HappyMod › Games › Role Playing › Idle Archer Tower Defense RPG Mod
Idle Archer Tower Defense RPG Mod

Idle Archer Tower Defense RPG şık APK 0.4.212 [Mod Menu][God Mode]

Güncelleme açık: 2024-06-14

Idle Archer Tower Defense RPG şık değiştirilmiş bir versiyonudur Idle Archer Tower Defense RPG tarafından geliştirildi Neon Play. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. 1 vuruş 2. Tanrı modu 3. Mod Menüsü... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Idle Archer Tower Defense RPG 0.4.213 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıIdle Archer Tower Defense RPG şık APK 0.4.212 [Mod Menu][God Mode]
versiyon0.4.212
Güncelleme açık2024-06-14
Boyut98.16 MB
Mod Bilgisi1. 1 vuruş 2. Tanrı modu 3. Mod Menüsü
geliştiriciNeon Play
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriRole Playing
Google Play'den edininIdle Archer Tower Defense RPG
Orijinal apk'yı indirinIdle Archer Tower Defense RPG (98.16 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Idle Army Base: Tycoon Game şık APK
Scrapyard Tycoon Idle Game şık APK
Idle SWAT Academy Tycoon şık APK
Escape Hunt: The Lost Temples şık APK
Idle Archer Tower Defense RPG şık APK
Idle Tap Airport şık APK
Idle Tap Racing: Tycoon Game şık APK
Tip Tap Soccer şık APK
Idle Golf Club Manager Tycoon şık APK
Idle Tap Strongman şık APK
Crossy Crash Traffic Panic şık APK
Idle Egypt Tycoon: Empire Game şık APK
Traffic Panic London şık APK
Idle Air Force Base şık APK
Idle Titanic Tycoon: Ship Game şık APK
Marine Force: Heroes of War şık APK
Idle Gladiator Empire Tycoon şık APK
Cannon Man şık APK
Idle Tap Splash Park şık APK
Idle Tap Builders şık APK
Bağlantılar İndir:

Idle Archer Tower Defense RPG şık APK 0.4.212 [Mod Menu][God Mode]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (98.16 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Funny Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Idle Archer Tower Defense RPG şık APK 0.4.212 [Mod Menu][God Mode]

1. 1 vuruş 
2. Tanrı modu
3. Mod Menüsü

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Ürünün temel özellikleri genel bakışta verilmiştir.

Hem oynaması kolay hem de bağımlılık yapan bir oyun stili. Stratejik ve rol oynayan boş oyun. Okçunuzu kalıcı olarak geliştirmek için paha biçilmez altın elde edin. Ayırt edici niteliklere sahip beceri kartları toplayarak farklı oyun stilleri elde edilebilir. Patronları yenmek için bir düşman sürüsü boyunca ilerleyin. Taktik bir oyunda olduğu gibi herhangi bir stratejik oyun kullanarak sizin hakkınızda fikirlerinizi saklayın.

# Boşta Archer Tower Savunma Oyunu Dosyası APK sadece boş oyun içerir.

APK Dosyası Adı Idle Archer Tower Savunma'da Neon Play, Archery Pro adlı bir oyunu anlatıyor. Yay ve ok kullanma konusunda uzmanlık gerektiren bir okçuluk oyunudur. Eksik hedefler olmadan doğru bir şekilde hedeflemeniz gerekir. Oyunun bol canavarları çeşitli yeteneklerle geliyor. Oyun ilerledikçe her biri güçlenir ve kalenize ulaşmadan ve onu yok etmeden önce öldürülmelidir. Archer yükseltmeleri, bu canavarları vurmadan önce yenmek için gereklidir. Oyun, oyuncuların okçularını yükseltmek için para kazanmalarını sağlayan sağlam bir para birimi sistemine sahiptir. Mümkün olduğunca çok yağma elde etmek, oyuncunun üstün okçu statüsünü verir. Oyuncular bir kavgaya girebilir ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalarak dayanıklılıklarını test edebilirler.

# Oyun son derece yoğun okçuluk oyununa sahiptir.

Bu oyunda, bir ortaçağ çağında yer alan canavarları yenmek için okçuluk becerilerinizi kullanmalısınız. Oyundaki kule savunma unsuru nedeniyle daha gelişmiş silah kullanamazsınız. Sahip olduklarınızla nasıl yönetileceğinizi bulmalısınız. Farklı oklar kullanabileceğiniz özel özelliklere sahiptir. Birkaç oyun öğesi oyunun tekrarlayıcı olmasını engeller. Bir örnek, düşmanları ateş okuyla ateşe verebilme yeteneğidir. Oyunun kolay olduğunu düşünmek için hiçbir neden yok. Canavarlar aynı derecede savaşmaya hazır. İhlal etmek amacıyla kalenize kafa yük edecekler. Bunun olmasını önlemek için savunmalarınızı nereye yerleştirdiğiniz konusunda stratejik olmanız gerekir. En ciddi video oyuncularının bile okçularını mümkün olan en kısa sürede yükseltmeleri gerekiyor. Bunu yapmak, herhangi bir oturumda canavarları ortadan kaldırma şansını arttırır. Bu oyun herkes için zor olacak şekilde tasarlandı; Başarılı olmak için oyununuzun zirvesinde olmak gerekir.

# Kötülüğün dalgalanması!

Bir canavar kalabalığını yendikten sonra bile, daha fazla sayıda ve daha fazla güçle geri dönerler. Savunmalarınızı hiç düşürmemelisiniz; tek bir an için bile. Oyun sürekli olarak zorlukta artar ve oyuncuyu okçularını sürekli yükseltmeye zorlar. Daha iyi ödüller için, oyunda para toplamak için yağma sistemini kullanın. Sistemi daha yüksek madalya kazanmak için de kullanabilirsiniz. Reklam Oyun, ne kadar iyi yaptığınızı görmenizi sağlayan benzersiz bir puanlama sistemine sahiptir. Oyundaki her başarı puanınıza bir nokta ekler. Belli bir sürede ne kadar çok canavar öldürürseniz, puanınız o kadar yüksek olur.

# Oyunda çekici grafikler var.

Oyunun grafikleri Arcade oyunlarını anımsatan göze hoş geliyor. Her alan harika görünüyor ve karakterler iyi tasarlanmış. Hareketleri akıcıdır ve genel etkileri sürükleyicidir. Şiddet gösterme konusunda oyun geri çekilmiyor. Bu nedenle, son derece heyecan verici bir deneyim. Oyun, 5.0 veya daha yüksek sürüm çalıştıran eski Android cihazlar da dahil olmak üzere çoğu cihazda sorunsuz çalışır. Oyunun geliştiricileri, oyundaki herhangi bir aksaklık ve yanlışlıkla kırık özellikleri ortadan kaldırmayı sağladı.

# Para harcayarak kulenizi geliştirebilirsiniz.

Bu oyun çok fazla stratejik planlama gerektirir. Canavarların saldırılarına dayanabilmek için kulenizi sürekli geliştirmeniz gerekir. Bu, oyunda bulunan çeşitli yükseltmelerin yardımıyla yapılır. Oyunda, oyun içi para birimini kullanarak ürün satın alabilirsiniz. Bu eşyalar size düşmanlara karşı bir avantaj sağlar; Örneğin, düşmanlara zarar vermek için tuzaklar alabilirsiniz. Ancak, bu eşyaları satın almak sizi her zaman düşmanın bir adım önüne koyar.

# Boşta Archer Tower Savunma Oyunu ek özelliklere sahiptir.

Bu oyun boşta ilerlemesine karışan RPG öğeleri içerir. Yeterli kaynağınız varsa oyun otomatik olarak okçularınızı yükseltir. Bu, oyunu oynamadığınızda bile ödül kazanabileceğiniz anlamına gelir. Okçularınızı yükseltmek için altın yatırın. Okçularınızın istatistiklerini kalıcı olarak geliştirmek istiyorsanız, bunları yükseltmek için altın yatırmalısınız. Bu, hasar vermeyi zorlaştıracak ve canavar saldırılarına daha iyi dayanabilecektir. Bu kart oyunu, benzersiz kartlar toplamanızı sağlayan bir kart sistemi içerir. Kule boyunca farklı kartları karıştırmak gücünü arttırır. Bu kartlar avantaj sağlar, bu yüzden başarılı olmak için doğru bir şekilde yerleştirin. Bu oyunda zorlu patronlar ve hayattan daha büyük canavarlar bulunuyor. Bazılarının yenilmesi kolaydır, diğerleri güçlüdür. Belirli bir yaratık türüyle nasıl savaşacağınızı planlamadan önce, savaş gücünü bilmelisiniz. Bu oyun, film biçiminden yararlanmak için tasarlanmış çarpıcı görsellere sahiptir. Oyunun ortamları, karakterleri için harika tasarımlarla görsel olarak hoş. Oynadığınızda oyuna dalacaksınız. Reklam oyunun ses sistemi heyecan verici ve heyecan vericidir, bu da aksiyonu daha da perçinleme haline getirir. Canavarları görmeden önce, yaklaştıklarını zaten duyacaksınız. Bu, oyunun gerginliğine katkıda bulunur ve oyuncuyu meşgul eder.

# Mahkemeyi oyunun hükümdarı olarak yönetin!

Krallığınızı kurtarmak sizi bir kahraman olarak övüyor. Her etkinlikte ne kadar iyi performans gösterdiğinize bağlı olarak farklı başlıklar kazanabilirsiniz. Puanınız, başlıklarınızı ve başarılarınızı gösterecek bir liderlik tablosunda izlenebilir. Bu ayrımı kazanmak önemli bir çaba gerektirse de, oyununuzun hükümdarını selamladığınızda buna değer. Bu unvanı elde etmek, akıllı düşünme ve sıkı çalışma yoluyla krallığınızı kurtarmakta ne kadar başarılı olduğunuzu kanıtlıyor.

# Boşta Archer Tower Savunma Oyununda, oyuncular bir okçu kulesini işgal eden düşmanlardan korumalıdır. Oyunun tam içeriğini içeren MOD adlı bir yer tutucu mobil uygulaması kullanılabilir.

Bu oyun çok fazla dayanıklılık ve odaklanmayı gerektirir. Anlamlı ilerleme kaydetmek için yeterli kaynak kazanmanız zaman alabilir.

# Idle Archer Tower Defense RPG şık APK 0.4.212 [Mod Menu][God Mode] Özellik:

Idle Archer - Tower Defense'in büyülü dünyasına Archer Heroes'a hoş geldiniz! Yalnız Okçu olarak, krallığı kötü karanlık lordun çağırdığı vahşi canavarlara karşı korumaya yemin ettin. Kulenizi savunun, okçunuzu yükseltin, kötülük dalgalarını alt edin ve yenildikten sonra daha güçlü bir şekilde geri dönün! Idle Archer, kulesini canavar dalgalarına karşı savunan bir okçu rolünü üstlendiğiniz, artımlı bir boşta kule savunma oyunudur. Yenilgi oyunun çok önemli bir parçasıdır, ganimetleri, kartları toplayın, kulenizi ve okçunuzu yükseltin ve tekrar deneyin!==== Oyun Özellikleri ====◽️ Bağımlılık yapan ve basit bir kule savunma oyunu◾️ Strateji ve RPG unsurları içeren boşta oyun◽️ Yatırım yapın Okçunuzu kalıcı olarak geliştirmek için değerli altın◾️ Farklı oyun stilleri sunan benzersiz ve güçlü beceri kartları toplayın◽️ Kötü canavar dalgalarıyla savaşın ve patronları alt edin◾️ Her strateji oyununda olduğu gibi, stratejik düşüncenizi test edin Kulenizi savunun ve öldüğünüzde unutmayın , öğrendiklerinizi kullanın ve yeniden savaşın! Bu yeni boşta oyunda seçilen Okçu olacak mısın?

Ürünün temel özellikleri genel bakışta verilmiştir.
Boşta Archer Tower Savunma Oyunu Dosyası APK sadece boş oyun içerir.
Oyun son derece yoğun okçuluk oyununa sahiptir.
Kötülüğün dalgalanması!
Oyunda çekici grafikler var.
Para harcayarak kulenizi geliştirebilirsiniz.
Boşta Archer Tower Savunma Oyunu ek özelliklere sahiptir.
Mahkemeyi oyunun hükümdarı olarak yönetin!
Boşta Archer Tower Savunma Oyununda, oyuncular bir okçu kulesini işgal eden düşmanlardan korumalıdır. Oyunun tam içeriğini içeren MOD adlı bir yer tutucu mobil uygulaması kullanılabilir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Idle Archer Tower Defense RPG şık APK 0.4.212 [Mod Menu][God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Idle Archer Tower Defense RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Idle Archer Tower Defense RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Idle Archer Tower Defense RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Idle Archer Tower Defense RPG arayın.

# Tam Özellikler Idle Archer Tower Defense RPG şık APK 0.4.212 [Mod Menu][God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Boyut98.2MB
versiyon0.4.212
Sürüm Kodu212
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_TOPICS CHECK_LICENSE BILLING POST_NOTIFICATIONS FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
;PowerManager WakeLocks'un kullanılmasıyla işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını engellemenizi sağlar.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Idle Archer Tower Defense RPG şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Idle Archer Tower Defense RPG şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • C

  @Anonim   2024-05-27 20:39:47

  Kimden:CR   cihaz:CMA-LX2   OS:android 13
  Bien
 • E

  @Anonim   2024-05-22 05:06:52

  Kimden:ES   cihaz:CPH2195   OS:android 12
  Guay
 • E

  @Anonim   2024-05-22 05:06:48

  Kimden:ES   cihaz:CPH2195   OS:android 12
  Guay
 • R

  @Anonim   2024-05-21 16:53:24

  Kimden:RU   cihaz:SM-A145F   OS:android 14
  годо
 • I

  @Anonim   2024-05-17 11:21:08

  Kimden:ID   cihaz:V2207   OS:android 13
  kalo di tanya bekerja apa tidak? ya, bekerja. TAPI.. gak bisa masuk progressnya jadi percuma
 • I

  @Anonim   2024-05-13 11:12:42

  Kimden:ID   cihaz:SM-A025F   OS:android 12
  ????
 • U

  @Anonim   2024-05-10 23:07:04

  Kimden:US   cihaz:TECNO KI5k   OS:android 12
  super mod
 • G

  @Anonim   2024-05-03 03:20:44

  Kimden:GB   cihaz:SM-A155F   OS:android 14
  not infinite money
 • U

  @Anonim   2024-04-18 08:03:32

  Kimden:US   cihaz:SM-G998B   OS:android 14
  Not working
 • M

  @Anonim   2024-04-13 11:47:04

  Kimden:MX   cihaz:CPH2365   OS:android 13
  nice game ?
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Idle Archer Tower Defense RPG şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Idle Archer Tower Defense RPG

 • G

  @Anonim   2022-10-15 11:42:02

  Kimden:GB   cihaz:vivo vivo 2015   OS:android 10
  Unlimited Coins Unlimited Gems kshfksjsjskskakakkahsjsbwusgaksisvbss
 • I

  @Anonim   2022-09-14 07:54:40

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 12
  unlimited everything unlimited gold god mode one hit kill 100% work
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Idle Archer Tower Defense RPG şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (28) Sürümler of Idle Archer Tower Defense RPG şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Idle Archer Tower Defense RPG şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme