HappyMod › Games › Action › Canavarlar Katil Pro:Suikastçı Mod
Canavarlar Katil Pro:Suikastçı Mod

Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık APK 0.32.3.621 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Güncelleme açık: 2021-11-28

Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık değiştirilmiş bir versiyonudur Canavarlar Katil Pro:Suikastçı tarafından geliştirildi Pridegamesstudio Ou Plc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Monster Killer Pro - Assassin, Archer Hero Shooter v0.32.3.6... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Canavarlar Katil Pro:Suikastçı 0.32.5.1605 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCanavarlar Katil Pro:Suikastçı şık APK 0.32.3.621 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]
versiyon0.32.3.621
Güncelleme açık2021-11-28
Boyut118.27 MB
Mod BilgisiMonster Killer Pro - Assassin, Archer Hero Shooter v0.32.3.621 mod
geliştiriciPridegamesstudio Ou Plc
KategoriAction
Google Play'den edininCanavarlar Katil Pro:Suikastçı
Orijinal apk'yı indirinCanavarlar Katil Pro:Suikastçı (138M)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Survival Island: EVO raft şık APK
Live or Die: Zombie Survival şık APK
Live or Die: Survival Pro şık APK
Survival Island: EVO raft pro şık APK
Survival Island: EVO 2 şık APK
The Last Maverick - Survival şık APK
Live or Die: survival şık APK
Jurassic Survival Island EVO şık APK
The Last Maverick Survival PRO şık APK
Exile: Survival Games Online şık APK
Survival Island: EVO 2 şık APK
Jurassic Survival Island EVO PRO şık APK
Survival Island: EVO 2 PRO şık APK
Monster Killer Pro - Shooter şık APK
Monster Killer: Shooter Games şık APK
Ocean Motion - One Finger Survival şık APK
Bağlantılar İndir:

Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık APK 0.32.3.621 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (138M)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (138M)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık APK 0.32.3.621 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Özellik V1 Özellik:
Azaltılmaması için yeterli para birimi kullanın. Google Market 1,99 dolar iyi bir oyun, ücretsiz ödeme oyunları!

Özellik V2 Özellik:
sınırsız para

Özellik V3 Özellik:
Ücretsiz Alımlar

Özellik V4 Özellik:
sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Süper güçlerle dünyayı kötülükten koruyun.

Suçlular şiddetli, savaşan uyumsuzlar. Her zaman yanlarındaki insanlardan incinmenin veya çalmanın yollarını ararlar. Şehirde faaliyet gösteren suçlular mümkün olan en kısa sürede tanımlanmalı ve yok edilmelidir. Nüfusun şimdi adalet ve barışa ihtiyacı var.

# Yukarı ve bizimle savaşın!

Oyun Monster Killer Pro - Assassin, Archer Hero Shooter'da, oyuncular düşmanlarla gerçekçi manzaralarla yüzleşebilecekler. Her savaş boyunca, oyuncular gangsterlere ve diğer kötü adamlara karşı yüzleşmek zorunda kalacaklar. Oyuncular patronu yenmek için deneyime ve olağanüstü işleme yeteneklerine ihtiyaç duyarlar. Her seviyenin zorluğu her ek seviyede artar. Oyuncular her göreve çok dikkat etmeli ve bir sonrakine devam etmelidir.

# Olağanüstü ödüller ve ilgi çekici bir koleksiyon bu projeyi vurgulamaktadır.

Bu oyun, oyuncuları düşmanlarını yenmek için yaylar, bıçaklar, silahlar ve hatta yumruklar kullanarak görevlendirir. Ayrıca, bir seviyeyi tamamladıklarında otomatik olarak bonus toplayarak bıçaklar ve silahlar gibi daha büyük silahlara erişebilirler. Ancak, duruma dayalı en etkili silahı seçmek zor olabilir. Bunun nedeni, bazı silahların kaynak israfında diğerlerinden daha az verimli olacağıdır. Sonuç olarak, oyuncuların verimliliği en üst düzeye çıkarmak için kaynak kullanımlarıyla stratejik olmaları gerekir. Oyun Monster Killer Pro - Assassin, Archer Hero Shooter, kötülüğe karşı savaşmanız gerekecek. Oyundaki kötü yaratıkları öldürerek ve baskıya karşı savaşarak gerçek bir kahraman olabilirsiniz. Bu herkes için heyecan verici ve unutulmaz bir deneyim olacak; Ayrıca yeni eğlence fırsatları da sağlayacaktır.

# Resmi wiki girişi ile Monster Killer Pro hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ripper Jack ve Axlar-Björn ünlü Victoria seri katillerdir. Canavarlarla bir avcı olarak veya Monster Killer Pro'da avlanan olarak savaşın. İki seçenekten biri sizin için kullanılabilir.

# Komplo

1800'lerin sonunda, Victoria Londra gece ve gündüz ölümle doluydu. Sokakları yaşam ve refahla doluydu, ancak bir karanlık şehri her iki uçta da altüst etti. Bu oyun bu tarih döneminde gerçekleşir. Gece gizlenen kana susamış yırtıcılar, katillerden kana susamış zombilere kadar şehri geçiyor. Şu anda sokağa çıkan herhangi bir kişi avlanan bir hayvan olma riskiyle karşı karşıya. Bilgi, beceri ve cesaretle Londralılar karanlık zamanlarından başarılı bir şekilde kaçabilirler.

# Oynanış

Şehirdeki gangsterler, soyguncular, canavarlar ve katiller gibi tüm düşmanca tehditleri yok etmelisiniz. Oyunda ayrıca güvenlik sağlayan gangsterlerin çeteleri de yer alıyor. Oyun, oyuncuların bir sonraki bölüme erişmeden önce belirli bir bölümde yeterli seviyeyi bitirmesini gerektirir. Bir sonraki seviyeye erişmek için, ahşap kasalar ve tuzaklarla birlikte tüm engelleri ve canavarları temizlemelisiniz. Bu, her seviyenin başında belirli bir yere seyahat ederek yapılır. Bazı özel aşamalarda, yaşlı bir Lady NPC ile tanışacaksınız. Eğer onunla karşılaşırsanız size zırh ve sağlık yeniden kalma eşyaları verecektir. Alternatif olarak, NPC'nin sunduğu iki destekten birini kullanmayı seçebilirsiniz.

# Canavarlar

Canavarlar birçok farklı türde gelir; Kazanan bir savaş planı oluşturmak için her birini anlamanız gerekir. Bazıları hızlı bir şekilde hareket ederken, diğerleri uzaktan saldırır veya daha fazla mermi ateş eder. Zaman geçtikçe canavarlar daha fazla hız ve güç kazanır. Ayrıca sağlıkta sürekli iyileşirler. Bir karakter yeteneklerini artırmazsa, hızla daha hızlı ve daha güçlü canavarların avlanacaktır. Patronların birçoğu savaşmak zordur çünkü tehlikeli patronlarla çevrilidir. Ayrıca, son derece tehlikeli etkileyici görünümlü patronlarla uğraşmanız gerekecek. Hasar kirişleri bir engele çarptığında geri döner. Bu, hasar haritası geri dönüşlerle doldurmadan önce onlarla yüzleşmenin önemli olduğu anlamına gelir. Aksi takdirde, gelen saldırıları manevra yapmak ve atlatmak için yer yoktur. Patronu yendikten sonra, Falcı'ndan bir şanslı bir dönüş alırsınız. Bu, oyunculara karakterlerinin istatistiklerine ve daha büyük bonuslarına ek destekler verir.

# Teçhizat

Ek ekipman parçaları, karakterinizin gücü ve sağlık istatistiklerini artırabilir. Monster Killer Pro, bu özellikleri son derece ayrıntılı bir şekilde içerir - oyuncular aynı anda altı parçaya kadar donatabilir. Buna zırh, silah, koruma halkaları, evcil hayvanlar ve halkalar dahildir. Ekipman belirli sayıda istatistik veya yüzdeyle birlikte gelir. Avcı Cape Pelerini 250 sağlık puanı veriyor ve savunmamı%10 artırıyor. Yeteneklerini artırmak için karakterlerinizin ekipmanlarını yükseltebilirsiniz. Bu süreç, Ruby gibi malzemeler gerektirir ve karakterinizi kendilerinin daha yüksek seviyeli bir versiyonuna dönüştürür. Ekipmanı birleştirmek için aynı tipte üç parça toplamanız gerekir. Puristlerin düşmanlarını nerede bulacakları ile ilgilenmeleri gerekmez. Bir düşmanla karşı karşıya kalırken, düşmanı yenerek kayıp ekipmanı kurtarmak önemsizdir. Alternatif olarak, bir mağazadan güvenli dolaplar satın alabilir ve silahlara ve ek ürünlere erişmek için açılabilir. Premium ve çelik dolaplar ortak dolaplardan farklı ekipman içerir. Premium dolaplar genellikle efsanevi ve efsanevi gibi nadir kategorilerden ekipman tutar. Çelik dolaplar sadece ortak ekipman içerir. ———

# Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık APK 0.32.3.621 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma] Özellik:

Ripper Jack'in popüler hikayesini, mağdurların boğazlarını kesen ve hiç silah kullanmayan Londra tanımlanamayan seri katilini hiç duydunuz mu? Van Gogh'un kendisinin bu canavarca takmenin arkasına saklandığını mu düşünüyorsunuz? İzlanda'nın tarihindeki bilinen tek seri katil olan Axlar-Björn ile rekabet edeceğinizi hiç düşündünüz mü? Victoria suçluları, popüler "hitman" veya "Archero", inanılmaz oyun, gerçekçi olarak şiddetli savaşlar Çekim oyunumuzdaki modlar ve daha sert şeyler Çevrimdışı! Eğer kötülükle savaşmak istiyorsanız, yeni bir Batman olmak ve bağımsız bir şekilde adalete adaleti öldürmeye başlamak istiyorsanız, suikastçıların yaptığı gibi, bu eşsiz RPG oyunu indirmek için acele edin. sahip olduğunuz tüm bilgi, beceri ve deneyimleri kullanarak canavarlar, gangsterler, haydutlar ve diğer kötü adamlarla savaşmanız gerekir! Her oyuncu, on dokuzuncu yüzyıldan kalma canlı gerçekçi atmosferine, dar sokakları aracılığıyla dolaşıyor ve marketlerine bir kelimeyle girer - o sıradan bir hayat yaşıyor. Bununla birlikte, akşamları gözlerinizi açık tutmanız gerekir: başkentte alacakaranlık büyük tehlike ve canavarlarla doludur ... tüm tüketen kötülük ve kara büyü geceleri uyanır ... bu kötü canavarlar gizlice yok etmeyi planlıyor Dünya ve Amacınız bu planı engellemektir! Bir kahraman olmak ve liderlik becerilerinizi geliştirmek ister misiniz? Oyunun temel amacı, Londra'nın banliyölerinde tüm canavarları öldürmektir (yanlışlıkla Hackney'de bir silahla rastgele bir dostum vurursanız, insanlar sadece müteşekkir olurdu: D). Oyunun kendisi çok ilginç olacak, çünkü bu çekim oyundaki tüm canavarlar çevrimdışı bir şekilde farklıdır ve inanılmaz sihirli becerilerle donatılmıştır: Bazı düşmanlar kara büyü ve ölümcül büyülerin bir kombinasyonunu kullanır, diğerleri silah kullanabilir ve biri Harika park yetenekleri var! Ama hepsi zor, zalim ve senden çok daha güçlü! Bu RPG sadece anlamsız tek oyunculu bir oyun ya da sıkıcı bir çekim oyunu çevrimdışı değil: her canavar için bireysel bir yaklaşım uygulamanız ve zayıflıklarını hissetmeniz gerekir. Planlarını hayal kırıklığına uğratmak ve sizi cinayet etmelerine izin vermemek için, doğru silahı seçip çok ustaca ateş etmeniz gerekir. Spor tabancalarıyla yapabileceğinizi düşünüyorsanız, o zaman büyük bir hata yapıyorsunuz - sahip olmaya değer bir şey kolay! Öyleyse, Arsenal'inizde aşağıdaki silahlara ve faydalı ekipmanlara sahipsiniz: Chakram - Hindistan'ın alt kibritinden bir atma silahı; Winchester tüfekler; Şarj edilmiş tabancalar; Düşmanınızı vurmak için çoklu atış silahlar; vahşi avcılar ve bowmen için yaylar, oklar ve crossbows; Pek çok farklı silah türünü yapmaz Sadece bir epik okçu, aynı zamanda tüm canavarlarla savaşabilecek ve tüm patronlarını cinayet edebilecek yetenekli bir katil. Oyun görevlerimiz, okçuluktan ormandaki kaya tırmanışı için her şeyi kapsar, farklı seviyelerde ve modları var ve gerçekçi bir oyun kesinlikle bir kahraman gibi hissettirecek! Freaks sadece Oxford Caddesi'nden gelmiyor. Kuşkusuz, bazen kanlı orman çekim savaşlarına katılmanız ve katillerle savaşa girmeniz gerekir. Dikkatli olun, çünkü çok fazla insan kısır ormanda kayboldu ... daha akıllı olmaya çalışın ve aynı anda çok çeşitli yerlerin tadını çıkarırken, sivilleri gerçek kötülükten kurtarın! Bir geek çekerken Birbirinden ve kötülüğü başarıyla savaştıktan sonra, şansınızı artıracak olan yeni özellik - hediye sistemimizi kullanabilirsiniz! Farklı nesneleri açın ve benzersiz bonuslar alın! Bu kadar basit! Maceranıza başlayın, Sevgili Okçu! Gerçek bir kahraman olmanı diliyoruz! Bu oyun unutulmaz bir deneyim olacak!

Süper güçlerle dünyayı kötülükten koruyun.
Yukarı ve bizimle savaşın!
Olağanüstü ödüller ve ilgi çekici bir koleksiyon bu projeyi vurgulamaktadır.
Resmi wiki girişi ile Monster Killer Pro hakkında daha fazla bilgi edinin.
Komplo
Oynanış
Canavarlar
Teçhizat

# Nasıl indirilir ve kurulur Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık APK 0.32.3.621 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Monster Killer Pro - Shooter modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Monster Killer Pro - Shooter mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Monster Killer Pro - Shooter indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Monster Killer Pro - Shooter arayın.

# Tam Özellikler Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık APK 0.32.3.621 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut118.3MB
versiyon0.32.3.621
Sürüm Kodu621
Langaf am ar as az be bg bn bo bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_PHONE_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemciyi uykudan veya ekrandan karartmasını engellemenizi sağlar.
Sistem önyükleme yaptıktan sonra yayınlanan Action_boot_completed'i alın.:

Telefon:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı herhangi bir PhoneAccount'ların bir listesini içeren telefon durumuna sadece erişime izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, Xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikler:
Uygulamaya, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulamanın mobil iletişim (GSM) telefon radyo sistemi için genel sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın sıkıştırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu boşluk yeteneklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak takip etmesi gerekmez.
Bu, Android.Hardware.TouchScreen özelliğinin bir süprüdür.; Uygulama, cihazın iki veya daha fazla puanı bağımsız olarak izlemek için gelişmiş multitouch yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süpretidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya manzara yönünü kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönelimini de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur. # Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır. #:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 30

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (30)

 • U

  @Anonim   2023-03-12 08:48:46

  Kimden:US   cihaz:M2012K11AG   OS:android 12
  otro pedazo de mierda inservible!
 • U

  @Anonim   2023-03-12 08:46:12

  Kimden:US   cihaz:M2012K11AG   OS:android 12
  una total mierda! no pierdan su tiempo y datos descargando este juego mal modeado
 • U

  @Anonim   2022-04-01 09:04:14

  Kimden:US   cihaz:SM-N986U   OS:android 12
  does not work, force close for me
 • B

  @Anonim   2022-03-23 07:40:29

  Kimden:BR   cihaz:moto g(30)   OS:android 11
  uma bela merda, não abre o jogo
 • B

  @Anonim   2022-03-16 13:46:32

  Kimden:BR   cihaz:Redmi 7   OS:android 10
  não carrega o jogo!!!
 • T

  @Anonim   2021-12-20 07:34:22

  Kimden:TR   cihaz:SM-G960F   OS:android 10
  açılmıyor oyuna girmiyor
 • B

  @Anonim   2021-11-28 06:18:38

  Kimden:BR   cihaz:SM-M305M   OS:android 10
  O jogo não carrega.
 • R

  @Anonim   2021-11-22 19:23:21

  Kimden:RU   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  Висит на загрузке¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • I

  @Anonim   2021-11-07 19:11:49

  Kimden:IT   cihaz:Redmi Note 5   OS:android 9
  beh che dire, sono da 1 ora e mezza ad aspettare che si connetta al server ma non va... mi dispiace ma non posso dare altro che una stella.
 • R

  @Anonim   2021-10-21 21:10:58

  Kimden:RU   cihaz:MI 8 Lite   OS:android 9
  не работает ничего на главном экране загрузка зависла уже 1ч жду и ничего
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Canavarlar Katil Pro:Suikastçı

 • B

  @Anonim   2022-04-06 04:07:01

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(6) plus   OS:android 9
  Atualizem para a nova versão, o mod não funciona mais, o jogo nem se quer abre
 • R

  @Anonim   2022-02-17 01:16:07

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7   OS:android 10
  qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuiopasdfghjklzxcvb
 • T

  @Anonim   2021-12-09 21:55:04

  Kimden:TH   cihaz:samsung SM-A750GN   OS:android 10
  6ถ6ภุพึพึพึพึะะคะเร้รอาอยนัดร้กสีะกากะรีะกีพหีะีดัะกะกัะักัะกีัะักัีพกะกีีะกัะกีดะดะดีัดี
 • B

  @Anonim   2021-06-18 09:12:10

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G920I   OS:android 7.0
  bom de mais jdoajrhwiwbbeishbwidbskaobdjeownrienrjrnwonrjwonrkw0mrne9jrne8endnnspwnrnsonrnsojejrkekrnnskrnnskrkwm
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (16) Sürümler of Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Canavarlar Katil Pro:Suikastçı şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme