HappyMod › Games › Action › Raidfield 2 - Online WW2 Shooter Mod
Raidfield 2 - Online WW2 Shooter Mod

Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık APK 9.314 [Sınırsız para][Mod Menu]

Güncelleme açık: 2024-02-08

Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık değiştirilmiş bir versiyonudur Raidfield 2 - Online WW2 Shooter tarafından geliştirildi Alphatik Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: MOD MENÜSÜ✶ Sınırsız Cephane... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Raidfield 2 - Online WW2 Shooter 9.317 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıRaidfield 2 - Online WW2 Shooter şık APK 9.314 [Sınırsız para][Mod Menu]
versiyon9.314
Güncelleme açık2024-02-08
Boyut327.99 MB
Mod BilgisiMOD MENÜSÜ✶ Sınırsız Cephane
geliştiriciAlphatik Inc
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininRaidfield 2 - Online WW2 Shooter
Orijinal apk'yı indirinRaidfield 2 - Online WW2 Shooter (327.99 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Raidfield 2-Online WW2 Shooter şık APK
Bağlantılar İndir:

Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık APK 9.314 [Sınırsız para][Mod Menu]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (327.99 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık APK 9.314 [Sınırsız para][Mod Menu]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız cephane

Özellik V2 Özellik:
MOD MENÜSÜ
✶ Sınırsız Cephane

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Oyunun birçok olumlu özelliği var.

Ödül kazanmak için Raidfield 2'nin savaşlarında çeşitli günlük hedefleri tamamlamanız gerekecek. Bu, düşmanı ortadan kaldırmak ve başarılarınızı korumak için diğer oyuncularla uçaklarda, tanklarda ve silahlarda savaşmayı içerir. Her biri belirli bir savaş alanında uzmanlaşmış sekiz kişi daha katılacaktır. Her elinde sağlanan orijinal ekipman, Almanya, Rusya, Japonya ve ABD dahil olmak üzere birçok ülkeden çekilen dört savaş aracı içerir. Bu araçlar farklı kategorilerde gelir ve her iki tarafta savaş ilan ederek beyan edilen yıkıcı savaşın herhangi birinde kullanılabilir. Her iki tarafta da savaş ilan ettikten sonra, fetih savaşını kazanmak için bir bölgede üç veya daha fazla araç toplayın. Ayrıca, savaşta toplanan araçlar düşmanları yenmek için kullanılabilir.

# Bu proje ile olağanüstü ödüller mevcuttur.

Raidfield 2 Ordusu'na katılmak size toplam 42 başarı verir. Bazıları büyük onurdur ve bazıları zorluğun zorluğuna bağlı olarak küçüktür. Karakterinizin gelişiminin genel doğası ile ilgili olarak, eşdeğer işlevsellik ile 30 farklı rütbe alacaksınız. Ayrıca, karakterinizi geliştirmek 150 seviye içerecektir. Her bir savaşta her biri artacak. Her ekranda başarıları tamamladığınızda, daha fazla puan kazanırsınız. Dünya savaşları, tanklar ve bombardıman uçaklarının yanı sıra çok tarzlı savaş alanları da dahildir. Ayrıca haritadaki tüm evleri bombardıman uçakları ve tanklarla parçalayarak düzleştirebilirsiniz. Özel yetenekler tanklara, askerlere ve diğer inanılmaz puan hatlarına erişim sağlar. Onları edinmek, bir skor kahramanı olarak gücünüzü kanıtlar.

# Çok oyunculu olarak, arkadaşlarınızla oynatma moduna girmek için yukarı basın.

Askerlere bir arkadaştan daha fazlası olabilirsiniz; Onlarla güçlerini birleştirerek müttefikleri de olabilirsiniz. Bu, tüm düşmanların birbirlerine karşı dikkatli olması gerekir!

# Ordunuza zafer kazandırmak için Raidfield 2 modunu indirin.

En tehlikeli Battlefronts'ta askerler oynuyorsunuz. Çabalarınızı hangi ülkeye koymak istediğinize göre bir karakter seçin. Her asker rolüne uygun silahlarla donatılacaktır. Bu silah önünüzdeki düşmanları düşürmek için yararlıdır. Her mermi, önünüzdeki düşmanlara çarptığında önemli hasara neden olacaktır. Bir hedefin kafasını hedeflerseniz, daha fazla hasar verebilir ve rakibinize karşı bir avantaj elde edebilirsiniz. Tek bir düşmanı bile düşürecek kadar iyi arama sanatını geliştirmek için uygulama süresine ihtiyaç vardır.

# Bir hikayede bir karakter oynayın.

Takımdaki askerler, tercih ettikleri oyun stillerine dayanarak dört role ayrılmıştır. Her asker, uzun menzilli çekimlere veya yakın savaşa odaklanan farklı bir rol oynar. Birkaç mermi ile hedefleri kolayca bitirebilirler. Hem kendilerini hem de takım arkadaşlarını iyileştirmek için, sağlık kullanımı kompakt silahları gibi kendi kendini açıklayan SMG sınıfları. Tankerlerin diğer sınıflardan daha üstün zırhı vardır; Oynaması kolay bir karakter. Mühendisler, düşmanları dokunduklarında öldüren patlayıcılar yerleştirebilirler. Ayrıca, takımlarını düşman ateşinden korumak ve düşman için bir geçiş sağlamak için yeteneklerini de kullanabilirler.

# Yeni silah arıyor.

Daha iyi silahlar, varsayılan silahların en iyi dövüş yöntemi olarak yerini alır. Av tüfeği, SMGS, tüfek veya av tüfeği oldukları için, varsayılan silahlar en iyi savaş yöntemini sağlamakta zorlanıyor. Oyunun kahramanları da bir bıçak ve tabanca ile silahlandırılır. Seviye atladıkça, herhangi bir ateşli silahı kontrol etmelerine izin verilir. Silahınıza aksesuar eklemek, savaş alanında bir avantaj sağlayabilir. Savaşa girmeden önce karakter sınıfınızı satın alabilir ve hazırlayabilirsiniz.

# Yeni bir ateşli silah yayınlandıkça ateşli silahlardaki değişiklikler uygulanır.

Varsayılan görünüme sahip bir silaha deriler eklemek istenen etkiyi sağlamaz. Ancak sorun değil çünkü o silahın alternatif görünümlerinin kilidini açabiliriz. Yeni stiller, temel tasarıma sanatsal bir yetenek ekleyerek benzersiz silahlar üretir. Raidfield 2 modunda, en sevdiğiniz silahı farklı doku ve renklerle kullanabilirsiniz. Bir tercih oyununda ideal ateşli silahınızı oluştururken tüm seçenekleriniz mevcuttur.

# Görev zincirlerini tamamlayın.

Çok çekici bir hikaye çizgisi ve çekici grafikler, Raidfields 2 oyununun iki ana yönüdür. Sonuç olarak, birçok oyuncu basit oyun ve parlak grafikleri nedeniyle oyunun tadını çıkarır. Oyuncular adım adım Raidfields 2'yi düşmanlarla savaşarak, 2D dünyada kaynak ve malzeme toplayarak ve daha fazlasını fethediyorlar. Oyun, oyuncuların savaşmak için birçok farklı alana seyahat etmelerini gerektirir. Oyuncular oyun boyunca ilerledikçe ek beceriler açılabilir; Bunlar karakterin gücünü arttırır.

# Oyun seviyelerinde birçok benzersiz özellik içeriyor.

Ordunuzu yenmeli ve fetih modu oynamak için üç savaş alanı fethetmelisiniz. Oyunda, Dünya Savaşı Polygon tarzı savaşlar sırasında savaş araçlarını kullanabilirsiniz. Savaş alanındaki ek bölgeleri fethetmek için savaşın yıkıcı gücünü de kullanabilirsiniz. Bu oyunda kitleyi etkilemek için son derece yüksek kaliteli grafikler gereklidir. Buna ek olarak, mevcut silah cephaneliği bombardıman uçakları ve tanklar bulunmaktadır. Savaş tedarik noktalarını kullanarak, oyuncular uçaklarını, tanklarını ve askerlerini geliştirebilirler. Geliştirildikten sonra, bu birimler daha sonra etkileşimli haritadaki tüm evleri yok etmek için kullanılabilir. Herkes istenen bir askere dönüşerek savaş alanında kötü şöhretli bir asker olabilir. İkinci Dünya Savaşı oyunu tamamlayarak, savaşları kazanmak ve düşmanlarınızı terörize etmek için kupa kazanırsınız.

# Raidfield II'de zafer kazan.

Bir kavga sırasında, rakibinizi hızlı bir şekilde yenmek için emrinizde her taktik ve beceriyi kullanmanız gerekir. Ayrıca, size zarar vermeye çalışan düşmandan gelen düşman güçlere de dikkat etmelisiniz. Birçok çatışmaya girerek, kapsamlı savaş becerileri geliştirecek ve rakibinizi savaşta yeneceksiniz. ———

# Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık APK 9.314 [Sınırsız para][Mod Menu] Özellik:

Hey asker! Raidfield 2'de yerinizi almaya hazır mısınız? Bu oyun sizi ikinci dünya savaşına götürecektir. Raidfield 2'nin özellikleri şunlardır;- Arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.- Tankları, uçakları ve taretleri kontrol edebilirsiniz.- Özelleştirilebilir asker- Günlük hedefler.- 16 Silah ve +40 görünüm. - 8 kahraman - 2. Dünya Savaşı'nın efsanevi savaşları - Farklı ülkelerden 4 tür savaş aracı: Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Japonya ve Almanya - Fetih modunda, savaşı kazanmak ve üç bölgeyi ele geçirmek için biriminizle devam etmelisiniz savaş alanı.- Savaş alanında kazanacağınız savaş ikmal puanları ile savaş alanında yıkıcı savaş araçlarını kullanabilirsiniz.- Dünya savaşı poligon tarzı savaş alanları.- Tanklar ve bombardıman uçakları ile haritadaki tüm evleri yok edebilirsiniz. - Savaş tedarik puanları ile askerlerinizi, tanklarınızı ve uçaklarınızı geliştirebilir ve savaş alanının aranan askeri olabilirsiniz. - Muhteşem 2. Dünya Savaşı deneyimi. Sizi savaş alanı başarılarıyla ödüllendirecek, rakiplerinize korku verecektir. Bu ödüller;- 42 başarı - 30 rütbe (Özelden Generale) - 150'ye kadar karakter seviyesi.- Başarılarınız tamamlandığında ekstra puan kazanacaksınız. Birlikleriniz sizi bekliyor!============= ============================================= == Raidfield 2'yi takip edin diğer medyalardanFacebook: https://www.facebook.com/raidfield2Instagram: https://www.instagram.com/raidfield2/Email: [email protected]

Oyunun birçok olumlu özelliği var.
Bu proje ile olağanüstü ödüller mevcuttur.
Çok oyunculu olarak, arkadaşlarınızla oynatma moduna girmek için yukarı basın.
Ordunuza zafer kazandırmak için Raidfield 2 modunu indirin.
Bir hikayede bir karakter oynayın.
Yeni silah arıyor.
Yeni bir ateşli silah yayınlandıkça ateşli silahlardaki değişiklikler uygulanır.
Görev zincirlerini tamamlayın.
Oyun seviyelerinde birçok benzersiz özellik içeriyor.
Raidfield II'de zafer kazan.

# Nasıl indirilir ve kurulur Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık APK 9.314 [Sınırsız para][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Raidfield 2-Online WW2 Shooter modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Raidfield 2-Online WW2 Shooter mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Raidfield 2-Online WW2 Shooter indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Raidfield 2-Online WW2 Shooter arayın.

# Tam Özellikler Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık APK 9.314 [Sınırsız para][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut328MB
versiyon9.314
Sürüm Kodu9314
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_NETWORK_STATE SYSTEM_ALERT_WINDOW RECORD_AUDIO MODIFY_AUDIO_SETTINGS BLUETOOTH POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE C2D_MESSAGE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Bir uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.
İzin verir
Eşleştirilmiş Bluetooth cihazlarına bağlanmak için uygulamalar.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına olanak tanır.:

MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Bluetooth donanım özellikleri:
Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • U

  @Anonim   2024-04-22 16:12:47

  Kimden:US   cihaz:vivo Y17   OS:android 9
  nothing happen new version I guess
 • U

  @Anonim   2023-12-13 11:07:46

  Kimden:US   cihaz:B131DL   OS:android 11
  couldn't DL
 • I

  @Anonim   2022-12-17 15:58:50

  Kimden:ID   cihaz:2201116SG   OS:android 12
  force close. . .. . ..
 • U

  @Anonim   2022-12-13 21:13:45

  Kimden:US   cihaz:RMX3085   OS:android 12
  not workingggggggggggg
 • U

  @Anonim   2022-12-13 19:00:40

  Kimden:US   cihaz:RMX3085   OS:android 12
  capppppppppppppppppppp
 • P

  @Anonim   2022-03-24 11:16:02

  Kimden:PH   cihaz:DRA-LX9   OS:android 10
  10/10 because i love it
 • U

  @Anonim   2021-06-09 13:51:37

  Kimden:US   cihaz:SM-J260T1   OS:android 8.1.0
  what's modded about it.....
 • I

  @Anonim   2020-06-29 08:48:39

  Kimden:ID   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X650C   OS:android 9
  good ww2 game
 • E

  @Anonim   2020-02-21 05:59:49

  Kimden:ES   cihaz:samsung GT-I9060C   OS:android 4.4.4
  es bueno mato a mis enemigos sin recargar
 • G

  @Anonim   2020-01-08 23:37:02

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI LYA-L09   OS:android 9
  perfect and fun
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Raidfield 2 - Online WW2 Shooter

 • U

  @Anonim   2022-03-27 15:27:31

  Kimden:UA   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8T   OS:android 11
  hdhdhdhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhbbbhhhhhhhhhhhh
 • U

  @Anonim   2022-01-20 07:44:07

  Kimden:US   cihaz:samsung SAMSUNG-SM-J727AZ   OS:android 7.0
  unlimited money jsbdvndhdisvsgsusbxgsidnxvxyd
 • F

  @Anonim   2021-11-28 17:10:02

  Kimden:FR   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO CC7   OS:android 9
  I want a mod with unlimited gold bullet and max level
 • B

  @Anonim   2021-11-26 07:32:49

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A315G   OS:android 10
  unlimited money gems and bullets plsssssssssssssssssssssss
 • I

  @Anonim   2021-11-25 12:52:02

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-J320G   OS:android 5.1.1
  plase unliminted moneyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
 • E

  @Anonim   2021-09-06 01:00:08

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  YDKSUTAWRYUFIFNJJhjekHDHS TUWG DHEIR HEJSVDJ EJEBG RJ
 • U

  @Anonim   2021-04-03 17:45:21

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi 6A   OS:android 8.1.0
  WE DONT NEED UNLI AMMO WE NEED UNLI MONEY PLZ PLZ PLZ
 • I

  @Anonim   2021-02-23 22:38:44

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  Unlimited Money pls (; 9999⁹999999999999999999⁹9999999
 • I

  @Anonim   2020-08-22 14:27:11

  Kimden:ID   cihaz:vivo vivo 1724   OS:android 8.1.0
  plisss mod unlimited money. pppppppp0pppppppppppppppppppp
 • U

  @Anonim   2020-08-17 21:49:19

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 9
  pls I request is a ulimited money and gold pls I'm begging you pls pls
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (26) Sürümler of Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Raidfield 2 - Online WW2 Shooter şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme