HappyMod › Games › Casual › Idle Army Base: Tycoon Game Mod
Idle Army Base: Tycoon Game Mod

Idle Army Base: Tycoon Game şık APK 3.3.0 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-04-30

Idle Army Base: Tycoon Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Idle Army Base: Tycoon Game tarafından geliştirildi Neon Play. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Rahatsız edici geçiş reklamlarını kaldırınAltın para... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Idle Army Base: Tycoon Game 3.3.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıIdle Army Base: Tycoon Game şık APK 3.3.0 [Sınırsız para]
versiyon3.3.0
Güncelleme açık2024-04-30
Boyut111.83 MB
Mod BilgisiRahatsız edici geçiş reklamlarını kaldırınAltın paraları ve yıldızları koşulsuz kullanın
geliştiriciNeon Play
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininIdle Army Base: Tycoon Game
Orijinal apk'yı indirinIdle Army Base: Tycoon Game (111.83 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Idle Army Base: Tycoon Game şık APK
Scrapyard Tycoon Idle Game şık APK
Idle SWAT Academy Tycoon şık APK
Escape Hunt: The Lost Temples şık APK
Idle Archer Tower Defense RPG şık APK
Idle Tap Airport şık APK
Idle Tap Racing: Tycoon Game şık APK
Tip Tap Soccer şık APK
Idle Golf Club Manager Tycoon şık APK
Idle Tap Strongman şık APK
Crossy Crash Traffic Panic şık APK
Idle Egypt Tycoon: Empire Game şık APK
Traffic Panic London şık APK
Idle Air Force Base şık APK
Idle Titanic Tycoon: Ship Game şık APK
Marine Force: Heroes of War şık APK
Idle Gladiator Empire Tycoon şık APK
Cannon Man şık APK
Idle Tap Splash Park şık APK
Idle Tap Builders şık APK
Bağlantılar İndir:

Idle Army Base: Tycoon Game şık APK 3.3.0 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (111.83 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Funny Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Idle Army Base: Tycoon Game şık APK 3.3.0 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Altın paraları ve yıldızları koşulsuz kullanın

Özellik V2 Özellik:
Rahatsız edici geçiş reklamlarını kaldırın
Altın paraları ve yıldızları koşulsuz kullanın

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Idle Army Base: Tycoon Game şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Idle Army Base: Tycoon Game şık APK 3.3.0 [Sınırsız para] Özellik:Introduction:

Idle Army Base: Tycoon Game is a popular simulation game that allows players to create and manage their own military base. With the introduction of the "Mod unlimited money" feature, players can capitalize on an enhanced gaming experience, enabling unlimited financial resources to expand their base and army. This review will examine the key aspects of this mod version and assess its impact on the overall gameplay.

Graphics and User Interface:

Visually, Idle Army Base excels in providing a vibrant and appealing interface. The game's graphics are well-designed, featuring detailed structures and characters. The mod version does not alter the original visual aspect, allowing players to enjoy the same level of aesthetic pleasure. The user interface is intuitive, making navigation and control seamless, even with the addition of the mod.

Unlimited Money Feature:

The standout feature of this mod version is the 'unlimited money' option, which significantly alters financial management in the game. With unrestricted funds, players can rapidly expand their base, upgrade military facilities, and recruit more soldiers. This addition injects a new level of excitement into the gameplay, as it eliminates the need to grind for resources, allowing players to focus on strategic decision-making and base customization.

Gameplay and Progression:

Idle Army Base provides a compelling gameplay experience, even without the mod. It offers a variety of missions and challenges that players must complete to earn rewards and progress further. The mod reinforces this aspect by removing the financial limitations, allowing players to progress faster and unlock content more efficiently. However, the accelerated progression may reduce the challenge and sense of accomplishment for some players, as it deprives them of the need to strategize effectively within limited resources.

Variety of Content:

The game offers a wide range of military-themed content to keep players engaged. From constructing different types of buildings to training personnel and purchasing combat equipment, Idle Army Base provides a diverse set of options. With the unlimited money mod, players can experiment with various strategies and build an army that suits their preferences. However, the excitement derived from managing limited resources and making difficult choices may be diminished for those who prefer a more challenging gameplay experience.

Longevity and Replayability:

Idle Army Base has solid longevity, offering continuous content updates to keep players hooked. The unlimited money mod may decrease the longevity factor for some players as the absence of resource constraints diminishes the need for long-term commitment. However, the mod allows players to explore different avenues of base and army development, providing added replayability for those seeking to experiment with various gameplay styles.

Conclusion:

The Idle Army Base: Tycoon Game Mod with unlimited money introduces an intriguing twist to the already entertaining original game. The mod enhances the gameplay experience, allowing players to construct and manage their military base without worrying about financial constraints. While it offers an exciting and streamlined gaming experience, it may lessen the strategic element and long-term commitment necessary for some players. Ultimately, the mod serves as a worthwhile addition for players seeking a more relaxed and casual gaming experience in the world of military base management.

Idle Army Base Mod is an arcade android games with free shopping. In this mod, you can free to buy anything. With this mod, you can really enjoy the game with a lot of fun.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük askeri üssü yaratın! İlk gününüzde ordu eğitim kampına özel olarak giriyorsunuz ve mezun olmak için adımlarınızı atarken ve bir dizi eğitim mücadelesinde, dünya çapındaki ordu harekâtına hazır olduğunuzda boşta kalacak vaktiniz yok! Üssünüzdeki ordu eğitiminde ilerlersiniz ve ardından tüm eğitim alanlarının değerini, hızını, kapasitesini ve sıra boyutlarını yükselttiğiniz kampınızın genişlemesini yönetirsiniz. Bu bir rollercoaster yolculuğu olacak, ancak tembel veya aylak öğrencilere yer kalmayacak, ordu üssünüzü büyütmeyi ve yükseltmeyi seveceksiniz. Mezun olmadan önce tamamlamanız gereken zorluklardan bazıları: EGZERSİZ BAHÇESİ - ilerledikçe formda kalın Mekik, yıldız sıçramaları ve daha fazlasıyla kalp atışlarınızı hızlandırmak için Egzersiz Alanı'na gidin. KENTSEL SAVAŞ - evden eve dövüş eğitiminde SWAT eğitiminden geçerken dikkatli olun. ORMAN SAVAŞI - helikopterden çıkıp ormana doğru ipten inmeden önce etrafta dolaşırken ormanda bir maceraya hazırlanın. ARKTİK SAVAŞ - kalp atışınızı kontrol ederken, kar serpintisinden korunun ve düz nişan alırken kendinizi sıcak bir şekilde sarın kutup tundrasında. AĞIR MAKİNALI Tüfek - antrenman yaparken ağır makineli tüfek ateşinin tap, tap, tap sesini duyun. AĞIR TOPU - bum, bum, bum - büyük silahların cehennemi serbest bırakma zamanı. KİMYASAL SAVAŞ - başlayın maskenizi takın, dikkatli nefes alın ve adımlarınıza dikkat edin ve sisli gazın etrafında yolunuzu bildiğinizden emin olun. TANKLAR - bu büyük erkekler (ve kızlar) içindir, burada tanklarınızı kullanarak maksimum hasar vermek için büyük silahları serbest bırakırsınız. Büyük serpinti! ÇÖL SAVAŞI - sıcak, sıcak, sıcak ve kum ağır. Bu yüzden tahta kalasların üzerinden geçmeniz gerekecek. Burada yarışmıyorsunuz ama hız eğlencelidir! DENİZ SAVAŞI - bir tekne alabilmek için bir iş adamı olmanız gerekebilir, ancak açık denizlerde kendinize güvenmeniz gerekir, bu yüzden ıslanmaya hazır olun! PATLAYICI EĞİTİM - pimi çekin ve el bombaları uçarken ve patlamalar büyükken canınız pahasına atın! PARATROOPER - uçağınızdan serbest düşüşünüz ve hedef bölgeye inmeniz için bir öğrenciden evriminize ihtiyaç duyulacaktır. Tycoon'ların başvurmasına gerek yok! ENGEL KURSU - siz boşta kalan kapitalistler için gerçek bir macera - kargo ağı, maymun çubukları, çamurlu göl ve ip tırmanışı var - kondisyonunuzun gerçek bir kanıtı. Bu, oynayabileceğiniz en iyi ordu boşta oyunudur. Bulacağız ve umarız maceradan, aksiyondan, ilerleme ve eğlence hissinden keyif alırsınız.

# Nasıl indirilir ve kurulur Idle Army Base: Tycoon Game şık APK 3.3.0 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Idle Army Base: Tycoon Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Idle Army Base: Tycoon Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Idle Army Base: Tycoon Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Idle Army Base: Tycoon Game arayın.

# Tam Özellikler Idle Army Base: Tycoon Game şık APK 3.3.0 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut111.8MB
versiyon3.3.0
Sürüm Kodu683
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK RECEIVE BILLING CHECK_LICENSE READ_PERMISSION_SINGULAR POST_NOTIFICATIONS SCHEDULE_EXACT_ALARM FOREGROUND_SERVICE QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Idle Army Base: Tycoon Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Idle Army Base: Tycoon Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 31

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (31)

 • D

  @Anonim   2024-06-15 20:53:39

  Kimden:DK   cihaz:SM-G532F   OS:android 6.0.1
  good
 • U

  @Anonim   2024-06-15 07:00:18

  Kimden:US   cihaz:CPH2219   OS:android 12
  it's super amazing I have all the territory in the nation
 • U

  @Anonim   2024-06-12 14:17:57

  Kimden:US   cihaz:TECNO BF7   OS:android 12
  I Like this game ineed more this game
 • R

  @Anonim   2024-06-12 02:00:38

  Kimden:RU   cihaz:SM-S908E   OS:android 14
  ztgg
 • U

  @Anonim   2024-06-10 20:53:37

  Kimden:US   cihaz:220233L2G   OS:android 11
  es muy bueno para jugar el bacano
 • E

  @Anonim   2024-06-08 05:46:06

  Kimden:EG   cihaz:RMX3760   OS:android 13
  kos omk
 • U

  @Anonim   2024-06-07 19:56:53

  Kimden:US   cihaz:TECNO KG5k   OS:android 11
  working
 • I

  @Anonim   2024-06-07 07:48:48

  Kimden:IQ   cihaz:JKM-LX1   OS:android 9
  ........
 • V

  @Anonim   2024-06-06 20:58:02

  Kimden:VN   cihaz:CPH1911   OS:android 11
  ok?
 • D

  @Anonim   2024-06-03 16:25:13

  Kimden:DE   cihaz:SM-A127F   OS:android 13
  funktioniert ??? it works ???
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Idle Army Base: Tycoon Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Idle Army Base: Tycoon Game

 • G

  @Anonim   2022-08-31 00:32:05

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G973F   OS:android 12
  add free purchases and no ads only if you would like to do it I would not mind but if u can reply and do it quick for me pleaseee
 • G

  @Anonim   2022-08-14 16:28:29

  Kimden:GB   cihaz:OPPO A1601   OS:android 5.1
  pokemon honor fight please uploud it i really need this one i like very pokemon honor fight please help those who need this mod happy moding
 • U

  @Anonim   2022-08-12 14:35:13

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
  Unlimited money and Unlimited stars very very mods
 • U

  @Anonim   2022-07-02 00:30:02

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 4   OS:android 7.0
  ok wow lindo sir
 • N

  @Anonim   2022-06-14 03:42:00

  Kimden:NL   cihaz:OPPO CPH2021   OS:android 11
  free shopping plsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplspls
 • B

  @Anonim   2022-03-22 19:56:09

  Kimden:BR   cihaz:TCL TECTOY_5029Y   OS:android 10
  GOSTEI MUITO DO JOGO É MUITO TOP LEGAL PARABÉNS POR ESSE MOLDE DESSE JOGO TOP
 • G

  @Anonim   2022-03-20 00:20:17

  Kimden:GB   cihaz:vivo V2111   OS:android 11
  can i play? pleeeeeeeeeeeeeeaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 • E

  @Anonim   2022-02-10 18:08:24

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 11
  I want the stars not to win nor the money And work one hundred percent Good bye
 • E

  @Anonim   2022-02-10 12:41:18

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 11
  اريدها النقود لاتنفذ ولا الجواهر لا تنفذ وقومو بتعديلات اخرا عليها
 • I

  @Anonim   2022-02-05 21:11:32

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 11
  molti soldi unlimited money plssssssssssssssssssssssssss
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Idle Army Base: Tycoon Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (57) Sürümler of Idle Army Base: Tycoon Game şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Idle Army Base: Tycoon Game şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme