HappyMod › Games › Casual › Mergical Mod
Mergical Mod

Mergical şık APK 1.2.132 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

Güncelleme açık: 2023-09-22

Mergical şık değiştirilmiş bir versiyonudur Mergical tarafından geliştirildi Puzzle Game Club. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Mergical-Fun Match Island Game MOD APK (Sınırsız para) 1.... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Mergical 1.2.132 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMergical şık APK 1.2.132 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]
versiyon1.2.132
Güncelleme açık2023-09-22
Boyut53.76 MB
Mod BilgisiMergical-Fun Match Island Game MOD APK (Sınırsız para) 1.2.132
geliştiriciPuzzle Game Club
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininMergical
Orijinal apk'yı indirinMergical (658.38 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Mergical-Fun Match Island Game şık APK
Bağlantılar İndir:

Mergical şık APK 1.2.132 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (658.38 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (658.38 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Toca Boca Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Mergical şık APK 1.2.132 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

Mergical-Fun Match Island Game MOD APK (Sınırsız para) 1.2.132

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Sıfırdan bir ada yaratın.

Oyuna ıssız bir ada ile başlıyorsunuz. Şu anda bozulmamış ve bozulmamış. Adanın sahibi olarak, adanızı inşa etmeniz ve dekore etmeniz gerekir. Bunlara nesneler yerleştirerek mevcut boş kutuları kullanabilirsiniz. Bunu yapmak kısıtlama yerine bir rahatlık hissi yaratır. Mergical-Fun Match Island oyunu, keşfetmek ve fethetmek için birçok seviye sunar. İstediğiniz herhangi bir pozisyonda parklar, ağaçlar ve çiçekler inşa edebilirsiniz. Ayrıca binalar inşa edebilir ve her şeyi kendi yolunuzda güzel olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bununla birlikte, yaratımlarınıza hayran olmak için insanları çekmek için estetik bir tada sahip olmanız gerekir.

# Bir profesyonel gibi etkileşim şeklinizi nasıl oluşturacağınızı öğrenin.

Oyunun birincil odak noktası yaratıcılıktır, çünkü yaratıcı katılımcının oynama zamanlarının tadını çıkarmasını istiyor. Bu bir endişe değil çünkü Yaradan katılımcıların birbirleriyle rekabet etmesini istemiyor. Bir katılımcının sanat eseri güzel olmalı, ancak bu amaç için gerekli olmamalıdır. Dekorasyonu bitirdikten sonra, alanınız eskisinden çok daha muhteşem ve çarpıcı görünüyor. Bunun nedeni, kaotik görünümün tüm karmaşanın çıkarılması nedeniyle uyumlu bir görünüme dönüşmesidir. Rastgele nesneler kullanmak yerine bir boşluğa renkli dekorasyon eklemek, farkı daha da belirgin hale getirir. Bir adayı bir sonraki göreviniz olarak yenileyerek hem canlı hem de yaşanabilir bir şehir yaratmanız gerekir. Bir adayı dinamik bir şehre yenilemek için bir hatta evler inşa etmeniz gerekir. Evlerinizi inşa etmek için katalogdan masalar, sandalyeler, dolaplar ve diğer armatürler satın almanız gerekir. Ayrıca, eşyaları ödemek için isteğe bağlı görevler aracılığıyla altın ve elmas satın almanız gerekir. İç tasarım kısmı oldukça basittir, ancak her ev için ek düşünce gerektirir.

# Kritik detaylar üretim için hayati önem taşır.

Oyun sevimli karakterlerini koruyacak; Evler veya yaşanacak yerlerle adalarda yaşayan erkek ve kızlar. Oyuncuya bitkilere bakma veya ev inşa etme gibi görevleri yerine getirmelerine yardımcı olabilirler. Adanın belirli bir kısmına dokunarak, karakterler o yere taşınır ve oyuncunun istediği her şeyi gerçekleştirir. Bir oyunun karakterlerini tasarlarken önemli bir husus görünüşüdür. Bu, daha canlı ve nüfuslu bir atmosfer yaratarak çevredeki atmosferin canlılığını artırmaya yardımcı olabilir. Faraway adalarından gelen ziyaretçiler de geliri artırmaya yardımcı olmakla kalacak, aynı zamanda adaları gezmek için ziyaret eden turistler de yardımcı olacak. Mergical-Fun Match Island oyunu oynamak, hafif bir oyun oynamak isteyen biri için harika bir fikirdir. Yetenekli bir inşaat mühendisi olmanın ve adalarını daha da güzel hale getirmenin en iyi yolu.

# Bu ürünün temel özellikleri şunları içerir: Bluetooth özelliği, cihazı kontrol etmeye yardımcı olan bir uygulama ve altı saate kadar pil ömrü.

Kendi adanızı satın almak için 600'den fazla farklı ürünle tasarlayın. Serbestçe edinilebilir ve kullanılabilirler. Komik ve sevimli karakterlerle gölgeli, ada daha parlak parlıyor. Hoş, neşeli renklerle oynamak, deneyimin yoğunluğunu arttırır. Fotoğrafların 3D olarak görsel olarak çarpıcı ve gerçekçi olması amaçlanmıştır.

# Oyun çeşitli sistemlerde oynanabilir.

Mergical, yeni toprakları keşfetmek ve refahı getirmek için görevli bir oyundur. Herkes orta konfigürasyona sahip sistemlerde esprili oynayabilir; Oyuncunun deneyimini bozan ve çok fazla bellek kullanmayan çok fazla faktörü yoktur. Oyunun Milyon Plus, başarısını kanıtlıyor. Oyuncuları olumlu deneyimler bildiriyor ve bunun için oyuna teşekkür ediyor. Yayıncı, amaçlanan kitle için sorunları ortadan kaldırırken ürünlerini sürekli olarak geliştirir. Yeni güncellemeler, oyun oynarken oyuncuların keşfedebileceği yeni unsurlar eklemeye devam ediyor.

# Gizemli, gerçekçi grafikler oyunun gerçekçilik ve mistisizm havasına katkıda bulunur.

Merjik oynarken, arazinizi ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu, evinizin düzenini değiştirmenizi ve istediğiniz gibi dekore etmenizi sağlar. Mergical, iyi tasarlanmış alanlar ve karakterler ekleyerek oyunculara benzersiz bir ev sunar. Bu topraklar her zaman büyüyen bitkilerle yeşil çimlere sahip olmadığından, refah göstermeleri olağandışıdır. Birçok oyuncu bu toprakların keşfedilmesi fikrinden etkileniyor ve nedenini öğrenmek için hevesli. Oyun ilerledikçe, toprak orijinal durumuna geri dönmeye çalışırken solmaya başlar. Buna ek olarak, oyun sadece sahip oldukları topraklardaki oyunculara açıktır - diğer bulut oluşumlarından. Bu, oyuncuları yeni adaları keşfetmeye ve dünyadaki topraklarını genişletmeye teşvik ediyor.

# Bir oyunun basit bir oyuna sahip olabilmek için makul hesaplamalara sahip olması gerekir.

Mergical'in oyununun anlaşılması kolaydır, bu da onu herkes için erişilebilir hale getirir. Öğrencilerin birçok beceride yetkin olmalarını gerektirmez, bunun yerine tanıdık bitkilerle tek bir oyun ekranına sahiptir. Oyuncular seçtikleri bitkileri topladıktan sonra, onları hemen yeni bir şekle dönüştürmeleri gerekir. Mevcut seviyenin ihtiyaçlarını karşılamak için ağaçları sürekli birleştirmelisiniz. Her ekran için oluşturulan ağaç sayısı gibi gerekli konumlandırma gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Bunu başarmak, görevi bitirmenizi sağlayacaktır. Bir oyunun misyonunu tamamlamak için, bu tür bir oyun oynarken oyun tarzınızı dikkatlice düşünmelisiniz. Oyuncular, parçaları farklı yerlere taşıyarak adaları birleştirebilirler. Bu, oyuncuların benzersiz bir oyun tarzı oluşturmalarını ve aynı zamanda belirli oyun içi stratejileri genişletmelerine olanak tanır. Her ekrandaki misyonuna dikkat ederek her aşamanın tamamlanma seviyesine dikkat edin. Üç yıldız, başlamadan önce görebileceğiniz bir sahnenin tamamlandığını gösterir. Her yıldızı elde etmek için gereksinimleri görmek için bunları tıklayabilirsiniz.

# Mergical şık APK 1.2.132 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma] Özellik:

Fantastik Mergical Adası'na hoş geldiniz! Burası büyülü fantezilerle dolu gizemli bir ülke. Burada kayıp dünyayı keşfedebilir, ayrıca tercihinize göre adayı inşa edip tasarlayabilirsiniz! Mükemmel bir birleştirme ve inşa etme oyunu! Bir büyücünün yaptığı büyü nedeniyle, bu adadaki tüm yaşam formları dinlenme halindedir, kalın bulutlar bir zamanlar müreffeh ve güzel bir şehir olan bu yeri kapatmıştır. Müziğin gücüyle tesadüfen bu topraklara geldiniz, birleştirme ve bulmaca çözme yeteneğinizi kullanarak bu toprakları uyandırabilir ve eski haline döndürebilirsiniz. Yeteneğiniz ve çabanızla antik ciltleri, sıra dışı bitkileri veya çiçekleri toplayabilir, sanatsal binalar (evler, eğlence parkı, mobil park vb.) ve zarif müzik aletleri. Bu arada, uyandırılmayı bekleyen sevimli kediler gibi bazı sihirli yaratıklar da var; uyandıklarında adayı yeniden inşa etmede en iyi arkadaşlarınız olacaklar! Hayalinizdeki evi inşa etmeye hazır mısınız? Şimdi başlamanın en iyi zamanı! Özel ÖzelliklerKarakter Tasarımı * Çeşitli karakter özellikleri. 14'e kadar farklı karakter türünün kilidini açmak için birleştirin; her tür size adanızı daha zengin ve renkli hale getirecek benzersiz bir dizi öğe getirir. Adayı uyandırmak için öğeleri birleştirin* Etkileşim kurmanız ve birleştirmeniz için 600'den fazla öğe türü .* 3 özdeş parçayı yan yana yerleştirin ve sonraki muhteşem şeylere tanık olun.* Bu toprakları restore etmenize yardımcı olacak büyülü ve gizemli müzik notalarını toplayın.* Toplanan malzemeleri binalarınızı yeniden tasarlamak veya yükseltmek için kullanın. Çeşitli oyun ve görevler* Muhteşem adanızı dekore etmek için benzersiz ve zarif binaları kullanın.* Sınırsız bir keşif ve oyun deneyimi için eğlenceli ve heyecan verici seviye. Hemen indirin ve yeni dünyanızı tasarlayın!

Sıfırdan bir ada yaratın.
Bir profesyonel gibi etkileşim şeklinizi nasıl oluşturacağınızı öğrenin.
Kritik detaylar üretim için hayati önem taşır.
Bu ürünün temel özellikleri şunları içerir: Bluetooth özelliği, cihazı kontrol etmeye yardımcı olan bir uygulama ve altı saate kadar pil ömrü.
Oyun çeşitli sistemlerde oynanabilir.
Gizemli, gerçekçi grafikler oyunun gerçekçilik ve mistisizm havasına katkıda bulunur.
Bir oyunun basit bir oyuna sahip olabilmek için makul hesaplamalara sahip olması gerekir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Mergical şık APK 1.2.132 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Mergical-Fun Match Island Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Mergical-Fun Match Island Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Mergical-Fun Match Island Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Mergical-Fun Match Island Game arayın.

# Tam Özellikler Mergical şık APK 1.2.132 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut53.8MB
versiyon1.2.132
Sürüm Kodu379
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fil fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID READ_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 READ_PHONE_STATE BIND_APPHUB_SERVICE VIBRATE WAKE_LOCK RECEIVE C2D_MESSAGE CHANGE_WIFI_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.;Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Mergical şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Mergical şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • U

  @Anonim   2023-07-18 00:51:52

  Kimden:US   cihaz:SM-A207M   OS:android 11
  no funciona la parte de los niveles
 • I

  @Anonim   2023-06-27 01:50:37

  Kimden:ID   cihaz:RMX1821   OS:android 10
  ini gimana ajg bahasa China. pake Google translate juga malah nggak ngerti harus gimana katanya sih harus masukin nama sama id pas di coba g bisa, kayanya harus pake kotak game baifen China tapi pas di cari di google g ada bgstlah
 • B

  @Anonim   2023-06-19 07:04:35

  Kimden:BR   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 10
  o aplicativo simplesmente não abre
 • T

  @Anonim   2023-05-02 05:27:05

  Kimden:TR   cihaz:GM 9 Pro   OS:android 9
  oyun indirilemiyor
 • G

  @Anonim   2022-09-15 14:44:37

  Kimden:GB   cihaz:SOV36   OS:android 9
  It said nees update can't play it
 • I

  @Anonim   2022-09-01 22:07:01

  Kimden:ID   cihaz:SM-M115F   OS:android 12
  need the newest version, however i dont like the game so i quit
 • U

  @Anonim   2022-07-31 01:07:05

  Kimden:US   cihaz:V2130   OS:android 12
  I think this was not the same game when you install it. it's different
 • G

  @Anonim   2022-07-10 19:12:54

  Kimden:GB   cihaz:SM-A207F   OS:android 11
  #HappyMod# not loading
 • K

  @Anonim   2022-06-05 22:45:35

  Kimden:KR   cihaz:SM-N976N   OS:android 12
  Khi bắt đầu trò chơi, thời tiết đang mưa mà không có nhóm nhỏ thì làm thế nào để loại bỏ vũng nước? :(
 • K

  @Anonim   2022-05-24 13:34:29

  Kimden:KR   cihaz:SM-N976N   OS:android 12
  This game is not unlimited diamonds. :(
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Mergical şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Mergical

 • T

  @Anonim   2022-03-13 23:17:28

  Kimden:TR   cihaz:realme RMX2030   OS:android 10
  tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para LÜTFEN YAPİNNNNNNNNNNNNNNNNNn NOLURRRRRRR
 • G

  @Anonim   2022-02-28 05:20:46

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2007J3SG   OS:android 11
  need a working update, I downloaded from it's original source and it's crashed my full game
 • G

  @Anonim   2022-02-22 06:48:47

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G955F   OS:android 9
  please do a working updated of the game.. thank you
 • A

  @Anonim   2021-12-15 06:58:36

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A705FN   OS:android 11
  بلييييزالتحديت الجديدمش عارفه افتح اللعبه1.2.53التحديث باقرب وقت بلييييييييييييييييييييييززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز
 • I

  @Anonim   2021-09-30 07:36:08

  Kimden:IT   cihaz:realme RMX1993   OS:android 11
  please, upload new version! 1.2.53
 • E

  @Anonim   2021-09-11 09:48:39

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-J710MN   OS:android 8.1.0
  Nueva actualización. Por favor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • A

  @Anonim   2021-08-28 16:19:56

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-T290   OS:android 9
  تحديث جديد مال والماس لا نهائي.............................
 • I

  @Anonim   2021-06-17 22:08:12

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد
 • T

  @Anonim   2021-06-14 00:11:43

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-A715F   OS:android 11
  Mergical oyununun gelmesini istiyorum....................
 • R

  @Anonim   2021-03-09 20:44:54

  Kimden:RU   cihaz:ZTE ZTE Blade L8RU   OS:android 9
  пожалуйста обновите игру и версию мода до версии.1.2.41
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Mergical şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (99) Sürümler of Mergical şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme