HappyMod › Games › Action › Earth Protect Squad: TPS Game Mod
Earth Protect Squad: TPS Game Mod

Earth Protect Squad: TPS Game şık APK 2.82.32 [Mod Menu]

Güncelleme açık: 2023-11-21

Earth Protect Squad: TPS Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Earth Protect Squad: TPS Game tarafından geliştirildi Kisunja Free Shooting Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Kisunja - Fun Shooting Games Mod APK 2.82.32... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Earth Protect Squad: TPS Game 2.83.64 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıEarth Protect Squad: TPS Game şık APK 2.82.32 [Mod Menu]
versiyon2.82.32
Güncelleme açık2023-11-21
Boyut94.49 MB
Mod BilgisiKisunja - Fun Shooting Games Mod APK 2.82.32
geliştiriciKisunja Free Shooting Games
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininEarth Protect Squad: TPS Game
Orijinal apk'yı indirinEarth Protect Squad: TPS Game (94.03 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Heroes of CyberSphere: Online şık APK
CyberSphere: SciFi Third Person Shooter şık APK
Earth Protect Squad: TPS Game şık APK
Combat Magic Spells & Swords şık APK
Bağlantılar İndir:

Earth Protect Squad: TPS Game şık APK 2.82.32 [Mod Menu]

Hızlı indirme (94.03 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (94.03 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Funny Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Earth Protect Squad: TPS Game şık APK 2.82.32 [Mod Menu]

Kisunja - Fun Shooting Games Mod APK 2.82.32

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Otantik olan mükemmel görsel efektlere sahip bir 3D grafik.

3D grafiklerin ilk avantajı, hemen hemen her savaş sırasında genel deneyim veya ilerleme üzerinde önemli bir etki yaratmasıdır. Her maç için büyük savaş alanları, düşmanların vurulma korkusu olmadan farklı açılardan saldırmasına izin verir. Bu, oynayan herkesin istikrar için üstün görsellere sahip olmasını zorunlu kılar. Buna ek olarak, oyunda gerçek hayattan esinlenen gerçekçi görsel efektler çok heyecan vericidir ve oyuncuların meşgul olmasına yardımcı olur.

# Farklı oyun modları için canavar dalgalarına ekstra katmanlar eklemek.

Oyun modları, en heyecan verici savaş atmosferini oluşturmak için benzersiz kurallar ve stiller ekler. Her oyun modunun temposu, oyuncuları ayak parmaklarında tutmak ve uzaylılarla savaşırken baskı eklemek için değişir. Oyuncuları korkutmak ve stresli tutmak için ek oyun modlarında ek unsurlar görünür. Ek olarak, bu eklemeler, karışıma daha fazla stres ve korku unsuru ekleyerek savaşları daha yoğun hale getirir.

# Etkileşime girecek birden fazla karakterle, bu oyun farklı yeteneklere sahiptir.

Oyun, oyun modlarının yanı sıra birden fazla karakter sınıfına sahiptir. Her sınıf, birlikte çalışmalarına yardımcı olan benzersiz silah veya ekipmanlara sahiptir. Oyuncuların kullanabileceği sınıf sayısında bir sınır yoktur; Her karakterin performansını yeni döngülerle yükseltebilir ve sürekli olarak güçlerini artırabilirler. En iyi sonuçlar için, oyuncular farklı koşullarda aynı anda birden fazla sınıf kullanmalıdır.

# Çok çeşitli seçeneklere sahip özelleştirilebilir Arsenal.

Ekipman ve silahlar bir oyuncunun genel savaş performansında en önemli rolü oynar. Her karakter sınıfının taşıyabilecekleri sınırlı bir ekipman vardır; Bununla birlikte, oyuncuların seçim yapabileceği birçok seçenek var. Her bir ekipman parçasının her elemanı veya detayı savaş performansı üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Ayrıca, ekipman özelleştirmesi etkileyicidir ve genel deneyime çok şey katar.

# Destansı patronları yenerek daha fazla ödül kazanın.

Patronlarla savaşmak, Earth Protect ekibinin en heyecan verici kısmıdır. Diğer düşmanlarla bir dizi karmaşık kavgada son savunma hattı. Her patron dövüşü, işleri daha da zor ve tehlikeli hale getirmek için ek minyonlar gerektirir. Bu her dövüşü çok yoğun ve yorucu hale getirir; Hatta dövüşten sonra oyuncuyu depresyonda hissettirir.

# Kendiniz bir kıyafet oluşturmak için moda trendlerini tuhaf tasarımlarla birleştirin.

Oyunun yaratılmasının en garip kısmı bir karakterin görünüşünü tasarlamaktır. Oyun, görünüm yaratırken insanların yaratıcı olmaları için birçok seçenekle birlikte gelir. Oyuncular, görünüşlerini değiştirerek herhangi bir palyaço karakterine sahip şakalar yapabilir veya birçok etkinlik aracılığıyla yeni kıyafetlerin kilidini açabilirler. Bu, oyunu daha az stresli hale getirir ve insanlar tüm kreasyonları boyunca iyi vakit geçirir. Dünya Protect Squad, sayısız özellik ve mekaniğe sahip harika bir aksiyon oyunudur. TPS formatını kullanır ve oyuncuların en heyecan verici anlara sahip olması için çok fazla içerik içerir. Buna ek olarak, oyunun her yönü, oyuncuların takım arkadaşlarıyla stratejik olarak koordine eden dövüş stillerini oluşturmaları için derinliğe sahiptir. Oyun ayrıca, her savaşın atmosferine veya ruh haline katkıda bulunan görsel veya fiziksel unsurlar gibi mizahi yönlerle de geliştirilir.

# Oyunda yer alan bazı özellikler.

Oyuncuları uzaylılarla sonsuz savaşa daldıran heyecan verici ve kesintisiz bir actionTPS oyunu. Oyun boyunca inanılmaz anlar yaşıyorlar. Maceraları boyunca oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayan otantik detaylara sahip çarpıcı 3D görseller. Çok çeşitli oyunlar sağlamak için çılgınca değişen yeteneklere ve aletlere sahip geniş bir döküm sunuyor. Derinlemesine özelleştirmeye sahip geniş silah yelpazesi, bir oyuncunun performansını sınıflarına ve takım arkadaşlarıyla akla yatkın dövüş stillerine bağlı olarak değiştirir. Oyunu daha mizahi hale getirmek için tasarlanmış çok çeşitli kıyafetler ve kavramlar arasından seçim yapın. Bu, arkadaşlarla zevk alınacak daha fazla efekt ekleyecektir.

# Dünya Protect ekibini bir veya iki kelimeyle tanıtın.

Dövme becerileri yardımıyla evimizi dış uzaydan uzaylardan savunun.

# Hikaye konusu

Tehlike hiçbir yerden veya başka bir boyuta yayıldı. Birkaç yabancı ordu atmosfere büyük uzay gemilerinde girdi. Limanlarını açmadan ve birlikleri yere serbest bırakmadan önce hayatta kalanlar olmadan büyük askeri üsleri yok ettiler. Her uzaylı Lejyon daha sonra araştırılmak üzere gezegende belirli bir yer aradı. Bu varış hem dehşete düştü hem de askeri bir çatışmayı öngördü. Uzaylılar aniden ortaya çıkmalarına neden olan alışılmadık savaş makineleri kullandılar. İnsan dikenlerine benzeyen binlerce mutant yaratık orduyu suçladı. Yollarındaki her şeyi yok ettiler ve askerleri boyun eğmeye vurdular. Yabancı bir tehdide karşı koymak amacıyla kurulmuş olmasına rağmen, Earth Protect Squad, eleştirel bir durum sırasında insanlığın tek umut ışınıdır. Bu küçük askeri organizasyon, güçlü bir dövüş gücü olarak perde arkasında faaliyet gösteriyor. Üyeler gelişmiş kuvvet alanı ve savaş botlarına ek olarak, tüfekler gibi daha fazla standart silah taşırlar. Earth Protect Squad, performanslarını artırmak için çeşitli ateşli silahlarında sürekli olarak modifikasyon çalışmaları gerçekleştirir. Bu işlem herhangi bir yerde yapılabilir ve herhangi bir silah değiştirilebilir. Ayrıca mühimmat değiştirebilir, namluyu değiştirebilir veya ateşleyebilecekleri aralığı artırabilirler. Agresif uzaylılarla yüzleşmek için, Dünya'da ne aradıklarını ve onu elde etmek için ne kadar ileri gitmek istediklerini bilmeniz gerekir. Ayrıca her savaş sırasında diğer güçlerle işbirliği yapmanız gerekir. Her şeyin nedenini bulmak ve gezegeninizi korumak için.

# Earth Protect Squad: TPS Game şık APK 2.82.32 [Mod Menu] Özellik:

Dünya dışı askeri güçlerin bir parçası olarak Dünya'yı savun.

Otantik olan mükemmel görsel efektlere sahip bir 3D grafik.
Farklı oyun modları için canavar dalgalarına ekstra katmanlar eklemek.
Etkileşime girecek birden fazla karakterle, bu oyun farklı yeteneklere sahiptir.
Çok çeşitli seçeneklere sahip özelleştirilebilir Arsenal.
Destansı patronları yenerek daha fazla ödül kazanın.
Kendiniz bir kıyafet oluşturmak için moda trendlerini tuhaf tasarımlarla birleştirin.
Oyunda yer alan bazı özellikler.
Dünya Protect ekibini bir veya iki kelimeyle tanıtın.
Hikaye konusu

# Nasıl indirilir ve kurulur Earth Protect Squad: TPS Game şık APK 2.82.32 [Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Earth Protect Squad: TPS Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Earth Protect Squad: TPS Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Earth Protect Squad: TPS Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Earth Protect Squad: TPS Game arayın.

# Tam Özellikler Earth Protect Squad: TPS Game şık APK 2.82.32 [Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut94.5MB
versiyon2.82.32
Sürüm Kodu182
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
ağlarla ilgili bilgilere erişin.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Earth Protect Squad: TPS Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Earth Protect Squad: TPS Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • U

  @Anonim   2023-12-04 00:04:26

  Kimden:US   cihaz:SM-G781U   OS:android 11
  Very bad dont opens
 • U

  @Anonim   2023-12-03 11:42:34

  Kimden:US   cihaz:M2101K7BL   OS:android 13
  juego
 • U

  @Anonim   2023-12-03 11:42:20

  Kimden:US   cihaz:M2101K7BL   OS:android 13
  juego
 • U

  @Anonim   2023-12-03 11:42:15

  Kimden:US   cihaz:M2101K7BL   OS:android 13
  juego
 • U

  @Anonim   2023-11-30 04:54:20

  Kimden:US   cihaz:M2012K10C   OS:android 13
  no sirve
 • U

  @Anonim   2023-11-27 07:55:15

  Kimden:US   cihaz:moto e6 play   OS:android 9
  no sirve no me deja instalarlo
 • U

  @Anonim   2023-11-26 21:26:38

  Kimden:US   cihaz:moto g(8) play   OS:android 10
  cool
 • M

  @Anonim   2023-11-26 17:28:41

  Kimden:MY   cihaz:V2061   OS:android 12
  can't in
 • M

  @Anonim   2023-11-26 05:44:20

  Kimden:MX   cihaz:moto e5 plus   OS:android 8.0.0
  La verdad me pareció muy bueno
 • G

  @Anonim   2023-11-24 11:27:45

  Kimden:GB   cihaz:STK-L22   OS:android 10
  hoy bakit yon game I to !!!????
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Earth Protect Squad: TPS Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Earth Protect Squad: TPS Game

 • U

  @Anonim   2023-03-20 10:30:08

  Kimden:US   cihaz:Bmobile AX1078   OS:android 10
  personajes desbloqueados y dinero libre sssssjbsdbduxuxdjdvhddjudux
 • C

  @Anonim   2023-01-20 08:09:09

  Kimden:CO   cihaz:HUAWEI SNE-LX3   OS:android 10
  Deberian poner un mod donde hsiga balss infinitss dinero y que todos los personajes esten desbloqueados
 • U

  @Anonim   2022-09-25 02:27:10

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A125M   OS:android 11
  necesito com dimero ilimitado por favor q sea para android
 • B

  @Anonim   2022-07-04 16:49:13

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e6s   OS:android 9
  coloca tudo desbloqueado até os personagens pagos e munição infinita
 • M

  @Anonim   2021-12-04 13:51:35

  Kimden:MX   cihaz:samsung SM-A102U   OS:android 9
  esta mala por que ni ce puede istalar antes si es ene quipo esta muy buena pero ahora no ce puede istalar esta ladre esta versión porfabor arglen seso
 • I

  @Anonim   2021-09-01 13:10:52

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1931   OS:android 10
  pls free shoping pls pls pls plssss pls pls pls pls pls pls pls
 • E

  @Anonim   2021-08-31 06:45:37

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A202F   OS:android 10
  puedo cojer personajes, armas camuflajes y todo vamos
 • I

  @Anonim   2021-08-21 23:24:39

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi dandelion   OS:android 10
  jnjnjhhbvvgjbvvhnvvhn dgn uyfcj daun
 • A

  @Anonim   2021-08-10 16:36:40

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A022F   OS:android 10
  نعم هي اريدها مهكرة من حيث ان النقود تكون لا نهائية
 • M

  @Anonim   2021-07-18 02:24:07

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI ART-L28   OS:android 10
  Un mod para obtener monedas ilimitadas y conseguir acceso a todos los objetos en el juego
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Earth Protect Squad: TPS Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (84) Sürümler of Earth Protect Squad: TPS Game şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Earth Protect Squad: TPS Game şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme