HappyMod › Games › Casual › Mergical Mod
Mergical Mod

Mergical şık APK 1.2.162 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-07-11

Mergical şık değiştirilmiş bir versiyonudur Mergical tarafından geliştirildi Puzzle Game Club. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Ne kadar çok altın para kullanılırsa, o kadar çok elmas... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Mergical 1.2.162 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMergical şık APK 1.2.162 [Sınırsız para]
versiyon1.2.162
Güncelleme açık2024-07-11
Boyut880.85 MB
Mod BilgisiNe kadar çok altın para kullanılırsa, o kadar çok elmas yeterli olur 1. Oyunu İngilizce'ye ayarlamayın, aksi ...
geliştiriciPuzzle Game Club
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininMergical
Orijinal apk'yı indirinMergical (880.85 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Mergical-Fun Match Island Game şık APK
Bağlantılar İndir:

Mergical şık APK 1.2.162 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (880.85 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Mergical şık APK 1.2.162 [Sınırsız para]

Ne kadar çok altın para kullanılırsa, o kadar çok elmas yeterli olur


1. Oyunu İngilizce'ye ayarlamayın, aksi halde yeniden ayarlayıp oyun verilerini temizleyemezsiniz!
2. Lütfen internete erişmek için bilimi kullanın.
3. Oyun bağlantılı, başlıklı olabilir!

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Sıfırdan bir ada yaratın.

Oyuna ıssız bir ada ile başlıyorsunuz. Şu anda bozulmamış ve bozulmamış. Adanın sahibi olarak, adanızı inşa etmeniz ve dekore etmeniz gerekir. Bunlara nesneler yerleştirerek mevcut boş kutuları kullanabilirsiniz. Bunu yapmak kısıtlama yerine bir rahatlık hissi yaratır. Mergical-Fun Match Island oyunu, keşfetmek ve fethetmek için birçok seviye sunar. İstediğiniz herhangi bir pozisyonda parklar, ağaçlar ve çiçekler inşa edebilirsiniz. Ayrıca binalar inşa edebilir ve her şeyi kendi yolunuzda güzel olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bununla birlikte, yaratımlarınıza hayran olmak için insanları çekmek için estetik bir tada sahip olmanız gerekir.

# Bir profesyonel gibi etkileşim şeklinizi nasıl oluşturacağınızı öğrenin.

Oyunun birincil odak noktası yaratıcılıktır, çünkü yaratıcı katılımcının oynama zamanlarının tadını çıkarmasını istiyor. Bu bir endişe değil çünkü Yaradan katılımcıların birbirleriyle rekabet etmesini istemiyor. Bir katılımcının sanat eseri güzel olmalı, ancak bu amaç için gerekli olmamalıdır. Dekorasyonu bitirdikten sonra, alanınız eskisinden çok daha muhteşem ve çarpıcı görünüyor. Bunun nedeni, kaotik görünümün tüm karmaşanın çıkarılması nedeniyle uyumlu bir görünüme dönüşmesidir. Rastgele nesneler kullanmak yerine bir boşluğa renkli dekorasyon eklemek, farkı daha da belirgin hale getirir. Bir adayı bir sonraki göreviniz olarak yenileyerek hem canlı hem de yaşanabilir bir şehir yaratmanız gerekir. Bir adayı dinamik bir şehre yenilemek için bir hatta evler inşa etmeniz gerekir. Evlerinizi inşa etmek için katalogdan masalar, sandalyeler, dolaplar ve diğer armatürler satın almanız gerekir. Ayrıca, eşyaları ödemek için isteğe bağlı görevler aracılığıyla altın ve elmas satın almanız gerekir. İç tasarım kısmı oldukça basittir, ancak her ev için ek düşünce gerektirir.

# Kritik detaylar üretim için hayati önem taşır.

Oyun sevimli karakterlerini koruyacak; Evler veya yaşanacak yerlerle adalarda yaşayan erkek ve kızlar. Oyuncuya bitkilere bakma veya ev inşa etme gibi görevleri yerine getirmelerine yardımcı olabilirler. Adanın belirli bir kısmına dokunarak, karakterler o yere taşınır ve oyuncunun istediği her şeyi gerçekleştirir. Bir oyunun karakterlerini tasarlarken önemli bir husus görünüşüdür. Bu, daha canlı ve nüfuslu bir atmosfer yaratarak çevredeki atmosferin canlılığını artırmaya yardımcı olabilir. Faraway adalarından gelen ziyaretçiler de geliri artırmaya yardımcı olmakla kalacak, aynı zamanda adaları gezmek için ziyaret eden turistler de yardımcı olacak. Mergical-Fun Match Island oyunu oynamak, hafif bir oyun oynamak isteyen biri için harika bir fikirdir. Yetenekli bir inşaat mühendisi olmanın ve adalarını daha da güzel hale getirmenin en iyi yolu.

# Bu ürünün temel özellikleri şunları içerir: Bluetooth özelliği, cihazı kontrol etmeye yardımcı olan bir uygulama ve altı saate kadar pil ömrü.

Kendi adanızı satın almak için 600'den fazla farklı ürünle tasarlayın. Serbestçe edinilebilir ve kullanılabilirler. Komik ve sevimli karakterlerle gölgeli, ada daha parlak parlıyor. Hoş, neşeli renklerle oynamak, deneyimin yoğunluğunu arttırır. Fotoğrafların 3D olarak görsel olarak çarpıcı ve gerçekçi olması amaçlanmıştır.

# Oyun çeşitli sistemlerde oynanabilir.

Mergical, yeni toprakları keşfetmek ve refahı getirmek için görevli bir oyundur. Herkes orta konfigürasyona sahip sistemlerde esprili oynayabilir; Oyuncunun deneyimini bozan ve çok fazla bellek kullanmayan çok fazla faktörü yoktur. Oyunun Milyon Plus, başarısını kanıtlıyor. Oyuncuları olumlu deneyimler bildiriyor ve bunun için oyuna teşekkür ediyor. Yayıncı, amaçlanan kitle için sorunları ortadan kaldırırken ürünlerini sürekli olarak geliştirir. Yeni güncellemeler, oyun oynarken oyuncuların keşfedebileceği yeni unsurlar eklemeye devam ediyor.

# Gizemli, gerçekçi grafikler oyunun gerçekçilik ve mistisizm havasına katkıda bulunur.

Merjik oynarken, arazinizi ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu, evinizin düzenini değiştirmenizi ve istediğiniz gibi dekore etmenizi sağlar. Mergical, iyi tasarlanmış alanlar ve karakterler ekleyerek oyunculara benzersiz bir ev sunar. Bu topraklar her zaman büyüyen bitkilerle yeşil çimlere sahip olmadığından, refah göstermeleri olağandışıdır. Birçok oyuncu bu toprakların keşfedilmesi fikrinden etkileniyor ve nedenini öğrenmek için hevesli. Oyun ilerledikçe, toprak orijinal durumuna geri dönmeye çalışırken solmaya başlar. Buna ek olarak, oyun sadece sahip oldukları topraklardaki oyunculara açıktır - diğer bulut oluşumlarından. Bu, oyuncuları yeni adaları keşfetmeye ve dünyadaki topraklarını genişletmeye teşvik ediyor.

# Bir oyunun basit bir oyuna sahip olabilmek için makul hesaplamalara sahip olması gerekir.

Mergical'in oyununun anlaşılması kolaydır, bu da onu herkes için erişilebilir hale getirir. Öğrencilerin birçok beceride yetkin olmalarını gerektirmez, bunun yerine tanıdık bitkilerle tek bir oyun ekranına sahiptir. Oyuncular seçtikleri bitkileri topladıktan sonra, onları hemen yeni bir şekle dönüştürmeleri gerekir. Mevcut seviyenin ihtiyaçlarını karşılamak için ağaçları sürekli birleştirmelisiniz. Her ekran için oluşturulan ağaç sayısı gibi gerekli konumlandırma gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Bunu başarmak, görevi bitirmenizi sağlayacaktır. Bir oyunun misyonunu tamamlamak için, bu tür bir oyun oynarken oyun tarzınızı dikkatlice düşünmelisiniz. Oyuncular, parçaları farklı yerlere taşıyarak adaları birleştirebilirler. Bu, oyuncuların benzersiz bir oyun tarzı oluşturmalarını ve aynı zamanda belirli oyun içi stratejileri genişletmelerine olanak tanır. Her ekrandaki misyonuna dikkat ederek her aşamanın tamamlanma seviyesine dikkat edin. Üç yıldız, başlamadan önce görebileceğiniz bir sahnenin tamamlandığını gösterir. Her yıldızı elde etmek için gereksinimleri görmek için bunları tıklayabilirsiniz.

# Mergical şık APK 1.2.162 [Sınırsız para] Özellik:

Fantastik Mergical Adası'na hoş geldiniz! Burası büyülü fantezilerle dolu gizemli bir ülke. Burada kayıp dünyayı keşfedebilir, ayrıca tercihinize göre adayı inşa edip tasarlayabilirsiniz! Mükemmel bir birleştirme ve inşa etme oyunu! Bir büyücünün yaptığı büyü nedeniyle, bu adadaki tüm yaşam formları dinlenme halindedir, kalın bulutlar bir zamanlar müreffeh ve güzel bir şehir olan bu yeri kapatmıştır. Müziğin gücüyle tesadüfen bu topraklara geldiniz, birleştirme ve bulmaca çözme yeteneğinizi kullanarak bu toprakları uyandırabilir ve eski haline döndürebilirsiniz. Yeteneğiniz ve çabanızla antik ciltleri, sıra dışı bitkileri veya çiçekleri toplayabilir, sanatsal binalar (evler, eğlence parkı, mobil park vb.) ve zarif müzik aletleri. Bu arada, uyandırılmayı bekleyen sevimli kediler gibi bazı sihirli yaratıklar da var; uyandıklarında adayı yeniden inşa etmede en iyi arkadaşlarınız olacaklar! Hayalinizdeki evi inşa etmeye hazır mısınız? Şimdi başlamanın en iyi zamanı! Özel ÖzelliklerKarakter Tasarımı * Çeşitli karakter özellikleri. 14'e kadar farklı karakter türünün kilidini açmak için birleştirin; her tür size adanızı daha zengin ve renkli hale getirecek benzersiz bir dizi öğe getirir. Adayı uyandırmak için öğeleri birleştirin* Etkileşim kurmanız ve birleştirmeniz için 600'den fazla öğe türü .* 3 özdeş parçayı yan yana yerleştirin ve sonraki muhteşem şeylere tanık olun.* Bu toprakları restore etmenize yardımcı olacak büyülü ve gizemli müzik notalarını toplayın.* Toplanan malzemeleri binalarınızı yeniden tasarlamak veya yükseltmek için kullanın. Çeşitli oyun ve görevler* Muhteşem adanızı dekore etmek için benzersiz ve zarif binaları kullanın.* Sınırsız bir keşif ve oyun için eğlenceli ve heyecan verici seviye. Hemen indirin ve yeni dünyanızı tasarlayın!

Sıfırdan bir ada yaratın.
Bir profesyonel gibi etkileşim şeklinizi nasıl oluşturacağınızı öğrenin.
Kritik detaylar üretim için hayati önem taşır.
Bu ürünün temel özellikleri şunları içerir: Bluetooth özelliği, cihazı kontrol etmeye yardımcı olan bir uygulama ve altı saate kadar pil ömrü.
Oyun çeşitli sistemlerde oynanabilir.
Gizemli, gerçekçi grafikler oyunun gerçekçilik ve mistisizm havasına katkıda bulunur.
Bir oyunun basit bir oyuna sahip olabilmek için makul hesaplamalara sahip olması gerekir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Mergical şık APK 1.2.162 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Mergical-Fun Match Island Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Mergical-Fun Match Island Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Mergical-Fun Match Island Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Mergical-Fun Match Island Game arayın.

# Tam Özellikler Mergical şık APK 1.2.162 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut54.2MB
versiyon1.2.162
Sürüm Kodu425
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fil fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID READ_EXTERNAL_STORAGE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION GET_COMMON_DATA POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE BILLING ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_TOPICS C2D_MESSAGE CHANGE_WIFI_STATE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların değişmesine izin verir
Wi-Fi bağlantı durumu.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Mergical şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Mergical şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • B

  @Anonim   2024-07-09 12:11:46

  Kimden:BR   cihaz:SM-M127F   OS:android 13
  nao funciona
 • B

  @Anonim   2024-07-09 12:11:23

  Kimden:BR   cihaz:SM-M127F   OS:android 13
  nao funcina
 • E

  @Anonim   2024-07-08 22:27:53

  Kimden:EG   cihaz:Redmi Note 7   OS:android 10
  ممتاز
 • A

  @Anonim   2024-07-07 05:38:51

  Kimden:AE   cihaz:SM-T515   OS:android 11
  ffffffffg
 • I

  @Anonim   2024-07-07 03:29:59

  Kimden:IN   cihaz:2312DRAABI   OS:android 13
  very good
 • B

  @Anonim   2024-07-06 11:03:47

  Kimden:BR   cihaz:SM-M127F   OS:android 13
  amo esse jogo
 • B

  @Anonim   2024-07-06 11:03:34

  Kimden:BR   cihaz:SM-M127F   OS:android 13
  otimo jogo
 • K

  @Anonim   2024-05-22 17:26:09

  Kimden:KR   cihaz:SM-A346N   OS:android 14
  not 1.2.59
 • T

  @Anonim   2024-04-11 05:32:51

  Kimden:TR   cihaz:M2101K7BG   OS:android 13
  açılmıyor
 • B

  @Anonim   2024-03-29 01:38:27

  Kimden:BR   cihaz:Lenovo TB-J616F   OS:android 12
  .....
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Mergical şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Mergical

 • T

  @Anonim   2022-03-13 23:17:28

  Kimden:TR   cihaz:realme RMX2030   OS:android 10
  tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para tüm bölgeler açık ve sınırsız elmas ve para LÜTFEN YAPİNNNNNNNNNNNNNNNNNn NOLURRRRRRR
 • G

  @Anonim   2022-02-28 05:20:46

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2007J3SG   OS:android 11
  need a working update, I downloaded from it's original source and it's crashed my full game
 • G

  @Anonim   2022-02-22 06:48:47

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G955F   OS:android 9
  please do a working updated of the game.. thank you
 • A

  @Anonim   2021-12-15 06:58:36

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A705FN   OS:android 11
  بلييييزالتحديت الجديدمش عارفه افتح اللعبه1.2.53التحديث باقرب وقت بلييييييييييييييييييييييززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز
 • I

  @Anonim   2021-09-30 07:36:08

  Kimden:IT   cihaz:realme RMX1993   OS:android 11
  please, upload new version! 1.2.53
 • E

  @Anonim   2021-09-11 09:48:39

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-J710MN   OS:android 8.1.0
  Nueva actualización. Por favor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • A

  @Anonim   2021-08-28 16:19:56

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-T290   OS:android 9
  تحديث جديد مال والماس لا نهائي.............................
 • I

  @Anonim   2021-06-17 22:08:12

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد اريد
 • T

  @Anonim   2021-06-14 00:11:43

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-A715F   OS:android 11
  Mergical oyununun gelmesini istiyorum....................
 • R

  @Anonim   2021-03-09 20:44:54

  Kimden:RU   cihaz:ZTE ZTE Blade L8RU   OS:android 9
  пожалуйста обновите игру и версию мода до версии.1.2.41
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Mergical şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (127) Sürümler of Mergical şık

 • Mergical Mod Apk 1.2.162 [Sınırsız para]

  Mergical Mod Apk 1.2.162 [Sınırsız para]

  Ne kadar çok altın para kullanılırsa, o kadar çok elmas yeterli olur

  1. Oyunu İngilizce'ye ayarlamayın, aksi halde yeniden ayarlayıp oyun verilerini temizleyemezsiniz!
  2. Lütfen internete erişmek için bilimi kullanın.
  3. Oyun bağlantılı, başlıklı olabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.161 [Sınırsız para]

  Mergical Mod Apk 1.2.161 [Sınırsız para]

  Ne kadar çok altın madeni para kullanılırsa, o kadar çok elmas yeterli

  1. Oyunu İngilizce olarak ayarlamayın, aksi takdirde oyun verilerini yeniden yüklemek veya temizlemek için tekrar ayarlayamazsınız!
  2. İnternete erişmek için lütfen bilimi kullanın.
  3. Oyun bağlı, başlıklı olabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.160 [Sınırsız para]

  Mergical Mod Apk 1.2.160 [Sınırsız para]

  Ne kadar çok altın para kullanılırsa, o kadar çok elmas yeterli olur

  1. Oyunu İngilizce'ye ayarlamayın, aksi halde yeniden ayarlayıp oyun verilerini temizleyemezsiniz!
  2. Lütfen internete erişmek için bilimi kullanın.
  3. Oyun bağlantılı, başlıklı olabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.159 [Sınırsız para]
 • Mergical Mod Apk 1.2.153 [Sınırsız para]

  Altın madeni paraların kullanımı azalmaz, ancak elmasları kilitlemek sınırsızdır! Oyunu İngilizce olarak ayarlamayın, aksi takdirde oyun verilerini yeniden yüklemek veya temizlemek için tekrar ayarlayamazsınız!
  2. Kart yükü, lütfen VPN kullanımını kullanın.
  3. Oyun bağlı, yasak olabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.152 [Sınırsız para]

  Altın madeni paraların kullanımı azalmaz, ancak elmasları kilitlemek sınırsızdır! Oyunu İngilizce olarak ayarlamayın, aksi takdirde oyun verilerini yeniden yüklemek veya temizlemek için tekrar ayarlayamazsınız!
  2. Kart yükü, lütfen VPN kullanımını kullanın.
  3. Oyun bağlı, yasak olabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.151 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

  - ücretsiz uygulama içi satın almalar
  - ücretsiz alışveriş
 • Mergical Mod Apk 1.2.150 [Sınırsız para]

  Altın paraların kullanımı azalmaz ama artar, elmasların kilitlenmesi sınırsızdır! Oyunu İngilizce'ye ayarlamayın, aksi takdirde oyun verilerini yeniden yüklemek veya temizlemek için tekrar ayarlayamazsınız!
  2. Kart yükleme, lütfen VPN KULLANIN.
  3. Oyun bağlandı, yasaklanabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.149 [Sınırsız para]

  Altın paraların kullanımı azalmaz ama artar, elmasların kilitlenmesi sınırsızdır! Oyunu İngilizce'ye ayarlamayın, aksi takdirde oyun verilerini yeniden yüklemek veya temizlemek için tekrar ayarlayamazsınız!
  2. Kart yükleme, lütfen VPN KULLANIN.
  3. Oyun bağlandı, yasaklanabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.148 [Sınırsız para]

  Altın paraların kullanımı azalmaz ama artar, elmasların kilitlenmesi sınırsızdır! Oyunu İngilizce'ye ayarlamayın, aksi takdirde oyun verilerini yeniden yüklemek veya temizlemek için tekrar ayarlayamazsınız!
  2. Kart yükleme, lütfen VPN KULLANIN.
  3. Oyun bağlandı, yasaklanabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.147 [Sınırsız para]

  Altın paraların kullanımı azalmaz ama artar, elmasların kilitlenmesi sınırsızdır! Oyunu İngilizce'ye ayarlamayın, aksi takdirde oyun verilerini yeniden yüklemek veya temizlemek için tekrar ayarlayamazsınız!
  2. Kart yükleme, lütfen VPN KULLANIN.
  3. Oyun bağlandı, yasaklanabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.146 [Sınırsız para]

  The use of gold coins does not decrease but increases, locking diamonds is unlimited!
  【Notice】
  1. Do not adjust the game to English, otherwise you cannot adjust it back to reinstall or clean up the game data!
  2. Card load, please use the USE VPN.
  3. Game connected, may be ban!
 • Mergical Mod Apk 1.2.145 [Sınırsız para]

  Altın paraların kullanımı azalmaz ama artar, elmasların kilitlenmesi sınırsızdır! Oyunu İngilizce'ye ayarlamayın, aksi takdirde oyun verilerini yeniden yüklemek veya temizlemek için tekrar ayarlayamazsınız!
  2. Kart yükleme, lütfen VPN KULLANIN.
  3. Oyun bağlandı, yasaklanabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.144 [Sınırsız para]

  Altın paraların kullanımı azalmaz ama artar, elmasların kilitlenmesi sınırsızdır! Oyunu İngilizce'ye ayarlamayın, aksi takdirde oyun verilerini yeniden yüklemek veya temizlemek için tekrar ayarlayamazsınız!
  2. Kart yükleme, lütfen VPN KULLANIN.
  3. Oyun bağlandı, yasaklanabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.143 [Sınırsız para]

  Altın paraların kullanımı azalmaz ama artar, elmasların kilitlenmesi sınırsızdır! Oyunu İngilizce'ye ayarlamayın, aksi takdirde oyun verilerini yeniden yüklemek veya temizlemek için tekrar ayarlayamazsınız!
  2. Kart yükleme, lütfen VPN KULLANIN.
  3. Oyun bağlandı, yasaklanabilir!
 • Mergical Mod Apk 1.2.142 [Sınırsız para]

  Altın madeni paraların kullanımı azalmaz, ancak elmasları kilitlemek sınırsızdır! Oyunu İngilizce olarak ayarlamayın, aksi takdirde oyun verilerini yeniden yüklemek veya temizlemek için tekrar ayarlayamazsınız!
  2. Kart yükü, lütfen VPN kullanımını kullanın.
  3. Oyun bağlı, yasak olabilir!
 • Daha...[+]

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme