HappyMod › Games › Puzzle › DesignVille: Merge & Story Mod
DesignVille: Merge & Story Mod

DesignVille: Merge & Story şık APK 1.103.3

Güncelleme açık: 2023-12-03

DesignVille: Merge & Story şık değiştirilmiş bir versiyonudur DesignVille: Merge & Story tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: TAPCLAP Mod APK 1.103.3... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz DesignVille: Merge & Story 1.103.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDesignVille: Merge & Story şık APK 1.103.3
versiyon1.103.3
Güncelleme açık2023-12-03
Boyut478.47 MB
Mod BilgisiTAPCLAP Mod APK 1.103.3
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriPuzzle
Google Play'den edininDesignVille: Merge & Story
Orijinal apk'yı indirinDesignVille: Merge & Story (475.51 MB)
Bağlantılar İndir:

DesignVille: Merge & Story şık APK 1.103.3

Hızlı indirme (475.51 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (475.51 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Funny Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler DesignVille: Merge & Story şık APK 1.103.3

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Çok fazla elmas ve enerji

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Benzersiz bir evrene dalış yaparak bulmacaların cevaplarını bulun.

Designville'i oynarken, canlı bir arsa ile yeni maceralar yaşayacaksınız. Her seviye, oyuncuyu hedeflerine doğru ilerlerken heyecanlandıran bulmacalar içerir. Oyunun başlangıcı, sevimli karakterlerle romantik bir arsa için sahneyi ayarlıyor. Her karakterin kişiliğini ve arka planını anlamak için oyuncuların düzenli olarak onlarla konuşmaları gerekir. Bunun nedeni, oyuncular tüm karakterlerle etkileşime girdikçe oyun yeni hikayeler açar. Oyuncular oyunun dünyasında çalışmayı veya efendisi olmayı seçebilirler. Büyük bir işletmeye başlamak, karşılaşmanız gereken birçok engel nedeniyle zor olabilir. Bulmacaları çözerken kendinize güvenmeniz gerekir - her seviye öncekinden daha fazla bulmaca sunar. Bununla birlikte, benzer bulmaca parçalarını birleştirmek için sadece temel işlemler aldığı için bununla vurgulanmamalısınız. Birinci seviyeyi bitirdikten sonra, yeni bir bulmaca hemen kendini gösterecektir.

# Geniş bir yaratıcı alanla yaratıcılığınızı serbest bırakın.

Oyunun estetiği benzersiz ve çarpıcı; Yaratıcı süreç hakkındaki anlayışınızı geliştirmek için oynamak isteyeceksiniz. Otelinizi hayal edebileceğiniz her şeyle kişiselleştirebilirsiniz. Ve oynamaya başladığınızda duramazsınız-Designville takıntıya layık bir oyundur. Dekorasyon elde etmek için bulmacaları tamamlamanız gerekir. Bu oyun birçok farklı stile sahip farklı bir ürün sistemine sahiptir. Bulmacaları çözerek ve her şeyi elde ederek bu stilleri kullanabilirsiniz.

# Hayatlarına yeni ve heyecan verici deneyimler eklemek.

Oyuncular bir sonraki seviyelere geçtikçe yeni hikayeler yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. İşyerinizi olağanüstü mobilyalarla yükseltmek önemlidir; Bu, müşterilere ev sahipliği yapmaya ve yeni anılar oluşturmaya başlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, oyun oynarken birçok keyifli an sunuyor. Bir sonraki kutu kümesine erişmek için, her hikayeye atanan belirli görevleri tamamlamanız gerekir. Her kutu, oyuncuların bir sonraki maceralarını oluşturmak ve tanımlamak için kullanabileceği yeni bir koşul içeriyor. Ayrıca, bu hikayeler şans eseri oynandığında ek sürprizler sunacak. Bu, oyuncuların yeni yolları takip etmelerini ve hayal edebilecekleri ve hayal edilebilecek en şaşırtıcı stüdyoyu tasarlamaları için yeni fırsatlar yaratmalarını sağlar.

# Ek bulmacalarla daha fazla stüdyo alanına erişin.

Orijinal zorluklara sahip olanları takip eden seviyeler de zor zorluklar gerektirir. Devam etmeden önce bir dizi zor zorluğu başarılı bir şekilde tamamlamanız gerekecek. Her soru zorluk kademeli olarak artar, bu nedenle her birini dikkatlice incelemeniz gerekir. Birçok değerli eşya bulmacalarda gizlidir. Bu bulmacaları hızlı bir şekilde tamamlayan herkes, çok sayıda ödüllere erişecektir. Ayrıca, yeni bulmacaları tamamlamak ek ödüllere erişim sağlayacaktır. Bulmacaları tamamlarken birden fazla yıldız kazanırsınız. Bunu yapmak, stüdyonun zamanla büyüdüğü ek dekoratif öğelere erişmenizi sağlar.

# Hizmetin temel özellikleri şunlardır:

Yeni bulmacalar, mükemmel oyun alanı oluşturan çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Bu bulmacalar başladığında yeni zorluklar ve heyecan verici hedefler de sunuyor. Bu oyunda, oyuncular her şeyi takdir etmelerine yardımcı olan keskin grafikler bulacaklar. Ayrıca oyunu kazanmak için birçok görev gerçekleştirecekler. Cihazın ekranına dokunarak daha da benzersiz tasarımlar oluşturmak için yeni nesneleri birleştirin. Yeni nesneleri birleştirirken, koleksiyonunuz büyür. Yeni eşyalar toplayarak etrafınızdaki dünyayı manipüle edebilirsiniz. Stüdyodan sorumlusunuz, bu nedenle yeni öğelere erişebilmeniz ve alan için yeni görünümler oluşturabilmeniz için görevleri hızlı bir şekilde tamamlamanız gerekir. Gizemli hikayelerin bir sonraki seviyesi yeni görevleri tamamladıktan sonra açılabilir. Ayrıca, zor soruların sayısı, cevaplanması çok zorlaşana kadar artacaktır. Bu, zihninizi eğitmeye ve iş zekanızı geliştirmeye yardımcı olur.

# Download Designville: Birleştir & Design Mod'u kullanarak tüm eski şeyleri harika hale getirin.

Genç ve enerjik bir iç mekan veya uzay tadilatçı olarak, müşterilerinin istedikleri alanlarının kısımlarını yeniden kaldırmalarına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış özel bir stüdyo işletiyorsunuz. Ayrıca ihtiyaç duydukları alanı yeniden şekillendirmek için yardıma ihtiyacı olan herkese de yardımcı olursunuz. Benzer olanları birleştirerek üst düzey öğeler oluşturmak, anlamamız için kolay ve anlaşılır. Benzer eşyaları birleştirdikten sonra, bunları toplayabilir ve ihtiyacınız olan her şeyi düzeltmek için kullanabilirsiniz. Bir işi bitirdiğinizde, sonuçlar ücretlerinizi haklı çıkarır. Çünkü gözlerinizin önündeki karışıklığı temizledikten sonra bitti.

# Birçok maceraya gidin.

Yeni yerlere seyahat etmek size daha önce hiç gitmediğiniz yerleri keşfetme şansı verir. İşleriniz sizi müşterileriniz tarafından talep edilen yeni yerlere taşıyabilir. Bu yerler odalar, bahçeler, villalar veya depolar içerebilir. Daha iyi müşteriler lüks yerleri düşünürken daha büyük seçeneklere sahiptir. Hatta mevcut finansal durumları nedeniyle daha yüksek sınıf yerleri keşfetme olasılığını bile araştırabilirler. Konumunuzu tamamen değiştirerek ne kadar şaşırtıcı olduğunuzu gösterin. Konumunuzu tamamen değiştirin ve yeteneklerinizle herkesi şaşırtın.

# Hedefleri yakalamak.

Seviyenin oyun alanının yanında bonus hedefleri görünür. Hedefin altındaki bir başarı, yeterli eşleşen ürün toplandığında bonus miktarını ortaya çıkarır. Ayrıca, hedefin altındaki bir başarı bir seviyenin sonunu işaret eder. Bu araçla mevcut sorunları çözmek seviyenin başka bir işlevidir. Görevleriniz daha zorlaştıkça daha karmaşık hale gelirler. Hedefi anlamak başarıya ulaşmak için çok önemlidir. XP veren öğeler, karakter seviyeleri yükseldikten sonra alınabilir. Daha yüksek seviyeler yeni özelliklere erişim sağlar. Akıllı kararlar vermek yüksek bir maaşa yol açabilir.

# Yolda kalarak hikayenizi ileriye doğru kanallayın.

Designville'in birleştirmesi ve Design günlük olayların etrafında dönüyor. Parables aracılığıyla fantastik bir plan deneyimlemenizi sağlar. Yüzeyin bu aracı bulmasına yardımcı olacaksınız ve iş çözülecek.

# DesignVille: Merge & Story şık APK 1.103.3 Özellik:

Eğlenceli karakterlerle dolu bir hikayeye dalın, farklı müşterilerden gelen yenileme siparişlerini tamamlayın, her oda için benzersiz bir tasarım yaratın, istediğiniz gibi dekore edin ve yaratıcılığınızın çılgına dönmesine izin verin! Hayalinizi gerçekleştirin: DesignVille'deki en büyük ve en iyi tadilat stüdyosunu inşa edin ve genişletin! Çok sayıda tasarım projesi ve ev tadilatı tamamlayın! DesignVille'i neden seveceksiniz: ● Harika grafikler ve ayrıntılı animasyonlar ● Eğlenceli ve öğrenmesi kolay bulmaca birleştirme oyunu: daha iyi araçlar ve nadir benzersiz öğeler oluşturmak için parçaları eşleştirin, birleştirin ve birleştirin ● Temizleyin Rahatlatıcı, tatmin edici ve stresli bir deneyim için oyun tahtası ve parçaları yeniden düzenleyin. ● Seviye atlayın, cömert ödüller kazanın ve yeni kombinasyonların kilidini açın. ● Yaratıcı, kuralsız tasarım özgürlüğü! Odalarınızı istediğiniz gibi düzenleyin, bahçeleri dekore edin, konakları yenileyin ve hayallerinizdeki tasarımları yaratın!● Her tarzda geniş mobilya ve dekorasyon seçenekleri!● Tasarım siparişlerini tamamladığınız, yeni müşteriler aradığınız, havalı karakterlerle tanıştığınız ve hayatınızı yönettiğiniz eğlenceli arsa kendi tasarım stüdyosu işi! DesignVille, ev dekorasyonu, iç tasarım, malikane yenileme, yeniden modelleme, bahçe işleri, ev tadilatı ve tasarımla ilgili diğer heyecan verici şeylerle ilgilenen herkesi memnuniyetle karşılıyor! Oyunumuzda pek çok tasarım fikri ve ilham alacaksınız. Bulmacaları çözmek, kombinasyonlar ve eşleşmeler bulmak, öğeleri birleştirmek ve karizmatik ve akılda kalıcı karakterlerle dolu eğlenceli ve heyecan verici hikayenin tadını çıkarmak istiyorsanız lütfen bize katılın!

Benzersiz bir evrene dalış yaparak bulmacaların cevaplarını bulun.
Geniş bir yaratıcı alanla yaratıcılığınızı serbest bırakın.
Hayatlarına yeni ve heyecan verici deneyimler eklemek.
Ek bulmacalarla daha fazla stüdyo alanına erişin.
Hizmetin temel özellikleri şunlardır:
Download Designville: Birleştir & Design Mod'u kullanarak tüm eski şeyleri harika hale getirin.
Birçok maceraya gidin.
Hedefleri yakalamak.
Yolda kalarak hikayenizi ileriye doğru kanallayın.

# Nasıl indirilir ve kurulur DesignVille: Merge & Story şık APK 1.103.3 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan DesignVille: Merge & Story modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. DesignVille: Merge & Story mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den DesignVille: Merge & Story indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında DesignVille: Merge & Story arayın.

# Tam Özellikler DesignVille: Merge & Story şık APK 1.103.3

// İndirme Bilgileri //

Boyut478.5MB
versiyon1.103.3
Sürüm Kodu1103003
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK POST_NOTIFICATIONS RECEIVE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor DesignVille: Merge & Story şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın DesignVille: Merge & Story şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 43

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (43)

 • B

  @Anonim   2023-11-14 19:58:43

  Kimden:BG   cihaz:SM-A528B   OS:android 13
  good
 • E

  @Anonim   2023-11-14 14:25:22

  Kimden:EG   cihaz:CPH2159   OS:android 13
  ....
 • E

  @Anonim   2023-11-14 14:25:13

  Kimden:EG   cihaz:CPH2159   OS:android 13
  ....
 • A

  @Anonim   2023-08-10 11:46:57

  Kimden:AE   cihaz:SM-A336E   OS:android 12
  من أفضل الالعاب التي يمكن تنزيلها
 • B

  @Anonim   2023-07-07 09:55:12

  Kimden:BR   cihaz:M1908C3JGG   OS:android 11
  quando vc passa pro nível 2 a mulher pede pra vc pegar recompensa,aí vc fica travado na página lá e não consegue mais sair
 • R

  @Anonim   2023-05-12 02:56:15

  Kimden:RO   cihaz:SM-A235F   OS:android 13
  Ghibu not fi IX cu IV cu TM h cu un fi HC Gu IG hii UV cu IV
 • G

  @Anonim   2023-02-28 19:03:58

  Kimden:GB   cihaz:SM-A605F   OS:android 10
  not working motherfkkr.........
 • M

  @Anonim   2023-02-27 14:17:29

  Kimden:MX   cihaz:ZTE 8010   OS:android 10
  No funciona se queda trabado
 • U

  @Anonim   2023-02-27 10:21:17

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus 5G   OS:android 12
  #not working# stuck on the tutorial.
 • U

  @Anonim   2023-02-20 23:38:31

  Kimden:US   cihaz:CPH2145   OS:android 13
  the game is stuck.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin DesignVille: Merge & Story şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler DesignVille: Merge & Story

 • U

  @Anonim   2023-03-16 19:29:27

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 12
  please update to the latest version 1.45.5 :( i can't find it anywhere
 • G

  @Anonim   2023-01-12 08:29:51

  Kimden:GB   cihaz:motorola moto g31(w)   OS:android 11
  is blocking on that is not working to press nothing ,what can I do ?
 • M

  @Anonim   2022-11-27 05:00:29

  Kimden:MX   cihaz:samsung SM-G973F   OS:android 12
  Please update the game T.T there's already the version 1.30.2
 • B

  @Anonim   2022-10-27 07:45:14

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A135M   OS:android 12
  Atualizem por favor para a versão 1.26. A versão que está disponível não funciona mais
 • R

  @Anonim   2022-05-20 02:48:40

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI LLD-L31   OS:android 8.0.0
  Sitora123456789hshjamxgdmgdyl348wiwgsiudhei0wjzb28u4vbnx
 • R

  @Anonim   2022-05-20 02:14:12

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi Go   OS:android 8.1.0
  Sitora123456789gjktxtodydtdldirotdllltodiitdtilddt
 • B

  @Anonim   2022-05-14 06:25:25

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(30)   OS:android 12
  mod Desingville: Marge & Design moedas limitados tudo limitados
 • R

  @Anonim   2022-03-30 22:08:19

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi M2101K7BNY   OS:android 11
  Очень прошу сделать. бесконечно алмазов. И также денег.
 • B

  @Anonim   2022-03-24 18:28:24

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A325M   OS:android 11
  coloque esse jogo por favor com mod muito bom o jogo
 • R

  @Anonim   2022-03-16 20:20:17

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 11
  1111111111111111111111111111112222вршлраангшдлргтшт7т7о7и7и7р7о7
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

DesignVille: Merge & Story şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (51) Sürümler of DesignVille: Merge & Story şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler DesignVille: Merge & Story şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme