HappyMod › Games › Sports › Head Soccer Mod
Head Soccer Mod

Head Soccer şık APK 6.20 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-10

Head Soccer şık değiştirilmiş bir versiyonudur Head Soccer tarafından geliştirildi Dampd Dream. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: MOD, Sınırsız Para... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Head Soccer 6.20 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHead Soccer şık APK 6.20 [Sınırsız para]
versiyon6.20
Güncelleme açık2024-07-10
Boyut179.71 MB
Mod BilgisiMOD, Sınırsız Para
geliştiriciDampd Dream
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriSports
Google Play'den edininHead Soccer
Orijinal apk'yı indirinHead Soccer (179.71 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Head Soccer şık APK
Head Basketball şık APK
Head Boxing ( D&D Dream ) şık APK
Bağlantılar İndir:

Head Soccer şık APK 6.20 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (179.71 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Head Soccer şık APK 6.20 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

MOD, Sınırsız Para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Head Soccer şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Minimal seçeneklere ve fonksiyonel oyunlara sahip bir futbol oyunu.

Head futbolunun yayıncıları, en görsel olarak çekici deneyimi yaratmak için oyunun önemli bir yönüne odaklanmayı seçti. Oyunun stilini sonuçlandırmadan önce oyunu analiz etmek ve test sürümleri oluşturmak için çok zaman harcadılar. Standart oyunla futbol temalı bir oyun, Head Soccer'ın sunduğu şeydir. Oyunun sistemi, çok çeşitli ile oynamayı amaçladı. Katılımcıların birçok farklı şeyi deneyimlemelerini sağlayan spor odaklı oyun seçtiler. Ayrıca, oyuncular oyunu oynarken dramatik kafa kafaya futbol savaşları yaşayabilirler. Sistem, oyuncuları kafa kafaya kafa saldırılarıyla indirmek için her oyun modu için benzersiz karakter kontrol stilleri oluşturdu.

# Oyunda birden fazla karakter ve oyun bulunuyor.

Bir futbol oyununun temel kuralları bu başlığın tasarımını yönetiyor. İki takım birbirlerine karşı yarışıyor ve ayrılan zamanda gol atmaya çalışıyor. Kişiselleştirilmiş görsel stiller, her oyuncunun kendilerine özgü bir deneyim yaşamasını sağlar. Dahası, Avatarlar 93 benzersiz bir dövüş sistemini yönetir. Oyun, oyunculara birçok farklı oyun modu aracılığıyla birden fazla deneyim sunuyor. Oyun, oyunculara Arcade, Turnuva, Hayatta Kalma, Lig, Head Cup gibi çeşitli oyun moduları sağlamak için kapsamlı bir şekilde araştırıldı. Herhangi bir oyun modu oynamadan önce, oyuncular yedi seçenekten birini seçebilir. Kafa futbolu, ayak kullanımını kaldırarak ve oyuncuların kafalarıyla değiştirerek oyunu tamamen değiştirir. Bu, diğer sporlara katılmaktan hoşlanan birçok insan için spora bir aşinalık unsuru ekler. Birkaç farklı oyun modu var, her biri oyuncuları rakiplerini yenme yeteneklerini göstermeye zorluyor. Katılımcılar topu başlarıyla rakibinin ağına koyduklarında son zafer elde edilir.

# Tsubasa, kafa futbolu ile çocukluk günlerine geri döner.

PC, konsol ve cep telefonlarında spor oyunları oynama deneyimimden, basit mekanik ve oyun oynayan oyunların en büyüleyici olduğunu bildirebilirim. Bunun nedeni, oyunculara stratejik düşüncelerini göstermek için birçok fırsat sunmalarıdır. Beyzbol ve futbol oyunlarını tartışırken, 3D spor oyunları oynarken inanılmaz bir huşu ve sihir duygusu hissediyorum. Ama bu benim bulgularımın başlangıcı. İnsanlar aynı anda birçok şeyi önemsemek için çok fazla odak ve enerjiye ihtiyaç duyarlar. Bu özellikle spora katılanlar için geçerlidir; Etkinlikleri zeka, strateji ve taktik gerektirir. Oyun başkanı futboluna olan yakınlığım çekici promosyon görüntüsünden kaynaklandı.

# Futbol oynamak inandığınızdan daha kolay.

Kafa futbolu oynamak için bir top ve futboldan biraz daha fazlasını gerektirir. 3D karakter, yansıtıcı yüzey yok ve ateşli eşleşme yok. Her şey futbol ve futbolla ilgili. Oyun o kadar azaldı ki sadece bir oyuncu kaldı. Bunu yapmak, hedef olarak adlandırılan puanları puanlamak için topun ağa tekmelemesini gerektirir. Her maça yaklaşımdaki minimalizm, her maçtan önce becerilerinizi düşünmenize, planlamanıza ve sergilemenize yardımcı olur. Nihai hedefiniz bir gol atmaktır. Oyun başı futbolda, başarılar elde etmek size gerçek hayatta güçlü beceriler öğretir. Bunlar, bir rakibi anında ortadan kaldıran yıldırım cıvatalarını içerir ve topu bir saniyede ve daha fazlasında bir ağa kolayca koyar. Her maçtan sonra ek puanlar kazanılır; Ek puan kazanmak da kazanan takıma girmenize yardımcı olabilir. Daha fazla puan kazanıldıkça, oyunun zorluk seviyesi artar. Ayrıca, daha fazla puan kazanılırsa ek seçenekler kullanılabilir. Bunlar arasında yeni oyuncu satın alma veya mevcut oyuncuları yükseltme yeteneği dahildir. Ayrıca, AI bilgisayarın sahip olduğu mevcut oyuncuya göre yükseltmeler yapar.

# Her maç keyifli.

Her maçın farklı yerleri eğlenceye katkıda bulunur. Oyuncular çok çeşitli görünümlerde ve vücut tiplerinde gelir. Birinin görünüşünün güçleri veya becerileri üzerinde bir etkisi yoktur.

# Oyun belirli bir zaman veya uzmanlık gerektiriyor mu?

Zekâ ile ilgili bir sorunun cevabı hayır. Bir cevabın geçerliliğini belirlemek söz konusu olduğunda, beceri, zaman ve hatta konuyu ele alan kısıtlamalar önemli değildir. Bir takım topu diğer takımın ağına başarıyla tekmelediğinde bir maç bitti. Yeni beceriler, teknikler ve oyuncuların görünmesiyle, oyun aracılığıyla sürekli olarak yeni şeyler öğrendiğiniz gerçeği asla bir delik olarak görülmez. Hiçbir anlamı veya başarı sınırı yoktur, bu nedenle herhangi bir sayıda puan veya başarı elde etmek için herhangi bir kısıtlama yoktur. Tüm yeteneklerinizi listelemek için gereken gün önemli bir husustur. Özelliğin kilidini açacak başarılarınız olup olmadığı da önemlidir. Ayrıca, futbol yetenekleriniz nerede ve ne sıklıkla oynadığınıza bağlı olacaktır. Tsubasa'nın rakipleri dondurmak ve daha hızlı koşmak için ateş yakmak gibi özel becerileri de mevcuttur. Gelecekteki yararlılığınız, bu özelliklerin çoğunu mümkün olduğunca kilidini açıp açamayacağınıza bağlı olacaktır.

# Oyun hem çevrimiçi hem de çevrimdışı bir mod içerir.

Ayrıca yapay zeka rakipleri ile özel turnuvalar da oluşturabilirsiniz. Kuralları seçersiniz, turnuvayı adlandırırsınız ve hatta gerçekleşeceği alanı dekore edersiniz. Ardından, arkadaşlarınızı bu benzersiz etkinlikte birlikte çevrimiçi oynamaya davet edebilirsiniz. Artık AI olmayan çevrimiçi oyuncular, 1 vs 1 maçta birbirleriyle karşı karşıya. Geleneksel maçlarda olduğu gibi, bu format rakiplere ilham verir ve motivasyonlarını artırır. 7 oyun moduna ek olarak, oyun arcade, turnuva, hayatta kalma, lig, kafa kupası, ölüm modu ve dövüş moduna daha fazla ayrılabilir. Zaman geçtikçe tüm bu modları ve daha fazlasını keşfetmek önemlidir.

# Bu güncellemede oyuncuların donanımları için yükseltmeler sunulur.

Puanlar oyuncuları yükseltmek, kostümler ve evcil hayvan satın almak için kullanılır. Her oyuncunun altı göstergesi vardır: hız, atlama, çizgi, hayatta kalma, güç ve sağlık. O oyuncu için önemli istatistikleri yükseltmek için her oyuncunun güçlü ve zayıf yönlerini öğrenmelisiniz.

# Head Soccer şık APK 6.20 [Sınırsız para] Özellik:Head Soccer Mod game is an popular Sports game. In this mod game, you can get unlimited money for free. You can upgrade and buy everything in the game. Anyway, you will enjoy the game better with this mod.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆100.000.000 İndirme!!◆◆◆◆◆◆◆◆◆ ◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆ ◆◆◆◆◆◆◆◆Yana doğru hareket edin, kontrolü zor futbol !Herkesin 1 saniyede öğrenebileceği kolay kontrollere sahip bir futbol oyunu.Ejderha atışı, buz atışı ve yıldırım gibi ölümcül atışlarla rakibinizi yenin turnuvayı vurun ve kazanın. Ayrıca oyun merkezi aracılığıyla arkadaşlarınızla veya küresel kullanıcılarla eşleşebilirsiniz. Bu eğlenceli futbol oyununu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın. ■■ ÖZELLİKLER ■■+ Çeşitli 75 Avatar ve Benzersiz Özel Atış !!+ 7 Oyun modu (Arcade, Turnuva, Hayatta Kalma, Lig, Kafa Kupası, Ölüm Modu, Dövüş Modu)+ Google Play Hizmeti aracılığıyla Çevrimiçi Çok Oyunculu+ Fizik tabanlı oyun (Box2d)+ Facebook'u Gönder■■ D&D RÜYA OYUNLARI ■■+ Dinosaur Slayer+ Zombie Sweeper+ Crasher+ IChallenger: Return+ Tiny Brush+ Millionaire Show+ Head Basketball> Web sitesi: www.dnddream.com> e-posta: [email protected]> Facebook: Facebook.com/dnddream

Minimal seçeneklere ve fonksiyonel oyunlara sahip bir futbol oyunu.
Oyunda birden fazla karakter ve oyun bulunuyor.
Tsubasa, kafa futbolu ile çocukluk günlerine geri döner.
Futbol oynamak inandığınızdan daha kolay.
Her maç keyifli.
Oyun belirli bir zaman veya uzmanlık gerektiriyor mu?
Oyun hem çevrimiçi hem de çevrimdışı bir mod içerir.
Bu güncellemede oyuncuların donanımları için yükseltmeler sunulur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Head Soccer şık APK 6.20 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Head Soccer modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Head Soccer mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Head Soccer indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Head Soccer arayın.

# Tam Özellikler Head Soccer şık APK 6.20 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut179.7MB
versiyon6.20
Sürüm Kodu242
Langaf am ar az-AZ bg bn-BD ca cs da de el en-AU en-GB en-IN es es-US et-EE eu-ES fa fi fr fr-CA gl-ES gu-IN hi hr hu hy-AM in is-IS it iw ja ka-GE kk-KZ km-KH kn-IN ko ky-KG lo-LA lt lv mk-MK ml-IN mn-MN mr-IN ms-MY my-MM nb ne-NP nl pa-IN pl pt pt-BR pt-PT ro ru si-LK sk sl sq-AL sr sv sw ta-IN te-IN th tl tr uk ur-PK uz-UZ vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING INTERNET CHECK_LICENSE INTERNET WAKE_LOCK ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-
Fi ağları.:

Min Sdk16
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Head Soccer şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Head Soccer şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • M

  @Anonim   2024-07-15 12:28:46

  Kimden:MX   cihaz:ZTE Blade A52 Lite   OS:android 11
  .....
 • I

  @Anonim   2024-07-14 03:31:08

  Kimden:IT   cihaz:M2101K6G   OS:android 13
  It works
 • I

  @Anonim   2024-07-11 20:44:11

  Kimden:ID   cihaz:M2101K7BNY   OS:android 13
  oke dah
 • A

  @Anonim   2024-07-11 13:20:41

  Kimden:AU   cihaz:BLL-L21   OS:android 8.0.0
  Good Version
 • U

  @Anonim   2024-07-11 06:24:55

  Kimden:US   cihaz:2201117TL   OS:android 13
  ....
 • H

  @Anonim   2024-07-10 12:41:43

  Kimden:HU   cihaz:M2101K9AG   OS:android 13
  fffff
 • F

  @Anonim   2024-07-09 19:26:32

  Kimden:FR   cihaz:SM-A145F   OS:android 14
  . .....
 • I

  @Anonim   2024-07-09 17:11:08

  Kimden:ID   cihaz:RMX2185   OS:android 10
  baik
 • B

  @Anonim   2024-07-09 12:50:05

  Kimden:BH   cihaz:TECNO BF6   OS:android 12
  ty so much work
 • F

  @Anonim   2024-07-09 02:49:44

  Kimden:FR   cihaz:SM-A032F   OS:android 12
  nadya
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Head Soccer şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Head Soccer

 • E

  @Anonim   2023-03-17 07:41:55

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi Note 6 Pro   OS:android 9
  ااااااااااتعانعان خائنة نل عاوز هتسنخاثزنازصهاوصناونصوونصاصوتاةنتان
 • G

  @Anonim   2023-01-15 04:41:07

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 12
  To have all the skins unlocked and we don't have to pay to have our exp and also to have our skins extra strong
 • P

  @Anonim   2023-01-06 10:11:52

  Kimden:PT   cihaz:Xiaomi M2006C3MG   OS:android 10
  Mod with unlocked costumes/pets/bodies an unlimited coins
 • U

  @Anonim   2022-09-29 21:54:51

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi K20 Pro   OS:android 11
  inf coins/gems free purchase speed multipier power multiplier dumb enemy mod menu
 • I

  @Anonim   2022-06-06 14:36:50

  Kimden:IL   cihaz:samsung SM-A705FN   OS:android 11
  please add a way to buy the ones who cost real money
 • I

  @Anonim   2022-05-20 12:55:14

  Kimden:ID   cihaz:vivo V2105   OS:android 12
  coin 99999999999999999999998 unlock. customm unlock. charakterr 5000
 • T

  @Anonim   2022-05-07 03:04:56

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-A525F   OS:android 12
  do unlimited money and costume mod iyiuxiubxuxofuxtbxbtu
 • J

  @Anonim   2022-02-01 19:37:27

  Kimden:JO   cihaz:HUAWEI DRA-LX5   OS:android 8.1.0
  يلتتبيىوباللويايابوباثابوبايلبايىيةيايةيايوياقوياسوممتلزبغنلوبغازلنفظا
 • I

  @Anonim   2022-01-02 21:05:31

  Kimden:IT   cihaz:HUAWEI POT-LX1   OS:android 10
  tutti i personaggi sbloccati, anche quelli a pagamento
 • A

  @Anonim   2021-12-26 23:18:08

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-T285   OS:android 5.1.1
  hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Head Soccer şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (56) Sürümler of Head Soccer şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Head Soccer şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme