HappyMod › Games › Sports › PACYBITS FUT 20 Mod
PACYBITS FUT 20 Mod

PACYBITS FUT 20 şık APK 1.2.2 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2020-02-24

PACYBITS FUT 20 şık değiştirilmiş bir versiyonudur PACYBITS FUT 20 tarafından geliştirildi Pacybits. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: PACYBITS FUT 20 Mod v1.2.2 (Mod Para)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz PACYBITS FUT 20 1.2.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıPACYBITS FUT 20 şık APK 1.2.2 [Sınırsız para]
versiyon1.2.2
Güncelleme açık2020-02-24
Boyut71.81 MB
Mod BilgisiPACYBITS FUT 20 Mod v1.2.2 (Mod Para)
geliştiriciPacybits
KategoriSports
Google Play'den edininPACYBITS FUT 20
Orijinal apk'yı indirinPACYBITS FUT 20 (71.1MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
PACYBITS FUT 19 şık APK
PACYBITS FUT 20 şık APK
FUT 18 DRAFT by PacyBits şık APK
FUT 17 DRAFT by PacyBits şık APK
FUT 18 PACK OPENER by PacyBits şık APK
Bağlantılar İndir:

PACYBITS FUT 20 şık APK 1.2.2 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (71.1MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (71.1MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler PACYBITS FUT 20 şık APK 1.2.2 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
MOD, Sınırsız Para

Özellik V2 Özellik:
Para / jeton Bir çok

Özellik V3 Özellik:
oyun para sınırsız içinde değişiklikleri sayısı azaltma hala kullanılabilir olsa bile!

Özellik V4 Özellik:
Mod Para

Özellik V5 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V6 Özellik:
çok para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları PACYBITS FUT 20 şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Hikaye

Oyundaki kart ticareti ve kadro oluşturma sistemi, telefonunuzda oynadığınız diğer futbol oyunlarından tamamen farklıdır. Kart toplama, takım binası ve diğer oyunlardan çok daha anlamlı eşleşmeler içerir. Bu, oyuncuların oyundaki en iyi kartları kullanarak mümkün olan en iyi futbol takımını oluşturmasını kolaylaştırır. Yeni kartlar bulmak için birçok seçenek var. Ödül ettiğiniz çeşitli oyun ağlarına katılmak. Destansı zorluklarla karşılaştığınız tek oyun veya arkadaşlar ve çevrimiçi oyuncularla çok oyunculupacybits fut deneyimleri arasında seçim yapabilirsiniz. Zafer elde etmek için, diğer oyuncularla kart ticareti yaparak en etkili takımı bir araya getirin. Takımınızı birleştirirken takım arkadaşlarınızın güçlü yönlerini ve kişiliklerini düşünün. Hem zihinsel hem de fiziksel manevralarla oyunla etkileşim kurun. Bunu yaptığınız gibi, kendinizi otantik ve gerçekçi bir deneyime sokarsınız. Katılımınızla maçlar üzerinde doğrudan bir etkiniz var - hem stratejik hem de fiziksel bir çaba haline getiriyor.

# Özellikler

Kılavuzun bu bölümü oyunun en etkileyici özellikleri hakkında bilgi içerir.

# Oyunu oynamadan önce önemli bir kart koleksiyonu oluşturun.

Pacybits fut futbol oyunları, önceki taksitlerin hayranları tarafından beğenilebilir. Bunun nedeni, bu oyunların bireysel özellikleri ve özellikleri olan geniş bir oyuncu kartı koleksiyonuna sahip olması. İnanılmaz ödüllerde ve yeni şimşek turlarında istediğiniz kartları toplayabilirsiniz. Her kartta binlerce harika özellik olan FUT 20 kart, etkileyici bir koleksiyona sınırsız erişim sağlar. Ayrıca, yeni kartlar haftalık olarak eklenir; Bu, kartları toplamayı çok eğlenceli ve oynamak için bağımlılık yapar.

# Daha derin bir görünümle kapsamlı ticaret araçlarını keşfedin.

Kart ticaret oyunu Pacybits FUT 20, oyun deneyimini daha eğlenceli hale getiren birçok oyun içi özellik içerir. Bu oyun aynı zamanda kullanıcıların dünyanın her yerinden insanlarla etkileşim kurmak için katılabilecekleri ticaret kanallarına sahiptir. Bu kart oyunu merak ediyorsanız, ücretsiz indirme olarak da mevcut olduğunu unutmayın! Ticaret grupları oluşturmak, birden fazla kişi arasında birçok benzersiz kart toplamanızı sağlar. Ek, dilek listenize belirli kartlar ekleyebilirsiniz, böylece diğerleri size kartlarını hızlı bir şekilde sunabilir.

# Özelleştirilebilir taslak liglere nihai düzeyde karar verilebilir.

Mükemmel takımı hazırlamak ve harika oyun içi lig taslaklarına girmek için tüm bu harika kartları kullanın. Bu yarışmalar, rakiplere meydan okumak için çeşitli kart kurulumları ve yetenekleri ile giderek daha zor bölümler kullanıyor. Süper Lig şampiyonu olmak için oyunu kartlarınızla tamamen bitirin. Oyunda oynarken büyük ödüller kazanın.

# Maç simülasyon sistemi birçok özel özellik ile birlikte gelir

Oyunun tek oyunculu taslakları, oyuncuları yepyeni ve ferahlatıcı bir maç simülasyonuna tanıtıyor. Bu modda, oyuncular maçlar sırasında kendi kararlarını vererek sonuçları etkileyebilir. Oyunun etkinlikleri ve sonuçları çok daha gerçekçi olduğundan, aslında oyunun koçu olarak kenardan bir futbol maçı sergiliyorsunuz. Football Manager 2020'nin mobil versiyonu, oyuncuların takımları üzerinde tam bir komuta sahip oldukları ve gerçekçi oyun içi unsurları gördükleri alternatif bir gerçeklik gibi olacaktır. Maçı değiştirerek, oyuncular belirli ekip kurulumlarıyla belirli sonuçları tahmin edebilirler.

# Her biri öncekinden daha heyecan verici bir dizi rekabetçi turnuvaya karar verin.

Oyun ayrıca haftalık yarışmalar olan turnuvalara karşı. Bu turnuvalar, oyuncuların kadro efektlerini kolayca kontrol etmelerini ve hangi oyuncuların takım kısıtlamaları olmadan yarışabileceğini görmelerine izin verir. Katılımcılar dizileri gerektiği gibi kolayca değiştirebilir. Oyunu merak eden herkes bunu kontrol etmelidir; Rekabetçi yönler çok popüler. Dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınız ve oyuncularla rekabet etmek için becerilerinizi modda kullanın. Akıllı bilgisayar AI'sına karşı oynayın veya farklı bölüm eşleşmelerindeki diğer oyunculara karşı yarışın. Kulübünüzün tepesinde bir yer paylaşmak için ödüllerinizi kullanın.

# Haftalık ve günlük görevler oyuncuları ayak parmaklarında tutar.

Pacybits FUT 20'nin haftalık hedefleri ve günlük zorlukları, oyuncuları hem oyun içi hem de çevrimdışı dünyalarda birden fazla görevi tamamlamaya teşvik ediyor. Bu zorluklar, herkesin katılmasını kolaylaştıran harika ödüllere yol açar. Haftalık ve günlük hedefler, başka hiçbir yerde bulunmayan özel ödüller verir. Koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz ödüller kazanmak için bu hedefleri tamamlayın.

# Düzenli olarak büyük ödüllerle küçük zaman etkinlikleri planlandı.

Katılmak için ek heyecan verici etkinlikler mevcuttur; Bunlar hem zorlu hem de eğlenceli ödüller sunar. Oyuncular ayrıca birçok oyun içi başarıya katılarak kulüpleri için rozetlerin kilidini açabilirler. Bu oyun aynı zamanda benzersiz ikonlar, tüm yıldız kartları ve daha fazlası veren kadro oluşturma zorlukları içeriyor.

# Erişmek ve oynamak tamamen ücretsiz.

Android kullanıcıları, Google Play Store'dan indirerek bu oyunu ücretsiz olarak kolayca alabilir. İnanılmaz özelliklerinin hiçbiri herhangi bir ücretli sürüm veya uygulama içi alım gerektirmez.

# PACYBITS FUT 20 şık APK 1.2.2 [Sınırsız para] Özellik:PACYBITS FUT 20 Mod is a sport game with unlimited money. In this mod game, you can get unlimited money to buy all the items for free. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadYeni PACYBITS 20 burada! Bu yıl her zamankinden daha size daha fazla yeni modları ve yenilikçi özellikler getiren! sınırsız taslaklar ve açık sınırsız paketleri oluşturun. son kartları ve yapı mangaları hakkında bilgi edinin. Komple Günlük ve Haftalık Amacı ve Squad İnşaat Zorluklar eşsiz ödülleri kazanmak için. Yeni online ve offline modda yarışın. Toplama yepyeni kartları ve diğer oyuncularla ticaret onları. Eğer iyi oyuncusu olduğunu kanıtlamak ve nihai kulübü inşa SEÇMELER • OYUNCU TAHMİNLER - favori kartları toplamak için şaşırtıcı yeni bir yol, ödülleri ve Yıldırım yuvarlar kullanılabilir. • GELİŞMİŞ TİCARET. Kolay iletişim için İstek kartları ekleyin ticaret kanalları katılmak, kendi ticaret grupları oluşturmak ve daha birçok yeni ticaret özelliklere sahiptir. • GÜNLÜK HEDEFLER. giderek büyük bir ödül almak için onları her gün tamamlayın. • HAFTALIK HEDEFLER. Önemli ölçüde daha sert günlük olanlar, ama şaşırtıcı ve benzersiz ödüller daha çabaya değer • TASLAK LİGLER -. Tek Oyuncu Taslağı oynamak için yepyeni bir yol. Süper Lig şampiyonu olmak için birden bölünmeler yoluyla tırmanın ve yolda büyük ödüller kazanın. • YENİ MAÇ SİMÜLASYON. Büyük ölçüde daha gerçekçi sonuçlar ve olaylar ve maç esnasında kendi kararlarını yeteneği. • Versus TURNUVALAR. İlginç kadro koşulları ve şaşırtıcı ödülleri ile heyecan verici haftalık turnuvalarda yarışın. Hiçbir takım kısıtlamalarla haftalık Süper turnuvası kilidini tüm 4 kazan. • Versus AI. İlk defa, çevrimdışı Karşı oynamak! Yeni bir ilerleme sistemi aracılığıyla Div 1 terfi alın ve başlığa kulübünüze liderlik. • SINIRLI SÜRE MODLARININ. Birçok inanılmaz LTMs ve şaşırtıcı yükseltilebilir kartları bu yıl sizin için planlanan! • sınırsız DRAFTS, benzetmek lig ve turnuva ve tam Taslak Yapı Sorunlar (DBC) Play ÖZELLİKLERİ. • Açık sınırsız PAKETLERİ. • tüm FUT kartları ve pratik bina mangaları öğrenin. • farklı Çevrimiçi modlarında da kartları ve rekabet ettiğini ile yapı mangaları. • müthiş Toplama binlerce FUT 20 kart. Yeni kartlar her hafta eklenir. • Komple Squad İnşaat Zorluklar özel PacyBits SBC, Icon ve All-Star kartları gibi benzersiz ödülleri kazanmak için. • kilidini başarıları tamamlayarak kulüp için özel Özel Rozetler. < br /> • Eğer koleksiyonları tamamlamak yardımcı olmak için en iyi ve özel Paketleri ve Oyuncu Seçtikleri, özellikli sık Yıldırım Rounds yanı sıra canlı SBCS yararlanın. daha birçok yeni ve benzersiz özellikleri, modları Enjoy, ve tabii ki, paketler ve ödüllerin. Her zaman olduğu gibi çok daha bu yıl sizin için planladık, çok harika yeni güncellemeleri takip etmeye devam edin! Bu uygulamanın tek amacı kullanıcılarının en FUT taslakları ve mangaları nasıl oluşturulacağını öğrenmek yardımcı olmaktır, daha son FUT oyuncular ve güncellemeler hakkında bilgi edinmek ve mobil FUT topluluk büyür. Bu uygulama tarafından kabul veya ilgili sahiplerine aittir Electronic Arts Inc. Tüm ticari marka ve telif ilişkisi yoktur.

Hikaye
Özellikler
Oyunu oynamadan önce önemli bir kart koleksiyonu oluşturun.
Daha derin bir görünümle kapsamlı ticaret araçlarını keşfedin.
Özelleştirilebilir taslak liglere nihai düzeyde karar verilebilir.
Maç simülasyon sistemi birçok özel özellik ile birlikte gelir
Her biri öncekinden daha heyecan verici bir dizi rekabetçi turnuvaya karar verin.
Haftalık ve günlük görevler oyuncuları ayak parmaklarında tutar.
Düzenli olarak büyük ödüllerle küçük zaman etkinlikleri planlandı.
Erişmek ve oynamak tamamen ücretsiz.

# Nasıl indirilir ve kurulur PACYBITS FUT 20 şık APK 1.2.2 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan PACYBITS FUT 20 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. PACYBITS FUT 20 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den PACYBITS FUT 20 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında PACYBITS FUT 20 arayın.

# Tam Özellikler PACYBITS FUT 20 şık APK 1.2.2 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut71.8MB
versiyon1.2.2
Sürüm Kodu62
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinVIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE INTERNET WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni DİĞER:
.... DİĞER:
kısılmasını uyku veya ekran işlemciyi tutmaya PowerManager WakeLocks kullanarak verir

açık ağ prizlerine uygulamalara olanak tanır

ağlar hakkında erişim bilgilerine uygulamalara olanak tanır vibratör erişime izin verir Wi-Fi hakkında erişim bilgilerine uygulamalara olanak tanır
ağları. sistem yüzeyler önyükleme sonra yayın ACTION_BOOT_COMPLETED almak için bir izin verir.:

. DEPOLAMA harici depolama için yazma izni verir; harici depolama okumak için bir izin verir.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK28
Hedef SDK TxtAndroid 9.0
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a mips x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Kablosuz donanım özellikleri:
uygulaması (Wi-Fi) cihazının özelliklerini 802.11 ağ kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama dikey veya yatay yönde kullanmayı cihaz gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, o zaman her iki özelliği ilan etmeye gerek yoktur. # uygulama Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemi kullanır. # uygulaması (Wi-Fi) cihazının özelliklerini ağ 802.11 kullanır:

. #:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZE
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor PACYBITS FUT 20 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın PACYBITS FUT 20 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 201

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (201)

 • U

  @Anonim   2022-09-15 19:05:46

  Kimden:US   cihaz:21061119AG   OS:android 11
  good
 • T

  @Anonim   2022-07-22 15:13:15

  Kimden:TR   cihaz:SM-M526BR   OS:android 12
  Calisiyor sevenine guzel oyun
 • G

  @Anonim   2022-02-27 04:18:25

  Kimden:GB   cihaz:SM-J600FN   OS:android 8.0.0
  yes! it works I love Happymod
 • E

  @Anonim   2022-02-26 14:49:29

  Kimden:ES   cihaz:N601   OS:android 8.0.0
  esta mortal
 • G

  @Anonim   2022-02-09 15:42:53

  Kimden:GB   cihaz:HRY-LX1   OS:android 10
  For some reason the mod is not working that is why I give a1
 • G

  @Anonim   2022-01-18 20:54:40

  Kimden:GB   cihaz:RMX2020   OS:android 10
  .cncn DD cj Ter hdhcnrjsufjrdjfjrjrjd
 • I

  @Anonim   2022-01-02 23:32:40

  Kimden:IE   cihaz:SM-A127F   OS:android 11
  it does work trust me I'm not a bot it works perfectly well and I'm having loads of fun
 • U

  @Anonim   2021-12-20 03:43:21

  Kimden:US   cihaz:SM-A013M   OS:android 10
  hihggvgegevebbwdvudbwbwuhdjd
 • A

  @Anonim   2021-11-07 19:08:51

  Kimden:AE   cihaz:SM-A107F   OS:android 11
  #HappyMod# #free fire# #free fire# #HappyMod# #video# #video# #roblox# #roblox# #roblox# #vpn#
 • D

  @Anonim   2021-10-14 00:08:34

  Kimden:DE   cihaz:BE2013   OS:android 10
  Works perfectly fine! I love this one please make the lightning round packs unlimited.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin PACYBITS FUT 20 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler PACYBITS FUT 20

 • B

  @Anonim   2021-11-08 06:40:56

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J810M   OS:android 10
  KSJSKKZjejejemdhdjsbsnsjdsnsnskjrjjrkddjfjrhdjrhjrjfjdjjdjfjfjhhhuejdjdhfnfhjfg
 • G

  @Anonim   2021-10-26 17:05:41

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G950F   OS:android 9
  please someone make unlimited money and tokens and unlimited packs. PLE2EEWJRJEUSBEISHSHJDNENDNDNDJSJSJDJDNDNDJSJ
 • U

  @Anonim   2021-09-16 04:59:12

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g play (2021)   OS:android 10
  I want a mod that can give you all the packs and money
 • G

  @Anonim   2021-08-22 14:00:50

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-T510   OS:android 9
  unlimited packs,coins,cards 100 percent collection
 • G

  @Anonim   2021-08-13 18:53:47

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G960F   OS:android 10
  could you please make a mod where you can make your own custom cards please!!??
 • H

  @Anonim   2021-06-23 15:02:10

  Kimden:HR   cihaz:Xiaomi Redmi 8A   OS:android 9
 • G

  @Anonim   2021-06-07 06:51:44

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI POT-LX1   OS:android 10
  1000000 of ever pack and unlimited coins and moded drafts
 • C

  @Anonim   2021-05-28 12:48:00

  Kimden:CL   cihaz:HUAWEI JKM-LX3   OS:android 9
  Modified packages or unlimited packages or please the entire collection
 • T

  @Anonim   2021-04-23 01:55:02

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi M2010J19SG   OS:android 10
  Unlimited Duplicate hack.
 • G

  @Anonim   2021-03-29 00:18:20

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G920F   OS:android 7.0
  unlimited money/ tokens or packs. But needs to have trading
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

PACYBITS FUT 20 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler PACYBITS FUT 20 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme