HappyMod › Games › Simulation › Home Design Makeover Mod
Home Design Makeover Mod

Home Design Makeover şık APK 4.9.0 [Sınırsız para][Unlimited]

Güncelleme açık: 2023-02-03

Home Design Makeover şık değiştirilmiş bir versiyonudur Home Design Makeover tarafından geliştirildi Loop Interactive. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Home Design Makeover v4.9.0g mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Home Design Makeover 4.9.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHome Design Makeover şık APK 4.9.0 [Sınırsız para][Unlimited]
versiyon4.9.0
Güncelleme açık2023-02-03
Boyut149.79 MB
Mod BilgisiHome Design Makeover v4.9.0g mod
geliştiriciLoop Interactive
KategoriSimulation
Google Play'den edininHome Design Makeover
Orijinal apk'yı indirinHome Design Makeover (143.43 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Home Design Makeover şık APK
Bağlantılar İndir:

Home Design Makeover şık APK 4.9.0 [Sınırsız para][Unlimited]

Hızlı indirme (143.43 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (143.43 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Home Design Makeover şık APK 4.9.0 [Sınırsız para][Unlimited]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Elmas kullanımını değiştirmek artmaya devam ediyor.
Her seviye bitti, çok fazla altın para ekleyin (yaklaşık 30W)!

Özellik V3 Özellik:
Sınırsız para 4.9.0g apk

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bir tasarımcının hayali gerçek olmaktır.

Home Design Makeover, bir evde belirli bir odayı yeniden şekillendirme hakkında bir oyundur. Oyunun planı aracılığıyla bu karaktere dönüştükten sonra, oyuncular evin dört bir yanındaki farklı odalarda birçok yenileme projesi alırlar. Bu projeler herhangi bir sırayla tamamlanabilir ve planla aynı şekilde tamamlanması gerekmez. Oyuncular bu projeleri tamamlamaya motive olurlar, böylece planla aynı hedefe ulaştıklarında sevilebileceklerdir. Troy ve Julia olmak üzere iki karakterle çalışacaksınız. Oyun sırasında karakterler arasındaki konuşmaları ve konumlar ve müşterilerle ilgili bilgileri göreceksiniz. Bir sonraki odada, üniform estetiğe sahip bir şantiyede bulunacaksınız. Onarıma ihtiyaç duyan bir nesneyi değiştirmek için işaretleyiciler bulacaksınız.

# İstediğiniz gibi olmasını istediğiniz şeyleri değiştirin.

Mavi ve Beyaz Plan oyuncuları, tasarım karakterleri sayesinde aldıkları, sadece bir avuç mobilyanın ev tasarım makyaj odasını doldurduğunu ortaya koyuyor. Bu nedenle, oyuncuların alanı kullanmak için yenilemeyi bitirmeleri gerekir. Bir nesnenin konumunu değiştirirken, düzenleme simgesini istenen konuma sürüklemeniz yeterlidir. Bu yöntemi anlamak kolaydır çünkü her nesneyi değiştirmek için paraya mal olur; Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok tasarım seçeneği vardır. Simgeyi belirlenen konuma taşıdığınızda, görüntülenen para miktarının görünür hale geldiğini anlamalısınız. Bunun nedeni, yenilemeniz için tüm paranın maç üç yıldız kazanmaktan gelmesidir. Seviyeyi geçmek için, seviye için belirtilen geçiş ve gereksinim sayısını eşleştirmeniz gerekir. Elemanları üçten fazla eşleşecek şekilde hareket ettirdikten sonra, birçok çocuk oyunun kurallarını öğrenir. Bu kriterleri karşılamak için, üç platformun kamuoyu tarafından erişilebilir olması gerekir. Bununla birlikte, bu, oyuncuların erişilebilirlik standartlarını karşılamak için oyun içi bulmacaları tamamlamalarını gerektirecektir. Ayrıca, bu oyunlar oyuncuların ilerlemelerine yardımcı olmak için kullanabileceği benzersiz unsurları içermelidir. İnsanlar bu oyunu seviyor çünkü birçok insanın kalplerine ve zihinlerine hitap ediyor. Bu nedenle, bir patlama oluştururken üçten fazla eşleşen öğe kullanmanız gerekir.

# Birçok zorlukla başarılı olursunuz.

Ev tasarım makyajında ​​karşılaştığınız ilk karakter Rachel. Sizden, zaman alıcı göç süreçleri gerektirmeyen San Francisco'daki odasını geliştirmenizi istiyor. Belirli bir alanı yenilemek oyunu aynı anda değiştirir. Yenileme açısından, oyuncular her zaman her bölgenin birçok farklı bölümünü değiştirmek zorunda kalacaklar. Birçok maç üç seviyesini değiştirmeleri ve elemanları sürekli olarak değiştirmeleri gerekecek.

# Aralık 2017'de prömiyeri olan Home Design Makeover adlı yeni bir televizyon şovu.

Evinizi tasarlarken, Home Design Makeover ilgi çekici ve rahatlatıcı bir deneyim sunar. Her ikisini de seven insanlar için sanat ve tasarım hakkında bir oyun. Harika oyunların yayıncısı olan Storm8 Studios tarafından yapıldı. Bu oyun yarış veya çekim içermiyor; Bunun yerine, sizi meşgul etmek için Match-3 bulmaca sunar. Bu oyunu oynamak size üç boyutta mükemmel evinizi yaratma fırsatı verir - istediğiniz tüm stille.

# Evinize süslemeler ekleyin

Oyun Ev Tasarım Makeover'ı oynarken, Jigsaw bulmaca parçaları ve katılımcılar olarak ev geliştirme hareketiyle ilgili izleyiciler. Bu şovlar normal bir kişinin hayatı ve belirli bir odada gerçekleştirdikleri görevler etrafında döner. İlk bakışta, bu şovlar sıkıcı görünebilir. Ancak, aslında ilginçler ve öngörülemeyen bir sonuçları var. Müşteriler her ziyaret ettiklerinde önemli ölçüde farklı bir oda beklerler. Alanı mobilya, ışık ve perdelerle dekore edebilirsiniz. Diğer seçenekler arasında duvar kağıdı ve döşeme bulunmaktadır. Bu bileşenleri değiştirerek müşteriler memnun olacaktır. Bulmacalar, oyunun birincil tamircisi olarak parayı değiştirir. Oyunun ödeme sistemi olarak hareket ederler çünkü hem para kazanmanız hem de bulmacaları çözmeniz gerekir. Bulmacaları tamamlamak için daha fazla para kazanmanın yanı sıra, bir tahtadaki üç renkli blokla eşleştirmek, üst parçaların düşmesine neden olur. Üç blokla eşleşen 1.000'den fazla bulmaca mevcuttur.

# “Maç” kelimesi Match-3 bulmacalarından gelir.

Bu oyun, çok az çaba ile aşılabilecek basit ilk zorlukları içeriyor. Bununla birlikte, kutular, kutular ve özel dikiş ile hızla zorlaşır ve eğlenceli hale gelir. Engelleri saksıları hareket ettirmek için bir yola dönüştürmek, bu bulmacayı çözmenin en iyi yoludur. Ev tasarım makyajı sıkıcı ev tasarımının özüdür. Sınırlı sayıda hareketle hedefleri tamamlamanızı gerektiren bir Match-3 bulmaca oyunudur. Karşılaştırıldığında, ev tasarım makyajındaki Match-3 bulmacaları hızlı, eğlenceli ve çekicidir. Para kazanmak ve yeni mobilya seçeneklerine erişmek için, ev tasarım makyajı Match-3 bulmacaları tamamlamayı gerektirir. Bu zor olabilir, ancak aynı zamanda önemli bir rahatsızlığa neden olabilir. Ayrıca, bu yavaş görev 75 parça kanepe toplamak gibi çeşitli yan görevler içerir. Julia, yeni evini dekore etmek için Match-3 bulmacalarından edinilen mobilyaları kullanabilir. Alternatif olarak, ev dekorasyonuna odaklanan benzer bir oyun olan Design Home'u oynayabilirsiniz.

# Bu oyun birçok arsa çizgisi içeriyor.

Öne çıkan tasarım temaları her hafta Home Tasarım Makeover yarışması ile sunulmaktadır. Bunlar geleneksel Japon veya İtalyan tarzı odalar içerir. Oyun bir odada bulunan mobilyaları doğru bir şekilde simüle eder; Belirli bir mobilya türü seçmek için sadece odada bir yere dokunmanız gerekir.

# Üst düzey mobilyalar genellikle lükstür.

Odanız için mobilya seçerken para tasarrufu iyi bir fikirdir. Oyuncular ayrıca ekstra mobilya satın almanın para kaybı olduğunu bilmelidir. Bunun yerine, halı veya kanepe gibi en sevdikleri mobilyaları kullanın. Ev tasarım makyajı, ücretsiz olmak için internet ile bir bağlantıya ihtiyaç duymaz. Böylece istediğiniz yerde yaratabilirsiniz.

# Grafikler

Home Design Makeover oynamak, grafikleriyle yarasadan sizi etkileyecektir. Bunun nedeni, P yorumundan biri: Ev Tasarım Makeover oynamak, grafiklerinin merceğinden görüldüğünde size bir huşu duygusu verir. Her bileşen oyunu dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyu çekiyor. Oda parlak bir alanla tasarlanmıştır, size rahatlama ve rahatlık sağlar.

# Home Design Makeover şık APK 4.9.0 [Sınırsız para][Unlimited] Özellik:

Ev Tasarım Makyajı! Şanslı ailelerin evlerinin tam bir makyajını yapmasına yardım ettiğiniz bir maç 3 bulmaca oyunu! Mükemmel Dream House'u çeşitli mobilya ve dekorasyonlarla tasarlayın - Birçok farklı oyun modu, asla sıkılmayacağınız anlamına gelir - Özel parçalar oluşturmak ve zafer yolunuzu patlatmak için büyük maçlar bulun -- Yeni seviyeler, mobilya, engeller ve daha fazlasının ücretsiz güncellemeleriyle oynamak için ücretsiz Eşleştirelim ve modası geçmiş evleri muhteşem aile mekânına dönüştürelim!

Bir tasarımcının hayali gerçek olmaktır.
İstediğiniz gibi olmasını istediğiniz şeyleri değiştirin.
Birçok zorlukla başarılı olursunuz.
Aralık 2017'de prömiyeri olan Home Design Makeover adlı yeni bir televizyon şovu.
Evinize süslemeler ekleyin
“Maç” kelimesi Match-3 bulmacalarından gelir.
Bu oyun birçok arsa çizgisi içeriyor.
Üst düzey mobilyalar genellikle lükstür.
Grafikler

# Nasıl indirilir ve kurulur Home Design Makeover şık APK 4.9.0 [Sınırsız para][Unlimited]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Home Design Makeover modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Home Design Makeover mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Home Design Makeover indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Home Design Makeover arayın.

# Tam Özellikler Home Design Makeover şık APK 4.9.0 [Sınırsız para][Unlimited]

// İndirme Bilgileri //

Boyut149.8MB
versiyon4.9.0g
Sürüm Kodu1249000034
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHECK_LICENSE VIBRATE AD_ID POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE BIND_APPHUB_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE C2D_MESSAGE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
PowerManager Wakelocks'u kullanmanın, işlemciyi uyku veya ekrandan korumasına izin verir.
karartma .; Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.; bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.; bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Home Design Makeover şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Home Design Makeover şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • A

  @Anonim   2023-01-28 09:41:20

  Kimden:AR   cihaz:LM-K410   OS:android 11
  funciona bien.
 • R

  @Anonim   2023-01-27 01:13:15

  Kimden:RU   cihaz:ONEPLUS A6000   OS:android 11
  все работает отлично, спасибо
 • I

  @Anonim   2023-01-24 21:58:04

  Kimden:ID   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  gamenya bagus Dan garafiknya menarik
 • E

  @Anonim   2023-01-18 23:21:50

  Kimden:ES   cihaz:SM-A125F   OS:android 12
  una mierda eso es todo que puedo decir
 • U

  @Anonim   2022-12-24 02:23:26

  Kimden:US   cihaz:SM-T290   OS:android 11
  no lo probé tiene malwere
 • I

  @Anonim   2022-12-11 07:42:24

  Kimden:ID   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  tidak bisa di instal apk nya huhu
 • B

  @Anonim   2022-10-22 21:57:41

  Kimden:BR   cihaz:SM-J260M   OS:android 8.1.0
  Não funciona, mostra que ta cheio de moedas mas mesmo assim tem que jogar o puzzle pra continuar a decorae
 • I

  @Anonim   2022-10-19 23:38:17

  Kimden:IT   cihaz:ONEPLUS A3010   OS:android 7.1.1
  Non funziona. Si vedono risorse infinite, ma il gioco dice che on se ne hanno a sufficienza.
 • U

  @Anonim   2022-10-18 03:03:12

  Kimden:US   cihaz:SM-N960U   OS:android 10
  download a game and it said I didn't have any money I play the game My winnings did not increase the amount above and I was unable to play.
 • U

  @Anonim   2022-10-18 02:58:25

  Kimden:US   cihaz:SM-N960U   OS:android 10
  used to work great then despite having millions of dollars it still kept making me play the game saying that I didn't have enough money.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Home Design Makeover şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Home Design Makeover

 • M

  @Anonim   2022-02-23 18:20:27

  Kimden:MM   cihaz:HUAWEI AGR-W09   OS:android 10
  Look cool
 • Z

  @Anonim   2021-12-05 05:49:30

  Kimden:ZA   cihaz:samsung SM-T295   OS:android 11
  more diamonds and money to be able to play the game longer and enjoy it more without any interpretations
 • G

  @Anonim   2021-05-16 13:41:43

  Kimden:GB   cihaz:Realme RMX1941   OS:android 9
  please sir isme coins unlimited Nahi hai isliye game me Maza Nahi aa Raha hai isme only diamond unlimited hai Jo kee koi Kam Ka Nahi hai diamond please sir gold unlimited Kar dijiye
 • E

  @Anonim   2021-03-08 17:31:29

  Kimden:ES   cihaz:HUAWEI MRD-LX1   OS:android 9
  Este juego necesita una actualización, alguien puede actualizarlo? Gracias
 • I

  @Anonim   2020-11-25 00:24:53

  Kimden:ID   cihaz:HUAWEI HRY-AL00a   OS:android 9
  Tolong dong untuk cooming soon nya tidak perlu memainkan game yang ada level nya dan jangan lupa untuk uang, diamond dan lain lain nya dibikin tidak bisa habis
 • G

  @Anonim   2020-03-21 20:01:30

  Kimden:GR   cihaz:HUAWEI COR-L29   OS:android 9
  ?????????? Unlocked?????????????????? Unlocked??????????????????
 • B

  @Anonim   2020-03-21 04:08:36

  Kimden:BR   cihaz:motorola Moto G (5S)   OS:android 8.1.0
  atualiza o jogo, por favor! coloca com moeda infinita, ficar passando de fase no joguinho é muito ruim
 • A

  @Anonim   2020-03-16 13:48:29

  Kimden:AR   cihaz:HUAWEI RNE-L03   OS:android 8.0.0
  No sirve el ultimo mod, un mod con dinero ilimitado pls
 • M

  @Anonim   2020-03-14 18:07:36

  Kimden:ML   cihaz:HUAWEI STK-L22   OS:android 9
  UpdateAnjinggGoblokAmatSihhBuatGameeBisaBuatGameGakSihhTololPantekk
 • G

  @Anonim   2019-11-13 16:24:22

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A505F   OS:android 9
  please update . game stuck at the same place. the place already done
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Home Design Makeover şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (292) Sürümler of Home Design Makeover şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Home Design Makeover şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme