HappyMod › Games › Strategy › Kingdom Clash - Strategy Game Mod
Kingdom Clash - Strategy Game Mod

Kingdom Clash - Strategy Game şık APK 1.4.2 [Sınırsız para][Sonsuz][Mod Menu][God Mode]

Güncelleme açık: 2023-09-20

Kingdom Clash - Strategy Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Kingdom Clash - Strategy Game tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Kingdom Clash MOD APK (Menü/Sınırsız para/Tanrı modu) 1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Kingdom Clash - Strategy Game 1.4.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıKingdom Clash - Strategy Game şık APK 1.4.2 [Sınırsız para][Sonsuz][Mod Menu][God Mode]
versiyon1.4.2
Güncelleme açık2023-09-20
Boyut771 MB
Mod BilgisiKingdom Clash MOD APK (Menü/Sınırsız para/Tanrı modu) 1.4.2
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininKingdom Clash - Strategy Game
Orijinal apk'yı indirinKingdom Clash - Strategy Game (769.61 MB)
Bağlantılar İndir:

Kingdom Clash - Strategy Game şık APK 1.4.2 [Sınırsız para][Sonsuz][Mod Menu][God Mode]

Hızlı indirme (769.61 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (769.61 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Kingdom Clash - Strategy Game şık APK 1.4.2 [Sınırsız para][Sonsuz][Mod Menu][God Mode]

Özellik V1 Özellik:
Menü/Sınırsız para/Tanrı modu

Özellik V2 Özellik:
Menü/Sınırsız para/Tanrı modu
The Kingdom Clash MOD APK, oyunculara fantastik bir dünyada heyecan verici bir macera sunan heyecan verici bir oyundur.
En son sürüm 1.4.2 ile oyuncular nihai oyun deneyiminin keyfini çıkarabilirler çeşitli özel özelliklerle.
MOD APK, oyuncuların sınırsız paraya erişmesine ve imrenilen Tanrı modunu etkinleştirmesine olanak tanıyan özelleştirilebilir bir menü içerir.
Bu, oyuncuların savaşlar sırasında sonsuz kaynakların ve yenilmezliğin keyfini çıkarabilecekleri anlamına gelir.
Çarpıcı grafikleri ve sürükleyici oynanışıyla Kingdom Clash MOD APK, sonsuz saatler sürecek eğlence ve heyecanı garanti ediyor.
Destansı savaşlarla dolu bir yolculuğa çıkın ve bu heyecan verici mobil oyunda krallığı fethedin.

Özellik V3 Özellik:
Kilitli

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Benzersiz oyun ve mizahi özelliklere sahip akıllı bir oyun.

Kingdom Clash Strateji oyunu, genel deneyimi harika kılan birçok komik an ve yöne sahiptir. Oyuncular, büyük bir kıtayı kapsayan kişisel savaşlarda dev yaratıklara veya krallıklara karşı savaşmak zorundalar. Ayrıca, ordusunu sürekli olarak kişiselleştirmeleri veya birden fazla cephede savaşmaları gerekir.

# Hem zorlayıcı hem de basit komut mekanizmaları mevcuttur.

Oyunun komut sistemi yenilikçi ve karmaşıktır. Oyuncuların rakiplerinin kompozisyonuna veya gücüne dayalı olarak birden fazla mantıksal oluşum oluşturmalarına ve düzenlemelerine olanak tanır. Her şey gerçek zamanlı olarak oluyor, ancak oyuncular ordu oluşumlarını önceden planlayabilirler. Zamanla, tüm orduları dinamik olarak asgari kayıplarla güçlü düşmanlarla yüzleşmek için dönüştürebilirler.

# Savaş oluşumlarını çeşitli birimlerle özelleştirin.

Krallık Çatışması Savaş Sistemi, oyuncuların tüm kadrolarını serbestçe özelleştirmelerine olanak tanır. Oyuncular ordularını oluşturan çok çeşitli savaş birimleri arasından seçim yapabilirler. Oyunun yükseltme sistemi aracılığıyla yeni savaş birimleri eklenir ve farklı varyasyonlarla değiştirilebilir veya değiştirilebilir.

# Bir çağırma süreci ile güçlü kahramanlar edin.

Kahramanlar bir oyuncunun ordusundaki en güçlü birimlerdir; Her saldırıya öncülük ediyorlar. Ancak, oyuncunun ordularının her zaman onları yönetmesi için kahramanlara ihtiyacı vardır. Kahramanlar, rakibin kahramanıyla doğrudan yüzleşen ve neredeyse kusurlara neden olan birçok yeteneğe sahiptir. Aynı zamanda en şiddetli dövüş birimidir; Sıradan birlikler, rakibi ezmek için kahramanları destekleyebilir.

# En iyisi olmak için rekabet edin - diğer oyuncularla çalışmak şansınızı artırır.

Kingdom Clash'ın gerçek zamanlı savaşları herkes tarafından tadını çıkarabilir. Kullanıcılar, diğer oyunculara karşı yarışarak dünya liderlik tablolarındaki en iyi noktalar için yarışabilirler. Her savaş, rakiplerini veya daha fazlasını kazananlar için ödüller vaat ediyor. Oyun içi bir orduyu dönüştürme ve inşa etme yöntemi zafer üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve bu oyunun bu kadar popüler olmasının birçok nedeninden biridir. Game Kingdom Clash birçok benzersiz sistem ve oyun mekaniğine sahiptir. Bu, oyunu diğer strateji oyunlarına kıyasla son derece eğlenceli ve benzersiz hale getirir. Buna ek olarak, birçok oyuncu profesyonel oyuncular arasında amatör savaş maçlarına sahip oldukları için farklı oyun modlarında sonsuz heyecan buluyor.

# Özellikler şunları içerir:

Eşsiz ve çığır açan bir stratejiye sahip inanılmaz tatmin edici bir oyun, oyuncuları yoğun ısı ile sonsuz savaş alanıyla büyülüyor. Oyuncular, yakın mesafeli savaşa girmeden önce ayrıntılı savaş alanı kurulumları oluşturmak için yerleşik bir komut sistemi kullanabilirler. Büyük ölçekli çatışmalarda performansı artırmak ve çeşitli düşmanlara karşı çıktıyı artırmak için çeşitli olasılıklarla savaş birimlerini bir araya getirebilirsiniz. Korkunç canavarlarla yüzleşmek veya yeni sınırların önünde korkaklarla yüzleşmek için ordunuzu efsanevi kahramanlarla güçlendirin. Dünya çapında ne kadar çok oyuncu rütbe panolarını fethederse, ödülleri o kadar büyük olur. Bu ödüller çok büyük olabilir ve harika eşyalar için değiştirilebilecek madalyalar içerebilir.

# Krallık elinde çatışırken, imparatorluk akıllıca planlama planları ile prestijini destekleyebilir.

Savaş oyununda yeni bir ikincil antagonist ortaya çıktı. Bir iblis kralı, dünyayı gücüyle fethetmek için uzun bir uykudan uyandı. Daha önce tarihin sadece bir parçası olarak kabul edilir, birbiri ardına ortaya çıkıyor. Gelecek savaşa hazırlanmalıyız, ki bu henüz en büyük olacak. İmparatorluğumuzdaki her birlik sistemi, iktidara yükselmeye başlamadan önce bir araya getirilmelidir. Hızlı veya zor kazanan bir ordu yaratmak, birden fazla medeniyet toplamayı gerektirir. Komutanlarınızı seçmek kazanmada hayati bir rol oynar.

# Kahramanlar genel kartlar kullanılarak genel olarak çağrılabilir.

Daha büyük bir orduya meydan okuyacak kadar büyük bir orduya komuta etmek son derece zordur. Çünkü büyük bir komutan da güçlü bir orduya liderlik etmelidir. Bu soruna bir çözüm, farklı zaman periyotlarından pastGenerals olarak adlandırmaktır. Sistemis, belirli bir medeniyetten gelen generalleri çağırmak. Bu medeniyetten gelen ordular aynı tipik askeri güçleri sağlar. Etkili bir şekilde birleştirmek için avantajlarını kullanın. Birden fazla kuşaktan güç çekme yeteneğim sayesinde düşmanı yendi. Bu çok sıra dışı ve ilgi çekici.

# Gücü büyük ölçüde daha büyük bir artış sağlar.

Bir general tarafından komuta edilen ordular birçok farklı rol kullanır: süvari, şövalyeler, okçular ve bombardıman uçakları. Bu rollerin her biri General'in ordusunda önemli bir rol oynar, ancak etkili olacak şekilde tasarlanmamıştır. Bunun yerine, bu roller tasarım yerine etkinliği teşvik etmek için uygulanır. Okçular, düşmana sürekli oklar çekmek için her oluşumun arkasına yerleştirilmelidir. Şövalyeler ve süvari dayanıklılığı arttırmıştır ve kafa kafaya savaşta daha etkilidir. Bombacılar, okçuların kendi yararlarına kullanabileceği düşman oluşumunda büyük bir boşluk yaratabilir. Askerlerinizin gücünü artırmak için sürekli para ve ekipman yükseltmeleri yapın. Ayrıca, kaybetmekten kaçınmak için her bir savaştaki birçok askeri birleştirmelisiniz.

# İşgal altındaki ideal, karada yaşama arzusundan kaynaklanmaktadır.

Herhangi bir dünya liderinin ana hedefi mümkün olduğunca çok araziyi fethetmek. Ormanlardan çöllere, Tundra'dan dağ tepelerine kadar, bir medeniyet için ideal yer her yerde. Bu, birçok düşman için doğrudan bir zorluk ve hangi arazilerin fethedilmesi gereken bir arsa noktası. Ordusu güçlü bir imparatorluğa eşitti. Ne kadar krallık bir savaşa girerse, kavgalar o kadar vahşi hale geldi. Her Battlezone, başka hiçbir arazinin eşleşemeyeceği belirgin bir coğrafi zorluk sunar. Düşmanlarınıza, zihinsel yeteneklerinizi kullanarak hepsini yok etme gücüne sahip olduğunuzu kanıtlayın. Farklı krallıklar arasındaki birçok anlaşmazlık, tarih boyunca dünyayı sarstı. Bu savaşlar karmaşık ve birçok yeni strateji yaratıldı. Krallık çatışması yaratmak için sağlam bir ilham.

# Kingdom Clash - Strategy Game şık APK 1.4.2 [Sınırsız para][Sonsuz][Mod Menu][God Mode] Özellik:

Krallığınızın özgürlüğü için savaşmak üzere destansı savaşlara katılmaya hazır mısınız? Krallıklar arasındaki acımasız savaşlara saplanmış bir ortaçağ diyarına yolculuğa çıkın! Her savaşı kazanmak için Kingdom Clash oynayın! USTA SAVAŞ TAKTİKLERİ Bu savaş simülatörü oyununda, düşmanın küçük ordusuyla savaşmak için askerlerinizi savaş alanına konuşlandırmalısınız. Savaş lejyonlarınızın kapasitesine, düşmanlarınızın askeri kuvvetlerine ve harita koşullarına göre akıllıca kararlar verin. Savaş sanatı düşündüğünüzden çok daha zordur! DESTANSI PATRONLARLA SAVAŞ Kadim kötülük uyandı! Güçlü yaratıkları alt edebilecek ve topraklarınızı özgürleştirebilecek yalnızca sizsiniz! Ordunuzu tehlikeli sığınaklara yönlendirin ve savaş simülatörü oyununda ordunuzun başarısız olmasına izin vermeyin! Cesur Savaşçıları Yükselt Her savaşı kazanmak için ordunuzu toplayın, birleştirin ve yükseltin. Mızraklılar, bombardıman uçakları, paladinler, okçular ve diğer düzinelerce birlik sizin için savaşmaya hazır Komutan! Dünyanın en güçlü ordusunu kurmak için tüm savaşçıların kilidini açın ve seviyelerini yükseltin! GÜÇLÜ KAHRAMANLARI ÇAĞIRIN Düşmanlarla daha hızlı savaşmak için minik ordunuzdaki efsanevi kahramanları toplayın! Her karakterin, savaşın sonucunu bir anda belirleyecek kendine özgü becerileri ve yetenekleri vardır! Uzak diyarları fethedin Savaş simülatörünü kurun ve şık 3 boyutlu savaş alanlarında düşman ordularıyla savaşın. Kuru çöller, donmuş topraklar, yeşil ormanlar ve diğer iyi tasarlanmış savaş alanları destansı savaşların başlamasını bekliyor. Yakında daha fazla yer gelecek! Bu harika savaş simülatörü oyununda diyarın gerçek bir şampiyonu olun ve topraklarınızı savunun! Kingdom Clash'i hemen ücretsiz oynayın! =====================ŞİRKET TOPLULUĞU: ===================== Facebook : https://www.facebook.com/AzurGamesOfficialInstagram: https://www.instagram.com/azur_gamesYouTube: https://www.youtube.com/AzurInteractiveGames

Benzersiz oyun ve mizahi özelliklere sahip akıllı bir oyun.
Hem zorlayıcı hem de basit komut mekanizmaları mevcuttur.
Savaş oluşumlarını çeşitli birimlerle özelleştirin.
Bir çağırma süreci ile güçlü kahramanlar edin.
En iyisi olmak için rekabet edin - diğer oyuncularla çalışmak şansınızı artırır.
Özellikler şunları içerir:
Krallık elinde çatışırken, imparatorluk akıllıca planlama planları ile prestijini destekleyebilir.
Kahramanlar genel kartlar kullanılarak genel olarak çağrılabilir.
Gücü büyük ölçüde daha büyük bir artış sağlar.
İşgal altındaki ideal, karada yaşama arzusundan kaynaklanmaktadır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Kingdom Clash - Strategy Game şık APK 1.4.2 [Sınırsız para][Sonsuz][Mod Menu][God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Kingdom Clash - Strategy Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Kingdom Clash - Strategy Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Kingdom Clash - Strategy Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Kingdom Clash - Strategy Game arayın.

# Tam Özellikler Kingdom Clash - Strategy Game şık APK 1.4.2 [Sınırsız para][Sonsuz][Mod Menu][God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Boyut771MB
versiyon1.4.2
Sürüm Kodu326
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE FOREGROUND_SERVICE WAKE_LOCK BILLING DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın
diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturun.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Kingdom Clash - Strategy Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Kingdom Clash - Strategy Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 30

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (30)

 • I

  @Anonim   2023-09-15 17:17:20

  Kimden:ID   cihaz:M2010J19CG   OS:android 12
  bukan unlimited money,tapi iklan gratis..dpt 3x koin tiap tanding.. agak kecewa..
 • U

  @Anonim   2023-09-07 02:49:31

  Kimden:US   cihaz:2203129G   OS:android 13
  lie lie lie lie lie lie lie lie lie lie
 • E

  @Anonim   2023-09-06 09:24:46

  Kimden:EG   cihaz:M2011K2G   OS:android 13
  جيد جدا برنامج معظم البرنام تعمل
 • U

  @Anonim   2023-08-04 14:50:41

  Kimden:US   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  Cuando lo descargo no me deja instalarlo
 • I

  @Anonim   2023-07-28 15:37:30

  Kimden:IT   cihaz:21061119DG   OS:android 11
  very nice It works thanks
 • I

  @Anonim   2023-07-28 03:12:09

  Kimden:IT   cihaz:21061119DG   OS:android 11
  when i First install It ok. when i enter the game It says update, ok... and then It doesnt let me update!!!!! i cant enter the game!? update this mod please do not install its Just a waste of time ...
 • A

  @Anonim   2023-06-25 21:08:49

  Kimden:AR   cihaz:JKM-LX3   OS:android 9
  Excelente recomendadisimo............
 • I

  @Anonim   2023-06-09 02:40:04

  Kimden:IT   cihaz:CPH2211   OS:android 13
  Non funziona. Not function.
 • V

  @Anonim   2023-05-28 19:42:37

  Kimden:VN   cihaz:23049RAD8C   OS:android 13
  nó bị out
 • U

  @Anonim   2023-05-22 07:34:04

  Kimden:US   cihaz:SM-A045M   OS:android 13
  se sale a cada rato
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Kingdom Clash - Strategy Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Kingdom Clash - Strategy Game

 • U

  @Anonim   2022-12-15 20:41:44

  Kimden:US   cihaz:vivo V2153   OS:android 12
  goodnight and veregdh and throw the best of luck
 • B

  @Anonim   2022-09-22 06:50:36

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A013M   OS:android 10
  Não tá funcionando tenta solucionar o problema por favor
 • Z

  @Anonim   2022-03-22 01:09:24

  Kimden:ZA   cihaz:samsung SM-G532F   OS:android 6.0.1
  ģhhhjjķjffnhdfjkgfugjufkhg rþgedhgeethfdthfdrhgddggffh ggggftr ggsqruhgaehgfgdfgdehjgddrdswrģfd
 • G

  @Anonim   2022-03-15 05:36:03

  Kimden:GB   cihaz:LENOVO Lenovo YT-J706X   OS:android 11
  update the version of the game as soon as possible please
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Kingdom Clash - Strategy Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (36) Sürümler of Kingdom Clash - Strategy Game şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Kingdom Clash - Strategy Game şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme