HappyMod › Games › Art & Design › GoDaddy Studio: Graphic Design Mod
GoDaddy Studio: Graphic Design Mod

GoDaddy Studio: Graphic Design şık APK 7.64.0 [Kilitli][profesyonel]

Güncelleme açık: 2024-05-16

GoDaddy Studio: Graphic Design şık değiştirilmiş bir versiyonudur GoDaddy Studio: Graphic Design tarafından geliştirildi Over. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Kilitsiz Profesyonel... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz GoDaddy Studio: Graphic Design 7.64.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıGoDaddy Studio: Graphic Design şık APK 7.64.0 [Kilitli][profesyonel]
versiyon7.64.0
Güncelleme açık2024-05-16
Boyut61.24 MB
Mod BilgisiKilitsiz Profesyonel
geliştiriciOver
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriArt & Design
Google Play'den edininGoDaddy Studio: Graphic Design
Orijinal apk'yı indirinGoDaddy Studio: Graphic Design (61.24 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
GoDaddy Studio: Graphic Design şık APK
Bağlantılar İndir:

GoDaddy Studio: Graphic Design şık APK 7.64.0 [Kilitli][profesyonel]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (61.24 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler GoDaddy Studio: Graphic Design şık APK 7.64.0 [Kilitli][profesyonel]

Kilitsiz Profesyonel

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yüksek kaliteli görüntüler bunun tarafından üretilir.

Görüntü düzenleme araçları için Godaddy Studio'ya bakın. Videolar, resimler, filtreler ve diğer öğelerle çalışmanıza yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. Bu, özellikle tüm özellikleri zahmetsizce kullanılabileceğinden, logolar için ideal hale getirir.

# İstediğiniz görüntüleri eklemek mümkündür.

Godaddy Studio'ya bir resim eklemek, herkesi etkileyen ilk özelliktir. Farklı seçeneklerden seçim yaparak arka plan gibi özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda özellikleri iki farklı arka plana ayırmanızı sağlar; Biri daha belirgin bir önde. Bundan sonra, resminizin genel stiline ince ayar yapabilirsiniz.

# Fotoğraf için doğru filtreyi ve rengi seçin.

Godaddy Studio, görüntülerinizin renklerini tanımlayan bir dizi yararlı seçenekle birlikte gelir. Bu seçenekler arasında parlaklık, doygunluk, kontrast ve diğer unsurların ayarlanması yer alır. Stüdyo ayrıca görmezden gelemeyeceğiniz birçok ek özellik sağlar. Bu uygulama ayrıca çift işlevi sayesinde fotoğraflara bir renk tonu ekler. Sonuç olarak, bu, uygulamaya ilgi duyan herkes tarafından göz ardı edilemez.

# Çeşitli yazı tipleriyle metin ekleyin.

Stüdyo albümünüze içerik eklemek bir yazı tipi seçmeyi gerektirir. Bu seçimi yapmak, albümünüze grafik ve resimler ekleyebileceğiniz için farklı şekillere sahip çeşitli metinler gerektirir. Godaddy stüdyosunda çeşitli renklerle metin ekleyebilirsiniz. Programı başarıyla kullandığınızda, ek resimler veya grafikler eklemeye karar verebilirsiniz. Bu, görüntü düzenleme programları ile ilgili çok fazla deneyime sahipseniz, bulmak kolay olan yazı tiplerini seçmenizi sağlar.

# İstenirse uygulamayı ek video kaynakları ile tamamlar.

Uygulama, kullanıcıların kullanmak istedikleri kaynakları seçmelerine olanak tanır. Uygulamaya farklı tasarımlara sahip 6.000'den fazla grafik eklenmiştir. Renkler büyük bir renk paleti ile değiştirilebilir. Ürünlerinize video eklemek farklı işlevler sağlar. Animasyon efektleri veya başka bir renk ayarı ekleyebilirler. Bunu yapmak, kullanılan videoya görüntülerle aynı mantığı uygular.

# Yeni başlayanlara yardımcı olmak için şablonları kullanın.

Dahil olan şablonlar sayesinde herkes bu uygulamayı kullanabilir. Bu seçenekler, sıfırdan sığmayan veya düzenleme olmayan öğeleri değiştirme gibi çeşitli düzenleme yöntemlerinden seçim yapmanızı sağlar. Dahil olan şablonlar sayesinde herkes bu uygulamayı kullanabilir. Bu seçenekler, sıfırdan sığmayan veya düzenleme olmayan öğeleri değiştirme gibi çeşitli düzenleme yöntemlerinden seçim yapmanızı sağlar.

# Birlikte bulunan araçlarla üreme ile kolajlar ve memler oluşturmak kolaydır.

Uygulama, kolajlar ve el ilanları oluşturmak için görüntüleri birleştirmek için kullanılabilir. Ayrıca memeler oluşturmak için görüntüleri hikayelerle birleştirmek için de kullanılabilir. Kullanıcılar, logo veya el ilanları yapmak için resimleri ve görüntü sayısını seçebilir. Bu uygulama, diğer resimleri daha küçük veya kalite etkilemeden yüksek kaliteli resimler oluşturmak için de kullanışlıdır. Bu özellikler tüketicilerin benzersiz bir ürün oluşturmalarını sağlar. Uygulamanın özellikleri, yaratıcı içerikli logolar, el ilanları ve görüntüler oluşturmanıza yardımcı olur. Kullanıcılar arka planı değiştirebilir ve halihazırda seçilen bir görüntü ekleyebilir. Uygulama, kullanıcıların hızlı bir şekilde resim ve video eklemelerine olanak tanır - renklerini değiştirmek daha da iyi görünmesini sağlar. Farklı yazı tipleri ve formatlarla metin eklemek, bitmiş ürüne güzellik ve efektler katar. Uygulama, dahil edilen şablonlar ve çok sayıda hedef kitle sayesinde yeni başlayanlar için uygundur. Kullanıcıların kullanımı yoluyla kolajlar ve memler oluşturmalarını sağlar.

# Godaddy Studio nedir?

Godaddy Studio, web siteleri, resimler, posterler, kartvizitler, görsel detaylar ve kişisel bloglar tasarlamak için bir mobil uygulamadır. Geniş seçenekleri sayesinde bu tasarımlardan herhangi birini oluşturabilir. Photoshop veya MS Word gibi standart uygulamalar, ekstra görsel ayrıntılar veya resimler eklemek için aynı seçeneklere sahip değildir. Bu harika uygulamayı kullanmak için tasarım yazılımı hakkında çok şey bilmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken, kullanımı kolay doğası sayesinde Godaddy Stüdyo Kütüphanesi'ni anlamak. Basit tasarımı sayesinde bu uygulamada keşfedilecek birçok şey var.

# Android için kolay bir açıklama içeren şık ve modern bir tasarım aracı: modern estetik ile etkili bir şekilde minimalist tasarım.

Ne tür bir işiniz olursa olsun, bu uygulamaya yanınızda ihtiyacınız var. Gerektiğinde yeni fikirler veya önemli kavramlar bulmanıza yardımcı olur. Bir GodAddy Studio hesabı ile çalışmak, kullanıcılara bağımsız bir hesabı yönetme konusunda daha fazla zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Bu faydalar, bir PC'de bazı temel bilgiler gerektiren tasarım becerileri pahasına gelir. Godaddy Studio uygulaması, yarı profesyonel bir tasarımcı olmak için gerekli tüm araçları sağlar. Uygulamanın kütüphanesindeki çeşitli logo şablonları arasından seçim yapabilir veya kendi arka planlarınızı çizebilirsiniz. Bundan sonra, kendi tasarım markanızı oluşturmak için şablonu daha da değiştirebilirsiniz. Godaddy Studio Logo Oluşturma ve Poster Tasarım Araç Seti'nin birçok kullanımı vardır. Çalışma belgeleri için benzersiz görüntüler veya arka plan veya basit POSM (ürün ambalaj) setleri olarak kullanılabilir. Oluşturulduktan sonra kullanıcılar tasarımlarını Instagram, Facebook, Pinterest ve diğer sosyal medya platformlarına gönderebilir; Ayrıca, tüm ekip tarafından kolay erişim için çevrimiçi depolama bulutlarında resim paylaşabilirler.

# Premium bir deneyim sağlayan üst düzey bir görüntü düzenleyicisi.

Görüntülerinizi düzenlemek için Godaddy Studio'nun sezgisel özelliklerini kullanabilirsiniz. Örneğin, arka planı değiştirebilir, maruziyeti ayarlayabilir ve kontrastı ayarlayabilir, cilt kusurlarını kaldırabilir veya perspektifi değiştirebilirsiniz. Uygulamada ayrıca kullanabileceğiniz çok çeşitli filtreler vardır. Görüntüye herhangi bir stil. Godaddy Studio'nun özel meme özelliği ile bir sürü komik mem ve kolaj da oluşturabilirsiniz.

# GoDaddy Studio: Graphic Design şık APK 7.64.0 [Kilitli][profesyonel] Özellik:

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın. Şimdi öğrenin ve markanızı ve kişisel projelerinizi öne çıkarmak için ilham verici şablonlarımızı, araçlarımızı ve efektlerimizi kullanın. Yaratıcılığınızın kilidini açın! Dünyayı şaşırtmak için ihtiyacınız olan tek şey bir uygulama, bir telefon ve baş parmağınız. Over'a abone olduğunuzda şunlara sahip olacaksınız: - 84.000'den fazla grafik. - 350'den fazla yazı tipi - 700'den fazla özelleştirilebilir şablon - En iyi stok fotoğraflara sınırsız erişim - Her gün eklenen yeni içerik • Anında oluşturun: bir şablon seçin veya sıfırdan başlayın. Her iki durumda da çok kolay. • Kişiselleştirin: Metin ekleyin. Fotoğrafları, renkleri, yazı tiplerini, şekilleri ve grafikleri seçin. • Paylaşın: Facebook, Instagram, Snapchat ve daha fazlasında paylaşın. Markanızı oluşturun. Zahmetsiz. Aniden. Çok komik. Logolar siz ve markanız hakkında çok şey anlatır. Kendinizinkini yükleyin ve Over'ın olağanüstü yeni tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olmasına izin verin. Yeni renk damlatma aracımızla tasarımlarınıza renk katın ve dünyayı hayrete düşüren görüntüler yaratın. Marka yaratan bir sosyal medya pazarlama gurusu olmak için ihtiyacınız olan her şey bitti. Güzel, elle seçilmiş ve düzenlemesi kolay fotoğraf şablonlarıyla Over, ister logo, ister kartvizit, ister başka bir şey oluşturuyor olun, markanızın öne çıkmasını sağlayacak etkili içerik oluşturmanıza yardımcı olur. En iyi kısım? Tasarım veya yazılım alanında lisans derecesine gerek yoktur. En İyi Düzenleme Araçları Resimleri bir patron gibi düzenlemenize yardımcı olacak, merakla beklenen maskeleme aracımız (silgi aracı olarak da bilinir) gibi muhteşem düzenleme araçlarını edinin. Fotoğraflardan arka planları kaldırabilecek, etkileyici kaybolan metin efektleri oluşturabilecek ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz. Resimleriniz gösterişli, profesyonel ve tam olarak istediğiniz gibi görünecek. Over ile bir sonraki büyük pazarlama kampanyanızı nasıl oluşturabilirsiniz: • Kapsamlı kitaplığımızdan sosyal medya gönderileri, posterler, reklamlar, el ilanları ve daha fazlası için şablonlar veya yazı tipleri seçin. Geniş Unsplash fotoğraf yelpazemize erişin ve tasarımlarınız için ilham alın... veya sadece gözünüze çarpan resmi kullanın.• Fotoğrafınızı istediğiniz gibi düzenleyin ve iyileştirin.• Tasarımlarınıza benzemesi için grafikler, başlıklar veya logolar ekleyin öne çıkın. • Doğrudan uygulamadan sosyal ağlara gönderin. Dünyanızı tasarlayın Instagram şablonları, Facebook gönderileri, kapaklar, profil fotoğrafları ve daha fazlasıyla sosyal medya oyununuzu geliştirin. İstediğinizi düzenleyin ve ardından doğrudan Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya kanallarına gönderin. Ardından sosyal medyanın ötesine geçin: Bir sonraki dünya turunuza çıkmadan önce harika bir doğum günü kartı, düğün davetiyesi, etkinlik broşürü ve hatta bir albüm kapağı oluşturmak için harika şablonları keşfedin. Çarpıcı Şablonlar Bir profesyonel gibi filtrelemek, maskelemek ve bulanıklaştırmak için özenle seçilmiş, telifsiz fotoğraflar, yazı tipleri, grafikler, şablonlar ve araçlardan oluşan devasa bir kitaplık arasından seçim yapın. Biraz ilhama ihtiyacınız varsa tasarımcılarımız, marka uzmanlarımız ve sosyal medya uzmanlarımız sizi öne çıkaracak ipuçları, trendler ve fikirler sunuyor. Her gün. Özel şablonların ötesine geçin ve yan uğraşınızı ana uğraşınıza dönüştürün, parti başlasın! Bugün daha fazlasını indirin ve bir düğmeye dokunarak markanızı oluşturun. Over Pro, daha sonra otomatik olarak yenilenen yıllık abonelik seçeneğiyle birlikte 7 günlük ücretsiz deneme sunar. Ve eğer bu tür bir taahhüt için hazır değilseniz, aylık seçeneğimizi deneyin. http://madewithover.com/legal.html adresindeki şartlar ve koşullarımızı okuyun. http://madewithover.com/legal.html adresindeki gizlilik politikamızı okuyun. # gizlilikYorumlarınız var mı? [email protected] adresinden bize e-posta gönderin

Yüksek kaliteli görüntüler bunun tarafından üretilir.
İstediğiniz görüntüleri eklemek mümkündür.
Fotoğraf için doğru filtreyi ve rengi seçin.
Çeşitli yazı tipleriyle metin ekleyin.
İstenirse uygulamayı ek video kaynakları ile tamamlar.
Yeni başlayanlara yardımcı olmak için şablonları kullanın.
Birlikte bulunan araçlarla üreme ile kolajlar ve memler oluşturmak kolaydır.
Godaddy Studio nedir?
Android için kolay bir açıklama içeren şık ve modern bir tasarım aracı: modern estetik ile etkili bir şekilde minimalist tasarım.
Premium bir deneyim sağlayan üst düzey bir görüntü düzenleyicisi.

# Nasıl indirilir ve kurulur GoDaddy Studio: Graphic Design şık APK 7.64.0 [Kilitli][profesyonel]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan GoDaddy Studio: Graphic Design modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. GoDaddy Studio: Graphic Design mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den GoDaddy Studio: Graphic Design indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında GoDaddy Studio: Graphic Design arayın.

# Tam Özellikler GoDaddy Studio: Graphic Design şık APK 7.64.0 [Kilitli][profesyonel]

// İndirme Bilgileri //

Boyut61.2MB
versiyon7.64.0
Sürüm Kodu76400
Langen en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='29 POST_NOTIFICATIONS READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO BILLING WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION REORDER_TASKS CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın
sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alır.;Uygulamaya, görevlerin Z sırasını değiştirme izni verir.:

Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Kamera donanım özellikleri:
Uygulama, cihazın arkaya bakan kamerasını kullanır.
Yalnızca ön kameraya sahip cihazlar bu özelliği listelemez; bu nedenle, kameranın hangi yöne baktığına bakılmaksızın uygulamanız herhangi bir kamerayla iletişim kurabiliyorsa bunun yerine android.hardware.camera.any özelliğini kullanın.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E29A70CF57389A797EB568F484EE5548
imza969A40D35CFAC7A04D9BE2D7DF54A433F4929DDD
C081890CF2A1ADF13E56D7B50A4F3D8EDB35B7C46D6CCC732DD997B7E433BE1D
GeçerliThu Jan 31 09:51:12 CET 2019 until: Mon Jan 25 09:51:12 CET 2044
Seri numarası5ecdfb71

// Geliştirici //

Geliştiricixiawanli
OUaa
organizasyonaa
yerelaa
ülkeCN
şehiraa

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor GoDaddy Studio: Graphic Design şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın GoDaddy Studio: Graphic Design şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 38

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (38)

 • Z

  @Anonim   2024-05-01 16:27:28

  Kimden:ZA   cihaz:SM-N970F   OS:android 12
  working but asks to update to latest version
 • U

  @Anonim   2024-05-01 11:08:46

  Kimden:US   cihaz:moto g(20)   OS:android 11
  yes excelente
 • G

  @Anonim   2024-04-08 03:30:38

  Kimden:GB   cihaz:Lenovo TB-X306X   OS:android 11
  hhgbh
 • B

  @Anonim   2024-04-04 04:56:06

  Kimden:BR   cihaz:SM-A325M   OS:android 13
  não funciona... não faz login e às vezes nem abre
 • B

  @Anonim   2024-03-02 08:23:41

  Kimden:BR   cihaz:SM-J410G   OS:android 8.1.0
  good
 • U

  @Anonim   2024-02-25 20:01:21

  Kimden:US   cihaz:moto g(9) plus   OS:android 11
  Good
 • M

  @Anonim   2024-02-21 11:02:39

  Kimden:MX   cihaz:CMA-LX3   OS:android 13
  no tiene nada desbloqueado
 • M

  @Anonim   2023-11-24 05:43:02

  Kimden:MX   cihaz:SM-T733   OS:android 13
  ni siquiera entra.
 • F

  @Anonim   2023-11-21 22:40:01

  Kimden:FI   cihaz:SM-A526B   OS:android 13
  very good to handle
 • E

  @Anonim   2023-11-13 03:14:16

  Kimden:ES   cihaz:KFONWI   OS:android 9
  no work
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin GoDaddy Studio: Graphic Design şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler GoDaddy Studio: Graphic Design

 • G

  @Anonim   2021-12-15 19:33:58

  Kimden:GB   cihaz:HMD Global Nokia 3.2   OS:android 11
  i want this apk mod ................................. .................................
 • A

  @Anonim   2021-11-18 16:21:51

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A715F   OS:android 11
  i want hack for this item i want Beautiful, good, fast and new hacker my latest update
 • U

  @Anonim   2021-06-30 06:19:51

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G996U   OS:android 11
  new update like this plz can't find one thats updated and working. new one doesn't let you login
 • E

  @Anonim   2021-02-22 22:28:14

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-J710MN   OS:android 6.0.1
  Hello! So I downloaded the app, but I can't log in. It doesn't let me use it.. Pleaseee can someone fix it :) thank you
 • U

  @Anonim   2021-02-02 07:30:33

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1729   OS:android 7.1.1
  mod please update updated the mod updated updated updated mod new
 • U

  @Anonim   2020-12-13 21:19:29

  Kimden:US   cihaz:Amazon KFMUWI   OS:android 9
  Can someone make a new version of this mod? I heard they updated it so you can add videos!
 • U

  @Anonim   2020-12-11 13:01:43

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1937   OS:android 10
  Hello, can i ask can u make a colourtone mod but its premium please i would really appreciate it.
 • U

  @Anonim   2020-08-15 03:08:09

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-M105M   OS:android 9
  Atualizem esse mod por favor. A versão já está bem ultrapassada
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

GoDaddy Studio: Graphic Design şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (89) Sürümler of GoDaddy Studio: Graphic Design şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme