HappyMod / Sports / Olta şık
Olta Mod Apk 2.4.4 [Sınırsız para]

Olta Mod Apk 2.4.4 [Sınırsız para]

2022-03-25

57.38 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
2.4.4
Boyut
57.38 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-03-25
Gerekir
4.1 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız para

Olta Mod Video


Editör İncelemesi

Olta Mod Apk 2.4.4 [Sınırsız para]
Olta Mod Apk 2.4.4 [Sınırsız para]

Fishing Hook Mod game is a sports game with unlimited money. In this mod game, you can free to buy all the items on the shop. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod Download

Olta Mod Detayları

Bahsetmeye değer birçok önemli gerçek var.

Fishing Hook, dikkate alınması gereken birçok ek yönü sağlayan ilgi çekici bir oyundur. Cihazdaki düğmeye basarak balıklara zarar verebilir veya yakalayabilir. Bu oyun hakkında ek bilgiler Download Fishing Hook'ta bulunabilir. Bir gerginlik göstergesi ve çarpıcı pim, balıkla ilgili gerginliğe mesafe katar. Bir tane alın ve sizinle balık arasındaki mesafeyi azaltmak için kullanın. Balıkçılık oyunları, serbest bırakılması zor balıklarla gerçek balıkçılıkla aynı deneyimi sunar. Bu, daha pahalı ve daha güçlü balık yakalama şansınızı artıracaktır. Oyun, diğer özelliklerine katkıda bulunan 16'dan fazla dilde mevcuttur. Oyunun başarısı ve sıralama sistemi çekiciliğine katkıda bulunur. Bu nedenle, tabletler dahil herhangi bir Android cihazında oyunu oynayabilirsiniz.

Olta Mod

Balıkçılık kanca mod apk ücretsiz indir parpadeces balıkçılık kanca mod apk ücretsiz indir modun apk sürümü. Ayrıca, bu oyun bir balıkçı kancası mod apk ücretsiz indir alternatifi sunar.

Gerçekçi balıkçılık eyleminin tadını çıkarmak için telefonunuzda balıkçılık kancası mod APK alabilirsiniz. MOD APK'da ücretsiz olarak her şeyi satın alabilirsiniz; Bu sürümün sınırları ve yüksek maksimum seviyeleri yoktur.

Olta Mod

Balıkçılık ekipmanı ile gerçek balıkçılık deneyimlerini hissedin.

Balıkçılık kancasında, oyuncular bir teknede oturarak balık tutmanın gerçek deneyimini hissederler. Oyun çok kolay ve oyuncular sadece denize olta fırlatıyor. Bir balık balıkçı hattına bağlandığında, oyuncular yakalamalarında sarılmadan önce kısa bir süre beklemelidir. Balıklara erişmek için balıkçılık hattını kısa çekmeniz gerekir. Bu, balık yakalamayı kolaylaştırır. Uzun bir çekiş ile balıkçılık hatları, yüksek değerli veya değerli balık yakalamayı kolaylaştırır. Sperm balinaları bile, mavi balina gibi diğer etkileyici türler gibi çizgilerindeki gerilime yanıt verir. Bu balıkları balık tutmak, balık tutma ve uygun zamanı seçme yeteneği ve hattınızı yakalamak için balıkçılıkta iyi şanslar nedeniyle doğal değildir. Balıklar daha hasar gördüklerinde daha kolay çekilir - bu, sıkılıkları nedeniyle kolaydır. Yeterince zarar verirseniz, bir tekneyi balıkla çekmek kolaydır. Bir oyuncunun balıkçılık yeteneği ek faktörlerle artar. Bunlar, kullanılan olta ve yakalanan ilk balık kalitesi içerir. Ortak bir ilk yakalama, insanlara çubuklarını yükseltmeleri ve daha yeni ve daha iyi olanlar yaratmaları için ilham verir. Daha yüksek fiyata ve daha yüksek kaliteye sahip balıklar daha uzun, daha güçlü çizgilerle yakalanır. Bunlar bir balıkçının daha derin suda balık tutmasına ve daha büyük balık yakalamasına izin verir. Kaliteli bir olta çubuğu önemli parasal yatırım gerektirir. Bu, balıkçıları daha büyük balıkları sürüklemek de dahil olmak üzere zor teknikler uygulamaya motive eder. Çok para harcamadan iyi bir çubuk bulmak zordur.

Olta Mod

Grafikler

Fishing Hook'un 3D grafik tarzı, diğer oyunların aksine gerçekçi bir deneyim sunar. Grafikler yüksek kaliteli ve parlaktır; Etkiler yumuşak, esnek ve moderndir. Fishing Hook'un grafikleri karmaşık ve ayrıntılıdır. Oyunun yaratıcısı her ayrıntıyı titizlikle yarattı. Anahtarların kompakt tasarımı bu oyunu oynamayı kolaylaştırır. Oyun fazla düşünülmesi gerekmediğinden, anahtarlar küçük. Bu, insanların oyunu kontrol etmesini kolaylaştırır. Ayrıca, geniş oynanabilir alan, oynama konusundaki endişeleri azaltır. Oyun içi sesler son derece gerçekçidir ve doğanın yerleşik normlarından kopmaz. Bu, oyuncuların mevcut durumun özelliklerini en açıklıkla anlamalarına yardımcı olur.

Özet

Fishing Hook, mükemmel yüzeyinden dolayı hafif bir his olan çok yüksek kaliteli bir oyundur. Dünyadaki milyonlarca insanın bu sporu seçmesi şaşırtıcı değil; Dünyanın en popüler oyunlarından biri. Bunun ana nedeni, balıkçılık kancasının zorlu ve kolay olmamasıdır; Ayrıca göz alıcı grafiklere sahiptir. Balıkçılık, bu rahatsızlık yaşayan herkes için yararlı bir eğlencedir. Bu uygulamayı indirin ve hemen teste koyun. [sekmeler] Bir balıkçı kancası [MOD] uygulaması mevcuttur. [/sekmeler]

Balıkçılık kancası çok çeşitli harita sistemleri sağlar.

Balıkçılık kancası, Akdeniz, Malacca, Bering ve Buteo Denizleri gibi farklı su kütlelerindeki yerler de dahil olmak üzere farklı özelliklere sahip birçok yere sahiptir. Ancak, oyuncular hangi denizi keşfedeceklerini seçemezler; İlerleme yoluyla her konumun kilidini açmak zorundalar. Bir oyuncu gerekli seviyeye ulaştığında, keşfetmek için yeni bir alan açılır. Her konum, oyuncuları unutulmaz bir izlenim bırakan benzersiz bir deneyimle şaşırtıyor. Mobirix'in sonraki versiyonları birçok özel yer içerecek. Profesyonel oyuncular tarafından düzenlenen profesyonel turnuvalar, futbol taraftarları ve futbol için Dream League futbol oyunları gibi.

Ek malzemelerle dolu bir market.

Yüksek sınıf balıkçılar, balıkçı ekipmanı, yemleri ve çizgileri satın almak ve satmak için yanında adlandırılan bir mağaza kullanırlar. Bu öğelerin fiyatları her bir mezhep için farklıdır; İnsanların ne kadar çok para harcadığı, o kadar çok kazanırlar. Bazı öğelerin satılabilmesi için belirli seviyelere ihtiyacı vardır; Bu onların aşırı değerlenmesini engeller. Ayrıca, öğelerin gerçek potansiyelini açıklamaları doğrultusunda tutar.

Milyonlarca yarışmacı ile skor tabloları arasında geçiş yapın.

Balıkçılık kanca modu, rütbenizi ve başarı hedeflerinize yakın bir izleme yapmanızı gerektirir. Yeni bir oyuncu olarak, deneyimli oyunculardan önce büyük ve etkileyici hedeflerle etkilememiz gerekiyor. En iyi balıkçı olmak zor, ama imkansız değil. Günlük deneyim muhteşem bir sonuca varır.

Yeni özellikler sık ​​sık eklenir.

Fishing Hook Mod ayrıca internet erişimi, teşvikler kazanmak için reklamları görüntüleme gibi ek özelliklere sahiptir. Skorbordunuzu daha yüksek artırmak için bu seçenekleri düşünün. Balıkçılık kanca mod sürümü gelişmiş koşullar sağlar, böylece kendinizi diğer oyunculardan uzaklaştırmaya çalışmalısınız. Yayıncılar, düzenli balıkçılık makalelerini korumak için kullanıcı tarafından gönderilen içeriği sık sık kullanırlar. Bunun nedeni sporun birçok insanın hayatının önemli bir parçası olmasıdır. Balıkçılık kancası mod apk, yeni balık türleri getirerek dünyanın dört bir yanındaki denizleri keşfedin.

Hakkında SSS Olta şık

Bu mu Olta Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Olta Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Olta şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Olta Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 57.4MB
versiyon 2.4.4
versiyon Code 220323
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA fr-FR gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE BILLING CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
Uygulamaların Wi-Fi Çok Noktaya Yayın Moduna girmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un uyku veya ekranın karartılmasından korunmasına izin verir.
.:

Operation Systems

Min Sdk 16
Min Sdk Txt Android 4.1、4.1.11 (JELLY_BEAN)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.6

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 56 mods of Olta

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website