HappyMod › Games › Strategy › Empire Warriors: Offline Games Mod
Empire Warriors: Offline Games Mod

Empire Warriors: Offline Games şık APK 2.5.12 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

Güncelleme açık: 2023-03-23

Empire Warriors: Offline Games şık değiştirilmiş bir versiyonudur Empire Warriors: Offline Games tarafından geliştirildi Zitga Pte Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Empire Warriors: Offline Games v2.5.12 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Empire Warriors: Offline Games 2.5.12 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıEmpire Warriors: Offline Games şık APK 2.5.12 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]
versiyon2.5.12
Güncelleme açık2023-03-23
Boyut130.22 MB
Mod BilgisiEmpire Warriors: Offline Games v2.5.12 mod
geliştiriciZitga Pte Ltd
KategoriStrategy
Google Play'den edininEmpire Warriors: Offline Games
Orijinal apk'yı indirinEmpire Warriors: Offline Games (91.76 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Stickman Legends Offline Games şık APK
Stickman Legends Offline Games şık APK
Empire Warrior: Tower Defense şık APK
Empire Warriors: Offline Games şık APK
Bağlantılar İndir:

Empire Warriors: Offline Games şık APK 2.5.12 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

Hızlı indirme (91.76 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (91.76 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Empire Warriors: Offline Games şık APK 2.5.12 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

Özellik V1 Özellik:
ÜCRETSİZ Dahili Satın Alma
Bölgesel Kısıtlamaların Çıkarılması
Savaşta Yükseltme, Bina Kulesi, Azaltılmadan Altın Sikke
Oyunda kristal cevherini tıklayın, sınırsız kristal almak için tıklayın.
(Aşırı taşmalardan kaçınmak için çok fazla kez tıklanmanız önerilmez).
Düşmanı her öldürdüğünüzde 100 elmas alabilirsiniz.
【kibar ipuçları】
1. Bazı cep telefonlarının varsayılan oyunu İngilizce'dir. Öğreticiden sonra basitleştirilmiş Çince ayarlayabilirsiniz: Basitleştirilmiş Çince'yi seçmek için dilde ayarlamak için sol üst köşeye tıklayın!
2. Mağazaya girerken [Not] Hırs alırken lütfen iptal etmek için tıklayın.

Özellik V2 Özellik:
elmas

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bir kavgada birçok çeşitli rakiplerle yüzleşir.

Empire Warriors ile birlikte bir savaş alanına giren dünyanın her yerinden oyuncularla yüzleşebilirsiniz. Bu oyun aksiyon oyunları hayranları için mükemmel bir seçimdir; Hatta farklı yerlerden oyuncuların buluşabileceği bir alan sağlar. Buna ek olarak, bu oyun oyuncuları yoğun ama heyecan verici bir rekabette birbirlerine karşı doğrudan yüzleşmeye yönlendirir. Herhangi bir rakibe kaybetmemeniz için kimin en güçlü olduğunu anlamak için benzersiz becerilerinizi ve stratejinizi kullanmanız gerekir. Bu oyun, kullanıcıların çevrimdışı savaşmasına izin verir, yani nerede olursanız olun savaşabilir ve çevrimiçi savaşmaya devam edebilmeniz için verilerinizi kaydedebilirsiniz.

# Düşmanlarınızı yenmek için silahlarla birlikte akıllı strateji kullanın.

Karanlık güçleri krallığınızı istila etmeden önce, onları hızlı bir şekilde durdurmanız gerekir. Her maça başlamadan önce süper kahramanlarınızı gerekli eşyalar ve silahlarla donatmalısınız. Bunu yapmak, krallığınızın barış içinde yaşamasına yardımcı olur. Bu oyun, kazanmanız gereken tüm stratejileri kullanmak için becerileri donatmanızı gerektirir. Ayrıca, kalecinizi savunun ve kimsenin girmesini önlemenin yollarını bulun.

# Tüm krallıkları bastırın ve acılarını sona erdirin.

Bu oyun, her zaman saldırmaya hazır olan düşmanınızın arayışında olmanızı gerektirir. Comoct, sizi hazırlıksız yakalarlar bile düşmanınızı yenmeyi planlıyor. Tehlikedeyken, güvenlik açığınızı ortadan kaldırmanın veya durumdan çıkmanın yollarını bulun. Bu oyunda hiçbir şey kolay değildir, bu yüzden her zaman odaklanın ve uyanık olun. Tüm düşmanları ortadan kaldırmadan, krallığınız hayatta kalamaz. Bu dünyanın hükümdarı olarak, olası tehditlere karşı her zaman nöbetçi olmalısınız. Oyunun her seviyesi birden fazla farklı alan içerecektir; Yeni yerleri keşfederek can sıkıntısının üstesinden gelemezseniz oynamaktan zevk alamazsınız. Düşmanlarınız neredeyse istedikleri zaman grev yaparlar, çünkü krallığınızı ve vatandaşlarınızı hızla kırabileceklerini biliyorlar. Bunu göz önünde bulundurarak, onlara karşı savaşın ve insanlarınızı canlı tutun.

# Birçok tehlikeli düşman çeşitlendirilmiş haritalarla yüzleşir.

Empire Warriors'daki zorlu alanlar, dramatik maçlarla kendinizi özgürce ifade etmenizi sağlar. Bu oyun ayrıca 120 farklı harita içerir ve oyuncular bir meydan okumayı tamamladıktan sonra yeni aşamalara geçebilir. Oyunun bazı zorlukları, çifte gücü olan düşmanlarla olan zorluğu artırır; Bu savaşmayı zorlaştırır. Onlarca zor seviyede oynayarak, oyun size daha dramatik savaşlar sağladı. Ancak, saldırı yeterli değildir; Oyunun Savaşçı, Dragon ve Mage gibi savunma kulelerini kullanmanız gerekiyor. Diğer kulelerle eşleştirildiğinde ek savunmalar sağlayan Archer'ı da kullanabilirsiniz. Ayrıca, her düşman kulesini yok ederek daha değerli eşyalar toplayabilirsiniz.

# Bu kart birçok temel özellik içerir.

Efsanevi kahramanların yardımıyla süper tehlikeli düşmanların gücünü saptırın. Ardından, savaşı kazanmak için tüm güçlerinizi kullanın. Beklenmedik ziyaretçiler sizi savaşa bastırana kadar bir huzur ülkesi yönetiyorsunuz. O zaman ordum tarafından zarar göremezler. Oyunun dramatik savaş alanları, oyuncuları içeri çeken uyumlu arayüz grafikleriyle yaratıldı. Düşmanlarla savaşırken sizi çevreleyen yoğun atmosferi deneyimleyebilirsiniz. Birçok uluslararası yarışmacı doğrudan bir kavgada başarılı bir şekilde yüzleşir. Bu yarışmalar aranızda en rekabetçi olanı ölçer, bu yüzden hepsini zafer kazanmalısınız. Rakiplerinizi başarılı bir şekilde yenmek için, en iyi stratejileri iyi bir şekilde anlamanız gerekir. Ayrıca, düşmanlarınızı yok etmek için akıllı silahlar kullanmalısınız.

# Oyundaki heyecan verici kule savunma oyunu oyuncuları etkiliyor.

Krallığınızın yaratılışının, büyümesinin ve savunmasının her yönünü yönetmelisiniz. Bu nedenle, bu oyunun her yönüne tek başına karar verirsiniz. Sonuç ne olursa olsun, bir galibiyet kutlayarak yeteneklerinizi kabul edin. Eğer kaybederseniz, yenilginizi ağıt yakar ve eksikliklerinizi analiz edin. Reklam Empire Warriors'ın Android sürümü, ana hikayeye ek olarak çeşitli oyun mekaniği içerir. Birkaç ek kurul yaparak kulelerinizi savunun. Ek kuleler inşa ederek imparatorluğunuzu genişletin. Sizi ve şehrinizi yok etmek niyetinde olan düşman askerlerinin acımasız saldırılarına direnmelisiniz. Bedensel sıvının son onsu boyunca sizin için savaşmak için güçlü kahramanları çağırın. Bunları rakiplerin öfkesinden alemin savunucuları olarak kullanın.

# Ek özellikler şunları içerir: • Tam ürün özellikleri • Kullanıcı İncelemeleri • Sürüm bilgileri Ürün sayfasında ek özellikler de bulunabilir.

Oyunun tadını çıkarmak için ek nedenler aşağıdakileri içerir. Lure mekaniği sayesinde saatlerce oyun sunuyor. Yapabileceğiniz dört farklı kule türü vardır. Bunlar arasında Guardian, Archer, Mage ve Milis Kuleleri bulunmaktadır. Her kulede beş yükseltme seçeneği bulunur. Oyuncular performanslarını artırmak için gizli kuleler kurabilirler. Sınıfta 20'den fazla benzersiz kule bonusu var. 30'dan fazla düşman türüne sahip bir orduya karşı savunmak. 11 Kahraman Komutu Komutu; Güçlü yeni yeteneklerin kilidini açmak için bunları yükseltin. PowerUps, kavgalar sırasında yararlı yardım sağlar. Mümkün olduğunda bunları kullanın.

# Oyunda mevcut kalıntıları keşfetmek ve başarmak için çok daha fazlası!

Düşman kabileleri goblinler ve şamanlar içerir. Yetersiz saymamanız gereken çeşitli beceri ve yeteneklere sahiptirler. Bunu yapmamak size savaşa mal olabilir. Reklamcılık

# Bu iOS uygulaması, arabiriminde 2D grafik kullanır.

Parlak bir renk şemasıyla, bu oyunu sorunsuz bir şekilde saatlerce oynamak kolaydır. Bu oyunun yüksek detaylarında çok az netlik var ya da hiç netlik yok, bu yüzden fazla beklemeyin. Oyunun estetiği, karakter spriteleri ve hareketli grafikler nedeniyle iyi görünüyor. Ayrıca, birçok oyuncu yukarıdan aşağıya bir görünümde olduğu için oyunun tadını çıkarır. Ancak bu, bazı oyuncuların üzülmesine neden olabilir. Bazıları, kontroller söz konusu olduğunda, oyunun oynatılması zor bulabilir. Bunun nedeni, oyuncuların hayatta kalmak için fikirlerini nasıl kullanmaları gerektiğidir.

# Sınırsız Empire Warriors TD Premium Mod Apk.

Empire Warriors TD Mod APK indir, oyunu bitirmeyi daha da uygun hale getiren ek özelliklerle birlikte gelir. Bu, sıkıcı öğütme ve başarı yıldızları kazanan oyuncular için harika.

# Empire Warriors: Offline Games şık APK 2.5.12 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy] Özellik:

RPG ve Gerçek zamanlı strateji oyunu hayranı mısınız? Eğer öyleyse, Empire Warriors TD: League of Heroes her zaman aradığınız oyundur. Bu Empire of Warriors oyununda, size destansı meydan okumalar ve komik anlar sunmak için rol yapma oyunu özelliklerini ve dövüş oyununu birleştiren muhteşem grafik 2D'ye hayran kalacaksınız. ▶ FANTASY STORY Oyun bir fantezi kıtasında geçiyor, Ioria olarak adlandırılır. Bu kıtada insan, elfler, cüceler, orklar, troller, goblinler, canavarlar ve daha birçok efsane yaratık dahil olmak üzere birçok ırk bir arada yaşıyor. Bir gün Endia krallığı, uzun yıllardır müttefikleri olan Grando İmparatorluğu tarafından saldırıya uğrar. Grando, geçmişte Karanlık Lord'la müttefik olan ırk Orklardan yardım aldığında işler daha da karışır. İki insan krallığının çatışması aniden ortaya çıkar ve artık savaş kaçınılmazdır. Kritik durumda, King's Endia'nın oğlu Prens Jave, kraliyet ordusunu yönetti ve düşmanlarının krallığının kalesini işgal etmesini önlemek için savaşa koştu. Ancak düşmanlar çok güçlü ve agresif. Endia krallığının Tanrısının kehanetine göre, Prens Jave ve Kahramanlar Birliği'nin gerçekten de bir efsane taktikçiden yardıma ihtiyacı var. Ve ona yardım edebilecek tek kişi sensin. Müttefik güçleri, güçlü kaleleri inşa edin, Endia'nın kraliyet askerlerini eğitin, güçlü kahramanları kontrol edin ve düşmanları yok edin! Yeteneğinizi gösterelim ve en büyük kule savunmasında en iyi taktikçi olalım.▶ SİHİRLİ BİR FANTEZİ DÜNYASINDA KULE SAVUNMA OYUNU Silahlar, sihirli şeyler ve benzeri galaksilerle dolu bu en büyük imparatorluğa girmek için yeterli cesaretiniz olacak mı? Farklı fantezi ortamlarında pek çok destansı savaşın tadını çıkaralım: insan ovası, yoğun elf ormanları, cücelerin dağ krallığı, ölü bataklık, donmuş dağ ve daha fazlası! 4 yeni özel kale ile her görevde ligler: Barack kulesi, Endia'nın cesur şövalyeleri tarafından yönetilen güçlü savaşçıları eğiterek yolu kapatmanıza ve düşmanları yok etmenize yardımcı olur; Okçu kulesi fiziksel hasar verir ve yakındaki kulelere yararlı güçlendirmeler getirir; Endia'nın en iyi büyücüleri tarafından kontrol edilen büyü kulesi, yüksek büyü hasarına, düşmanları zayıflatma ve harika ejderha çağırma yeteneğine sahiptir; son olarak, Endia krallığının güçlü silahı Golem kulesi, düşmanlara dev kayalar fırlatabilen ve büyük etki alanı hasarı verebilen.▶ GELİŞTİRİLMİŞ VE ÇEŞİTLİ OYNANIŞ Tek bir kule savunma oyununda çeşitli oyun modları: kampanya görevlerinin yanı sıra, oyuncu ayrıca sonsuz modda sonsuz zorlukların tadını çıkarabilir. Liderlik tablosunda kendinizi bir numaraya yerleştirerek en iyi taktikçinin kim olduğunu dünyaya gösterelim. Sonsuz mod aynı zamanda mücevher toplamak ve destansı savaşta bir efsane olmak için çok iyi bir moddur. Dört tür güçlendirme öğesi: Armageddon, Blessing of Nature, Blizzard ve Guardian of Kingdom, hayatta kalmanıza ve tüm görevleri kolayca tamamlamanıza yardımcı olacaktır. ▶ SONSUZ EYLEM TAKTİK RPG Güçlü efsane kahramanları kontrol edin: artık herhangi bir görevde aynı anda 3 kahramanı seçip kontrol edebilirsiniz! Her kahramanın bir aktif yeteneği ve 3 pasif yeteneği vardır. Kahramanları yükselterek güçleri büyük ölçüde artacaktır. ▶ ZORLU ZORLUKLAR Oyunda sonsuz bir aceleye sahip çeşitli canavarlar: 30'dan fazla düşman türü sizi bekliyor. Her canavarın benzersiz bir görünümü vardır ve bazı etkinliklerin her taktikçiye çok fazla sorun çıkarabilecek yetenekleri vardır. Oyun içi bir ansiklopedi ile düşmanlarınız ve kuleleriniz hakkında bilgi edinin. En iyi strateji TD oyununda savunmaya hazır olun. Ölüm korkusu yok! Bilge bir lider olun ve şimdi katılın! Daha fazla destek ve soru için bize ulaşın:- https://www.facebook.com/Empire-Warriors-TD-League-of-Heroes-1897743370547459/

Bir kavgada birçok çeşitli rakiplerle yüzleşir.
Düşmanlarınızı yenmek için silahlarla birlikte akıllı strateji kullanın.
Tüm krallıkları bastırın ve acılarını sona erdirin.
Birçok tehlikeli düşman çeşitlendirilmiş haritalarla yüzleşir.
Bu kart birçok temel özellik içerir.
Oyundaki heyecan verici kule savunma oyunu oyuncuları etkiliyor.
Ek özellikler şunları içerir: • Tam ürün özellikleri • Kullanıcı İncelemeleri • Sürüm bilgileri Ürün sayfasında ek özellikler de bulunabilir.
Oyunda mevcut kalıntıları keşfetmek ve başarmak için çok daha fazlası!
Bu iOS uygulaması, arabiriminde 2D grafik kullanır.
Sınırsız Empire Warriors TD Premium Mod Apk.

# Nasıl indirilir ve kurulur Empire Warriors: Offline Games şık APK 2.5.12 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Empire Warriors: Offline Games modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Empire Warriors: Offline Games mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Empire Warriors: Offline Games indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Empire Warriors: Offline Games arayın.

# Tam Özellikler Empire Warriors: Offline Games şık APK 2.5.12 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

// İndirme Bilgileri //

Boyut130.2MB
versiyon2.5.12
Sürüm Kodu387
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinAD_ID INTERNET VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE RECEIVE BILLING C2D_MESSAGE FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
İşlemciyi tutmak için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir
uykudan veya ekranın karartılmasından korur.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Empire Warriors: Offline Games şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Empire Warriors: Offline Games şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 34

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (34)

 • I

  @Anonim   2023-03-24 04:40:07

  Kimden:ID   cihaz:dandelion   OS:android 10
  #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# GOOD
 • I

  @Anonim   2023-03-01 13:58:10

  Kimden:ID   cihaz:SM-A135F   OS:android 13
  Not workinggggggggggggg
 • U

  @Anonim   2023-02-25 09:35:26

  Kimden:US   cihaz:vivo 1814   OS:android 8.1.0
  dajsjajsjejnnjzkskekzjzkzjKzkjs
 • I

  @Anonim   2023-02-22 22:38:29

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1820   OS:android 8.1.0
  g sesuai dg deskripsi
 • N

  @Anonim   2023-01-10 13:28:00

  Kimden:NZ   cihaz:SM-S908E   OS:android 13
  force to update game.......
 • U

  @Anonim   2023-01-10 06:57:50

  Kimden:US   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  plss update this game
 • G

  @Anonim   2023-01-09 00:08:07

  Kimden:GB   cihaz:CPH1809   OS:android 8.1.0
  this very good mod in this game very much diamonds but not very much gems
 • R

  @Anonim   2023-01-07 00:16:13

  Kimden:RU   cihaz:SM-G9700   OS:android 12
  мод отличный. работает исправно. играю уже давно. нужно бы обновить только версию, уже вышла новая 2.5.3
 • I

  @Anonim   2022-12-27 11:17:39

  Kimden:ID   cihaz:CPH2269   OS:android 11
  apk gk guna yg buat apk anak babi
 • K

  @Anonim   2022-12-14 18:00:47

  Kimden:KH   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  givivbos vbeyuuttuyy you have received your
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Empire Warriors: Offline Games şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Empire Warriors: Offline Games

 • G

  @Anonim   2022-11-23 19:59:27

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  please answer me when you can get your phone number
 • U

  @Anonim   2022-10-03 18:19:17

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
  hahhahhhhahhahhahhahahahajhhajahhahfbdirhcuchndbdudjjdjjdnenejejjejsnnnsnsjjsjmsmmsbsbbsjsklwlwnehsjjdndnhdjsnsbhsjsjsnebehjendhhshhshhshshshhshshshbdbsjdnskkenejejnejsjsknsjsjjens
 • P

  @Anonim   2022-07-06 22:08:23

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-J250G   OS:android 7.1.1
  just all the hero unlock and gold games unlimited
 • U

  @Anonim   2022-05-16 06:09:46

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A715F   OS:android 11
  please update the Mod.........................................
 • V

  @Anonim   2022-04-13 18:35:54

  Kimden:VN   cihaz:Xiaomi M2006C3MG   OS:android 10
  cho vào ik nhanh ko tao đốt nhà mày giờ đấy nhá con chó
 • M

  @Anonim   2021-12-13 11:13:31

  Kimden:MM   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  pzpppzzzzzzzzxyzzzzhu7tkytzzdj7tdghs5os5isypsgmsti6drozylvzgodoydydtkadatktule4ieit598rdkfxfkztd48a8rstiDudgaufdhls72sypt584dypasyxggaedp6etidglgjsygyd5f6rQTu12SdX7VMr95w6orpudktsfmfdjfso6t8dtozylzfjgfltstiupe48s5osgxkpucoy60e75ostotulcoxtif7gupytktufrisridWelcome to Gboard clipboard, any text you copy will be saved here.Welcome to Gboard clipboard, any text you copy will be saved here.Welcome to Gboard clipboard, any text you copy will be saved here.Tap on a clip to paste it in the text box.Touch and hold a clip to pin it. Unpinned clips will be deleted after 1 hour.Use the edit icon to pin, add or delete clips.
 • I

  @Anonim   2021-12-09 07:55:32

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 5 Plus   OS:android 8.1.0
  i need unlimited gems+coin and all towers unlocked
 • G

  @Anonim   2021-11-17 09:25:11

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2010J19SG   OS:android 10
  I just need unlimited gems , money and unlocked . . .
 • T

  @Anonim   2021-08-20 18:56:23

  Kimden:TH   cihaz:HUAWEI LDN-LX2   OS:android 8.0.0
  Yyfthftufdry fgeygddhtvd*gffgf*gfascdccgsrgrgx4gdggggeyj7tewcc​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​Flow​SwiftKey​
 • A

  @Anonim   2021-07-23 14:44:35

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 10
  xvvfsgvgdhurhdthfshjhdavhdthncegvxehhcdebfdgntgcsdvhfsdnnfdaeghgsagbsegvgggggaffrgbssghbsssgjhvvdsvbvcsdschhhhgxxcv bnfsdgbvzscbvddgnffstkrqwy7ewfvgbbxzwujv xrybvcxwthvxwehbvcsjbxyyhdhhohvxsGzsdzZCzCVSFHWYHSEUFSFHHHDDJJREJIDDGNGDEHVWGHHGDFFDDVHFRSDDCBHRESBGEWGUEEESHJUYERGJSADCVRAFCFG324JCJ9G
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Empire Warriors: Offline Games şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (130) Sürümler of Empire Warriors: Offline Games şık

 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.5.12 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

  Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.5.12 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

  ÜCRETSİZ Dahili Satın Alma
  Bölgesel Kısıtlamaların Çıkarılması
  Savaşta Yükseltme, Bina Kulesi, Azaltılmadan Altın Sikke
  Oyunda kristal cevherini tıklayın, sınırsız kristal almak için tıklayın.
  (Aşırı taşmalardan kaçınmak için çok fazla kez tıklanmanız önerilmez).
  Düşmanı her öldürdüğünüzde 100 elmas alabilirsiniz.
  【kibar ipuçları】
  1. Bazı cep telefonlarının varsayılan oyunu İngilizce'dir. Öğreticiden sonra basitleştirilmiş Çince ayarlayabilirsiniz: Basitleştirilmiş Çince'yi seçmek için dilde ayarlamak için sol üst köşeye tıklayın!
  2. Mağazaya girerken [Not] Hırs alırken lütfen iptal etmek için tıklayın.
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.5.11 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.5.10 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.5.09 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.5.08 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

  Ücretsiz dahili satın almalar
  bölgesel kısıtlamaları kaldırma
  savaşta yükseltme, kule inşa etme, artırmadan altın paralar
  oyunda kristal cevherine tıkla, sınırsız kristal almak için onu almak için tıkla.
  (Aşırı taşmayı önlemek için çok fazla tıklamanız önerilmez).
  Düşmanı her öldürdüğünde 100 elmas kazanabilirsin.
  【Nazik ipuçları】 1. Bazı cep telefonlarının varsayılan oyunu İngilizce'dir. Öğreticiden sonra, basitleştirilmiş Çince ayarlayabilirsiniz: Basitleştirilmiş Çince'yi seçmek için Dil'i ayarlamak üzere sol üst köşeye tıklayın! 2. Mağaza [Not] açılır penceresine girerken lütfen iptal etmek için tıklayın.
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.5.07 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

  ÜCRETSİZ Dahili Satın Alımlar
  Bölgesel Kısıtlamaların Çıkarılması
  Savaşta Yükseltme, Bina Kulesi, Altın Sikke Artan
  Oyunda Kristal Cevheri Tıklayın, Sınırsız Kristaller Almak İçin Tıklayın.
  (Aşırı taşmalardan kaçınmak için çok fazla kez tıklanmanız önerilmez).
  Düşmanı her öldürdüğünüzde 100 elmas alabilirsiniz.
  【kibar ipuçları】
  1. Bazı cep telefonlarının varsayılan oyunu İngilizce'dir. Öğreticiden sonra basitleştirilmiş Çince ayarlayabilirsiniz: Basitleştirilmiş Çince'yi seçmek için dilde ayarlamak için sol üst köşeye tıklayın!
  2. Mağazaya girerken [not] Pop -up penceresi, lütfen iptal etmek için tıklayın.
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.5.05 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

  ÜCRETSİZ Dahili Satın Alımlar
  Bölgesel Kısıtlamaların Çıkarılması
  Savaşta Yükseltme, Bina Kulesi, Altın Sikke Artan
  Oyunda Kristal Cevheri Tıklayın, Sınırsız Kristaller Almak İçin Tıklayın.
  (Aşırı taşmalardan kaçınmak için çok fazla kez tıklanmanız önerilmez).
  Düşmanı her öldürdüğünüzde 100 elmas alabilirsiniz.
  【kibar ipuçları】
  1. Bazı cep telefonlarının varsayılan oyunu İngilizce'dir. Öğreticiden sonra basitleştirilmiş Çince ayarlayabilirsiniz: Basitleştirilmiş Çince'yi seçmek için dilde ayarlamak için sol üst köşeye tıklayın!
  2. Mağazaya girerken [not] Pop -up penceresi, lütfen iptal etmek için tıklayın.
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.5.04 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

  Ücretsiz iç alımlar; bölgesel kısıtlamaların kaldırılması; savaşta yükseltme, bina kulesi, altın paralar artmadan; Oyunda kristal cevheri tıklayın, sınırsız kristal almak için tıklayın. (Aşırı taşmalardan kaçınmak için çok fazla kez tıklanmanız önerilmez). Düşmanı her öldürdüğünüzde 100 elmas alabilirsiniz. 【Nazik ipuçları】 1. Bazı cep telefonlarının varsayılan oyunu İngilizce'dir. Öğreticiden sonra basitleştirilmiş Çince ayarlayabilirsiniz: Basitleştirilmiş Çince'yi seçmek için dilde ayarlamak için sol üst köşeye tıklayın! 2. Mağazaya girerken [not] Pop -up penceresi, lütfen iptal etmek için tıklayın.
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.5.00 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

  ÜCRETSİZ Dahili Satın Alımlar
  Bölgesel Kısıtlamaların Çıkarılması
  Savaşta Yükseltme, Bina Kulesi, Altın Sikke Artan
  Oyunda Kristal Cevheri Tıklayın, Sınırsız Kristaller Almak İçin Tıklayın.
  (Aşırı taşmalardan kaçınmak için çok fazla kez tıklanmanız önerilmez).
  Düşmanı her öldürdüğünüzde 100 elmas alabilirsiniz.
  【kibar ipuçları】
  1. Bazı cep telefonlarının varsayılan oyunu İngilizce'dir. Öğreticiden sonra basitleştirilmiş Çince ayarlayabilirsiniz: Basitleştirilmiş Çince'yi seçmek için dilde ayarlamak için sol üst köşeye tıklayın!
  2. Mağazaya girerken [not] Pop -up penceresi, lütfen iptal etmek için tıklayın.
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.4.99 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

  Ücretsiz iç alımlar; bölgesel kısıtlamaların kaldırılması; savaşta yükseltme, bina kulesi, altın paralar artmadan; Oyunda kristal cevheri tıklayın, sınırsız kristal almak için tıklayın. (Aşırı taşmalardan kaçınmak için çok fazla kez tıklanmanız önerilmez). Düşmanı her öldürdüğünüzde 100 elmas alabilirsiniz. 【Nazik ipuçları】 1. Bazı cep telefonlarının varsayılan oyunu İngilizce'dir. Öğreticiden sonra basitleştirilmiş Çince ayarlayabilirsiniz: Basitleştirilmiş Çince'yi seçmek için dilde ayarlamak için sol üst köşeye tıklayın! 2. Mağazaya girerken [not] Pop -up penceresi, lütfen iptal etmek için tıklayın.
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.4.95 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

  ÜCRETSİZ Dahili Satın Alımlar
  Bölgesel Kısıtlamaların Çıkarılması
  Savaşta Yükseltme, Bina Kulesi, Altın Sikke Artan
  Oyunda Kristal Cevheri Tıklayın, Sınırsız Kristaller Almak İçin Tıklayın.
  (Aşırı taşmalardan kaçınmak için çok fazla kez tıklanmanız önerilmez).
  Düşmanı her öldürdüğünüzde 100 elmas alabilirsiniz.
  【kibar ipuçları】
  1. Bazı cep telefonlarının varsayılan oyunu İngilizce'dir. Öğreticiden sonra basitleştirilmiş Çince ayarlayabilirsiniz: Basitleştirilmiş Çince'yi seçmek için dilde ayarlamak için sol üst köşeye tıklayın!
  2. Mağazaya girerken [not] Pop -up penceresi, lütfen iptal etmek için tıklayın.
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.4.83 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Ücretsiz iç alımlar; bölgesel kısıtlamaların kaldırılması; savaşta yükseltme, bina kulesi, altın paralar artmadan; Oyunda kristal cevheri tıklayın, sınırsız kristal almak için tıklayın. (Aşırı taşmalardan kaçınmak için çok fazla kez tıklanmanız önerilmez). Düşmanı her öldürdüğünüzde 100 elmas alabilirsiniz. 【Nazik ipuçları】 1. Bazı cep telefonlarının varsayılan oyunu İngilizce'dir. Öğreticiden sonra basitleştirilmiş Çince ayarlayabilirsiniz: Basitleştirilmiş Çince'yi seçmek için "Dil" a ayarlamak için sol üst köşeye tıklayın! 2. Mağazaya girerken [not] Pop -up penceresi, lütfen iptal etmek için tıklayın.
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.4.79 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]  Ücretsiz Satın Alma
  Bölgesel Kısıtlama kaldırıldı
  Savaş sırasında kuleleri yükseltmek ve inşa etmek için daha fazla altın madeni para kullanacaksınız.

 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.4.71 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]


   Ücretsiz Satın Alma

   Bölgesel kısıtlama kaldırıldı

   Yükseltmek ve oluşturmak için daha fazla altın para kullanacaksınız Savaş sırasında kuleler.
 • Empire Warriors: Offline Games Mod Apk 2.4.68 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Ücretsiz iç alımlar; bölgesel kısıtlamaların kaldırılması; savaşta yükseltme, bina kulesi, altın paralar artmadan; Oyunda kristal cevheri tıklayın, sınırsız kristal almak için tıklayın. (Aşırı taşmalardan kaçınmak için çok fazla kez tıklanmanız önerilmez). Düşmanı her öldürdüğünüzde 100 elmas alabilirsiniz. 【Nazik ipuçları】 1. Bazı cep telefonlarının varsayılan oyunu İngilizce'dir. Öğreticiden sonra basitleştirilmiş Çince ayarlayabilirsiniz: Basitleştirilmiş Çince'yi seçmek için "Dil" a ayarlamak için sol üst köşeye tıklayın! 2. Mağazaya girerken [not] Pop -up penceresi, lütfen iptal etmek için tıklayın.
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Empire Warriors: Offline Games şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme