HappyMod › Games › Racing › OTR - Offroad Car Driving Game Mod
OTR - Offroad Car Driving Game Mod

OTR - Offroad Car Driving Game şık APK 1.15.5 [Sınırsız para][Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-02-29

OTR - Offroad Car Driving Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur OTR - Offroad Car Driving Game tarafından geliştirildi Dogbyte Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sınırsız Para Gerçek parayla satılan tüm araçlar aç... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz OTR - Offroad Car Driving Game 1.15.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıOTR - Offroad Car Driving Game şık APK 1.15.5 [Sınırsız para][Kilitli]
versiyon1.15.5
Güncelleme açık2024-02-29
Boyut490.86 MB
Mod BilgisiSınırsız Para Gerçek parayla satılan tüm araçlar açıldı
geliştiriciDogbyte Games
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininOTR - Offroad Car Driving Game
Orijinal apk'yı indirinOTR - Offroad Car Driving Game (490.86 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
OTR - Offroad Car Driving Game şık APK
Offroad Legends 2 şık APK
Blocky Highway: Traffic Racing şık APK
Zombie Offroad Safari şık APK
Blocky Roads şık APK
Offroad Legends - Truck Trials şık APK
Redline Rush: Police Chase şık APK
Dead Venture: Zombie Survival şık APK
Bağlantılar İndir:

OTR - Offroad Car Driving Game şık APK 1.15.5 [Sınırsız para][Kilitli]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (490.86 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler OTR - Offroad Car Driving Game şık APK 1.15.5 [Sınırsız para][Kilitli]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
para

Özellik V2 Özellik:
- para

Özellik V3 Özellik:
Sınırsız Para
Gerçek parayla satılan tüm araçlar açıldı

Özellik V4 Özellik:
Mod, sınırsız paralar

Özellik V5 Özellik:
MOD, Sınırsız Para

Özellik V6 Özellik:
Reklamsız
para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Uygulamanın yeni bir sürümü heyecan verici içerik içerir.

Yol dışı güncelleme süresi, oyunun en ilginç yönlerinden biridir. Birkaç önemli hata düzeltmesi ve yeni özellikler her hafta oyuncuları bekliyor. Oyuncular artık aynı yüzeyde veya yolda seyahat eden oyuncular hakkında bilgileri görüntüleyebilir. Ayrıca dikkat çekici olan, daha uyarlanabilir bir gündüz döngüsünün uygulanmasıdır. Sonuç olarak, birçok kişi bu güncellemeye çekilecek. Yeni farlar ve ek kontroller genellikle arabalara eklenir. Karanlıkta eski arabaların tanımlanmasını kolaylaştırmak için yeni boya kullanılabilir. Güncellemeye benzersiz stillere ve işlevlere sahip yeni araçlar eklenecektir. Oyuncular, deneyimin VIP sürümünde sağlanan bir kamera aracılığıyla sahneyi farklı açılardan gözlemleyeceklerdir.

# Zor arazide bir eğitim kursunu tamamlayarak, arazinin zorluğunun üstesinden geldiniz.

Yolda, oyuncuların başlayabileceği birçok eğitim oturumu içerir. Bunlar eski otomobillerde heyecan verici yeni topraklar ve deneyimler hakkında bilgi veriyor. Oyun, engebeli dağlar, denizler ve ücretsiz hava bölgeleri de dahil olmak üzere birçok farklı araziye sahiptir. Oyuncular çarpışmaları önlemek için sürüş sırasında çevrelerini izlemelidir. Eğitimin sonu, oyuncuların görevlerini yerine getirmeye başladığı anı işaret ediyor. Birçok günlük görev, insanları oyunda yaşam hakkında motive ve heyecanlandırıyor. Oyunda, insanlar sistemin hareketli operasyonuna katılmak için çok çeşitli araçlar kullanıyor. Bir yarış pistinde diğer yarışçıları aşmak, kişinin hız üstünlüğünü kanıtlamanın önde gelen yöntemidir. Ayrıca, zor arazide gezinmek veya bataklık yollarında müzakere etmek, bir yarışmacının Speed ​​King unvanını talep etmesine yardımcı olur. Diğer faaliyetler de önemli faydalar sağlar. Bunlar hava ve deniz araçları yoluyla ulaşım içerir.

# Paragrafta ifade edilen büyük bir araç koleksiyonu oluşturun, koleksiyonun boyutunu ölçmek için bir parafin değeri kullanılır.

Yolda oynarken, oyuncular topladıkları arabalar hakkında övünmeye bayılıyorlar. Birçok insan çok parayla yeni arabalar ister; Bu ortak bir arzu. Bu arzuyu tatmin etmek için, millet ceplerinde madeni paraları kullanarak mağazadan yeni arabalar satın almalıdır. Yüksek kaliteleri nedeniyle, en değerli otomobiller tekneleri ve uçakları içerir. Büyük koleksiyonlara sahip uçaklar ve tekneler mükemmel bir seçimdir çünkü daha fazla kargo veya yolcu tutabilirler.

# Bir yarışçı olarak hayatı deneyimleyin.

Belirli bir aracı kullanmak, yeni yolları keşfetmenize ve zor arazinin üstesinden gelmenize yardımcı olur. Bir sonraki maceranızda size yardımcı olmak için bir sonraki bölümdeki ipuçlarını da kullanabilirsiniz. Diğer birçok oyuncu hızlı yarışlarda veya diğer rekabetçi etkinliklerde size katılabilir. Yarışçıların gücünü değerlendirmenin yanı sıra, skor tablosu da boş eğitim yapmak için en iyi yerdir. Hala ulaşım ve gözlem gibi diğer görevleri yerine getirmemiz gerekiyor.

# Bu ürünün ek temel özellikleri şunları içerir:

Çok çeşitli lisanslı araçları keşfetmek için gerçekçi yarış pistleri ve birden fazla mod sunuyor. Oyun, oyuncunun araçla ilgili sistem ayarlı bir görevi tamamlamasını gerektirir. Yeni içeriğin ortaya çıkışı, araç sürücüsünün yolculuğunu önemli ölçüde değiştirdi. Bu sürümdeki değişiklikler, oyuncuların sistemle etkileşime girmesini kolaylaştırır. Oyunun misyonu, kaba arazide sürüşü içeren karmaşık görevlerin tamamlanmasını içerir. Buna ek olarak, oyun esnek bir açık alanda diğer birçok oyuncu ile bir hız yarışı içerir. Oyuncunun hayal gücünün ötesinde bir araç koleksiyonuna eklemek, onları daha büyük teknelere ve taşıma yeteneklerine sahip uçaklara taşır. Ayrıca, bu işlevi mobil komut gönderileri olarak satın alınabilir. İnsanlar birçok farklı arazi türü boyunca mal ve yiyecek taşırlar. Bu, su üzerinde, bataklıklar ve dağlardan seyahat etmek de dahildir.

# Apar parapsikolojisinde yoldan çıkın.

Ulaştırma sisteminizi kullanarak kendi açık dünyanızın dağlarında yolculuk!

# Bu aracın en az bir yönü saçma bir şekilde komiktir. Bunun mümkün olduğuna inanamıyorum.

Harika bir yarış deneyimi sağlayan birçok yüksek kaliteli 3D yarış oyunu var. Bu oyunların birçoğu oyunculara gerçek yarış pistlerinde olmakla aynı duyguları sunuyor. Ancak, bu oyunların çok cilalı olması gerekiyor. Bu, mizah, çizgi film görüntüleri veya beklenmedik komedi anları olmaması gerektiği anlamına gelir. Google'ı heyecan verici bir sahne, iyi bir simülasyon ve komik durumlarla 3D yarış oyunu aradığımda, hemen cevabı aldım. Yoldan çağrıldı. Yoldan veya OTR'yi daha iyi anlamak için karşılık gelen Wikipedia girişine bakın. OTR, sahil şeridi ve ormanlar gibi parkurlarda ve nüfussuz bölgelerde sürüş eylemidir. İnsanların yürümek için kullandığı yollar çoğunlukla engebeli ve tehlikelidir. Ek olarak, OTR genellikle akarsulara ve orman yollarına yol açan banliyö yollarının keşfedilmesiyle ilişkilidir. Oyunun birçok farklı araç ve arazi özelliği içerdiğini belirtmek önemlidir. Buna ek olarak, oyun bu özelliklerle etkileşim kurmak için kullanılabilecek çok çeşitli kontrol seçenekleri sunar. Bu niyetin yanlış anlaşılması ve oyunun istemeden komik olması mümkündür. Birçok insan bu hızlı tempolu simülatörle oynarken mizah buldu.

# OTR hangi araçtan yola çıkıyor?

All-Terreen araçları, gerçek dünyadaki OTR'lerinkine benzer bir ön tekerlek vurgusu kullanır. Arka tekerlek genellikle daha küçüktür, aracın dengeyi hızla geri kazanmasına yardımcı olur. Motorları küçüktür, ancak yapılarının her yönü dayanıklı, hassas ve güçlüdür. Bu, herhangi bir yolu güven ve kolaylıkla fethetmelerine olanak tanır. Bu oyun Audi, BMW veya Lamborghini'ye benzer agresif görünümlü kamyonetler içeriyor. Bu araçlar ayrıca su veya helikopter üzerinde çalışabilir. Ayrıca, bu oyun yerde ve suda sürülebilen arabalar bulunur. Bu oyunda standart araba taşıma seçenekleri yalnızca 41 seçenek içerir. Hangisi en iyisi?

# OTR - Offroad Car Driving Game şık APK 1.15.5 [Sınırsız para][Kilitli] Özellik:Off The Road - OTR Open World Driving Mod is a racing game with unlimited money. In this mod, you can free to buy anything in the game. This will make this game be easy for you. Enjoy the game!

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.Yeni açık dünya off-road sürüş simülatörü burada! Yoldan Çıkma Zamanı! Teçhizatınızı kendi açık dünyanızın tepelerinde sürün, bir tekneye binin ve adaları keşfedin, bir helikopter seçin ve dağların tepesine özgürce uçun veya huzurlu bir yürüyüşe ihtiyacınız varsa sadece etrafta dolaşın o size kalmış. Para kazanmak ve arabanızı yükseltmek için zorlukları aşın. Daha güçlü, daha hızlı ve daha muhteşem görünmesini sağlayın! Seviye atlamak ve harika ödüller kazanmak için XP kazanın. [HER YERE SÜRÜN] Arabanızın vincini kullanarak en yüksek dağlara tırmanabilirsiniz, hiçbir şey sizi durduramaz. Doğru halat fiziği sayesinde kablo halatı gerçekçi davranır. Denizde seyahat etmek için tekne kullanabilir veya herhangi bir yere kolayca ulaşmak için helikopter uçurabilirsiniz.[SİMÜLASYON]Araçlar için gerçekçi hasar modeli. Düşmeler, çarpışmalar aracınızın şasisini deforme eder. Lastik basıncı simüle edilir, lastikler yüke bağlı olarak deforme olur. Simüle edilmiş su dalgaları, kaldırma kuvveti vb.[ZORLUKLAR]Kontrol Noktası Avı zorluklarını yenmek için hızlı olmaya çalışın, Pathfinder zorluklarında kontrol noktalarına ulaşmak için off-road becerilerinizi kullanın. Taşıma zorlukları için gerekli malzemeleri bulun ve taşıyın![NAKLİYE]Malzemeleri varış noktalarına taşımak için römorkları kullanın veya dünyadaki nesnelere bağlamak ve onları serbestçe sürüklemek için vincinizi kullanın.[VEHICLES]4x4 arabaları, kamyonları, arazi araçlarını kullanın. yol devleri, tekneler, helikopterler! Özellikler: -Güzel manzaraları keşfedin - Kilidi açılacak ve sürülecek 8 araba - Sürülebilir tekneler, helikopterler - Yenilecek tonlarca zorluk - Yeni arabaların kilidini açmak için kart paketleri toplayın - Tonlarca koleksiyon parçası - Fiziksel olarak simüle edilmiş su - Tepelere tırmanın -Mal taşıma-Zorlukların üstesinden gelin-Sonsuz eğlence

Uygulamanın yeni bir sürümü heyecan verici içerik içerir.
Zor arazide bir eğitim kursunu tamamlayarak, arazinin zorluğunun üstesinden geldiniz.
Paragrafta ifade edilen büyük bir araç koleksiyonu oluşturun, koleksiyonun boyutunu ölçmek için bir parafin değeri kullanılır.
Bir yarışçı olarak hayatı deneyimleyin.
Bu ürünün ek temel özellikleri şunları içerir:
Apar parapsikolojisinde yoldan çıkın.
Bu aracın en az bir yönü saçma bir şekilde komiktir. Bunun mümkün olduğuna inanamıyorum.
OTR hangi araçtan yola çıkıyor?

# OTR - Offroad Car Driving Game Brief Introduction

OTR - Offroad Car Driving Game, heyecan dolu bir macera ve adrenalini yüksek bir yarış oyunudur. Bu oyun, zorlu ve engebeli arazi koşullarında araç kullanma becerilerinizi test etmenize olanak tanır. Offroad araçlarını kullanarak, farklı zorluk seviyeleri ve oyun modları ile birbirinden çekişmeli yarışlara katılabilirsiniz. Gerçekçi grafikleri ve etkileyici ses efektleriyle OTR - Offroad Car Driving Game, sizlere unutulmaz bir offroad deneyimi sunmaktadır. Bu harika oyuna hemen katılın ve sınırları zorlayın!

# Nasıl indirilir ve kurulur OTR - Offroad Car Driving Game şık APK 1.15.5 [Sınırsız para][Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan OTR - Offroad Car Driving Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. OTR - Offroad Car Driving Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den OTR - Offroad Car Driving Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında OTR - Offroad Car Driving Game arayın.

# Tam Özellikler OTR - Offroad Car Driving Game şık APK 1.15.5 [Sınırsız para][Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut490.9MB
versiyon1.15.5
Sürüm Kodu258
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET WAKE_LOCK ACCESS_NETWORK_STATE CHECK_LICENSE ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE POST_NOTIFICATIONS AD_ID FOREGROUND_SERVICE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.

vibratör.:

Min Sdk14
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanımı özellikleri:
diğer.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor OTR - Offroad Car Driving Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın OTR - Offroad Car Driving Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 3491

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (3491)

 • I

  @Anonim   2024-07-23 13:38:22

  Kimden:ID   cihaz:CPH1911   OS:android 10
  permainan mobil offroad
 • T

  @Anonim   2024-07-23 12:44:47

  Kimden:TH   cihaz:Infinix X6837   OS:android 13
  good
 • U

  @Anonim   2024-07-23 10:57:45

  Kimden:US   cihaz:moto g(8)   OS:android 11
  te da bien arto dinero
 • U

  @Anonim   2024-07-23 10:07:46

  Kimden:US   cihaz:Infinix X669   OS:android 12
  es muy buena el mod
 • B

  @Anonim   2024-07-23 09:59:02

  Kimden:BR   cihaz:Nokia C01 Plus   OS:android 11
  botar armas
 • B

  @Anonim   2024-07-23 09:51:11

  Kimden:BR   cihaz:moto g(9) play   OS:android 11
  muito bom, mas podia ter os carros já desbloqueados
 • G

  @Anonim   2024-07-23 08:35:46

  Kimden:GT   cihaz:SM-A107M   OS:android 9
  No ay suficiente dinero para comprar todos los autos, solo te alcansa para uno 13 carros . seria suficiente con 9,999,999,999 seria bueno
 • V

  @Anonim   2024-07-23 07:23:59

  Kimden:VN   cihaz:SM-A305F   OS:android 11
  gem hay
 • D

  @Anonim   2024-07-23 05:55:15

  Kimden:DO   cihaz:Infinix X6525   OS:android 13
  n no lhu
 • M

  @Anonim   2024-07-23 05:46:41

  Kimden:MX   cihaz:KFRAWI   OS:android 11
  No de puede descargar
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin OTR - Offroad Car Driving Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler OTR - Offroad Car Driving Game

 • U

  @Anonim   2023-03-25 18:53:09

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2103K19PG   OS:android 12
  so cool
 • A

  @Anonim   2023-03-24 05:31:20

  Kimden:AU   cihaz:BLU G6   OS:android 9
  I really want a mod with all cars unlock and 9B cash
 • C

  @Anonim   2023-03-22 09:57:13

  Kimden:CL   cihaz:HUAWEI AQM-LX1   OS:android 10
  Hola buenas tarde buen suspensión y deseña manejar
 • M

  @Anonim   2023-03-22 05:33:21

  Kimden:MX   cihaz:ZTE ZTE Blade A5 2020   OS:android 9
  no sé apenas lo voy a instalar
 • I

  @Anonim   2023-03-20 21:43:45

  Kimden:IN   cihaz:realme RMX3612   OS:android 13
  unlock all vehicles mod that enjoy for this game
 • U

  @Anonim   2023-03-20 07:47:28

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-S906U   OS:android 13
  can you plsss do unlock all cars and unlimited money plsss
 • P

  @Anonim   2023-03-18 20:35:27

  Kimden:PH   cihaz:vivo V2026   OS:android 11
  mod menu:unlimited money,unlock all vehicles,unlock all map
 • U

  @Anonim   2023-03-18 17:23:34

  Kimden:US   cihaz:realme RMX1921   OS:android 10
 • U

  @Anonim   2023-03-18 04:38:57

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 11
  no sería mejor que implementarán un mod o hack que tenga compras gratis se ahorra lo de perder dinero y los vehículos se conseguirían más facil
 • I

  @Anonim   2023-03-16 18:20:18

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  1kky2250 gxhssiagzjatajafalwgma d d d d d f d de f je d u ad d j w yg d s h d g e thx z.e f.vemef GK d g.f f.t d s f d t.d fr s SG d d ff e d d.d d.f d.f r d r r r ff r t t y d yg g ff f ff h f d db ye
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

OTR - Offroad Car Driving Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (61) Sürümler of OTR - Offroad Car Driving Game şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler OTR - Offroad Car Driving Game şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme