HappyMod › Games › Tools › SMS Backup, Print & Restore Mod
SMS Backup, Print & Restore Mod

SMS Backup, Print & Restore şık APK 3.0.5.2 [Kilitli][profesyonel]

Güncelleme açık: 2023-05-19

SMS Backup, Print & Restore şık değiştirilmiş bir versiyonudur SMS Backup, Print & Restore tarafından geliştirildi Gilapps. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: SMS Backup, Print & Restore(PRO'nun Kilidi Açıldı) 3.0.5.... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz SMS Backup, Print & Restore 3.1.3.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSMS Backup, Print & Restore şık APK 3.0.5.2 [Kilitli][profesyonel]
versiyon3.0.5.2
Güncelleme açık2023-05-19
Boyut21.47 MB
Mod BilgisiSMS Backup, Print & Restore(PRO'nun Kilidi Açıldı) 3.0.5.2
geliştiriciGilapps
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriTools
Google Play'den edininSMS Backup, Print & Restore
Orijinal apk'yı indirinSMS Backup, Print & Restore (22.49 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
SMS Backup, Print & Restore şık APK
Bağlantılar İndir:

SMS Backup, Print & Restore şık APK 3.0.5.2 [Kilitli][profesyonel]

Hızlı indirme (22.49 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (22.49 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Anime Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler SMS Backup, Print & Restore şık APK 3.0.5.2 [Kilitli][profesyonel]

Özellik V1 Özellik:
Profesyonel açılmamış

Özellik V2 Özellik:
PRO Unlocked
SMS Backup Print 26% Restore PRO Unlocked 3.0.5.2, kullanıcılara metin mesajlarını yedeklemek ve geri yüklemek için etkili bir yol sağlayan güçlü bir uygulamadır.
Bu uygulama, kullanıcıların SMS'lerini kolayca yedeklemelerine, MMS ve iMessage'ları telefonlarına yükleyin ve ardından bunları yazdırın veya gerektiğinde geri yükleyin.
Uygulamanın PRO Unlocked sürümü, kullanıcıların yedekleme ve geri yükleme işlevlerinden en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlamak için gelişmiş özellikler ve yetenekler sunar.
İster önemli konuşmaları korumak ister sadece önemli metin mesajlarını asla kaybetmediğinizden emin olmak isteyin, SMS Backup Print 26% Restore PRO Unlocked 3.0.5.2 ihtiyaçlarınız için mükemmel bir uygulamadır.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Kullanıcı dostu bir arayüzün kullanılabilirliği, diğer kullanıcılarla etkileşim kurmayı kolaylaştırır.

SMS yedeklemesini kişiselleştirebilir, renklerini ve düzenini değiştirerek uygulamayı yazdırabilir ve geri yükleyebilirsiniz. Bu basit uygulama telefonunuzda fazla yer kaplamaz; Ancak, kullanıcı için yararlı olan çok çeşitli özellikler sunar. Herkesin kullanması için gezinmesi kolay olan dost bir arayüze sahiptir; Bu, kullanıcıların uygulama ile en iyi deneyime sahip olmalarını sağlar. Zaman geçtikçe, esnek ve dostça tasarımı sayesinde uygulama gelişmeye devam ediyor, böylece herkes tüm özelliklerinin tadını çıkarabiliyor.

# Her mesajı bir notla yedekleyin.

Yedekleme işlevi uygulamanın önemli bir parçasıdır. Uygulamanın bir seçenek olarak olması gerekir, çünkü kullanıcılara her bir mesajın zaman dilimi ve süresi de dahil olmak üzere ihtiyaç duydukları mesajları yedekleme yeteneği sağlar. Mesajlar, kullanıcılara güncel olaylar hakkında bilgi verdikleri için çok önemlidir. Uygulama ile veri yedeklemek kolaydır; Kullanıcıların ses dosyalarından ve eklerden görüntülere ve hatta masaüstü dosyalarına kadar her şeyi yedekleme sağlar. Birkaç seçenek bu işlemi kolaylaştırır, böylece gelişmiş kullanıcılar bile bunları kullanabilir.

# Herhangi bir dosya biçimini başka bir dosya biçimine dönüştürün.

Bir mesaj, SMS yedekleme, yazdırma ve geri yükleme kullanılarak metne dönüştürülebilir. Bu uygulama, zaten diğer dosya biçimlerine dönüştürüldükten sonra bile tüm mesajları metin formatları olarak geri yükleyebilir. CSV, JPG, HTML ve PDF gibi birkaç dosya formatına sahiptir. Ayrıca, herhangi bir mesaj kullanıcı tarafından herhangi bir zamanda dönüştürülebilir. Depolama alanı olan tüm cihazlar veya platformlar dönüştürülmüş içeriği tutabilir. Buna e -posta, cihaz belleği ve kişisel bilgisayarlar dahildir. Önizleme formatları uygulamanın SMS yedeklemesini gerektirmez, yazdırın ve geri yüklemeyi çalıştırır.

# Paylaşmak için mesajlar yazdırın.

Veriler kullanıcılar için yazdırılabilir olması gerektiğinden, SMS Backup, Print & Restore, verileri yazdırarak yazdırma olanağı sağlar. Bu, tüm kullanıcıların sahip olması için önemli bir işlevdir; Yazıcı bir güç kaynağına yakın ve bağlandığında işlevsel olmalıdır. Uygulama, özel bir biçim seçerken mesajları otomatik olarak resimler ve emojilerle yazdırır. Ek baskı seçenekleri, özelleştirilmiş metin boyutları ve şekilleri içerir. Ayrıca, kullanıcılar yazdırma için belirli biçimleri seçebilir. Mesajlaşma uygulamasını kullanmanın birçok faydası vardır. Bazı insanlar bunu her gün bile kullanır ve premium hizmetlere ihtiyaç duyarlar. Bunun nedeni, mesaj arşivleme alışkanlığıdır. "SMS Yedekleme, Yazdır ve Geri Yükleme", tüm ana işlevleri ücretsiz içeren çok yönlü bir uygulamadır; Bunun nedeni, her cihaz için standart bir uygulama olarak kabul edilmesidir. ———

# SMS Backup, Print & Restore şık APK 3.0.5.2 [Kilitli][profesyonel] Özellik:

SMS/MMS metin mesajlarınızı PDF, CSV, JPG veya sadece düz metin olarak dönüştürün, dışa aktarın, paylaşın, yazdırın ve yedekleyin. Her AKILLI TELEFONDA olmazsa olmaz!!!Metin ve multimedya mesajlarınızı dünyayla paylaşmanın yeni bir yolu!SMS ile paylaşın, SMS metin mesajlarınızı ve MMS multimedya mesajlarınızı Facebook, Twitter, e-posta, Whatsapp ve diğer tüm paylaşımlar yoluyla paylaşabilirsiniz Telefonunuzun sunduğu yöntem. Basit bir metin veya kişiselleştirilmiş güzel bir resim paylaşın. SMS metin mesajlarını PDF, CSV ve JPG dosyalarına dönüştürebilirsiniz! Peki SMS Share ile neler yapabilirsiniz: ✉️ Metin ve multimedya mesajlarınızı paylaşın ✉️ Mesajlarınızı yedekleyin - sadece mesajlarınızı e-postanıza gönderin ✉️ SMS ve MMS'lerinizi yazdırın! - E-postaya gönderin ve doğrudan telefonunuzdan yazdıran bir uygulamayı yazdırın veya indirin (çoğu yazıcı sağlayıcısında vardır) Zaten SMS Share 1 satın aldınız mı? Ayrıca sms 2 hissesi satın alırsanız, buradan geri ödeme alabilirsiniz: http://smsshare-refund.bitballoon.com SMS Dönüştürme ve Dışa Aktarma - Formatlar: SMS Share, SMS metin mesajlarınızı PDF, CSV veya diğer formatlara dönüştürür. , konuşmaları dosyalara aktarın ve cihazınızın deposuna kaydedin.Bu dosyaları ek olarak kullanacak ve farklı paylaşım uygulamaları aracılığıyla paylaşacaksınız. PDF Dosyası: SMS metin mesajlarını yazdırmak için en iyi seçim. Adobe Reader tarafından açılabilir. SMS Paylaşımı, grafikler ve metin içeren güzel tasarlanmış PDF dosyaları oluşturur. SMS metin mesajlarının yanı sıra MMS multimedya mesajlarını (fotoğraflar ve bağlantılar) destekler CSV Dosyası: En İyi veri manipülasyonları için.Excel veya Google E-Tablolar ile açılır.SMS görüşmelerinizi iyi organize edilmiş veri sayfalarına dönüştürün. JPG dosyaları: SMS/MMS konuşmalarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak için en iyisi.SMS metin mesajlarının yanı sıra MMS multimedya mesajlarını da destekler Tamamen Özelleştirilebilir: Tam olarak aradığınız sonuçları almanız için konuşmaları ayarlamanıza, renklendirmenize ve özelleştirmenize olanak tanır. Dosya yönetim sistemi: Paylaşılan görüşmeler dosya yönetim sistemi ile yönetilir, SMS Share ayrıca görüşme dosyalarının açılmasına, yeniden adlandırılmasına, silinmesine ve yeniden paylaşılmasına erişim sağlar. Bu dosyalar SMS Share dizininde saklanır.SMS Share uygulaması, uygulamayı kolay ve basit hale getiren, animasyonlarla entegre edilmiş, kaygan bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Umarım beğenirsiniz ve uygulamayı yararlı bulursunuz :)

Kullanıcı dostu bir arayüzün kullanılabilirliği, diğer kullanıcılarla etkileşim kurmayı kolaylaştırır.
Her mesajı bir notla yedekleyin.
Herhangi bir dosya biçimini başka bir dosya biçimine dönüştürün.
Paylaşmak için mesajlar yazdırın.

# Nasıl indirilir ve kurulur SMS Backup, Print & Restore şık APK 3.0.5.2 [Kilitli][profesyonel]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan SMS Backup, Print & Restore modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. SMS Backup, Print & Restore mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den SMS Backup, Print & Restore indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında SMS Backup, Print & Restore arayın.

# Tam Özellikler SMS Backup, Print & Restore şık APK 3.0.5.2 [Kilitli][profesyonel]

// İndirme Bilgileri //

Boyut21.5MB
versiyon3.0.5.2
Sürüm Kodu3052
Langfr ko pl

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET WRITE_SMS READ_SMS READ_CCS_MESSAGE READ_CONTACTS READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE BILLING RCS READ_PERMISSION READ_IMS_PERMISSION WRITE_IMS_PERMISSION READ_PERMISSION RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE GET_ACCOUNTS BILLING RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

SMS:
Bir uygulamanın SMS mesajlarını okumasına izin verir.
KİŞİLER:
Bir uygulamanın, kullanıcının kişi verilerini okumasına izin verir.
Hesaplar Hizmetindeki hesap listesine erişime izin verir.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Min Sdk16
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Konum donanımı özellikleri:
Uygulama, cihazdaki Küresel Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından elde edilen kesin konum koordinatlarını kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, veri iletişim hizmetlerine sahip telefon radyosu gibi cihazın telefon özelliklerini kullanır.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefonunu kullanır:

radyo sistemi.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor SMS Backup, Print & Restore şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın SMS Backup, Print & Restore şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 42

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (42)

 • U

  @Anonim   2023-11-27 22:30:33

  Kimden:US   cihaz:SM-G998U1   OS:android 13
  does not install. getting error "Package seems to be invalid"

En son sürümünü isteyin SMS Backup, Print & Restore şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler SMS Backup, Print & Restore

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

SMS Backup, Print & Restore şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (1) Sürümler of SMS Backup, Print & Restore şık

 • SMS Backup, Print & Restore Mod Apk 3.0.5.2 [Kilitli][profesyonel]

  SMS Backup, Print & Restore Mod Apk 3.0.5.2 [Kilitli][profesyonel]

  PRO Unlocked
  SMS Backup Print 26% Restore PRO Unlocked 3.0.5.2, kullanıcılara metin mesajlarını yedeklemek ve geri yüklemek için etkili bir yol sağlayan güçlü bir uygulamadır.
  Bu uygulama, kullanıcıların SMS'lerini kolayca yedeklemelerine, MMS ve iMessage'ları telefonlarına yükleyin ve ardından bunları yazdırın veya gerektiğinde geri yükleyin.
  Uygulamanın PRO Unlocked sürümü, kullanıcıların yedekleme ve geri yükleme işlevlerinden en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlamak için gelişmiş özellikler ve yetenekler sunar.
  İster önemli konuşmaları korumak ister sadece önemli metin mesajlarını asla kaybetmediğinizden emin olmak isteyin, SMS Backup Print 26% Restore PRO Unlocked 3.0.5.2 ihtiyaçlarınız için mükemmel bir uygulamadır.

İlgili Modlar

İndiren kişiler SMS Backup, Print & Restore şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme