kimden:DE   cihaz:SM-F711B   OS:android 12
  hängt sich nach ein paar lvl auf
 • D

  @Anonim   2022-05-26 00:32:12

  Kimden:DE   cihaz:SM-F711B   OS:android 12
  123456789012345678900
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Deliver It 3D şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Deliver It 3D

 • I

  @Anonim   2022-05-09 03:13:39

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Y2   OS:android 9
  i want this app mod with no ads offline play n unlimited money n no video asking for upgrade
 • U

  @Anonim   2022-05-07 20:42:03

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2239   OS:android 11
  please upload a mod because I like to play a hacking game
 • G

  @Anonim   2022-05-04 08:46:00

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH2127   OS:android 11
  hey still no mods for this game, can we have a mod where there are no ads cuz the reason I quit the game was because there were way too many ads and make money unlimited so that we can upgrade the bike as much as we want thanks
 • U

  @Anonim   2022-05-02 21:08:08

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi 8   OS:android 10
  I want this game mod unlimit Money.pls hack this. Thank You Bro
 • D

  @Anonim   2022-04-25 01:46:26

  Kimden:DK   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 11
  i need Much money its happy game i need All unlocked
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Deliver It 3D şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (8) Sürümler of Deliver It 3D şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Deliver It 3D şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme