< HappyMod DMCA

Flight Simulator 2d - sandbox APK

versiyon: 1.6.6

FS2D Sandbox Simülasyonu - Gerçekçi 2D Uçuş Simülatörü

4.3 37.5 MB 100,000

Virus free

  • Flight Simulator 2d - sandbox APK
  • Flight Simulator 2d - sandbox APK
  • Flight Simulator 2d - sandbox APK
  • Flight Simulator 2d - sandbox APK
  • Flight Simulator 2d - sandbox APK
Açıklama
Editör İncelemesi

Flight simulator 2d (FS2d), özellikle akıllı telefonlar ve tabletler için tasarlanmış karmaşık bir uçuş simülatörüdür.

Simülasyon oyunu, ana akım 3B uçuş simülatörlerinin tüm önemli unsurlarını içeren türünün ilk örneğidir: gerçek aerodinamik, dinamik hava sistemi, rüzgar / rüzgar sistemi, gündüz ve gece döngüsü, ortak 2d oyun unsurları ile birlikte sistem arızaları: güzel el çizilmiş haritalar, özel uçak dokuları ve eğlenceli oyun mekaniği.

Dahil edilen üç uçuş modu sayesinde, simülatör, oyuncunun uçuş yeteneklerini sınıra kadar test eden çok çeşitli zorluklar sunar.
1. Serbest uçuş, oyuncunun kendi hedeflerine karar vermesine ve çevreyi keşfederken uçağında uçmanın keyfini çıkarmasına olanak tanıyan kum havuzu benzeri bir deneyim sunar.
2. Hava taşımacılığı, yolcu ve yüklerin kalkış havalimanından hedef havalimanına taşınmasını sağlar. Hava taşımacılığı görevleri sırasındaki zorluk, uçak ağırlığının önemli ölçüde artmasının sonuçlarının yanı sıra, taşıyıcı eşyalara zarar vermekten veya yolcuların yaralanmasını önlemek için mümkün olduğunca istikrarlı bir şekilde uçma ihtiyacıdır.
3. İniş mücadelesi, oyuncunun hedef havaalanında mükemmel bir iniş gerçekleştirmesini ister. Uçuşun sonundaki bir puan, çeşitli uçuş ölçümlerini dikkate alarak iniş kalitesini gösterir.

Öğrenmesi kolay, ancak ustalaşması zor olan uçuş simülatörü 2d, ayrıca, uçak ve kokpit bileşenleri hakkında ayrıntılı açıklamalara kadar, oyundaki herhangi bir uçağın nasıl uçulacağına dair tüm temel bilgileri kapsayan derinlemesine bir uçuş kılavuzu içerir. Farklı bölümlere ayrılan uçan rehber, gezinmek için kolay kalır ve deneyimli oyuncular için bile kullanışlı olduğunu kanıtlar.

FS2d, uçuş meraklıları için mükemmeldir.
FS2d, bir mobil oyundan çok daha fazlasıdır. Dahil edilen tüm görevler ve zorluklar sayesinde sadece sonsuz saatler süren eğlenceyi garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda 10'dan fazla farklı uçuş içi uyarı göstergesi, uçak gibi özellikler sayesinde uçuş meraklıları için çok aşina olan ikna edici bir gerçekçilik seviyesi sağlar. imha fiziği, durma mekaniği, çok aşamalı flap sistemi, uçak temelli motor davranışları. Uçuş simülatörü ayrıca, her biri kendi ince ayarlı uçuş özelliklerine sahip 8 adet elle çizilmiş pervane, jet uçağı içerir.

FS2d, oyuncular için mükemmeldir.
Birçok oyun özelliği, bu simülasyon oyununu herhangi bir oyuncu için de çekici kılar. Oyuncunun uçuş yeteneklerini derecelendiren entegre yıldız sistemi, günlük rastgele görünen hediyeler, farklı uçuş artırıcı kokpit yükseltmeleri, oyuncunun uçuş tekniklerini mükemmelleştirmesi için ek bir zorluk katmanı ekler.

Son olarak FS2d, keyifli bir oyun oynarken vakit geçirmek isteyenler için mükemmeldir.
Bu oyunun taahhüdü, sinir bozucu reklamları minimumda tutmak ve herkese gerçek para ödemeye gerek kalmadan oyunun tadını çıkarmak için adil bir şans sunmaktır. Oyun içi para birimi, zorlukların tamamlanmasıyla kazanılabilir ve oyundaki tüm temel işlevleri kapsar. Tabii ki oyuncular, oyunun gelişimini desteklerken yeni haritalar, uçaklar ve yükseltmeler satın alarak uçuş deneyimlerini geliştirmeyi seçebilirler.

Tüm sürümler
Tüm modlar
Facebook`ta bizi beğenin
close

HappyMod.com is the official website