HappyMod › Games › Music & Audio › Smart AudioBook Player Mod
Smart AudioBook Player Mod

Smart AudioBook Player şık APK 10.6.6 [Kilitli]

Güncelleme açık: 2024-02-17

Smart AudioBook Player şık değiştirilmiş bir versiyonudur Smart AudioBook Player tarafından geliştirildi Alex Kravchenko. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Smart AudioBook Player MOD APK (Kilitli değil) 10.6.6... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Smart AudioBook Player 10.7.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSmart AudioBook Player şık APK 10.6.6 [Kilitli]
versiyon10.6.6
Güncelleme açık2024-02-17
Boyut8.68 MB
Mod BilgisiSmart AudioBook Player MOD APK (Kilitli değil) 10.6.6
geliştiriciAlex Kravchenko
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriMusic & Audio
Google Play'den edininSmart AudioBook Player
Orijinal apk'yı indirinSmart AudioBook Player (10.74 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Smart AudioBook Player şık APK
Learn English Words şık APK
Bağlantılar İndir:

Smart AudioBook Player şık APK 10.6.6 [Kilitli]

Hızlı indirme (10.74 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (10.74 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Smart AudioBook Player şık APK 10.6.6 [Kilitli]

Smart AudioBook Player MOD APK (Kilitli değil) 10.6.6

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Burada iyi organize edilmiş ve geniş bir kütüphane bulunur.

Smart AudioBook Player'ın ilk özelliği büyük sesli kitap kütüphanesidir. Modern ve kullanımı kolay arayüzü, kitap bulmayı ve sistem tarafından sağlanan önerilere erişmeyi kolaylaştırır. Kullanıcılar ayrıca, gizlilik içinde veya istediğiniz zaman dinlerken yeni kitaplara göz atmayı kolaylaştırmak için arayüzün görünümünü özelleştirebilir veya değiştirebilir.

# Onları dinleyerek en iyi ve en çok önerilen sesli kitapları alın.

Bu uygulamadaki kitaplar sadece sesli kitaplar olarak okunabilir. Bu, kullanıcının içinde hiçbir şey okuyamazken içeriği dinlemesini sağlar. Ayrıca, her bir hikayenin olaylarının telaffuz edilmesi doğru olacak şekilde diğer cihazlarla da bağlantı kurar. Ayrıca, kullanıcılar kitapların hangi dillerde mevcut olduğunu seçebilirler. Bu, her hikaye için ihtiyaçlarına en uygun yöntemi bulmalarını sağlar.

# Sesli kitapların oyunları temel kontrollerle kolayca kontrol edilir.

Akıllı sesli kitap oynatıcı, herhangi bir kullanıcının çalışabileceği bir dizi kullanımı kontrolü sunar. Bu düğmeler, dinleyicilerin kitaplarda hızlı bir şekilde geçmesine veya oynatma hızını ayarlamasına olanak tanır, bu da her başlığı duymayı kolaylaştırır. Renk özelleştirme ve alternatif kontroller gibi seçenekler, dinleyicilerin dinleme deneyimlerini kişiselleştirmesini mümkün kılar. Daha fazla seçenek, kullanıcıların neyi dinlediklerini ve kitaplardan ne kadar hızlı geçtiklerini seçmelerini mümkün kılar.

# Seçtiğiniz türlerin yeni kitapları yayınlandığında bilgilendirin.

Uygulama, kullanıcının favori kitaplarını saklar ve önceden tanımlanmış bir tür seçmelerine izin verir. Ayrıca, seslendirmeler, popüler yazarlar ve daha fazlasına dayalı kitapları da saklar. Uygulama, kullanıcıların fave okumalarını izler ve bilimkurgu veya korku ile maceralarına dayalı yeni başlıklar önerir. Ayrıca, yeni kitaplar yayınlandığında kullanıcıların bilgilendirilebilmesi için otomatik bir bildirim sistemi de içerir.

# Bir listede seçerek favori kitap dizisinin roman sürümünü alın.

Smart Audiobook Player, kütüphanede bulunan her sesli kitapın iki yeni sürümüne erişir. Bu uygulama, kullanıcıların bir okuma arayüzü seçmesine veya sistemin kitabın içeriğine en uygun olanı otomatik olarak seçmesini sağlayarak okuma deneyimini özelleştirir. Sesli kitap dinleme deneyimlerini modernize etmek isteyen insanlar, kitabın hangi sürümünü tercih ettiklerini bile seçebilirler.

# İnternetten kitap okumak daha az zaman alır çünkü yerel olarak saklanmamıştır.

Kullanıcılar sesli kitapları indirdikten sonra, internete sahip bir cihaza erişebildikleri sürece bunları her yerde ve istediğiniz zaman dinleyebilirler. Ayrıca dinlerken çoklu görevleri daha iyi işlemek için oynatma hızını değiştirebilirler. Ayrıca, dinleyiciler dinleme deneyimlerini herhangi bir dilde rahatlatıcı bir atmosfer seçerek kişiselleştirebilirler. Sesli kitapların kişiselleştirilmesinde mevcut olan çok çeşitli seçenekler sayesinde daha derinlemesine özelleştirme mümkündür. Smart Audiobook Player, keşfedilecek yeni sesli kitaplar düşünürken en iyi seçeneklerden biridir. Özeti, yeni sesli kitapları keşfetmek ve onlardan yararlanmak isteyenler için en iyi seçimlerden biri olmasını sağlar. Kitapları dinlemek, tüm dinleyiciler için birçok yeni olasılık açar ve sesli kitaplarla olan deneyimlerini değiştirir.

# İşin temel özellikleri şunları içerir: • 12,25 $ saatlik ücret. • Bir şirket arabası potansiyeli. • Esnek Program - Çoğu çalışan Pazartesi'den Cuma'ya bir ofiste çalışır.

Geniş ve kasten çekilmesi kolay kütüphane, sesli kitapların sınırsız harikalarının keşfine iyi katkıda bulunur. Sürükleyici deneyimler için çekici sesli yeteneklerle eşleştirilmiş yüksek kaliteli kayıtlara sahip sesli kitaplar bulun. Uygulamayı açmaya gerek kalmadan kitabın tüm içeriğine uygun dokunmatik ekran kontrolleri aracılığıyla erişilebilir. Kilit ekranından veya bildirim çubuğundan yapmak daha da kolaydır. Favori yazarlardan, seslendirmelerden ve yeni bölümlerden gelen güncellemeler, kitapları kişisel kütüphanelerinde düzgün bir şekilde düzenleyerek daha kolay bulunabilir. Yeni sürümle kitabı her zaman, her yerde okuyabilirsiniz. Ayrıca, okuma keyfini en üst düzeye çıkarmak için mobil cihazınızdaki birden fazla kitabı birleştirebilirsiniz.

# Akıllı sesli kitap oynatıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bundan bahsedin.

Birçok farklı tür seçeneğiyle, uygulamanın seçilecekleri çok şey var.

# İlk izlenimde, bu ilaç bir uyarıcıdır.

İlk olarak Google Play Smart Sesli Kitap Oynatıcı Sayfasına eriştikten sonra, “Binlerce saatlik sesli kitapları dinledim”, “Birçok yararlı özelliği var”, “Bundan memnunum” gibi çok sayıda olumlu yorumla karşılaştım. , “Özellikle uyku zamanlayıcısı ve titreşim modundan etkilendim” ve “Ücretsiz sürümün tüm kitapları içerdiğini bulmak beni şaşırttı. Ayrıca, klasörleri düzenleyebilir ve uygulamanın tam sürümünü kullanarak açıkça sınıflandırabilirim. Sonuç olarak, tereddüt etmeden indir düğmesini tıkladım. Evet, bu uygulama temel okuma ihtiyaçlarımı karşılıyor. Eski görünüşü nedeniyle, birçok kişi uygulamanın 1990'larda tasarlanmış gibi göründüğünü düşünüyor. Kullanıcılar ayrıca, minimum arayüzü sayesinde uygulamanın minimalist bir tasarıma sahip olduğunu düşünebilir. Bazı insanlar bunun diğer uygulamaların modernleşmesi için gerekli olduğunu düşünebilir. Kitaplarını okumak için bir uygulama kullanırken okuyucuların her zaman eski zihniyetlerini tutmaları gerektiğine inanıyorum. Bu şekilde, kapağın estetiğinden rahatsız olmak yerine dinlemelerine odaklanabilirler. Klasik uygulamaların uygulamalarının temiz ve minimal görünümünü seviyorum. Parlak, açık renkleri görmek ve takip etmek kolaydır. Ayrıca, metinlerinin okunması ve anlaşılması kolaydır. Basit düğmeleri ayrıca uygulamaları sezgisel olarak kullanır - ek açıklama sağlamaya gerek yoktur. Uygulamanın tasarımı beni memnun ediyor. Göze çok hoş geliyor ve bunu seviyorum.

# Kitaplara erişim uygun ve sonsuzdur - günün yeri veya saati ne olursa olsun.

Akıllı bir sesli kitap oynatıcı kullanırken, iki sesli kitap kaynağı arasından seçim yapabilirsiniz. Birincisi, uygulamada bulunan başlıklardan. İkincisi, telefonunuza kopyalayabileceğiniz ve uygulama ile açabileceğiniz internet kaynaklarından.

# Smart AudioBook Player şık APK 10.6.6 [Kilitli] Özellik:

Uygulama sesli kitap oynatmak için özel olarak tasarlanmıştır. Sesli kitaplarınızın olduğunu ve bunları zaten telefonunuza kopyaladığınızı varsayalım. İlk 30 gün Tam sürüm. Daha sonra - Temel sürüm.Özellikler:+ Oynatma hızı kontrolü.+ Kitapların sınıflandırılması (yeni, başlatılmış, bitmiş).+ İnternetten kapak indirin.+ Karakter listesi. Hikayeyi daha kolay takip etmek için manuel olarak bir karakter listesi oluşturabilirsiniz. + Uyuyakalmanız durumunda otomatik duraklatma. Oynatmaya devam etmek için telefonunuzu sallamanız yeterlidir.+ Oynatma geçmişi.+ Uygulama Widget'ı. Oynatıcıyı ana ekrandan kontrol etmenizi sağlar.+ Tüm sesli kitabınızı içeren bir kök klasör belirterek, müzik ve diğer ses dosyalarını içeren klasörlerinizi hariç tutabilirsiniz.+ Bir kitabı bitirmek için diğerine başlamanıza gerek yoktur. İlerleme durumu tüm kitaplar için bağımsız olarak kaydedilir. + REKLAM YOK!Tam sürümü satın almak (yeniden yükledikten sonra geri yüklemek) için şuna basın: menü--Yardım--Sürüm sekmesiTelefon internete bağlı olmalıdır.Tam sürüm maliyeti 2$'dır.Yorum ve öneri bırakan kişilere çok teşekkürler.Bir şey varsa bu işe yaramıyor, lütfen yorum bırakmak yerine bir e-posta yazın. Eski simgeli sürüm:https://drive.google.com/open?id=1lDjGmqhgSB3qFsLR7oCxweHjnOLLERRZ

Burada iyi organize edilmiş ve geniş bir kütüphane bulunur.
Onları dinleyerek en iyi ve en çok önerilen sesli kitapları alın.
Sesli kitapların oyunları temel kontrollerle kolayca kontrol edilir.
Seçtiğiniz türlerin yeni kitapları yayınlandığında bilgilendirin.
Bir listede seçerek favori kitap dizisinin roman sürümünü alın.
İnternetten kitap okumak daha az zaman alır çünkü yerel olarak saklanmamıştır.
İşin temel özellikleri şunları içerir: • 12,25 $ saatlik ücret. • Bir şirket arabası potansiyeli. • Esnek Program - Çoğu çalışan Pazartesi'den Cuma'ya bir ofiste çalışır.
Akıllı sesli kitap oynatıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bundan bahsedin.
İlk izlenimde, bu ilaç bir uyarıcıdır.
Kitaplara erişim uygun ve sonsuzdur - günün yeri veya saati ne olursa olsun.

# Nasıl indirilir ve kurulur Smart AudioBook Player şık APK 10.6.6 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Smart AudioBook Player modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Smart AudioBook Player mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Smart AudioBook Player indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Smart AudioBook Player arayın.

# Tam Özellikler Smart AudioBook Player şık APK 10.6.6 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut8.7MB
versiyon10.6.6
Sürüm Kodu301066
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu he hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinFOREGROUND_SERVICE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE_MEDIA_PLAYBACK WAKE_LOCK BLUETOOTH INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk30
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Sensör donanım özellikleri:
Uygulama, cihazın mevcut yönünü tespit etmek için cihazın ivme ölçerinden alınan hareket okumalarını kullanır.
Örneğin bir uygulama, dikey ve yatay yönler arasında ne zaman geçiş yapılacağını belirlemek için ivmeölçer okumalarını kullanabilir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Smart AudioBook Player şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Smart AudioBook Player şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • P

  @Anonim   2023-12-17 21:24:16

  Kimden:PL   cihaz:SM-A536B   OS:android 14
  okii
 • P

  @Anonim   2023-12-13 23:12:45

  Kimden:PL   cihaz:V2145   OS:android 13
  Works like a charm! ;>
 • U

  @Anonim   2023-01-22 01:01:42

  Kimden:US   cihaz:vivo 1901   OS:android 11
  I guess this is just a personal library. You have to download your own.
 • U

  @Anonim   2023-01-17 18:07:37

  Kimden:US   cihaz:Nokia 5.4   OS:android 12
  thanks for the mod, working fine.
 • U

  @Anonim   2023-01-02 21:03:56

  Kimden:US   cihaz:SM-A536U   OS:android 12
  Can't do anything. Nothing plays
 • U

  @Anonim   2022-12-30 23:16:12

  Kimden:US   cihaz:Nokia 5.4   OS:android 12
  thanks for the mod working fine ☺️
 • P

  @Anonim   2022-11-12 03:29:26

  Kimden:PL   cihaz:MI 6   OS:android 13
  Works fine. Unlocked premium
 • D

  @Anonim   2022-10-10 01:12:10

  Kimden:DE   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  no premium
 • L

  @Anonim   2022-08-13 18:56:30

  Kimden:LT   cihaz:SM-A515F   OS:android 12
  Didn't work for me.....
 • U

  @Anonim   2022-06-07 08:12:58

  Kimden:UA   cihaz:EML-L29   OS:android 10
  Не работает Увы и ах.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Smart AudioBook Player şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Smart AudioBook Player

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Smart AudioBook Player şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Smart AudioBook Player şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme